Új privát üzeneted érkezett!

Linácska
Igen, a feje alatt volt a keze, a lába meg feltéve a méhfalra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Még nem tudta a doktor megmondani, hogy fiú, vagy lány. Nagyon takargatta magát :cry:

Ági
Kép
Kép
ágica80
 
 


Szia Ágica!

Üdv itt! Tényleg nagyon vicces ez a két UH kép. Olyan, mintha egy réten a fa tövében üldögélne a gyerkőc. Irtó cuki!

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


Kandi!

A citromos-ecetes kombó szerintem beválhat. Legalábbis a macskapisi szagát egyszer masszív citromozással tüntettük el. A permetezős virágöntözőbe tettem bele (igazi citrommal, nem citromlével), és működött. Persze lehet, hogy a strucctojás a kismacska pisijéhez még véletlenül sem hasonlítható :)

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 

 
 

Na Adri!Mit gondolsz,honnan a citrom ötlete?? :lol: :lol:
Gondoltam,ha a macskapisire jó,akkor a záp srtucctojás bűze is csak enyhül tőle??Legalább éjszakára :lol: :lol:

Ági!Tényleg tüneményes ahogy héderel a kölök :lol: Tök ari!!

mimi12
 
 


Noémi!
Írok! :) Most már kiderült, hogy nem csak én vagyok a "közellenség"! hehehehe
Vendég
 


[quote="mimi12"]N írta:mimi12a Adri!Mit gondolsz,honnan a citrom ötlete?? :lol: :lol:


Helló sorstárs :D :D :D

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


Sziasztok Csajszik!

Én is csak ámulok mi van itt!

Egésznap vacakul vagyok rókakoma látogat. Remélem, nem valami vírust szedtem össze. Pedig olyan fincsit főztem frankfurti levest és lángost fincsi sajtal tejföllel. És sajna hiába ettem meg. Már nem is merek enni.

Kitty: Szerintem is túlreagálod a dolgokat, nem szabad mindent magadra venni és ne töröld ki magad közülünk, nem éri meg idegeskedni ezen. Ja a pihenőszék nagyon jóóóóóóóó nekünk is van kettő is az egyiket kaptuk a másikat mi vettük és több volt mint amit te néztél. Valahogy Jázminra sosem sajnáltam kiadni inkább magamnak nem vettem.

Gondolom ezzel nem csak én vagyok így.

Én sem voltam eleresztve mikor vártam Jázmint, de megvettem előszőr egy dög nagy mélykocsit ami nem volt olcsó, aztán rájöttem, hogy mekkora hülye vagyok mert nem fér be a kocsiba akkora. Na ezt közöltem apával is akkor jött be a loola és nem is volt olcsó de nem bántam meg, hogy megvettem imádom. Most meg építkezünk ezért nem vagyok valami fényes anyagi helyzetbe még elég sok van hátra de amit meg kell venni azt megveszem még ha nem olcsó is. Ja és nem kp-ból építkezem hanem hitelből. Nehogy valakiben felmerüljön, hogy építkezik biztos van pénze.


Ági üdv köztünk. Jó hogy jöttél.


Üdv
Bea
Kép
Kép
beusmimi
 
 


[quote="-adrienne-"]N írta:-adrienne-oémi!
Írok! :) Most már kiderült, hogy nem csak én vagyok a "közellenség"! hehehehe

Nem már én is :lol: :lol:
Na szép éjszakát mindenkinek!
Lina!
Éjszakára orrcsepp és kend be valami krémmel,hogy ne pirosodjon nagyon ki.Holnapra jobbulást!!!
A Szabi is egyre taknyosabb.Gondolom az a kb 6-8gyerek hozott egy kis taknyot ism,akik tegnap megfordultak nálunk.De ez benne van a pakliban,ettől erősödnek.

mimi12
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk a 4d uh-ról.
Ő itt a gyönyörű kislányunk :lol: :lol: :lol:
Kép kislányunk


elkezdek visszaolvasni, mert nagyon sokat írtatok :lol: , aztán majd mesélek :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Noki, Irdab,
irigy-irigy, hogy ti már tudjátok a nemét, és főleg, hogy kislány :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Irdab
Kislány :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ágica
Nagyon jók a képek :lol: :lol: :lol: :lol:

Az én képeim nem bántanak valakiket? :wink:
Vendég
 


Earhart,
de igen, bántanak :lol: Mutattam reggel a férjemnek, de inkább nem mondom, hogy mit mondott :lol: Persze csak vicceltem. Pár hónap, és már itt is ilyen szép napsütés lesz, csak győzzük kivárni.
Amúgy tengerparton laktok?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Na végigolvatam, de csak ámulok bámulok, hogy mi van itt. :roll:

Most a mai élményemet szeretném megosztani veletek. Ezt a helyet (4D-Genesis) mindenkinek ajánlani tudom, szuper jó volt. Lemérték a baba méreteit, még a szívbillentyűket is megnézték, vagyis mindenét.(vese, rekeszizom, has, hólyag, méhvérellátás, stb.)
A baba már most nagyon szeret engem, mert nagyon bújt hozzám, a felrakott képért a hölgy nagyon megküzdött 45 percet voltunk bennt. 50 kép készült és 45 perces dvd. A hölgy mindent elmesélt, szuper volt. Babókám meg csak folyamatosan szopizott. A fél pereputyomat is vittem, ott voltak a szüleim is nekik is nagyon nagy élmény volt, mivel nálam, és a testvéremnél nem láttak még ilyet. Mindenét végignézték, és mindene rendben van :lol:
És hát egyértelműen kislány, nagyon örülünk neki.
Adri, Noki nektek is gratulálok a babához :lol:
És Noki, nagyon örülök, hogy minden rendben van, és megnyugodtál.
A többieknek holnap reagálnék, mert nagyon hulla vagyok, rég mentem már ennyit. Ezért ezer bocsánat :oops:
Puszi mindenkinek

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Hú micsoda összecsapás volt itt. :)

Márknak ill. a tesónak is használt bkocsija lesz sőt még egy csomó ruhát is kaptunk ill. a teszveszen vettünk.Én ezt nem szégyelem és szerintem Márk nagyon jól érezte magát benne.

Irdab:gratu a kislányhoz!!!! Irigy-irigy,te már tudod,de nekem is már csak 3 hét és akkor,kiderül,.hogy tényleg fiú -e babám :)

Ágica:üdv itt nagyon jó a akép a picurról!!!

Tündi:azon az oldalon aminek megadtam a linkjét rajta van azt hiszem olyan cimszó alatt,hogy hogy hordozzuk.
Sajna én béna voltam a kendőhőz és az egyik bnőm adta a tippet a tesójának van ilyen.
Mondjuk nagyon másra nem is kell költenünk, max ha kislány lesz de abnőmnek csodaszép lányruhái vannak mondta,hogy eszembe se jusson venni.

Earhart:még kérünk iylen gyönyörű képeket amiket pár napja feltettél.Igaz,hogy fájditod a szivem. :) de tedd fel nyugodtan.

Lina:jobbulást Lilinek.
Vendég
 


Nagyon jók az UH-s képek...imádom nézegetni őket :D
Irdab Gratulálok a kislányodhoz :wink:
Ágica Nagyon jó képek készültek a Bébidről :D
Kata(Earhart) Engem nem zavartak a képek amiket felraktál.....sőt jó volt nézegetni és irigykedni :D
Na,de majd összefogunk itt az összes kismamival és közösen meglátogatunk majd Téged ha már megvannak a babucik is :D :wink:

Egész nap helyzetjelentést akartam írni magamról,de valahogy elfelejtettem :oops: .
Tehát annyira jól érzem magam( le is kopogom....kopp, kopp, kopp)!
Olyan mintha ki lennék cserélve...nem fáj semmim és egy csepp semmi nem jön ki belőlem....még folyásom sincs!
A Wc papír teljesen tiszta és ez számomra annyira hihetetlen,hogy a Páromnak minden wc látogatásom alkalmával kiabáltam,hogy Kicsim nézd...tiszta a papír :D
Imádom Dr Várbíró Szabolcsot,hogy ennyit segített Nekünk...rajtunk!

Nyugodalmas jó éjszakát kívánok mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Ja!
Képzeljétek a keresztlányom most 8hónapos és az anyukája az összes ruhát félreteszi és odaadja nekünk :D
Annyira örültem,örültünk neki ,hogy azt nem is tudom szavakba foglalni!!
Ez akkora segítség ,hogy az csak na!
És ilyen picin még szét sem tudják hordani a kis ruhácskákat :D

Kép
noki&potyi
 
 


Noki,
mikor van a házassági évfordulótok? Szerintem pár nap lehet a tied és az enyém között.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska
Buenos Aires a Rio de la Plata torkolatánál fekszik. Hatalmas kikötője van.
Az igazi tengerpart az olyan 5 órányira van (az itt nem távolság :wink: )

Irdab
Örülök, hogy ilyen jó élményetek volt!

Noki
Benne vagyok :wink: (olyan 17-20 órás repülőút van csak közöttünk :wink: )
Vendég
 


Earhart,
akkor én itthon maradok. Azt a 17-20 órát nem bírom ki repülőn. Finoman szólva is be vagyok tojva a repcsin. Jó, egyszer úgy szálltunk fel, hogy alig bírták beindítani a hajtóműveket, mindig lefulladt, mint valami rozoga autó.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


A kórházi papíromon ezek szerepelnek!
Vizsgálatok
TAS során a terhes méh ürgében Egy élő magzat található medencevégű fekvésben. Jó életjelenségek, ritmikus szívműködés, 14-15 hetes biometria.
Hátsó fali lepény, mely mindkét oldalon (jobb oldalon valamivel mélyebbre terjedően) a belső méhszáj közelében ér véget, de azt nem fedi. Jobb oldalon a lepény tapadásának alsó szélénél kevés retroplacentaris folyadék látható (15x8mm)

Státusz
Ha s puha , betap, kp.tág vag, zárt, megtartott portio folyt.
csecsemőfőnyi puha gravid uterus szabad körny.
Felt: sec. hám, vérzékeny cervicalis polypus látaható.
A cervicalis polypus vagothyles ecsetelését követően a vérzés megszűnik.

Sz.e ismételt ecsetelésre jelentkezzen.

Ha valaki ehhez hozzátudna szólni azt nagyon megköszönném :D

Kép
noki&potyi
 
 


Noki,
melyik részéhez?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska
Én nélküled nem megyek sehova :wink:
Na,de ezt majd megbeszéljük,hogy -hogy legyen!
Május 24-én van az évfordulónk!
Nektek mikor van?
Kata
Ígérem időben szólunk majd ,hogy mikor érkezünk,de azt hiszem lesz itt egy két tennivalónk pl: rábeszélni majd azokat akik félne a repüléstől ,hogy mégis szálljanak gépre........de menni fog :wink: :lol: :D

Kép
noki&potyi
 
 


Linácska
hááát :D
Amihez tudtok ahhoz :D
Méhlepény pl...most akkor jó helyen van?
Mert eddig fedte a méhlepény a méhszájamat!

Kép
noki&potyi
 
 


Noki,
17-20 órára tuti nem tudsz rávenni :lol:
Nekünk május 28. és most lesz a 4.
Méhlepény viszonylag jó helyen van, ha közelében van a méhszájnak, két dologra kell vigyázni, vagy figyelni. Egyszer a házaséletre, mert ugye azért csak ott van a közelében, másik, hogy ha nem húzódik el onnan jobban, lehet, hogy nem fér ki mellette a baba, és császáros leszel. Nekem mellső fali volt Lilivel, de ugyanígy mélyen tapadt, és a 31. hétre vándorolt el annyira, hogy mondták, most már kifér. Csak ugye a hátsó fali nem tudom mennyire vándorol.
14-15 hetes terhességnek felel meg a méretei alapján,
A csecsemőfőnyi méh, az kb. 35 cm kerületű, és terhes méh, szabad környezetben. Hát kb ennyit értek belőle.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.30 12:52-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.30 12:53-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.30 12:53-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Anett!
Szerintem jó, ha a gyerekekről is beszélünk. Több okból: egyrészt azért nem lehet a kismamaságról és a terhességről annyit beszélni, másrészt a gyerekekkel kapcsolatos témát késöbb felhasználhatják azok, akik jelenleg az első babácskájukat várják! Tehát engem konkrétan érdekel, mi van Mátéval! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Noki,
tök jó, hogy ilyen jól érzed magad, kívánom, hogy így is maradjon! A leletedhez nem nagyon van mit hozzászólni, mert kb. minden oké rajta. Azt írják ugye, hogy ha még előfordul, hogy vérzik a polip, akkor újra beecsetelik. (Reméljük, nem is lesz rá szükség.) A retroplacentáris folyadék nagy eséllyel vér, és még az sincs teljesen kizárva, hogy abból lesz vérzés, de nem valószínű. Ha még mész UH-ra majd (akármikor), akkor nem ártana szólni, hogy ezt is nézzék meg, hogy azzal mi van (hogy nem nő-e a mennyisége). A méhlepény tapadása (még) nem a legideálisabb, de a korábbihoz képest jó irányba változott, és minden esély megvan arra, hogy tovább javul, és ahogy (talán) mimi is írta, ki fog férni a baba is mellette :)

linácska,
3 évesen már a gyerekek többségét tök jól lehet vizsgálni szemészetileg - persze spéci látáspróbákkal: kishajó meg kiskacsa meg házikó, stb. Objektíven is meg lehet állapítani a dioptriát. Sőt, 3 évesen amúgy is minden gyereknek ajánlott szemészeti szűrővizsgálaton részt vennie. (Érdemes egyszer 6-8 hónaposan, 3 évesen és majd 6 évesen, az iskola előtt.)

ágica,
üdv közöttünk, nagyon-nagyon jó fej babácskád van!
Nekem is lombik, nekem a 3. beültetés volt. Még mindig alig hiszem el, hogy igaz.... :)

anett,
szerintem mindenki írjon arról, amiről csak akar. Nekem a kisgyerekes témák pl. csak egy bizonyos határig érdekesek, amikor már nem annyira, azokat csak gyorsan átfutom.... :) De attól még bizti van olyan, aki - maga is kisgyerekes lévén - nagyon szívesen olvassa! :) Engem ezek a babacuccos témák viszont teljesen lázba hoznak, mert érdekel, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak. Ezért lécci ne mellőzzétek a továbbiakban sem ezeket a témákat!
(Engem a linkek sem zavarnak, mert pl. az tuti, hogy 150 ezret én sem akarok majd babakocsira költeni, de azért kíváncsi vagyok, hogy az olyan mit "tud", és abból nekem mi a fontos.)

Kép
bikmakk
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Anettoo
Én is oroszlán vagyok (július 29-én van a szülinapom) :wink:

Ági
Kép
Kép
ágica80
 
 


Témák
Engem is inkább az érdekel, hogy hol, mit, mennyiért lehet megvenni. Szerintem, az egyes bababoltok árai azért is lényegesek, hogy az ember tudja, hol érdemes vásárolni.

Debrecenben már feltérképeztem kissé a választékot.
Tényleg, van debreceni kismama a társaságban?

Pesten hol érdemes vásárolni?

Ági
Kép
Kép
ágica80
 
 


Anetto,
mi is anno olyan szerencsések voltunk, mint ti, 11 hetes terhes voltam, mikor az esküvőnk volt. Na nem ezért lett, már egy évvel előbb volt jegygyűrűm, csak meg szerettem volna várni, hogy a tesóm nagykorú legyen, és lehessen a tanum. Mindenkitől pénzt kértünk, így volt Lilire. Aztán megtartottuk a keresztelőjét 5 hónaposan, és mondtuk, hogy szeretnénk egy etetőszéket, ki mennyit gondol, szívesen fogadjuk bele. Erre úgy elszállt mindenki, hogy lett még 9-18 kilós gyerekülés, meg egy kis elektromos hinta is. Főleg anyósom könyvelője. Először mondtam is, hogy mit keres ő a lányom keresztelőjén, de aztán mondtuk, hogy jöhet a következőre is :lol:

Ági,
nagyon sok bababolt van Pesten, én most a Kálvin téren fedeztem fel egy jó nagyot, de be sem megyek, mert csak fájdítanám a szivem, hogy úgy sem kell semmit vennünk.

Majd csak talán mint Sissinek, egy sportkocsit, mert az már nálunk is gáz, pedig újonnan vettük, igaz nem a legdrágábbat. Pierre Cardin.

Bikmakk,
a férjem kollegájának a barátnője szemész (vagy csak lesz, nem tudom, rezidens), és majd mikor ügyeletes, akkor elvisszük Lilit, úgy talán kicsit több idő van, nem tolong ott a sok másik beteg. Már mondogatjuk neki, hogy belekukkol gépbe, abban lesz kisház meg út (egyátalán őt belekukkoltatják?) Egyenlőre tetszik neki.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok lányok!

kb. 1,5 hete nem írtam és alig győzök visszaolvasni.
látom volt itt hideg/meleg :oops:

Először is üdvözlöm az új tagokat.
Sajnos nem volt jó a gépünk pár napig, a párom tuningolta egy kicsit, de megérte, mert hihetetlen jó lett.
Másodszor pedig bevallom, azért sem írtam, mert jövő hét kedden megyek az integrált teszt második vérvételére és csütörtökön lesz meg az eredmény, tudom, hogy nem lehet semmi baj, de azért egy kicsit izgulok. Írta Madaran is, hogy ő hogy járt, bevallom egy kicsit berezeltem.
Jövő héten nemcsak integrált teszt lesz, hanem az AFP is, pont azon a napon, amikor megjön az integrált eredménye.

Ígérem, hogy írni fogok, de úgy érzem szükségem van pár internetmentes napra.

Puszi Mindenkinek!

Mónika
Vendég
 


Szia Ági!

Én debreceni kismama vagyok. Írj és szívesen segítek neked.

Mónika
Vendég
 


Móni,
hát miért ne lenne minden rendben. Az integráltban nincs AFP?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Szia Móni :lol: :lol: :lol:
Te külön mész vérvételre?
Nekem azt mondták, hogy az AFP-s vérvételnél néznek más markereket is (HCG, PAPP-A, SP1), felesleges külön elmenni :roll:

Ági
Kép
Kép
ágica80
 
 


Ági - Linácska!

Önköltséges alapon vállaltuk a sejtbankban az intergált tesztet, a korom miatt (35). Budapesten voltunk január 30-án először és most február 17-én lesz a második forduló.
Az AFP-re a körzeti nőgyógyász ad beutalót.
Az a helyzet állt elő, hogy mindkét vérvétel ugyanazon héten lesz.

Hogy miért vállaltam? Mert ha nem muszáj nem szeretnénk aminocentézist és az AFP-nél nem mindegy, hogy melyik napon veszik a vért, sokszor megtévesztő az eredménye.

Ági! igazad van, itt Debrecenben a klinikán az AFP 4 markeres.
Vendég
 


Ági!

itt voltunk:

http://www.downszures.hu/
Vendég
 


Móni,
hát hasbaszúrás ügyileg teljesen meg tudlak érteni.
Én is agyon szúratom magam nemsokára, nekem 16+3 napon (a baba 16+1 lesz) veszik le az AFP-t 25-én, utána rá 5 napra meg megyek cukorterhelésre és pajzsmirigy ellenőrzésre. Az még 2 szúrás egy óra különbséggel.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Móni
És az az integrált teszt második vérvételével egyezik :wink:

Ági
Kép
Kép
ágica80
 
 


Én 23-án megyek vérvételre. Akkor leszek pont 16 hetes.

Ági
Kép
Kép
ágica80
 
 


Linácska
És a két vérvételt nem lehet egyszerre megoldani? :roll: :roll: :roll:

Ági
Kép
Kép
ágica80
 
 


Linácska!

nekem az AFP-t 16+4 naposan veszik le. Ugye annak az eredménye kb. 2 hét múlva lesz meg?
Vendég
 


Na ez az, én is sokkalom a 16+4 hetes kort az AFP-hez.
Vendég
 


Móni
Nekem azt mondták, hogy néhány nap

Ági
Kép
Kép
ágica80
 
 


Hűűha, parázs vita folyt... Igazából Bikmakkal :lol: értek egyet. Ha valaki akarja, megírja az árakat, ha nem, nem. Egyébként részben ez a lényeg is, hogy tájékozódjunk, mi mennyibe kerül!!!!!

Anettoo:lol: pErsze, hogy írj meg mindent! Azért vagyunk itt! Nem azért, hgoy itt rendszabályozzuk egymást!

Kitty :lol: nehogy már eltűnj!!!! Engem pont a z érdekel, hogy mi mennyibe kerül!! Hiszen azért kérdezzük!!!

Mimi :lol: Nem hiszem, hogy bárkit is zavarnának az árak. Hiszen mindenki tudja, hogyan áll anyagilag. Mivel mi sem állunk túl jól, sprórolunk folyamatosan, de eszembe nem jutott, hogy ne linkeljem be az egész oldalt...

mindegy, részemről téma lezárva... :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Jó a 16+4 is...

Ági
Kép
Kép
ágica80
 
 


Móni,
a 16+4 tökéletes. Engem is azért küldenek 16+3-on, mert itt hétfő és szerda az a nap, amikor ilyet jó levetetni (nem tudom miért, kis helyen lakunk), és a hétfő még csak 16+1 lett volna, és azt korainak tartotta a védőnő.

Ágica,
a cukorterhelésre meg pajzsmirigyre magánba megyek, ott fizetek minden egyes tételért. Azért még nem akarnék AFP-t is, meg az már 17+1 nap lenne.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ágica :lol: :lol: Üdv itt! nagyon jól látszik bb az uh-n!!!

Irdab :lol: :lol: :lol: kiscsaj!!!! Hurrá! Lehet, hogy el kellene menni a Genezisbe?? Nagyon szép a kép!

érdekes ez az afp! Kiwi leszek, hogy ha mégis beutalnak (integrált eredménye mellett), akkor mekkora különbséget mutat uaz a sz@r vizsgálat!!!

Kata :lol: :lol: Küldd csak nyugodtan a képeket!!! Ha már elmenni nem tudunk és itt rusnya tél van, hadd nézzük a nyarat!! 8) 8)

Csajok! HIrtelen elkezdett nőni a mellem, vennem kell még melltartót! Ti hogy álltok ezzel? A 75 B-sben már minden bajom van. Múltkor vettem ugyan, de még be kell szereznem. És sajna mind olyan, hogy a bimbó résznél varrás van..ááá!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Ági!

Te is debreceni vagy? vagy ide jársz orvoshoz?
olvastam, hogy a 4. lombik sikerült, elég rögös volt az út, de nagyon örülök. Kihez jártál, Tándor/Bodnár? Ismerem én is őket :) vagyis volt szerencsém hozzájuk pár éve, de ez hosszú történtet.

Pont ma olvastam ezt a pár sort egy kismama magazinban, szerintem annyira szép:
" A lombikprogram kezdetén mondta az orvos a pároknak tartott "ráhangolódást segítő" előadáson:
- Magukat a természet kiszelektálta, de most van egy lehetőségük. Maguk a kincskeresők. A kincs egy krokodiloktól hemzsegő folyóban van, amibe bele kell lépniük, és soha nem tudják, mikor találkoznak eggyel... állandó veszélyben vannak... én vagyok az idegenvezető."

Én emelem kalapom minden lombikos pár előtt!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?