Új privát üzeneted érkezett!

Na jó. Legközelebb csinálok olyan képet, amin teljes egészében rajta vagyok, és akkor látjátok majd a kilókat is.

Ezek most azért készülnek, hogy a kisfiamnak legyen emlék. Nem kell tudnia, hogy anyuci mekkora volt, amikor őt várta. Remélhetőleg ő már csak egy magas karcsú anyukára fog emlékezni. :)

Kikocska!

Jó pihenést a nagyszülőknél!


Összehasonlítottam a bababútor árakat.
Ha ahhoz nézem ami most Beninek van, Faktum Viktor natúr, akkor 42%-kal drágább. De ha ahhoz hasonlítom, amit Marcinak néztünk ki eddig, Faktum Nelli bébi, akkor csak 15% a különbség.
persze ha ugyanazokat a darabokat vennénk.
Azt hiszem Apának a második változatot fogom csak említeni.
Vendég
 


Eda!

Köszi!

Nekem a második jobban tetszik. Bár én a Gracokat nagynak takálom.

Ha kinéztél egyet élőben, akkor érdemes utánanézni, mert lehet, hogy az USA-ból olcsóbb megrendelni. Mivel amerikai, ott sokkal olcsóbb.
Vendég
 


Ha van kedvetek nézzetek be a legújabb Kismamis oldalra:
http://kismamaknak.hu

További kellemes babavárást! :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT PADRI!

Kép

Kép

Kép
gabka7926
 
 


Csajok nem találom a babatáblázatunkat a gmail-ben!!!Eltűnt onnan , most mi van ilyenkor????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Kocska: nyugi én sem tudtam vele elhelyezkedni kellett volna még hozzá egy fősuli arra meg nem volt kedvem.Szóval nem a szakmámban dolgoztam.Én is nagyon bírtam az Ibolyát tök haláli nő volt.Képzeld tavaly nyáron még elmentünk vele Olaszországba is nyáron nyaralni.Titeket is mindig úgy hívott, hogy lányok asszonyok?
Ilyenkor már hozta a pezsgőt meg a bort a tortájával együtt karácsonyra.

Kép

Kép
gabka7926
 
 


Cat: Gyönyörű a kisfiad, annyira aranyos, ahogy havat lapátol :) A bababútor is nagyon szép, remélem meg tudod győzni a Párodat :)

Kikocska: Hááát, nem mondhatnám, hogy annyira eltűnt a derekam. Persze már közel nem olyan, mint volt, talán egy kis jóindulattal rá lehet mondani, hogy nem áll ki kétoldalt az a csont. Igen, már mások is mondták, hogy figyeljem csak meg, olyan lesz, mintha lenyeltem volna egy kosárlabdát :lol:

Tünemény: De jó, hogy jól sikerült a bemutató! Remélem hamarosan mi is láthatunk :)

Kép

Kép
sildi83
 
 


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Tényleg eltűnt a táblázat!!! Hová lett?

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sziasztok lányok!

KISLÁNY!!!!! LUCÁNK LESZ!!! (nekünk is mint Gesztenyének, de hát tudjátok, hogy ezt már a kezdetek kezdetétől vártuk, és nagyon nagyon örülünk!!!) annyira boldog vagyok, hogy hihetetlen! syma centertől hazáig végig örömkönnyeztem az utat!

a mai divatbemutató rajta lesz a www.kismamaruha.hu oldalon is! és jövö héten választhatok új rucikat az üzletükből, olyan nagyon kényelmesek voltak ezek amiket be kellett mutatni hogy csuda!

lefagyott az ujjam nem tudok sokat irni, csak ezt, a nagy hirt!!! Padri nagyon boldog szülinapot! Cat irtó édes a kis 'hóhányód'!!! :lol:

olyan nagyon boldog vagyok!!! tudtuk hogy kislány lesz, már több mint egy éve Lucát emlegetünk! WOWWWW

Kép
tünemény
 
 


hol a táblázat??? nem értem, tegnap még megvolt...most akartam volna rózsaszinre szinezni a soromat... :(

Kép
tünemény
 
 


Cat! Tényleg nagy? Széles, vagy milyen szempontból? Te melyiket is fogod választani? Élőben még nem néztem meg, de utána járok majd!! Köszike, kíváncsi vagyok a tanácsodra!
Tünemény! Ügyes vagy, és gratulálok Lucához!!! Kép készült róla???

Padri! Isten éltessen sokáig!!

Kép

Kép
eda7
 
 


GRATULA TÜNEMÉNY!
Kép

megyek és megnézem a bemutatót!
Nem tudod mi történhetet a táblázatunkkal?

Kép

Kép
gabka7926
 
 


Gabka fogalmam sincs...pedig a jelszót is megváltoztattam, és azt már csak mi tudtuk...hát lehet hogy valaki más okosabb lesz

Kép
tünemény
 
 


Tünemény: GRATULÁLOK! Én is nagyon lánynak szorítottam, hozzátok valahogy kislányt tudtam elképzelni :)

Eda: Én meg épphogy azt hallottam a Gracoról, hogy hamar kinövi a baba, mert nem nagy a fekvőfelülete...

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sziasztok!

Szerda óta nem tudtam jönni, s látom, hogy már megint mennyit írtatok! Igyekszem miharabb visszaolvasni, s majd minél elöbb válaszolni.
Egyébként azért nem jöttem, mert csütörtöktől folyamatosan be voltam keményedve, nagyon. Már a legrosszabbtól féltem. Úgy gondoltam, akkor mással nem is segíthetek magamon, csak sokat fekszek, iszok, s szedem túladagolva a magnéziumot. Nagyon megijedtem. Szombat hajnal 4-kor viszont felébredtem valami furcsára: a teljes merevség megszünt, s helyette egy furcsa pukli állt ki az egyik oldalt. Először nem tudtam mire vélni. Felkeltem, s szemmel láthatólag feljebb vándorolt a hasam (azaz a méhem). Először annak örültem meg, hogy elmúlt a keményedés, ill. , hogy úgy látszik ez a méhem vándorlása miatt volt, aztán rájöttem arra, hogy az a fura pukli nem más, mint a kisfiam valamely kinyomott testrésze :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Azóta egy csomószor éreztem, hogy rúg, vagy kinyom, s ha fekszek, s erősebben nekiveselkedik, azt is érzem, hogy belülről feszíti a hasfalam. Sőt ma ezt a játékot befelé is eljátszhatta egyszer, mert volt mikor 10 percen belül 4 X jött rám a pisilhetnék. :oops:


Tök jó! Mozod a kisfiam!!!!! :D Tegnap meg is ünnepeltük azzal, hogy megvettük a komódját :)

KépKép
annaszuszi
 
 


Tünemény!

Nagyon gratulálok Lucához!!!!

KépKép
annaszuszi
 
 


Csajok!

Csak egy gyors - aztán majd később, vagy holnap!

Nekem mevan, MŰKÖDIK A TÁBLÁZAT!!!! :shock: :roll:

Gratula Mindenkinek mindenért! ÉLJENÉLJENÉLJEN!

Pusszantás!

Kép
Kép
tisa
 
 


ezt nem értem, most nekem is jó a táblázat!
:shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
gabka7926
 
 


Sziasztok!

Hogy tüneményt ellensúlyozzam és fenntartsam az egyensúlít, mi is megnéztük 4D-n az expo-n a babát, és nálunk kisfiú érkezik! :) a táblázatot már kis is színeztem!

Látom mennyi képet tettetek fel, és nagyon kerek pocikat látok... nekem inkább az alhasam nő nem ilyen szépen kerekedik mint nálatok!
A képek miatt most kicsit szégyellem is hoyg én nem töltöttem fel semmit még, ígérem pótolom de az adatokat közben elárulom én is 179 cm-hez most épp 94 kg párosul, ami 3-al több mint a kezdősúlyom!

Az expon megnéztünk egy csomó babakocsit, ettől még tanácstalanabb lettem, lövésem sincs milyen lenne jó... az árak meg... huh de azért nagyon praktikusakat lehet látni, csak mindenki mást mond hoyg mi az ami nagyon fontos mi az ami nem és hoyg kell ilyen rész vagy nem, mi jó a babának vagy nem, amit be lehet kötni a kocsiba arra sok helyen azt mondják hoyg nme jó a baba gerincének szóval...jajjj

Bútorügyben arra gondoltunk hoyg megnézzük miből mi tetszik és öszerakunk egy saját elképzelést és megcsináltatkuk asztalossal, nálunk szinte minden bútort asztalos csinált, szerintem az sem kerülne többe... na de ezt majd meglátjuk ha kapunk árajánlatot!

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Hát lányok nagy-nagy gratula a kicsilányokhoz, kicsifiúkoz.

Annaszuszi durva,h Te már ilyeneket is érzel :) Nekem csak egy kis kaparászáscsikizés volt odabentről,de azóta megint semmi :( ...a dudor meg úgy érzem olyan nagyon távol van még. Gratulálok Neked is, érvezd ki :)

dharma
 
 


sziasztok.

én nem tudom a táblit megnézni mert még nem kaptam kódot :( :( :(

kérem szépen a kódot :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

gratu a fúkhoz,lányokhoz.

ha lessz energiám megmutizom az én dudoromat is.

mi úgy néz ki kapunk kocsit ismerőstől.pierre cardin.nem igazán tetszik maga a kocsi de így majd veszek későb egy szép sportot,ez ingyen lessz és csak 1 évig használták.

tegnap itt is esett hó de mára el is olvadt,pedig iszonyú hideg volt.Patriknak nagyon tetszett.

Kép
Kép
ettike
 
 


Etti elküldtem a jelszót!

köszi lányok, és Bogi neked meg gratulálok a kisfiúhoz!

Szuszi nekem is majd minden nap keményedik a hasam, remélem nekem is azt jelenti, hogy vándorol felfelé! :D és milyen csudajó hogy már ennyire érzed a kis mocorgót!! én is nagyon szeretném már, de a mostani 4D annyira megnyugtatott, és mondta a doki hogy köhögjek egy kicsit, hátha arrébb mozdul, mert belebújt a lepénybe, meg a kezeit az arca elé tette, de akkor is egy kis drágaság az egész! :D :D

egyébként vigyázzatok ezen a csúszós úton, mert ma ha nem kapaszkodok apa karjába, hát s.ggre esek lendületből! útálom a telet, főleg ha úgy kell mennem a járdán, mint egy 80éves nénike, nehogy elcsússzak!

ja ma megint az emberi bunkósággal találkoztam, az hagyján, hogy nem adják át a helyet nekünk...de egy VAK néni a fehér bottal akart felszállni a metróra, szegény elment az ajtó mellett, mire odamentem volna segiteni, egy férfi fogta a kezét és felvezette az ajtón, és a nő tapogatta az ajtó melletti ülést, ahol egy FÉRFI ült, de persze fel nem állt volna, inkább a nőnek kellett arrébb menni a másik oldal közepére, hogy le tudjon szegény ülni...utána meg a pasinak állt feljebb, hogy mi nem tetszik a nőnek! hogy lehetnek ennyire taplók az emberek???hihetetlen volt!

babakocsi, hát mi azt hiszem döntöttünk a top rider mellett, lesz egy hordozókendő is, ma megint megnéztem, szerintem jó lesz, és néha talán kényelmesebb is, mint hurcolni a babakocsit! meg lesz neki ilyen is, láttam mennyire élvezték a gyerkőcök, és állitható, fekvőbe meg ülőbe is, igy évekig jó lesz (nekem is volt otthon felszerelt hintám, én is nagyon szerettem)
http://www.adamo.hu/kepek/pink_hinta.jpg (hehe rózsaszin

:D :D :D )

Kép
tünemény
 
 


köszön a jelszót :lol: :lol: :lol: :lol:

egyszerre 3-an is küldtétek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lemerült a telóm nem tudtam képet csinálni,majd holnap reggel

Kép
Kép
ettike
 
 


Kép Szép jó reggelt Lányok!

Padri, nagyon boldog születésnapot kívánok - tegnapra! :D Volt vmi party-zás hétvégén? Mesesszép ajándékok?

Zsu! Emmának boldog névnapot kívánok! :D Most már Te is túl vagy a kritikus időszakon, lassan már neked is hozhatja a postás a híreket!Már nagyon kíváncsi vagyok!

Tasin! A te postásod még nem jelentezett??? Jól emlékszem, ezen a héten volt a malacvágás? Hogy sikerült? Az idő pont jó volt hozzá.

Nagy-nagy gratula a KISLÁNYOKNAK ÉS KISFIÚKNAK! Végre egyre többen tudjuk meg, hogy ki lakik a pocakunkban! És még mindig nagyon kiegyenlített a létszám! :lol:

Gyönyörűek a POCAKFÓTOK! Nagyon szépen kerekedtek, csak így tovább. Még Ildi a legcsinosabb, de tudjuk ő kismacskát vár :D...Szerintem pár hét és már nem is fogjuk látni a pocakjától!
(Remélem nem bántottalak meg, csak vicceltem :D , de ha igen akkor bocsi)

Gratula az új SZTÁRMODELLÜNKNEK is! Hol lehete megnézni a videókat rólad, Tünemény????

Annyit írtatok, hogy azt sem tudom mire válaszoljak, meg még nagyon reggel is van. Na megyek és lubickolok egy kicsit.

Kép
Kép
tisa
 
 


Sziasztok lányok!

Gratula a fiúkhoz, lányokhoz! :)

Most már egyre jobban irigylek mindenkit, aki már tudja, hogy hogyan fogja szólítani a babóját, mert már biztos a neme. :(

A mozgást én se érzem ilyen erőteljesen, nálam is csak inkább mocorgás, buborékolás észlelhető.

Judy

Kép
judy_76
 
 


Sziasztok Lányok!

Zsu nagyon boldog névnapot a kicsi Emmának!!! Csináltatok valamit a hétvégén? (bár jó hideg volt)

Köszi csajok, csak eddig még nem lett feltöltve semmi...majd nézegetem, hátha meglesz :D de azért én is csináltam három fotót, mi hárman voltunk a modellek!
Kép Kép Kép

ezek voltak az utolsó ruhák amiket bemutattunk, és a másik két kismama is márciusra-áprilisra van kiirva! (bizony, a másik szélső kismami is minipocakos! igy lányok ti se aggódjatok, mert a llényeg,hogy a babák jól vannak)

na rohanok dolgozni!
puszi

Kép
tünemény
 
 


tünemény:

csini vagy a képeken.

csajok akartam tegnap kérdezni.szerintetek mennyire normális hogy a folyadék(víz,tea,stb.)fél óra alatt áttmegy rajtam.megiszok egy nagyobb pohár vizet és rá fél órára már jön is ki,nem olyan pisilés amilyen Patrikkal volt a végén hogy éppen csak egy pici hanem rendes mennyiség.
lehet hogy felfáztam?soha nem volt ilyen gondom írtam is hogy sokat iszom de nem járok gyakran wc-re.

holnap uh :lol: :lol: :lol: :lol: remélem jobb idő lessz mert ilyen szélben nem akarom Patrikot is vinni,és akkor párom sem tud jönni.kivi vagyok hol van a lepény.remélem már jobb a helyzet.
ma mindenesetre kihasználom hogy még nem vagyok fekvésre itélve így nagytakarítok.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Kellemes hetet mindenkinek!

Ettike! Én már sokszor voltam felfázva. Annak az a tünete, hogy sokszor kell menni wc-re, de akkor csak pár csepp jön, esetleg kicsit csíp is, súlyosabb esetben meg szabályosan fáj. Úgyhogy nem tipikus felfázásos a tüneted. Lehet, hogy valami hormonváltozás?

Nagy nap ez a mai számomra. Ma megszületik az unokaöcsém, a testvérem első babája. Nagyon izgulok!!!!! :)

Kép
tici
 
 


Ettike!

Milyen gyakran iszol?
Lehet, hogy érdemes lenne előbb elmenned a terheléses cukorra.

Tünemény!

Gratulálok Lucához!

Bogi!

Neked pedig a kisfiúhoz gartulálok!

Eda!

Nekem a boltban a Graco babakocsik olyan robosztusnak tűntek.
És egy barátnőmnek is volt, én alig tudtam megemelni... na jó, ez egy kicsit túzás, de az én Peg Peregomhoz képest nagyon nehéz volt.
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Tünemény nálunk tegnap ugyanez volt.... nem akart sem mozogni sem arcot mutatni, hiába mondták hyog forogjak jobbra-balra.... meg köhögjek semmi!
De mindegy így is láttuk hogy jól van mindene megvan és megtudtuk hyog fiú! És ennél több mi kéne még egy napra?

Holnap meg ugyis kell mennem a genetikai UH-ra, úgyhogy láthatom megint! :)

Ettike engem is elég sűrűn küld az ivás a mellékhelységben szerintem ne aggódj, ha pont ott nyom valamit akkor nincs annyi helyed hoyg tovább bentmaradjon a folyadék!

Judy kitartás nemsokára te is megtudod hoyg picifiad vagy lányod lesz!

Ja joga ügyben találtam még egyet ahol kedden 1/2 6-kor van óra... ez a Móricz Zs.-nál van! Ha valakit érdekel!



tegnapi sztárfotó

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


A fotót valamiért nem sikerült felraknom!
....
majd később próbálkozom!

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Bogi! Egyem a kis bújkálósát!!! bezzeg alul nem voltak szégyenlősek!(szerencsére) :lol: :lol: én is próbálom majd beszkennelni, remélem sikerül, és látható lesz valami!

Etti, én is járok sokszor pisilni, de mostanában megiszom a majd két liter teát a munkahelyen, utána meg otthon is iszogatok, és bizony megyek még este is! azért remélem nem jelent a tied semmi gondot!!!

tegnap mondtam apának, hogy mostantól már két csaja van! (örült is a feje :lol: ) és hogy erre az új szerelmére nem leszek féltékeny! egyébként ma reggel is nézegette az uh képet, és mondta, hogy milyen kislányos arca van! :D :D :D

annyira fura azt kimondani, hogy 'kislányom lesz', vagy én leszek a Luca ANYUKÁJA, szóval valahogy ez egy olyan csoda, amit lehet most fogok fel! de nagyon jóóóóóóó :D :D :D

most megyek szkennelni :D

Kép
tünemény
 
 


Én azért nem tudom feltölteni mert az itteni gép nem képformátumúnak tekinti... sajnos... pdf-be scanneli!

remélem neked sikerül tünemény!

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Bogi nekem se sikerült a fotós beszkennelés, vagyis sikerült, de mire lekicsinyitettem olyan méretűre, hogy ide beilleszthessem, akkor már nem láttatok volna semmit! igy maradt a pdf, de legalább látszanak még az ujjai is! :D 1227519293.3809.pdf

csinálok majd egy új vonalzót, vagy nevet változtatok rajta, vagy valami babás dolgot, mert nem akarok dolgozni :lol:

Kép
tünemény
 
 


Tünemény, jól nézel ki! Nagyon kis csinibini anyuka voltál! Meg vagy dícsérve!

Nekem is van új pocakképem hétvégéről, 22. hetesen:
Kép Kép

Kocska! Talán én versenybe szállhatok a te pociddal. :D Én most tartok 65 kg-nál.

Kép
Kép
tisa
 
 


Csajok!

Mit szólnátok, ha jövő héten lenne a kismama-tali?!? Egy kis mikulás előzeteses, forrócsokis, gyümiteás pletyózásra gondoltam?


Kép

Kép
Kép
tisa
 
 


Tünemény Luca Nagyon jól látszik, ha sikerül végre feltöltenem majd látod hyog a mi ksibabánk csak hátulról mutogatja magát a kis arca teljesen el van takarva!

Tisa a te pocid is szépen kikerekedett, de mire mi is elérjük a 22. hetet már biztos itt is kerek poci lesz! :)

1227521196.84.pdf

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


sziasztok.

cat:

ma eddig 6 pohár gyümi tea,1 pohár víz,és egy pohár kakaó ment le.ez így olyan 3 liter körül van.de csak a vizet ittam azért mert szomjas voltam.a teát csak az íze végett iszom.
ha a cukorra gondoltál nem hiszem hogy cukros lennék.már 2 éve ennyit iszom.
lehet hogy tényleg Alex csücsült a hólyagomra így előbb érzem hogy pisilni kell.
majd holnap a dokinak megemlítem.meg azért megkérem anyóst hogy délutánn hozza el a cukormérőjét.

tisa:

szép pocak.nekem nincs ekkora.ahogy az elején megindult most olyan mértékben megált.

a graco kocsik szerintem nem a legnagyobbak közé tartoznak.mondjuk egy bergon sokkal nagyobb náluk.és a mi chicconk is veri mindet.súlyuk az van az bizti.de nem szélesek,tehát boltban könnyű velük közlekedni,viszont télen egy beöltöztetett baba nem túl kényelemesen van benne.és nekünk ugye télre már nagyok lesznek a babáink.

Kép
Kép
ettike
 
 


Tünemény!
Édibédi a Kislányod! :D Látom, neki is égnek áll a lába, a miénk is így feküdt, amikor meglestük! :shock: Gondolom, most nagyon boldog vagy, hogy teljesült a vágyad.
Ja, és mókás az a hintapalinta!

Bogi! Otthon azért fel tudod tenni a képet a kicccsávóról? Őt is meg szeretném kuksizni! :D

Kép
Kép
tisa
 
 


Sziasztok Csajszik!

Nagyon köszönöm a gratulációkat :lol: :lol: :lol: Nagyon aranyosak vagytok :lol: Hát volt szép tűzijátékos tortám, meg borítékos ajándékok :lol: :lol: :lol: most minden a pici babu körül forog inkább :lol:

Hétvégén eldöntöttük a nevet is Roland lesz az én kis drágám :lol:

Győztem visszaolvasni a hétvégi termeléseteket :lol: és még egy betűt sem dolgoztam ma, így most már kénytelen leszek :? :?

Tisa - nekem a jövő heti tali rendben van. Hétfőtől- csütörtökig lenne jó :lol:

Kép
padri75
 
 


Mint észrevettem valamikor megjelent az első feltöltésem is csak később és a legutóbbi hozzászólásnál is az újrafeltöltés sikeres volt, szóval.... láthatjátok a kismanót! :D

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Kép szín tiszta baba dudor:) (fekve)
Kép

Kép
Kép
ettike
 
 


a felső kép tegnap este készült,az alsó pedig ma.
mennyivel kisebb fekve :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziszike- én szerdán délután megyek jógára az Asram-ban kb 3/4 négy körül érkezem oda, mert szeretnék bérletet is venni meg ismerkedni a hellyel.. :lol: Ha van kedved és időd csatlakozz, akkor már ketten nem fogjuk tudni mit kell csinálni :lol: :lol: :roll: legalábbis én extra kezdő leszek :roll: :roll:

Kép
padri75
 
 


tünemény:

édes képed van a lánykádról.bizti balettozni fog :wink: :wink: :lol: :lol:

bogi:

nem tudom megnézni a képet amit feltettél,nem tennéd fel simánn ide.mint én.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike!

Szerintem is 95%, hogy nem cukor, de jobb a biztonság.

Nekem sem volt semmi gondom vele a terhesség előtt, de még akkor sem amikor Benit vártam. Most viszont már a legelejátől napi 3x inzulin. Érthetetlen a természet, legalábbis számomra.
Vendég
 


Tisa, Etti, szépek a pocakfotók! gyertek majd ti is legközelebb a divatbemutatóra! tök jó móka!!! :D :D

Bogi én már láttam az elején is a fotót, azért irtam, hogy hogy bújkál! :D de legalább Kisfiúúúú!!! :D és a lényeg, hogy mindene megvan, és kedden már láthajtuk őket újból a genetikain! :D :D (azért ott is rákérdezek, hogy mit lát a dokibácsi :D )

Padri örülök, hogy jól sikerült a hétvége, és a névválasztás is jó! szép a Roland, van dallama!

Graco kocsik voltak kiállitva az expon is, volt, ami kicsit könnyebb volt, de azért nekem ez a felhozatal segitett dönteni, hogy maradunk az ócccó kocsinál, és ki tudja, lehet hogy útálni fogja, vagy később derül majd ki, mi is kell majd hosszú távon...

én ma egész nap a fellegekben vagyok :D :D :D a jósnőknek meg nem hiszek el semmit! tavaly a boszorkányfesztiválon megjósoltak nekünk 3 (HÁROM) FIÚT!!!! Apa mondta is egész úton hazáig, hogy három csávója lesz! (szerintem már a mezük szinét is kigondolta) de tessék, nem jött be neki! viszont ha ez nem jött be, akkor lehet hogy az se igaz, hogy egy hatalmas összegű pénzhez fogunk jutni???? :shock: :shock: :shock: :shock: :? :? :roll: :roll: hááááát akkó meg dóógozni fogunk továbbra is.... :lol:

kismama-tali: azt hiszem a jövö hét nekem is jó lesz, csak szerda után legyen, mert szegeden leszek a hét elején!

Kép
tünemény
 
 


Hello csajszik!

Emmust letettem aludni, most tudok írni!
Köszönjük a névnapi köszöntéseteket!!!!! Aranyosak vagytok!
Padri neked utólag is Boldog szülinapot!!!!

Tasin nagyon régen jelentkezett :roll: , remélem minden ok csak nem lát a boldogságtól, amit a postás hozott neki!!!!!

Csinik a pocak-, és babaképek, na meg persze Tünemény is!!! :lol:
Tisa, sztem én ekkora pocakkal mentem szülni! Meg is mutizom:
Kép 2 héttel szülés előtt

Cat, honnan van a kis hómunkás szerkója? Nagyon helyes benne!

Néztem tegnap, nagyon színesedik a tábla. Én még nem színezek, várom a tuti eredményt! Viszont kezdek aggódni, h miért nem érzem már a bébit, Emmát ilyenkor már éreztem! :roll:

Rutinos anyukák segítsetek légyszi! Emma nem hajlandó kesztyűt venni, és 5 perc alat vörösre „fagy” a kis keze!!! :? :( Mit csináljak? Vettem már ezer félét, hátha valamelyik bejön, de nem, azonnal leveszi mindegyiket. Ilyen hidegben meg rossz nézni, h csupasz a keze! Hogy szoktassam rá?

Zsu
svs
 
 


zsu:

Patrik sem viseli el a kesztyűt.tanícsd meg zsebre dugni a kezét.nekünk ez jött be.

hát tényleg nem volt nagy hasad.ne izgulj lassan te is érzed a babót.

Kép
Kép
ettike
 
 


szia Zsu! hát el nem mondtam volna, hogy te két hét múlva világra hoztad Emmát!!! nagyon fitt kismami voltál még a legvégén is!!! de irigylem a kidudorodó köldöket!!! :D :D :D (lökött vagyok, tudom :lol: )

kesztyű, unokatesóm kislánya is ilyen volt, útálta a kesztyűt, és mikor mentek ovodába, egyszer csak megszólalt ' a fasomba lefagyott a kezem!' néztek is unokatesómra a körülöttük menő emberek! de azóta a kislány is felvette a kesztyűt :lol: :lol: :lol:

apa azt mondta ebédkor, hogy most már tényleg örül hogy kislány, mert rájött, hogy a lányokkal kevesebb gond van/lesz és milyen aranyosan fel lehet őket öltöztetni! (nem gondolt még a tiniévekre, meg a pasikra!!! :lol: :lol: :lol: ) mert most mondta, hogy ő azt hitte, hogy 51% hogy kisfiú...de most már virult a feje mikor az irodámban a recepción az uh fotót mutogattuk! :D :D

Kép
tünemény
 
 


Zsu!

Ne aggódj a mocorgás miatt. Most is mozog eleget a babád, csak olyankor mással vagy elfoglalva és nem veszed észre. 1-2 héten belül érezni fogod.

A "hómunkás ruha" Aldiból van. Nagyon olcsó volt. És meleg, könnyű, tud benne rendesen mozogni.

Kesztyűt én még tavaly sem tudtam Benire adni. Zsebretett kéz vagy babakocsiban takaró alá.
Idén már ő kérte. Vettem neki a H&M-ben 2x3db-ot. Igazi felnőttes 5 ujjas. Nagyon szereti.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: