Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!!

Ma jöttünk haza, és haza fele elhoztuk a babakocsi másik felét, plussz még pár rucit is vettem neki!!!! Olyan furiiiiiiiiiii, fiú cuccok... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Vettem neki egy kocsi cipőt, amilyen Apánnak is van nagyban. :lol:
Jó volt nagyon, igaz nemvagyok kipihent sőt!
Bele olvastam az utsó két oldalba, de azt hiszem most nem tudok belefolyni... :oops: Bocsi!!! :oops:

Én még sehol sem állok,majd most vadászok szekrényt neki, ha lesz időm lefotózom nektek a szobáját, csak viccként is jó lehet, egyre lomosabb.... :lol: A héten sem lesz időm, de azért remélem jövő héten össze rakjuk. A festés sztem nálunk tavasszal lesz az egész házban. :roll:

Konkri, passsssssz az altatás. Én is ezen kattogok. Lassan le kell őket szoktatnom erről.Köszi a hiányolást!!!! :D

sti82
Budapest XXII. kerület
 
 


Bakker, írtam egy csomót én eltünt!
Nincs erőm újra írni, majd holnap!

Üdv: Gaby

KépKép

KépKép
galex
Budapest X. kerület
 
 


Mági, jobbulást!!

Olyan jó kis oldalt találtam, ismeri valaki? Angol használt+új gyerekruha webshop:
http://www.ruha-sziget.hu

Ami nagyon szimpatikus:
átlátható minőségi kategóriák (egytől öt csillagig-az öt csillag új ruha)
foglalási rendszer van az oldalon, ha tetszik valami, lefoglalod és max.14 napig gondolkozhatsz, kéred-e a ruhát
ha valami miatt mégsem jó a ruha, 8 napon belül visszaküldheted
most augusztus 9-ig 40 %-os kedvezménnyel lehet vásárolni (ebben az időszakban a foglalási rendszer nem működik)

Bár tudom, már sokan megvettétek a ruhákat, de hátha hiányzik még egy-két darab :wink:

Lilypie First Birthday tickers
manni30
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok!

Konkri
Tesóméknál az altatás úgy zajlik, hogy x ideig nézhetnek mesét (Miniax, vagy DVD), aztán meseolvasás, imádkozás, jó éjszakát puszi mindegyik fiúnak... lámpaleolt, halkan bekapcsolják a "Négy évszak"-ot... és a fiúk alszanak...
Pl. a tesóm az aktuális legkisebbet simán szoptatta meseolvasás közben... :wink:

Ma voltam doktornál. Befekvés halasztva még mindig :lol: :lol: :lol: :lol:
Beszéltük, hogy eddig nagyon szerencsés vagyok, hiszen egy "sima" hármas terhesség jutott nekem :wink:
A méhszáj zárt, kemény, UH mérés alapján a nyakcsatorna 3,8 cm :lol: :lol: :lol: :lol:
Babák tökéletesen fejlődnek :lol: :lol: :lol:
Császár időpontja nincs kitűzve, doktor szerint nem kell szteroid injekciót kapnom (babák tüdejét fejlesztené)
És a babák most olyan másfél kilósak :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
trigemini2012
Fehértó
 
 


Szuper hírek Gemi!!! Másfél kg, tökéletes! ;)
Én is hasonlóan tervezem/ csinálom az altatást, mint tesódék, csak sajna én még maradok Samu mellett, mert igényel. Én Mozartot szoktam berakni néha alváshoz vagy Enyat.

Sti, fiú cuccok. :D
Mi csak augusztus elején kezdünk bármiféle szobaalakításba. Szinte biztos vagyok benne, hogy kihúzom a 40 hetet, szóval még két hónapom van. :roll:

Galex, ez dühítő. :evil:
Megvan még az autós tv? Ezzel nyúzom azóta apát. :D Van scart (?) csatlakozója? (Már ha még megvan.) Samu szobájában van a dvd lejátszó, ami egyre rosszabb, a tv-je is zúg folyamatosan és a távirányítója sem működik, szóval tök jó lenne egy ilyen kombináltra lecserélni, ráadásul még autós is, imádná. Viszont ilyen megállíthatós dobozos t-home-unk van, amihez kell mindenképp a scart kimenet. (vagy mi -nem értek hozzá)

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Ja, Konkri! Küldd át a linkeket a nyomtatványokról, és apa kinyomtattatja a munkahelyén! Amúgy nekünk van itthon is nyomtatónk, csak most nincs benne festék. :roll:

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Barbazso!

Igen sajnos még meg van! És igen van scartja!
Esetleg, ha nem kell az állvány hozzá, úgy is mehet, vagy megegyezhetünk valami árban is. Priviben megbeszélhetjük. Már nagyon meg akarunk tőle szabadulni, mert itt áll az étkezőben :D
Az az igazság, hogy nagyon el kenődtem, mert még mindíg megvan minden. A nagyon SOS a kanapé lenne, nem tudunk addig babóca sarkot csinálni :( Alex meg itt zokog a kanapéért, ha felmerül, hogy valaki megnézi. Ő nagyon szerette. Úgy sajnálom, de tényleg nem tudjuk hová tenni.

Üdv: Gaby

KépKép

KépKép
galex
Budapest X. kerület
 
 


Szisztok!

Én mentem volna állatkertbe, de Apa dolgoz pont... :(

Nyomtató: köszi! Van mentve mák telefonszámom és lusta Kriszti küldetett postán magának :) (a könyvtárban is tudnék nyomtatni, de így csak kimentem a postaládáig :) )

Altatás: anno Martint úgy szoptattam, hogy közbe Marcellal meséltünk, beszélgettünk, viszont most Fancsi külön szobában lesz... a fiúk ágya meg nem épp kényelmes arra a célra, hogy ott bandázzunk a csajjal is (én fektetve szeretek szoptatni). de a két szoba aránylag közel van, ezért lehet hogy fiúk kiskapuval becsuk, és meg kell szokják az egyedül elalvást... ráadásul ne panaszkodjanak, mert ott vannak egymásnak és azért elég jól bírják egymást.
volt olyan éjjel, mikor Martin sírt és mire átmentem ott ült a bátyja ágyában, ő meg jött szólni, hogy sír az öccse- olyan édik voltak.
tegnap már pedzegettem nekik, hogy mi vár rájuk...
Nagy problémám, hogy - sok helyen látom, olvasom, hogy gyerekek mikor kerülnek ágyba- nálunk fürdés 8 után van bőven, főleg nyáron és elalvás kb 10 vagy utána, de akkor úgy hogy ágyba vannak parancsolva. a nagyom így se alszik délután és 7kor már felkel (ha nem korábban).
ő már újszülöttként is alig aludt. Martin még csak csak, de Marcell... na majd 12 év múlva kíváncsi leszek...

Manni: köszi az oldalt! nekem van több oldalam is ahol ennél több cucc van, azok is profik, viszont itt láttam néhány rucót ami nagyon megtetszett és jó áron vannak... úgy hogy a pénztárcám hálás lesz neked! :lol:

Én szombaton megyek vásárra- vásárra viszem a fiúk ruháit... remélem lesz belőle egy kis pénz.

Másfél kilós babák, az igen! Enyémke még tuti nincs annyi... mindig irigykedve olvasom a sullyaitokat... Én örülök ha Fanni meg lesz kettő fél. én vettem több 50es rucótis, mert a fiaim is hiába voltak 52 cm 3-3,5 kiló, az 56os ruhában olyanok voltak mint a lelenc. Most meg nem számítok nagy csajra.

tüdő érlelő: ne legyen rá szükség! de elvileg ha nem túl drasztikusan indul a szülés, még akkor is lehet rá idő...
3,8as nyakcsatorna! az igen! bebetonoztad őket!

Ági: jobban vagy? Bence?

Sti: jó hogy jöttél!

Kicsit álmi vagyok, pedig nem szoktam- a festés óta nehezen térek magamhoz, azóta tán 1 jó napom volt... most érzem magam úgy mint egy első trimeszteres. viszont tegnap én olyan kicsattanó voltam. tiszta happy! "bódogságos"! most már nagy nyugival élvezkedem és várom a kiscsajunkat...
csak az töri le a kedvem egy picit, de csak picit,hogy tutira a feje van a jobb bordám alatt és a lábával meg bal oldalon nyomakodik.
tudom, hogy még bármi lehet, de sztem ő már nem fordul meg. tegnap már azon járt az eszem, hogy gyertyába állok... :)

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Tegnap több mint 2 órán keresztül tartott a tanácsadás a kórházban. 180 grammos diétát kell tartanom, engedmény nincs, de mindegy, már tényleg nem idegeskedem. Egyetlen, ami zavar, hogy 3 hetente be kell mennem Pestre és egész délelőtt ott méregetnek,ott kell ennem, várakoznom, előtte vizeletet gyűjtenem 24 órán át...na meg ilyenek. Addig meg itthon részletes táplálkozási naplót kell vezetnem, cukrot mérnem magamnak napi 5-ször. Még sose csináltam, de gondolom menni fog.
Így tuti nem fogok unatkozni okt-ig. Közben festünk, a szobámat teljesen kipakoltam, egyszer már le van festve, hétvégére elvileg vissza is rámolok. Elleszek vele. Megyünk majd az ikeába venni egy plusz gardróbot. :) Nekem ez a pax rendszer van, imádom, a drótkosarak mindent elnyelnek és áttekinthető is. Konkri, majd rakok fel képeket! :) Én is imádom a lakberendezést, pár hete is megvettem minden otthon magazin jellegűt! Régen belső építész akartam lenni...hát majd talán 40 évesen. :) Ja és pont akciós véletlenül ez a rendszer az ikeában. Ez plusz mázli.

Mágnes: jobbulást! Sajnos tudom milyen gáz tud lenni a fülfájás.

Trigemini: tudom, hogy igazad van, vannak ennél jóval nagyobb bajok is. Már átértékeltem. Kitartást a "súlyos" hasadhoz!

Emmami. vettem korpovitot, majd ma tízóraira azt eszem.

Na kicsit pihenek, aztán mázolom a falat! Szép napot!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


Manni: jó ez az oldal.

Barbazso: jó a kalóriás oldal, köszi!
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


áááá, nem fogjátok elhinni. Basszus, én már annyira zokni vagyok agyilag, hogy nálam a 07.19.-e az ma van, pedig tudom, hogy 17-e van. Lementem a védőnőhöz, még föl is hívtam, hogy hol van... :oops: Ciki!!!! Utána nézem a könyvem és mondom neki, hogy huppsz.... Hazafele előttünk ment el a busz. Pont 10-12-ig járnak 05percenként. Ma meg vendégeink lennének, a lakás úszik.... :roll: :roll: Na ez is csak én lehetek!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Szifla, nem hangzik túl jól ez a 3hetente levő "kontroll" :? .

Én szekrényeket nézegetek, mert végülis Botikám kap újat. Igazándiból a csajok múltkor elintézték a nagy gardrób szekrényt, amit hozzá szántam, mert addig b....gatták, míg szétesett és nem merem már újra összerakni, hiszen kifordult a poszdorjából, plussz ez már a 2. költözése, csavarozása és féltem a kölköket. Így az augusztusi kerti partyt fogja lángjável emelni. Viszont a gyerek szekrények örületesek. Azért mert van rajta egy maci vagy vmi miért 60-70ezer??????? :twisted: :shock: Használtan a vaterán is 40-50, amit tele ragasztottak matricával. Majdnem írtam egy párnak, hogy normális????????? :roll: Sztem a kikát fogom megnézni, az ikeától lassan herótom lesz...

Na, megyek, még kaja sincs... :oops: Igaz a hűtő is üres.... :roll:

sti82
Budapest XXII. kerület
 
 


Szifla!
Hogy van az hogy egyszer van vonalzód másszor nincs? :)
Ikea- hmmmm de mennék... vagy valami jó kis ócska piacra... vágyom egy fadobozos kávédarálóra...
Nekem k sok otthon újságom van, a polgári otthon-t nem szeretem, abban fullos lakások vannak... de a sima otthon és a blikk otthon-t imádom, tegnap is forgattam őket... sokszor beindítanak...
cukrod: hozzá fogsz szokni pár nap után ehhez a tortúrához. a 3 hét mászka meg nem is olyan vészes.

majd fotózom és is a szobasarkot, csak még várom, hogy a háziember felcsavarozza a kiságyat, mert a rácsvédőt is csak akkor tudom beaplikálni... úgy lesz okés a dolog. bár nálunk Fanni ott csak éjjel fog aludni, nappal lent lesz a földszinten a mózesban vagy a hintában...
mutattam anyunak a mózest, hogy milyen állványa lett, mire ő: azt hittem ringatós lesz...? mondom neki: persze, tudod van két bátyja akik csak úgy belenéznek majd, Fanni meg a földön... :)

igyak még egy kávét vagy ne igyak? Zsófi is hívott, de töknyomi voltam beszéd közben... nagyon kómás vagyok... de mitől???

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Ma talán kicsit jobban, voltam kezelésen, aztán hentesnél,zöldségesnél, kitaláltam, mi legyen az ebéd, aztán kifogásként eszembe jutott, hogy a toxo miatt vigyáznom kell, és nem kóstolgatok, és gyúrok fasírt husit, ezért a vacsora lesz meleg étel, és Apát megvárom, gyúrjon ő.. :)
Hajnal 1-kor vettem be az utolsó Algopirint, és azóta bírom :) 4-kor volt egy holtpontom, nagyon fájt, de szerencsére , mivel felkeltem, és áthelyeztem magunkat a fotelbe, elmúlt, azóta nem fáj, csak néha belenyillal.
Bence teljesen jól van szerencsére.

Trigemini:
Ezek nagyon jó hírek! Milyen szép nagyok már a babák!

Szifla:
Na ez már nagyon jó, hogy inzulin nem kell! Annával nekem minden héten egy napot benn kellett feküdnöm a Terhespatológián, este 9-kor engedtek haza, reggel 7-re már ott kellett lennem. Emlékszem, hogy utáltam...

Csajok, véletlenül sem okoskodni akarok, vagy megmondani, ki hogyan csinálja, de ,ha egy jó tanácsot elfogadtok, az altatásról való leszoktatást, vagy akár csak az esti rituálé változtatását, ha lehet inkább még szülés előtt kezdjétek el, higyjétek el, jobban jártok Ti is, a nagyobb tesók is. Ezek ugyanis drasztikus változások a Tesó(k) számára, és ,ha csak szülés után kezdtek neki, akkor nagyon könnyen összekötik a számukra nem túl előnyös változást azzal, hogy "ide jött ez a kis mitugrász, és most MIATTA felfordul a jól megszokott kis életünk."

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


koknri:
Miért ne ihatnál még egy kávét? Napi 3 kávé belefér, megkérdeztem a dokimtől :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


megittam, amit apa meghagyott... :)

altatás: én leszoktatnám... nálunk apa nagyon engedékeny... :( talán miatta alakult így a dolog, mert későn jön haza és hát még babusgatja a fiúkat... különben 4 napig nem is látja őket... :(
majd alakul a dolog.

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Szifla
Kitartást a diétához! A 180g szénhidrát az nem kevés, mellette nem is kell éhezni... :wink:

IKEA
Én talán 1-2-szer ha voltam ott, de szerintem, nem akkora durrranás :oops:

Mágnes
Jobbulást!
Én nem szoktam megkóstolni a fasírtnak bekevert husit... úgy kb-re csinálom mindig...

Én most éppen császármorzsát csinálok...

Kép
trigemini2012
Fehértó
 
 


én imádom az ikeás kajákat!
meg ha elmegyünk családilag, akkor a gyerekek is jól érezhetik magukat + szinte az egyetlen hely ahol normális pelenkázó és szoptató helyiség van. és nem mellesleg egy fajta embercsoport nem jár oda :wink:
nagyobb bútorunk nincs onnan, de sok apróság... függöny, szőnyeg, csecsebecsék, polcok, matrac...
jók a vásárlási feltételek, visszavásárlás, hasonló...
és imádom a skandináv stílust. vannak jó ötletek. szinte az összes évadot követem, mikor mi újdonság, leárazott...
a kika nekem túl luxus stílus, túl szép.
de ez az én véleményem csak.
szerintem érződik az egész üzletvitelen, hogy nem itt találták ki. a skandináv országokban nagyon sok minden van, amit ellophatnánk- elvek, hozzáállás...

Fasirt: utálom a darált hús szagát (pedig elvileg nincs különbség a sima hústól) rosszul vagyok tőle. mi teszünk el disznóvágáskor kolbászhúst és nem kell külön fasírtozni :) viszont én is csak "szagra" megyek, meg színre :)
de jó taktika, hogy apa keverje be :)

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


IKEA csak Budapesten/Budaörsön van... nekem mindkettő elérhetetlen távolság. Nem éri meg...
KIKA viszont van Debrecenben... :wink:
Erre azt mondom, hogy a KIKA néi valamibe a vidéki embereket is. :wink:

Kép
trigemini2012
Fehértó
 
 


Manni: most nézem, hogy ők is leáraztak:
http://www.ruhafalva.hu/

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Trigemini, ezek jó hírek :-) Szépen növekszenek a babáid!

Szifla: kitartást, ha megszokod, nem is lesz majd olyan vészes!

Konkri, küldesz át egy-két ilyen ruhás oldalt? A Ruhaszigeten most a kiárusítás miatt van kevés ruha, egyébként hetente van feltöltés- de azt nem tudom, hogy olyankor milyen mennyiségű ruha kerül fel.

Lilypie First Birthday tickers
manni30
Budapest
 
 


Manni:
amit az előbb linkeltem ruhafalva az sztem nagyon okés... és itt sok ruha is van...
http://www.ruhafalva.hu/lany/ruha-meret/56-ujszulott/

aztán:
http://gyerekshop.hu/kategoria/lany_ruh ... y/meret/11

és ők is- bár ez annyira nem desing-os oldal és nem is akcióznak, de normál webes használtakat nézve olcsóbbak:
http://www.lucakacorturi.hu/index.php?o ... 4&Itemid=1

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Írtad, hogy korábban nem értetted, hogy miért kell rózsaszín cucc a kislánynak, de most már csak azt nézitek- hát én is... az ágy cuccai a szobához passzolnak, de a ruhatára szinte full rózsaszín és halvány lila. és most hogy már a rugikkal nagyon meg vagyok, most már a "cukker-mukker" habos-babos egybe rucikat vizslatom... :)
ha nem őszi baba lenne Fanni, hát lehet hogy javarészt nem is rugit hordana, hanem body, naci és rajta rucika :)
tetszenek a tüllős ingyom bingyomok is, de max alkalomra, mindennapi viseletnek ágyban fekve nem olyan praktikus. de mondjuk egy plüss ruci vagy kötött ruci jöhet...

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Sziasztok!


Hát megjöttünk az egyhetes családlátogatásból. Elég fárasztó volt, a gyerekek is mire megszokták, indultunk vissza. Azért nekem jó volt egy kis otthoni levegőt szívni. Még mindig furcsa, hogy itt Ausztriában itthon vagyok, de mégis haza megyek, a családi ház az otthonom...

Az első terhességemnél nekem is magas volt a cukrom, fűszerezve magas vérnyomással, annyira, hogy lebénult tőle a fél arcom. 26 hetesen kezdődött. Engem is sokkolt a diéta, meg a "betegség tudat". De egész hamar meg lehet szokni a diétát. Nekem is 180 g-os volt. Józan ésszel azt mondanám, hogy így kéne étkeznie mindenkinek. Egyébként meg azt, hogy rántott húst ennék, utána oroszkrém tortát...

Nálunk most nagyon jól megy az esti fekvés. 1/2 9- kor ágyban kell lenni, kis mese, beszélgetés, puszi, villanyoltás, kimegyünk, és szólunk, hogy nem sokára megnézzük, alszanak-e. Általában alszanak, mikor újra benézünk, ha nem, még egy kis simogatás, pár mondat, de már nem kelhetnek fel, és újra most kimegyek, de még megnézlek. Így nem olyan véglegesnek tűnő az esti elválás, nem mászkálnak, ki, hogy ezt-azt kérjenek.
Amikor a második és a harmadik született, akkor a kisbaba szopi egybe volt kötve az esti mesével, általában a nagyágyban, közben mindenki elaludt. Én meg átszállítottam mindet a helyére. Fürdés közben meg aki épp nem a vízben volt, nézhette a Minimaxot. Nem túl jó megoldás, de akkor ez vált be, Apa nagyon későn ért haza a melóból, és így senkinek nem kellett engem nélkülöznie.

Meglepően gyorsan meg lehet szokni, hogy eggyel több gyerek van a családban, de csak két kezünk.
Mondjuk kicsit most izgulok, hogy néggyel, hogyan is lesz... Iskola, óvoda kezdés, újszülött egyszerre. Nálunk nincs nagymama lehetőség. És nem is szeretném, hogy ki kelljen adnom valamit a kezemből.

És végre a héten indul a nagy babaholmi beszerzés. Már totál be vagyok sózva... Ma kezdtem a 33. hetet. Már nem félek a koraszüléstől, bár nagyon sokat görcsölök. És valahogy a szülés is kezd megszelídülni, nem olyan félelmetes, pár hete még a legnagyobb félelmem a szülési fájdalom volt. De most valami tökéletes összhangban vagyunk a pocaklakóval, akinek még nincs fixálva a neve. És már nagyon-nagyon várom, hogy a kezemben legyen. Legkésőbb jövő héten megyünk feltérképezni a kórházat. Megkérdezni mit kell vinni, milyen szokások vannak.

Azt hiszem kezdenek lazulni az izületeim, egy hete fáj a derekam, alig bírok az ágyból, székről fölkelni, és néha a forgóim is olyan furán dolgoznak, tök hülyén megyek.

Kisbaba akciózik a hasamban, kidugja a kis sarát, meg a popóját, nagyon édes, csak néha már nagyon feszít...
judit34
Ausztria
 
 
 
 
 
 


csak hogy tovább foglaljam az oldalt,néhány kép az esküvőről és utána:

Kép Kép [img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments



pici fiam másodjára a hintaágyon a pocakomon aludt el...

/1342533819.6521.jpg[/img] Kép

Kép Kép

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Bírom, ahogy Marcell terelgeti Martint. :) Nagyon cuki az alvós kép!
Nyáron nálunk is későbbre tolódik az esti rutin, és Samu sem alszik délután. Annyi a különbség, hogy hála Istennek, ő nem ébred fel 8 előtt. :) Attól behalnék, ha korán kéne kelnem. :oops:
Az első és a harmadik harmad nálam tök egyforma kóma szempontjából. Szinte minden délután alszom majdnem 2 órát. Samu lelkem ilyenkor szép csöndben játszik, vagy mesét néz. Nagyon rendes gyerek, ég is a fejem, hogy képtelen vagyok ébren maradni, de úgy érzem, hogy hatalmas szükségem van erre. Na, és Samu sem alszik 9-nél előbb, de inkább 10-kor -így nyáron. Talán szigorúbb is lehetnék ezen a téren, de úgy vagyok vele, hogy még nem kell ovi miatt kelni, és csak szenvednénk vele az ágyban, mert hiába hagyom ott, ha jön utánam. Én meg nem akarok órákat ott feküdni mellette, mert még nem elég fáradt. Nekem nem megterhelő, hogy ott kell vele maradni, szerintem a babával is meg fogjuk tudni oldani, aztán majd később együtt szoktatjuk őket rendre, amikor már értelmesebb az egyik, a másik meg utánozza az okosabbat. :) Ha akkor fektetem, amikor már ő akar menni, akkor max 10 perc, és jöhetek dolgomra. :)

Sti, akkor jó napod volt. :)
Elég brutkó, hogy a babavárásból és az esküvőből milyen üzletet csinál mindenki. Én nem vennék ilyen gyerekmintás bútort emiatt. Attól nekem is herótom van, ha összematricáznak egy bútort, aztán el akarják úgy adni használtan, és még csak nem is olcsón. Sosem engedném meg a gyerekeimnek, hogy ragasztgassanak. Amikor ideköltöztünk, a konyha csempe volt teleragasztgatva ilyen gyógyszerreklám matricákkal, amit a védőnőnél meg a dokinál kaptak az itt lakó gyerekek. Nagyon örültem neki. :roll:
Mi sok bútort vettünk tőlük, lehet alkudozni, és hetente vannak újak:
http://www.nemetbutoros.hu/

Galex, igazából nem kéne az állvány. Átmenjünk privátba? :) Férjem nagyon ellen akar állni, de én nagyon rá akarom beszélni. Ez az általános felállás, de most kivételesen nekem jobbak az érveim, úgyhogy bizakodó vagyok, hogy sikerrel járok. ;) Beszéljétek meg otthon, hogy mennyi lenne állvány nélkül, aztán írd meg nekem légyszi! Sajna nem ígérhetek semmit, csak azt, hogy én mindent megteszek, hogy belemenjen az uram. :D ;) Azért ez is valami. :)

Szifla, örülök, hogy már nem vagy úgy elkenődve! Szívás lesz így, de legalább "csak" 3 hónapig tart maximum. Nagyon minimális az esély arra, hogy szülés után megmaradjon ez a betegség. Remélem, könnyen belejössz a diétába! Na, meg így nyáron azért valamivel egyszerűbb. Én télen sokkal jobban kívánom a tiltott kajákat. :roll:

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Judit, tök izgi, hogy mentek kórháznézőbe!
Zsömi is így akciózik. Nagyon látványos tud lenni, és mostanra néha fájdalmas is. :) Eddig max kellemetlen volt, de most oda tud taposni rendesen. Szűkül a hely...

Konkri, lehet ám, hogy fejjel lefele van Fanni, és a feneke az egyik, amit érzel, a lába pedig a másik. Végül is így fel tudnak venni egy háromszög alakzatot, amiből az ember csak a felső kettő csúcsot érzi és látja. Mikor is mész legközelebb UH-ra?

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Na, még egy kérdés.... Milyen orrszívótok van? Nekünk orrszi porszi, és nagyon fájdalmas vákuumot tud csinálni, kipróbáltam. Unokatesóméknak arianna van, és ők nem tapasztaltak ilyet. Elektromosat (elemeset) is vettünk, de az csak bébiknek elég max, olyat ne vegyetek szerintem. Ki milyet használ? Szerintetek én csinálok valamit rosszul, vagy tényleg az arianna a tuti?

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Konkri, köszi az oldalakat! Nagyon jók a képek :-)

Barbazso, én is álomkórós vagyok mostanában. Ma délután is aludtam 2 órát :-) Valaki írta, hogy milyen nehezen tér magához a délutáni alvás után – na ezzel én is így vagyok, utána meg túlságosan feléledek és nagyon későn alszom el.

Orrszívó: amikor a múltkor voltunk az Elefaniban, nekünk is az Ariannát ajánlotta az eladó fiú, azt mondta, hogy elég sokat eladnak belőle és jók a visszajelzések. Az elemesre pedig ugyanazt mondta, amit te is írsz, hogy nem sok haszna van. Most akciós is: http://elefani.eu/spl/305001/Orrszivo

Mi is elutazunk holnap, a Zemplénbe, 4-5 napra. A szüleimnek van ott parasztháza és bár jó messze van (300 km), de mi már több mint húsz éve járunk oda nyaralni, a férjem is nagyon megszerette, a nyugalom szigete :-) Nincs internet, se térerő, kb. 50-en laknak a faluba, úgyhogy igazi kikapcsolódás.

Többen írtátok már, hogy jártatok úgy, hogy elszállt, amit írtatok. Velem is történt ilyen párszor, ezért jó ideje mindent word-ben írok (még e-mail-t is) és átkopizom :wink:

Lilypie First Birthday tickers
manni30
Budapest
 
 


Orrszívó:
Nekünk is Arianna van, és tényleg jó, mindig ilyet veszünk. (általában fél évente cserélem). Üvegeset nem veszek, az elemessel tényleg az a gond, amit írtatok, hogy nem igazán szív.
Ami jó még, az a csapra csatlakoztatható orrszívó, ennek az előnye, hogy nincs hangja, és a csap nyitásával állíthatod az erősséget, de tapasztalatom szerint kevés olyan hálószoba, vagy babaszoba van, ahol vizes blokkot szereltek be... :lol: Elképzeltem, ahogy viszem a fürdőbe a gyerekeket, lefektetem a járólapra, és szívom az orrát...Szóval ez is elvetélt ötlet, marad az Arianna... :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Orrszívó márkáját megnézem,nekem porszívóra csatlakozik (lehet,hogy másé is :oops: ) és az bevált.

Szifla:holnap délután felhívom a Szülésznőt!Örülök,hogy jobb a kedved,valamikor összefuthatnánk már!

Baba nekem is tapos sokat,főleg a bordáim alatt.Én élvezem a terhességet,most kezd nehezedni a dolog,Lilit cipelni,három emelet,hegyoldal,növekvő poci...Holnap tényleg megpróbálok pocak fotót és a 4d-s képet betenni.

Nálunk fürcsi 8-kor,alvás fél 9,előtte mese olvasás,és valaki megvárja ott az ágyon,hogy aludjon Lili.

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


sissy: hétfőn a tanácsadáson találkoztam egy csajjal, aki szintén Reháknénál fog vagy akar szülni, a számát is odaadta, tiszta véletlen. Viszont azért jobb lenne úgy felhívni, hogy már tud rólam, vagy hogy egyáltalán mit szól. De ezek alapján azt gondolom, hogy mások csak úgy hívogatják...szóval várom,hogy szólj! Találka mehet, csak legyünk kész a festéssel, pakolással.

konkri: most először vettem polgári otthont, nagyon xar...5 percig olvasgattam. Én a Szép házak-at szeretem, meg az Otthont. Néha megveszem a Lakáskultúrát.

Én apum asztalos, ő fogja csinálni a kiságyat is, ahogy megtervezem. :)
Ikeában én a tárolási megoldásokat nagyon bírom, van onnan egy-két kütyüm, pl. a locsolókanna tök jó! :) Ez a pax rendszer nagyon bejött, persze csak a vázat vettük meg, ajtókat meg polcokat faterom csinált hozzá negyed annyiért.

konkri: ezt a vonalzót minden íráshoz be kell pipálni, valamikor elfelejtem.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


Jó reggelt!

Konkri
Szépek vagytok :lol: :lol: :lol:

Szifla
Profilban tudod engedélyezni, hogy mindig rakja be az aláírásodat :wink:

Ma megyek csavarogni... muszáj bevásárolni, meg megyek masszázsra :lol: :lol: :lol: :lol:
Kényeztetem magam! :wink:

Kép
trigemini2012
Fehértó
 
 


trigemini: megnézem a beállítást, bár így legalább izgalmas volt, hogy hol nincs, hol van...látod konkrinak is feltűnt :) :lol: :wink:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


Inkább az idegesítő, hogy mi az a két "a" betű a széleken?! :evil:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


Konkri:
Nagyon szépek a fiúk!

Nem tudom mi volt ma velem, hazaértünk fülkezelésről, és éreztem, hogy vízszintesbe kell tennem magam. Fél 11-kor ledőltem, és fél 1-ig nem bírtam felkelni. Hallottam, hogy a gyerekek a szobájukban játszanak, visítoznak, rötyögnek, de felkelni nem tudtam.
Aztán összeszedtem magam, átnéztem hozzájuk, hát kár volt...
Az 1 hete gyönyörűen rendbe tett szobájukba, mintha atomot dobtak volna! Egész héten vigyáztunk a rendre, elmondtam nekik, hogy mostantól nem tudok és nem is akarok hajolgatni, ők fognak rendet tartani maguknál, és ez ment is gyönyörűen. Eddig. Most minden kiborítva az összes ikeás tárolóból a szoba közepére, a könyvek a polcról kupacban az ágyon, a szennyesládából kiszedve a ruhák, a labdák a labdatartóból, azt hittem sírva fakadok. Összepakoltattam velük, és most bünti van, kizártam őket a szobájukból játékokat nem hozhattak ki, csak aludni mehetnek be este, mellé még mesét sem nézhetnek.
Szóval ,ha a vérnyomásom ment volna le délelőtt, akkor azt ügyesen visszatornázták az egekbe... :twisted:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes
Kitartást!
Nem ezek a mindenféle frontok viseltek meg benneteket?


Én ma nagyon jól vagyok. Egy masszázs csodákat tesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A nyaki izmaimból ki lett masszálva a görcs :lol: :lol: :lol:

Mindjárt le is passzíroztam egy kosárnyi paradicsomot. És most friss paradicsomlevet iszogatok :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
trigemini2012
Fehértó
 
 


Hát simán lehet a front, de őszintén, inkább ez, mint a 40 fok, szerencsére görcsölés szempontjából nem vagyok frontérzékeny.:)
Eddig egész jól elvoltak a gyerekek a szobájuk nélkül, most jutott eszébe a fiamnak, hogy a kék autóját akarja, ami ugyebár bent van...Nem kapja meg, most sír... Zene füleimnek... :twisted:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági és hogy vagy? Legalább meggyógyultál?
Jaj, annyira megértelek... az enyémek is tudnak ilyen cumanik lenni. Valami bekattan és végig söpörnek a házon... :roll: Nekem is nehezebb egyre a gyerek nevelés + terhesség. Én mostanában szoktam mondani, hogy ha többet terveztem volna, most tuti hogy meggondolnám magam. Nekem ez a legnehezebb. Tegnap 2x kellett leülnöm, mert olyan furi érzetem volt.

Tényleg: valakinek volt már ilyen érzete? Hogy olyan mintha épp most pukkadna ki és folyna el a magzatvíz. nekem mindegyik előtt volt egy ilyen szúrós érzés, feszítéssel és aztán pukk. Pedig az egyiknél rásegítettek, de ott is ez volt. Hát paráztam tegnap, főleg, hogy besz@rt a telefonom és le is merült, és egyedül voltam a városban. :shock: de aztán megbeszéltem a prücskömmel, hogy nekem ma bazi sok dolgom van, sőt holnap is, így tartsa magát még szeptember végégig, mert most nem érek rá szülni... :lol: Ezt már másodszorra játszom el, de hiszek benne. A csajoknál is így volt, ott nagyon korán kinyíltam 2ujjnyira, mégis időre születtek. A középsővel voltunk úgy a dokival, hogy még eddig húzzam, utána megbeszéltük, hogy addig kéne....és csak 2nappal jött "előbb". :lol:

Witchel mizujs? Tud róla valaki?

Gemini, 30. hét. nem semmi!!!! Kiváncsi vagyok meddig maradnak bent!!!

Nyaralóknak jó utat!

Egy kis infó: a Hádákban 50% leértékelés van. Igaz csak nyáriak vannak. :roll: én kardit vadászok a középsőnek, mert mindent kinőtt, de basszus nyáron miért nem lehet venni? Nem termosat akarok, csak valami könnyűt, ha 17-20 fok van.... :roll: A babszobán vettem egyet, azt írta a csaj, hogy 92-es, volt egy 1000-es postával, erre még csak 86-osnak se mondanám és olyan állapotban van, amit én itthonra se adok rá. :? Jól megszívtam.

Ma védőnő 2csajjal. Izgi lesz, lehet befonom a hajam. Mára rengeteg a dolgom, kéne pakolnom.APa megfenyegetett, hogy várjam meg. Jó vicc... :mrgreen: a dobozokkal 1,5 hónapja várom, hogy fölvigye a padlásra a garázsból. Nem várok tovább, elegem van belőle.... :D Így is vár rá furkálás, mert jó lenne, ha bepolcozná a spájzt, hogy használni is lehessen... :roll:

sti82
Budapest XXII. kerület
 
 


Szisztok!

Meg volt anyós túra másfél napocska (se).
Megjött a f@sza pelus táskám is- apa letiltott, hogy több csomag ne jöjjön... mondjuk nincs is szükségem semmire már, na de ha még is látok vmit??? :) :) :)

Masszázs az jó!

Én sztem felvetem Apának, hogy mi lenne, ha a fiúk elkezdenének felügyelet nélkül aludni... mondjuk ha apa felügyel, akkor rá is kell felügyelni, mert ő úgy altat, hogy elfelejti lekapcsolni a villanyt :), vagy játszik velük :)

Zso: két baba után most fogalmam sincs Fancsa helyzetéről- most épp bugyi vonalban megy a motoszka, de mind a két oldalon... most nem érzek hüvelybe taposást... talán keresztben van??? vagy terpeszbe :lol: :lol: :lol: 31-én megyek uhu-ra... majd kiderül...

hát lehet leöntök még egy nescafeet- mert apa teremben aztán míg alszik én megyek a fiúkkal tescoba, hogy a délutáni sütögetésre legyen itthon vmi... és tök nyomi vagyok...

nekem a fiúk játékkal alig játszanak :(, de most a legújabb játékunk, hogy kipingáljuk egymást- ők a hasam- izgultam is, nem ám menni kell :) , én meg rájuk rajzolgatok. tegnap a nagyomat zombinak kellett maszkírozni, de bicózni nem mert úgy kimenni így a művem 1 perces volt. ráadásul nem tudom honnan tud a zombikról, de tud mindent, hiába mondom hogy nincs... és este meg fél...

végre nincs apa 4 szünnapja alatt nagy feladat, talán el tudom intéztetni vele az apró furkálásokat én is...
Sti: én rájöttem, hogy az én uramnál a "majd" szó, a sohával egyenértékű... :) illetve ha szólok, akkor nem emlékszik, hogy szóltam már 5ször vagy emlékszik és ezért az újabb szólás az cseszegetés... :) vagy ha már 5ször szólok, és már nagyon aktuális, akkor meg az a baj, hogy nekem minden azonnal kell :)
pakolás: számomra érthetetlen, hogy miért jobb vmit letenni valahova csak úgy és később "majd" eltenni, mint elsőre pont a jó helyre tenni ugyan azzal a mozdulattal...
de azért kezelhetőek ezek a problémák és trükkel, szép szóval meg lehet oldani mindent... :)

Mági: füled?
szoba: ilyen nálunk is van, de ha nem csinálják én nem hajolgatok, az nem megy, hanem négykézlábra vetem magam és megyek mint a krumpliföldön :)

orrszívó: hát sztem nekünk is orszi van, de én magamon nem próbáltam :( lehet kellett volna. viszont nekünk kb másfél évig kellett és az első fél évben nem...most már jó ideje megy a törlés, fújás simán.

viszont hogy írtad az orrszívót eszembe is jutott, hogy az első napokban a fiúk folyton csak tüsszögtek :) az új légkör... :)

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Szifla:
ha unatkoznál itt egy blog:
http://hungarianprovence.blogspot.hu/
van mit visszanézni is belőle (Azurák Csabáék otthona nekem nagyon bejön)... én imádom a rusztikus, a mediterrán, az eklektikus, a country dolgokat + van néhány loft is benne, az is a szívem csücske.

és már most várom az őszi hangulatokat + úgy készülök, hogy karácsonyra megint saját készítésű ajándékaim is legyenek... (lekvár, csoki, szappanok-saját levendulával fűszerezve...)

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Megnéztem Manni linkjét és mégis ilyenünk van nekünk is és okés volt, és jól is szív...

vettem egy oreganot a levendulám mellé és úgy tetszik én olyan boldog vagyok! :) :) :) :)
meg a fiam nekem adta a mentás swepss- vagy hogy írják üdcsiét és olyan finom- és ettől is boldog vagyok :) a pelustáskáról meg ne is beszéljünk! sztem ha elmennek a vendégek éjjel tuti ki-be pakolom Fanni kórházi motyóit...

ja grillezés én meg jó bekínaiztam... mondjuk gyomor kapacitásom már elég szűkös, pedig nekem csak 1 babám van és még 2 hónapom...

na további szép napot mindenkinek! nekünk már holiday, mert apa reggel fejezte be a 4 napját és hétfőig itthon van...

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, mert hétfőtől Nononak ovi szünete van, és csak én vagyok, aki vigyázna rá...szóval nehéz és mozgalmas napok vannak mögöttem.

Hétfőn voltunk a G1 intézetben kuponnal 4D-n, hát gyerkőc utálta az egészet, takarta a kezével az arcocskáját, majd bebújt a lepénybe.
Olyan igazi tiszta arcképet nem is kaptunk. De egyszer aranyos volt, mert úgy tűnt mintha számolna egytől háromig...kis matekprof lesz belőle :lol:
Na és ami vicc, hogy ez egy jó UH gép, és ezzel is hatalmasnak mérték. A 30+5 napon volt 2042 grammra becsülve. Szept. 10 a becsült dátum....lehet h el kellene gondolkodni a terminus előre hozatalán.

Tegnap végre befejeztük barátnőmmel a haraszti lakás takarítását. "Csak" két sérülést szenvedtem, ablak puciválás közben felhúztam a szúnyoghálót erre a madzagján lévő műanyag a szemembe csapódott...a lábfejemet meg lenyúztam amikor a fellépőre felálltam,véraláfutásos is lett...durva...
DE most már csak dekort kell vennem, néhány verdás papírtányér, pohár stb kell. Na meg a kaja, de azt majd csak jövő pénteken kezdem el.

Tri, neked is szép méretűek a babóid, gratulálok hozzá!!!

Ági, neked javulást, nem semmi amin keresztül mész.
Nem semmi büntetés, hogy nem mehetnek be a szobájukba, nekem ez eszembe se jutna.

Nekem múlt csüt volt Nono "lüke" vmi nem tetszett neki, aztán fogta és combon rúgott, azt hittem kap egy akkora pofont, nagyon kibuktam, tőle ez merőben szokatlan volt. Nem szokott ilyet csinálni. Persze tv megvonás lett a vége, de közben rájöttem h csak a saját dolgomat nehezítem meg, így 4 nap után feloldottam a büntit, amúgy is olyan édes volt már hétfőn este, hogy megzabáltam.

Kép
Kép
manooka
Budapest XV. kerület
 
 


Néhány kép:

Kép

Kép

Kép
Kép
manooka
Budapest XV. kerület
 
 


Manó, jó nagy baba akkor! Tök jók a képek! Főleg az első, nagyon cuki! Mi holnap megyünk, alig várom!
Ügyik vagytok a takarítással, biztos jó lesz a buli. Végül trambulint kap Nono?

Gemi, hihetetlen, milyen jól bírod! ;)

Mági, ma én is egész nap fetrengtem. 2-3 óra körül és estefelé volt pár óra, amikor jobban voltam, de különben képtelen voltam kimászni az ágyból. Még hányingerem is volt, mint egy első harmadosnak. Mázli, hogy volt maradék kaja ebédre, és csak melegíteni kellett Samunak. Samu is szétdobálta a fakockáit, meg kipakolta az összes kocsiját, de legalább elvolt magában, nagyon örültem neki. Este kitalálta, hogy rajzolni akar, amit viszont csak rendrakásért cserébe engedtem meg, így azt is kipipáltuk. :) Hát én sem hajolgatok ilyenkor. Max leülök az ágya szélére, és motivációnak onnan ülve bedobok a helyére egy-egy játékot, amit könnyen elérek. :) Cuki volt, egyszer csak leült mellém, és sóhajtott egy hatalmasat, mintha már órák óta dolgozna. :)

Sti, nekem ilyen pukkanós érzésem még nem volt, de ma komolyan tartottam tőle, hogy szülni fogok, azért vagyok ilyen rosszul. :?

Manni, jó pihenést! ;) Szuper hely lehet...
Szerintem nem én írtam, de én is paff vagyok, ha sokat alszom délután.

Szifla, biztos tök jó lesz a szoba meg a gardrób. Ha Budapesten jársz, a Déli Pu-n van egy olcsó újságos (a peronok végében egy kis bódéban), aki eladja a "lejárt" újságokat 150-300 forintért. Ilyen otthon magazin meg ilyesmiket mi tőle szoktunk venni, mert nekem tök mindegy, hogy friss-e az újság. :)

Konkri, én is mindig ilyen ajándékokat készítek karácsonyra. Tavaly Baileys-t készítettem és kakaóvajas testápolótömböket (ez ilyen szilárd testápoló, és ahogy végighúzod a bőrödön, pont annyi marad rajta, amennyinek kell). Azelőtt meg valami különleges lekvárt adtam. :) Idén még nem tudom, majd kitalálunk valami jót. :)

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Sziasztok,

nem tudok aludni... Eddig ilyen bajom nem volt, remélem, h csak egyedi eset.
Lent vagyunk a Balatonon, gyerekek élvezik, apjuk is, nekem a strandolás kissé sok. Most kevéssé esik jól, mint szokott. De pl tegnap este úsztam egy nagyot, az szuper volt :) Olyan könnyű vagyok a vízben :)

Manni, Konkri, tök jó kis ruhás oldalakat linkeltetek be, köszi!

Orrszívó: Arianna nálunk is a befutó.

Trigemini, császármorzsa és friss paradicsomlé jól hangzik. Én ezalatt a terhesség alatt a paradicsomos cuccokért vagyok oda. Pl napok óta készülök töltött paprikát enni, csinálni :)

Konkri, kérdezted az esti elalvást, és látom, ahány ház annyi szokás. Nyilván. Nálunk már jó ideje egyedül alszanak el a gyerkők. Mindkettőnél valamikor 1 és 2 éves kora között jött el ez az időszak. Samu már jó ideje nem alszik napközben (kb 3 éves kora óta), azóta este beájul az ágyába. Kata még napközbeni alvós, ő este nem annyira álmos, így néha-néha kijön a szobából, de egy pohár víz után megy is vissza. Egyébként a szertartás része: vacsi, fürdés, meseolvasás (vagy ritkán mesenézés), lefekvés, jóéjtpuszi, sziasztok :)
Nyáron mi is lazábbak vagyunk az esti lefekvés időpontját illetően, pláne ha nyaralunk. Tegnap konkrétan 11 után mentek aludni (grilleztünk a teraszon), de otthon is fél10-10 körül szoktak ágyba kerülni ilyenkor. Bölcsis-ovis időszakban este fél9-9-re legkésőbb ágyban vannak. (Reggel kelni kell.)
Lépek, talán sikerül visszaaludnom.
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Jó reggelt!

Én most ébredezek... :oops: :wink:

Mágnes
Hogy vagy?

Konkri
Milyen a saját levendulás szappan?
Én most joghurtot gyártok...Friss itthoni gyümölcsjoghurtot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pelenkázótáska
Nekem nincs. Nagyon jó lesz nekem a szokásos hátizsákom...

Manooka
Nagyon édes Martin :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
trigemini2012
Fehértó
 
 


Erpé, vissza tudtál aludni? :)

Gemi, igazából bármilyen táska jó, ha sok zsebe van. Az viszont halálos, ha ömlesztve van a popsitörlő, pelenka, váltásruha, textilpelus, cumisüveg, cumi, később nasi, csörgő/játék,... És ezek csak a gyerekek cuccai. Még hozzájönnek az iratok, pénztárca, kulcs,... Ez egy nagy zsebben tipikus női táska. Sosem kerül elő, amit épp keres az ember. :) Még dühítőbb, ha kiborul az innivaló, és mindent eláztat. Én ezért szeretem a pelenkázótáskát, mert azon mindennek külön zsebe van. Van rajta kívül két kulacstartó zseb, odamegy a Samu és az én vizem, plusz belül vagy 8 elválasztott rész. Még így is gondba vagyok néha. :? Kulcscsomó pl sosem elérhető a pénztárca, az irattartó, a zsepi, a rágó, a cukorka, stb között. :roll: Nagyon gáz vagyok. :oops:

Senki nem jön ingyen állatkertbe? Ha valaki gondolkozik még rajta, végül csak 1/4-1/2 10 között találkozunk a bejáratnál, mert rájöttem, hogy a 8-as vonattal nem érünk oda 9-re.

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Sziasztok!

Szifla:nem sikerült Andreával még beszélnem,de szerintem,ha megkaptad a számát,hívd minél előbb,ne várj rám,mert nehogy ne tudjon elvállalni!!Majd szólj,mit mondott...

Este lefeküdtünk korán,de én is,Lili is rosszul aludtunk,így nem érzem,hogy kipihent lennék.

Tegnap a kutyánk úgy döntött,kirándul,a lenti szomszéd hívott,mert a nyakörvén ott a telószámom,hogy náluk van.Mondtam,de jó,este megyünk csak haza,kösse már ki.Szerencsére nagyon kedvesek voltak,de most meg kell oldanunk,hogy a drága kiskutyánk ne találjon lyukakat magának a kerítésen.Nem tudom,miért jött rá a kirándulás,szerintem már ment ki máskor is,lehet,tüzelnek a szukák...

Erpé:én is egyszer úszás után éreztem,hogy mekkora súly is van a pocin.

Manoo:édes a kép!

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Szisztok!

Én is ébredezek még... nagy fiam hajnal fél 3-4-ig ébren volt és sírt, hogy legyen vki vele...

tegnap este a szél ellenére jól sikerült, a kolbászok is jók lettek és Apa este leszervezett egy egy napos üdülést... szóval storno a holnapi babavásárom... de sebaj. megyünk a Duna parta retro táborba :)

Gemini: hát én az ajándék szappant nem úgy csinálom, ahogy sok helyen le van írva (sok izé bigyót, port, kókuszvajat beszerezni...) hanem veszek sima mezei szappant, felolvasztom, mint a csokit és a saját, tegnap szedett levenduláimat fogom belekeverni, majd kiöntöm szilikon formába. és adok neki egy kis rusztikus csomagolást... szóval ez ilyen becsapós szappan. (de lehet fahéjas is, vagy körömvirágos... vagy nyomhatok bele angyalka formát... )

Zso: nekem a csoki tuti lesz idén is, mert a sok mikulás csokit én másra nem tudom elsütni. így felolvasztom beízesítem (tavalyi fini lett karácsonyi fűszerrel) és szilikonba kiöntöm... veszek hozzá színes selyempapírt és egyenként becsomizom őket. egy nagy üveg pohárba, vagy pattintós üvegben, vagy szép dobozban jól mutatnak... esetleg ezt is lehet tovább díszíteni, rusztikusan, vagy szárított naranccsal, vagy fahéjjal...

hogy ha meg még valamit kitalálok hozzá, akkor már a 3ból ajándék kosarat is tudok csinálni...

várom már az őszi díszítéseket, aztán halottak napja után, már fokozatosan karácsonyi ingyom bingyomokkal nyomulok...

pelus táska: az már velem is előfordult, hogy a bokámra csöpögött vmi a tatyómból... :) anentes üveg átka....viszont én meg a sokzsebes izékat nem szeretem. amit most vettem tatyó, hát nem volt lét kérdés, de megtetszett, mert illik a kocsihoz. volt hozzá több izéka, alátét, cumisüveg termosz... viszont belül sok lapos zseb van és egy nagy tér. már telipakoltam :) fel tudom rakni a kocsira is... + szülinapomra kéretem magamnak egy pici táskát, hogy ha mégis gyerek nélkül megyek, akkor abba lesz a pénztárcám...
de én általában hamar váltok és próbálok a saját táskámban egy kis nesszeszerben elhelyezni minden gyerek cuccot, mert a turkálás a halálom... igazából, akár egy kisbőröndöt is húzhatnánk magunk után, ha mindenre fel akarunk készülni.

Manoka: nagyon cuki pofija van Martinnak! és szép méretei!

Ági: füled?

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Sziasztok!
Végre lapulevelet kaptam az SZTK-ban a talpamra, ma voltam utoljára! :) Azt mondta Doki néni, hogy holnap kiszedhetem a tamponálást a fülemből, még pár napig csepegtessek, aztán mehetek szülni.. Hát mit mondjak, nem szeretnék pár nap múlva szülni menni... :roll:

Éjszaka itt is hatalmas vihar volt, sikerült is beáznunk, a gyerekszobában vödrökkel léteztünk. Így a gyerekek is velem aludtak, aminek a vége az lett, hogy ők kiválóan, én egyáltalán nem aludtam, mert nem mertem az ablakot kitárni, rám pedig rámtört a korai klimax, mert szakadt rólam a víz, pedig 24 fok volt a szobában..
Most hadakozuhatunk a biztosítóval, mert a tavalyi beázásnál 10 ezret fizettek szmla nélkül, megjegyezve, ha kihívom őket, akkor még eennyit sem kapok, plusz, miután elfogadtam a 10-et ,közölték, hogy 1 éven belül nem fordulhatok kárigénnyel hozzjáuk. Az 1 év 1 hét múlva telne le.... :twisted: Most a közös képviselő intézkedik, remélem, sikerrel..És mára is mond vihart..... :roll:

Manooka:
Gyönyörűek a képek! Nagyon pasis pofija van :)

Nem emlékszem már, ki kérdezte ,hogy nem érezzük-e úgy, hogy most folyik el a víz, hát én gyakran szoktam ezt érezni. Nem tudom, milyen az, amikor magától elfolyik, mert nekem repesztettek mindkétszer, de Soma olyan durván feszít, lökdös (nem is rugdos, hanem nyomul), hogy sokszor megijeszt, hogy, ha tovább feszíti a pocakot, burkot ,akkor az vajon meddig áll ellen... A három gyerkőcöm közül ő a legaktívabb és legerősebb, pedig Bence sem volt semmi... :wink:

Trigemini:
Hát 3 kicsi cuccait összerakni egy pelenkázó táskába szinte lehetetlen feladat. .:)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: