Új privát üzeneted érkezett!

Csilla :lol: :lol: szóval a mózest nem érdemes megspórolni. mErt pont azon gondolkoztam, hogy nem cígölném az emeletre az egész babakocsit, ha ki akarom tenni az erkélyre szundizni egyet,de akkor miben?? HÁT ez jó ötlet. De gondolom, nem a földre, hanem asztalra v. valamire rátetted a mózest, nem? Nekünk köves, az sztem hideg lenne.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Valaki írta, hogy az integráltnak része az afp... Akkor nem kell külön, nem? mOndjuk ingyen van, de mégis egy szúrás... :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


:cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.14 17:50-kor.
Vendég
 

 
 

Puff neki, Noki :( Igen, ez különben jogos is az doki részéről, nyilván nem meri vállalni a főnöke betegét... te sem happolnád el a kollégád ügyfelét. Hmmm, akkor hivatalosan maradsz? :wink:

Kitty, ezt a kádat mi is néztük. Az eladó beszélt le róla! A legnagyobb hibája, hogy a gyerek a víz fölött ül, max. annyira nyúlik meg ez a betét, hogy a kis feneke beleér a vízbe. Mi végül ilyet vettünk: Kép ez nagyon bevált.
Helyes a pocakod! :lol:
Vendég
 


Kitty,nekünk ilyen kádunk van: http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=58

Nagyon szerettük.Egyik rokon kislány félt a rendes kádba,kölcsöna dtuk nekik kipróbálni,és azóta imádja a fürdést,biztosnágban érzi magát,és ha már tud ülni a kád másik felébe bele tud csücsülni :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


visszaolvastam....

Noki,
nagyon örülök, hogy meg tudtak nyugtatni!
Annyira aranyosan örültök a kislányotoknak, meg is könnyeztem, amiket írtál.... :)

Tök jó azoknak, akik mostanában vizsgálaton voltak, én elvileg csak a 18-20. héten látom majd újra a babámat, és ki tudja hol... Valahol Németországban, ha kerítek orvost...
Amúgy is kicsit rossz most, ma van Valentin nap, és bár mi sem szoktuk soha ünnepelni, azért most nagyon hiányzik a férjem.... Már 10 napja kint van, és még 3 hét, mire láthatom. Jó, tudom tündi :), hogy ez közelében sincs annak, amit nektek kellett kibírni, de mi nem vagyunk ehhez hosszászokva.... 12 éve vagyunk együtt (16 éves korunk óta), és még sosem volt, hogy ilyen hosszú ideig ne lássuk egymást....

Nagyon jó az is, hogy a tapasztalt anyukák leírják a fontos szempontokat a babakocsikról és hordozókról.
Már csináltam is egy doc filet, ahova kimásoltam az összes tanácsot. Így mikor aktuális lesz, előtte gondosan elolvasom újra őket, és majd így megyünk boltokba... :)

Piroska, nekem nagyon tetszett a babakocsi, amit belinkeltél!
Az is igaz, hogy nekem minden babakocsi nagyon tetszik, tisztára el vagyok olvadva minden babával kapcsolatos kelléktől... :lol:
A hordozóval kapcsolatban pedig látod, nem mindenki csinálta egyformán. Tesóméknak 3 gyereke volt, és ők is inkább kocsiban használták - nem is nevezik hordozónak, csak autósülésnek, pedig az -, meg olyankor, ha pl. vendégéségbe mentek, és a kocsiból abban vitték be a lakásba a gyerekeket. De az nekem is annnnnnyira nehéznek tűnt, hogy én sem tudom elképzelni, hogy hosszabb távon abban vigyem. Főleg, mert el is kell tartani magadtól, hogy ne ütődjön a lábadnak, és az már tényleg izommunka..
De pl. Anették meg folyton használták....
Szóval szerintem ne essen rosszul, ha eltérő véleményt hallasz, addig jó, míg nincs megvéve semmi, és akkor még a tanácsokat is be tudja az ember építeni a döntéseibe....

Kitty, azért kezd az a pocak végre látszani. :) Tökre irigyellek, hogy még tudod a saját nadrágjaidat hordani. Én már kb. 6 hetes korom óta csak az egyik régi nadrágomat, és amíg nem volt publikus, hogy babát várok (tehát a 12. hétig), addig kismama nadrágot sem mertem hordani (nálunk a mh-en közös öltöző van, mindenki látja reggel, miben vagyok), szóval az elég nehéz időszak volt.
Most már 2 nadrágot hordok felváltva....: egy régit meg egy kismamásat... :)

Kép
bikmakk
 
 


Sziasztok!Szép napot!
Szija Kitty!Jó hogy jöttél!Jó nagy már a pocid!Suliba észre veszik már gondolom!

Én ezt a kocsit szeretném:
* Mélykocsi + sportkocsi opció
* 3 pozícióban dönthető, a háttámla a lábtartóval praktikusan egyszerre dől
* ezért már hamarabb használható sportkocsi funkcióval is
* Ülőfelülete megfordítható, ezért mindkét irányból tolható
* Állítható a tolókar hosszúsága
* Könnyű kivitel
* könnyedén rövid méretre (kb 85cm) lapra csukható, ezért autóban jól szállítható
* 5 pontos biztonsági öv
* elöl ki-bekapcsolható bolygókerekek
* Tartozékok :
* -merevített aljú és oldalú gondola
* -lábzsák (külön a mózeshez és a sportfeltéthez)
* -esővédő
* hozzá választható kiegészítő kék és piros hordozóüléssel
* hordozó nélkül is megvásárolható: 47990Ft
59.800.- hordozóval!
Kép

Üdvözlöm az újakat,akikkel még nem találkoztam!
Noki örülök,hogy már jobban vagy...és meg tudtál nyugodni!Sajnálom a dokid stratégiáját....szerintem menj az ügyeleteshez....aztán lassan elfelejt,hisz messze van még a szülés.......nem?
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Earhart-Kata!
Gonoszság,ilyen képeket feltenni.....mióta terhes vagyok...megfagyok....és várom a nyarat,pedig eddig mindig utáltam...na nem a normál nyarat....csak azt a 35°-40° utálom...
Bikmakk!
Sajnálom,hogy most,ma is külön vagytok...nem lehet Neked se egyszerű,mint Tündinek! :?
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Jajj nem is meséltem...nagynénémtől(strucc farmja van Szegeden) kapott Nati egy strucc tojást augusztusban,hogy együk meg....hát nem ettük meg.Kicsi fiam kicicomázta stb. tette ide-oda...és csütörtök este leejtette....3 napja nem csinálok mást,csak sikálom a szőnyeget és szellőztetek...(szőnyegét augusztusban cseréltük....nem esne jól,ismét cserélni)!Ötlet mivel irthatnám ki a szagot? Kb. 20 csirke tojás nagyságú kerek folt...eddig kék volt a szőnyeg...csütörtökön zöldé változott....azóta kékül,de nem az igazi! Kézzel-géppel tisztítom... és már tömény öblitővel szinte....
Mit csináljak????jajjj....
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Márk alszik én meg véroma bnőmet.

Kitty.nagyon szép a apocakod.Jó dolgokat néztetek ki.Kádból nekünk sima van Márk abban is szeretett fürdeni. Főleg az első időkben a fürdés pár perc volt.
Mióta tud ülni,pedig a nagykádban fürdik.

Hintazsék:Márknak van igaz Ő késön kapta(5 hónapos volt) ,mert már tudott mászni.Még most is használjuk mert a mienk 18kg-ig jó és több pontban álliotható,.A kistesónak is tökéletes lesz.

Én most babazsákot szeretnék venni, a hordozókendőt nem tudtam megkötni a kengurut pedig kb 3 hós kortól lehet haszálni.
Szóval én ilyet szeretnék:http://www.bohem-mama.hu/index.php

Kandi:sajna semmi tippem a tojás folt ellen. A ti kocsitok is tetszik és az ára sem vészes.
Vendég
 


Megpróbálom megint a linket betenni:

http://www.bohem-mama.hu/index.php

Úgy látom most sikerült :)
Vendég
 


Sziasztok!

Noki!
Örülök,hogy elmentél másik orvoshoz!!!
Nekem már a betadinos cucc nem volt szimpi,meg a hasra ütés szerűen bacinak kikiáltott vérzés.
Hála égnek,most alaposan megvizsgáltak és elláttak.
AZ eddigi dokidat meg kerüld el jó messzire!!
Remélem most már minden okés lesz!

Kitti jó cuccokat néztél ki.
Viszont én is inkább olyan kocsit néznék,amire rá rakható a hordozó.

Kandi.Pfujjj gondolom enyhén záp is volt a tojás :lol: :lol: :lol:
Hát a foltot passzolom.Szagra citrom ecet,vagy olló :lol:

mimi12
 
 


Sziasztok, ismét eltelt egy hét, jelentkezem! :)

Örömmel és aggódással olvastam az irományokat - de minden jó, ha jó a vége, jelen pillanatban mindenkinél minden OK. És ez a lényeg!

Én még nem nézegetek se bútorokat, se babakocsit, se semmilyen babacuccot. Több oka is van:
1) még nem is érzem a babót
2) augusztusig még 5,5 hónap van - ez rengeteg
3) márciusban áll egy kicsit több pénz a házhoz, amiből majd gazdálkodni tudunk, majd akkor jöhetnek a konkrét tervek.
Biztos, hogy csak olyan cucokat veszünk, amik tényleg megérik. Jó olvasni, hogy többeteknek sem okoz gondot 100e Ft-on felüli összeget adni akár egy babkocsiért, akár egy babaágyért (irígykedem is :oops: ) - de tuti, hogy nálunk ebből az összegből meg kell lennie mindkettőnek, sőt! Bízom benne, hogy lehet találni ilyen árfekvésben is megfelelő holmikat.
(Másrészt ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy a szüleink, nagyszüleink is felnőttek, egészségben-tisztességben minden extrák nélkül - akkor miért is lenne baj, milyen hátránya lenne, ha nem kacsalábon forgó ágyban aludna a pici? :) )

Amúgy kedden voltam AFP-s vérvételen: úgy jártam, mint irdab. Eleve az egyik kezemen meg se találták a vénámat, tökre fájt, ahogy megszúrtak, másnapra be is kékült. Aztán a másik kezemet is órákig tapogatta a csaj, végül a másik nővérkét (vagy nem is tudom, mi pontosan a beosztásuk) kérte meg, hogy segítsen, melyik az ín és melyik a véna... :? Szerencsére így már sikerült.

Szerdán kismamatornán is voltam: megint nagyon jó volt, örülök, hogy tudok járni arra! Jó az információk miatt is, amiket az "idősebb" kismamáktól tudok szerezni. Ott tudom pótolni, amiről itt a fórumban lemaradok - és élőben még jobb is. :)

Csütörtökön a védőnőnél voltam, nekem is megnézte a vizeletet (minden rendben). Viszont amin nagyon csodálkoztam, a vérnyomásom: 90/55 :shock: Ilyen alacsony még az életben nem volt. De csak annyit mondott a védőnő, hogy inkább alacsony legyen, mint magas, de azért szerintem egy bizonyos határnak ebben is kell lennie, nem? Na mindegy, nem esett a csaj kétségbe, nem hívta a mentőt, akkor én sem nyugtalankodom feleslegesen!

Nagyjából ez a helyzet velünk.
Még 2 hét az uh-ig... És rá 2 hétre már félidőben leszünk! :) Hogy repül az idő!!! :( De azért várom már, azért az az igazi, amikor már érzem is magamban a picurt, meg a pocakom is szép méreteket ölt... :D

Kép

Kép
hmbori
 
 


Flake
Kép
És postáztam egy zsák meleget is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Anettoo
Én majd szeretném tudni, hogy kislány vagy kisfiú van a pocakomban.

Linacska
Nálam favorit a GRACO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kitty
Jó cuccokat néztél ki :lol:
Szép a pocid... neked se lesz gondod valószínűleg az alakod visszanyerésével szülés után :wink:

Noki
Lehet, hogy akkor érdemesebb az ügyeletes doktorhoz járnod? :wink:

Tündi
Jobbulást!

Bikkmakk
Én is 18-20 hetesen fogom látni a picuromat.

Kandi
Jó ez a babakocsi is :lol:
Foltra--ecet....

Bori
Én is szeretem a kismama-tornát... jó kis társaság gyűlt össze, hasonló időben járó mamik... :wink:
Vendég
 


Kandi,
én tuti elvitetném a szőnyeget kitisztíttatni. Egyszer már csináltattam (nem emlékszem hol, de még mikor Pesten laktunk), jöttek érte, elvitték, visszahozták, és néhány ezer ft volt, tényleg nem vészes.

Kitty,
akkor így már értem a hordozó dolgot. Nálunk úgy van, hogy ha valamit intézni akarunk, akkor bemegyünk kocsival Kecskemétre (20km), és ott már babakocsiztunk.

Mimi,
Lili megint kezd taknyosodni, gondoltam nem viszem orvoshoz, mert mindig ugyanazt adja neki, köptető, kálcium, és elég sűrűn antibiotikum. Most inkább homeos bogyót adnék neki. Melyiket kell nekik? oscilococcinum, vagy coryzalia, vagy melyik? És naponta mennyit?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Én is csak 5 hét múlva fogom látni Pöttyöt. És végre megtudni, hogy mi is van a lába közt :lol: 19+3-on.

Bikmakk,
egy 3 éves gyereket szemügyileg meg lehet vizsgálni rendesen? Úgy értem együttműködik? Férjem is szemüveges, bár ő inkább a szemhéjlógása miatt, én is, bár én megműttettem, és most Lilin látom, hogy hunyorog, meg a bilit mindig közelebb viszi a TV-hez, hogy így látja.

Tündi,
nekünk is ilyen kádunk van, csak kékben. Frászt is kaptam, mikor két hónaposan apa bennehagyta Lilit felügyelet nélkül. Én dögrováson voltam hányás-hasmenés ügyileg, meg sem bírtam mozdulni, ő fürdette, de tényleg biztonsággal feküdt a kádban.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


[quote="hmbori"]
írta:
hmbori
Én még nem nézegetek se bútorokat, se babakocsit, se semmilyen babacuccot. Több oka is van:
1) még nem is érzem a babót
2) augusztusig még 5,5 hónap van - ez rengeteg
3) márciusban áll egy kicsit több pénz a házhoz, amiből majd gazdálkodni tudunk, majd akkor jöhetnek a konkrét tervek.
Biztos, hogy csak olyan cucokat veszünk, amik tényleg megérik. Jó olvasni, hogy többeteknek sem okoz gondot 100e Ft-on felüli összeget adni akár egy babkocsiért, akár egy babaágyért (irígykedem is :oops: ) - de tuti, hogy nálunk ebből az összegből meg kell lennie mindkettőnek, sőt! Bízom benne, hogy lehet találni ilyen árfekvésben is megfelelő holmikat.
(Másrészt ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy a szüleink, nagyszüleink is felnőttek, egészségben-tisztességben minden extrák nélkül - akkor miért is lenne baj, milyen hátránya lenne, ha nem kacsalábon forgó ágyban aludna a pici? :) )


Már az előbb is akartam reagálni a mit mennyiért meg hol vegyünkre.Nem volt hozzá pofám,de most csatlakozom.

Bori!
Én tudom és értem miről írsz.
De ne fájjon a szíved!!A gyermekedet nem pénzzel kell szeretni,hanem szívvel :wink:
Attol,hogy fél milláért be vásárol valaki attol nem lesz jobb max felvágosabb szülő.A gyerek attol nem fog jobban szeretni ha zsír új drága babakocsiban ül és 100-ért hordozóban.
AMúgy meg én a cuccaink nagyrászét használtan vettem,ha majd eljön az ideje és szeretnéd,szívessen segíten nézelődni. :wink:

És csajok,légyszi senki ne sértődjön meg de volna egy kérésem!
Nokiban volt annyi emberség,hogy mikor kérdeztem a babakocsi áráról,priviben írta le.Lehet gondolt arra,hogy esetleg nemmindenkinek telik rá,vagy...
Szóval,mielőtt belinkelgetnénk,hogy mit és mennyiért szeretnénk, meg fogunk venni,előtte légyszi gondoljunk arra,hogy van aki havi 200alatt pénzből oldja meg ,boldogan az életét.
Köszike! :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mimi12 2009.02.14 17:46-kor.

mimi12
 
 


Linácska!
Én corizzaliát szoktam a SZabinak.Első nap,adhatsz neki x felet nyugodtan.A papírja úgyis azt írja,hogy 1-2óránként.Aztán 2nap múlva elég lesz már kevesebbszer is.
SZerintem ha nemlázas ne vidd dokihoz.Ha lázas lesz,és nem szűnik a láza,akkor még ráérsz hétfőn elvinni.
Gyors gyógyulást!

mimi12
 
 


Mimi,
pontosan hányszor? Pont a szám maradt ki a hozzászólásból. :lol:
Amúgy még egyátalán nem vészes, még a homeot sem adnám neki, csak ha kicsit rosszabbodik.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


[quote="linacska"]M írta:linacskaimi,
pontosan hányszor? Pont a szám maradt ki a hozzászólásból. :lol:
Amúgy még egyátalán nem vészes, még a homeot sem adnám neki, csak ha kicsit rosszabbodik.
:lol: :lol:
5-6x szerintem lehet.Én a Szabinak legalább 3-4x szoktam,ahogy eszembe jut.
Amúgy a Szabi is taknyos lett reggelre.Gondolom össze szedte valamelyik gyerektől.De hát ez van,ha társaságban van a kölök.De neki sem vészes,csak taknyos kicsit(egyenlőre).

mimi12
 
 


[quote="mimi12"] írta:mimi12s csajok,légyszi senki ne sértődjön meg de volna egy kérésem!
Nokiban volt annyi emberség,hogy mikor kérdeztem a babakocsi áráról,priviben írta le.Lehet gondolt arra,hogy esetleg nemmindenkinek telik rá,vagy...
Szóval,mielőtt belinkelgetnénk,hogy mit és mennyiért szeretnénk, meg fogunk venni,előtte légyszi gondoljunk arra,hogy van aki havi 200alatt pénzből oldja meg ,boldogan az életét.
Köszike! :lol:


Bocs, hogy árral együtt mertem betenni a linkeket :oops: :evil:
Megyek és kitörlöm... sőt... egyre jobban azt érzem, hogy magamat is törölni fogom innen! :cry: :evil:
Vendég
 


[quote="kitty86"] írta:kitty86
[quote="mimi12"] írta:mimi12s csajok,légyszi senki ne sértődjön meg de volna egy kérésem!
Nokiban volt annyi emberség,hogy mikor kérdeztem a babakocsi áráról,priviben írta le.Lehet gondolt arra,hogy esetleg nemmindenkinek telik rá,vagy...
Szóval,mielőtt belinkelgetnénk,hogy mit és mennyiért szeretnénk, meg fogunk venni,előtte légyszi gondoljunk arra,hogy van aki havi 200alatt pénzből oldja meg ,boldogan az életét.
Köszike! :lol:


Bocs, hogy árral együtt mertem betenni a linkeket :oops: :evil:
Megyek és kitörlöm... sőt... egyre jobban azt érzem, hogy magamat is törölni fogom innen! :cry: :evil:

Kitty!
Én nem neveztem senkit a nevén,én nem egy emberhez vagy akár hozzád írtam amit írtam,hanem mindenkihez.
Azért legyünk már annyira felnőttek,hogy gondoljunk arra aki csak szeretne egy jó cuccot megvenni,de nem telik rá :cry:

mimi12
 
 


[quote="mimi12"] írta:mimi12
[quote="kitty86"] írta:kitty86
[quote="mimi12"] írta:mimi12s csajok,légyszi senki ne sértődjön meg de volna egy kérésem!
Nokiban volt annyi emberség,hogy mikor kérdeztem a babakocsi áráról,priviben írta le.Lehet gondolt arra,hogy esetleg nemmindenkinek telik rá,vagy...
Szóval,mielőtt belinkelgetnénk,hogy mit és mennyiért szeretnénk, meg fogunk venni,előtte légyszi gondoljunk arra,hogy van aki havi 200alatt pénzből oldja meg ,boldogan az életét.
Köszike! :lol:


Bocs, hogy árral együtt mertem betenni a linkeket :oops: :evil:
Megyek és kitörlöm... sőt... egyre jobban azt érzem, hogy magamat is törölni fogom innen! :cry: :evil:

Kitty!
Én nem neveztem senkit a nevén,én nem egy emberhez vagy akár hozzád írtam amit írtam,hanem mindenkihez.
Azért legyünk már annyira felnőttek,hogy gondoljunk arra aki csak szeretne egy jó cuccot megvenni,de nem telik rá :cry:


Miért? Gondolod, hogy nekünk a kezdő pedagógus-fizetésből mindenre fog telleni?
Megmutattam, hogy miket szeretnék... az nem volt, hogy meg is vesszük...

Úgy látom, hogy itt csak meghatározott témákban, meghatározott keretek között lehet írni! :cry: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Kitty,
nekünk teljesen ugyanolyan autós hordozónk van, mint amit kinéztél! :) Römert vettünk, minden gyereknek az van, mert a biztonsgában nem ismerek megalkuvást. Az meg, hogy kinek mire telik, hát, persze hogy vannak különbségek. Mi nem vagyunk valami jól eleresztve (sőt), de én pl. örülök, hogy vannak, akik igen, pláne ebben a gazdasági helyzetben. :D Ha nekünk futná rá, én is tudnám mire költeni a baba körül, és meg is tenném. :wink:
Min vitatkozol a védőnővel?

Jimbone,
ha kendőt szeretnél, akkor szerintem érdemes az első hónapokra venni egy rugalmasat (elképesztően jól tartja a babát, és a megkötése is egyszerű, nekem ilyen van: http://www.babakozelben.hu/bolt/bolt_kendo.htm ), aztán azt a baba 3-5 hós korában (súlyfüggő) eladni, és venni helyette egy szövöttet. :)

Hmbori,
ne aggódj szerintem sem a pénz miatt, olcsón is lehet jó dolgokat venni, használtan meg pláne! :) Csak figyelni kell a megfelelő weboldalakat, és olyasmiket kifoghat az ember, hogy még! :wink: A gyereknek meg úgyis mindegy, neki a szerető közeg a fontos. :)
A vérnyomásom nekem is borzasztóan alacsony, a múltkor a védőnő nem tudta megmérni, és beírt 90/50-et. :lol: Tegnap meg kétszer is majdnem elájultam. :?

Sissi,
ezek a Bohém mamák olyan gyönyörűek, egy ideje szemezek én is velük. :D De mivel nekünk van kendőnk, és az többoldalúan használható, így egyelőre álom marad. :P

Kandi,
szódabikarbóna a szőnyegre?

Nekünk is van ilyen kádba tehető kiegészítőnk, szerintem is jó. :)

Az én hasam akkora, hogy nem is teszek fel képet. :P :lol: Persze negyedik gyereknél... :wink:

Zsizsa
zsizsa
 
 


Csatlakozom Piroskához... én is csak egy 22 éves bige vagyok... :oops: :cry:
Vendég
 


Zsizsa
Mindig baja, hogy nem megyek...hogy nem tud jönni családlátogatásra... hogy milyen nehezen ér el telefonon :cry: :evil:
Vendég
 


Bori,én is értem mire gondolsz!Nekünk 100ezerből jött ki kiságy,pelenkázó,babakocsi.Ha jól számolom..de igen kb annyi.
Pl bababútorra nem futotta,de mégis van mindennek helye,és azt hiszem most sem fogja,csak egy szekrénysorra,és majd feldíszítgetem üvegmatricával :)
Ez miatt ne érezd magad rosszul! :)

Kitty,szerintem nem bántásnak írta mimi amit írt!!!Mindenki annyiért vesz cuccot amennyiért tud :wink:

Linácska,hát ebbőla kádból egy kis babuci tényleg nem tud kiesni,de kicsúszni sem :)Emlékszem amikor elsőnek beletettük Lucát elfért a kéz kis kezecskéje is a tartók közt :) Aztán már csak a tartókon kívül :) Jobbulkást Lilinek!Én is ezeket a homeos bógyókat szedem!:)

Kandi,jól megjártátok a szőnyeggel!Remélem sikerül kitísztítanod teljesen!

Kata,köszi a napsütést! :) Nem is tudom,hogy dicsértem-e képeket! :oops: De írigykedem :P :D

Jimbone,nagyon aranyos lehet Áron,ahogy énekel!Luca nálunk még nem érzékeli kistesó érkezését :?

Sziszi,tudnál küldeni képet erről a babazsákról?mert alinken nem találok olyan képet ahol teljesen látszdóna,hogy milyen is,de lehet én nem néztem szét laposan!

Kép
Kép
tundi24
 
 


[quote="kitty86"]
írta:
kitty86Miért? Gondolod, hogy nekünk a kezdő pedagógus-fizetésből mindenre fog telleni?
Megmutattam, hogy miket szeretnék... az nem volt, hogy meg is vesszük...

bocsánat,akkor félre értettem.
[quote="kitty86"] írta:kitty86gy látom, hogy itt csak meghatározott témákban, meghatározott keretek között lehet írni! :cry: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Rosszul látod!!De ha így látod akkor sajnálom.

mimi12
 
 


[quote="tundi24"]
írta:
tundi24Kitty,szerintem nem bántásnak írta mimi amit írt!!!Mindenki annyiért vesz cuccot amennyiért tud :wink:


Persze,hogy nem bántásnak írtam.
Inkább azok védelmében,akik csak sóvárognak egy jó márkás drága babakocsiért.

mimi12
 
 


Kitty,én Lucát 24évesen szültem :) Attól,mert fiatalok vagytok Piroskával együtt,na persze én sem vok öreg :oops: attól még elképzelhető,hogy meg tudjátok venni! :) És ha nem az sem baj,a baba úgy sem tudja,hogy mi mennyibe kerül.
Az én keresztszüleim elég jól állnak anyagilag,mindent megvettek a 4éves unokaöcsémnek,és én meg égőnek tartottam,hogy hát mi nem tudunk mindig 10ezrekért játékot venni Lucának,meg stb..és nekünk már a 2.ik jön :) De már nem érdekel!Ennek ellenére én is megnézem a drágább cuccokat is,miért is ne :wink:
Úgyhogy ne vedd magadra,ami nem is névreszóló volt!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Csatlakozni szeretnék hozzátok!
2009. augusztus 10-re várjuk az első babánkat. Sajnos nekünk elég rögös út vezetett a babához... a 4. lombik beavatkozás volt sikeres :lol: :wink:
ágica80
 
 


[quote="mimi12"]
írta:
mimi12
[quote="kitty86"] írta:kitty86gy látom, hogy itt csak meghatározott témákban, meghatározott keretek között lehet írni! :cry: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Rosszul látod!!De ha így látod akkor sajnálom.


Másképp látjuk a dolgokat! :evil:
Vendég
 


Bocsánatot kérek mindenkitől, hogy eddig meg mertem itt szólalni!

Mindenkinek boldog, békés babavárást és egészséges babákat kívánok!
Vendég
 


Ágica
Üdv!
Gondold meg jól, hogy mit írsz itt le :cry:
Vendég
 


Ágica
Üdvözöllek közöttünk!
Hova jártál IVF-re?
Kicsit írsz magadról....engem különösen érdekelne ,mert Nekem is lombik babám van :D

Kitty
Szerintem ebbe az egészbe semmi bántó nem volt!
Viszont Én is sok dolgot magamra veszek amióta várandós vagyok!
Ne haragudj senkire...:wink:

Szép estét mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Bocs, hogy még néha benézegetek ide, és beleszólok, de Kitty, ez kicsit durva amit csinálsz!
Sajnálom, hogy ilyen embereknek pedagógus diplomát adnak...
Te vagy az, aki folyton be akar szabályozni másokat, hogy ki mit írhat. annak idején azért kötöttél belém, mert le mertem írni, hogy úgymond "problémás" terhességem volt, és a következő is annak indult. Ezért köszöntem el innen, mert azt hittem, velem van problémád, nem akartam elrontani az itteni hangulatot.
Most viszont úgy látom, kedves kitty, hogy Neked a világgal van problémád.

Kedves Lányok!
Ne haragudjatok, hogy beleszóltam, de most kissé felhúztam magam. Eddig is figyelemmel kísértem, mi van Veletek.

Ágica!
Hidd el, nagyon kedvesek itt a lányok, ne hagy magad elijeszteni Te is! :)
Mindenkinek további békés babavárást kívánok!
Üdv.![/b]
Vendég
 


:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Csak nézem, hogy mi van itt...
ágica80
 
 


Adrienn,
de jó, hogy jelentkeztél. Végre jött egy "sorstársam", aztán jól le is lépett :lol:
Amúgy képzeld el, nálam úgy néz ki, terhesség alatt rendeződik a cukor.

Mimi,
légyszi-légyszi írd meg nekem a számot is. Hányszor adhatok Lilinek homeobogyót? Azt hiszem, egyre aktuálisabb lesz.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


[quote="noki&potyi"][ írta:noki&potyicolor=green]Ágica[/color]
Üdvözöllek közöttünk!
Hova jártál IVF-re?
Kicsit írsz magadról....engem különösen érdekelne ,mert Nekem is lombik babám van :D


Volt 2 lombikunk Pesten a Nyírőben :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Utána sikerült váltanunk... Debrecenbe a Kaáliba mentünk át... ott sikerült a babánk :lol:
ágica80
 
 


Talán sikerül...

Ági
Kép
Kép
ágica80
 
 


Linacska!
Ez nagyon-nagyon jó hír! :) Akkor diétáznod sem kell? Vagy azért tartod???
Nem állt szándékomban írni, eddig is be-be nézegettem, de úgy tűnik, most pont rosszkor.... Nem is írtam volna, ha Ágica érkezésére nem így reagál! Csak eddig azt hittem, csak engem nem kedvel, de most más a felállás...Nna, mindegy...
Millió puszi Nektek!
A gyerekeknek gyógyulást, Nektek pedig szép babavárást! Lehet, hogy újból visszajövök közétek... (csak néha, mert nekem nem aktuális már a topic..)
Vigyázzatok magatokra! :)
Vendég
 


Jimbone!
Pü-t küldtem!-és még olcsóbb,most néztem... :wink:

Ágica !
Üdvözöllek Én is!
Gratulálok a babához!

Lányok!!!!
Megörülök....a szőnyeg már nem foltos...ismét kék....de a szaga....jajjj,el kéne menekülni tőlünk....
Vanish és Domestos se segít....lehet tényleg az olló....fiam ajánlotta,hogy vágjunk ki egy kört...szőnyegtisztító azért nem jó,mert ez szőnyegpadló és le van ragasztva....
Még jó,hogy nem émelygek és hányok.... :shock:

Sajnálom itt a vitát....bocsi,Én is árral tettem ki a kiszemelt babakocsit.... :?
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Adrienne!
Ne már,mi történt???Vagy nem akarsz róla mesélni? :(
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia Ági!
Üdv köztünk.
És bocsi a hangulatért :oops:
4. lombik??
Hát jó nagy kalappal nektek!!!De most már a 14hétben vagy,és ez több mint biztató :lol:
Én is aug 10-re vagyok kiírva,és nekem is eléggé rögös az utam.De nekem van már kettő szép és rosszcsont gyerekem.A nagylányom 14lesz :lol:

Lina!Le írtam :lol: 4-5-6x mehet nyugodtan.Nem kell 1-2 óránként,de 3-4óránként mehet.
Az osccilo is nagyon jó,azt el oszthatod az első napon 2-3 felé,utána ha már jobb az állapota,akkor 2napra is bőven elég.
Sajni gyerek adagolás nincs ezekbe írva.Én is ismerősőktől szedem össze az infókat.

Adrienn!!
De jó látni téged!!Azért írhatnál néha :wink:

Kitty!22éves vagy,babát vársz,családod lesz,pedagógus vagy,gyerekekkel dolgozol.El jött az idő,hogy felnőtté válj,és ne viselkedj sértett gyerekként.
Ha valaki meg bánt,vagy nem egyezik a véleményünk,akkor nem az a megoldás hogy sírva ríva megsértődve elvonulunk mint egy duzzogó gyerek.
Igen is tessék szembe szállni,felnőni!!!

mimi12
 
 


Kandi!
Az egy tök jó és olcsó babakocsi!!Én meg venném hozzá a hordozót is.Szerintem annyiért nem kapsz újat,és így legalább együtt van.
És ez mózessel mmeg sprtrésszel cak pak ennyi??

Na Kandi,a párom itt fetreng a lakásban,és azt hajtogatja,pfujjjj 1-2 tálca záptojásnyi a lakásban.
Bocsi,tudom nem vicces,és csúnya más kárán nevetni,de én már reggel itt virnyogtam,ahogy elképzeltem a záp srtucc tojást.
Aszondja az uram,máskor inkább még frissiben küldjétek el nekünk.Majd csinálunk jó rántottát :lol: :lol:
Van otthon citromod??Rendes citrom??AZ kicsit elveszi a bűzt,és az ecet is meggondolandó.
Egy próbát megér szerintem...

mimi12
 
 


Kép
Kép

A mi Kincsünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ági
Kép
Kép
ágica80
 
 


Mimi,
köszi. Kipróbáljuk.

Adrienn,
de, sajnos kell diétáznom, és a reggelimet le is vették 20 g-ra, de bírom. Néha bűnözök.
Mi történt?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ágica,
azt a kis kényelmes mindenét a babádnak :lol: Jól látom, hogy a feje alatt van a keze? Már csak a lábát kellene keresztbe tenni.
Tudjátok már, hogy fiú-e vagy lány?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Noémi! :lol: :lol: :lol:
Megyek és teszek rá ecetet...vagy citromot...vagy mindkettőt....
Vagy jön a fiam ötlete....egy kör!!!!!
Fúj Mi eddig is undorodtunk a strucctól....háááát ezek után.....
Nem baj neveset,már Én is csak azt tudok.... :twisted:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Ágica!
Nagyon sztár fotók!
Gratu!

Noémi!
pü-ben írtam!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?