Új privát üzeneted érkezett!

Anita köszi, olyan furi kicsinek látni, régen volt :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Anita egyébként nálunk is mindig én fényképezek, a gyerekekről vannak jobban képek, ők a fontosak :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


mozza gyönyörűséges Lili

emese Bogi is nagyon aranyos :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 

 
 

Ildi ez így van. :lol:
Hanna bealudt,ma még alig evett,de már 300 ml teát ivott.
Remélem most majd zabál,mert kicsit hűvösebb lett.Én úgy félek a vihartól. :oops: Más is van így???
Képzeljétek,én marha hogy ne unatkozzunk kitaláltam reggel hogy só-liszt gyurmázunk Grétivel.Nos...minden olyan volt,de élvezte és ügyes volt!!!!!Szóval megérte takarítani!!! :lol:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita Lara azért eszegetett olyan 400 körül már lement, vizet alig ivott

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


most néztem a hőfokokat, nem semmi nyugaton 20 fok körül, nálunk 29, Debrecenben még 32 fok van :)

már itt is jól be van borulva, meg azért már esteledik :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi azért Hanna is evett már 400-at,de még ma fog enni.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Ildi,
milyen szép Édua kicsinek is!

Annus,
bevált nálunk is a Chicco kenguru :) ma elaludt benne délután, meg most kutyasétáltatásnál abban volt- sztm az tetszik neki, hogy kilát belőle, folyamatosan nézelődött jobbra-balra :)
Nagyon szép az esküvői képetek!!!

Nekem ez az egyik kedvencem, tesómékkal :)
Kép

emese1979
 
 


na nem is írtam, banya a liftben - biztos fázik a gyerek... (napozó + zokni meg vastag rugi, sapka...)

emese1979
 
 


Mesi szép voltál!
Na lépek,dörög villámlik.....kihúzok mindent
Majd jövök még......
Sanyi videózik,fotózik,nagyon durva villámok vannak.....

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita,Emese!
És ti tudjátok h milyen tetkót akartok?van vmi konkrét ötlet?Nekem vmi olyasmi lenne h halacska,vmi jópofa.Lenne egy nagyobb,és kisebbek.A nagy apcimat jelentené,a picik meg a gyerkőcöket.Szóval egyenlőre csak 1 pici hal lenne :wink: de h ezt hova kéne...vállra nem akarom már....

Emese!
Csinik vagytok a képen!!!Az avatarod is olyan jó kép!!!

Anita!
Huuu,ennyi teát megiszik :shock: Izába max 20 mlt ha bele tudok kanalazni....ő inkább eszik 8) :lol:

Hát nálunk is én vagyok a fotós...már videózgatok is,de Iza ha kiszúrja akkor abbahagyja a gagyarászást és lesi h mi van a kezemben...remélem megszokja hamar :roll:

Emese!
Szupi h jó a kenguru!Liftes néni :roll:

Vmit akartam....ja tudom!Most ahogy néztem Izust(na nem mintha nem gyönyörködnék benne folyton :oops: )szóval sokat változott,szerintem kezd rám hasonlítani :lol:

annus11
 
 


Anita, annus Lara 500-at evett végül, igaz még ébren van, de ezt 10 kajálással hozta össze :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Jesszu!!!
Nem semmi a csaj!!!
Mi most 6szor eszünk a meleg miatt,amúgy már 5ször ettünk csak.Hogy mennyit azt ugye nem tudom....de eleget,az a lényeg :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Nagyjából visszaolvasgattam a mai napot. Termeltetek rendesen... :)

Mi lementünk a Balatonra, és szuper jót pancsiztunk. Mindhárom fiú nagyon élvezte. Petyát beletettük egy kis csónakba, és végig bent volt velünk a vízben! :D

Annus!

Ha kell a popsitörlő, és jó úgy Neked,akkor elvinnénk valamelyik nap Hozzátok, mert nehéz, és nem akarnám, hogy cipekedj. Iza+ a csomagok, sok lenne kissé.

Valamire akartam még reagálni, de mire ideértem, elfelejtettem. :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi!
Okénekem úgyis jó!De nem cipekednék,vinné a babakocsi!
Na madj egyeztessünk akkor!!!! :wink:

annus11
 
 


na, tetko jo tema :lol:
nekem van.
derakamon egy napocska,nem nagy. meg a tarkomon :roll:
majd teszek rola kepet.de arrol most nem talalok egyaltalan.
teszek "regi" kepet :lol:
Kép 18 evesen Kép 19 evesen :) Kép 20!! [img]
tavalyit meg mar lattatok :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Az igen. És a hévre hogy teszed fel??? :)

Esténként (5 után) bármelyik nap jó nekünk. Ha Neked csak a de,akkor nekünk a kedd, vagy a szerda a jó!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok.
A kisfiam is napok óta alig eszik.50-et, 40-et, néha 70-et vagy 90-et.Azt nem tudom, hogy hányszor, sokszor asszem, de a 150 ml/tests.kg tuti nincs meg.Vizet nem issza meg, cumisüvesből nem kéri a tejet...
Annus"Iza ha kiszúrja akkor abbahagyja a gagyarászást és lesi h mi van a kezemben...remélem megszokja hamar " HÁ-HÁ....., persze....Egyre jobban fogja érdekelni, meg akarja majd fogni, aztán ő akarja kezelni..A nagyobb fiam már maga káészíti a képeket, telóval is, sorozatot, apáéval. Így buktam le, hogy megettem a túróstáskát!!Észrevétlenül dokumentált :shock: :shock: 2 éves!!!!!!!!
Ha vmi nem tetszik neki, azt kiabálja:Anya ÁLLJ!!!!!!Any FÁÁÁJ!!!!!!Hangszigeteletlen társasház, pszichológus szomszéd :roll: :roll: :roll:
Képzelhetitik, milyen...És közben a szeme huncut.Mit csináljak?
zili
 
 


kuldok kepet terhesen is. de egyik kepen se latszik a hasam :(

Netti
Kép
maumau
 
 


Lányok!
Akkora állat vagyok.Lefejtem a tejet este,olyan 20-30g max.És pár perc múlva véletlenül hozzáöntöttem a 130g hűtőhideghez.Ez így megsavanyítja?Én akkor komolyan elkezdek bőgni.Egész nap fejtem,mire nagy nehezen lejött ennyi,és végre el tudnám tenni.Ez így gáz?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Most visszatettem a hűtőbe.Reggelig várok.Hogy veszem észre,ha megsavanyodik?Szaga van,vagy hogy? Nem akarom kiönteni,hátha nem lesz semmi baja.Segítsetek!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na végül vihar nem volt,csak eső,de az rendesen.Végül nem baj,de már rákészültem. :lol:
Ildi,hát mi a melegbe eddig olyan 7x ettünk az 5 helyett.Ma 400 at evett,de még mindig alszik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pedig fél 4kor kajált.Mit csináljak??????A pancsi már elmarad????Na de enni nem kéne neki????Ez a lány.....mindig a frászt hozza rám.....mióta megfogant.... :? :D
Netti,szép vagy a képeken.
Annus,én a derekamra akarok valamit,csak nem tom még mit.
Tényleg...piercing kinek van és hol???Mivel Apa csinál,így kéne a köldökömbe meg az orromba valami szép,nem feltünő,de én olyan fosos vok.Na meg apa rakna máshová is.... :? :roll: hát nem is tom.....nekem olyan furi lenne :oops: :oops:
Trixi biztos szupi volt a fürdés.
Netti vettél medencét végül??
Ja,ha fotózok,már Hanna is figyeli és minden mást abbahagy olyankor.
Gréti meg sokszor menekül előlem.
Zili érdekes lehet az "Anya fáj"szitu,ismerős.. :lol:
Na megnézem Hanna akar e enni,bár nem ébresztem,majd kel.
Bizti lesz ennek a sok alvásnak böjtje még...tuti nem alszik pár nap rendesen.Megzavarta az idő szegénykém..
Lehet nem jövök már,így szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Kutyafüle,szerintem jó lesz a tej!!Nekem a kórházban egyből hozzáöntötték a hűtőben lévőhöz!Így itthon is úgy csináltam Grétinél és Hanninál is.Semmi baj nem volt,soha nem lett rossz a tej.
Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Kutyafüle, most mi savanyodik meg? :roll: Ezt nem értem. A több hideg tejtől a kevés lefejt szobahőmérsékletű? Nem hiszem...

Netti, nekem teljesen olyan, mintha minden képen valaki más lenne...

Emese, tök jól festesz az esküvői képeken (is) 8) Annus és Anita, ti is!

Édua vonásai már kicsin is megvoltak!

Na itt semmi vihar, csak egy kis szél volt és pár fok lehűlés, de 26 van kint. Pedig Anita elvileg nem messze vagyunk tőled.

Küldenék én is képeket, de valahogy nincs kedvem kicsinyítgetni. :oops:

Kép

Kép
adraci
 
 


Hanna még alszik.
Adraci,itt csak dörög,meg esik.De nincs olyan nagy szél mint amit mondtak.Ja meg villámlik nagyokat.Nekem már ennyi elég hogy egér lyukba bújjak. :lol:
Tényleg megyek!Jóéjt!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Adraci,fordítva.A meleg tej elvileg ha hozzáöntöd a hideghez,akkor azt összerántja.
Anita,Te így szoktad csinálni?És nem volt eddig gond? De jó volna!!!Mert a szívem szakadna meg ezt kiönteni. Figyelem reggel,és arra gondoltam(hogy bár ez nagyon gusztustalan,de megkóstolom picit,mert ha megsavanyodik,akkor reggelre már igen.Ha nem,akkor le tudom fagyasztani.
Képzeljétek vettünk nyomtatót.Klassz.Alig tudtuk elhelyezni az íróasztalnál.
Volt itt egy kis vihar(nem vészes),manó meg pont elaludt itt a szobában.Az ablak ugye nyitva,hagy hűljön a levegő. Egyszercsak becsapott itt a közelben,szegény felriadt rá,és elkezdett picit sírni.Úgy megsajnáltam kisszivem.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Hali!
Na, akkor én is teszek régi képeket...
Netti!
Jó volt a hajad az utsón!
Anita!
Neked a vörös tényleg nagyon dög! És Gréti sztem nagyon hasonlít rád!
Annus!
Nincs olyan kép, ahol hosszú a hajad? Egyet láttam anno, sztem tök jól állt!!!!!
Kép 6 éve stuviként egyenruciban a gépen Kép Kép 3 éve Kép esküvői
Kép Vegas, tavaly ilyenkor
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára mozza 2009.07.18 21:28-kor.

Kép
mozza
 
 


Annus! Átküldem neked a képeket a kliphez!
Nézd át őket és aválaszd ki a szerinted legjobbakat! Rád bízom! :D

Köszi!

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


KUtyafüle, semmi baja nem lesz!

Emese, szerintem tök jó a Bogis kép!

Csajok, nagyon csinik vagytok a képeken! Anita, Te szinte semmit nem változtál!

Nekem meg Iringó tápszer pocsékoló, Ő is keveset eszik az elmúlt napokban, újra melegíteni meg nem szeretném, így a fele megy a lefolyóba. Most is itt áll a vacsija, de elaludt. MIndegy, inkább ezt pocsékolom, mint az anyatejet.

Én is teszek fel majd képet, csak kicsinyíteni kell.

Ma átjöttek a szomszédék 3 gyerekkel, volt nagy zsibvásár. Aztán a szomszédasszonnyal úgy döntöttünk, hogy lelépünk, átmentünk hármasban (Iringót vittem) hozzájuk sörözni, apákra maradt a 4 gyerek. :lol: Fél órát bírtak, utána már jött a telefon, hogy visszajöhetnnénk.
Vendég
 


Olyan szépek a képek!A babákról is és az eskisek is.
Kedvet kaptam.Nem tom feltölteni a kedvenceim,mert a formátum nem jó.De ezt nagyon szeretem!Emese,nem tom mennyire látszik,a tortán ott van Stella is.
De ezt még szeretem.A barátnőmmel és Dani öccsével készült.Ők voltak a tanuk a polgárin. Kép Kép

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Mozza, de gyönyörű vagy! Én mindig írtam, hogy Neked fotózni kéne! Bérelt autó volt? Én is teszek fel amerikás bérelt autós képet, nem kíméltük! :-)

Susycat! Jó a felső vonalzód! :-)
Vendég
 


Na gyerek alszik, kutya csámcsog, mindjárt jön a hatalmas büfi :) bezzeg őt nem kell büfiztetni :) :)

Mozza,
mindegyik képen tök szép vagy!
Nem is értem, miért nem mentél el modellnek!!

Netti,
szép vagy Te is! És milyen fiatalka még! Amikor én 20 voltam, még sehol nem volt a digitális fényképező :roll: :)

Anita,
nekem a köldökömben van még piercing, ill. most nincs, terhesség alatt kivettem. Persze mondogatták, h összeforr pikk-pakk, de néztem már, és simán be tudom tenni... Másnak sem forrt össze??

Annus,
a halacskés tök jó ötlet, szépen meg lehet csinálni nagyon!! Én vagy a vádlimra oldalra végig, vagy a combomra oldalra szeretnék majd vmit, majd egyszer.. Van egy nagyon jó barátunk, ő csinálta nekem másodjára (javítva lett, mert aki először felrakta, elcseszte), meg a férjemet is ő szokta, sok nemzeközi versenyt is nyert, meg régóta van már a szakmában.

emese1979
 
 


Kutyafüle,semmi baja nem lesz a tejnek, lehet öntögetni. Csak a már lefagyasztotthoz nem lehet frisset önteniEgyébként az anyatejadók is öntögetik a hűtőben lévő 2 dl-es üvegpalackba az adagokat, a szállítás 2-3 naponként van, képzeld, hányszor öntenek a már hűtős tejhez frisset... Nyugi, ez így jó.Eddig hogy csináltad?A kis 20 ml-eket lehűtve öntötted a többi hideghez?
zili
 
 


Én idegenkedem a tetkótól.Nekem max a derékon tetszik a nonfiguratív.Férfiakon meg az olyan,ami George Clooney-n volt az Alkonyattól pirkadatigban.Az nagyon komoly!De nem"evilágra"való.Bemenne a férjem egy állásinterjúra,és meg is köszönnék neki. Amúgy Dani is gondolkodik most.Valami nonfiguratívat akar a tarkójára vagy alá és a két lapockájára,a két oldalra a gyerkőcök nevei lennének az ábába csempészve,középen az enyém.Háááát.Én nem bánom,de szerintem ne hamarkodja el azért.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Zili,igen. :oops: :oops:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Böbi!
Bérelt autó.....fékbetét csere kellett amikor v. adtuk.... :wink:
Kicsit maghajtottuk! :lol: :roll:

Kép
mozza
 
 


Na megyek,mert elalszok.Jó éjt!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle,
milyen szépek vagytok Ti is, és nagyon jól áll Neked a menyecskeruha, tök jó az alakod :) Nekem sosem volt ilyen vékony derekam :)
Ja, látom Stellát is!!!
Nekünk tavaly május24-én volt az esküvőnk, Steve 3 hete volt akkor nálunk - jó volt hajnalban hazajönni és takarítani a pisit-kakit :) :) most itt horkol alattam :) remélem pukizni nem fog...
Néztem a furmonátort- hát, ha tudnám hogy 100%-ig beválik, tutira beruháznék egyre!! Én porszívózni szoktam még a kutyát, imádja :) :)

emese1979
 
 


Jajjj, nekem nincs tetoválásom. Nem teccik. Meg mindig az jut eszembe, hogy öregeken hogy néz ki? De még egy öregen se láttam. Ti? :D A férjem tutira elválna ha hazaállítanék eggyel. :lol:

Köldökpiercingem viszont van. De minek? Ha mégegyszer dönthetnék, bizony nem csináltatnék. 18 éves voltam... :oops: Szerintem felesleges. Meg ha jól emlékszem fájt is. Ja és apukám nagyon szomorú volt, hogy ilyenre adtam a fejem... :(

A tesómnak van ilyen szájpöttye. Rakok képet. Nekem ez se teccik. Szerintem vicces lesz úgy 40-50 évesen. Vagy ez a pötty lesz ott, ha kiveszi meg egy lyuk... :? Kép Tesóm és Mackósajt

Kép

Kép
adraci
 
 


Kutyafüle, természetesen úgy is tökéletes, csak felesleges mozdulat mégegyszer kinyitni a hűtőt:)Semmi baja nem lesz a tejnek, jó éjszakát neked.
zili
 
 


Kutyafüle, Te is milyen szép vagy és milyen vékony!!

Mozza, mi összetörtük.... De nem mi voltunk a hibásak, hátulról belénkjöttek. Teszem:

Kép
Vendég
 


Kép 2006. január
Vendég
 


Na most velem lesz tele az oldal, ezek a régi képek vannak a gépemen:

Kép 96. december

Kép 2001 - a cél
Vendég
 


utolsó, ígérem mára nincs több! :-) 77.december
Kép
Vendég
 


Böbi! :lol: :lol: :lol:
Nagyon laza a kép!
Hol voltatok...rendszámot nem látom....

Na, akkor íme, hogy miért is volt az a fékbetétcsere:....... :roll:
Kép Na, ki a gyorsabb?.....:)

Kép
mozza
 
 


Florida, ott csak hátul kötelező rendszámtábla.
Nem csodálom azt a fékbetétet! :-) De hol, amikor nagyon szigorúan büntetik a gyorshajtást? Vagy letojtátok?
Vendég
 


Tetkó: kevés dolgok egyike, amiről biztosan tudom, hogy soha nem lesz. Apukámnak megígértem.
Vendég
 


Na én is itt vagyok :)

Tök jó képeket tettetek fel :)

Én is hoztam nyaralós fotókat, sok lesz, bocsánat :oops:

Ma volt először, hogy este egyedül voltam a két csajszival, Apa tejfakasztó buliba ment Fruzsi keresztapukájához :) (Két lakással odébb :lol: ) Szerencsére mindkét gyerek alszik :wink:

Zsófi már itthon is bugyiban van, nem pelenkában, ma egész nap szólt, ha pisilnie kellett, kétszer nem értünk oda időben a WC-re, mert közben Fruzsit szoptattam, de amúgy olyan kis ügyes :)
Fruzsi meg egy tünemény, egész nap vigyorog :)

Jött velünk a partra, már nem tudom, ki kérdezte, de igen, ott henyélt :) Vagy a férjem, vagy én kinn voltunk vele, szórakoztattuk, játszottunk vele, vagy csak ott voltunk, míg alszik :)


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


De a köldökpiercing még érdekel így lassan 40 évesen is! :lol: Egyedül a vacak minőségű bőröm miatt nem merem, nem a kor miatt! :lol:
Vendég
 


Panndi, a csodaszép lányaidból sosem elég! :-)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: