Új privát üzeneted érkezett!

Tabati!

Nálunk annyira nem nehéz, mert eleve mindenhol szép sűrű fű van (apa nagyon szépen gondozza :wink: ), tehát, ha hemperegnek is, nem lesznek túl koszosak, ha meg eső van, legtöbbször bekéreckednek, mert van saját szobájuk :oops: :D ! Ha szeretnének, időnként bejöhetnek a lakásba, de csak lábtörlés után! Nyáron pedig külön van egy kis medencéjük, ahova bemehetnek hűsölni, ha akarnak, és a fürdetést is ott oldjuk meg :D .
A párom szoktatta őket így, mert korábban panelban lakott, és ott ugye vele éltek a kutyák, azt szokták meg, mikor kiköltöztünk rendesen követelték a kényelmet :D ! Persze sokkal jobb nekik itt, és imádnak kint lenni, de azt persze nem bánják, hogy nem kell kint ázniuk, meg hidegben bent alhatnak. Ja, a házukban pedig padlószőnyeg van, szigetelve van...Összkomfort :mrgreen: !
Bnőm szokta is mondani:-Lennék nálatok kutya :D !
Ha már szóba kerültek:
Arthur és Lilo:
Kép

Zuzu (Petas) és Mignon
Kép

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Kicsidodi!
De jók ezek a képek, főleg a második! :D
Ők most 4-en vannak?? Panelban azért nem lehetett egyszerű.

Amúgy írtátok, hogy ki mikor, és hogy ismerkedett meg a párjával. Kicsidodi, az én történetem hasonló a tiedhez. Mármint abban, hogy a férjem előtt csak egy kapcsolatom volt (1 éves, de nem volt igazán komoly). Mi az iskolában ismerkedtünk meg, egy baráti társaságunk volt, akkor még mindkettőnknek más-más párja volt, aztán 2000-ben,mikor a névnapi bulim volt, összejöttünk (ami amúgy már forrt a levegőben egy ideje, előtte persze már mind a ketten - és nem emiatt - szakítottunk az előzőkkel) Akkor én 17 voltam, ő meg 19. De már előttem szerintem rendesen kiélte magát. (mármint ezt a lányokra értem) Azóta sok mindenen túl vagyunk, de én nagyon örülök, hogy ilyen korán összejöttünk, mert jó, hogy együtt értünk el mindent, amit eddig sikerült elérni. És nagyon jól összecsiszolódtunk ennyi idő után. (tényleg most lesz a 9. évfordulónk nemsokára! :) ) Úgy érzem, megtaláltam a páromban, azt akire szükségem van, akivel le akarom élni az életem, és egyáltalán nem bánom, hogy nem keresgettem tovább. Így is tudom, és ez a lényeg!

Kép
pagika
 
 


Meg téma volt még a névválasztás. Hát én most már egyáltalán nem tudom. (amúgy valaki írta az Áron- Nórát, bocsi, hogy nem emlékszem, de annyi mindent olvastam, jó ötlet, csak hát honnan tudhatnám, hogy vegyes páros lesz? :) ) A Viktor, Viktória így is jó lenne, csak egy kicsit furán hangozna,nem? Végülis van még idő bőven kitalálni, meg meg is fogadtam, hogy amíg a 12. hetet be nem töltjük, addig nem agyalok semmin. Épp elég, hogy tudni fogják már a többiek is. sőt, már egy csomóan tudják! A kórházban is olyan ismerősökkel összefutottam, hogy soha nem gondoltam volna.
Ja, nekem most kezdődik a hányingeres időszak. Pedig azt hittem, meg fogom úszni. Ráadásul annyira összevissza, hogy teljesen kiszámíthatatlan. Lehet áttérek a sima mg+ca+zn tablettáról a magneb6-ra, de már így is annyi bogyót szedek...

Kép
pagika
 
 

 
 

Jaj Dodi!

Ez a lennék nálatok kutya szöveg ismerős..Páromnak szokták mondani mindig :D :D ! Cukik a kutyuk! Szóval Te így jársz haj...szem téren.
No én fekete haj+fekete szem, most már sötétbarna lett (de a szemem formája és nézés...az maradt...állítólag ölni tudok velük). Amúgy a szempillám nem akkora, mint a Tied, viszont eléggé pödrődik (kiskoromban Anyu mindig piszkálta kifelé, mert a vége állandóan szúrta a szemem és sírtam), így spirállal igen nagy lesz.

200907?
De szép a Kisfiad!!!!
:D :D

Én is össze tudnám tenni a Picikét, de majd lesz, amilyennek lennie kell (csak anyósra ne hasonlítson...főleg jellemben).

Férjem kollégájának most született Kislánya, és a szülők barnák...de a Kiscsaj szőke (a srác kicsinek szőke volt)!


Pagika! Gratulálok!!


Tapasztalt Anyukák! Esetleg valaki nem használt előző Babáknál CAM babakocsit???? Kíváncsi lennék a véleményekre...a 3 kerekűjét néztük ki Párommal. :roll:




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Dodi!

Te ugye 2x adsz 1 nap bázist??? Hogy tudod jól kikalkulálni??? Nekem pl 8-9-ig óránként 0,1 E bázis kell az elmúlt időben, előtte 2 órán keresztül viszont 0,9E és szinte 2-3 óránként más. Ezt hogy lehet 2x-i bázisbeadással kordában tartani, úgy, hogy az 1 órás ne legyen túl magas, de utána meg ne szaladj bele a hipóba??? Gondolom nagyon sűrűn mérsz...és eszel??? El nem tudom másképpen képzelni, hiszen most annyira lecsökkent és váltakozó a bázisom....kevesebb, mint a várandósság előtt. Most biztos megőrülnék pumpa nélkül! Szerintem már írtam Hba1C 5,1% (gyanítom most még ennyi sem lesz), fruktózamin 234.

Örülök, hogy ilyen szép eredményeink vannak!!!!




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Ja, meg valaki írta a műszempillát, hogy nem tudja leszedni, csak szinte kitépni. Na, ahhoz van oldószer is,meg van olyan ragasztó, amit direkt arra találtak ki, hogy legyen tartós, de le is lehessen szedni egy nap után, ha valaki akarja. Tudom, mert sminküzletben dolgozom. (ami ráadásul a szüleimé, úgyhogy régóta benne vagyok)
www.makeupmarket.hu (ez meg a webáruházunk címe, na nem reklámozom tovább! )
200907?! Hogy találtál meg az iwiwen? Te tényleg egy kis detektív vagy! :D Amúgy be is jelölhetsz nyugodtan, legalább megtudom én is, hogy te ki vagy! :lol:
Jó ötlet az az iwiwes oldal. Bár nekem mindegy már, ha meg is találnak, pár nap és nem titok többé! :D Karácsonyig csak kihúzzuk!

Kép
pagika
 
 


Pagika!

Én írtam az Áron-Nóra párosítást, meg a műszempillát is. :lol:

Áron Nóra, persze ha vegyes páros lesz. :wink: A műszempilla dolgot, meg gondoltam én, hogy van ilyen ragasztó, meg oldószer párosítás, de szerintem aki engem sminkelt, valami speciális ragasztót használz, mert mondta is, hogy ő ezt szereti, és szerintem ahhoz nincs talán oldószer. De majd ha megint erre kerül a sor, akkor megkérdezem, hogy nem ragasztaná e fel másmilyen ragasztóval, majd akkor kérek tőled tippet. :)

Kicsidodi!

Hát nálunk káosz van a kertben, most meg főleg, hogy hátul építkezünk. Képzelheted, bár a kutyák élvezik, mi nem annyira. :lol:
Meg amúgy is nekünk vannak gyümölcsfák, meg virágok, mindenféle, fű az nem sűrűn. Elől az utcafronton jó lenne, de ott meg elég árnyékos nem marad meg a fű. :shock: Műfüvet szeretnénk, hogy kinézzen valahogy. Csak félek, hogy a kutyák felkaparják, mert állandóan ásnak. :lol:
Amúgy nálunk is van egy kisház, ami elvileg nekik van, gyakorlatilag meg lomtár sajna. Mindent oda raknak be anyósomék ami már nem kell (hogy miért nem lehet kidobni, azt ne kérdezd...hátha jó lesz még valamire :lol: ) Nálunk a házba csak az előszobába jöhetnek be, az is épp elég. :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Arik a kutyák, és a második kép az nagggyon édi! Meg illik rá a neve is! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!
Köszi lányok,valamit újítanom kell!A dm-es olajat használom,de a cicim úgy nő mint a bolondgomba a krém meg nem használt semmit.Tudom h a Vichy lenne a legjobb,lehet h a vége az lesz h megajándékozom magam vele,de a gyógynövényes sem hangzik rosszul!

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Sziasztok! :)

Köszönöm a kissrác nevében is! :) A keresztanyja kérdezte a minap, hogy nem vehetné kölcsön műszempillának az övéit? :o :lol: :lol: :lol:

Egy kis adalék ahhoz, hogy menniyre nem lehet tudni milyenek lesznek. Én majdnem fekete hajjal születtem. Amikor már totyogós voltam, akkor vörösesszőke, később pedig szőke hajam lett. Aztán szépen besötétedett és most szőkésbarna (de én inkább csak seszínűnek vagy szürkeegérszínnek hívom :? ). Amúgy már jó pár éve folyamatosan melíroztatom vörössel és szőkével, de most Kistesó miatt elhagytam a vöröset és csak a szőke van.
Apáról olyan kiskori képet láttam, ahol szőke haja van (nagyjából 1,5 -2 éves lehetett). De ő most sötétbarna.
Manócska ezzel szemben kék szemű és szöszke. Most. Ő is sötét(ebb) hajjal született és, hogy mi lesz belőle a fentiek alapján, ki tudja... :wink: (Az ő szeme egy fokkal "normálisabb", mint az enyém. Neki mindig kék. Nálam meg attól függően változik az árnyalata, hogy szürke, kék vagy zöld ruha van rajtam... :o :) Az apja is kék szemű)

pagika!
Nem árulom el! :twisted: Különben, mi lenne benne a pláne?! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
200907?
 
 


Pagika!

Köszi, én fotózom őket :wink: ! Most négyen vannak, de panelban még "csak" ketten voltak, ráadásul az egyik még kicsi volt. De már így sem szerettem, mert nagytestű kutyának nincs helye a panelban, sokkal jobb nekik így :D !

Breki!

Csak 1* adok bázist, mert ez elvileg 24-26 órás. Ehhez adok (eredetileg 3), most étkezésektől függően 4-5 gyorsat. Eddig csak a bólusokat kellett visszább vennem, de most jócskán a bázist is, emiatt viszont kicsit több bólus kell, mert ugye kevesebb lett az alap. De én nagyon jól elvagyok így! Annyiszor eszem, ahányszor akarok, és amikor akarok (persze megvannak a magam szokásai, ezért többnyire azonos időben eszem), most 4* kb. Volt olyan, hogy 6* ettem, de olyan is, hogy 2*, mégsem volt gond a cukrommal :wink: ! Naponta kb. 8-10 alkalommal mérek cukrot, de ezt nem érzem tehernek, nekem nagyobb szívás volt a kötelező kaja, kötelező mennyiségben, én áldom érte az eget! Az igazi majd biztos az lesz, ha pumpát lehet használni Humaloggal, mert a bázist folyamatosan nyomja, ha meg eszel, löksz rá bólust. :D
Mondjuk én akkor sem vállalnám szívesen a pumpát, de mi ezt már átbeszéltük... :wink:

Nagyszerűek az értékeid! Sztem én sose tudnék ilyen alacsony HbA1c-t produkálni....Mind mások vagyunk! :wink: De a normál értéken így is bőven belül vagyok :D :wink: ! És nagy dolog, hogy ősrégi cukrosként ilyen jók az eredmények! Nagyon örültem neki :D !

puszi

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Sziasztok!

Hu látom nem tétlenkedtetek megint,bőven volt mit visszaolvasnom :wink: .Csak mire a végére érek,elfelejtem,hogy mi volt az eleje :oops: .Egész hétvégénk a karácsonyi készülődés jeygében telik,nem unatkozunk..most csak szusszanok egyet a gép előtt,aztán fekszem neki a mézeskalácsnak :D
Dodi nagyon cukik a kutyáitok,én is imádom őket. :)

Timi!

Én Domival először Beba krémet használtam a csíkok ellen,de mikor elfogyott (kábé 30 hetesen)akkor a DM-es olajat vettem,nekem bevált.Két csíkom van összesen,az is azért,mert mikor kórházba kellett mennem,olyan rosszkedvem volt,hogy még a pocakomat sem kentem és két nappal szülés előtt megrepedt a bőröm :oops: :twisted: :roll: Most is kerestem az olajat,de csak krémet találtam,ez nem jön be annyira,mert nehezebben lehet kenni,de mindegy :roll:

Breki!Domim is szöszi,pedig mindketten barnák vagyunk,sőt a szeme pedig sokkal sötétebb,mint az apjáé vagy az enyém :shock: :lol: :lol:

Tabati,köszi szépen a segítséget,kedden egyedül leszek itthon,úgyhogy majd nyugiban tudok képet küldeni :)

Kép

Kép
lidike
 
 


Kép

Gyönyörűm,aki most taknyi egy picit :(

Kép

Kép
lidike
 
 


Sziasztok.
KÉSZ VAN AZ IWIW-ES KLUB.
JULIUSI BABAVÁRÓK 2009.cimen, nem engedte előre rakni a 2009-et,csak igy.
JELŐLJETEK.
krissy3
 
 


lidike:
nagyon tündér kisfiad van.
kicsidodi:
szép kutyáitok vannak,nekem is van egy angol spánielem,ami szoba kutya,A páromnak meg van egy argentin dog-ja,ő kint van.
krissy3
 
 


Krissy én nem találom sehogysem,a klubok között sem :oops: :oops:

Kép

Kép
lidike
 
 


Sziasztok!

Krissy:nekem nem adja ki a kereso:(

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Hiaba minden probalkozasom...

Kép
Kép
ancsurti
 
 


nem a klubbokban van,csak simán a keresésben.
krissy3
 
 


Szia ancsurti!

Bocsi,de azért megnyugtat egy picit,hogy nemcsak én nem találom :lol: :lol:

Kép

Kép
lidike
 
 


na igy sincs?
krissy3
 
 


Sziasztok

én már vissza is jelöltem. Hogy telt eddig a hétvégétek? Én délelőtt a piacon voltam, itt Halásztelken vasárnap van piac. Illetve egész pontosan nem itt hanem a szomszéd faluban. Aztán főztem lecsós szeletet rizsel.
Most pihi van, de már kezdek éhes lenni valamit kellene ennem.

Este csomagolnom is kellene ajándékot.

Holnap pedig végre uh, már annyira várom. Baromira izgulok.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


csak simán a keresöbe,juliusi babavárók 2009
krissy3
 
 


krissy ott is kerestem :oops: bejelölnél te?Németh Ildikó , Szekszárd

Kép

Kép
lidike
 
 


Szia Lidike!

En meg igy sem...kidobott egy juliusi szuletesueket,es egy Juliusi Viktoriat :roll:

Kép
Kép
ancsurti
 
 


lidike bejelöltelek,remélem jol jelöltem mert 2 van ilyen
krissy3
 
 


Krissy,igen.Köszi:)nem értem,hogy miért nem adja ki a keresőben :shock: :shock:

Kép

Kép
lidike
 
 


ancsurti,miért nem találod,Juliusi babavárók 2009,probáld ugy hogy nagy betüvel kezdödik
krissy3
 
 


mindjárt én is megpróbálom a sajátombol megkeresni
krissy3
 
 


Gabi! Beelőztél a bejelöléssel,pont most akartalak jelölni :)

Ancsurti,megvagy te is:)

Kép

Kép
lidike
 
 


Krissy és ha rámegyek,hogy a te meg az én közös ismerőseink,akkor sem adja ki :shock: :shock: :shock:

*nemérti*

Kép

Kép
lidike
 
 


ancsurti,na végre,hogy irtad be pontosan? :)
Szoljatok a többieknek is,ha nem veszik észre.
krissy3
 
 


Igen,Ti is :wink: ,de a kereso nekem sehogyan sem dobta ki,csak Lidiket!

Kép
Kép
ancsurti
 
 


lidike,elvileg igen,igy van.
krissy3
 
 


Kicsivel is,nagybetuvel is,teljesen,reszlegesen,csak Lidiken keresztul talaltam meg...

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Ha benne vagytok a babavároban ,akkor annak az ismeröseibe belementek,ott is betudjátok jelölni egymást,azért külön nem kell kikeresni
krissy3
 
 


Megyek megcsinálni a második adag mézeskalit :D

Kép

Kép
lidike
 
 


Juliusi babavárók 2009 Budapest pontosan igy van.
krissy3
 
 


Jajjjaj azt nekem is kene,tegnap este akartam begyurni,de elment az idonk...ja es tobb mint fel meteres ho van,nem tudom hogyan megyunk bevasarolni az utazashoz :roll: :idea: Szannal :lol: Es kivagtuk a fat tegnap...gyonyoru lesz...mar alig varom hogy diszitsek..

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Lidike!Ti milyen helyes kis csalad vagytok...

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Tényleg nem adja be nekem sem,mit csináljak vele,átirjam?Igy nem fogják megtalálni. :?
krissy3
 
 


ancsurti:
de jo hogy nálatok van hó,itt miért nincs.
krissy3
 
 


Sziasztok!
Bejelölnétek engem is,nem sikerül. :oops:


Szijja Gabi !Én is nagyon izgulok!!Én kedden megyek!
Biztos minden rendben lesz!Majd rakj ám fel képet!

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


timi:hát nem tom mi van ezzel,miért nem lehet találni, mi a teljes neved,bejelöllek.
krissy3
 
 


Tímea, ha kapok akkor mindenképpen teszek fel. Biztos minden rendben lesz. De azért szeretnék már túl lenni rajta. 10-re megyek, utána vérvétel. És utána szeretnék még elmenni ekg-ra is.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Kép Kép


Ez én vagyok! :lol:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Krissy:Németh Tímea Erika a teljes nevem.

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Igen én is így vagyok vele Gabi!Azért jobb túlenni rajta!
Nekem még az ekg-ra nem is volt idő a laboreredményem miatt,majd azért szólok a dokimnak kicsit olyan mintha megfeledkezett volna róla..

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


timi:bejelöltelek
krissy3
 
 


timi:neked az elsö babád lesz?
krissy3
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?