Új privát üzeneted érkezett!

Hu.. Ági, szerintem is szuper a görbéd. Én azért nem görcsölök a mensi miatt, mert múlt hónapban produkáltam egy 52 napos ciklust. Na most, ha 53 napig nem jön meg, akkor talán sikerült, de nálam nem lehet tudni. Mindenesetre iszom a Mesi féle csoda teát, és remélem segít.

Mesi!
Hát nem lehetet könnyű napod. A kisfiad hogy bírja. Remélem jó ereményeid lesznek.

Virág!
Merre vagy? Tán ma este is akcó van!

Na rohanok, de majd még benézek.
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!
Csak beköszönök, mert Marci totál rossz, már nagyon kivagyunk.

Ági!
Nem akarlak biztatni, de olyan, mintha meglenne a beágyazódás miatti hőesés és az ezt követő emelkedés is.

Többre nincs erőm.....nektek is szokott ilyen kezelhetetlen lenni a gyerek?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

Nálunk is vannak nehéz napok. Sőt a kislányok még hisztizni is tudnak. Bár a Rezi még nem is annyire, de van egy pár ismerősőm, ahol szinte a fökdhöz vágják magukat. Az én kicsi lányom csak az ujját szokta megharapni, de olyan méreggel, hogy néha attól félek, még leharapja.
Kitartás, a mai napnak úgyis mindjárt vége.

Na én is megyek, lassan. Úgy látom mindenki elfoglalt.
Jó éjt mindenkinek!
Pusszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 

 
 

sziasztok csajok!most bekukkantok!délután aludtam utánna föztem meg filmet néztünk!

cupi nagyon örülök hogy végre jelentkeztél!nekem decemberbe jött össze nimrodka és áprilisba mozdult meg elöször de én ne tudtam csak sejtettem mert olyan volt mintha korogna a hasam de mégis másabb mert hangos volt meg lent kordult aztá kiderült baba mozogott!

ági csoáds a görbéd reménykedem helyettedKép

na megyek mert ma is várhato még egy akcio igaz már volt nem rég egyKép)

joéjt mindenkinek puszi csajok szép álmokat

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok,

Na végre Cupicica!!!!!!! Már annyira aggódtam. Jobban mondva azt sejtettem, hogy nagy baj nincs, de akkor is.

AFP vizsgálathoz még annyit, hogy amit Cupicica ír az teljesen igaz. Nálunk anyukám védőnéni Õ is ezt mondta szó szerint. És még azt, hogy a kismama súlyát is figyelembe kell venni és pontos értéket, mert ezzel még tovább korrigálják az eredményt.

Ági,
szorítok...

Virág,
Nekem most a 2.csaszi után azt mondta doki bácsim, hogy bizony 1,5-2 évet kell várni a következővel. Ezenkívül, ami Neked érdekes lehet, hogy csaszi után állítólag a petevezeték összehegesedhet. Szóval nekem szinte az első vizsgálat a petevezeték átjárhatósági vizsgálat volt. (nem felemelő, de elviselhető). Szóval amikor tudsz menjél tényleg dokihoz.

Koda,
Nálunk eléggé gyakoriak. Olyankor mondom nagyfiamnak, hogy teljesen elkeseredek, mert nem szokott ilyen kezelhetetlen lenni. Erre rám mosolyog és közli: "szeretlek anya".

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


zseppy köszi de a doki folyamatosan vizsgált csaszi után épp ezért hogy ne hegesedjek össze!egy éve voltam utoljára nála akkor is rendbe találta!de már lassan megyek ujra hozzá!képeket mikor kapunk a kicsi babádrol?

ja csajok vagyis kismamák azt találtam ki hogy rakjatok fel magatokrol képet mekkora a hasatok minden héten honapba ahogy gondoljátok és igy figyelemmel követhetjük a növekedést!

képzeljétek férjem nem kéthétre megy ma jelentették be hanem csak öt napra azt meg fejenállva is kibirom4szupiiiiKép

na megyek is joéjt puszi

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Jóóóó Reggelt Mindenkinek!

Itt a förmedvényem. Semmi jele, hogy meg akarna jönni, mit kötekedik ez most velem?

Kép

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Lányok, ti aztán termeltek! Kép De mindig végigolvasok mindenent.

Ancsi, nem tudom, hogy kerülhette el a figyelmem a történeted, a két vetélésre emlékszem. Igen, hát, ettől izgulok én is. Mármint hogy a barnaság miatt lehet, hogy elmegy a baba.

De képzeljétek, mintha picit megnyugodtam volna. A tegnapi hasfájás elmúlt, viszont tegnap délután óta csak fekszem. Csak annyira keltem fel, hogy vacsit melegítsek, és hogy elmosogassak. És hova kopogjam, megint nincs barna. Érdekes, hogy azért nem folyamatos, úgy 2 napi kimaradást 2 napos barnaság követ, ami azért most már csak elég kis mennyiségű. Remélem, ez így is marad. Pedig most kellene hivatalosan is megjönnie, azt hittem, lesz még esetlegesen vér is. (Nem tudom, a doki hogy számolta, de szerinte 2 hét múlva volt a mensi ideje?!)

Mesikém, hát, igen, elég érdekes ez a görbe, peteérésnek nyoma sincs. Biztos csak késni fog picit. Lehet, hogy a túl sok izgalom, idegeskedés teszi.
Az építkezés... szerintem írtam, amikor mondtam, hogy megyek függönyt venni, mert hogy eddig még nem tudtam a pénztelenség miatt... de nem baj, néha én is átsiklok egy-egy infó felett.
1,5 éve kezdtünk bele, és most novemberben költöztünk. Nagyjából 1 év alatt kész volt a házikó, de ebben benne volt egy tél is. Érdekes volt egyszerre esküvőt szervezni és építkezni is. De hatalmas élmény itt lakni. Kispest zöldövezetében lakunk, igaz van egy forgalmas frontunk, és még azért elég csupasz a házikó, de mégis családi ház!!! Ez a nem semmi! Én eddig mindig panelban laktam.

Ági, a görbéd fantasztikus! De jó volna, ha már ezen az értéken maradna!

Néha olyan fura belegondolni, emlékeztek? Veletek izgultam, hőmérőztem, aztán egyszer csak felment a hőm a ciklus végén, és pozitív tesztet produkáltam. Mintha csak tegnap lett volna. Remélem, a következő babával is majd együtt tudjuk végigizgulni ezt az időszakot. Mert őszintén, számomra ez annyira jó emlék!

Juci, igen, én is azt vallom, meg a férjem is, hogy akkor jön a baba, amikor itt az ideje. És látod, nektek is eljött a tökéletes idő. Örülök, hogy minden rendben van, igaz, nem könnyen jutottatok el a célhoz. Így még inkább érthető, hogy így izgulsz. De nyugi, hisz minden a lehető legnagyobb rendben van, nem? Egy szóval sem írtad, hogy volna valami gond. Nem vérezgetsz, meg semmi olyan jel nincs, ami miatt aggódnod kellene. Úgyhogy fel a fejjel! Mindjárt itt a következő UH ideje! De nekem még odébb van! Segítsééééég!!! Hol van még április 19?

Virág, hogy telt az éjszaka?! Kép

A függönyöm még mindig nincs felvéte... a drága férjem valahogy ki kellene mozdítanom a lustaságából. Bár csütörtök este szegénykém majdnem elment nekem savanyú almát keresni. Este 10-kor jutott az eszembe, hogy elfogyott, és még szerettem volna azt enni.
Tegnap beszéltem anyukámmal. Lányok, ti is jobban kívántátok a savanyú ételeket a várandósság alatt? Anyuci azt mondta, ez nála is így volt.
Na, megyek piacolni, szerintem délután még jövök.

Mit főztök a hétvégén?

KépKép
titi_27
 
 


Szép hétvégét mindenkinekKép
Sziasztok lányokKép

Nahát, még mindig nincs tavasz...csúfondáros szürke fellegek mindenütt...Kép

TitiKép
Én a kívánóssággal úgy voltam a fiamnál, hogy amíg tartott az émelygés, akkor irtóztam bizonyos dolgoktól, aztán meg iszonyatosan nagy étvágyam lett, állandóan párizsis zsemlét ettem, rengeteg mustárralKépKép
(betudható az Elevitnek is a nagy étvágy, tele van B vitaminnal, - étvágyfokozó hatás), úgyhogy most csak heti egy szemet szedek, nehogy felfaljak mindentKép
(Bálinttal nem figyeltem a hízásra, és egyszercsak rajtam volt 25 kg!!!)
Most minden reggel mérem magamKép

Egyébként a mostani terhességem érdekes, mert nem kívánok különösebben semmit, de az első hetekben nem bírtam meginni a kávét.
A savanyút "normál állapotomban" is szeretemKép

Főzés....Kép
Hm, a férjem szakács (ne tessék nagyon irigyelni, iszonyatos kupit tud hagyni a konyhábanKép) ma szülinapra készít hidegtálat kb. 25 főre, beköltözött a konyhába, így a mai főzés elmarad, mamáékhoz látogatunk du.

Holnap a szokásos vasárnapi husileves, meg gondoltam, hogy rakott kelkáposztát csinálok...nyamm-nyamm...kedvencemKép

Mesi!
Te írtad, hogy utálsz ott lakni, ahol éltek? Miért?

Bálint mára is tartogatott aranyköpést:

- "Anya, olyan szerelmes vagyok!
- Szerelmes?? Kibe?
- Tégedbe!"

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


HellóbellóKép

NNa, készen vannak a hidegtálakKép Akartok ízelítőt?Kép
Íme:
Kép

és a vega-tál:
Kép

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Mindjárt elkészül a harmadik nagytál is, majd arról is küldök képet, úgy látom szép leszKép

Csináltam egy gyors gyümilevest:
banán, alma, narancs, kiwi, barackbefőtt bele a turmixba, hozzá egy nagy doboz joghurt, 3 dl tejszín, cukor, citromlé. Összeturmixolni mindent és már kész isKép

Merre vagytok?

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Itt is van a harmadik tál:
Kép

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Most már megszűnök, bocsánat, hogy megtöltöttem a topicotKép

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!
Adri vagyok Szegedről. Szerintetek lehet úszni terhesség alatt, a gombák miatt? Futni? Amúgy renszeresen sportoltam, sportolok.
Kérlek írjatok!
musti
 
 


sziasztok!

titi én nimroddal mindent kivántam hol édeset hol savanyut!na meg a kakaos csiga volt a nyerö mikor otthon voltunk egy nap simáng ötöt megettem a nagyobbik fajtábolKépde volt uborka saláta kivánás (és pont akkor sehol nem lehetet kigyoubit venniKép aztán anyukám szerzett)meg minden!

Ancsi fantasztikusak ezek a tálak!az alkotás nagy kupival jár!ne tud meg én is milyen bombát csináltam most a konyhába!csináltam székelykáposztát husgomboccal,mexicoi fasirtot krumplipürével és már vége is a rendnek a knyhába!
a rakottkel nekem is a kedvencem bárhol bármikor bármennyit megtudok enni!mi a gyümölcslevest ugy csináljuk hogy egy liter hideg tejbe rakunk egy fél doboz erdeigyümölcs teagranulátot aztán telerakjuk jo sürün gyümölcsel ez is gyors és hamar készvan igaz csak ritkán csinálok mert nem nagyon vagyunk gyümölcssek inkább zöldség meg hus!pedig régen vega voltamKép

én holnap férjem kivánságára káposztástésztát csinálok!nálunk nem ugy van hogy a vasárnap mindenképp husis azt csinálunk amit épp kivánunk!

Ja titi az este szuper voltKép)remélem lesz gyümölcseKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


SziasztokKép

AncsikámKép
Csak gyere nyugodtan, tegyél fel képeket, legfeljebb csak irigykedni fogunk, haragudni nem!Kép
Amúgy nagyon szépek a tálak, mikor csak a képet láttam még, azt hittem, rendeltétek valahonnan!

Titi biztos a nyálát csorgatja mostKép Õ a legéhesebb kismaminkKép

TitiKép
Most már nagyon kíváncsi vagyok a függönyre, de a házatokra is! nem tudnál képet felrakni?

EszterkeKép
Műanyag gipszkiöntőt a Weidlich udvarban lévő "Melinda kreatív" boltban érdemes venni. Van kész kiöntött gipszképük is, persze natúr, neked kell beszalvétázni. Ez 280 ft/db. Õk a legolcsóbbak!

MesiKép
Szerintem a sok izgalom meg idegesség miatt nem volt pé-d. Vagy lehet, hogy a pjzsmirigyes probléma miatt? De ha beállítják a gyógyszerrel, minden rendben lesz. Amúgy fél év gyógyulást a legnehezebb esetben mondanak! Attól csak kevesebb lehet!

AnitaKép
Miújság? Hogy áll a mensid? Nagyon sajnálnám, ha megjönne. De szerintem te még mindig nagyon stresszes vagy nem? Olyan szomorkásak a hozzászólásaidKép

JuciKép
Húúúú...akkor nektek sem 2 hónap alatt jött össze. Ugye, hogy érdemes elmenni kivizsgálásra még az elején? Szerintem nagyon sok időt lehet vele megspórolni. Ezért hülyeség, hogy "csak várjanak türelemmel 1 évet. Majd utána kivizsgáljuk....".


Akkor úgy látom, nem csak az én gyerkőcöm tud rossz lenniKép Bizony vannak nehéz napok. Kissé akaratos a gyermekem.

GyöngyiKép
Láttál te már fiút hisztizni?Kép Mert az nem semmi. Ha lány csinálja, akkor még elmegy. De ha egy fiúKép
Hőd???????

VirágKép
Akkor most örülsz ugye? Mármint, hogy a férjed nem lesz olyan sokat távol tőletek! Így több idő marad a tesókészítésre isKép

Marci megint nagyinál alszikKép Nagyi(anyósom) kérte, hogy vigyük már fel hozzá. Marci meg ment szívesen. Párom azt tervezi, elmegyünk moziba. Ez nagy dolog lenne, mert én a pánikbetegségem miatt ilyen dologról nem is álmodhattam. kb. 15 éve nem voltam moziba.......Bár még most sem merem rászánni magam. Félek a rosszulléttől....Többször elterveztük, de az utolsó percben mindig lemondtam.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Musti!

Szia!

Én már sokat olvastam erről. Másokok ide neked irodalmat erről:

"A hagyományos, tiszta vízű (sport-) uszodákat is csak a terhesség első kétharmadában, panaszmentes terhességben, zárt méhszáj mellett javasolhatjuk!"

"Ha választhatunk, inkább a természetes vizet (tó, tenger) részesítsük előnyben. Kizárólag kijelölt helyen fürödjünk, 20 C foknál hidegebb vízbe ne menjünk, de 28 C foknál melegebbe se.
"
"A meleg víz tágítja az ereket, megzavarhatja a keringést, rosszullétet okozhat, és a baktériumok szaporodásának is kedvez. A hullámmedencét is mellőzzük. Elszédülhetünk, a tömegben megüthetik a pocakunkat. "

"A könnyű, sík terepen történő lassú futás, kerékpározás, rövid biciklitúrák, nem túl erős aerobic edzés nem árthat, csakis használ Önnek és kicsinyének.
Tilos:
Hegymászás
Búvárkodás
Testépítés
Ôrült aerobic
Ugrálás
Korcsolyázás
Lovaglás
Vízisí
Tenisz és golf (a hirtelen mozdulatok miatt!)
Műlesiklás
Sífutás "

"Aki babát vár, semmiféle sportot ne űzzön kifulladásig! A futás, az úszás és a tánc ideális testmozgás. Teniszezés közben kerülni kell a hirtelen, heves mozdulatokat! A búvárkodás és ejtőernyőzés pedig tilos! Síeléskor veszélytelen pályákat ajánlott választani, hogy az esés veszélyét el lehessen kerülni. "

"Kérdés:
Öt hetes terhes vagyok, amit néhány napja tudtam meg pontosan. Gyermekkorom óta mindmáig rendszeresen sportolok, heti négy-öt alkalommal 40-50 percet futok. A kérdésem az, hogy továbbra is folytathatom-e megszokott heti futásaimat. Fizikálisan nagyon jól érzem magam s eddig semmi változást nem észleltem futás alatt vagy után.

Válasz:
Amennyiben a futás alatt nem versenyszerű, idoméréses futást ért, hanem kocogást, akkor semmi kifogásom ellene, hogy ameddig kifogástalanul érzi magát, addig folytassa. A lényeg szerintem abban van, hogy árgus szemekkel és értő módon álljon hozzá saját (és immár társbérletben működő) szervezetéhez: tapasztalni fogja, hogy az idő múlásával kevesebb a tartalék, hamarabb meglódul a szívverése, hamarabb gyorsul a légvétel. A testedzésnek a tartalékok megtartásának határain belül van létjogosultsága, és úgy gondolom, hogy fokozatos átmenettel ennek egy testreszabott terhestornába kell átmennie, legkésőbb a félidő körül..."


Hirtelen ennyit tudtam ide ollózni neked. Remélem segített valamitKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Ancsi!
Nem semmik ezek a tálak. Nyam-nyam. Máris éhes lettem.
Én krumplis tésztát csináltam, képzeljétek Zsoltikának is azt adtam. Most evett először ugyanazt mint mi, eddig külön pepecseltem neki. Jaj, olyan édesen cuppogott!!
Egyébként Zuglóban lakunk, de én úúúúgy utálom! Lehet, hogy az is közrejátszik, hogy egész nap egyedül vagyok itthon, de már tök depis vagyok. Meg hát vannak egyéb problémák is vele. Úgyhogy most áruljuk. Nem kell valamelyik ismerősötöknek?

Anyuékhoz akarunk költözni Albertfalvára. Már ki is néztünk egy kis házikót, olyan jó lenne, csak hát ezt el kéne adni, hogy legyen pénzünk...

Koda!
Én attól félek, hogy a pajzsmirigyem szólt bele a pé-mbe.Remélem hamar rendbeteszik, nem akarok csak max 2 hónapot veszíteni.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Hali Lányok!

Titi férj vagyok, csak arra kérlek titeket mondjátok meg a kicsi feleségemnek, hogy legyen oly kedves és PIHENJEN, mert nehéz rávenni erre :-D
Köszi

KépKép
titi_27
 
 


Na, látom, amíg főzőcskéztem, a férjuram meglátogatott benneteket.
Én végül milánóit csináltam, gyorsan meg voltam vele. Úgyhogy megyek is enni. Végre!!! Kép

Ancsi, ezek a tálak fantasztikusan néznek ki!

Majd még jövök délután, csak muszáj ennem. Koda, most :-)

A függöny csúcsszuper lett, fotót viszont csak hétfőn fogok tudni feltenni, mert csak a munkahelyemen tudom letölteni. A házikóról viszont mindjárt keresek.

Puszi mindenkinek! Majd jövök!

KépKép
titi_27
 
 


Szia Titi-férjKépKép
Mondjuk ám mi is annak a lányzónak, pihenjen, de hiábaKép
Tudod mit, szerintem 'eccerűen' teperd le az ágyra és kötözd odaKépKépKép tuti te vagy az erősebbKép

Mesi!
Édes lehetett kicsi fiad, ahogy cuppogott, szinte láttam magam előtt...Kép
Az egyedülléttől sajnos én is szenvedtem sokáig (még most is), bezárva a négyfal közé, mindig ugyanaz a teendő...szinte mindegy hol lakik az ember...Kép
NA, ERRE JÓ PÉLDÁUL EGY BABANETES TALÁLKOZÓ, UGYE LÁNYOK????KépKép

KodaKép
Aranyos vagy, köszönömKép

VirágKép
Hűűű, de fincsit főztélKép

Adri!
Szerintem nyugodtan úszhatsz terhesség alatt, a gomba egyébként is könnyen jön ilyenkor, de a gyors kezelés segít a bajon, semmi kárt nem okoz, ha mégis elér a bajKép
Valaki ajánlotta a mini-tampont is úszás idejéreKép

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Köszi a tanácsokat!
Adri Musti
musti
 
 


Koda!
Most nézegettem az oldaladat...hát, egyszerűen fantasztikus dolgok jönnek elő a kezed alólKépKép
A dobozok...és azok a képekKép
Nagyon, nagyon ügyi vagy!Kép

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Ma végre sikeült takarítanom. Sokkal jobban érzem magam, végre tisztaság van.
Tegnap főztem füstölt húsos bablevest,és goffrit csináltam hozzá. Ma is ezt ettük.
Hétfőn megyek újra a munkahelyemre és viszem a kérvényemet. Ha nem teljesíti akkor megyek munkaügyi perre viszem a dolgot.. Remélem erre nem lesz szükség.

Régiancsi
Gyönyörűek a tálak, tisztára összefutott a nyál a számban. Én is vendég akarok lenni.Kép

Titi
Pihenj már egy kicsit! Ez parancs! Szegény férjed már hozzánk jön panaszkodni. Vigyázz a végén rádugrik és kikötöz. Kapott ilyen tanácsot.Kép

Tücsök
El tudom képzelni Zsoktikát ahogy cuppog a fini kaján. Õk még olyan jóízűen tudnak enni.
Ez a görbe olyan mintha nem is a tiéd lenne. Sajnálom!Lehet, hogy most az idegeskedés is rásegített erre. Remélem minnél hamarabb helyrerakják a rakoncátlankodó pajzsmirigyedet.
Kitartást!

Virág
Te mindig olyan jó kajákat találsz ki. Honnan veszed az ötletet, szakácskönyvet olvasgatsz?
Tök jó, hogy csak 5 napra megy el a párod, azt féllábon is kibírod. Addig viszont tessék minden este olyan jól érezni magatokat, mint tegnap.Kép

Koda
El tudom képzelni, hogy teljesen kiakadtál. Nálunk is hasonlkó a helyzet, néha semmit nem lehet vele kezdeni, kezelhetetlen. Már előre félek mi lesz később. Mindenki azzal nyugtat, hogy kinövi ezt ez életkori sajátosság.

Musti
Nyugodtan úszhatsz, nem lesz semmi bajod. Sőt jót tesz, mert mentesíti a gerincedet és minden tagodat jól megmozgatja.Ha nem bízol a víz tisztaságában, vagy félsz, hogy összeszedsz valami gombát, akkor canestennel bekent tamponnal úszhatsz. Nekem bevállt nem kaptam el semmit. A futással viszont vigyáznék, ha már nagyobb a pocak és nagyon rázkódik akkor ne. De te érzed mennyit bírsz, amíg jó esik addig mindent csinálhatsz.

Kicsijuci
Légy üdvözölve körünkben!Kép
Gratulálok a babához és könnyű terhességet kívánok! Látom nem volt egyszerű az út amíg eljutottatok idáig, de a végeredmény a fontos. Ne aggódj minden rendben lesz, bízz a babádban, ő titeket akar azért van a pocakodban.

Cuppicica
Örülük, hogy minden rendben van veletek. Már nemsokára érezni fogod, hogy mozog. Az nagyon szupi, csak az ember kicsit később jön rá, hogy ez nem bélmozgás, hanem a baba. Végigcsinálod a tanévet, érettségit...?

Eszterke
Egészségedre a sok fini sütit. Ha kívánod edd csak meg.

Csné
Szép a görbéd! Bíztató! Nagyon szurkolok!Kép

Oné
Mi a helyzet, hanyadik napon vagy most?

Anita
Hogy vagy, remélem jó hírrel jössz?

Remélem nem hagytam ki senkit, de két nap alatt annyit írtatok, hogy alig győztem visszaolvasni.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


titi!PIHENJ!!!!ez parancs!!!!ha nem is fekszel le pihenj ugy hogy iudeülsz hozzánk dumcsizni az is jo pihenés!és még akkor mi is élvezhetjük a társaságod!Kép

koda!Nimrodka sokkal rosszabb!egyszerüen egy honapja megbolondult!semmibe nem hallgat ránk semmivel nem lehet fenyiteni(pl kikapcsoljuk a tv-t nem érdekli elveszük játékait nem érdekli) mindent mindennel összeken!és azt élvezi ha idegesithet minket na meg a hisztizése kiakaszto!ma pl az ajtofélfára irta fel alkoholos filcel hogy apa jo nagy betükkel meg a csempére a fürdöbe!ugyhogy szerintem kisfiad nimrodhoz képest angyal!de abba igazaat kell adnom nem tudom ki irta de lányok rosszabbak mint a fiuk még igy is ezt mondom hogy nimrd örületbe kerget!

bufo nem szakácskönyv!csak ugy szeretek minden összekutyulászni!egyedül sütiket nézem receptre de csak mert eddig nem tudtam sütni de most karácsony ota nincs olyan hét hogy ne csinálnák valamit!ma raffaellot akarok de elöbb telefonált férjem nem bizti hogy kap tejportKépja és most sütök életembe elöször kenyeret!itt nincs fehér kenyér hát nekiálltam mert káposztához az dukálKép

tücsi tényleg nagyon nem jo a görbéd de nem lehet hogy 17 a pé napja csak még feriti nem rakta be?nekem multhonapba késöbb rakta csak be a jelet!
nekünk is elsö kaja nimrodnál a krumplistészta volt és volt hozzá cuppogatás azota is imádja!a héten én is csináltam egy nagy edénnyle mondván marad másnapra és elég késö délután csináltam de mondanom sem kell másnap nekikellett állnom mást fözni!

musti nyugodtan uszhatsz!én is sokat usztam!csak a lényeg tiszta helyen tedd!amug nem fáradsz ki a futásba addig csináld!

éééljen most telozott férjem kapott tejport lesz raffaello!na megyek most egy kicsit pihizni egész nap föztem takaritottunk rendet raktunk!este jöüvök még!addig is puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Végre, hogy itt lehetek veletek. Délben sikerült elolvasni amiket írtatok, de lefagyott a gép, aztán meg sok volt a meló.
Kikellett pakolnunk a hálószoba bútort,mert újjat csináltattunk (jó nagy ággyal 2mX2m). A régit visszavittük anyukámékhoz, mert azt még onnan hoztuk.Remélem az új bútor segíti, hogy minnél előbb sikerüljön a kistesó.
Titi!
Nagyon várom a képeket. Mi is kertes házban lakunk (nagy terasszal), és olyan jó kimenni a picivel. Már nagyon várom a nyarat, mert akkor állandóan kinnt leszünk.
Ja, azt akartam írni, hogy pihenj sokat, ha a férjed már minket is megkért. Amúgy nagyon figyelmes, ha így vigyázz rátok. Ezt figyelembe kell ilyenkor venni.

Koda!
Remélem a kisfiad ma jobban viselkedett. Ti kertes házban laktok?

Nagyon finom kajákról írtatok. összefutott a nyál a számba, pedig én nem is vagyok kismama.
Ancsi!
A férjed aztán kitett magáért. Szuperek lettek a tálak.

Bufo, Koda!
A höm ma reggel is 36,9 volt. De szerintem nemsokára leesik. Jövöhéten kellene megjönnie, de biztos késik egy hetet.

Virág!
A raffaelót én is imádom.

Na majd még benézek,csak még meg kell innom azt a finom teámat, mert különben egész ejszaka járhatok a WC-re.
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Juci!

Most olvastam vissza amit írtál. Hát nem semmi ami veletek is történt. Mostmár én is kezdek azon izgulni, hogy lehethogy a férjemnek is lehet valami baja.
Kellett valami papír, vagy csak fogtátok magatokat és elmentetek a Családtervetési Központba? Sok vizsgálatot csináltak? Bocsi a sok kérdés miatt, de ha nekünk se sikerül még 2 hónapig, akkor én is szeretnék elmenni a férjemmel valahova.
Tücsi!

Van valami előjele a mensinek? Lehethogy a vizsgálatok megkavartak, azért nem akar megjönni. A hőd milyen?

Csné!
Hogy bírod? A görbéd nagyon bíztató.

Msotmár megyek altatni.
Pusszi mindenkinek:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Szép vasárnapot mindenkinekKép

KicsijuciKép
Te szegény, sajnáltalak nagyon, amikor olvastam, hogy minden kijött belőledKép
Csak idő kérdése...Kép
Mit és hol dolgozol, hogy ilyen "éjjeli bagoly" vagy?Kép

Gyöngyi!
A ti kertes házatokról is lehet látni képeket?Kép

Zsuzsa!
Ha lesz egyszer egy tali, akkor megfűzöm apát, csináljon nekünk hidegtálat, és akkor lehetsz vendége ezeknek a finomságoknakKépKép

Virág!
Nahát, NImród sem lehet könnyű eset!Kép Ezek a kis kölkök olyan eszesek, hogy tudják, hogyan is kell minket "kicsinálni", nagyon érzik, mivel érnek el hatást.
Bálint is olyan akaratos tud lenni, egyszerűen nem AKARJA megérteni, ha valamire azt mondom nem!
Apukám mindig azzal idegesít ilyenkor, '"hát igen, nevelés kérdése", mintha nagyon egyszerű dolog lenne helyesen cselekedni, nevelni.

Kicsi fiam ma akkora adag sonkás tojást reggelizett, hogy még én is meglepődtemKép
Kezd visszatérni az étvágyaKép

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok?
Ha úszom, akkor bármilyen úszásnem jó?
válaszoljatok kérlek!
amúgy jó reggel mindenkinek és kellemes vasárnapot!
Adri
musti
 
 


Szia Adri, jó reggeltKép

Úgy látom, úszni indulszKép

Szóval, szerény véleményem szerint az úszással nem terheled meg túlságosan a szervezeted (pocakod), így bármilyen úszásnem jó, ha nem fárasztod ki túlságosan magadKép
Úgyhogy csak szépen, lassan, ráérősenKép
Kerüld Egerszegit...Kép

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Szia Ancsi!
Köszi az infót, az orvos ugyanis nem közölte, hogy melyiket lehet, én meg azt hittem, hogy a mell a legjobb, a többivel rázkódik az ember a lábtempó miatt. Hiába aggodalmaskodó vagyok, még nem voltam terhes.
Musti
musti
 
 


sziasztok csajok!

hát a raffaelom szörnyü lett nem tudok golyokat csinálni mert szét folyik pedig formázni meg tök nehéz mert kemény a massza!csak mikor kész a golyo akkor lesz gáz!tök el vagyok kenödve!

megprobizom felrakni a táblám lekicsinyitettem remélem igy sikerül berakni!lécci mondjatok véleményt!

puszi mindenkinek

Kép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


hát ez jo kicsi lett de azért látszik remélem!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Musti
A hátúszás kicsit kényelmetlen már nagy hassal(nekem legalábbis az volt), de amíg jól esik addig az is mehet. Pillangó szerintem a delfintempó miatt nem ajánlatos. A gyors és a mell a legjobb. De te érzni fogod melyik úszásnem a legkényelmesebb neked.

Régiancsi
Jó ötlet az a találkozó, hát még a kaja. Előre is köszi.Kép

Kisjuci
Sajnállak a hányás miatt.Kép Én egy hete hánytam 3 napig valami vírus miatt hát teljesen kikészített, olyan gyenge voltam tőle, hogy egész nap feküdtem. Neked a baba miatt van, máskor is volt már?

Oné
Ne is gondolj erre, minden rendben van. Ne felejtsd el már van egy szép gyerkőcötök, ha van is bibi semmi komoly nem lehet. Ha megnyugtat akkor pedig menjetek el ebbe a központba, amit Juci javasol.
2x2m ágy irígy vagyok. Mi folyamatosan 3-an alszunk a mi ágyunkba, mert Dávid mindig átjön. Mi lesz ha a kicsi is ott akar lenni nekünk is nagyobb ágy kell.

Virág
Én szoktam kenyeret sütni, de van gépem és abba nagyon könnyű.Mindent bele kell rakni és 3 óra múlva kész. Máshogy még nem próbáltam.

Megyek, mert még a konyha romokban a reggeli óta. Ma kicsit lusta vagyok, és be kell valljam nem sok kedvem van nekiállni.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Adri!
Ez csak az én véleményem volt, persze legjobb, ha az orvosodat kérdezed, mégis ő a szakember. Õ tudni fogja, hogy miből mennyit szabad.Kép

Zsuzsa!
Valahogy nekem se fűlik a fogam a mosogatáshoz, pedig tele van a mosogatóKép
A husileves fő, a rakott kel helyett kicsi fiam mákos tésztát kért, az már kész vanKép

Mi is egy szobában alszunk (kettő van, a másik a nappali), de hál'istennek sikerült a saját ágyába szoktatni, szép kis sarkot csináltunk neki, úgyhogy tetszik neki ott.
Reggelente szokott mellémbújni, vagy ha apa melózik, néha velem alszikKép

Múltkor nekem is volt egy hányós vírusom, hát én is rendesen kifeküdtem tőle, egész nap csak hánytam. Borzalmas volt. Szerencsére csak egy hosszú napig tartott.

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok,

látom csak egy kicsit tünök el, és máris annyi olvasni valóm van, hogy nem győzöm! Kép

Szerencsére a betegségből jövünk kifelé, már csak a köhögés maradt meg... Mindenesetre jó egy kicsit itthon lenni, a lakással és a kiscsaládommal foglalkozni! Kép

Oné, kérdezted, hogy hogy birom??? Hát... nem jól. Rettenetesen érzékeny vagyok mindenre, minden szaron sirok. Pedig ennyire nem szoktam! Szerintem a feszültség. Úgy szeretném már tudni, főleg igy, hogy ennyire bíztattok! De már csak 4 nap és (NEM) kéne megjönnie...
A köv. két nap szerintem hamar eltelik, mert holnap beterveztünk egy apró kirándulást, ha már ilyen szép idő van, kicsit bemegyek dolgozni (8-11) és utána irány a friss levegő. Holnap után meg járkálunk padlószőnyeget, parkettát nézni, mert mi is belekezdünk szép lassan a lakás felújításába.

De jó nektek akik kertesbe laktok!!! Egyszer majd én is... biztos! Kép

Csodás kajákat irtatok és raktatok fel képben!!! Ez a hidegtál... Én is akarok találkozni veled Ancsi!! Csak várjuk meg mig pocakos lesz mindenki, és akkor rendezünk egy nagy zabálást! Mindenki hoz valami finomságot... Kép

Virág, én nem nagyon értek a görbéhez.... Kép De amit Kisjuci irt azt lehet, hogy érdemes lenne kipróbálnod!
Amikor olvastam, hogy csak 5 napra megy el a párod, ugy örültem, mintha az enyémről lenne szó!!
megkívántam tőled a székelykáposztát, én is azt csinálok ma! Kép

Valamelyikőtök irta a Canestenes tampont... Azt pocakosan lehet??? A Canesten-től nem lesz baja a bébinek?
Gyerekek én nem is tudom, hogy milyen gyógyszereket lehet bevenni terhesen! Múlt hétvégén beszaladtam a gy.tárba a fejemre fájdalomcsillapítóért (bálba mentünk, kellemetlen volt fejfájással)... A gyogyszerész azt mondta, semmit, maximum vietnámi balzsammal kenegessem a fejemet... ?!

Ha akarjátok tudok pár sort irni 8 év tapasztalatából a lányom mellett!!! Õ nem kicsit hisztis és akaratos! Akkora szája van, és már visszadumál csúnyán...
De azért tudjátok ezek a panaszkodások arra mindenképp jók, hogy látjuk nem csak a miénk rendetlen, hanem ez egy természetes dolog és nem ti/mi vagyunk a rossz szülők!!!
...az én lányom is mindig a falra rajzolt filccel... Sőt volt olyan is, hogy a festett falba belekarcolt egy házikót... Úgyhogy fel a fejjel, még sokára lesz vége!
Én például tegnap este a konyhát takarítottam, mert a királylány felmászott csokiért a szekrényhez és leverte a szörpös üveget. Persze piros volt (legalább jól látható mindenhol). A csempétől a szekrényig, a szárítóig, a mosogató, a szőnyeg... MINDEN tiszta piros ragadós szörp és üvegszilánk. Kép

Koda, légyszi mindeképp rakosgasd fel a képeket, miközben csinálod a dobozt, mert ez csodálatos, és jó lenne ellesni tőled!!! Én is szeretnék csinálni majd a babucimnak egyet (ha sikerül)...
Dekopázsolni mi is szoktunk!
Amugy ahova a lányom jár isibe, évente 2-szer szombaton mindig van egy kreatív nap, ahol minden ilyen csodát lehet csinálni. Most legutóbb ezt a tavaszi koszorút csináltuk:
Kép

Bocsi, ha kicsit sok lett belőlem igy délelőttre!

Ági
csné
 
 


Szia Ági!Kép
Egy kicsit sem volt sok belőledKép
Hű, de szép virágkoszorúKép én is...én isKép

A Canestentől elvileg nem lesz baja a bébinek, hiszen ha valakinek van gombája, akkor is ezt írják. Úgyhogy remélhetőleg nem ártKép

Jujjj, a szörpös borulás....úúúúúKépKép

Nagy zabálás....Kép okéééKép
Egyébként a találkozóval kapcsolatban arra gondoltam, hogy itt Adácson van egy szép kis tó, partján sok házikóval, van egy horgászház, néhány szobával, konyhával, ezt ki lehet bérelni egy teljes napra (vagy amennyire akarjukKép), lehet bográcsozni, labdázni, sétálni, stb.
Már jön a jó idő...Kép

Mit gondoltok?
Eléggé középen van mindenkinek?
(Bp-től egy óra az autópályán keresztül, nálunk is van lehajtó, Gyöngyöstől 10 km) szép mátrai kilátás...hm?

Véleményeket várokKép

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Ancsi, ez nagyon jól hangzik!! A tóban csak horgászni lehet, vagy pancsolni is??? Kép
csné
 
 


jja, Ági a gyógyszert én is kérdeztem, mit lehet fejfájásra, nekem azt mondta a dokim, hogy algopyrint lehet, de max. 1-2 szem naponta, ezt lehet terhesség végéig bevenni.
Persze szerintem is csak végszükség esetén, inkább a természetes hatóanyagokatKép

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


A tóban csak horgászni lehet, sajna pancsizni nemKép
Gondoltam rá, hogy ha extra jó idő van (pl. a tali nyáron lesz) akkor kivihetjük a medencénket a gyerkőcöknekKép

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


De jó lenne ez igy! Remélem másnak is tetszik majd az ötleted!!! Kép

A gyógyszerrel kapcsolatban kicsit félek, mert nagyon migrénes vagyok, és ha nem veszek be gyógyszert akkor megbolondulok. Viszont a gyógyszerész azt mondta, hogy az első 3 hónapban semmit... Kép Képzeld, még az inhalálós "Nózi"-t sem lehet az első harmadban.

Viszont az úszásos canesten-es tampont ki fogom próbálni! Kép
csné
 
 


HOVÁ LETTEK AZ ÜZENETEK????
KépKépKép

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Nekem megvannak... frissits rá! Kép
csné
 
 


Jól van, látom megkerültekKép

Tulajdonképpen én is így voltam vele, hogy az első három hónapban inkább semmit.
Természetgyógyászt próbáltál már?
Állítólag segít migrénes gondokon is.
Én is úgy tudom, hogy még orrcseppet sem ajánlatos használni.

Szóval, inkább tűri az ember a fájdalmat, kellemetlenséget, amíg csak lehetKép
Egyébként sem vagyok gyógyszer-párti.

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!
Azt kérdezném, hogy hány percig lehet úszni, tornázni stb? Gondolom 1 órát max. lehet? Ugye?Heti hányszor, szóval ezeket nem tudom.
Musti
Ja jó étvágyat anyukáknak, babákbak és a tervezőknek!
musti
 
 


Megyek, főzök egy kis levestésztát, aztán lassan ebédKép

Jó étvágyat mindenkinekKép

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Még nem próbáltam a természetgyógyászt, de tervbe van véve! Kép

Na, én egy kicsit itthagylak titeket, mert teregetnem kell, még a kaja sehol és a tesóm is átjött...
Késöbb jövök mindenképp!!

Ancsi, a férjemnek most meséltem az ötletedet, és tetszett neki! Kép Kép Kép
csné
 
 


Adri!
Nincs standard érték, mennyit szabad...szerintemKép
Az a lényeg, hogy mennyire sportoltál terhesség előtt, mert ha rendszeresen, úsztál futottál, stb. akkor nincs gond, persze ha valaki terhesség alatt akar elkezdeni sportolni, azzal már csínján kell bánni, mert akkor nála megerőltető a negyedórás úszás, futás is.

Tehát, ha ezelőtt is úsztál heti 2x1 órát, szerintem nyugodtan csinálhatod ugyanúgy, csak óvatosabbanKép

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Sajnos tegnap nem sikerült visszajönnöm, elég szarul voltam egész nap. És hallgattam rátok is meg a férjemre is, és tényleg pihentem. Már fáj a hátam a fekvéstől. Szóval, most keltem fel, és tegnap egész délután tv-ztem, aludtam, szóval pihentem.

Estére viszont olyan szarul voltam, mintha beteg lennék, égtem belülről, bár ezt minden este érzem, viszont csak 37,2 a hőm, úgyhogy nagyon nem ijedezek. Csak nagyon gyenge vagyok folyton, és rossz a gyomrom. De gondolom, ez vele jár. Viszont ma úgy keltem, hogy fáj a torkom.

Reggel megyek vérvételre, és szerintem a héten kiiratom magam betegszabira, és itthon maradok. Nem hiányzik, hogy odabent elkapjak valakitől valamit (bár lehet, hogy már túl vagyok rajta), mert mindenki betegen jön be dolgozni. Kép

Ancsi, Ági, én is úgy vagyok vele, hogy gyógyszert csak a végsőkben veszek be, még alap esetben is. És így babával, hát... szerintem igyekszem minden fájdalmat tűrni, és inkább teázni, bár nem tudom, fejfájásra milyen természetes dolgokat lehetne használni?!

Virág, ez a görbe elég érdekes. Nem igazán látom a peteérésed! Kép Lehet, hogy még váratna magára?
Raffaellot csinálsz? Nem írnád le a receptet? Tényleg nagyon jól hangzó kajcsikat szoktál főzni, és hogy mindent csak úgy magadtól? Ügyi vagy. Én nem tudok annyira jól főzni, még csak próbálkozom.

Bufo, sok szerencsét holnapra, szerintem jól teszed. Reméljük, munkaügyi perre nem kerül sor. De ami jár az jár, harcold ki a magad igazát! Drukkolok!

Ancsi, a talinak a hely szerintem szuper, nekem tetszik az ötlet. Ha hétvégére szervezzük (márpedig remélemKép), akkor én viszont le tudok vinni magammal kocsival 4 embert, aki amúgy nem tudna autóval jönni. Ezt mindenképpn egyeztessük!
Csak úgy kellene, amikor Virág is hazajön. Szerintem hozzá igazodjunk, mert ő ritkán van itthon.

Fotót találtam a házikóról, csak olyan nagy, és nem tudom lekicsinyíteni, itthon nincs semmilyen ilyen program, úgyhogy kicsit várnotok kell, de ígérem, ha bekerülök a munkahelyemre, akkor felteszem azt is, és a függöny képét is.

KépKép
titi_27
 
 


Titi!
Csak egy gyors reagálás erejéig...Kép
Én is elkaptam egy ilyen náthás nyavalyát, egy ideig tűrtem a tüneteket, de aztán kifeküdtem, úgyhogy kértem bababarát gyógyszert, nehogy szövődményekkel szenvedjünk mindketten a végén.

Szóval, 3 napos kúrajellegű gyógyszer, én máris jobban vagyok, péntek óta szedem:

Homeopátiás "gyógyszer" mindkettő:
- OSCILLOCOCCINUM (ez influenza típusú tünetek elleni, infl. megelőzésére)
- STODAL (köhögés csillapítására alkalmas szirup)

Szóval nekem beváltKép

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?