Új privát üzeneted érkezett!

homeot kap és orrcseppet mást?
dr_nono
 
 


Nono, gondolom az orrát szívod, tengervíz spray. Esetleg ügyelet? Sajnálom, hogy így jártatok. Nálunk is mindenki beteg, gyerekek is, és a férjem is. Csak én vagyok talpon még, nem tudom meddig...

Csilla, szülőknek mikor mondjátok el? Nekünk kislányunk lesz, Janka. 3 lány :lol: A Lányok már nagyon várják a picúrt. A sógornőm meg mára van kiírva, nemsokára nagynéni leszek :D :D

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Nono
Hát mást nem nagyon tudsz... remélem hamar meggyógyultok. :?
A dokitok mit mond?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 

 
 

Katica
Szép neve lesz a kicsinek. 3 csajszi :D Legalább örökölheti a nővérei ruháit. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Mesélek vmit. Megszokhattam volna már h az emberek nagy ökrök de néha elszakad a cérna. Volt h a most 5 éves nagylányom full rózsaszínben fülbevalóval kisszoknyában és a néni azt kérdezi tőlem h kisfiú? ááááá. No ma voltak megint lakásnézők. [size=7]sztem heti 2-3 jön, legalább mindig ki van nyalva a kecó. szval ma is volt. (de egyértelműen nem vevő még pénze sincs de má olyan baromságokat kérdez h menekültem volna ha nem a saját lakásomban vagyok. Szval kérdi h ha ő csak májusban foglalózik? mondom miattam, ha akkor még megvan akkor várjuk. mire ő h addig muszáj árulnunk? áááááá. nem dehogy megvárjuk h végül megveszed e akkor majd 3 hónap múlva vagy se. no nem szóltam (ekkor még). mondja h ha májusban foglalózik de csak szeptembreben fizet? ááááá. ekkor sem szóltam még. )[/size]
A végső kérdésére nem bírtam nem szólni ezek után. Mit szült? (kérdi Lilire aki full rózsaszínben volt) ránéztem és első gondolatom az volt azt felelem h pézsma-pockot bazd meg, de aztán lenyeltem és a mai liberális világnak megfelelően azt mondtam, nem tudjuk, még nem döntötte el....hú ha látttátok volna a fejét csajok. ez naaaggyon komoly volt, azt a döbbenetet. :lol:
Köv kérdése, és a másik kettő?, mondom a nagy az lány ő már döntött a közéspő még vacillál. ha el akartok üldözni lakásnézőt ez tuti módszer... apa elment a mosdóba annyira kellett röhögnie és nem akart elötte....az ingatlanos is kivolt ő se tudta h pénze sincs ennek a baromnak...gondolom lett volna ennél jobb dóga is vasárnap de ő is sírva röhögött, láttam majd belehal h visszatartsa de végül nem ment neki se.....a néző futva menekült innen. :lol:

De komolyan ha már megkérdi akkor tegye normálisan, fiú/lány nade ez a mit szült...b*rom.
dr_nono
 
 


sziasztok!

Katica!

nagyon szép neve lesz a kicsinek. amugy mindegy volt vagy szerettetek volna kisfut 3.nak? nekünk valójában mindegy, de a lány lenne egy picit közelebb hozzánk tudod. a páromnak is van fia-lánya, nekem is, de majd meglátjuk..már alig várom h megtudjam..

Az esküvő után mondjuk csak el a szülőknek addig nem..ennek sok oka van, és ezt nem szeretném ide kitenni max. privibe..

jobbulást a betegeknek, én inkább a homeopátia hive vagyok de ha muszáj antibiotikum hát legyen..az új gyerekdokin sokkal jobb, és vele mindent meg tudok beszélni a gyerekekkel kapcsolatosan mint az elözövel..az egy nagy..0 volt!!

további szép napot!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!

Nono, gondolom, neked nem volt olyan vicces a sztori, de ahogy leírtad, jót derültem rajta, tényleg jó lett volna látni a fazon képét. Erre mondják, hogy nagy az Isten állatkertje...Lili jobban van?

Csilla, mikor lesz esküvő?
Nekem mindegy volt, a férjem azért titkon vágyott egy fiúra, de így is halálosan büszke lesz a három lányára. A kettőre is az. Csak úgy feszít velük, ha megyünk vhova :lol:

Vasárnap megszületett a bátyámék kisfia, Etele baba! olyan cuki gyerkőc. :D

Tévedtem, mikor azt gondoltam, hogy két beteggyerektől és egy beteg férj szituációtól nincs rosszabb. De van. Ha én is beteg vagyok. Másfél napig lázas voltam, most már lázam nincs, csak nagyon köhögök. De nemsokára azért rendbejövünk remélem.

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


sziasztok!

Nono! én is jót derültem a sztorin,d e megértem h nem volt kellems a szituáció!

KAtica! a dátumot nem árulnám el, de nemsokára lesz..nem lesz nagy felhajtás csak mi leszünk meg két tanu.."nagyobb ceremóniát majd nyáron szeretnénk, de vicces leszek majd nagy hassal..jobbulást nektek! a tesódéknak meg gratulálok! és neked is nagynéni! Természetes h a párod is büszke a lányaira, ezt akkor is láttam amikor nálatok jártam..de régen volt................

üdv, Csilla

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Jaj Panny, rég jártam errefelé és teljesen kiment a fejemből a recept! :(
Ne haragudj, ígérem leírom!

Kenyérsütőt még nem vettünk, de már gondoltam rá. Nemsokára szülinapom lesz, majd azt kérek. :D A legújabb szerzeményünk egy elektromos óriáspalacsinta sütő. Szerintem az egyik legjobb találmány a világon!
Szinte nincs is olyan nap mikor ne kérnének nasinak pár darabot. Most is van. :wink:

Nono, jobbulást mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Pókica!

Fúúúú az nekünk is nagyon bejönne(mármint az óriás elektromos palisütő).Nagyon drága mulatság?Ha nem annyira ,akkor lehet én is kérek majd olyat valami alkalomra....én még nem is láttam olyat :roll:

Ráérsz a recepttel...sztem szülésig már nem nagyon veszem rámagam..utána meg kell egy pár hónap mire ráveszem magam :wink: :wink:

Nono!

A sztoridon fetrengtem!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én is homeoznám a kicsit meg orrspray és orrszívás.

Nálunk is mindenkin átment a betegség.

Katica!

Akkor mi jól kiegyenlítjük az arányokat...nálunk fiúk,náléatok lányok :wink:

Neked nem szokott szinte minden nap csuklani a pocaklakó?Nekem igen...olyan muris :wink:

Én is voltam nemrég beteg...homeoztam magam meg a lázra bevetttem algopyrint.A homeo nekem nagyon gyorsan segített(oscilococcinum:-influ gyanura,megfázásra,coryzalia:-náthára és stodal:-köhögésrel).

Még 3 hetem van csajok :wink: ..totál össze vok pakolva de még egyátalán nem mennék...kell nekem az a 3 hét rákészülés lelkileg :wink:

Egcsi!

Nektek nem kopogtat még a gólya?Remélem szorgoskodtok az ügyön :oops: :roll: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny, én is néztem már, hogy nálatok 3 fiú van :lol: A negyedik meglepi baba lesz, igaz? Nekünk Anna volt meglepi, meg úgy indult, hogy most sem kérdezzük meg, de aztán félidő körül elkapott a hév, hogy mégis tudni szeretném.
De, nekem is szokott csuklani a Picúrkám, szerintem is mókás. :D Te nagyon ügyi vagy, hogy össze vagy pakolva, nekem sok cucc ami a kórházba kell még meg sincs véve, nemhogy összepakolva :oops:
Én is úgy érzem, kell még nekünk az az egy hónap. Lehet, hogy a végén már mondani fogom, hogy jöhet egy héttel hamarabb is, de most még jó helye van odabent.

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Nono
A sztorid haláli! :D

Panny
Sajnos a gólya egyenlőre elkerült bennünket... :( Na, majd ebben a hónapban... remélem. Valentine nap körül van pém, házassági évfordulónk meg a hónap végén, apjuknak kétcsíkos tesztet terveztem ajándékba. :wink: (Egyik gyerökre sem kellett ennyit várni, hiába, nem vagyok már mai csirke.... :?)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


12 ezer volt a palcsisütő. Nekünk megérte, mert nagyüzembe megy.

Maradjanak még bent egy picit a babáitok, legalább míg elmúlnak ezek a hideg idők.
A vége felé szerintem jó még egy picit kiélvezni a várandósságot. :wink: Persze egyre nagyobb teher, de ez is csak azért van, hogy egyre jobban várjuk a szülést. :)

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


panny: miattad néztem ma be. tűkön ülök már. annyira kiváncsi vagyok kit rejtegetsz! Pasi vagy csajszi lesz a negyedik babátok? Júú engem felesz a kiváncsíság, tök jó h kibírtad. Biztos szép lesz hallani a szülőszobán h gartulálok anyuka, gyönyörű egészséges ? -a született! Írsz vkinek sms-t? ne hagy minket itt tűkön ülni jóóóó????

Mi megvagyunk edzünk. éjjel alszunk többnyire de ez kevesebb mint az én igényem ugye. :)
Tegnap már fülbevalója is lett a drágámnak, olyan csajszis, megzabálom ÉÉÉÉS csajok mosolyog! Ez valami olyan fantasztikus érzés!!4 el se hiszem. Úúúgy imádom...amúgy olyan hulla vagyok. Sajna. Kár h ezt a gyönyörű időszakot a túlélésre rendezzük be mégis. No nem rinyálok, én akartam alig vártam csak alvás kéne. Most is kv-om de Csücsök már lasan ébred a teraszon és akkor zabás lesz. Most kihagyott vagy 4 órát.
dr_nono
 
 


Panny, egyben vagy még???

Nono, biztos édi lehet Lili fülbevalóval. Nagyon nehéz a három gyerkőccel? Vagy csak az alváshiány a gond? No, nemsokára én is megtudom milyen lesz... :lol:

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


ichtus: nem 3 gyerekkel nehéz hanem a pici babával. Ismered, amikor nem tudod miér sír, amikor semmi nem jó és sehogy és nem alszol amikor összerezzensz éjjel h mikor ébred fel amikor nem alszik éjjel a nonstop készenlét. Ez nehéz de a másik 2 abszolút nem gond. Nem teher vagy nehézség sőt olyan jól elvannak h észre sem veszem őket sokszor. Lili még nagyon pici és így nehéz h be vagyunk zárva és nem mehetünk sehova. De már javul a helyzet. Meg az öltözködés a ki izzad be ha kimegyünk sétálni (én tutira) szval ezek de nem vészes csak aludni tudjak olykor.
dr_nono
 
 


Hali!

Még 2in1 vok!!!

Jóslóim továbbra is vannak de egyenlőre nem szülök :wink: ..megbeszéltem vele hogy bírjuk ki a nagyok farsangjait..Márkén már túl vagyunk(ma volt)Krizsikének jövő csütörtökön lesz....majd meglátjuk hallgat-e rám :wink:

Sztem Judy fogja hozni nektek a hírt,neki megvan a száma és neki tutira üzenek majd,oksa?!

pusza,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Oks panny, várjuk!

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dr_nono 2011.02.17 18:43-kor.
dr_nono
 
 


Nono
Nálunk Bence a budiba pisil állva. Ha ennyire nem érdekli, akkor még nem érett rá, és nem az intellingencia hiányzik, hanem egyszerűen csak neki kell akarni. Bence már régóta pelenka nélkül van éjszakára is, de mikor kakilni kell, akkor hozza a pelust. Hiába ígérgettünk fűt-fát, egyszerűen nem akarja a bilibe vagy w.c-be végezni a nagydolgot. Kb. nem tudok vele mit csinálni, esetleg rákötözhetném a w.c-re. :roll: Esetleg ha valakinek van tippje, én is szívesen veszem. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dr_nono 2011.02.17 18:42-kor.
dr_nono
 
 


Panny,
varjuk a hireket!

Nono, szerintem vard meg, mig o akarja. kell ez neked, h naponta 9x mossal fel utana???
Most szuletett kistestvére, nemreg bolcsibe adtad, oda most megint nem jar. Sok ez egyszerre egy ilyen kis manonak. Szerintem.

Mi megvagyunk, Elisa 2 hete maszik, nagyon cuki. A testvérei tovabbra is istenitik. Nekem a htévégén bedurrant a bolcsességfogam, ki kell huzni, csutortokon megyek.....

Kép
Kép
Kép
s.orsi
 
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dr_nono 2011.02.17 18:42-kor.
dr_nono
 
 


tök mindegy h most vagy nyáron hisz mindig nehéz ügy ez hisz ninc s kertünk h ott kezdjem el.
dr_nono
 
 


Én mindig úgy voltam ezzel a szobatisztaság üggyel, hogy egyáltalán nem foglalkoztam vele, mert ez nem rajtunk áll, hanem a gyerek érettségén. Ha már elér arra a fejlődési szintre, akkor zavarni fogja a pelus és ő akarja majd a szobatisztaságot. Eléggé dacos korszak ez a 2-3 éves kor, ha látja mennyire akarjuk, talán csakazértse akarja Ő.
Én egy dolgot tettem: elkezdtem olyan pelust használni 2,5 éves korától, ami nem jó fajta. Tehát nem vettem több pampers-t (ami totál szárazra szívja a pisit, így persze, hogy nem zavarta a gyereket). Olyat használtunk ami olcsó kategóriás, vastagabb, kényelmetlenebb volt neki. Hamar le is szokott.
De ilyen dolog miatt nem szabad veszekedni a gyerekkel vagy szidni, egyszerűen csak ki kell várni az idejét és nem mutatni, hogy téged ez mennyire izgat. Az első kettőnél nálam ez így bevált, Tündinél majd kiderül. :wink:
Az pedig, hogy tudomást sem veszi a hugiról, nem biztos, hogy azt jelenti, hogy őt nem érintette mélyen, hogy megszületett a kistesó. Sőt, biztos nem közömbös a lelkének, hogy először jár bölcsibe, azzal kellett megbirkóznia és hogy most nem jár egy ideje, ez megint egy újabb változás.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Nono!

Nagyon egyet értek Pókicával...sztem is ez csak látszólagos hogy tudomást sem vesz a kistesóról...dehogynem...így vagy úgy de az a normális hogy valahogyan megérinti őket egy újabb "betolakodó"a családban!!Csakl van olyan gyerkőc akin nem látszik szinte semmi és van olyan aki látványos hisztiket csap...

A szobatisztaság kérdésében is egyet értek Pókicával....én tavaly nyáron próbáltam Olkát ránevelni de nem ment...pedig nekünk itt a kert,adott volt minden...hagytam is annyiban...mostmár nagyon idegesít hogy 3 éves lesz jövő hónapban és egyátalán nem mutat hajlandóságot arra hogy elhagyja a pelust...anyagilag sem mindegy hogy annyit költök pelusra,meg hát egyfolytában pelenkázom lassan 9 éve!! :wink: :wink: ..kaphatnék már jutalékot a Pamperstől:DDD
De végülis én is azt vallom h nekik maguknak kell ehhez megérni és rájönni...most főleg nem erőltetem a kistesó érkezése miatt...tuti kell neki egy kis idő amíg együtt pelusozom őket és szépen rá fog jönni hogy ő a nagyfiú és nem is olyan buli már a pelenkázás....azért vok ebben biztos mert Krizsinél ugyanígy volt...megszületett Olika,rá egy hónapra lett 3 éves Krizsi...2 hétre rá egyik napról a másikra hagyta el a pelust.Most is ebben bízom.

Lakás eladással hogy álltok?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


törölve
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára dr_nono 2011.02.17 18:41-kor.
dr_nono
 
 


törölve
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dr_nono 2011.02.17 18:41-kor.
dr_nono
 
 


Nono,
jajj, nem akarjuk itt mi osztani az észt, mindenki csak leirta a sajat tapasztalat. Tok jo otlet a Pokica csele, h nem jo pelust hasznalni, ezt én is ki fogom probalni, ha Elisa mar olyan nagy lesz!
Abban viszont tuti biztos lehetsz, h a fiadat igenis "megviseli" a kisbaba, lehet, h most (még) nem latszik, de késobb valszinu nagyobb figyelmet fog igényelni, mert szendvicsgyerek, raadasul fiu, két lany kozt, szoval mindenképp kilog a sorbol...
én is amondo vagyok, h a gyereknek ekell elsosorban akarnia a szobatisztasagot, ha te most megint ilyen idokorlatot allitasz magatok elé, elvarasként, h 6 hét mulva itt az uj ulogarnitura, akkor nagy diplomaciara lesz szukséged, h O ezt ne érezze és esetleg ugy dontson, h csakazért se. sok sikert kivanok! és ha Apa ennyire nyero, ebben az esetben biztos segit a gyereknek, ha Apa is osztonzi valahogy, tudatalattiban.
ja és minden gyerek mas! a lanyod lehet, h a korulmények miatt is nehzebben szokott le, allamvizsga, stb. A fiad nem a lanyod. Soha ne hasonlitgasd oket, barmilyen nehéz is.

Uxiékkal mi lehet vajon?

Panny, naptar szerint mar csak 6 nap! a doki mit mond? és a tobbieket tulhordtad?

Kép
Kép
Kép
s.orsi
 
 


SziasztoK!

Csak bekukk, megvagyok de 5 hete betegen.
Hétfőn kaptam egy vödörnyi gyógyszert, mert ráment a tüdőmre is, erre tegnap valsz az egyik mellékhatásaként este elkezdtem hányni, ki kellett hívni az ügyeletet, hogy adjanak injekciót, mert nem bírtam abbahagyni...

Még jó, hogy a többiek nem betegek.
Nem unatkozom... :oops:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


sorsi: szeretném de nem követelem h 6 hét múlva szobatiszta legyen. A lányommal egy évvel korábban kezdtük mint azt h államvizsgára kellett tanulnom. Amikor elkezdte az ovit nem kezdtem egyből tanulni én szoktattam be én ápoltam a kis lelkét hiszen ez nagy dolog volt egy hónapra rá kezdtem a tanulást de az ovit elöbb el kellett kezdeni ezért.
Látom nem érted h az egész egyetemem mehetett volna a kukába ha ő nem lesz ovis. 1 éve volt h megtanulja és nem azért kezdtem egy évvel korábban mert én akartam hanem mert ő kérte a bilit. Levette a pelust és magától ült rá. Semmi erőszak nem volt benne. ha becsinált se foglalkoztam ezzel. Az ucsó egy hónap volt amikor már aggódni kezdtem h ez nem lesz jó h ezzel zsarol.

Amúgy sztem a fiamnak azért jó h fiú mert ő az egyetlen fiú. A kicsinek az az előnye h kicsi a nagynak h ő nagy és okos a középső is különleges mert ő meg a fiú. Ha lesz is baja nem hiszem h nem tudjuk megoldani együtt. Mindegyiknek van, most pl az h egymás agyára megyünk a 4 fal között.
dr_nono
 
 


Nahát, lemaradtam a két hsz-ról, amit Nono töröltél. :cry:

Jó amit a végén most írtál, mi is próbálunk így tekinteni a gyerekekre, hiszen szintén lány-fiú-lány a leosztás. :wink: De hiába fiú a középső és egyetlen fiú és tudatosan küzdünk a "szendvics gyerek" szindróma ellen, sajnos nálunk be kell ismernem, bizony egy kicsit így van.
A nagylánnyal már sokat kell foglalkozni, nagyon igényli a közös beszélgetéseket velem mikor megossza az életét és tanulni is kell vele minden nap(ami nem is mindig sikerül). Vagyis lecke kikérdezésre gondolok, hogy tudjam mennyire alapos és mit nem ért. Sajna magától nem szól. Mivel a jövő év már fontos a továbbtanulás miatt, így vele azért foglalkozom sokat.
A fiú igazából elvan magában, játszik a gépen, mesét néz, társasozik és várja, hogy a nővére hazajöjjön iskolából és együtt játszhassanak tanulás előtt.
Tündivel is sokat kell foglalkozni, mindig van valami ami miatt nyűgös vagy sokat szeretne ölben lenni vagy szopizni akar. Persze az itthoni teendők, mint a házimunka, főzés is délelőtt zajlik nálam és sétálni is ekkor szoktunk menni vagy játszóra.
Tehát tényleg Petike az, aki a legjobban el van hanyagolva. Jobb lenne neki ha felvették volna az oviba, de itt nálunk annyi sok gyerek van, hogy ha a lurkónak van kistesója akivel az anyuka otthon van, akkor csak 5 évesen van esély bejutni.

Uxi, gyógyulj meg hamar! Kemény 5 hét lehetett!
:cry:

Panny, már izgulok nagyon! Engem is érdekel, hogy a doki mit mond! :wink:

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Hali!

Látom a szobatisztaság téma aktivizálja a társaságot. :D

Uxi
Basszus...gyógyulj meg, 5 hét az elég húzós. :?

Panny
Hajrá az utolsó napokhoz! :wink:

Nálunk most senki nem beteg, ne is legyen. Várom a tavaszt, már kaptunk ízelítőt néhány napra, de azért ez még nem az igazi. :)
Bercinek megyeget a suli, de nagyon rondán ír. Nem hagy szünetet a szavak között, ami miatt még nehezebb elolvasni. Olvasni nagyon szépen olvas és a matek is megy neki. Azért ráfért volna még egy év "érés", ha otthon vagyunk még csak az idén menne suliba.
Bence olyan eleven, mint az égető tűz, de persze csak itthon, az oviban egy angyal. :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Tündi megkapta csütörtökön a kötelező oltását és azóta folyamatosan lázas. 38 fok alá még nem ment. Szegénykém, egész nap el sem szakad tőlem és folyamatosan szopizik, csak ez esik jól neki.

Mindent fél kézzel csinálok.

Uxi, hogy vagytok?

Utolsó napos kismamáink??? :wink:

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Remélem hamar kiheveri. :? Milyen oltás volt?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Ha jól emlékszem kombinált oltás (kanyaró és miegymás). Ez már az ismétlő volt. Mikor pár hónaposan megkapta ennek az oltásnak az első adagját, az ugyanígy kiütötte. Akkor is már a 3. nagyon lázas napon felhívtam a dokit, hogy ez így normális-e. Eddig sosem hívtam még fel egy gyereknél sem. De ha bármelyik lurkó oltást kapott, akkor max azon az éjjelen lázas volt és másnapra kutya bajuk sem lett! De Tündikénket szegényt teljesen kifektette. :cry:
Úgy látszik már javul a helyzet, most este már 38 fok alá ment és csütörtök óta először kelt fel az ágyból és sétált egy kört a lakásban.
Csak az nyugtatott meg, hogy rengeteget szopizott és ivott is, rég cseréltem már 2 óránként teli pelust. :P Így nem kellett attól félnem, hogy kiszárad, bár enni szinte egy falatot sem evett ez idő alatt. :cry:

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Sziasztok,

ÖRÖMMEL TUDATOM, HOGY MA HAJNALI 1 ÓRA 39 PERCKOR MEGSZÜLETETT MEHYHÁRT VIOLA ANIKÓ, 3410gr-al, 54 cm-rel. BABA ÉS MAMA IS JÓL VANNAK.




Panny,
Hatalmas gratula nektek, sok boldogságot és rengeteg tejcit kívánok. Különösen örülök, hogy végre megjött a várva várt kislányotok, leljétek sok örömötöket a most már tényleg teljes családotokban.
:lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Tudtam, hogy be kell néznem! :D :D :D

Panny, hatalmas gratula a kislányotokhoz! Csodálatos pillanat lehetett mikor születéskor megláttátok, hogy picike lányka volt a pociban! :D
Nagyon sok boldogságot és sok-sok tejcsit! :D


Gyönyörű nevet választottatok!

Jöttem mesélni, hogy épp hajnali fél2-kor nálunk hörcsögvadászat folyt. Kiszabadultak a ketrecből, de szerencsére hamar meglettek.
Tündike már jobban van, éjjel még lázas volt.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Panny,

jajj de szuper, annyira orulok, h kislanyod szuletett!! nagyon sok boldogsagot kivanok! meglatod, hamar el fogja csavarni a fiuk fejét, foleg az apjaét!

Kép
Kép
Kép
s.orsi
 
 


DRÁGA PANNY ÉS VIOLA SOK SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK AZ ÉLETBEN! PANNI ÖRÜLÖK H MEGÉRKEZETT A VÁRVA VÁRT KISLÁNY!!!
dr_nono
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon írok topikokba(sem), de a társaság lenyűgöző! Muszáj volt billentyűt ragadnom :D
Mi most szeretnénk egy harmadik babát, azért kezdtem el olvasgatni. Szóval, remélem nem bánjátok, ha olvasgatlak, és néha-néha írok is.

Pannynak nagyon sok örömet kívánok!!!

E
ebumanka
 
 


Panny! Gratulálok a pici lányhoz! Sok boldogságot nektek!

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Nahát, micsoda hírek!

Panny!
Gratulálok!!!!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Panny, gratulálok a kis hercegkisasszonyhoz! :D Sok örömet és jó egészséget kívánok!

Mi még egyben....már mennék szülni szívem szerint bármikor...

Pókica, Tüncinek jobbulást, szegénykét hogy kikészítette az oltás. :(

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


panny,gratulálok innen a szomszédból a hercegkisasszonyhoz!!Egészséget, sok tejcsit kívánok nektek,és üdv a négygyerekesek között!!!
süni69
 
 


Íme a csodaszép Menyhárt Viola Anikó :lol: :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Naggyon cuki! :) Több haja van, mint nekem. :lol:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


jaj de picurka! mellette Lili már hatalmas lehet pedig 8 hetes még csak :)
dr_nono
 
 


Jaj de jó!
Panny, szívből gratulálok én is!
Végre kislány! :D

KépKépKépKépKép
uxi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: