Új privát üzeneted érkezett!

ági sehogy sem lehet nyolcadika a pé ha elsején volt mensid elsö napja!

nekem 3án volt mensi elsö napja és ma lement a höm nagyon meg egy másik táblázat is mára meg holnapra irja pé-t ugyhogy ma meg holnap bele kell huznomKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


jajj csajok én ugy örülök hogy végre nincs pangásKép)

most lépek fürödni aztán még benézek hozzátok utánna meg indul az akcióóóóKépKépKépKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Megyek lányok, már annyit ültem itt fáj a fenekem . Jó éjt mindenkinek, holnap délután jövök.
Kép

ui. Ági a petécskeérésed március 8-a , ami a 14. ciklusnap.
Virág : remélem találsz egy jó melót,és babás leszel!!
Puszi : Eszter

KépKép
eszterke80
 
 

 
 

Sziasztok!

Huh...mennyit írtatok. Jó sokáig tartott amíg végigolvastam. De olyan jó volt titeket olvasni.A legjobban az tetszett amit Titi írt (szerintem véletlenül), és rögtön Koda jutott eszembe. Idézek: Ezek olyan kis éhes apróságok!
Titi!!
Gondolom édest akartál írni. Nem is vettem volna észre, ha Koda nem írta volna tegnap. hogy mindig a kajával kezded és fejezed a hozzászólást.

Eszterke, Rimár!
Örülök ,hogy megint vagytok.

Mesi!
Titi jó mondta, hogy te vagy a mi vezetőnk. Hát nem semmi, hogy utánna néztél a dolgoknak. A holnapi nap meg írd meg mi volt a dokinál, szorítok neked.

Ági, Anita!
Mennek a mensi üző drukkok. Remélem nekem se jön meg.

Bufo!
Állj akkor a sarkadra. Tényleg mit tanítasz? Nem is tudtam, hogy tanár vagy.

Mona!
30 hét., és nég mindig dolgozol az oviban. A nővéremet se engedték (ő is ovonő), a fertőzés miatt.

Titi!
Én május 8-ra voltam kiírva, és áprilisig dolgoztam. Én is irodai munkát végeztem mondjuk.

Koda!
Nem is voltál délután. Neked is jó sokáig fog tartani, mire elolvasol mindent.

Na megyek néznem egy kicsit a tévét, majd még benézek
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


ja én is frankon elnéztem neked áűgi bocs tényleg márc 8a pé és a 14edik cn!

eszterke joéjszaát puszi

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Nekem 23-án volt a mensim első napja! Azért gondolom, hogy 8.-a, 9-e a pé.
Mindenesetre Virág nektek hajrá!!! Kép

Látod, Eszterke, ezt nem tudtam, hogy 6 órát igénybe vesz nekik feljutni...
csné
 
 


Csné!
Aranyos vagy, köszi a dícséretet!

Lányok én nem tudom mi van, de amint leteszem a fejem valahová, már alszok is!Már lassan leülni sem merekKép
rimar
 
 


Megyek én is tévézni még kicsit lányok, holnap jövök.

Jó éjt!
Köszönöm, a sok infót!

Óné, neked is küldök vissza mensi űző drukkot! Kép

Pusza,
Ági
csné
 
 


Látom lassan mindenki, megy a dolgára. Ki tévézni, ki aludni, és ki akciózni.
Én is megyek a Rezit altatni.

Mindenkinek jó éjszakát.

Pusszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Gyöngyi, TitiKépKép
Én dobtam egy hátast most! Igem Gyöngyikém, egyből kiszúrtam azt a mondatot és vagy fél órát röhögtem itthonKép Nagyon szemfüles vagy! Titről már semmi sem mossa le, hogy milyen éhenkórászKép

EszterkémKép
Tudtam ám, hogy Te vagy az én emberem! A lányok persze aranyosak voltak és segítettek is ebben az uh dologban, de te ismered a helyi viszonyokat. Jó neked, hogy te nem gondolkozol ilyen hülyeségeken, mint énKép
Most hétfőn kell mennem, már ha végzek időben a dokinál, akihez 1-re megyek. Úgy tudom, az uh csak 2-ig van.

ÁgiKép
nyolcadikán volt a peteérésed (ami a 14. ciklusnap), mivel után a ment fel a hőd! És ha csak ilyen kevés napot hagytatok ki, akkor minden okéKép

GyöngyiKép
Varrótanfolyamon voltam és bizony sokáig olvastalak benneteket, ami szuper voltKépKép

VirágKép
Ti most mit csináltok?Kép

Én megyek és beveszek egy fájdalomcsillapítót, mert nagyon fáj a fejem. Jön a melegfront, tuti azt érzem!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Hééééé! El ne menjetek már aludni, mikor itt írogatok nektekKép


RimarKép
Ma megvettem minden kelléket (nem egyszerű hozzájutni itt Miskolciába.....), úgyhogy holnap kezdem is a dobozaidatKép
A babásra milyen színű anyagot vegyek? Igaz, hogy már megbeszéltük, hogy fiú leszKép de azért megkérdezemKépEzt is kell osztani belülről?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


koda!hát mi nem is tudom mit fogunk csinálniKépKépKéphu tök gáz igy rákészülni de sebaj a lényeg hogy élvezzük ha meg gyümölcse is lesz hát az már maga lenne a mennyország!most beszéltem uncsitesommal és elmesélte hogy terhes egyik ismerösünk jövöhonapba szül én meg nem is tudtam pedig mikor méh otthon voltam már akkor is volt baba meg egyik otthoni körmösvendégem 19 éves és terhes lett holott rolA NEM gondoltam volna!ugyhogy nagyon sok körülöttem a terhes vagy picibabás én meg egyedül vagyokKépmár kezdem unni én is akarok babát de nagyon!!!

na megyek joéjt mindenkinek puszii aludjatok jol

koda a dobozokoat szalvétával csinálod?mert én láttam barátnöm is csinált ilyet szalvétával és most mutatták hogy itt németbe is vannak kellékek lehet én is nekiállok!

na tényleg megyek puszaaaaancs

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Lányok,

Fél füllel hallottam, hogy márc. 24-től minden pénteken Babás műsor lesz a Spektrumon kb 8-tól. Nem tudom, milyen lesz, de ha valaki ráér majd és eszébe jut, biztos érdemes megnézni!

Jó éjt mégegyszer!!

Hajrá Virág! Hajrá Virág! Hajrá Virág! Kép Kép
csné
 
 


Jó reggelt lányok!
No mi van?Mindenki alszik?

Juci!
Örülök, hogy csatlakoztál közénk, gyere gyakran.Gratulálok babóhoz!Én idén leszek 30, és mi is az első babát várjuk, és én is 10 hetes vagyok.Én ápr. 4.-én megyek a köv. uh-ra.Sok a hasonlóságKép

Koda!
Olyan aranyos vagy, hogy foglalkozol ezzel a doboz dologgal!KépÉn teljesen rád bízom a babás dobozt!Biztos, hogy nagyon szép lesz!
Ja, igen!Kicsit segíts abban, hogy mit értesz az alatt, hogy "provanszi" tájkép?Mert ez elég tág dolog.Vízpartos, erdős, dimbes-dombos, stb?Ha fotód van, az is jó.Köszike.Farostra festem, nem vászonra, mert azt postán biztonságosabban el lehet küldeni.Na, mégis visszatértünk a fórumba, remélem, nem untatjuk a többieket!Bocsi lányok!

rimar
rimar
 
 


Szia JuciKép
nahát, de jó, hogy még mindig csatlakoznak hozzánkKép nagyon örülünk neked, gyere csak bátran! Jó, hogy ilyen sokat írtál magatokról, legalább megelőzted a sok kérdést, amit kaptál volna tőlünkKép nagyon kíváncsiak tudunk ám lenniKép
És persze nagyon gratulálunk a kis pocaklakódnak is! Jó, hogy végül sikerült találni egy nektek megfelelő dokit! Sokan bizony nem mernek váltani időben.
Azt még megszabad kérdezni, hogy mennyi ideig próbálkoztatok?


VirágKép
A dobozokat nem szalvétatevhnikával csinálom, hanem rendes anyaggal vonom be. A doboz és az anyag közt va egy vékony vattaszerű bélésanyag, amitő olyan kis puha-dudoros lesz. Majd utatom, ahogy készül.


Ma végre befesthetem a hajam, már nagyon lenőtt. Eddig én sem mertem, mert mi van ha......de most így a 12. napon még nem kell ettől félnemKép
A görbém még mindig totál egyenes. persze ez még semmit sem jelent, mert Gyöngyihez hasonlóan én is későn érő típus vagyok. Úgyhogy ha lesz is pé-m, akkor is csak a 17-20 nap között valamikor. Ha lesz!


Egy pár kép marciról.

Itt éppen varr Kép
http://www.babanet.hu:81/album/albumimages/1776/204052.jpg

Ilyen volt a kisháza:
http://www.babanet.hu:81/album/albumimages/1776/204050.jpg

És ilyen lett:
http://www.babanet.hu:81/album/albumimages/1776/204051.jpg

http://www.babanet.hu:81/album/albumimages/1776/204049.jpg

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Teljes a csalódás, reggel megmértem a hőmet teljesen odavagyok a nyelvem alatt 36,5 a hüvelyben 36,7. Már a hasam is elkezdett fájni. Biztosan megjön, de még nem jött. Teljesen elkeseredtem. Ennek a hónapnak is lőttek.KépKépKép
Már nem tudom mit tegyek. Ez a várakozás olyan idegtépő. Lehet ennek az évnek is lőttek már.Kép
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!
Sajnálom, de ne keseredj el!Az a legrosszabb.Ha itt az ideje, úgyis megérkezik , nyugiKépPróbálj meg nem csak ezzel foglalkozni.Tudod, az ember úgy bele tud sűllyedni, mint valami gödörbe, és abból nehéz kimászni!Gondolj arra, hogy csak a megfelelő időre vár a csemete, merthogy ő okosKép és tudja, mikor kell érkeznie.Nyugi, jönni fog, és ez biztos!KépKépKép

rimar
rimar
 
 


Koda!
Nagyon jók a képek!Olyan jót nevettem az "ilyen volt, ilyen lett" képeken!Kép

rimar
rimar
 
 


sziasztok!

anita sajnálom hogy nincs babaKép de ne add fel még ha ebbe a honapba összejön akkor decemberi baba lesz,de ha nem az sem baj a babák tudják mikor akarnak jönni!a sok stresszelés pl:hogy miért nem jön a baba? az meg nem tesz jot!legtöbb nönek ezért nem jön össze mert stresszel,pont most néztem tvbe hogy a nö már volt 3lombikon is de nem jött az se össze megvizgálták kiderült a stressz miatt!probálj megnyugodni és félretenni a baba dolgot!mondjuk én is könnyen beszélek mert én is probálok nem stresszelni mégse jön össze mindig a tudatalatimba benne van hogy már nagyon szeretnék babát!

kicsi juci gratulálok a babádhoz!Képés üdv köztünk!

koda nagy tutik a képek!ez az ilyen volt ilyen lett meg nagyon kész akkorát röhögtem!hihetetlen vagyKépKépKép

Rimar hogy érzed magad?

képzeljétek reggel mikor mentünk oviba kisfiam látott egy kisbababát azt mondta ha neki lesz babája majd ö fogja tologatni!mondom neki mi lesz ha nem lesz babánk!erre a kis okos feje elkezdte a magyarázatot: anya majd jön aza hogy is hivják?góólya és belerakja a hasadba aztán megnö a hasad akkor lesz baba utánna kiveszi a doktorbácsi és én meg tologatom! olyan kis édes volt ahogy magyarázta!még azt is megigérte hogy enm fog rosszalkodni idegesiteni szót fogad csak legyen kisbabánk!bárcsak azon mulna!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


koda nézegetem a dobozkészitös képeidet nagyon fantasztikus még a végén megint kedvet kapok egy kis kézmüveskedésre férjem meg elájul ilyenkor hogy már megint mit találtam kiKép)

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Köszi Virág az együtt érzést.
A fiam is valahogy így van ezzel a kérdéssel. Mondtam neki ha jön a baba nyáron nem kell oviba mennie. Szeret oviba járni csak nyáron nem, akkor nem sok a gyerek és nincsenek a haverok. Ezért akkor neki se kellene mennie, mivel én otthon lennék.
Õ is tologatni és fürdetni akarja egy ágyban akar vele aludni. Az elépzelése neki is ez. Csak mi azt mondtuk neki, hogy a tesója a holdon van még. Nekem is anyuék mindig ezt mondták. Onnan szerinte lehozza a gólya és a téma onnan ugyanaz mint nálatok.

Még mindig nem jött meg. A hasfájás is elmúlt, de már nem reménykedem inkább jönne meg nem bírnám ki ha megint hiú ábrándokat kergetnék.

Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


hát ja elég gáz ha nem jön akkor beleéli magát ember aztán csaldoik miért nem tud idöbe megjönni?tök car!de most probáld meg nem beleélni magad!

titi!ma van patrik napja egy év mulva már ünnepeljük itt a kisfiad névnapjátKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág!
Kösz az érdeklődést!Jól vagyok, csak hamar elfáradok és mindig aludnék.Remélem, ha itt lesz az igazi tavasz, akkor azért aktívabb leszek.Tegnap sokat kellett mászkálnom a városban és estére úgy elfáradtam, még a hasam is fájt.Ilyen még nem volt.Többet nem mászkálok ennyit!
Mondjuk most is be kell mennem, de hamar hazajövök.

rimar
rimar
 
 


rimar nekem nincs baba mégis egyfolytába aludnék!szerintem a tavasz teszi!amugy meg jo lenne ha nem eröltetnéd meg magad vigyázz magadra meg babára mert elnáspángollak ám!Kép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok lányok!

Jó sokat termeltetek... alig győzöm visszaolvasni, még most is folyamatosan olvasom.

Virág, igen, talán jövő ilyenkor... már névnapozhatunk. Kép De jó volna már ott tartani. Azért igyekszem az elkövetkező heteket, hónapokat majd kihasználni.

Juci, sziaaaa!!! Bizony, itt vagyok. Tegnap pedig néztem, de akkor még nem válaszoltál. Biztos elkerültük egymást. Mindegy, most már itt vagy közöttünk, maradj is!
Igen, hál' Istennek minden rendben van, de most nem tudom, hogy bírom ki április 19-ig, én csak akkor megyek legközelebb UH-ra. Ma kicsit fájdogál a hasam alja... de mensi idő volna pont mától, talán az okozhatja ezt. Nyugi, itt vagyunk egy páran parásak rajtad kívül, majd együtt izgulunk, és nyugtatgatjuk egymást végig.

Na, megyek vissza gyorsan továbbolvasni a hozzászólásokat.

Ja, amúgy azért jöttem ma később, mert az OTP-ben voltunk, végre aláírtuk a szocpol szerződést, talán 1-2 hét múlva már pénzt is látunk belőle.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Üdvözlet mindenkinek, régieknek és újaknak egyaránt!Kép

Elég régen jártam itt utoljára; az utóbbi időben sok volt a munka, és csak hetente háromszor vagyok netközelben.
Igyekszem majd visszaolvasni az elmúlt hetek történéseit!

Én tegnap töltöttem be a 16. hetet, ma voltam AFP-n, meg egy csomó mást is néztek, mert az első vérvételen a kórházban kimaradt elég sok minden. (5 fiolányi vért csapoltak le Kép)
A rosszulléteim mostanában kezdtek múlni, úgyhogy mindenkinek kitartás!!!

Nagyon várom, hogy megmozduljon a baba, bár azt mondják, első terhességnél csak később észlelik a mamák a mazagtmozgást.

Aki már babás, vigyázzon magára, aki még nem, annak hatalmas drukk!!!

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok!

Juci!
Üdvözlet köztünk. Gratulálok a babához. Valaki azt hiszem már kérdezte, de én is szeretném tudni, hogy elsőre sikerült a baba.

Koda!
Nagyon aranyos a kisfiad. (mellesleg már nem is olyan kicsi)Mikor is született?

Cupicica!
De jó, hogy újra írtál, igaz mi nem sokat beszéltünk, mert amikor én csatlakoztam hozzátok, azután tüntél el. Melyik kórházba jársz?
A baba meg nemsokára már jelzi, hogy ott van. Ne izgulj. Én is későn vettem észre, közbe meg kiderült, hogy azért keltem fel éjjel, mert akkor volt aktív.

Virág!
Nálunk is sok ismerősömnél érkezik baba. Ne izgulj, hamarosan csatlakozunk közéjük.

Rimár!
Tényleg vigyázz magatokra. Most úgyis jön a hétvége, ugyhogy pihenj sokat.

Tücsi!
Merre vagy? Remélem már végeztél. Mi lett az izotópos vizsgálat eredménye?

Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Szia Oné!

Az Újpesti Szülőotthonban fogok szülni. Védőnőhöz és terhesgondozásra Zuglóba járok.
Éjjelente én is felkelek, muszáj pisilni menni...Kép

Cupicica
cupicica
 
 


Cupicica!

Ja, igen pisilni is felkeltem. Bár csak már megint ott tartanánk.
A többiek merre lehetnek? Mindenki dolgozik?

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok,

Cupicica,
még nem biztos, hogy találkoztunk...
De jó neked, hogy már a 16 héten tartasz!
Hogyhogy az Újpesti Szülőotthon-ban szülsz? Újpesti vagy?
Amugy ne izgulj, szerintem változó, hogy ki mikor érzi meg. Én elég hamar megéreztem a lánykámat, olyan volt, mintha "buborékozna" a hasam Kép

Tücsi,
Olyan jó lenne már tudni, hogy mi a helyzet!

Eszti,
irsz, ha küldhetem a hőimet??? Persze csak, ha nem baj...

Juci,
légy üdvözölve köztünk! Gratula a babácskádhoz!

oné,
hogy birod idegileg a várakozást jövő hétig?? Mert én már most megbolondulok! Kép

Ági
csné
 
 


Sziasztok lányokKép
Kicsit megszűntem, mert kifeküdtem az extra náthátólKép
Most egy kicsit jobban vagyok, azért írok.
Meg olvasokKép

Hű, de sokat írtatokKépKép

Először is Titi!!!
Húúú, de szuper, hogy jól van a bébikédKép
Nagyon tetszett a fotója, édi bogárKép
Látom ti is járjátok az otp-s végtelenséget, szocpol...hm, nehezen ment? Sokat kellett várni?
Mi is most akarjuk igénybe venni, bár csak bővítésre, úgyhogy csak a fele járKép

A másik....a műkuki:D:DKép
Nagyon tetszett az írásotok...KépKép

Egyébként nekem semmi negatív élményem nem volt a hüvelyi UH-n.
Egy magasítót raktak a fenekem alá, a "kuki" nem volt túl nagy, sőt vékony voltKép, húztak rá egy óvszert és éppen hogy csak bedugta a hüvelybe, szinte csak a fejét, nagyon óvatosan csinálta.

Juci, üdvözletKépKép
Jó volt olvasni, ari vagyKép

Cupicica!
Úgy látom egyidős kismamák vagyunk, nekem is csütörtök a fordulóm, én is 16 hetes vagyok, és jövő héten megyek vérvételre.
Egyébként én a fiamnál 17! hetesen éreztem először a mozgását, mintha buborékok mozognának belül, olyan volt.
Én is nagyon várom már az erőteljes rugdalózástKép

Anita!
Együttérzek veled, de ne keseredj el!Kép

Koda!
Tündéri a kisfiatok!Kép Ügyesen bont házatKép

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Koda, most jutottam oda, hogy megnézzem a fotókat. Kis lurkó! Nekem kicsit olyan rosszcsont kisfiúnak tűnik, olyan tipikusan tűzről pattantnak. Hmmm?

Cupicica! Irigykedem! De jó, hogy minden rendben van, és már 16. hét! Álom!
Nekem már csak 5 hét, és talán kicsit megnyugodhatok. Nem gondoltam volna, hogy ez ilyen idegörlő lesz. Mármint hogy megmarad, nem marad? Minden szartól (már bocsánat) megijedek. Most épp attól reszketek, vajon miért fáj a hasam? Folyton wc-re megyek, nehogy vérezzek már! Kép

Ancsi, a szocpol... igen, hát... mire minden papírt beszereztünk... nem volt egyszerű. Elvileg októbertől próbálkozunk mindent beszerezni, mert hogy az apósomék telkén építkeztünk, még egy ráépítési megállapodást is kért a bank, ügyvéddel írta, ellenjegyezve, szóval, az tartott kicsit több ideig. Egy hónapja van beadva minden, azóta várunk. Nem egyszerű, kíváncsi vagyok, mikor látunk belőle pénzt. De ha egyszer meg lesz, akkor talán be lesz már végre vakolva a ház! Kép Nagyon várjuk már. Aztán pedig a 2 gyerkőcöt, mert 2 gyerekre vesszük fel.

KépKép
titi_27
 
 


Ági!

Nem vagyok újpesti, csak ott dolgozik a családi ismerős doki. Szóval én most orvost választottam, nem kórházat... Bár annyira nem voltak rossz tapasztalataim a Szülőotthonnal, amikor bent voltam 3 napig. Van teljesen profi szülőszobájuk is (bordásfal, labda, kötél, ágyikó, hiper-szuper szülőágy), és mivel nem "sztár" kórház, remélhetőleg szabad lesz, amikor szükségem lesz rá! Mivel az orvosom ismerős, meg tudtam vele beszélni, hogy - ha orvosilag más nem indokolt - teljesen természetes legyen a szülésem. Õ egyébként is nagy reformer+homeopata, úgyhogy bízom benne. A férjem mamája pedig gyerekorvos, ezért nem aggódom különösebben amiatt, hogy milyenek lesznek a kórházban a csecsemős nővérek...

Ancsi!
Ezek szerint nálad is augusztus 31. a várható időpont?
Többen írták/írtátok a buborékokat, majd nagyon fogok figyelni!

Cupicica
cupicica
 
 


Titi!
Először is gratulálok!
Én is sokszor néztem, hogy nem vérzek-e. Még most is figyelem! Egyébként mindig van valami, ami miatt izgulni lehet: első 12 hét:megmarad-e; 16-20. hét: mikor mozdul már meg végre?!; utána pedig: most miért nem mozog?!
Csak azt tudom tanácsolni, lazíts, amennyire csak tudsz!

Cupicica
cupicica
 
 


Igen, Cupicica, ez így van. Végig lehet izgulni az egészet. Most azt kívánom, bárcsak éreznám már, hogy odabent van... na, majd ha mozogni fog, de jó lesz, fogom tudni, hogy minden rendben. És mi lesz, ha majd alszik? Folyton izgulni fogok?! Jézusom, ez őrületes!

Lányok, még mindig fáj a hasam alja! Olyan szúró fájdalom. Alig bírok ülésből felegyenesedni, aztán egy idő után ha állok, jó. Ha leülök, előlről kezdődik. Fél óra, és megyek haza, rögtön lefekszem! Hál' Istennek sehol vér és barnaság! Kép Úgyhogy nagyon azért nem ijedezek. Legalábbis igyekszem.

Bibibi, kész a függöny! Ma hoztam el a varrónőtől. Majd lefotózom, és felteszem. Szerintem szép lesz!

KépKép
titi_27
 
 


Lányok !! Kész vagyok!
Megettem 3 szelet piskótatekercset , meg egy salátástálka csokifagyit!!!!!
Rosszul is lettem, majd később jövök......

KépKép
eszterke80
 
 


Titi!
Én is így voltam, mindig féltem, ha wc-re mentem, vajon lesz barna, nem lesz barna??
A hasfájás lehet ám attól is, hogy növekszik a méhed, és azt érzed. Ne aggódj.
Mostanában nekem is fájdogál a hasam alja, a jóég tudja mitől.
Dokimnak mondtam, a Magne-B6-ot ajánlotta, azt szedem.

A szocpol...
te jó ég, tudtam, hogy hosszadalmas, de ennyire? Októbertől....húúú, nem semmi.
Nekünk a tervek jöv7-en lesznek kész, aztán jöhetnek az engedélyek, aztán mehetünk az OTP-be.
Pedig mi úgy szeretnénk, hogy még az idén meglenne a felújítás-bővítés.
Addig albérletbe kell mennünk (kb. júliustól??), mert teljesen szét lesz szedve a ház, tetőcsere, nyílászáró-csere, bejárat az utcafrontra kerül, épül hozzá + nappali,étkező konyha.
Így lesz majd 3 + 2 félszoba. Remélhetőleg most már elférünk majd négyen isKép
Jól belefogtunk: építkezés + kis bébi a nyáron...Kép

CupicicaKép
Igen, én is augusztus 31-re vagyok kiírvaKép
Jól értem, te már voltál AFP-s vérvételen??
Nekem márc. 22-29 között kell mennem.

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Jézusom, Ancsi, igen, jól belefogtatok. Vigyázz magadra, nehogy túlterheld vagy stresszeld magad. Én sokszor idegeskedtem az OTP miatt.
Ne izgulj, mint írtam, nekünk azért a különleges helyzet miatt tartott ilyen sokáig. Amúgy a papírok beadásától számítva 1 hónapon belül ígérték a pénz utalását. Érdemes már most megkérdezned, milyen papírok kellenek, gyorsan beszerezni őket (csak azokat érsz rá, amiknek a határideje 30 nap alatt lejár - pl. jegyzői igazolás a családi állapotról). Így ha odakerül a sor, hogy igényeltek, akkor mondom, 1 hónap alatt megkapjátok a pénzt. Bár állítólag csak a 95%-át kapjuk meg, a maradékot majd a használatbavételi engedély után.

Kicsit megnyugtattál ezzel a hasfájással, amúgy én is gondoltam rá, lehet, hogy tényleg nő odabent, és attól feszít ennyire.

Hogy-hogy Te is izgultál a barna miatt? Neked is volt?

KépKép
titi_27
 
 


Eszter, éééééén is szeretnééééééék piskótatekercset!!!

Egészségedre! Csak nem sok volt? Kép

KépKép
titi_27
 
 


Ancsi!

Igen, már voltam! Azt mondták, betöltött 16. hét + 1-2-3 nap az ideális. Az orvosom és a védőnő is ezt számolta ki. Esetleg kérdezz rá a dokidnál vagy a védőnőnél.
Egyébként az esetek többségében az AFP "rossz" eredményt mutat, túl magas vagy túl alacsony, ekkor egy hét "para" van, amíg egy újabb vérvétel tisztázza, hogy minden OK. Európa több országában nem is javasolják ezt a vizsgálatot, mert ha nem jól találják el a vérvétel időpontját (pl. ha mensitől számolják, de az UH szerint a baba 1 héttel fiatalabb/idősebb, mint lennie kellene), akkor rossz lesz az eredmény.
Az UH szerint is 16-17 hetes a babád?

Cupicica
cupicica
 
 


Titi! Igeeen, egy kicsit sok volt a 3 szelet... eperlekváros volt.... nem bírtam ki hogy ne egyem meg.
Koda: nem tudod hol lehet gipsz falikép keretet venni? Szintén dekupázsolni szeretném

Hát ez én védőnőm nem jelentkezett a héten , pedig már annyira várom a kiskönyvem, hétfőn voltam tanácsadáson, Õ nem is volt ott majd azt mondták megkeres és elhozza, de nem hívott..
Holnap leszünk 11 hetesek!!!
Ági! Kérem a ma reggeli hőt, és azt hogy melyik napot kell javítani.
Anita : Sajnálom a hődet..

KépKép
eszterke80
 
 


Ági ! ne írd le az egész hónapot,mert a fertyben nekem benne maradnak az adatok, csak a két hiányzót írd le. puszi

KépKép
eszterke80
 
 


sziasztok!

Az AFP miatt én is kiborultam,ugyanis alacsonyak lettek az értékek.Bőgtem,mint az albánszamár.Szerencsére a kontroll eredmény,a doki és az uh megnyugtatott.Borzasztó hét volt.Szerintem az lehetett a baj,hogy a doki az uh redmény alapján küldött vérvételre,ami mindig nagyobbnak mutatja a terhességem,mint ami valójában lehet.Ez 1-2 hetet jelent.

Olyan jó,hogy hétvége van!Kicsit fárasztó már a munka,de csak két hét,és itthon pihenek.Azaz dehogy pihenek!Ugyanis mi is felújítás,átépítés előtt állunk.Kb. annyi munka vár ránk,mint Ancsiékra.
Én nagyon szerencsés vagyok az anyósommal!Rengeteget segít az ügyek intézésében.Õ ugyanis a polgármesteri hivatalban dolgozik,így sok az ismerőse.

Mona

Kép
KépKép
monaszisza
 
 


Sziasztok!

Ez ám a hozzászólás termés!

Juci!
Légy üdvözölve. Gyere gyakran közénk!

Anita!
Szerintem nézesd meg a házidokiddal a pajzsmirigy hormonjaidat, lehet, hogy nálad is ez a bibi! EZT MINDEN RÉGÓTA PRÓBÁLKOZÓNAK AJÁNLOM!!!!

Cupicica!
Én is nagyon korán éreztem a mozgást, a 13.héten!!! Pedig első terhességem volt! Nekem egyébként jó volt az AFP értékem, és én úgy tudom, hogy az esetek többségében jó szokott lenni. Ha nem jó, akkor meg küldenek genetikai vizsgálatra.

Virág!
Nem semmi a gólyás duma. Nagyon édi a kisfiad.

Koda!
Nagyon jók a képek, tényleg kis "gazfickó"-nak néz ki a kisfiad, a szó jó értelmében!!

Titi!
A fájdalom tényleg lehet a méhed növekedésétől! Építkeztek? Nem is mondtad! Én is akarok!!!! De előbb ezt a roh.dt lakást el kellene adni, annyira utálok itt lakni!! És BOLDOG PATRIK NAPOT!!!

Gyöngyi, Ági!
A mai vizsgálat: beadták vénásan a jódizotópot, aztán fél óra múlva oda kellett ülnöm egy készülék elé, és nem mozdulni 10 percig. Annyit meg hozzáfűztek, hogy a kisgyereket kerüljem a mai napon. NA ezt magyarázd meg egy 8 hónapos babának, hogy látod az anyut, de ne menj oda hozzá! Eredmény meg 3 nap múlva lesz, és a dokinak küldik el. Úgyhogy semmit sem tudok. Dokihoz jövő pénteken kell mennem, így várhatok még 1 hetet. Remélem, azért kimutatta mi a bibi, mert ha nem, újabb vérvétel jön, újabb 1 hónap kiesik....

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Titi!
Igen, nekem is volt barna, biztos elkerülte a figyelmedet, írtam is róla, egészen 12. hétig szinte folyamatosan.
Az előzmények miatt (ugyanilyen tünetekkel 2 babát veszítettem, 14. héten, ill. 9. héten) kétszer kórházban is feküdtem. Szigorú ágyban fekvés!
Ahogy a 12. hetet betöltöttem, a barnaság megszűnt, már a hormonpótlást sem kell szednem, azóta a magzat termeli a szükséges mennyiségű hormont. Úgyhogy azóta okés minden...kopp-koppKép

Mona!
Szerencsés vagy az anyóssal, hogy ott dolgozikKép
Jól jönne nekünk is ilyen segítség majd az engedélyeknél, ne 60 napig üljenek rajta.

Cupicica!
Nekem is azt mondták, hogy betöltött 16.hét után kell menni, de "betöltve" a mi számításunk szerint csak jövő héten csütörtökön lesz, amikor is a 17. hétbe lépek...hmm...

Mesi!
Jó kis vizsgálat volt. Remélhetőleg hamar megtudod, mi a gondKép Drukkok mennekKép


JJa, Bálint fiam mai aranyköpése:
"Anya, csinálj nekem szendvicset, mert belehaltam az éhségbe!"KépKép

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Csajok, csak vásárolni szaladtunk el, és máris megint mennyi olvasni valóm lett... Kép

Eszterke,
ennyire nem bírtál ellenállni a sütinek???? Kép))
a hőm a 15. napon 36.6 és onnan csúszik egy napot... A mai meg 37.0 Kép KÖSZI!

Mesi,
drukkolok én is, hogy minnél hamarabb megtudd, mi a baj, és utána ti is hajrázhattok. Kiváncsi vagyok szegény gyermeked hogy bírja majd ki, hogy nem megy oda hozzád!

Cupicica,
Értelek. Azt hittem esetleg Újpesten is laksz...
Igy azért érthető, hogy ismerős orvoshoz mész! Nekem személy szerint rossz tapasztalataim vannak sajnos a szülőotthonnal, viszont nem keveset ismerek akik nagyon meg vannak elégedve! Kép

Megyek csinálok vacsit a családnak... Sietek vissza!

Ági
csné
 
 


Csné Ági görbéje:
Kép

KépKép
eszterke80
 
 


Ági!

Mi lett a vacsi?
Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Ági!
Szuper ez a görbe!!

Hallottátok, hogy mi Niki Belluci "hivatásának" új neve? Felnőtt-filmes. Nem semmi kifejezés. Mondtam a páromnak, ha legközelebb káromkodni szeretne, akkor is ezt a kifejezést használja, főleg a gyerek előtt!! Kép Kép Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


jaj, de jó!!! Köszi Eszterke! Csak mostmár baba is legyen a hasamban!!! Kép

Halrudakat rendelt a kicsi lányom, rízzsel, tartárral, de én krumplipürcsivel ettem és csípős pepperóni paprikával Kép
csné
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?