Új privát üzeneted érkezett!

még eszembejutott vmi a klip kapcsán, Böbi kiskori képével.
Ha esetleg mindenkinek lenne beszkennelt csecsemőkori képe, akkor azt is be lehetne tenni, pl. babák ás mamák, és egymás után jönne a két ablak a képekkel, vagy az anyuka/baba képéből egy montázst összerakni (ezt szívesen megcsinálom, a kutyának csináltam már - vmi hasonlóra gondoltam).. De csak egy ötlet:

Kép

emese1979
 
 


Emese!
Ari ötlet! :D

Böbi!
Egy nagy mall parkolójában, meg kimentünk a sivatagba.... :roll:
Én is vezettem.... :wink:....meg visongattam a férjem mellett.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mozza 2009.07.18 22:01-kor.

Kép
mozza
 
 


Panndi,
olyan szépséges lánykáid vannak!! Fruzsi meg sokkal idősebbnek tűnik a koránál, a haja meg annyira cuki :) :)

Böbi,
tök jó a nyaralós képed :) :)

Dóri,
Veletek mizu??

emese1979
 
 

 
 

Panndi!
Cukik a csajok! :D
Fruzsit hogy tettétek le a parton? Takaróra? És hogy vittétek ki? Babakocsiban? Érdekelnek a technikai részletek! :roll:

Kép
mozza
 
 


Csajok,Hanna még alszik!! :roll: Szerintem bekavartam nála.Itt aggódok agyalok és a meleg miatt akkor mikor elaludt fullra leengedtem a redőnyt.Szerintem azt hiszi éjjel van. :shock: Mert nem meleg,meg ha hozzáérek mozog is.Még jó :oops:
Mozza,nagyon szép vagy és nem változtál te sem!
Kutyafüle nagyon jó képek,darázsderekad van!!!
Böbi voltál fekete is???
Itt mindenki ilyen csinos???Csak én vok olyan béna. :?
Kutyafüle igen én mindig így csináltam a tejjel.
Böbi,tápszert állítólag lehet hűteni,melegíteni.Anno Grétinél a csecsemősök mondták,hát nem tom.Van egy csaj,ő megcsinál reggel 1 litert és lehűti és mindig vesz ki belőle. :roll: Én még nem próbáltam.
Adraci,nekem sem jön be a száj pötty,max a köldök.De még ezt is meggondolom.Tetkót meg kéne,de félek nagyon a tűtől,így nem tom még.
Sanyinak a lábán van,szerintem szép,majd keresek képet.Viszont a két lapockájára szeretné a csajok arcképét,hát az nekem már sok lenne.Így most kb a vállán lesz valami.
Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


mozza: tekintettel arra, hogy viszonylag messze van a part, meg sok cuccunk volt két gyerekkel, autóval mentünk le a partra, ott meg törölközőre tettük Fruzsit. Nagyon élvezte amúgy a partot, fújta a szél a fákat, nagyon sokáig elnézegette :)

Köszi a bókokat :)

Böbi, a kiskori képed csúcs, nagyon édes :)
Vendég
 


Anita, az a baj, hogy megmikrózom és utána már nem merem visszatenni a hűtőbe. Ha nagy ritkán forró vízben melegítem fel, akkor beteszem a hűtőbe, de mikró után nem merem.
Ne aggódj Hanna miatt, egy naptól még nem fog felborulni a rend.

Igen, 14-től 19-ig vörös voltam, utána fekete, 23 évesen levágattam tüsire, akkor platinaszőke voltam (szörnyű volt), majd rendes szőke, kb 3-4 éve melír. Szóval már nincs olyan, amit ne próbáltam volna! :lol:
Vendég
 


Panndi édesek a lányok!!!Zsófinak gratula,nagyon ügyes már a szobatisztasággal!
Na még annyi,hogy a cebion cseppet adnom kell neki de nem tom miért.A lelettel küldte a dokinő az utasítást. :roll: Tényleg arra nem írtatok,hogy visszavinnétek e oda vérvételre.???
Mozza nem semmi kocsikázás lehetett.
Ja,itt nem hűlt semmit,olyan az idő mint tegnap,vagyis 25 fok. :shock:
Mesi ez nagyon jó ötlet,de nem tok scenelni,max lefotózom majd.
Jóéjt.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Panndi, köszi, félve mutogatom, mert iszonyú nagy a kupi, de nem nálunk készült! :D A Télapó a bátyám! :)

Na léptem, jó éjt nektek és a babóknak!
Vendég
 


Anita, NEM! Nem vinném.
Panndi, ja, ezt elfelejtettem, Zsófi nagyon ügyes, bár már mi is itt tartanánk.
Na tényleg mentem.
Vendég
 


Böbi,
akkor tényleg mindenféle séród volt :) És melyiket szeretted a legjobban?

Anita,
ne legyél bolond, nagyon csinos vagy, nagyon szép szemekkel, komolyan!!!
A tűtől meg ne félj, ahogy apánk mondta vala: "Nem kell félni, nem fog fájni!"

emese1979
 
 


Böbi rakj képet a tüsi hajadról!!!
Lányok zavarjatok már el aludni,holnap összeesem!!! :lol:
Mondjuk tápszerrel ilyen gondom nincs,mert Hanna csak hidegen fogadja el.Persze nem hűtőhidegen.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita!
Sztem se vidd!

Tápszer:
Én eddig minden egyes tápinál új vizet forraltam.... :? ...lehetne mikrózni is? :?: :roll:

Kép
mozza
 
 


Böbi, ha ez remémnyt ad: egy hete még sehol sem tartottunk a szobatisztasággal ;)

Én is megyek aludni, bár pelenkatortát kéne csinálnom :roll:
Vendég
 


És Anita, Gréti kiköpött te vagy...és csodaszép....szerinted kitől örökölte??? :roll:

Kép
mozza
 
 


Böbi,Mesi köszi!
Tényleg megyek!!!
Sziasztok!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Ma teljes elveszésben vagyok! Egy pillre nem tudtam felnézni! Manócskám tegnap teljesen ki lett hozva a sordából, ma ennek ittam a levét, de rendesen! :cry:
De...
Sikeresen bevásároltunk a IKEA-ban mindent! Holnap dobok képeket a békáról, sőt a rakétáról is! :lol: Szőnyeg(ek)/?/, csúcs szuper(ek)! Szerintem! :oops: :D

Most grillezés van nálunk, mennem is kell, mert most sül a sütike még!

Jó éjszakát mindenkinek! Sziasztok!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Pelenkatorta kész, de látom, itt nincs senki :( Picit visszaolvasok :)

nozavi, szerintem Téged még nem láttalak itt, üdv köztünk :)
Vendég
 


annus: én fogok képet küldeni, csak elvesztettem a mailt, amit küldtél :( Légyszi küldd át megint! Köszi :)

Láttam téma volt a hozzátáplálás, elválasztás. Mozza, én megértelek, én sem vagyok híve a "szoptassunk évekig, ameddig csak bírunk" elvnek. Zsófit kb öt hónaposan kezdtem hozzátáplálni, és nála nagyon gyorsan ki tudtam váltani az étkezéseket, mert mindent falt. A reggeli szopit meg bizony azért hagytam el, és adtam helyette tápszert, mert ő éhes volt, türelmetlen volt, és iszonyatosan harapott... Akkor már fél éves elmúlt, én meg úgy gondoltam, hogy a fél éves kor volt a célom szopttásügyileg, azt elértem, de ha már szenvedés a szoptatás, nem látom értelmét... így tápszert kapott helyette, meg egy vidám, nem fájó mellű anyát :) Most is így tervezem, hat hónapos koráig szeretném kb szoptatni (Zsófinál nyolc lett a hatból.). Tudom, hohgy ez nem felel meg a WHO aktuális állásfoglalásának, de (és bocsánat, ha valaki másképp gondolja) el nem tudom képzelni, hogy egy Zsófi korú gyereket még szoptassak :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Anita!
Mi Hannánk is álomszuszék volt tegnap meg ma is. Tegnap letettük hasra délután egykor és 5-kor úgy kellett már felkeltenünk,hogy egyen :shock:
De ez nagyon nem tetszett neki. :D
Féltünk hogy éjjel már nem fog szundizni. De megint aludt 8 órát.
Meg ma reggel is aludt még kicsit.

Megvagyok elégedve. :lol:

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Micsoda éjjeli bagoly itt mindenki!!!

Kutyafüle!
Nagyon csini voltál!!Nekem se volt soha ilyen vékony derekam...nem is lesz az is biztos :lol:

Mozza!
Hát tényleg te elmehetnél modelnek...tuti jól keresnél vele!!!És szinte minden képe ugyan úgy nézel ki!!!!!Kocsi szupi!Vegas meg...na azt is csak a filmekből fogom látni....

Böbi!
Nagyon jó kis frizkóid voltak!!!!Látom te is szereted a változatosságot,meg jó bevállalós vagy!!!Neked is tuti a bérelt kocsi!!!!És oda se fogok eljutni :lol:

Panndi!
A lányok nagyon szépek!!!Az utolsó kép...nagyon aranyosak!!!!Blogon fen van a "levél",de majd küldöm akkor megint!

Remélem nem hagytam ki senki :oops:

Emese!
Jó ötlet!!!Tudnátok ilyen képet is küldeni?Lefotózva v scanelve?????Mert akkor jöhet!!!!!!!

annus11
 
 


Netti!
Téged hagytalak ki! :oops: Te viszont tényleg minden képen máshogy festesz!!!!Tényleg jó az utolsó képed!!!

annus11
 
 


jó regglet!

Lánykám épp a tornáztatónak magyaráz, remélem még ellesz egy darabig...
Hajnalban kelt 2.30-kor (rég volt már ilyenre példa), ami után nem akart visszalaudni - ölemben, keze,ben kétszer visszalaudt, ahogy letettem, 5 percre rá nyafi. Így kb. 30 percen keresztül ment a hiszti, de utána csak negyed9-kor keltem hozzá.

Nóri,
fél12-kor grilleztek? Mennyi az időeltolódás?? :roll:

Panndi,
milyen az a pelenkatorta? :oops:

emese1979
 
 


Emese!
A pelenkatorta pelenkából áll,és közé még ilyen apróságokat szoktak tenni a babának h cumisüveg stb.Nagyon jópofa!!!Jó kis ajándék a baba születésére! :wink:

Nekem Iza fél5kor kelt,evett...azóta alszik :roll: Meg vannak zavarodva ettől az időtől!!!Na én is,hozzáteszem :roll:

annus11
 
 



nézegetem a babauszas.lap.hu-t, ezt az egyik oldalon találtam.
"A foglalozások után lehetoség van szauna használatára is, amely 80-85 C fokra van felfutve, így azt a szülők a babákkal együtt is használhatják. Tapasztalatok szerint mind a babák, mind a szülők nagyon szeretik a foglalkozás utáni szaunázást, mivel ott oldott hangulatban lehet beszélgetni, tapasztalatokat megosztani egymással, és közben a babák is "társadalmi életet élhetnek".

Ez m ost komoly???? A babának szerintük jót tesz a szauna??? Megáll az eszem!!

emese1979
 
 


Na ezt még én se hallottam....biztos vmi újdonság.....

annus11
 
 


Jó reggelt!

Tegnap a babaúszást felejtettem el! Kispesten, és a Camponánál lévő usziban is van babaúszás, de rohadt drága!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Jó reggelt!
Végül Hanna amint este bementem,felkelt,evett.Aztán kelt fél 4kor is most hulla vok,viszont megint alszik.De látom nem csak az én Hannám ilyen,
Hát én sem tudtam hogy mi az a pelenkatorta.... :oops: de megnéztem,nagyon jó!!!Csak itt nem divat,pedig örültem volna neki.Panndi dobsz épet majd???Nálunk alig voltak látogatok is.Ez a mi formánk.Férjem részéről senki nem jött és nem is fog. :(
Mozza,köszi,aranyos vagy.Majd keresek még egy képet,éjjel jutott eszembe hogy van közeli a vörös hajamról.
Mennem kell.
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk mi is a Balcsiról még pénteken, hááááát nem volt egyszerű a három gyerekkel, az biztos.......
Azt hiszem nem vállalnám be még 1x, amíg Léna ilyen kicsi.
Szerdán neki is extra nyűgös napja volt, egész nap hiszti ment, sőt még az esti elalvásnál is folytatta :?
Viszont a köv. nap már jobb volt :D

Nagyon jó képeket tettetek fel, tök jó látni, kinek milyen frizurája volt, mindenki nagyon csini volt és most is az :wink:

Nóri!
Nagyon sajnálom, ami veletek történt, Zalán nagyon szép kisfiú volt! :cry: :cry:
Borzasztó erős lehetsz, ha így sikerült felállnod!
Gratulálok Vilcsihez, ő is helyes kiskrapek!

Mozza!
Next a Westendben van, meg a Párizsi utcában, de az csak gyerek.
Elvileg valamikor jövő héten kell kezdődnie a leárazásnak, majd bemegyek és megkérdezem, pontosan mikor :wink:

Annus!
Képeket én is küldök majd, csak össze kell szednem :D

Netti, Panndi!
Hozzátáplálást én is 5 hó körül szeretném kezdeni és nem bánnám, ha max. 8 hós korára elválasztódna Léna.
Noel 8,5 hónapig, Leon meg csak 6,5 hónapig szopott, maguktól választódtak el, de nem bántam.
Én se tudnám elképzelni, hogy egy 1 évnél idősebb gyereket szoptassak.......
Persze megértem, ha valaki így csinálja, csak nekem nem menne. Én igazából nem is annyira szeretek szoptatni, borzasztó nagy macera, nagyon folyik a tejem, állandóan minden tele van tejjel, éjszaka hatalmas fürdőlepedőket hajtogatok a hálóingembe és néha még így is tejes az ágy :?
Marha szexi :evil:
Ha meg melltartóban alszom, ami szerintem szörnyű kényelmetlen, akkor 2-3 óránként cserélni kéne a betéteket.......

Ha rohanok, mert megyünk a telekre a dédihez :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Hú mennyi új oldal meg kép! Kicsit lemaradtam. Jó volt az anyukákról is képeket nézni :-)

Nővéremék voltak itt nálunk pénteken és lecsábítottak minket hozzájuk. Mondták, hogy vigyáznak a 2 gyerekre, miután elaludtak, mi meg menjünk el egyet vacsizni. Nagyon ránk fért már. Utána meg még dvd-ztünk projektoron (mozi helyett). Szóval jó volt kicsit kimozdulni, ha már a Balcsi nem jött össze a rossz idő miatt. Elhalasztottuk jövő hétre, pénteken megyünk.

Panndi
Zsófi nagyon ügyes. Maja is pont ennyi idős volt, amikor elkezdtem leszoktatni, nagyon hamar sikerült.
pumuklii
 
 


Sziasztok!Na én is itt.Reggel a szokásos procedrúra(Stella fésülés,porszívózás,pelenka vasalás),aztán szakdoga, szopi,majd ebéd. Mindjárt játszunk valami társast Danival.
Tök jók a képek!Imádok képeket nézegetni!!!!!!!! Pumukli,Te is dobj majd fel,ha van kedved!!!!Amit a múltkor tettél a rózsaszín topban,kiköpött Jenifer Aniston,csak úgy meresztgettem a szemem.
Hű,ezek az amerikai képek szuperek.Irigy-irigy.Az is egyik álmom,de 2 év múlva az 5. házassági évfordulónkon a legnagyobbat szeretném valóra váltani:eljutni Rómába.Mindent imádok,ami olasz!!!!!
Hát köszönöm,az a derék a múlt,és hát jó lenne,ha lennék még olyan,de nem hiszem.Egyébként voltam még vékonyabb is azelőtt 2 évvel,5kg-val kevesebb voltam.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle,
Riki rendes gyerek akkor, ha ennyi mindent tudsz csinálni mellette :) Mennyi alszik naponta, vagy elvn egyedül?

emese1979
 
 


huu joreggelt

tok jo volt ennyi kepet nezegetni igy reggel :lol:
jo mar nicns reggel,de reggel ota takaritottam ES most rendezzuk majd at a gyerekszobat.

mindenki nagyon csinos es szep!!!
gyerekkori kepeket en is csak szkennelni tudok mar :lol:
azert annyira nem vagyok fiatal h az is digitalisban legyen meg :roll:
de meglepett h tobbek szerint is tok masok a kepeim.
nekem nem tunik fel egyaltalan. :roll: :lol:
en meg voros sose voltam! de tok jol allt itt mindenkinek akit neztem.
egyszer voltam szokes fel evig de nagyon nem talaltam benne magam. pedig jobban dicsertek mint a feketet.. de hat igy jobban erzem magam :)

panndi
gyonyoruek a lanyok!!
tenyleg lehet kovezni de en se tudom elkepzelni h szoptassak egy akkora nagy lanyt mar.

akinek mar van idosebb baba is es van kedve elmeselhetne reszeletesen hogy milyen tempoban es mikkel ekzdte a hozzataplalast es kb mennyi ido alatt tudta kivaltani az etkezest meg ilyesmiket. engem tokre erdekelne :roll:
de csak ha nem faraszto.

mozza
miert nem modellkedtel soha? :lol:

tapszer
en nem forralom soha.. Boro nem rajong erte melegen amugyse.
ami nem fogy el babaviz egy nap alatt azt elfogyasztom en :roll:

piercing
hat nekem volt sok helyen :lol:
elegge hirtelen felindulasbol cselekszem altalaban ilyen teren.
volt szemoldokomben.16ev korul.aztan volt az allamnal( ott csak 2 honapig) aztan orrban es nyelvben. ja meg koldokben is.
most epp sehol sincs.
a nyelvembe visszateszem es a koldokombe.
egyebkent a legtobb piercing ha kiveszed nem hagy nyomot maga utan. kiveve a koldok.
persze biztos van akinek nem olyan a bore.

tetovalas
engem tok nem zavar h ha oreg leszek lesz par tetovalasom.. nekem mindegyik tok "szolid" ugymond.
de ha nem lenne az azt se bannam.
oregen amugyis kit erdekel h mi van az en testemen... akkor a derekamat se hiszem h mutogatom.. meg nem ugy oltozik akkor mar senki. ez persze csak az en velemenyem :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Jó régen nem voltam, de túl sok a dolgom.

Megnéztem a képeket és mind 1-1-ig szuper.

Mi megkaptuk az oltást+prevenart. Láz és nyűg elmaradt szerencsére.
5010g és 57cm most Benji. Nagyon sokat mosolyog és beszélget már. Most kezd hajat váltani.

Tetkó: Nekem sosem lesz, mert apa kitagad. Ő úgy van vele, hogy tetszik neki amíg nem rajtam van. A pircing meg nekem nem tetszik.

Kép
2003-09-13 Esküvőnk
Kép
1985 nyarán 4évesen
Kép
2007 nyarán
Kép
2006 Reptér, Kilátó

Kép
Kép
incike
 
 


Netti,
a köldöködbe próbáltad már visszatenni? Neked összeforrt a luk?

Incike, de jó képek ezek is!!!

emese1979
 
 


na csak gyorsabn,aztán jövök még!

Nextben már leárazás van!!!Tök véletlenül bementem ma...alig vlt már vmi,1 db napozót vettem neki....ennyi! :(

Trixi!
Akkor inkább legyen szerda délelött!Majd priviben megbeszéljük mikor és hol!!!!Köszike előre is!!!!

na most mennem kell

annus11
 
 


na találtam még egy kb. 7 évvel ezelőtti képeet, beszkenneltem... én vagyok a kék ruciban, majdnem 20 (!!) kilóval könnyebb voltam... úgy nézek ki, mint egy anorexiás, nagyon meleg...

Kép

emese1979
 
 


Hello csajok,

képek szuperek! Szeretem nézegetni! :D Panndi, a lánykáid haja, csúcs! Mozza, te meg ha stuvi voltál, lehet találkoztál a férjemmel; a reptéren pszichologizál. :D

Tök jó, hogy itt mindenki ilyen mozgós-utazós-programozós família, így már nem érzem olyan rosszul magam! :lol: Anyukám kezdetben ki volt akadva, hogy sose vagyunk otthon, meghogy szegény gyerek... :? Pedig gyanítom; neki jobb, mint a szmogban!

Emese, ahogy elkezdett nőni a pocakom, én kivettem a köldökömből és sajna nem fort össze. :(

Én gyerekem is össze-vissza alszik napközben. Eddig inkább semmit, tegnap 3 órát egy huzamban, ma reggel kicsivel felkelés után, meg most is. :shock:

:arrow: ebéd

Kép

Kép
adraci
 
 


Sziasztok!!!!
Nagyon jók a képek,én is szeretem nézni.Majd délután hozok még.
Netti,majd leírom szívesen a hozzátáplálást,csak most nincs időm.
Annus neked is küldöm éjjel a képeket majd.
Nem soká vendégeink jönnek.
Képzeljétek Apa kifurta a fülem.Már régóta akartam,de félek a tűtől.Nagyon jó lett és nem fájt!!! :lol:
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na, szép jó reggelt..... :roll:
Lakást mostanra sikerült 1be raknom....Lili is túl van a mai 3. szopin, nem nagyon akar ma napközben aludni....nyafizik....de most ebéd után 20 perc ringatás után beugrott az ágyikóba.....(eddig sírt....most csönd :roll: )

Mi épp MotGpt nézünk...illetve én itt ülök úgy 'nézem'... :lol:

Arik vagytok.....170cm-t sem érem el.... :oops: :lol:
De én kimondottan szeretem... :roll:
De pl. art directorkodni fotózásokon kimondottan szeretek/szerettem.... (hű, ha látnátok 1-2 celebmodellt smink nélkül reggel tréningben...... :lol: :shock: :lol: )

Anita!
Dobd fel azt a vörös közelit!

Böbi!
Te meg a tüsit!

Adraci!
Elképzelhető...bár én mindig a pszicho főnök nénihez mentem ( a neve nem ugrik be), ő elemezte ki évenként, hogy ép elméjű vagyok e még a sok melótól:lol: :lol: . Lehet hogy ismered is?
A férjed Maléves, Hungarocontollos?

Emese!
Hű, tényleg brutkó vékony voltál! Hány éves voltál akkor?

Kutyafüle!
Bakker, neked hány centis derekad volt???? :shock: :shock: :D 45?

Pumukli, Adraci, Esztó!
Tegyetek képet ti is!!!! Kivi vagyok nagyon!!!!

Kép
mozza
 
 


Ha ez vígasztal valakit, én sem voltam, és sosem leszek karcsú. Maradok a divatosan duzzadt típust erősítők táborában!
(Ezért nem is szeretem ha fotóznak, és ha van is egy pár képem, azt sem mutogatom szívesen)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Szép napot!

Mi is MotoGP-t nézünk, le is fotóztam Iringót, mindjárt teszem. Meg még egy-két képet, a gyerekekről úgyis régen tettem - ha nem baj.

Anita, szerintem is nagyon szép vagy, mirő beszélsz?????

Panndi, most tisztáztuk, 10 napig leszünk a szülőfalumban, egész nap bugyiban lesz a lányom, mert van kert, aztán ha készen áll rá, akkor szobatisztaként jön haza, ha nem, akkor nem, végülis nem vagyunk még elkésve semmiről.

Mozza, tüsihajas képem nincs digitálisan, majd szkennelek, de azt max priviben küldöm el, mert ULTRA GÁZ!!!!! :lol:

Emese, én is hasonló anorexiás voltam, 24 évesen 48 kg és 167 cm.. :roll: A szőkét és a melírozottat szeretem a legjobban, ezeknél maradok.
Én biztos nem vinném szaunába, mert utálom! :-)

Annus, szerdáig küldöm a képeket, ha javasolhatom, akkor a klipp címénél ne legyen ott, hogy babanet, mert én nem szeretném, ha ismerősök, akiknek átküldöm, utána elolvassák, hogy miket írtunk. Pl sógornőm tuti kitálalna anyósnak, hogy miket írok róla! :lol:
Vendég
 


Trixi, nem is kell mindenkinek vékonynak lenni. Én az 55 kiló alatti súlyomat utáltam, nekem az kevés volt. Az se jó, ha valaki meg túl vékony.
Ja, és köszi hogy apád megcsinálná a forgónkat, de még konektor sincs ott a közelben! :lol:

Na, akkor a képek:

Kép MotoGP
Kép Siófok
Kép Hahó
Kép Szabó jányok
Vendég
 


Tényleg nagyon jók a képek, én is szívesen nézegetek bárkiről.
Rólam pár:
3-4 évesen (egyik kedvenc képem)
Kép
menyasszonyként
Kép
családi kép (az első, Máté már 13,5 hós volt) úgyhogy nem vagytok lemaradva :wink: babaként
Kép Kép

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


halihoo

szabo lanykak is olyan szepek!!!

Bobi,tusis kepet ide pls :lol:
es a klippnel tenyleg ne legyen ott h babanet.. annyira nem rajoganek erte h elolvasgatnak miket irok. lenne szarkeveres. a parom testverenek a bnoje profi benne .. :lol: :lol:

Emese, pirszinget barmikor visszatudom tenni a koldokombe :lol:
de egyenlore meg nem akarom.
majd ha eltunt a hasam ami megmaradt meg..
ja es sztem jobb h nem minusz 20kiloval vagy most :wink:

Tegyetek meg kepeket!! :lol:
szkennelek en is kiskorit este :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Iringo tiszta anyja :roll:

Moncsi
nem valtoztal sokat :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Anyukák gyönyörűek vagytok, na nekem se volt ilyen karcsú derekam soha mint kutyafülének :)

Én 2004-ben fogytam le 13 kg-ot aztán kezdtem magam elfogadni :)

Tejcsit, ha nagyon éhes a kicsi akkor én is mikrózom, tudom nem kellene, dehát ki tudja kivárni azt az 5 percet éjszaka pl :), ilyenkor nem melegítem újra, vizes melegítésnél újraszoktam :)

Netti babavizet én is megiszom ami megmarad :)

Csapvízet útálom forralni, érdekes fehér szemcsék lesznek benne, nem értem :(

zili én lányom is megőrült kaja terén, ő sem hajlandó egy-egy kajánál 70-80-nál többet lenyomni, aztán büfi majd fél-1 óra múlva újra éhes :(, érdekes lesz csütörtökön az érdi utazás (200km) :)

tetkó nem lesz nekem se, nem érdekel, sőt ékszert sem hordok, bizsut nem bírom, és még az aranyat sem mindegyiket és fémallergiám is van :)

Netti te nagy átváltozóművész vagy :)

szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


szabó lányok és panndi lányok is tündériek :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Böbi!

:D Gyönyörűségesek a csajok!
Egyre jobban kezdek belelkesedni, hogy 2 lánykánk legyen nekünk is.... :D

Moncsi!
Tényleg nagyon cuki a kedvenc képed!Te nem sokat változtál a gyerekkori fotódhoz képest, kvázi u.olyanok maradtak a vonásaid! :D

Annus!
Csatlakozom Böbiékhez! Ne legyen rajta pls., hogy babanet!
Sose lehet tudni......lsd. anno fórumon írtak..... :?

Kép
mozza
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: