Új privát üzeneted érkezett!

Na akkor rakok én is párat!

Kép 2003
Kép 2004
Kép 2005
Kép 2006
Kép 2007
[img]
Kép 2008, karácsony
pumuklii
 
 


pumuklii ne haragudj, hogy ezt írom, de a gyerekek még szebbé tettek :)

lányom ma már aludni sem akar :), fél órákat bír, na jó azért 1x volt egy 1,5 órás pihije is :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


2003ban vettük az első digitális gépet, régebbi képet nem tudok tenni.

Kutyafüle
Nekünk Szicília a kedvenc, igaz eddig Róma meg Velence volt csak meg ezen kívül.

Mozza
nagymama hol lakik? Szoktátok látogatni gyakran?

Kicsit visszaolvasok, eddig csak a képeket néztem át.
pumuklii
 
 

 
 

Ildi
pár hetes volt Kolos, amikor a lenn közös kertben egy anyuka azt mondta, hogy 2 gyereket kellett szülnöm, hogy ilyen jól nézzek ki. Nem nagyon értettem... De ha te is ezt mondod :-)
pumuklii
 
 


pumukli
sztem nyugodtan szulhetsz meg par gyereket :lol:
tenyleg egyre szebb leszel!!

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Na ma is elraktam némi csemegét a gyerkőcnek.Baracklevet csináltam meg almát raktam el neki.Remélem majd ízleni fog.Bodza szörpöt is csináltam neki szóval tele a kamra 8)

Ma is egésznap aludt a drágám.Nagyon jó fiú volt.Az eső utáni károkat orvosoljuk a kertben.A kardvirágok a földön fekszenek csakúgy mint a kukorica meg a paradicsom.Mentjük ami menthető. :(

Nagymamák felhívtak és számonkértek hogy miért nem vittük még el Gábrist Veszprémbe.(Enying-Veszprém kb. 50 km.Nincs autónk.)Nem fogták fel hogy kánikula van vagy vihar és nincs sok átmenet a kettő közt.Remélem augusztusban jobb idő lesz.

Megyek fürdetek egyet aztán szopi és alszunk egy nagyot, remélem :wink:

KépKép
harhaj
 
 


Még nem olvastam végig, lehet az már csak holnap fog menni, de dobok egy-két beszkennelt képet a régi szép időkről.

1999 Görögország Kép

2002 karácsony Kép

2004 nyara Kép

2006 esküvő, itt már 21 hetes terhes voltam Aminával Kép

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na amit megjegyeztem mialatt átfutottam: Szabó jányok cukik, és szerintem nagyon hasonlítanak. Böbi neked tényleg a szőke haj a legjobb.

Panndi! Fruzsi és Zsófi tündériek, Fruzsinak nagyon értelmes kis arca van.

Anita! Szerintem is szép az arcod!

Mozza! Nem tudom leírjam e újból, mert már írtam párszor... Na jó: te régen is szép voltál meg most is ugyanolyan szép vagy. Azokat a verdákat szívesen kipróbálnám.

Pumukli! Nekem is rögtön az jutott eszembe, hogy te az évek múlásával csak szebb lettél. :)

Moncsi! Olyan a kislánykori képed, mintha egy porcelánbaba nézne vissza ránk. :D

Hát nem tudom kihagytam e valakit, majd igyekszem utána nézni.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Ja igen, Netti! Te, mint egy kaméleon. Nagyon komoly. Ezek után már nem vagyok biztos abban sem, hogy egy babatalin felismernélek ha nem mutatkoznál be. Egyébként minden arcod jó.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Emese! Te meg tegyél légyszi mostani képet magadról, mert amennyire emlékszem a pocis képeidre (szerintem azóta nem raktál újat) neked is jót tett az anyaság. Az uccsó képen annyira sovi vagy, hogy csak na. Szóval remélem van rajtad 1-2 kiló felesleg. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


:shock: :shock:
koszi reny.de total meglep h tobben is ezt irtatok. lehet ha kivul allo szemmel neznem, mashogy latnam.
de nekem tenyleg egyforma mind :roll:
az eskuvoi kep nagyon szep!! meg a mosolygos is,de nem talaltam benne hasonlosagot en se :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Még valami: Kutyafüle! Hol a derekad? :shock: :shock: Nagyon darázsderekú voltál. Tisztára mint egy próbababa. Azoknak szoktak ennyire vékony derekat "gyártani", hogy az ember azt hiszi ilyen nem is létezik. Hát tessék.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Netti! Látnád a tablóképem, meg egy mostanit, kiröhögnél, hogy ez nem én vagyok. Ha megtalálom egyszer, beszkennelem.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Nem olvastam még vissza,csak szeretnék egy gyors kérdést.Az normális, ha a baba kakijában olyan zselészerű részek vannak?Egyébként a kaki normális színű,szagú,állagú,csak ez...Meg nehezen kakil picit,vagy nem is tudom.Fájdogál a pocija,sír,húzgálja a lábát,görcsös.Mitől lehet?Ma volt csak.Esetleg az új pelus máshogy szívja a nedvességet(DM-s,a pisit totál nem szívja).Vagy az én kajám esetleg.Ma meg tegnap kínait ettem.Vagy ne adj,valami betegség lenne?
Volt valakinek?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!


Annus!

Én az Anima Sound Sistems-től javaslom a Csinálj gyereket című számot. Nem biztos,hogy ez a címe.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Kép

Ez voltam én anno

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


A zselészerű az nyálkás?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Trixi! Cuki! :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Csajok!
Hogy zajlik pontosan a csípőszűrés? És a babók hogy reagáltak(akik már voltak)????
Holnap délben megyünk.....para vagyok, Lilit eddig csak itthon vizsgálták....sztem sírdogálni fog... :(

Pumukli!
Nagyon szépek a képek, szerintem Maja absz. rád ütött. De kis cukorfalat volt törpikén!:)

Reny!
Gyönyörű az esküvői képed!Rakj mostani képet is!!

Kép
mozza
 
 


Pumukli, Reny
szépek vagytok Ti is! Tök jó nézni a változásokat!!!

Kutyafüle,
Boginak is tiszta nyálkás-zselés, meg túrós is ráadásul. Én felhívtam a gyerekorvost emiatt, megkérdezte mennyit hízott a gyerek, majd azt mondta túleszi magát, azért van, és ne aggódjak...

Mozza,
mi bementünk, gyerekről alsó ruha, pelus le, először háton, majd hason a dokker megtornáztatta a lábait, térdeit jól a nyakába, ilyesmik, de nem fog fájni Lilinek!! Ha az én hisztis lányom egy mukk nélkül tűrte, akkor bizti nem fáj :)

Csajok,
Nálatok hogyan zajlik az esti etetés, altatás??
Én asszem az utóbbi 1-2 hétben vmit elronthattam, korábban kaja, kis ringatás, leraktam és aludt. Az utolsó időkben másfél órát eltöltöttem vele, nyammogott egy csomót a mellemet, stb., aztán persze leraktam és már felébredt, sírt.. az utolsó náhány napban már sírva alszik megint el, mondjuk ma kb. 15 percig nyafizott csak :(

emese1979
 
 


Panndi, Böbi
szépségesek a lánykáitok!!!
Énmajd még egy NYUGIS kisfiúra gyúrnék, de majd csak 3-4 év múlva, addigra elfelejtem a mostani időket :) ma egy perc nyugotm nem volt, tiszta nyűgös volt a gyerek, már semmi nem volt jó neki, ölben sem...

emese1979
 
 


Emese!
Ma Lili is tiszta nyügi volt....nem akart aludni....sztem az idő.... :x
3-4 év! :roll: :oops:

Kép
mozza
 
 


mozza
nemtudom milyen idot mondanak holnapra, de ugy oltoztesd fel sztem h ne kelljen nagyon vetkoztetni vagy csak egyszeruen.. mi bodyban voltunk,de jo meleg is volt. igy amikor kivettem az ulesbol meg aludt.. tulkepp akkor ebredt amikor az oldalara forditgattak..
sikitott vegig.
Apanak is segiteni kellett lefogni :lol:
a no is kert h tegyunk cumit a szajaba.. hat de utalja es kikopi ugye.
na mindegy.5 perc volt az egesz tenyleg, pedig az egyiket ketszer nezte mert mocorgott Boro nagyon.
de azok a babak akik ugy mentek be h fent voltak,nem is sirtak mert nezelodtek.
Nalunk az volt a gond h egy ismeretlen helyen ebredt es vad idegen tapizta..
Sztem Lilit ez nem fogja megviseli!

Nalunk esti etetes a legsimabb..
furcsi kaja, olben kis seta, par perc es koma :roll:
kopppkopppkopppp

Netti
Kép
maumau
 
 


mindenki akar tobb babat??? :roll: :oops:

Netti
Kép
maumau
 
 


mozza, elfelejtettem h Boro lehet azert is visitotta vegig,mert elotte par oraval kapta az oltasokat :x
ami ugyan nem viselte meg.. de biztos nem tetszett neki h pont a combijat piszkaljak....

Netti
Kép
maumau
 
 


Reny nem nyálkás,csak olyan zselés.
Emese nektek volt?Rikié is túrós is,de az mindig.Hát nem tudom túleszi-e Riki magát.Az tény,hogy már majdnem 6kg.Kedden mértük,akkor 5,85kg volt. Lehet van már 6 is.
Nagyon szép vagy Reny!Tök jó a 2004 nyári kép!!!! Az eskis is nagyon jóóóó!!! De Te szerintem vékonyabb vagy,mint én voltam.A fürdőrucis kép legalábbis erről árulkodik.
Pumukli,Nálad még mindig az esküvői a befutó. Mondjuk a 2005-ös is nagyon jó.Nem tudok dönteni a kedvencről. :roll:
Emese,Rikinél az este az nem egyszerű.Eleve kb 5-kor kezdi a nyafit.Eszik,majd kicsit megnyugszik.7-kor fürdik,akkor minden ok,majd rákezd megint kajáig.A vagy megy rendesen vagy végigordítja és bukja. Aztán leteszem hátra,mesélek neki,majd nyafog és sír kb 5 percet,hasra fordítjuk,ott még erőlködik kicsit és nyafizik,majd elalszik. Így leírva rázós,de már megszoktuk,észre sem vesszük.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!
Böbi,lányaid még mindig nagyon szépek!!!Gyöngy sokat nőtt és változott mióta nem láttam.
Pumukli,tényleg egyre szebb lettél. :)
Reny nagyon szép voltál az esküvőn!
Mozza,Grétivel voltam csípőszűrésen anno,tetszett neki. :D
Mindjárt rakok képeket,kicsit sok leszek. :oops:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Netti,Ti nem akartok? Mi nagyon szeretnénk.Olyan 5-6 hónap múlva bele is vágunk,ha addig minden rendben alakul.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


kutyafule, de amugy kesobb biztosan! van meg idom boven..... en ugy gondoltam h ha lesz meg egy baba akkor olyan 27-30kozott vhol.. szoval az meg minimum 5 ev.. maximum 8 :oops: :lol:
de majd kiderul kesobb.
en amugy egyke vagyok.. tok jo volt igy nekem :roll:
egyebkent egesz terhessegem alatt ugy gondoltam h sose akarok tobbet terhes lenni.
amiota megszuletett azert nem merem ezt igy kijelenteni mar :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Én nem akarok többet! :D

Nekünk mondták az orthopedián, hogy ha lehet, egy hét teljen el az oltás és a vizsgálat között. Hétfőn adnák a szurit, csütörtökön orthopedia. De azt hiszem, a szurkálást halasztjuk egy héttel.
Az orvosunk nem fog örülni, de ez van. Az asszisztense hajtogatta, hogy nem befolyásolja, de én inkább hiszek egy szakembernek, és biztosra megyek!
Sok mindent a háziorvosok sem jól tudnak, így én mindig a szakorvost keresem meg. Jobb félni,mint megijedni alapon. Lehet, hogy van akinél nem befolyásolja, de előfordulhat, hogy Petya a kivétel,(elég érzékeny típus)és nem szeretnék ezért téves diagnózist, meg visszarohangálást.

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


trixi,en is kikertem mas velemenyet,mert el akartam halasztani,de azt mondtak menjunk nyugodtan.
az en kislanyom amugyis a sirosabb fajtabol valo :roll:
vegulis mindegy, tuleltuk es be se lazasodott meg semmi.. vihoraszott :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Na visszaolvastam délig. Du anyáéknál voltunk névnapokat és szülinapokat ünnepeltünk.Jó ettünk.
A Szabó jányok gyönyörűek, és Ti is nagyon Incike!!!!!!
Aranosak vagytok.De nem voltam én olyan vékony.65cm volt akkor a derekam.Ha nem gond mutatok olyat,ahol még vékony voltam.
Ez 2004-ben készült Görögben.Itt voltam eskis-5,most -12.
A másikon meg még vékonyabb.Az kb 10 éve készült,mikor még táncoltam. Kép Kép
Na több nem leszek. :oops:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Trixi, mi is előrehoztuk a szurit, így 6 nap lesz az oltás és a szűrés között, nekem a doki tanácsolta.

Pumukli, szerintem régen is szép voltál meg most is, csak most anyaás szépség vagy, ha érted.

Anita, várjuk a képeket!!

Netti, szerinted rám hasonlít Iringó? Egyre többen monják, de én nem látom a hasonlóságot.... :roll:

Emese, Mi Pumuklival nagyon szenvedtünk az elsőszülött gyerekünkkel. Én az első 3 hónapot rengeteg csokival hoztam le, egy perc nyugtom sem volt, csak sírt meg sírt, aztán kinőtte. 9 hónaposan már megfogant Iringó! :wink: Elfelejted ezeket az időket, meglátod! És a 2. baba általában mindig nyugodtabb, alkalmazkodik a családhoz, kevesebb idő jut rá, stb. stb. Én sem hittem, de általában így van.

MOncs, Trixi édesek a babaképek!

Reny, Te sem panaszkodhatsz, az esküvői képed gyönyörű!!!!! Olyan határtalanul boldog a mosolyod.

Képzeljétek, hogy mi történt ma. A nagy szél miatt nem hajóztunk, de lementünk a barátainkhoz, akikkel szoktunk. Apukák Gyöngyvirággal és a 2 éves Bendikével a kertben, én Iringóval és anyukával a házban. Apukáknak annyira sikerült figyelni a gyerekekre, hogy Gyöngyvirág brmászott a medencébe ruhában, nyakig vizes volt, teljes átöltöztetés.... Minden volt nálam, csak cipő nem, de szerencsére a kisfiúnak volt még kinőtt szandija, így volt miben hazahozni.
Vendég
 


Kutyafüle,nagyon vékony vagy az utolsó képen!!! :) Mit táncoltál???
Incike szép vagy !!
Hoztam képeket én is...
Kép Vörösen
Kép 2005-ben
Kép Piciként
Kép Apa is volt picike
Kép Anya és Hanna
Kép Frankók
Kép Hannika
Kép Hanci tegnap

Többet nem hozok... :oops:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita, tök jól állt a vörös!! Frankó jányok gyönyörűségesek!!! Gréti olyan édesen vigyorog!! :lol:

Kutyafüle, de jó az a táncos kép!!!! Igaz, nekem az túl vékony (mert én is voltam, nem szerettem), de tök jó, ezt eddig nem is tudtam rólad.
Vendég
 


Anita, bírja Gréti az emeletes ágyat?

Jajj, bosszús vagyok. Úgy volt, hogy augusztusban elviszi anyós Gyöngyviágot pár napra és végre kifesthettük volna legalább az ő szobáját, erre nem kap szabit, mert a hülye málnára kivette már a nagyját. Remélem azért még szeptemberben megoldjuk, már olyan ronda a fal.
Vendég
 


Böbi,köszi.Nagyon szereti az ágyat.Totál bejön neki.
Medencés story nagyon jó,de gondolom neked nem volt vicces ennyire. :)
Az anyuci.hu-n van fenn valaki???Olyan jó kis oldal.Múltkor említettetek valami Facebook-ot.Az mi??

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Rájöttem mi az.Annyi ilyen oldal van már.Apum szerint baromság,mert mindenki tud rólad mindent.Hát nem tom.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Megyek mert még pakolászok.
Annus neked már csak holnap küldöm a képeket,még nem szedtem össze mindet. :oops:
Szép álmokat!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó éjt!
Vendég
 


Gyorsan rakok 1-2 képet a kiscsajról :wink:
Magamról inkább nem, mivel én soha nem voltam vékony, nem is leszek :lol: :lol:

Kép

Vetkőztetés álomban

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép

Ezek meg mai képek :wink:

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Tényleg, a jövő héten lesz tali valakinél???

Mert esetleg ha van kedvetek, hozzánk lehetne jönni :P

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi,
Léna olyan szép, és tuti kis cuccai vannak :wink:
A fodros kissapit honnan szerváltátok? Nagyon tetszik :) :)
Bogi fejéről az összes sapka lecsúszik, hiába kötöm meg...
Ti merre laktok?

Csajok,
Ti napközben hogy teszitek le a gyereket aludni? Van egy bizinyos idő, mikor aludnia "kell", vagy amikor álmos elaltatjátok, vagy csak leteszitek, vagy hogy?

emese1979
 
 


Mosta látom, én vagyok ma reggel az első :)
Bogi hnegyed10-től aludt negyed6-ig, a reggeli kaja után nyüglődve, de visszaaludt... megyek, ledőlök én is még egy kicsit :)

emese1979
 
 


Sziasztok!

Rakok én is régi fotókat rólam:

Kép Rövid hajjal ,kb. 2002-ben
Kép Szintén

Kép Göndör hajjal 2007-ben csak a bálra volt ilyen

Kép

Kép Lánybúcsúmon 2007-ben

Kép Tavaly agusztusban


Kép Esküvői fotók 2007-ben

Kép Megint


Kicsit sok lett belőlem, bocsi :D

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


na még egyet :D Kép

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Úgy látszik mindenkit elijesztettem a képeimmel :lol:

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Sziasztok!

Én vagyok, csak Petya nyűglődik. Nem hajlandó aludni, ha nem muzsikál a forgója.
Ahogy abbahagyja, felébred! :evil:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!
Egész hétvégén borzalmas időjárásunk volt, ez kihatott Manóra is, így ez egyenesen arányos volt azzal, hogy nagyon nem kell netezgetni Anyuka! :? :D Vilcsi tiszta hiszti volt a hétvégén! Csak babakocsiban volt hajlandó alukálni délután, de azt is úgy, ha ment a kocsi! Múlt éjjel annyira lehült az idő, hogy éjszaka elindítottam az olajradiátort! :roll: :? Jelenleg kb. 15 fok, de szerintem még kevesebb! Brzzzzz!

Emese-spéci én Vilikével úgy vagyok napközbeni alvás terén, - illetve eddig így volt, hogy a hétvége mit fordított azt még nem tudom - , hogy amikor felébredt reggel kb. fél 8 fele . ez már második ébredés!-akkor ugye hami, egy órahosszát kb. ébren van, és utána ő kéri, heves hisztivel, hogy álmos vagyok, tegyél hasra és hagyj magamra... :lol: , akkor elalszik, kb. 2 óra csicsis, és kezdődik előről! Este pedig fürcsi 1/2 7től-1/4 8-ig bármikor eshet, hami és csicsika.


Tényleg Annus milyen méretezésben várod a képeket?

Pár kép az IKEA-s bevásárlásból:

Kép Mi ez? :) Kép Bejárat a Vilmos-Birodalomba... Kép A szőnyeg Kép Raaaakkkkééééttta Kép Édes kettes! :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Na az előbb nem illesztette be, pedig azt írta, hogy a feltöltés sikeres, most ismét sikeres, csak nem illeszti be, ez miért van?

Kép "Vilmosok"

Kép "sanda" Vigyorikám

Kicsi csellel, mégis csak sikerült! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: