Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mia, szuper, hogy bulizhattál, remélem feltöltődtél rendesen :) Kicsit irigy vagyok ám :D na jó nem, örülök, hogy jól szórakoztál!
Svédbaba, tudom, hogy nem kritizálsz, teljesen igazad van. A gyermekorvos szerint teáztassam citromfűvel és megnyugszik.
Közben rájöttem, hogy lehet őrülten álmos (ugye én kis naiv büszke voltam rá, hogy az én gyerekem már 3 hetes korától totál alussza az éjszakát, hát mostanában visszakapom :D állandóan felébred), szerintem ezért ütögeti a fejét, kvázi ki akarja verni a fáradtságot a fejéből. Rengeteg információt kap, de nem elég neki, kis telhetetlen :D
Még várok, ha nem múlik el akkor pszichológus.

Jajj képzeljétek, ma tök egyedül felült Krisz a kiságyában azért csak haladunk :D Most meg épp kartonpapírt szedek ki a szájából :D

Lenne egy kérdésem. Kinek lesz keresztelője, vagy névadója? Én szeretnék keresztelőt Krisznek, de úgy tudom, hogy templomi esküvőhöz kötött. na nekünk az nem volt, de most meg már külön vagyunk. Szóval véleményeket szeretnék, szerintetek hogy működik ez?

Sok puszi babók és anyucik!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi: jó hír, h erre rájöttél..csak egy kis odafigyeléssel sok mindent megtudunk..nekem Martin a haját cibálta..én is megijedtem, azt hittem, h baj van..de az is csak álmosság miatt volt. ő mostanában mormog..altatja magát..nem könnyű a testbeszéd ;)
ma becsajozott a fiam :D :D Noéminek hívják és 7 és fél hónapos :D már megfogták egymást kezét..Nono elég rámenős :D

nálam mostanában szalad a lakás (eddig is, de most nagggyon durván) a gyerek kész köz és önveszély..nagyon résen kell lenni, lsd. ama bizonyos ágyról leesést.. :(

szóval igyekszem jönni, mert nagyon hiányoztok ám :)

most éppen a lábamnál küzd az egyik táskámmal :lol: de már unja..szóval..lépek.

jók legyetek, ha csak egy sziára is, de gyertek!!

puszi,
¤ mia, a háziasszonyok tündére¤
Vendég
 


Sziasztok!!

Pindi: De jó, hogy jöttél.. :lol: remélem, hogy gyógyszer nélkül megoldódik a problémátok.. 8)

Mia: Örülök, hogy jól sikerült a buli.. :lol: én is irigy... 8) :wink: :wink: Martin sem várt sokat a csajozással.. :lol: hajrá-hajrá.. 8) :lol: :lol: szalad a lakás?? nem szááámííít.. :wink: :wink: a lényeg, hogy Martin jól érezze magát és ne ugráljon fejeseket az ágyról.. :lol: :lol: :wink:

Ne haragudjatok, de most nem nagyon megy az írás.. :( nem vagyok valami jó passzban.. :(

inkább dobok fel (jó) pár képet.. :wink:

Kép

Ákos ismerkedik a homokozás örömeivel.. :lol: én pedig a "hogyan tudom kivédeni a homok evést" trükkökkel.. 8)

Kép

Matyi profin mászókázik.. :lol: :lol:

Kép

húú, de lazaa.. :lol: 8)

Kép

a kis ügyes.. :lol: :lol: :lol:

Kép

na, most ide felmászom.. 8)

Kép

és felmászott... :shock: :shock: :lol:

Kép

és átmászott.. 8) na, most van vége a nyugodt napjaimnak.. 8) :lol: :lol:


Jaj, hát a lényeget majdnem elfelejtettem:

Hétfőn csavarogtunk egy jót Kislánnyal és Hanna babával.. :lol: Hanna tündéri, gyönyörű kis csajszi.. ( tiszta anyukája..) :lol: :lol: :lol: Hanna és Ákos között teljes volt az összhang.. :lol: :lol: Mi pedig jót dumcsiztunk.. Kislány ígért képeket a taliról.. 8)
Ja, és a végén jól meg is büntettek minket a parkolóőrök.. :( De azért nagyon jó volt, remélem ismétlünk mihamarabb és azt is remélem, hogy bővül a csapat..

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 

 
 

Boldog húsvétot kívánunk minden babának és anyukának, valamint locsolókat és piros tojást!

Rita és Lóri

Kép
svedbaba
 
 


sziasztok,
remélem mindenkinek jól telnek az ünnepi napjai :)
nem kívánok sok locsolót, de annál több pihenést, fincsi kajcsikat éééés a piciknek sok-sok nevetéssel töltött napos időt ;)

puszi,
¤napos mia¤


morca: ne légy morci :) mesélj, ki bántott?! ellássam a baját?? wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól teltek az ünnepek és a jányokat jól megöntötték a fiúk,hogy el ne hervadjanak!!! :D
Mi kaptunk rendesen kölnit is és vizet is. :lol:

Most nincs időm visszaolvasni,de mindenkit csókoltatunk.

Hubi és Panna

Kép
hubcsa
 
 


Szióka!!

Csak pár szóra jövök.. Matyika beteg, magas láza van és hányt is.. :cry:
Amint tudok jövök!!

Mia: majd mesélek!! :wink:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Mia: Nagyon jó az email.. :) El is pityeregtem magam.. :oops:
Matyikám az előbb még nagyon rosszul volt.. összebújtunk a fotelban, mert borzasztó gyorsan ment fel a láza és annyira remegett, hogy már kezdtem attól félni, hogy begörcsöl.. :( Borzasztó látni, ha egy gyerek beteg.. :( :( most már jobban van, el is aludt a drága.. :)

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Morca: jobbulást Matyinak!!! megy a csíííííí +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


¤dr. mia¤
Vendég
 


Matyika gyógyulj meg mihamarabb!!!

Sok-sok gyógypussz

Hubi és Panna

Kép
hubcsa
 
 


Szió!!

Sajnos még mindig beteg Matyi manó.. :cry: most jöttünk ki a hűtőfürdőből, mert 40 fokos láza volt.. :cry: :cry: :shock: voltunk ma dokinál, de még nem derült ki, hogy mi a baja, mert eddig minden eredmény negatív, csak a vérvétel mutatta ki, hogy valamilyen gyulladás van a kis szervezetében.. :( holnap reggel fél tízre kell vissza mennünk..

köszönjük a csíííket és a gyógypuszikat.. ránkfér..

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


szegééény Matyiiii :( :( :(
remélem minden rendben lesz, erős gyerek, ezen is túl lesz!!

majd írj, h mi volt!!

Pindi: nekünk lesz névadónk, majd az első szülinapkor. mi sem vagyunk megesküdve, tehát ez marad (Apa meg ateista..így duplán nem ;) ) már szervezem a bulit, remélem összejön, mert lesz kajcsi, fürdés, bowling :D

na lépek, mert Apa átvette az altatást..de hallom, h a fiunk kukorékol..szóval ez azt jelenti, h nem sikerült.. :shock: :shock: :shock:

nemtom mi van vele..3 napja nem alszik, és állandóan szopizna..a mai éjszakám is katasztrófa lesz, már látom előre..ordíííít..sztem velünk akar aludni..na abból nem eszik..de kemény meccs lesz, mert makacs egy kisember..

na megyek meccselni ;)

jó éjt!
Matyinak meg gyógypuszi, h menjen le az a fránya láz!!

¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!!

Köszönjük a sok drukkot.. Már jobban van Matyi, bár még elég gyengécske.. 8) Még be-be lázasodik ugyan, de már
elkezdett enni, bár még csak nagyon keveset.. :roll: azóta sem derült ki, hogy mi okozta a bajt.. :? de tegnap óta kapja az antibiotikumot és láthatóan rohamos a javulás.. :) viszont hallott a doktor néni egy kis szívzörejt.. :shock: azt mondta ne essek kétségbe, lehet, hogy csak a betegség hozta ki neki, meglátjuk mi lesz, ha rendbe jön.. :roll: ha nem múlik akkor sem, irány a kardiológia :shock: :( , bár én erősen bízom benne, hogy erre nem kerül sor, mert minden rendeződik magától.. :roll:

de, ha már jöttem, hoztam pár képet is.. :wink:

Kép

húsvét reggelén járt nálunk a nyuszi és mindenfelé eldugott finomságokat.. :lol:

Kép

Matyi és Ákos locsolkodós "bevétele" :lol:

Kép

beteg Matyi.. :?

Kép

kis beteg és kis álmos pátyolgatás.. :lol:

Kép

és még betegen sem adja fel, csak melózik és melózik.. :lol:

most mennem kell, mert felébredt a banda..

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Pindi: Gratula a Krisz új mutatványaihoz! Miket mutat mostanában? :D

Morca: gyógypuszi a kis lábadozónak! :) Reméljük, nem kerül sor a kardiológiára. Még betegként is hogy tartja magát! Erős kis csávó!

Lórinak kijött a hetedik foga, szokta csikorgatni is. :? Tegnap olyat esett arcra, hogy azt hittem, mára bekékül, de nem, csak egy kicsit piros a helye, hihetetlen, mennyi mindent kibírnak. Mostanában ő is nyugtalanabbul alszik megint, jó, ha csak kétszer ébred reggelig.

Kezd körvonalazódni a nyári hazautazásunk, június huszadika környékétől leszünk otthon egy pár hétig. Lehet szervezni a találkozót! Ugye nem akkor lesz mindenki nyaralni? :)

Íme egy húsvéthétfői kép:

Kép Norában

Puszi:

Rita

Kép
svedbaba
 
 


Lorenzooo!! Boldog 9. hónapot te kis fogas nagyfiú :D :D :D !!!

Morca: nem lesz baj, nem félj..vasgyúróéknál nem lehet gond!! sok gyógypuszi Matyikánknak!!

Rita: nagggyon jó, h jöttök!! addigra szervezünk vmit. mi később megyünk idén nyaralni, szóval az én részemről okés a június.

esések..naja..ilyen nálunk is volt ma..én ilyenkor komolyan mondom félve nézek a fiamra..de nálunk is csak piros foltok vannak..egyenlőre hálaistennek.. valszeg nagyon nyomulnak a fogak, mert iszonyat amit művel..na mindu..át kell esni ezen is..

mára ennyit, majd vasárnap jövök, mert elutazunk..hová is?? hollókőre :D :D :D lassan felveszem a hollókői állampolgárságot :D :D


puszi nektek!!
Matyi sokat gondolunk Rád!! gyógyulj meg Törperős!! ;)


puszi,

¤hollókői mia¤

többiek??
Vendég
 


ps.: RITA: ez a kép iszonyat jó..irigy-mirigy.. :? :? :?
Vendég
 


Sziasztok!!

Jelentem kibújt a második foga Ákosnak.. :lol: :lol:
Ja, és ma kapaszkodás nélkül lépett egy lépést.. :shock: :P :P

Jó éjszakát, szép álmokat!! :D :D

még annyit, hogy Matyi remekül van, eszik, iszik, játszik és ugyanolyan komiszul ellenkezik mint azelőtt, tehát minden a régi.. :lol: :lol:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


sziasztok!!

Morca: nagyon örülök, h Matyi barátunk jól van!!
na az ellenkezésekről mesélhetnék..pedig még csak 9 hós múlt..nagggyon kemény..

Martinho elkezdett kapaszkodni mindenbe..szóval most duplán veszély van..most is apja szórakoztatja, kaptam kis időt elintézni a dolgaimat.
fogak még mindig sehol, de tuti, h úton, mert a babakocsitól kezdve a porszívóig (és minden ami elérhető és útban van) minden megvan rágva..az éjszakáinkkal nem fárasztlak benneteket..egyenesen katasztrófa..

jó lenne majd egy kis eszmecsere. mert most szeretnék venni vmi könnyebb babakocsit, de nem nagyon tudom, h milyen mellett döntsek? esernyőt vagy sportot..mi elég sokat utazgatunk, olyan kellene ami tartós és strapabíró, de legfőképpen KÖNNYŰ!! leszakad a karom már az emelkedésektől..sztem a fiam megint hízott. holnap megyek is mérlegelni. nem beszélve arról, h a melegítőjét is kinőtte..azt is kell venni..nő mint a gomba
apropó..Martin is eszi a kölesgolyókat :) imádja..meg Marcipán is :D természetesen eteti őt :)

na lépek, lassan vacsi és fürdés. jók leegyetek!!és puszi a sok 9 hónapos Babucinak!!

Morca: mi lehet akkor ha a gyerek óránként cicire kéri magát? ott fekszik mellettem elkezd sírni és tátja a száját..bekapja cicit, oszt alszik tovább..mintha neked lett volna már ilyen? nem lehet éhes, mert mindig rendesen eszik lefekvés előtt..vagy mégis?

¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

Morca: örömmel olvasom, hogy meggyógyult Matyi! Jöhetnek az újabb csínytevések! :)

Mia: hajrá Martinho (-Murinho :) )! Lóri barátod is próbálkozik MINDENHOVÁ felkapaszkodni és szerzett pár piros, kék, zöld foltot a napokban, amik elsősorban az arcát és a fejét díszítik. Szerencsére nagyon hamar elmúlnak, akárcsak az esés utáni kétségbeesett sírás.

Képzeljétek, vonattal megyünk haza, visszafelé repülünk. Június 18-tól július 14-ig leszünk otthon. Holnapután kipróbáljuk, milyen is a picit hosszabb vonatozás babával, megyünk Göteborgba. 4 óra az út. Majd mesélek.

Megirigyeltelek titeket, ennek köszönhetően (apai tiltakozás ellenére) Lóri vasárnap életében először volt játszótéren: Kép

Hubcsa, Kislány, Pepitanna, Pindi (és mindenki, akit kifelejtettem :oops: ), hol vagytok? Mi van veletek?

Puszi:

Rita

Kép
svedbaba
 
 


Csajsziiik!!! mi lenne ha tartanánk egy szülinapi partyt közösen? kihasználjuk, h svédék hazajönnek..mindenki hozna vmi ropogtatnivalót..hm? keresünk vmi jó helyet, ami mindenkinek útba esik, oszt bulizunk egy jót..lehet akár egy rét is..na várom a hozzászólásokat.

tényleg..HOL VAN MINDENKI?? nem eltűnni, amikor szegény LORENZ ilyen hosszú utat vállalva eljön minket (is) megismerni :D


pusza,
¤mia¤
Vendég
 


Kép Jó kedvem van, HEJ!!




Kép Kukucs :D
Vendég
 


Sziasztok Anyucik és már nem is annyira Babucik :D!

Jelentkezünk mi is!
Először is közös szülinapra dupla jelentkezés tőlünk :)
Mia, már azt hittem csak mi vagyunk fogatlanok, de látom, hogy együtt szolidálunk :) az éjszakáim nekem is borzalmasak (csak itt én egyedül kelek a kölkömhöz :D )
Az e-mailek nagyon édik voltak, az anyáson én is könnyeztem!
Névadóhoz nem tudod mi kell? úgy értem rendesen lehetnek "keresztszülők", és ez ilyen polgári szertartás, mint a polgári esküvő? (annyira szégyellem, de erről fogalmam sincs)
Morca, annyira örülök, hogy Matyika rendbe jött, szegény nem semmin esett át. Ákos milyen ügyes, lassan futhatsz kétfelé :)
Rita, dejó, hogy jöttök, én nem megyek nyaralni az elkövetkezendő 18 évben szerintem, úgyhogy jöhettek sűrűn haza vakációzni :D
Lóri micsoda fogsoros bébi :D és milyen stabilan ácsizik a játszótéren. Drukkolok a próba-vonatúthoz.
Nálunk: Krisz is kék-zöld-lila foltos(én is), csak ő nem a fején, hanem lábán, kezén (bulizik a kiságyban). :D Tegnap ő is lepottyant az ágyamról, úgyhogy nem lehet már egy percre sem egyedül hagyni. De valahogy sehol sem.
Mindent rág, megeszik, eltép, lezúz, elpakol. Jah és ha elveszem tőle, jújj, égi háború :D
Már belém kapaszkodik és úgy feláll.
Jah és reggelente az Ava-Ava-val kelt fel (ne kérdezzétek mi ez, szerintem szól, hogy "Anyám méltóztassál már kikelni a fészkedből, mert korog a pocim")
Apja továbbra sincs. Két hete jött ki egy órára egy térre (3 hónap után) a szüleivel együtt, de nem nagyon kötötte le őt a gyerek. Hát ennyire szerette. Lányok én még így emberben nem csalódtam.
Ráadásul biztos volt valakije és a ráadás, hogy az én kocsimmal ment csajozni... hát isteni. Nade panaszláda becsuk.
Sok pusszanat nektek és a srácoknak-lányzóknak!

Kép Kendős
Kép Vezetünk
Kép Krisz és Anya
Kép Kukk

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Mia: Nagyon cukik a képek.. :lol: Csuda helyes kis pasi Martin.. 8)
Látom nálatok is beindult a "mindenhova felkapaszkodom, anya pedig infarktust kap" korszak.. :lol:
Örülök, hogy nektek is bejön a kölesgolyó, nálunk is nagy kedvenc még mindig.. és Borisz is szereti.. :wink:
babakocsi: szerintem a sportbabakocsi jobban bírná a strapát, főleg, hogy sokat kirándultok.. biztos van belőle könnyű, ami azért bírja a kiképzést is.. 8)

hát igen.. a cici kérdés nem egyszerű ügy.. :roll: az a helyzet, hogy Ákossal is ezt csináljuk.. :D szerintem egyfajta megnyugvást keresnek (és találnak), a kérdés az, hogy van-e hozzá elég türelmed.. :wink: gondolom bezavarnak a fogacskák, a hihetetlenül gyors fejlődés, a sok inger, ami napközben éri őket.. :) az elmúlt hetekben Ákos is óránként kérte magát a cicire.. elég fárasztó, de mindannyiunk nyugalma érdekében igyekszem teljesíteni a kívánságát.. :lol: bár van
amikor már nem megy :roll:, mert rettenetesen fáj a hátam és a türelmem is éppen kevesebb.. :roll: ilyenkor csak leülök vele az
ágyra és álomba ringatom, esetleg sétálok vele, meg is itatom
stb.. a lényeg, hogy érezze, hogy törődök vele.. (persze nagy balhét csap ) hát igen a cicizés egyszerűbb... :wink: ezen Matyival is keresztül mentünk és szép lassan elhagyta, egyre inkább elég volt egy ölelés, egy simogatás... :) most pár napja nyugodtak az éjszakáink, de azért egyszer tutira fel kell cicizni.. 8)

Ja, kérem és van már Ákosnak produkciója is.. :) Kérdezem
tőle, hogy hogy tapsol az Ákos, mire felragyognak a szemei és elkezd nagy büszkén tapsolni... :P :P annyira cuki.. :P :P és vég nélkül produkálja magát.. :P :P

Matyi meg már olyan komoly nagy fiú lett.. már nagyon ügyesen beszél és amiket össze kombinál, háát szakadunk a röhögéstől.. :P :P hihetetlen kis bestia.. :P
Ja, és kapott vasárnap egy új biciklit, mert az előző eltört.. azóta ha kint vagyunk, gyakorlatilag csak futok a Matyi után... próbálom megakadályozni, hogy eldőljön.. :P :P :P :P na, de sebaj, jót tesz a kilóimnak.. :P :P :P

ÉN BENNE VAGYOK A KÖZÖS SZÜLINAPI BULIBAN!!!!!! :P :P :P :P :P

Svédbaba: nagyon helyes Lóri a játszótéren.. :P :P nem lehet elég korán kezdeni.. :wink: jó vonatozást nektek, kíváncsi vagyok, hogy sikerül.. :wink: Ja, és Ákos is tele van kék-zöld foltokkal.. ez életkori sajátosság.. :P :P már nagyon várunk benneteket haza, hogy személyesen is megismerhessünk benneteket.. :P :P :P

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


sziasztok,
na örülök, h egy véleményen vagyunk a bulival kapcsolatban :)

hát én nemtom, h hogy fogom túlélni ezt a mászós-állós korszakot, mert ma már túl vagyunk 2 fejre esésen,2 szemöldök és homlok beverésen, 1 kézodacsapáson és még 10 óra sincs :shock: :shock: :shock:
a lakás szalad, ahogy én a fiam után folyamatosan..nem beszélve szegény Marciról, aki nem győz menekülni Martin karmai elől.. :lol: :lol:

Pindi: nagyon szép a fiad, igazi vasgyúró, tiszta anyja ;) Csoda egy anyukája van, én lehet meggyapáltam volna apát a szülei előtt, vagy őket is :) hihetetlen..de igaz..tudnék én is mesélni..amúgy meg panaszládát nyugodtan nyitogatni, azért vagyunk, meghallgatunk, és megértünk, sztem nincs közöttünk olyan, aki még nem élt volna át egy és mást..
a névadó az egy kicsi ceremónia, kell ugyanúgy 2 "keresztszülő" és a szülők, kapsz róla egy oklevelet. igazából nem sokat tudok, mert valszeg csak a jöv hónap elején beszélek az anyakönyvvezetővel erről bővebben, az időpont már megvan, anyósom elintézte :) majd akkor elmondom, h mi köll..
a kelésről meg csak annyit, h Martinhoz mindig én kelek..Apa néha megjegyzi, h milyen jól aludt a gyerek, nem? AHA..csak 5x mentem be hozzá :D :D Nálunk Peti sokat vezet, van, h 800km egy nap..neki muszáj pihennie, én ragaszkodom hozzá, így is néha eszem a kefét, h mindenhová odaér-e..szóval én ezt magamra vállaltam..szóval én kelek :)

morca: nemtom mi történt, 2 napja alszik a gyerek egyhuzamban!! JUHÉÉ!! na kopp-kopp..lehet, h a fogmanócskák szabira mentek?? :)
a tapsikolás nálunk is nagy sláger, ha szól a zene vagy anya (megpróbál) énekelni, akkor azt megtapsolja :) nagyon cukik, nem? :)



pont tegnap mondtam anyósomnak, h hihetetlen, h most az elmúlt pár hónapban mennyit fejlődött..már olyan kis értelmes :)
tegnap voltunk anyósoméknál vidéken, na 2 métert nem tudtunk tenni, mert jött a Katika, Zsuzsika, Erzsike, Baloghné, Szabóné, Vargáné..stb..stb..és mindenki megnézte, beszélt hozzá, ájuldozott..hogy milyen széééép...na ezt nemtommegszokni..nekem olyan fura, h úton-útfélen megállítanak idegen emberek, h megnézzék a fiamat..azt mondja a Mama, h valszeg azért, mert nem vagyok vidéki, ez itt általános dolog..na jó, de engem a piacon, játszótéren, a plazában is..mondtam Martinnak, h mire felnősz fiam, elkopsz :D :D
ti hogy álltok ezzel?

na ma megyünk kocsit nézni, remélem találunk, mert a kezem megint nagyon fáj :( Martin 9740g és 72 cm..érdekes én itthon 75-öt mértem..


na lépek,
pusza,
¤mia¤
Vendég
 


Kép hát te ki fia-borja vagy?

Kép elkaplak!!
Vendég
 


Sziasztok! :)

Taps nálunk is van ám :D De nálunk a gyerkőc saját magát tapsolja meg :D Kulcsszó az ügyes vagy... na erre tapsol :D
Mia, köszi az infót és várom a bővítményt.
Jah igen, köszönöm a dicséretet :D
Mi vidékiek vagyunk úgy nagyjából tényleg mindenki megállít, tök idegenek, hogy jajj de szép kisfiú, hány éves??? :D Na én ezen akadok ki. Dehát idősebbek tök el vannak ájulva, h manapság 4 kilóval születni általános és nem meglepő.
Mia nyugi, nekem is szokott rohangászni a lakás, dehát nem lehet mindent egyszerre.
Remélem sikerül kocsit venni, hajrá hajrá.
Az én pöttyem hónap elején volt 9740 gramm és 74 centi, februárban 9880 gramm volt és 74 centi :D
Jah igen, férjem tegnap kiakadt rám, hogy lebukott a munkahelyén, ugyanis ott az volt a mese,hogy még mindig együtt élünk, valaki elolvasta a myvipemet meg az iwiwemet és láss csodát nem ez volt odaírva :D én vagyok azóta a világ legnagyobb szemete. De a fiáról annyit se kérdezett, hogy él e még.
Nade ennyi!
Ifjoncok vigyázni magatokra és anyáitok idegeire :D

Pusszancs mindenkinek

Kép

Kép
pindimano
 
 


sziasztok,
sikerült sportkocsit venni..nem azt amit kinéztem (Apa mindig érvényesíti az akaratát :roll: ) de egy nagyon jót. Szerinte amit kinéztem, nem bírta volna a strapát, mert mi sokat megyünk..nem beszélve a fiam súlyáról :D :D :D de kipróbáltam már ma a du. sétán és PILLEKÖNNYŰ!! szinte észre sem vettem, h a kisfiam ül benne ;)
úgy mentem vele, h szlalomban, Martin annyira kacagott rajta..annyira élveztem, végre nem az a dög nehéz, irányíthatatlan kocsi..

Pindi: hát most erre nem mondanék semmit..Kisfiad apja igazán nézhetne már magába..de egy ilyen embertől ilyen csodát azért ne várjunk..

na küldök pár képet a "járgányról" és persze a Művész Úrról is :D

jóéjt Anyácskáim, remélem jár felétek az Álommanó ;)

¤mia¤
Vendég
 


Kép Álomautó :)

Kép Aluvázas (tyűűű)

Kép na a legújabb hepp

Kép pakolhatok.. :? :?
Vendég
 


Sziasztok!

Pindi: Hogy miket tud a fiad! :D Sajnálhatja az apja, hogy erről (is) lemarad.

Mia: A szülinapi buli tök jó ötlet. A mező is, de mi van, ha esik? :?: Apukákat viszünk? Mit szólnátok hozzá, ha vinnénk egy jelképes (pl. 500 ft) értékű ajándékot, amit a helyszínen kisorsolnánk a babák között?

A göteborgi út jók sikerült.Lóri élvezte a vonazozást, evett, aludt, játszott. Küldök pár képet a vonatról, valamint arról, hogy mostanában ki dolgozik legtöbbet a konyhában. Végül a tegnapi jó időről, amikor a betonná sült :oops: [img]de amúgy finom málnás sütimet eszegettük az erkélyen.
Kép Kép Kép
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 7.5816.jpg[/img] ,

P, Rita

Kép
svedbaba
 
 


Mia: mászós- állós korszak nálunk is kemény.. :roll: ma reggel egymás mellett álltak a fiaim a széknél.. Ákos addig addig totyogott, míg elfogyott a támasz és már dőlt is.. :? pedig ott álltam mellettük végig és még el is kaptam és mégis beütötte a kis buksiját úgy, hogy berepedt a szeme sarkában a bőr, (még vérzett is) a szemhéja meg belilult.. :(
de egy hős volt, mert alig sírt és már ment is vissza játszani, csak most meg olyan, mint aki boksz meccsen volt..:lol:

Hát igen én is egész nap futok a törpék után.. valamelyikük mindig kitalál valami új trükköt, amitől égnek áll a hajam.. a lakás általában nálunk is szalad.. :oops: :oops: pedig folyamatosan csinálok valamit, amikor csak lehet és estére mégis úgy nézünk ki, mint ha bomba robbant volna.. 8) 8)

Éjszakák nyugisak?? :roll: nálunk is egész jó mostanában, de kétszer tutira felébred Ákos.. 8) gondolom a fog állomány növekedése okozhat némi zavart az éjszakai életünkben, ami már négy egészet tesz ki.. 8)

Én sem vagyok oda ezért a "megállítanak-agyondícsérnek-okosságot osztanak" dologért.. Itt felénk mindenki aki szembejön, megkérdezi, hogy hova megyünk.. :roll: gondoltam írok egy program-füzetet
egy komplett útvonal tervvel és minden séta előtt kirakom a hirdetőtáblára, hogy ne kelljen annyit kérdezősködni.. 8)

A sportkocsitok nagyon vagány.... :wink: :lol:
A Művész Úr pedig hatalmas fazon.. :wink: :lol: :lol: látom Ő is a dolgos kis fickók táborát gyarapítja.. :lol: :lol:

Pindi: Hihetetlenül erős csaj vagy.. Nem lehet egyszerű elviselni, hogy ilyen közömbös Krisz irányába az apja.. :roll: én már akkor nem birom tartani a számat, ha csak egy kicsit is felületesen figyel a fiaimra az apjuk.. :oops: :lol: Krisz továbbra is csuda jópofa, helyes kis pasi.. :lol: :lol:
szerintem mi már Ákossal átléptük a bűvös 10kg-ot.. 8) pedig rengeteget mozog.. :lol:

hát csajok kövezzetek meg, de Ákos már mindent eszik amit mi eszünk.. :oops: amint meglát valamit a kezünkben, pánik szerűen balhézik, nehogy kimaradjon a jóból.. :lol: :lol: már fagyizott is húsvétkor.. :oops: :lol:

ja, és bőszen gyakorolja a járást egyedül.. :shock: :P elengedi a fotelt és egy-két lépést lép kapaszkodás nélkül, aztán lehuppan a földre.. 8) ha fogom a kezét (ritkán), akkor meg szinte szalad és hangosan sikongat örömében, hogy ő milyen ügyes.. :lol:
mondja utánunk, hogy hoppá meg a papa szavakat.. 8) mindent próbál Matyi után csinálni.. próbálja kirakni a kirakókat, a formákat a helyükre tenni.. annyira édes, ahogy figyeli Matyit és a következő alkalommal már ő is próbálja megcsinálni.. :P

folyt. köv.

Kép

Kép
morca
 
 


amúgy szoktam ám nézni az iwiw-es képeket is, úgyhogy nagyjából képben vagyok ám..

ja, még arra lennék kíváncsi, hogy melyikőtöknek mennyit segít a párja, és, hogy ti mennyit "vártok" el a férjeitektől..

nálunk valahogy szétesett a rend ez ügyben, pedig régebben nagyon sokat segített a férjem, most meg mindig arra hivatkozik, hogy fáradt és sajnos úgy érzem nekem kell (kellene) mindent megoldanom, mert én úgyis itthon vagyok.. de ennyi mindent lehetetlenség megcsinálni, még így is hogy anyukám rengeteget segít.. most tulajdonképpen szélmalomharcot vívok folyamatosan a párommal, aki ráadásul mostanában a gyerekekhez is túl fáradt és legnagyobb bánatomra és bosszúságomra pl. az esti mesét is fél álomban mormolja el a Matyinak.. és nem érti meg, hogy ő a felnőtt és neki kell ezeket a dolgokat kezelnie.. na, most ez van.. nálatok mi újság ez ügyben?? vagy csak nekem vannak, túl "kemény elvárásaim"??

na, vidámabb téma..hoztam képeket is.. :lol:

Kép

készül a "játszóterünk" hátul az udvaron.. :lol:

Kép

és csak mondja és mondja és mondja... :lol:

Kép

a kismalacunk.. :lol:

Kép

a papával és a mamával :lol:


Kép

hoppá ezt kinyitottam.. :lol:

Kép

jól figyelj, akkor most megtanítalak írni... :lol:

Kép

reggelizik a banda, na meg a traktorok, akik még papucsot is kaptak Matyitól, mert hideg a kő.. :lol: :lol:

na már megint jó sok lettem.. :oops: :oops: :lol:

pussz

Móni :P :P

Kép

Kép
morca
 
 


Svedbaba: most láttam meg, hogy írtál Te is.. :lol:

Micsoda komoly nagy fiú már Lóri.... Ő sem az a nyugton ülős
típus, ha jól látom.. :lol: :lol:

ez a kis jelképes ajándék jól hangzik.. :lol: :lol: velünk mindenképpen jön valaki, mert különben csak a porfelhőt fogjátok belőlem és Matyiból látni, amit a nagy játékok közben kavarunk majd.. :lol: :lol: :lol:
eső esetére kell egy vészterv.. :lol: ha gondoljátok én
szívesen bevállalom, hogy vendégül látlak benneteket itthon.. :wink:


pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


hej de jó!! lesz B U L I !! :lol: :lol: :lol:

na én benne vagyok mindenben, csak lszi vegyétek figyelembe, h nekem a július 11.-ei 7vége nem jó, mert akkor van a névadó..sorry..de azt már lefoglaltuk..

az ajándék meg lehetne sorsolás alapján. mondjuk megkérem apát, h ő sorsolja ki, elküldi mindenkinek emilben, h kinek kell venni ajit, oszt jó napot. nekem nem kell tudnom, hm? amúgy én már kitaláltam vmit minden Lurkónak.. ;)

azt is meg kellene beszélni, h Apás legyen-e vagy sem. az esőnap meg jó ötlet..hát Morca..ha bevállalod..
de jó lenne elérni a többieket is, mert nagyon eltűntek.. (kislányt, meg hubcsát,pepitanna-t.. Pindi néha megvan)
mert úgy lenne érdemes, ha mindegyikünk jönne..

SZÓVAL ELTŰNTEK!! ELŐKERÜLNI!!

Morca: annyira aranyosak a fiúk..és Matyi..na én imádom, amikor a fiam maszatos az ennivalótól, mert jól esik neki az étel..csak nálunk Apa egy kissé tisztaságmániás..na ő nem örül ennyire neki :D :D
de annyira jó látni a 2 vasgyúrót..látszik, h majd kicsattannak az egészségtől ;) na és ez a játszótér..irigy-mirigy vagyok..ÉN IS AKAROK EGYET!!
na az apai segitség..hát nekem szerencsém van, mert Apa (a tisztaságmániás) sokat segít. nálunk a gyerekfelügyelettel voltak gondok. de a minap kicsit felemeltem a hangom ( ;) ) és megértette, h ha nem akar egy nagy veszekedést, akkor jobban teszi ha néha "bevállalja" a fiát..nem beszélve arról, h az az ő kapcsolatuknak is jót tesz..muszáj, mert nagyon keveset alszom, és Martin iszonyatosan Anyás lett, rám van tapadva egész álló nap, mászik utánam, mamamamma-t kiabálva..plusz az állandó figyelem, h nehogy összetörje magát (meg az, h ezt felé ne mutassam, h ne legyen egy anyámasszonykatonája) szóval néha türelmetlen vagyok a fáradtságtól..de csak megszokom ezt is..anyám azt mondta, h nyugodjak meg, az én tesóm már 40, de ő még mindig aggódik érte :D :D :D
szóval megértem Morca, nehéz ügy..sokan azt hiszik, h mi "csak" otthon vagyunk egész nap..aha..(de erről küldtem nektek a minap egy viccet is..)
Ákos mindent eszik? jól teszi! ha nincs baja tőle..akkor miért ne? Martin is a mi kajáinkat kívánja állandóan..és én is megetettem fagyival ha eszem..na látnátok azt az arcot..imádja!! anyjára ütött :D

na lépek, jók legyetek, aztán jó lenne ha körvonalazódna a buli helyszíne és ideje..meg megbeszélhetnénk azt is, h ki tud kit vinni, ha vkinek csak ez lenne a gondja, ezen ne múljék..meg a kajákkal is mi légyen..ha nektek jó, vállalom a szervezést. ha Morcánál lenne, akkor természetesen ez a ház asszonyának joga ;) (ha gondolja..)

puszka

¤bulis mia¤
Vendég
 


hűűű..Lorenzo barátunkról el is feledkeztem..Gyönyörű nagyfiú lettél..és milyen ügyes!! :) kész világutazó ;) na ez a kalapos kép meg..na remélem jönnek csajok is a bulira (khm..khm..) lesznek itt párBAJOK :D :D


puszi!!
Vendég
 


Kép megkeressem, h mitől ilyen lassú ez a gép, Asszonyom..

Kép na Marci? ha eldobom, visszahozod?

Kép na add csak vissza!!

Kép na ez a meghajtó..
Vendég
 


BOLDOG ANYÁK NAPJÁT KÍVÁNUNK!!! Martin és Péterapuci
Vendég
 


Sziasztok Anyucik és Igazi nagy Babáik :)

Jelentem eltűnős Pindi megvan, csak nagyon néha tud írni. Most is Krisz a másik szobában kiabál :D újabban ez a menő, meg a sikítás :D
Először is, hatalmas nagy gyerekeink vannak már.
Morca neked nem lesz gondod az önvédelemmel, két ilyen kis testőr srác mellett, ráadásul már most edzik magukat :) (Boxmeccs meg ilyenek). Én is kérek játszóteret! Micsoda kis mázlisták a fiaid, szuper helyük lesz.
Mia, a te fiad kutya kiképző és rendszerinformatikus lesz :D (az enyém a hálókábelt akarja folyton megrágni fog nélkül :D )
Rita, kemény srácod van, már vonatozik is meg minden, na meg ahogy áll és ahogy pakol :D Te sem unatkozol :D
Köszönöm az erős csajos dicséreteket! Igyekszem, bár néha eltörik az a bizonyos mécseske. De néha muszáj kiengedni a gőzt.
Számomra is hihetetlen ami történik, sosem gondoltam volna a férjemről, hogy valójában ilyen. Dehát ez a sors, el kell fogadni.
Na apás segítséges dolognál én is felemeltem a hangom, engem kidobtak :D
Szülinapos dolognál ajándékozás szerintem is mehet, és Mia apa beszállhatna így a sorsolásban, legalábbis nekem tetszik az ötlet.
Velünk nemtudom hogy ki jönne ha jönne, apja biztos nem :)
Morca, nagyon aranyos tőled, hogy elvállalnád az esős napot.
huhh rohanok, mert őrültek háza van.

Sok puszi mindenkinek! Boldog Anyucinapot!

Köszönöm Martinnak és Apukájának a köszöntést!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!!

Csak bekukkantottam, mert nagyon fáradt vagyok.. 8) Anyák napja alkalmából elmentünk ma a Margitszigetre csavarogni....
:lol: Matyi jó sokat lovagolt, a kis állatkertben, nagyon boldog volt... :lol: almásderes pacira vágyott és a 3. körre meg is
kapta.. :lol: :lol: utána még bicikliztünk, fociztunk, fára
másztak, (Ákos is) és még a romokra is felmászott apával.. :lol: nagyon jó napunk volt.. :lol: :lol: sajnos képek most nem készültek, mert az aksik bemondták az unalmast, de majd pótoljuk, mert nem
sokára megint megyünk oda pacizni.. :lol: :lol: :wink:

Ja, és majdnem utólag:

Nagyon boldog anyák napját kívánok Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Jó, hogy írtátok az anyák napját, el is felejtettem! Itt május utolsó vasárnapján tartják.

Mia: Jó fej apa, hogy így magára vállalta, hogy segít sorsolni! :) DE: Arra gondoltam, hogy mindeni hoz egy ajándékot, és a helyszínen sorsolunk. Kisgyerekekkel sajnos nem lehet biztosra menni (amúgy sem), és ha valaki mégsem tudna eljönni, akkar egy baba ajándék nélkül maradna. Mi szóltok? – Jók Martinról szerelős képek! Állítólag ez fiús dolog, hogy a vezetékekkel játszanak, LÁNYOS ANYUKÁK, nálatok mi a menő?

Pindi: Továbbra is le a kalappal, a gőzt meg engedd csak ki, kell az! Kiabálás megbrummogás itt is van. Már szinte látom, micsoda hancúrozás meg hangzavar lesz a találkozón! :D

Morca: Jó tudni, hogy a Margitszigeten ilyen klassz programok vannak! És kár, hogy a kamera otthon maradt! :(

A helyszínen goldolkoztam innen a messzi távolból: a gödöllői kastélypark szóba jöhetne? Ti akik ismeritek a helyet, szerintetek megfelelne? És akkor az esőnapos helyszín se lenne messze, és az apukák (legalábbis a miénk :lol: ) is találna magának látnivalót, ha nem akar végig velünk lenni.

Házimunka-téma: fura, mert egyikünk sem tisztaságmániás, de különböző dolgokat tartunk fontosnak, és ez alapján van a munkamegosztás is. Általában én főzök, ő mosogat (ha ő főz, én mosogatok), én pakolászok (mire ő nem talál semmit :wink: ), ő porszívóz és fürdőszobát takarít, én öltöztetek és mosok, ő fürdet stb. Persze vannak súrlódások, de én nem zavartatom magam: ha úgy érzem, hogy nagyon fáradt vagyok, akkor hagyom a házimunkát, nem csinálok magamból mártírt. :P Hétvégén beosztjuk, hogy ki keljen fel játszani kis hajnal pacsírtánkkal 5-6-kor, a másik így kialhatja magát... :D

Pápá:

Rita

Kép
svedbaba
 
 


Sziasztok Anyucik és 9 hónapos kölkök! :lol:

Kicsit eltűntem. Igazi indokot, nyomós magyarázatot nem tudok gyártani... Talán az, ha írni akarok Nektek, arra mindig nagyon készülök, és ha akkor közbejön valami (miért ne?) akkor dúlok-fúlok. :oops: :x Közben pedig rengeteget csavargunk, utazunk nagyszülőkhöz, néha ott is felejtődünk. 8)
Panninak próbálom megörökíteni a mindennapjait egy blogban és ha van egy kis időm gépezni, akkor az az első. Hát nem magyarázkodom tovább.
Tényleg nagyok már a törpjeink! Döbbenet! Az Ő növekedésükön és fejlődésükön érezni igazán, hogy rohan az idő.
Szülinapi zsúrban, meglepi ajándékkal én is (mi is) benne vagyunk! Jó lenne minnél korábban kitűzni az időpontot, hogy tudjunk hozzá alkalmazkodni.
Ennyi voltam, ébredezik a dumagépem és 5 körül még asztalost is várunk...
Kép
Puszi Mindenkinek!

Kép
Kép
pepitanna
 
 


hahó,
anna: no harag..egyidősek a gyermekeink..sztem uazokat éljük át..megértjük ;)

nálunk a fogzás mindent felborított..nem alszunk (kollektíve), Martin nem eszik..csak cicit és kenyeret..nagy erőfitogtatás van és kiabálás..(a hisztit direkt nem mondom)
szóval zajlik az élet. ma elnéztem magam a tükörben..mintha ráncosabb volnék :D

Morca? merre? a gödöllői nekem tökéletes, így legalább nem kell terhelni senkit.

pusza, ¤mia¤
Martin ép a dvd-ket kóstolja sorba.. :?
Vendég
 


na ezt elmesélem..tanulságos..legalább is nekem..
gyerekkorom óta kávéimádó vagyok..a terhességem alatt nem ittam..és a szoptatás alatt is csak mértékkel (amúgy tejes kávét iszom, max 2-őt egy nap és max du. 3-ig.)

mint írtam nem sokat alszom mostanában..az idegeim sem a régiek..ezért tegnap bevágtam kettőt a fent említett kávékból..és..elmentem a fiammal vásárolni, ahol rákívánkoztam egy jéghideg Coca-Cola Zéróra..na abból bevágtam 2 pohárral..meg is lett az eredménye..a gyerekem még hajnali 3-kor kukorékolt.. :? :? :? bevittem magunkhoz az ágyba..és ott elkezdett dumálni, mászkálni az ágyon..(apa beunta félúton és bement a gyerekszobába aludni).. én meg attól féltem, h bealszom a gyerek előtt és az meg lehuppan nekem az ágyról..
szóval jó éjszakánk volt ismételten..szóval SOHA TÖBBÉ nem iszom coke-ot és kávét egy nap..bár azt mondják, h soha nem mond, h soha.. :wink:

na ennyit erről,
sok puszi, sétáljatok jókat, végre süt a nap és nem fúj (annyira) a szél

pusz,
¤koffein mia¤
Vendég
 


Sziasztok!!

Mia: meg vagyok ám.. :wink: olvasok is minden este, de írni már nem marad erőm.. 8) mióta megkapta Matyi az új biciklijét, futásra vagyok ítélve.. 8) :lol: és nem ám csak a szomszéd utcában, hanem hatalmas köröket megyünk.. én meg csak futok és futok, ja és a mama is miközben tolja Ákost a babakocsival.. :lol: :lol: plusz még az elliptikus
gépen is tekerek.. :lol: ja, és mostanság az éjszakáink sem alvással
telnek, mert Ákosnak négy foga jön egyszerre.. :roll: viszont már hárman is megjegyezték, hogy mintha fogytam volna.. :lol: :lol: :lol: :lol:

A buli szervezését szívesen átengedem neked.. 8)
A gödöllői kastélypark szerintem is szuper helyszín.. el is megyek valamelyik nap és felmérem a terepet, megkeresem a legjobb helyet a számunkra..
nekünk a július 4.-i vagy a 25.-i hétvége lenne jó.. 8) de, ha
esetleg a hétvégék neccesek, nekünk jó hétközben is, végül is itthon vagyok gyesen, ráérek.. csak akkor az apucik tutira kimaradnak a jóból.. bár, nem is biztos, hogy nagyon lekötné őket a pletykálkodásunk..velem mindenképpen jön kisérő (vagy apucikánk, vagy anyukám, de ő is nagyon jó fej) mert Matyi mellé kell még valaki, ha beszélgetni is szeretnétek velem, különben tényleg csak futólag láttok minket.. :lol:

Na, most én itt az ajándékozás menetén elakadtam egy
kicsit.. :oops: most akkor, hogy is lesz ez a dolog? mindenki visz valamit, vagy valaki előre megveszi az apróságokat és azt sorsoljuk ki.?? segítség.... :oops: egy a lényeg, hogy én veszek majd Matyinak is egy könyvet és azt is csempésszük az ajándékok közé, hogy nehogy kimaradjon az ajándékozásból.. :wink: :lol:

most ki kell szaladnom a közértbe.. nemsokára folyt. köv..

Kép

Kép
morca
 
 


folyt. köv.:

Mia: Martin nagyon nagy fazon..:lol: és most már nem csak a kutyakiképzésben és az informatikában van otthon, hanem a filmes szakmában is.. :wink: de igaza is van, sok lábon kell állni.. :wink: :wink:
koffein sztori szuper lehetett.. :shock: 8) én még nem
mertem cola-t inni, pedig már nagyon hiányzik.. :)

Pepitanna: elég nyomós indok a gyönyörűséges Panni baba személye.. :lol: örülök, hogy meg vagy..

Hát tényleg nem semmi, milyen gyorsan szalad idő.. Ákos bár még fogni kell az egyik kezét, de gyakorlatilag már megy.. 8) leginkább Matyi után.. :lol: meg mindenfelé.. 8) Matyi már egyre kevésbé bír vele.. most kezdődik a "mindig az kell ami a Matyinál van" időszak.. :lol: mindent megszerez magának amit akar.. :lol: vagy a tüneményes mosolyával, vagy a mérges kiabálásával.. 8) :lol: nagyon nagy csibész az biztos.. :lol: :lol: meg van ám műbalhéja is.. :shock:
összeszorítja a szemeit, mérges arcot vág és úgy csinál, mint aki sír.. de egy könnycsepp sincs, közben meg kukucskál a résen és figyeli, hogy mi a reakció, a következő pillanatban meg röhög.. :lol: :lol: akkora kópé.. :lol:
Matyi meg már gyönyörűen beszél.. :lol: és, hogy kombinál.. :lol:
valamelyik nap azt hittem megzabálom.. 8) Ákos állt a szék mellett és hirtelen elkezdett sírni..(gondolom a foga miatt) Matyi egy pillanat alatt ott termett, megölelte, megpuszilta és kérdezte tőle, hogy "mi baj??", aztán meg mondta neki, hogy "nincs baj!!".. :lol: annyira édesek voltak.. :) teljesen elérzékenyültem.. :oops: valamelyik nap meg Ákos balhézott velem valamiért, mire az addig egy szavas mondatokban beszélő nagy fiam teljesen tisztán ejtve a szavakat megkérdezte, hogy "anya, miért sír Ákos?"" először csak néztem, hogy ki szólt hozzám, aztán nagy nehezen leesett, hogy Matyi volt.. 8)
persze még nem sikerül mindent így elmondania, de nagyon ügyes.. :lol:

Holnap reggel megyünk megint a Margitszigetre a kisállatkertbe lovagolni.. :lol: :lol:

megyek lerakom a nagy fiamat is aludni.. 8) még jövök..

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Szióka!

Ma egész nap a Margitszigeten csavarogtunk, Matyi megint lovagolt, etette a pacikat meg az őzikéket, romokon mászkált, szóval elég kalandos napunk volt.. 8) hazafelé még fagyizni is meghívott minket apa.. :lol:
hoztam képeket is:

Kép

győzelem, felmásztam.. :P :P

Kép

mindent ki kellett próbálni.. :P :P

Kép

Ákos sem maradhatott ki a mászós buliból.. :P :P

Kép

naggggyon szeretem a pacikat.... :P :P :P

Kép

sok itt a meló.. :P :P Ákos annyira dolgozott, hogy a végén állást is kínáltak neki.. :P :P

Kép

oké, anya nem eszem lapátot.. :P :P :P

Kép

a büszke lovasom.. :P :P

Kép

jóóóól van na.. :P :P

Kép

két kis lovasom.. :P :P

Kép

paci etetés Matyi módra.. :P :P

na, megint jó sokat sikerült feltennem.. :oops: :lol:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Hol vagytok csajok??????????

Tartom a frontot, míg előkerültök..

Újabban úgy sétálunk, hogy Ákos is sétál.. 8) Matyi biciklizik, Ákos meg sétál valamelyikünk kezét fogva a babakocsi mellett..(vagyis szinte fut Matyi után) 8) közben meg hangosan sikongat örömében.. :lol: :lol:

Ha meg nem sétálunk, akkor meg garázdálkodik a "kertben" egy-két lapáttal.. 8) hihetetlen dolgos fiaim vannak.. :lol: :lol: Matyi már most is rengeteget segít, (tegnap a fotelokat porszívózta ki, ma meg kocsit mosott velem..) de jövőre lesz igazán jó dolgom, mert akkor már két pasi fog besegíteni.. :lol: :lol:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


jaj, ezt a pár képet fel kell tegyem.. 8)

Kép

úgy szeretlek, majd megeszlek.. :lol: :lol:

Kép

kölcsönös a love.. :lol: :lol:

Kép

no komment.. :lol: :lol:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


HAHÓ!

Pepitanna: Jó, hogy előkerültél! Merre szoktatok csavarogni?

Morca: szuperek a képek! Milyen jó testvérek! És egyre inkább hasonlítanak rád. :D

Jó lenne minél előbb eldönteni, mikor találkozzunk! A július első hétvégéje nekünk eddig még jó, mit szóltok hozzá? :?: Ajándékot sorsolni szerintem a helyszínen kellene, mert ha előre kisorsoljuk, és mégse tud eljönni valaki, az kellemetlen. :(

Mia: ráncok? "Aki szép, az reggel is szép." :lol:

JÓ LENNE, HA MINÉL TÖBBEN TUDNÁNK TALÁLKOZNI!

Puszi:

Rita

Kép
svedbaba
 
 


Nekem is jó július első hétvégéje.. :P :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


Szióka!

Svedbaba: mi újság felétek??

Pindi: mi lett a nyugtató teás történet vége?? megoldódott a dolog??

Képzeljétek Ákos már teljesen önállóan megy.. :P :P kinéz magának egy egy célpontot és addig ügyeskedik, míg odatotyog.. :lol: :lol: közben meg nagyokat sikongat örömében.. :lol: :lol:

Ja, a sétánk meg úgy néz ki, hogy Matyi megy elől biciklivel vagy motorral, Ákos pedig sétál a babakocsi mellett valamelyikünk kezét fogva és hangosan röhög, annyira tetszik neki.. :lol: :lol: :lol:

hoztam megint pár képet:

Kép

nagy fiúk.. :lol: :lol:

Kép

Borisz a játék mackó.. :lol: :lol:

Kép

főkertész.. :lol: :lol:

Kép

itt mennyi érdekes dolog van.. :lol: :lol:

Kép

na gyere megsimizlek.. :lol: :lol:

Kép

sétálunk, sétálunk.. :lol: :lol:

tessék előkerülni.... 8)

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?