Új privát üzeneted érkezett!

Adrika, igazi csaj Eszti, sérült Barbi, randizós Füge és Andris, csini szerkós Efe, Oli & Zéti, Attila, Bebe szépségesek!
Adrinak, Ricsibaba Bencéjének boldog 7. hónapot kívánok!
Zsu: majd legközelebb nem lesz nyűgi Bebe :wink: ! Jó csavizásokat nektek!
Zümis: örülök, h jobban vagytok!
Julcsi: ++++++++++++++++++++ezt anyóshoz :D , de persze a gyógyuláshoz is! Mit is meséljek…talán azt, h ma ismét nem kapott főzit Alex, mert az új láboskáját is leégettem :oops: , de Alexapu vett újat. Épp azon gondolkodtam, h én vagyok az egyetlen, aki csak anyatejjel és gyümivel eteti a gyerekét? Már vagy 2 hete 2x eszik Alex normál adag gyümit, de valahogy nem tudom rávenni magam arra, h főzit adjak. Azt hiszem, azért nem akaródzik, mert anyósom folyton ezzel traktál, és kissé kényszernek érzem :? .
Amúgy nem vagyok jól lelkileg. Napok óta nem alszom rendesen, frusztrál az iskola. 2 hét múlva kezdődik, rengeteg gyakorlatom lesz, ami 7-19-ig tart, így anyu lesz a fiammal egész nap. Nem tudom, h fogja bírni. Én nehezen, ezen bőgök állandóan, olyan érzésem van, mintha elhagynám a gyerekem, pedig „csak” 2 nap lesz így, a másik 3 nap suliban vagyok, oda behozza anyu és megszoptatom, megölelgetem. Most is bőgök, ahogy írom. Apjával meg egész héten nem fog talizni, mert ő itthon marad, valakinek pénzt is kell keresni, amit mi szállásra költünk. Fú, kicsit zagyva lettem, bocsi, de a fejem is ilyen zagyva most.
kreiszi
 
 


Na klassz, nyafogós hsz a laptetőn :?
Na gyorsan teszek képet inkább:
Apa térde nagyon fini:
Kép
vicces fej:
Kép
kreiszi
 
 


Nahát Adri nem semmi! Gratula, apának is megmutattam.:)

Jó éjt, Andabella

Kép
Kép
andabella
 
 

 
 

Raktam fel én is vidót majd nézzétek meg. Imádjuk a kacagását:
http://www.youtube.com/watch?v=LGnri4rKdcw

Kép
Kép
andabella
 
 


a könyv 10-12 hóig fent van,sajna a köztes 7-9ig még nincs :oops: lehet,hogy estére sikerül.Vmiért nem tudok belépni a közösbe ellenőrizni,hogy rendben van -e.De rem minden oké.

Andabella isteni édes Mesi.

Kép
zümis
 
 


Sziasztok!

Ma mi is korán keltünk, negyed 7kor! :? Bepisilt Bebe tegnap este annyit cicizett! :shock: Férjemnek meg fáj a torka, mert állandóan hideget iszik! :evil:

Kreiszi, köszi! :D
Szerintem Alex nagyon jó fiú lesz lent, túllesztek a gyakorlatos napokon gond nélkül! És nagyon jó kezekbe lesz a fiad, hisz Anyukád végig vele lesz!
Nagyon jók a képek, Alex is nagykópé! :D

Andabella, nagyon édesen kacag Mesi :D , máris jobban indul a napom! :lol:
zsu83
 
 


zsu: remélem jó lesz. 4 éjszakára megyünk.

kreiszi: fel a fejjel, nem olyan sok időről van szó!! Nem hagyod el Alexet, nagyon gondos ésjó anyukája vagy.Szerintem nem te vagy az egyetlen aki még nem nagyon ad mást Alexnek mint tejet és gyümit.

andabella: nagoyn helyes Mesi! Imádom a babakacajt.

stelly: nem tudom Adrienn nap többször van-e egy évben, de Boldog Névnapot Adrinak!!!!!!

Kép
budabo
 
 


sziasztok!

Viburcol kúp szuper jóóóóóóóóóóó! Vinci aludt is, foga nem fájt, egyszer-egszer megébredt, de az Ági miatt volt, nem is sírt, csak hangosan mocorgott :):)meg cumit keresett...
Ági viszont szuper éber éjszakát okoztt nekünk...egész éjjel nyöszörgött, görcsölt a hasa, életében először hasmenése lett durván...óránként wcre futott, volt már, hogy oda se ért, mir lefeküdt volna, jött a hányás...szóval kivan szegény, mink is apával, az újabb átvirrasztott éjszaka miatt, na meg az aggódás, hogy mi van vele...úgy fájt a hasa, először azt hitem vakbél..már azon voltam, hogy mentőt hívunk, mikor "végre" elkezdett hányni, meg hasmenést produkálni...szegény. most alszik, suli kilőve...., délután dokizunk, és bizakodok, hogy nem salmonella a csokifagyitól, mert csak az volt olyan, amit mi nem ettünk....vagy nem h1n1...vagy egyéb borzalom. láz nincs. se egyéb más...viszont nagyon sok folydékot vesztett, totál szürke a csaj, és semmi nem marad meg benne...normolyt-ot próbáltam vele itatni,kijött....
keserű tea se igen hat még....mondhatnám tapasztalatlan vagyok ilyen téren, mert ha mi ilyen vírussal összetaliztunk, abból nálunk mindig tüdőgyuszi lett, meg hörghurut...d soha nem volt hasmenős hányás :(
remélem Vinci nem kapja el, bár újszülött kora óta tegnap először kaksizott hígabbat....bár ezt betudom még a fogzásnak :)

na megyek, Vini még itt csápol a kezemben, épp az órámat bontja le, meg Áginak is kell valami tea, kaja...stb.
majd jövök.
kávé nagy extra adag ledöntve...naturan csak cukorral. :(

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


De jó volt reggel kacagó Mesi videóra érkezni! Nem csoda, ha imádjátok, annyira cukin nevet! :)

Stelly: Óóó, ilyen szövegekkel nem kell foglalkozni! Nagy valószínűséggel baromi sokára fogod otthagyni akár egy fél éjszakára is, ezért most még nem érdemes ezen pörögni.
Mondjuk én kiskoromban szünidőben a mameszoméknál mindig egy ágyban aludtam velük. Nem gondoltam, hogy ez gázos...
Jujj, atyagatya! Boldog först névnapot annak a huncut lépcsőmászónak! :D

Bogi: Tök jó helynek néz ki, sok medi, szauna...

Kreiszi drága! Ezt mindenki nehezen éli meg, de aztán simán veszik az akadályokat! Ld. Zsufi, Hajnski... Én elhiszem, hogy car érzés, mert persze, hogy az, de biztos vagyok benne, hogy Alex nagyon jól ellesz!
Csudapofi a képeken! (Nálunk is megy ez a harapás, csak én arcon kapom, mint egy puszit... :D )

Én meg nem tudok mit csinálni magammal... Hálahála ma csak egyszer kelt enni 5-kor és aludt fél 8-ig, amikor gondoltam felkelés van, erre bealudt kaja közben... Hmm....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ladmon 2009.09.08 07:11-kor.

ladmon
 
 


Verus: Szegény Ágid! Jobbulást neki! Reméljük, hamar befogad valami folyadékot!

ladmon
 
 


Ááá, Bencust kifelejtettem.
Szóval még mindig hihetetlen, hogy a képeken néha nem ismerném fel...
A kiskutyáját!! :D

ladmon
 
 


kreiszi:ugye előttem már sokan elmondták,mit én is mondanék,csak még annyit,hogy én igazán tisztelem azokat akik gyerek mellett tanulnak,igazán nagy lelkierő kell hozzá...lehet nekem nem lenne!Alex nagyon cuki!

andabella:igazi babkacaj! :lol: mindenkit mosolyra fakaszt,Bazsi is felkapta a fejét,pedig már félig alukált....

ladmon:azt a bizonyos puszit én is az arcomra kapom,meg nyakra,úgy csináljuk,hogy megpuszilgatom és mondom,hogy kérek,ő pedig adja és hozzá még édes hangon morog is!elég sokáig tudjuk ezt játszani...rendesen úszok a nyálban utána...Esztike ügyes volt akkor éjszaka!


millye:persze kérdeztem apát,csak még ő nem kérdezte az illetékest....de majd napközben rászólok és estére hozok infót!Andis jó aludt?

bogi:nekem se nagyon van kedvem főzöcskézni mindig,de kell,apa olyan sovány(persze alkatilag)de,h még nem is főznék,rendesen elfogyna...így is szokták kérdezni,hogy nem adok neki enni?

julcsi:sok türelmet anyóshoz!Marcibogyesz édi lehet a növekvő pocival4nagyon ügyesen eszik!jobbulást!

zümis:kösz a könyvet!hogy vagy ma?

lkvesus:sajnálom Ágit!jobbulást neki!neked pedig sok energiát mára!

mai menü:csőben sült bolognai penne és hagymaleves!

nálunk éjszaka eseménytelen volt,Bazsika szépen aludt...fél3-kor felébredtem átmentem és betakartam,meg se rezzent és fél 8-ig aludt,mint a nagykönyvben!

Kép
nilabali
 
 


Adrinak nagyon Boldog Névnapot kívánunk Bebével! :D

Verus, Áginak jobbulást kívánok!

Ladmon, köszönjük! :D

Nilabali, örülök, hogy jól telt az éjszaka! :)
zsu83
 
 


gyerekdokink telefonon azt ajánlotta, itassak vele nagyon lehűtött coca colát kortyokban keveset...áll. az nem jön vissza....hááááááát, megpróbáljuk, majd ha felkelt, mondjuk még colát is kell szereznem. :) amúgy azóta is alszik még...Vinnyót is most pakoltam le...egyenlőre csend és nyugalom :)
oh, ma vagyunk 7 hónaposak..repül az idő...

kacagó Mesi viedó nagyon aranyos! Olyan jó, mikor így rötyögnek :)

Vinci ha nagyon akrja, fel tudja már húzni maga alá a tédeit, és rugózik....alakul a csemete.....ezt teganap csinálta először :)

Mai ebéd: főtt krumpli, nekem valami fagyasztós pulykamelliszonyattal, Vincinek almafőzelék csirkehusival :)

na, akkor léptem is főzőcskézni...meg inni mégegy kávét....valahogy nagyon kell most sok...lehet vashiányom, van, olyankor kívánom nagyon, mert akkor nem kéne inni uygebár.

nem is kérdeztem!!!!Van valakinél már kilátásban tesó ügylet?????
Annyira izgulok, ki lesz az első :lol: Csak hajrá!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


lverus:a coláról már én is hallottam!

na hozok pá képet és megyek bűzelhárítani!

Kép találós kérdés:mi a hiba a képen? Kép előttem nincs akadály!!!! Kép Kép upsz! Kép no comment!

Kép
nilabali
 
 


Bazsin fordítva van a nadrág :wink:

Kép
zümis
 
 


Hali,

csatlakozom én is a kávézós csapathoz :)

Nilabali: látom ti is mindent próbáltok, hogy Bazsika ne tudjon elérni bizonyos dolgokat, de hiába :lol: :lol: Nálunk is ez megy :lol: Apa most a vezetékek elé bambusz rolóból csinált "kerítést". Ez egyelőre bevált 8) Az alvós kép csúcs, de hát ekkora munkába persze, hogy elfáradt :D Ja, és nem kellene fordítva ráadni a nacit :wink: :wink:

Lkverus: Ágidnak mielőbbi gyógyulást!!! ++++++++++++++

Kreiszi: hidd el, hogy sokkal rugalmasabbak ezek a kisemberek, mint mi azt gondolnánk! Az első alkalom, az tuti nagyon rossz lesz NEKED, de Alex jól fogja venni az akadályt!!! Csak pozitívan +++++++ Én is bőgtem, amikor először elindultam dolgozni, de persze semmi gond nem volt :wink:

Julcsi: köszi kérdésed, cickók most jobban, és szerencsére sikerült egy olyan napi ritmust kialakítani, hogy még 3-szor kap tejcsit Marci, igaz abból egyszer lefejt tejcsi van, mert este már nem hajlandó szopizni, így az esti Sinlacot abból csinálom neki. Ez most ha egy darabig így még megmarad, akkor tök jó!

Anyóshoz kitartás +++++++++++++++++

Adrikának boldog névnapot, Vincinek pedig boldog 7. hót!!!!!!!!!!

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


És mielőtt elfelejtem:

Crocus Atikájának és Dina Csengéjének is boldog 7 hót!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


zümis,zsufi:jó hamar rájöttetek....apának sok időbe telt,pedig ő adta rá fordítva a gatyeszt!

zsufi:nem egyszerű feladat távol tartani a gyereket,de kell egy-két új bútor,de mint ahogy a cipésznek a cipője lukas,így asztaloséknál a bútorzat hiányos!most apa kénytelen legalább pár dolgot megcsinálni Bazsi biztonsága érdekében!a radiátortakarás már elkészült!

kisfiam kidőlt,én éhes vagyok és nincs itthon reggelinek való!

Kép
nilabali
 
 


Verus Vinyónak boldog hófordulót

Adrinak Boldog első Névnapot

Kép

A cola igen jó szokott lenni de ha hány még akkor dedalon nem segítene?Gyors gyógyulást Áginak!!
Kép

Kreiszi!
Nehéz választás előtt állsz ,bárhogy is döntesz az lesz a legjobb a családodnak és Alex is közreműködik majd.

Reggelre kicsit jobban éreztem az ízületeket mint tegnap de már bejárattam őket :wink: porszívózás,felmosás és ha hagynak megpucolom az ablakokat ami elmaradt :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zümis 2009.09.08 08:46-kor.

Kép
zümis
 
 


hófordulás babócáknak mi is cuppanóst küldünk!
Adikának első névnapjára is puszika a pofira!

ropit reggelizem túrókémmel! :lol:

zümis:jó sok minden csináltál már!én még neki sem álltam semminek...de majd ettől a jó kis reggelitől megjön a kedvem! :lol:

Kép
nilabali
 
 


Na, nekem nem esett le a fordított gatya... :)
Bazsi iszonyat nagy huncut... És igen, nincs az a gát, amin ne jutnának át!
Uff.... Ropi túrókrémmel.... :D

Boldog hófordulót minden érintettnek (3 fogú Attilának, régnemlátott Csengének és AlvóVincinek is)

Julcsi: Anyóshoz, huhh, kitartás! Nem lesz egyszerű még ha jól kijöttök, akkor sem...
Bogyesz hallod nyomja ám a kaját!! :D Ez mindig reményt ad nekem is zöldség ügyben.
Ma mondjuk bevetem a csirkehusit, hátha dob a zöldség-egykedven....

ladmon
 
 


ladmon:én kicselezem Bazsit,mert nem akar zöldséget enni,két fajta kaját adok neki,egyik zöldségeshús,a másik gyümölcsöshús és zöldséggel kezdem,amikor leesik neki turpisság,bevetem gyümiset és így tovább....
kedvet kaptál a jó kis reggelimre?felébredhetne Bazsi,hogy elhúzzunk a boltba,mert kopognak a szemeim!erőm sincsen....azért ülök itt...

Kép
nilabali
 
 


Nem hiszitek el, 10-ig aludtam!!!!!!!!!!!!!!!!! Csibém még mindig... :shock: Egyszer 3kor ettünk, egysdzer fenn voltunk fél 7 kor 1 órát, aztán szunya. Oltári kipihent vagyok, reszkess lakás!!!!!!!!!!!!
Mingyá olvasok is...
Ja, ér ilyenkor kávézni? Valaki :P :P ?

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Jó reggelt!

Adrikának boldog névnapot, Vinyónak, Csengének és Attilának boldog 7. hófordulót!!!!

Ladmon: Hajráhajrá hozzátápi, nálunk sem így indult a dolog, csak ámulok-bámulok... :o

Adrikával meg nagyon szinkronban haladunk, 7610 gramm volt reggel Bogyó. Olyan szépen hízik, mióta hazajöttünk a kórházból, úgy örülök! (Csak miatta nem vagyok depis, komolyan, amúgy már az lennék a helyzettől...)
Stelly, hogy megy a hozzátápi?

Mesi kacaja nekem is jól indította a napom... :lol: Köszönöm!

Még jövök, ha tudok!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Jééé mi van itt? Mi is királyul aludtunk. :shock:

lkverus: szegény Ági, sok sok gyógypuszi megy neki, remélem hamarosan jobban lesz.

Adrinak Boldog Névnapot!

Na ez igen, Bazsalikom most rámhozta a frászt, mi lesz itten ha Efe is megindul... kiélvezem az utolsó nyugis négykézlábon rugózós napokat asszem. :shock:

Kreiszi: hát ez tényleg nagyon nehéz helyzet, most látom mekkora hatalmas szerencse is volt, hogy sikerült befejeznem a sulikat még Efe érkezése előtt. Sok sok kitartást kívánok neked. És nagyon jó hogy ilyen segítő család vesz körül titeket.

Julcsi: na az igen, nem semmi étvágy... mi is még csak küzdünk minden zöldségfélével. De olyan mintha napról napra egyre kevésbé tetszene neki a dolog. :roll: Anyóshoz kitartás! Én is összeszorítottam párszor a fogam a 3 hét alatt kinn.

Stelly: Én is aludtam anyu szüleivel, nekem nem jött be, emlékszem rá, és nem pozitív érzések töltenek el miatta. Szóval Stelly megértelek. (Pedig semmi nem történt, csak épp a nagyszülő az nagyszülő. No meg anyum azt mondta én amúgysem szerettem az idős embereket gyerekként, kifejezetten húzódzkodtam tőlük.)
És basszus a nagyszülők olyan dolgokra képesek (ezt most nem részletezem inkább)... eszem megáll... párom mondta, hogy ez azért van mert még szokják a szerepüket és nem tudják hogy álljanak a gyerekhez... Lehet, de akkoris meg kell érteniük, hogy ők már nem szülők csak nagyszülők, ezt el kell fogadniuk, minden téren. Egyszer vacsinál benn ültem a falnál az asztalnál, Efe sógornőmnél volt, és kiverte a kezéből a poharat, víz ráfröccsent és elkezdett sírni, nagyon... Bevitte a másik szobába, és a helyzet csak rosszabb lett. Persze rohantam volna hozzá, és nem akartak kiangedni a nagyszülők, mert hagy sírjon, meg majd sógornő megoldja. Ja a 0 tapasztalatával. Na akkor majdnem rájuk borítottam az asztalt, nagyon kevésen múlt. Látták ők is és kiengedtek.
És persze hiába ugat az ember, hogy ne ültesd a gyereket a teli asztalhoz, és ne igyál úgy hogy a kezedben van (olyannak aki rutintalan ebben)... :evil: :evil: :evil: Még az a bazinagy szerencse hogy nem a forró teát öntötték rá, akkor tutti nekimegyek valakinek!
Na most jól felment bennem a pumpa... A gyereket folyamatosan ültették, tv-t nézettek vele, és mindent a szájába pakoltak, szóval pont úgy ahogy én azt baromira nem szerettem volna.
Na én ehhez aszisztáltam 3 hétig, volt hogy összeszorított foggal volt hogy nem. 2-szer ordítottam is, pedig ez rám naggggggyon nem jellemző. (soha többet ilyen hosszú időre nem megyünk, se oda se senki más lakásába).
Julcsi meríts erőt ebből, neked csak 2 napig kell bírnod, és a te lakásodban, ahol azért te vagy az úr.

Kép
Kép
elif
 
 


Alex nagyon jópofi és Mesi is tüneményesen kacag!

Kép
Kép
elif
 
 


Köszönjük a köszöntéseket, és ezúton kívánunk mi is a többi érintettnek minden jót!

A hófordulós ma épp nyűgös napját éli, elmentünk a babaúszásra, ahol már elég álmos volt, gondoltam alszik majd itthon egy nagyot. Hát nem felsírás, nyifi-nyafizás stb. :twisted: Na most végre visszaaludt! Lehet, hogy ez már az újabb fog? Még alig jött ki az előző :o
Holnap megyünk tanácsadásra, kiváncsi vagyok mennyit hízott a több mint egy hónap alatt. Ja, és ha minden igaz megkapjuk az első pneumococcus elleni oltást is. A másodikat majd 9 hósan.

Bazsa jól elfáradt a mászkálásban! Mesi pedig tündérien kacag!

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Sziasztok! Tegnap este felment a fiam láza 38,6 ra :shock: és most is 38 fokos láza van :cry: nem köhög nem folyik az orra... küldjetek sok +-t nekünk :roll: mindjárt hívom a dokinőt. Tegnap éjszaka hallottam, hogy motoszkál az ágyában odamentem és ott ült a sarokban és nézett a bágyadt szemével.... olyan kis elesett szegény... :(

Zsu83 megint szép helyre mentek! :D

Budabo a férjednek küldök egy virtuális fenékbebillentést... :roll: ő adja oda a távkapcsolót és mégis téged fenyeget, hogy így úszott el a wellness :?: ejnye bejnye! Zalakaros mennyi lesz? Mikor mentek?

Julcsi-79 nagyon szívesen a homeós ajánlatokat! örülök, hogy gyógyulsz! Nem a ruhát ami a fiamon volt nem én varrtam :D sok türelmet anyóshoz!

Zümis így már értem a dolgot.... megértem hogy drasztikus lépésre szántad el magad! A férjem üzeni, hogy jövőhét közepe... :roll: Te konvertálod át a könyvet vagy megcsináljam én? :roll:

Kreiszi köszi! Megértelek, hogy kivagy amiatt, hogy Alexet otthon kel hagynod, de nyugtasson, hogy jó kezekben lesz! :roll: Nagyon helyesek a képek Alexről! micsoda kék szemek! :D

Andabella De aranyosan nevet Emese :D

Lkverus boldog 7 hónapost Vincinek! :D A lánykádnak pedig jobbulást! :roll:

Nilabali előre köszi! Sajnos az éjszaka nem volt túl jó mert a fiam láza miatt csak 3 órát aludtam mert féltem hogy magasabbra felmegy neki... :? nagyon édesek Bazsáról a képek!!! :D Milyen aranyosan alszik! Egy tünemény! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


ikverus:sajnálom Ágit, remélem javulni fog gyorsan, és Vinci nem kapja el.A colát már nálunk is ajánlotta a gyerekorvos, persze a keresztlányoknak.

ladmon: nagyon szimpi a hely, de majd meglátjuk hogy milyen lesz. Már le van foglalva vissza is igazoltak.

nilababa:mai ebéd nálunk melegszendó. Füge mellett igen macerás, akkor tudnék ha alszik, de akkor meg nincs kedvem csörögni, mert akkor én is leülök nagyon jó képek!! beesett a géphez?

julcsi:csak semmi depi! az élet szép, a fiad gyönyörű,szuper anya vagy és meg is fog gyógyulni.

Mi is jól aludtunk, nyikkanás nélkül, de 6.30-kor már kukkorélot kisasszony. :oops: mindegy ezt ellensúlyozza a korai esti alvás.
crocus,dina,ikverus:boldog hófordulót!

Kép
budabo
 
 


millye:++++++++++++++++++++++++ gyöngyörű kék szemű kishercegnek!!!!!!!!!!Dokinő mit mondott? szept.20-től 4 éjszakára, 47 000 Ft. fejenként, reggeli-vacsi, de ami pofátlanság szerintem a parkolásért is fizetni kell 800 Ft/éjszaka szabadtéri, 1600/mélygarázs :evil: A vizi világ nagyon jól néz ki viszont, remélem jó lesz. Lacusom ugye milyen kis....hmmm....Fügém meg annyira bátor, hogy feláll a kanapénál és engedi el, meg az ajtón is felkapaszkodik és utána egy kézzel egyensúlyoz,mert a másikkal felém csápol. Hatalmas eséseknek nézünk elébe :oops: Andrisnak még egyszer ++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
budabo
 
 


Budabo köszi :roll: most alszik... délután jön a dokinő és megnézi... egyenlőre nincs más dolgom csak a lázát figyelni :roll: Nagyon szuper helyre mentek! A parkolásért elkért összeg pofátlanság! :evil: Nagyon bátor Füge :shock: lehet, hogy ki kéne párnáznod Fügét :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye!köszi.
végtelen++++++++++++++Drága Andrisnak!!
Van valami a levegőben szerintem megint...szegénykém,kivetted a mikor láttad a kis bánatos pofiját ?Jól megszeretgetted mi.én ilyenkor lelkibeteg vagyok,ohgy nem tudok rajtuk segíteni,pedig átvenném tőlük ...
Én megpróbáltam de béna vagyok nekem mindig kilép a programból(Zolinak is) :oops: ha lehet akkor emailben elküldöm a linket ahonnan lelehet tölteni.és ezer köszönetem
okk,megmondom a Zolinak(Persze,ohgy engem csesztet kérdezd már meg!! ááá pasi)Tegnap kaptam tőle csokit mire megkérdeztem miért kapom :erre ő :mert szeretlek Te dög. :oops:

JAJaja dagiság vett magának nadrágot engem faggat mekkora is kell neki mondom 54 cca ,azz neeem lehet,de mondom neki ott kezd el nézegetni...hazajön dicsekszik sikerült(mióta együtt vagyunk most vett az 1* magának vmit is)Képzeljétek sutyiba belebújtam és NAGY rám!!!bibibi!!naaa ki a dagadt!!!Naa persze Ő is hízott minden várandósság alatt de neki nem ment le mert nem Ő szült.hihihihi.
Ez jól esett ,hogy kicsit gonoszkodhattam 8)

Jaj jaj minden 7 hós babának boldog 7.hónapot!!

Kép
zümis
 
 


most figyeltem meg ,hogy minden avataron anyuka (szemből )jobb oldalon van a babák meg bal...
húúú nagyon ráérek ma....
naa megyek is....

Kép
zümis
 
 


Mert szerintem az anyukák jobbkezesek... Na?

ladmon
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy feldobtam a napotokat Mesi kacajával:)))

Crocus: mi csütörtökön megyünk a pneumococcusos oltasra, nekünk is az első lesz...

Millye: jobbulást Andrisnak! Lehet, hogy Ő is megfázott? Nyugi, nekünk is az első nap volt lázas, aztán csak hőemelkedés, orrfolyás..

Andabella

Kép
Kép
andabella
 
 


Ladmon okk nyertél(én balkezes vok) :wink:(nincs is avatarom) :wink: :wink:

Kép
zümis
 
 


millye:ezermilllió gyógypuszi a kisfiadnak!remélem már jobban van!majd gyere,mondd el mit mondott a doki!

bogi:van egy jó hírem,vagy nem jó?szerintem Füge nemsoká menni fog!a leírásodból úgy látszik,nagyon szeretne nekiindulni a világnak!nagyon ügyes!

Kép
nilabali
 
 


Millye: Andrisodnak drukkolok, remélem semmi extra... Mondjuk, ha egyéb tünet nincsen... Kíváncsi vagyok, doki mit mond!

Zümis: hihi, ez jó! :D

Julcsi: mit kell csinálni a husival, hogy ne legyen olyan száraz? Mixelni sem tudtam. Aztán cukkinivel kevertem, azzal mixeltem. A várt siker meg elmaradt, konkrétan az első falat után 3 percig ki sem nyitotta a száját... Aztán 30-at csak beleszuszakoltam. Na mindegy, majd kiötlöm ám!

ladmon
 
 


millye:írd majd hogy dokinő mit mondott, de remélem addigra jobban lesz Andris.

zümis: :wink:

nilababa:remélem nem lesz igazad :shock:

ladmon:hogy főzöd a husit? én együtt a főzelékkel és együtt turmixolom utána. Le van kockákban fagyasztva és dobom bele

Kép
budabo
 
 


Bogi, nyersen van lefagyasztva? Mert akkor értem! Én úgy akartam, hogy már pépesítve fagyasztom, de ez is jó ötlet!

Bibibiiii! Az előbb láthattam egy igazi stabil négykézlábat!! (Amit nem én végeztem a tükör előtt... :wink: )

És nincs itthon semmi csoki, hogy megünnepeljem! :twisted:

ladmon
 
 


Zümis köszönjük! Gondolhatod, hogy amikor felkapcsolom a villanyt és az a látvány fogad, hogy a kiságyban gubbaszt és néz rám a nagy szemeivel... rá volt írva az arcára, hogy anya carul vagyok... :( abban a pillanatban felvettem és megdajkáltam... úgy összeszorult a szívem... igazából még nem volt beteg... oltás után vol egyszer láza, de az más...most meg nem köhög nem folyik a nózija... "csak" lázas és ettől bágyadt meg olyan anyás... Akkor ezek után apa ne piszkáljon téged mert ő nagyobb nálad is :D nyugodtan küld át a linket és megcsinálom. Mennyire sürgős? Mert nem a saját gépemen netezek most.. és az enyémen van a program. :roll:

Andabella köszi :roll:

Nilabali, Budabo, Ladmon doki délután jön... mindenképp megírom, hogy mit mondott!!! :roll: Most alszik szegénykém... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


ladmon:küldök virtuálisan csokit!ügyi Esztike!nálunk pedig Bazsi igyekszik kitenni a sejhajt oldalra a négykkézlábból,de mászni nem óhajt!
sovánka reggelimet bepótoltam egy jó szelet főtt-füstölt császárszalonnával két kiflivel és paradicsommal és újhagymával....most küldök rá egy kis csokit én is megünneplem Esztit!(epresmilka jó lesz?)

Kép
nilabali
 
 


ladmon: én is megfőzve,pürésítve akartam, de a védőnő azt tanácsolta hogy nyersen rakjam el. Tálcán kokánként lefagyasztottam, be zacskóba,így nem áll össze, és mehet a főzibe. Gratula Esztinek!!!!!!

millye: ++++++++++++

Kép
budabo
 
 


millye:szegény babóca!az alvás jót tesz neki!++++++++++!

Kép
nilabali
 
 


Móni, én is balkezes vagyok... :)

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Ja, és én tettem a husihoz egy kis főzőlét, és úgy turmixoltam össze, és be a fagyóba.
Esztikének meg gratula! (És Eszternek igaza van, hipoton, aki mondja :lol: )

Andriskának jobbulást, nem lehet véletlenül a foga (mivel más tünet nincs)? Tesó szerint attól is lehetnek lázasak...

Áginak is jobbulást,jó, hogy Muki már jobban. :wink:

Kreiszi, dilemmádat nagyon megértem ám... :oops: Nehéz lehet, mert lehet, hogy a Gyerek jól bírja, de Te nehezen nélküle. (Én is így voltam, rettegtem a kórházban, hogy nem lehet velem...) Ha egy félévet még halasztanál, nem lenne megoldás? Fél év múlva annyivel nagyobb lesz ám!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Elif, nagyon megértelek... :roll: Az ráadásul egy másik kultúra is. Apóca melletted állt? (Tényleg, neki mi a keresztneve? Egyik reggel ezen gondolkodtam, hogy ezt még nem árultad el. :) )
Ja, és Efe már kész sármör, azon az ülős képen... Kész vagyok tőle! :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Nagyon köszönjük a névnapi köszöntéseket, igen, ma ünnepeljük Adrikám első nevenapját :D Meg is kapta a FP járássegítőt, aminek egyelőre inkább az activity center részét használjuk, de azt nagyon értékeli, a nagy gömböt középen olyan élvezettel pörgeti, hogy öröm nézni :D sajna az ünneplésbe kicsit belecsúnyított a prevenar2 :( de túl vagyunk rajta, most alszik, remélem, mire felébred, a kedélye is visszatér a régi kerékvágásba :)


Bebe de aranyos a két fogacskájával! De a kedvencem az a kép, amin oldalról látszik, ahogy ücsörög, és elmerülten szemlélődik :)

Julcsi, remélem jól vagy, és anyósod is többet segít, mint bosszant! Marciképet meg ezer éve nem láttam, idevele!!! (holnap megyünk a Madarászba szemészetre, eredeti tervem szerint felmentünk volna, de így sajnos kimarad, nem akarok a nyakadon lógni, mikor ágyban fekszel. :()
Hozzátápiról inkább nem beszélnék, az egyszeri nagy lendület óta ismét semmi érdeklődés, de a gyerekorvos azt mondta, még csak hét hónapos, ne izguljak, van egy tíz hónapos babája ugyanezzel a problémával, na az ő anyukája már joggal izgul. Szóval türelemtürelemtürelemtürelemtürelem, és példaképünk a hiperszuperevő Marci :D

Bogi, a Karos Spa szerintem nagyon jó, mi voltunk ott Tomival két éve, és nagyon meg voltunk elégedve vele! (Arról nem is beszélve, hoyg Tominak két haverja is dologzik ott :wink:)
Eszembe jutott, mit akarok tőled már rég kérdezni: szereti Füge a FP golyókat? Múltkor láttam a Régióban, de nem vettünk, kicsit gondolkodom rajta, nem kéne-e visszamenni érte :)

Kreiszi!!! Ügyesek lesztek, Alex is és te is! Nem csoda, hogy aggódsz miatta, mert persze, hogy nehéz, eddig még sose hagytad ilyen hosszú időre másra, de meg fogjátok oldani! Bízz anyukádban, téged is ő nevelt fel, Alex pedig nagyon ügyes és okos nagyfiú! A külön töltött percekért kárpótol majd, hogy mennyire fogtok örülni egymásnak, mikor újra találkoztok!!!

Ladmon, jobban belegondolva én is aludtam már együtt a nagymamámmal régebben, de nem is szerettem úgy lenni. Meg attól a gondolattól, hogy Adri a nagyszülők között aludjon, a hátamon feláll a szőr (velem is mindössze egyszer aludt... mondjuk én szívesen aludnék vele, de szerintem kényelmesebb mindenkinek a saját ágyában). De még a saját szüleim között se hagynám. Viszont ahogy írod, szerencsére ezen még sokáig nem kell gondolkozzak :D
Elif, látom közben, hogy neked is van ilyen élményed, én se tudom megmagyarázni, hogy miért zavar a gondolat, egyszerűen így érzem.
Sajnálom, hogy így ki tudtak hozni a béketűrésedből, de bizony három hét együttélés még akkor is sok szerintem, ha egyébként mindent úgy csinálnak a gyerekkel, ahogy szeretnéd. Végülis már saját életed van régóta, nehéz összeegyeztetni más emberek ritmusával magad. Legalábbis nekem biztos az lenne. Így meg, hogy Efével kapcsolatban is sokszor nem azt tették, amit kértél, nem csoda, hogy felment a pumpa, ő most a legfontosabb, én is Adrival kapcsolatban tudok a legkönnyebben a plafonra ugrani, annyira szeretném, ha minden úgy lenne, ahogy jó neki.

Verus, Ágidnak jobbulást kívánok, remélem, már jobban van!!! (ilyen gondokra az én gyerekdokim is hideg kólát ajánlott anno)

Bazsi micsoda kópé, milyen felfordulást tud csinálni :D

András, gyógyulj meg hamar!!! ++++++++++++++++++++++

Esztike, hajrá négykézlábazás!!! :) (Ladmon, attól jobb lesz neked, ha a kedvedért eszem a TúróRudit? :wink:)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


hogy nekem mindig milyen hosszú hszeim vannak :roll: :oops:

KépKép

KépKép
stelly
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?