Új privát üzeneted érkezett!

Nozavi!

Nagyon szép a kis Vili szobája :D
Nagyon husi már Vilike

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Amit írtam Anima Sound System-es dalt itt hallgathatjátok meg:

http://www.youtube.com/watch?v=sANwBlp3K_M

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


susycat. valóban kis husigombóc! :oops: Épp tegnap este mértem 4825 gramm! Szoktam is neki mondani, hogy kis csüngős képűm! :lol: :lol:
Nagyon szép menyasszony voltál! Véleményem szerint jobban áll a hosszú haj Neked, mint a rövid!

Én régi képeket nem igazán tudok felrakni, mert az első esküvőmről nem igazán szeretnék, a másodikon pedig pont úgy néztem ki, mint most! :lol: Hú, már kemény fél éves házasok leszünk 24-én! :D
Pedig régen én is voltam a szőkétől a vörös át, a barnáig minden, most pedig már kb. 5 éve fekete vagyok! :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 

 
 

Köszi szépen!

Már nekem sem tetszik a nagyon rövid. Most inkább a kleopátra fazon tetszik,amilyen most is van.

Mi Hannánk tegnap volt 4950 gramm. :D Ő is kis dundi, de nem látszik annyira rajta mert olyan hosszú minden végtagja. Olyan lesz mint a szülei, hosszú, vékony :lol:

Nekünk augusztusban lesz a 3. házassági évfordulónk. Gyorsan megy az idő :)

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Nem tom felraktam-e már ezeket a képeket Hannáról,de teszek fel: :lol:

Kép Tessék fotózni
Kép

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Emese!
A XI. ker.-ben lakunk, a Móricz Zs. körtérnél :D
Léna akkor megy aludni, ha látom rajta, hogy nyűgi. Ez mindig máskor van, ebben nincs napirend, csak az esti fürdés időhöz kötött, 8 körül fürdünk, +- 10 perc :D
Ma pl. 1/2 9-kor kelt(ez a második, elsőre 4 után), de vissza is aludt cicin, így azóta is alszik.....

Susycat!
Nekem is jobban tetszik a hosszú hajad, főleg az egyenes :wink:

Nóri!
Tetszik nagyon a tapéta Vili szobájában :wink:

Léna tegnap 5400 gramm volt :D Pedig csak 5-6x szopik egy nap.....

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Jó reggelt!Csak gyors bekukk,aztán futok vasalni.
Gyönyörűek a képek!Anyukák,babák egyaránt.
Emese!Rikinél úgy van,hogy egyszer kötelező aludnia,mégpedig második etetés után.Ez azért célszerű,mert így átalussza a legnagyobb meleget.Egyébként akkor alszik,amikor akar.Általában reggel szokott még visszaaludni,utána már csak este 21 után.Így napközben kb 5 órát aszik. Eleinte nagyon megküzdöttünk,mert volt,hogy a 2,5 órát végigüvöltötte én meg csak ágyból ki-ágyba be,de hozzászokott kb 2 hét alatt.Így tudom írn a szakdolit,máshogy esélytelen lenne.
Asszem Anita kérdezted.Igen,régen versenytáncoltam 8 évig.Egész jól ment,aztán jött a továbbtanulás,egyéb gondok és szép lassan abbamaradt. Szerintem nem túl vékony.A férjem meg imádja a hasizmomat a képen.Olyannak kéne lennie szerinte.Hát mondtam neki,hogy felejtős,mert olyan bizony sosem lesz már.
Na futok dolgozni.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok,
jól termeltetek hétvégén, igyekszem bepótolni.
Nagyon szép minendki. annyira szeretek képeket nézegetni én is, és így legalább tudom arcokhoz kötni az irományokat :)
ma megyek felírni a képeinket dvd-re a régi gépünkről, akkor majd rakok én is.

A gyerkővök is édesek és gyönyörűek egytől egyig.

Nálunk minden OK. kész a terasz, fából van, nagyon ügyi a tesóm :)
és ha a korlát amit tervezett meg a pergola is kész lesz, naggggyon tutin fog kinézni. nagyon furcsa , 26 négyzetméter, focizni lehet rajta , jó nagy :)

na reggelizek aztán olvasok.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok :)

Képeken nagyon szépek vagytok :D

Tegnap átmentünk megnézni Fru keresztszüleinek a kisfiát, tegnap volt 3 napos. Olyan nagynak tűnt Fruzsi :lol:
Már 5,5 kg :)

Pont erre az Anima Sound System-es zenére készült a Zsófi klipem anno :wink:
Vendég
 


susycat- olyan édes Hanna a nagy hatalmas barna szemecskéivel! Gyönyörű! :D

barbapapa-ne is mondd a tapétát! Én szívem szerint megszabadulnék tőle, de sajnos még ezt kell nézegessük egy darabig, mert a itt nem úgy van, mint otthon, hogy fogom és kitapétázok, vagy kimeszelek, áááááá, mindenhez engedély kell, valamint ha nincs a lakás kontóján annyi pénz, akkor felejtsük is el, és mivel az előttünk lakó kitapétázta a nappalit - "gyönyörű" barna tapétával :evil: - ezért most nincs keret rá, pedig Vilikénél egy tisztító meszelés vagy tapétázás nagyon kellett volna/kellene. :cry:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Hű Mozavi,ez nagyon szigorúan hangzik!!Nem semmi.
Én kész vagyok a vasalással,most kicsit "szépség"ápolok, aztán majd keltem manót enni.Nagyon érezhetően kevesebb a tejem du-ra és estére.Úgyhogy most kipróbálom,hogy csökkenő időintervallumokat hagyok az evések közt úgy,ahogy a tejem fogy.Lehet,hogy marhaság,de egy próbát megér.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok,

Jóóó sokat irtatok az útóbbi napokban, voltam én is de csak olvasó üzem módban.Kivagyok kicsit most, na de ez nem ide tartozik.

Nozavi, üdv itt.Annyira erős vagy hogy túl tudtad magad tenni azon ami veled tőrtént Zalcsi nagyon szép kisfiú volt de most fentről figyel benneteket és vigyáz a szép kis öcsikéjére.

Trixi, neked sem lehetett kőnnyű.

Aképek meg szépeke mind egytől egyig a mamák és a babák is.Nekem sajna nem volt még digitális fényképezőm a régi időkről de próbálok azért én is keresni valamit.

Hétvégén voltunk kicsit grillezni vagyis hát szombaton mert akkor még jó idő volt, szuper volt Ármin csak szopizni kelt fel nagyon jó baba volt hagyta anyucit lubickolni.Jázmin pedig megtanult uszni csak a karúszóra van már szüksége olyan kis ügyi volt. :)

Én is akkor teszem le aludni az ágyába mikor már látom hogy nyügős kezd lenni de ő a délelőtők nagy részét végig alusza.És késő délután igényli a játszást.

Esztó, bizti szép lesz a terasy majd rakj képeket.

Kutyafüle, tényleg nagyon vékony voltál.

Mozza, te pedig tényleg modellkedni mehettél volna nagyon szép vagy.

Netti, szerintem is a fekete ált ,ál jobban de a szőkés sem volt rosz azért.

Annus, csini voltál koszoruslányként.

Böbi, a gyerekkori kép az nagyon cuki.

Sussycat, szerintem te nem változtál sokat az évek során.

Hú bocsi ha valakit kifelejtettem de mindenki nagyon szép .

A babák pedig mind mind tündériek.

Nozavi, nagyon jól néz ki Vilike szobája.

Annus, kérdezted ha nincs fétékenység Jázmin részéről, szerencsére nagyon imádja Ármint sokat magyaráz gügyőg neki, meg mesél is, énekel Ármin baba pedig nagyokat mosolyog cserébe, olyan jó őket nézni teljesen elérzékenyűlök ilyenkor. :D

Na jó hosszú lettem, megyek is mostmár,mert fő a kajcsi is.
Képeket én is keresek a klipphez is.
Szép napot nektek!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Barbi!

Mondd h melyik nap és megyünk is hozzád!!!!!
Én megvárom amí nem lest ilyen meleg...különben megsülnénk itt....

Majd jövök még,csak kicsit el vagyok csúszva mindennel...de legalább főzni nem kell!Már fél 8 kor itt volt az ebéd!!!2 hétre rendeltünk és 10ből megvan kettőnknek a kaja!!!!


Iza ha felkel eszik,aztán a 2. kajánál van éneklés.Amúgy leteszem az ágyába és ott elalsik egyedül.Van h 10 perc alatt van h fl óra.Mostanában beteszem a tornáztatóta kiságyba és ha akar akkor még játszik.Este fürcsi kb fél7 -7 körüé aztán kaja és alvás.ekkor már nincs játék.Délután többet van fenn,ilyenkor az apja szórakoztataja :wink:

na a többit majd később,Iza a kezemben nézelődik...lesi a halakat :lol:
Amúgy minden baba,mama,szoba stb gyönyörű!!!!!

N mentem!

annus11
 
 


Köszi Nozavi a dícséretet. Tényleg szép nagy szemei vannak a lányomnak :D

Ági! Azért változtam, ami a súlyomat illeti mindenképp. Híztam sokat, fogytam sokat :D

Annus! Megkaptad a képeimet a kliphez?

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Na jelentem eddig 233 kép jött össze :lol:
Akiktől eddig kaptam:Adraci,Edua,Emese,Eszti,Fabri,Moncsi,Harhaj,Kutyafüle,Mozza,Petrus,Reny,Susycat,Tinu,Trixi,Zsüci!

Többiek!Még 1 hét áll rendelkezésetekre!!!!!! :wink: Meg válogattam képeket a talikról is!!

Hát vki kisebb képet küldött,vki nagyobbat.majd meglátjuk milyen lesz!!!


Na szóval tegnap elég húzós volt,nyűgös is voltam,nem kaptam olyan mózes bekötőt...ma megrendeltem,drukkoljatok h 2 héten belül megérkezzen....

Aztán apcim nem enggedte h takarítsak...mert h hétvégén mást kell csinálni(gondoltam segítehetne...azért vártam vele...)Szóval azt még ma kéne megcsinálnom...

Amúgy Izus tegnap 5320g volt,kis mosolygós!!!Dumál tök sokat,apjának nagyon tud magyarázni!És tegnap észrevettem h mintha nézné a kezét!!!

Közben elkezdődtek a hétköznapok,itt van megint öcsém barátnője is.Szóval nem unatkozom...tegnap este fél9kor még pizzát sütöttem....kezdek fáradt lenni,az elmúlt 3 napban 10 elött nem kerültem ágyba...és nem vagyok hozzászokva!Reggel kenguruban mentünk a boltba,szerencsére gyorsan megjártuk,Iza majdnem el is aludt...de mire hazaértünk gyrsan kiszedtem h az ágyikójában alukáljon! :wink:

Na és ez a bababolt tényleg szupi,csak ajánlani tudom én is mindenkinek!Én utoljára 7 éve voltam benn,mikor az unokahugom született,de azóta csak nagyobb lett!

Nem tudom még mit akartam.....Holnap fodrász!!!Végre!!!!!!Péntekre is van 2 találkám!!!!Apcim viszont dolgozik hétvégén...haza se jön,készenlét lesz :( Szóval a hétvégén unatkozók szóljanak,ráérek :lol:

Az anyuci.hu-t már nekem is mondták,csak még nem jutottam el odáig h megnézzem...talán este..

na lépek takarítani.....

annus11
 
 


Sziasztok!

Ági, jó, hogy jöttél! Egyáltalán nem vagy sok. Olyan ritkán jössz, többet is írhatnál, ha már ideengednek a gyerekek! :-)

Léna csodacsini! Olyan tündérkés együttesünk nekünk is van, next, igaz? Én még egyszer sem adtam rá és lassan kinövi, na akkor szerdán abban viszem csípőszűrésre! :wink:

Hanna barna szeme tényleg nagyon szép!!! Mióta ilyen barna? Ő is kék szemmel született? (egyszer azt olvastam, hogy minden újszülött kékes szemű)

Emese, nekem az vált be, hogy egy hétig írtam a napirendjét a gyereknek, mikor eszik, mikor alszik, stb, és nagyjából látható a 3 órás napirendje, ebben próbálok partner lenni neki. Ha látom, hogy már másfél órája ébren van és kezd nyügizni, akkor irány az ágy vagy a pihiszék, mert tuti alvás lesz. Nekünk is dél körül van egy nagy alvás, az olyan 2-3 órás, a többi rövidebb, kb fél órások.
Lassan áttérnek a 4 órás napirendre, kb 4 hónapos korban.
Vendég
 


Annus, most is kupit hagynak maguk után az öcsédék? Küldöm én is szerdáig a képeket, csak még válogatnom kell.
Vendég
 


Annus!

Csütörtök jó lenne? Mármint talira?

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Inkább szürkéskék a szeme, de a képen barnának tűnik.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Böbi!

Nekünk meg olyan cicás next rugink van, mint Iringónak :wink:
Igen, next a tündéres szett :P

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztokén nem tudom mi van most a levegőben de Lívia tiszta nyüg ! Csak rajtam hajlandó aludni és ha felvan akkor csak vele játszon mindenki mert ha nem üvölt ! :? Remélem vége lesz már a frontnak mert nem birom ! Na megyek mert megint sírunk !Ha tudok jövö !

KépKép
anyettka
 
 


boroka is csak a korforgo zeneje mellett hajlando most aludni.
en meg megorulok tole :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Barbi!
Ezt ne tőlem kérdezd!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Amúgy jövőhét csütörtökön oltásra megyünk reggel,de ez nem jelent gondot nekünk,főleg h most csak ide kell menni a szomszédba! :wink:

Szóval akkor ki akar/tud jönni Barbihoz????És mikor?????

Na megyek vissza felmosni,aztán már csak a mi hálónk van,de ott épp Izusom alszik!

Hát inkább az h nem mosogatnak el...az zavar!Főleg ebben a nagy melegben...Most sem csukták össze az ágyat,szóval csak ameddig tudtam ott porszívóztam...de legalább letakarták és beágyaltak....ez is haladás! :wink: Apró örömök az életben :lol: :lol:

annus11
 
 


Annus, es h h ocsed bnoje is ott van?
csak hetkoznap van ott? vagy vannak ott?
en megorulnek :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Újra csak azt tudom mondani, hogy gyönyörűséges minden baba és anyuka :)

lányom ma tök nyugi, tegnap is az volt, de ma eddig csak 3x evett, és alszik is rendesen, szóval kezd visszaállni, csak mire sikerülne újra jön a nagy meleg :)

MÁr az apjának is evett ma rendes adagot :), eddig megvárt engem :)

Nincs itt olyan babakocsi, amit néztem, rendelésre hoznak ááááááááááááá :(

Szép napot!

Ildi

Holnap szurinap lesz nálunk, Édua és Lara is kap :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Akkor én most "szerercsés" vagyok, mert igaz Vilcsi tiszta nyűgike, de legalább a csendet részesíti előnyben! Ma még riadalom is volt, mert úgy éreztem, hogy lángol a gyerek, de hála Istennek semmi ilyen gond nincs! Elmehetne már innen is a front vagy mi a szösz, mert én is kinyúlok tőle és akkor mi lesz?! :roll: :shock: Péntek óta fél naponta változik az időjárás, most épp szakad az eső, de estére már tutira kisüt a nap! :?

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nozavi!
Arrafelé sűrű a front?Nagyon változékony az idő?Mert akkor nem költözöm arra :wink: Nem bírom a frontokat!!!!!! :arrow: lásd hétvégi nyügim...

Netti!
Hát úgy van h öcsém dolgozik hétköznap,ő itt van vasárnap estétől,de pénteken már megy is Szolnokra,mert akkor meg ott dolgozik este,karaoket csinál.A barátnője meg néha feljön pár napra,kb minden 2. héten 4-5 napot itt van ő is!Amúgy ez ilyen közös lakás,mármint nem a miénk,csak mi "foglaltuk" el mikor vette apum,meg mi néztk ki,mi rendeztük be stb :lol: De öcsém akár végleg is maradhatna,de nem nagyon akar...lehet albiba megy :shock: szeretne már ő is vhol otthon lenni...unja h ide oda mászkál....szóval még az is lehet h apum beruház egy haraszti házba,mert h öcsém most ott dolgozik, mi meg amúgy is oda akarnánk költözni egyszer.Szóval bonyolult...csak közben Szolnokon ott áll szinte üresen a 4 szobás lakás :roll: hétköznap apum van ott,hétvégén meg öcsémék....
NA ennyit a családi lakhatási helyzetről 8)

Nekem Izus most nem nyűgös....igaz ő nagyon ritkán az :oops: :lol:


Ja mi szeretnénk tesókát!!!1-2 gyerkőc még jöhet!!!Valószínű h minnél előbb a kistesót,aztán a 3. majd kb 35 év körül!

Na takarítás kész,már csak 1 szoba van.....

Susycat!
Igen,ismerem ezt a számot! :wink:

És már csak 2 hét!!!!Én akkor meg se fogok moccanni!!!Mondjanak akármit is!!!!Én is akarom h vki főzzön,mosson rám,na meg pakoljon el utánam :wink: Igaz ez kb 2 napig fog menni,aztán unatkozni fogok és megcsinálom én....


Edua!
Akkor rendeld meg! :wink:

annus11
 
 


annus de szeretném élőben is látni :), de lehet megveszem webáruházból, aztán ha nem tetszik visszaküldöm, csak az bonyolúlt :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Annus, elküldtem a mélt, remélem elment! Valószínűleg sokat küldtem :oops: bocsi érte, válogass kedvedre! :lol:
Nem, itt nem sűrűn van front, most nem tudom, hogy miért játszik ennyit, de általában inkább hideg van, még 26 nap és repülünk a forró Magyarországra, juhéjj!!!Na jó, nem az idő miatt örülök ennek! :D hanem, mert nekem sem kell csinálni semmit! :lol: Csak vicceltem, már várom, hogy lássam a családom, azért fél év az csak fél év! Mondjuk Anyukám kint volt velünk amikor szültem az első 6 hétben! :wink: Na de mikor volt az már!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


NóriAnyettka!Tőletek is megkaptam a képeket!!!
Szerintem pár napra el fogok tűnni...amíg ezt megcsinálom :wink: :lol: :lol: Az előmunkákat már lehet h most elkezdem.....

annus11
 
 


Annus
én is küldök mindjárt képeket!

Emese
igaza van Böbinek, majd a második gyerek egy angyal lesz! Jobb ez a sorrend :-)
pumuklii
 
 


Ági, köszönöm 1: Muszáj erősnek lenni!!! :cry:

Ági, köszönöm 2: Vilcsinek még most alakul a babaszoba, mert azokból a kerek kis szőnyegekből nem mertünk többet venni, mert nem tudtam, hogy lesz-e hely, de most már látom, hogy még egy piros, és egy sárga befér. :D Kis színes birodalmat varázsolunk a gyerek köré. Már csak a falra hiányoznak a képek, amikért alapjáraton mentünk az IKEA-ba, csak a végén elfelejtettük! :oops: :?
de legalább van indok amiért menni kell!! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


De jó nektek,hogy van külön babaszobátok! :)
Mi egy szobában vagyunk Hannával,de Karácsony felé átköltözünk a másikba,így Hannának lesz külön kis birodalma :D

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Na hát én nem találtam magamról semmi jó képet, sajna a lagziról a profi képek nincsenek meg cd-n.

Igy hát ilyen van ez 2001-ben
Kép
Ez pedig tavaly a tengeren itt mi nálunk, ott hoztuk őssze Ármint! :oops:
Kép
Kép

Ezek pedig most éppen a kedvenceim
OK
Kép
Kis vigyori
Kép

Mi 3 hét múlva tartjuk a keresztelőt ép valami meghivót szerkesztek majd ha kész lesz meg mutatom.
A klipphez szeretnék én is még őszehozni egy családit, és egyt ahol anyával egy normálisabbat. :D

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Halihó!
Háááát,őrületes büszke vagyok magamra.
Kész a doga nagy része.Eddig 52 oldal.Egy Cash-flow-t kéne majd még gyártanom,költséget elemeznem, meg a bevétel másik felét. Na meg utána a prezentáció-azt férjecském vállalta, szeret ilyesmiket csinálni. Nekem meg kéne gyártanom egy ütős összefoglalást,lévén úgyis csak azt fogják elolvasni. Áááá,így végiggondolva de sok van még. Na nem csüggedek, a cél, hogy jövő hét végére maga a doga készen legyen.A tanár majd átnézi szeptemberben, akkor elkészítem a cicomát és a tartalomjegyzéket,meg az öszefoglalást. Az még kb egy hét lesz. És akkor októberig vagy novemberig nyugi lesz. Már teljesen kivagyok.Mióta megvan Riki feszített tempóban melózom itthon,nincs pihenés,nincs megállás.Tegnap napközben tudtam fél órát pihenni!!!!!!
Na OFF vége.
Annus, hova mentek pihenni??

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ha valaki tud olcsó,és jó hűtőgépszerelőt,akkor az sikítson!

Köszi

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Azt akartam még kérdezni, hogy írta valaki, hogy a laktoherb teát nem lehet együtt inni a homeo-s bogyókkal? Miért? A patikában azt mondták, hogy nyugodtan! Akkor most lehet, vagy sem? Valaki segítsen, mert apadunk elfele, és még szeretnék sokáig szoptatni.


Jut eszembe! Ki hány éves? Már ha lehetek ennyire indiszkrét!? Csak mert az az érzésem, hogy a harmincasok vannak közöttünk kevesebben! (Én 31 múltam februárban)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Hali!
Gyors bekukk csak...megjöttünk a csípűszűrésről, Uhról orthopédiáról...a legfontosabb: Minden a legnagyobb rendben! :D
De: Rettenet napunk van ma: férjem késett, 12-re mentünk (volna)....bekéstünk 20 percet....épp zárt már az UH....férjem kiakadt (pedig mi késtünk...na mind1...)....leüvöltötte a recepciós fejét, aki már nem vehette át a beutalót....-néha mintha 2 gyerekem lenne :x -
Aztán valahogy bekönyörögtem magunkat a dokinőhöz.
Lili ott nem sírt...viszont az orthopédián :oops: :oops: :shock: :shock: :cry: visított, amikor a combikáját nyomkodták....
Most gyorsan megszoptattam, betettem az ágyikóba(reggel 9 óta nem aludt!) és most üvölt ( pedig nagyon fári, tök karikás a szeme :? )
Én meg totál kész vagyok.
Tanulság:
- Apukával nem nagyon kell ilyen helyekre menni, mert mindig kiakad a magyar e.ü.-n, meg a bürokrácián.....drága szivem, látszik, hogy nem itt nőtt fel :oops: .....rettenet, hogy milyen hisztiket levág- totál mint a lánya!
:oops: :?
- Lili nem szereti a vizsgálatokat. Sem a dokikat. Mindig arról álmodik....most épp 5 perc szundi után a semmiből felvisított.... :cry:
- Délelőtt nem megyünk sehova, mert csak ekkor van esély arra, hogy pihizzen- ha ez kimarad, már a fáritól nem tud elaludni.... :?
- Én pedig minden ilyenre rá fogok pihenni, mert totál hulla vagyok, reggel 5 óta nyomom....

Na, megyek, a macskának ma még nem is adtam enni!!! :oops: :shock: :?

Kép
mozza
 
 


MIvel Tinu kiszállt, így lassan én vagyok a rangidős korban! :-) Talán KItty idősebb, de ugye Ő már 4 babánál tart.
Én 33.
Annus utolsó állapotos táblijában benne van mindenki kora, ezért én nagyjából képben vagyok.
Vendég
 


tényleg! Most hogy így mondod! :)
Akkor kikeresem vhonnan a táblit.

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Puszta kíváncsiság volt részemről... :wink:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Felrobbanok!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Végre aludna Manó, erre nyírják a füvet!!! :twisted: :twisted: Épp, hogy elállt az eső!!! INKÁBB SZAKADJON!!!! :?

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Szerintem az égiek összeesküdtek ellenem, meg az alvás ellen! Most a szomszédban még pluszban elkezdtek szerelni kalapáccsal valamit!!! :shock: :shock: :shock: :evil:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


trixi én 30 leszek decemberben..... :? , de most még csak 29 vagyok!!!! :oops: :lol: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Mozza, ismerős! A múltkor amikor voltunk csípőszűrésen, (ahová soron kívül bevitt a rokonunk) leöltöztetem a gyereket, várunk kb. 2 perce, azt mondja a férjem, hogy öltöztessem felfelé Marcit, mert nem várunk egy sza*házi orvosra ennyit (aki mellesleg egyszerre 2 helyen rendel) :shock: Szerencsére aztán megérkezett. :? Ja, a férjem a Bp Airportnál van, a néni pedig már nyugdíjas. :D

Emese, nálunk is tudod nehéz ügy a napközbeni alvás. Mostanában már lehet látni a szemén, amikor álmos, akkor altatom, éneklek. Ma elaludt egyedül.

Képek szuperek, ma talán tudom pótolni én is.

puszi!

Ja, a klip zenéjéről sztem szavazzunk.

Kép

Kép
adraci
 
 


trixi, nálunk ő volt, aznap kijött, nem az ő hibája, hogy nem javított, azt mondta, inkább vegyünk újat-korrekt volt. Kiszállási dílj 3000 ft volt, de cha javít is, nem kér külön kiszállási díjat. Nagyon normális .

http://www.hutogepjavitas.hu/
zili
 
 


trixi én július 31-én leszek 30 :), de belül 20 vagyok :)

nozavi Larától ha alszik, akár a falat is fúrhatnák vésőkalapáccsal :)

kezdek belebolondulni a babakocsinézegetésbe, lehet lefúzom az egészet nem nekem való ez :)

mozza nehéz az apukákkal néha :)

kutyafüle ügyi vagy :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


jajj és már írni sem tudok :)

lefújom :)

emese egyébként Lara úgy alszik el, hogy felébred, hogy éhes, kajál, aztán büfi, kaja ha még kér, aztán elvan az ágyon vagy pihiszékben, aztán elkezdi dörzsölni már a szemét és egyre többet ásítozik akkor hason be a kiságyba cumi a szájába és elalszik, ha nem akkor még büfizik vagy kajál :)
de utána már nincs szórakozás :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Nekem meg a terason aludt és a szomszéd felzörögte. A szomszédlányok állandóan takarítanak ugyanis.

Trixi
Én úgy emlékszem, hogy a többség 25-30 közt. Én 31.
pumuklii
 
 


nozavi kivéve anyósomnál nem tud aludni Lara kint a teraszon, mert a kutya állandóan olyan hangosan ugat fel mellette, hogy a lányom összerezzen, dehát nincs hozzászokva :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: