Új privát üzeneted érkezett!

Verus nektek is pocsék éjszaka, én a helyedben adnék Vincinek valami "ütősebbet", a nurofen nem használt? Ha biztos vagyok benne hogy fáj valami valamelyiknek akkor én merek adni fájdalomcsillapítót. Nem beleduma, csak gondolat :roll:

Elif szerintem is nyugodtan add azt az üveget, nem érdemes várni vele :) Személy szerint ma abból adtam neki a gyümit úgy, hogy kivettem a szelepet és átment rajta a jó sűrű pép, anélkül itta meg hogy félrenyelt volna pedig Oli nagyon kis fuldoklós.
Apa édi a cumikával :D

Nila tök csini vagy!!! :D Én is úgy tudom hogy 15 percenként.

Millye, az egy dolog hogy én levágtam a fejem egy képről, asszem mindannyian jobban jártatok, de te miért vágtad le???
A linuxszal ugyanígy vagyok, állítólag jó de én se szeretem.
Köszi a tippet :wink:

Aszta milyen hideg lett, harisnya és polár pulcsi bejátszik :shock:

Andabella nekem egyik gyerekem se tesz különbséget a tejpépek között, mindketten ettek már vaníliásat. Nekik mindegy, tömik két pofára bármilyen. De biztos fini édes, szeretni fogja Mesi is :)

Ladmon, azt mondják fél liter tejféle kell naponta, úgyhogy az e feletti mennyiséget sztem elkezdheted kiváltani. Nekem már tuti nincs meg a fél liter tej egy nap úgyhogy én meg azon filózok hogy véncsecsemő korára kezdjem el intenzíven tápozni Olit, vagy mi...az egy éves kor még odébb van hogy tehéntejezzen... hát, majd védőnéni kitalálja.

És mivel a táppénzes alszik, kép:
Kép Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zetibebi 2009.09.07 12:37-kor.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Füge és Andris nagyon aranyosak együtt!

Gerendai Zsu: A fogápolás nálunk már régóta megy (mivel már régóta van fogunk). Szopi után nem, csak egyéb kaják után az arcát is egy vizes pelussal (nekünk vannak zsebkendő méretűek) törlöm át, és a szájába a fogakat is ugyanezzel. Meg kaptunk ajándékba babafogkefét, ínymasszírozóval. Hát azt imádja! Először átmasszírozom az ínyét (ezen jókat nevetgél), aztán a kezébe adom, én meg a babafogkefével (gumis fejű) megsikálom azt a kettőt (ja, bocs már hármat!) :lol: Kár, hogy ezt nem tudom videóra venni, haláli!

Elif: A csőrös poharat mi is használjuk (igaz hébe-hóba), de Ati sincs oda az ivásért, például gyümölcslevet nem hajlandó, instant teát meg én nem adok a cukor miatt. Maximum vizet iszik, de nálunk is mint Ladmonéknál egy része a ruhára kerül :? . Szerintem a víz meg cumisüvegből is jó, szóval mi felváltva használjuk. Ja ma megkóstoltuk a szőlő frissen préselt levét, na az nagyon bejön neki. Lehet, hogy azt kéne adni csőrősüvegből ?

Andabella: A Milupás vaníliás pépet mi próbáltuk, de a HA-s változatot. Az nagyon ízlett neki.

Teszek fel két képet.
Az elsőn apa szórakoztatja fiúnkat árnyjátékkal a pelenkázón.
A másodikon a nagypapával együtt pózolnak.

Kép

Kép

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Elif szupervagány :D A közös kép olya, mint a színházaknak az a hogyishívják...tudod mikor két maszk van egymás mellett, az egyik mosolyog, a másik görbül :D

Ladmon köszi a linket! De kár hogy Zvel lecsúsztunk, 12 hós korig lehet regelni.

Ati vigyora csúúúcs :D

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 

 
 

andabella:szerintem is kb annyi lehet, nem túl nehéz. Kíváncsi vagyok hogy fog ízleni a pép Mesinek

millye: mit jelent hogy bekészíted a homeost? előre megcsinálod? Sütőtök próba?

elif:köszi füge nevében is. Pusz Efe ujjára. Hehe a képek szuperek, első Efe a másodikon meg te :lol:

nilababa:jobbulást nektek nyüsziügyileg :cry:

crocus: köszi.

Kép
budabo
 
 


Zétivera: Mivel kented be a zuhanyrózsa csövét? :wink:

Elif: Nagyon vagányul heverészik Efe a díványon!

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


mai ebéd: rántotta reszelt sajttal :) tudok élni mi? utána hatalmas adag capuccino....sok tejszinhabbal megtúrbózva....aztán itt ülök, és még éhes vagyok, így épp lecsusszant egy kis rafaello....de itt vége is...

Efe egy imádnivaló csemete!!!!!! Haláli pofikat vág! Megzabálom! :):)

zetibebi!ha nagy gáz van, én is adok egyszer-egyszer fájdalomcsillapítót, mondjuk mink panadolosak vagyunk, de még úgy éreztem eddig, nincs nagy gáz......ma eset megpróbálom a homeós viburcol kúpot...ha nem használ, holnap még bedobok egy belladonnát....ha az se, akkor irány a fájd. csillapító.. bár ha este badom, éjjel úgyis felkel, addigra elmúlik a hatás...ha éjjel adom be, mikor felkel, akkor meg mire hat, reggel lesz...vagyis elég használhatatlannak tűnik....próba, szerencse...

amúgy gyerekem simán dart véderezik.....úgy adja az orrhangokat....már sokszor télleg azt hiszem, valami baja van, vagy beteg...de aztán meg nagy vigyor, csinálja megin...szóval sokak szerint csak szórakázik.....hát mikor csinálja, nekem mindig nyelnem kell...valahogy az orrából nyomja a torka felé a levegőt...vagy én nem tom... :roll: hát ezt jó hülyén írtam le

új ivósüvegünk:
http://www.mambaby.com/index.php?StoryI ... ductID=190
egyenlőre szokjuk....még nem szimpi neki....:)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Elif köszi :D olyan jól elszöszmötöltek (eljátszottak) tegnap... nagyon aranyosak voltak mindketten. :D Akkor mi leszünk a fogatlanok :lol: Helyette jókat dumál a fiam amit Bogiék is hallottak tegnap... :D nálunk is elég karatézós a körömvágás... de eddig még nem vágtam bele a gyerekbe ... Extra szuper csinos a fiad! A közös kép is nagyon jó lett de Efe nem bírja ki, hogy ne grimaszoljon :D de ez a szép benne!

Nilabali krumplifőzelék... jó ötlet jövőhétre nekünk :D vagy cserélek a heti valamelyikkel :lol: aha szóval így kötöd magadra BAzsit... már értem... :D egy nap többször is adhatod neki a Chamomillát nem lesz semmi baja!!! Fogzásra akár fél óránként is! :wink:

Ladmon 6 hónapos kor után kell elkezdeni a szopis babáknál hogy egy szopi kimarad és helyette főzi ... nálunk sajnos még nem jött össze, de nem adom fel...

Andabella én még nem próbáltam azt a tejpépet csak Hippet de nálunk az sem aratott sikert... 1-2 nyalás és kiköpi... :(

Zetibebi Azért mert olyan idétlen fejet vágok rajta... egyébként szép a háttér Bogi meg a babák..... ja és Bogival cenzúráztatom a közös képeket és ha bólint akkor felteszem :lol: Olit és Zétit meg kell zabálni! NAgyon ütősek a képek! Micsoda mosolya van Olinak :shock: :D helyes kissrácok!

Crocus köszi! :D nagyon jók a képek! Milyen helyes az a kép amin a nagypapival van! NAgyon jóképű Attila és az a sapi :D nagyon aranyos!

Budabo fél tizenkettőkor elaludt a fiam... még mindig alszik... ha jól számolom az 2,5 óra... na akkor ma is alszik vagy 3 órát... szóval elég ha elkészítem a homeóst és nem adom neki oda :lol: :lol: :lol: és alszik mint a bunda.... viccet félretéve azt jelenti, hogy előre elkészítem, hogy amikor látom, hogy nyűgösebb akkor előre beleteszem a vizet meg a bogyót a kiskanálba és nincs annyira időhöz kötve, hogy mikor adom oda neki... szóval most ott ázik a bogyó illetve már elolvadt és lehet, hogy csak estére adom oda neki... mondjuk nem lehet napokig tárolni szóval, ha ma nem adom neki oda akkor kiöntöm.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára millye 2009.09.07 13:04-kor.

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Vinci megeszi a milupás tejpépet is....szereti, szerintem jó az állaga is. bár mi az, amit vinci nem eszik meg?????

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Ladmon: bocsi, de öt hónap nemalvás után nem volt más megoldás :lol: :lol: :wink: Próbálj visszaszerezni egy álommanót valahonnan :wink: :wink: 8) Amúgy Esztike csúcs a táskák között ...
Egyébként meg lebuktál, Esztikének a legjobb játéka a PET-palack, inni meg csak vizet kap, és még a ruháit is csak ritkán növi ki, szóval igazán gazdaságos kiscsaj!!!

Nilabali: sajnálom a nyűgit, hátha Bazsi kialussza magát!

ZVera: a zuhanyrágcsálós kép nagyon cuki!!! És azt néztem, hogy Olikád is micsoda tejfelszőke lett!! Nagyon édesek!

Elif: Efe szuperédes mint mindig!! Kis grimaszmester!

Crocus: Ati is de cuki a papával!!! Nagyon jó kép! A harmadik fogacska felül bújt ki végülis?

Fogmosás: én a DM-ben vettem fogkefét, azzal fürdéskor mindig "megmosom" a fogát Marcikának. Ez abból áll, hogy berakom a szájába a fogkefét, ő meg jól megrágcsálja :lol: Ehhez volt fogkrém is, de azt mi még nem használjuk.

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Zsufi: Igen a jobb felső kettes, szóval a felső és alsó fogak még nem illeszkednek (ami a cicik miatt lehet hogy nem is baj :wink: ).

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


zetibebi:édes szöszke gyerkőceid!csúcs a zuhanyzabálós kép!még jó,hogy csinosnak látsz ekkora homály képen....nálunk van kb 30fok,teregettema z erkélyen,majdnem odasültem!

millye:köszi!még alszik Bazsi!én már vasaltam egy nagy adagot,de még nincs kész.......

lkverus:én kávézom,ma már nem is tudom hányadikat,pedig nem is vagyok álmos,csak úgy iszom! :roll:

zsufi:remélem kialussza a nyűgit,de ha nem akkor megyünk sétálni!

crocus:nálunk Bazsi a tejpépet csak gyümölccsel eszi meg,barackot turmixolok hozzá!

bogi:köszi!Füge jól viselkedik?

járt már valaki Etyeken?olvastam,hogy lesz valami bor és kaja fesztivál,jó lenne elmenni kicsit csavizni finiket enni és bort kóstolni,jó családi program lenne!

Kép
nilabali
 
 


Efe és Ati nagyon édik:)

Kép
Kép
andabella
 
 


Nilabali: mi már voltunk Etyeken, nem rossz, de én Marcikával nem mennék, mert baromi sokan voltak. Szóval ha ketten mentek Nagybalázzsal úgy jó buli, de én kisgyereket nem vinnék 8)

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


zsufi:köszi! 8)

Kép
nilabali
 
 


Hát ezek a ZOli... Halálipofák!! :D

[quote] írta:s még a ruháit is csak ritkán növi ki, szóval igazán gazdaságos kiscsaj!!!


Zsufi, most akartam elújságolni, hogy dekafa, mert amikor még az első adag ruháját vettem terhesen (56/62), akkor vettem egy kocsikabátot is. Vékony kis cuki, de télen nagy volt rá. Na azt most találtam meg, ahogy ősziesítettem a szekrényét. És láss csodát... Jó rá!!! Azért érzed, 7 hósan a babakelengyéből... 8)

[quote]m írta:egsikálom azt a kettőt (ja, bocs már hármat!)

Na Crocus, azt nem csodálom, hogy nehéz számon tartani azt a fogrengeteget! :D
Ati atomcuki!

Nórikám, én mennék finit enni (de főleg bort inni....)

ladmon
 
 


Nila!
Az Etyeki kezes-lábosra gondolsz?
ÉN mint Etyeki nem szeretem,hangos is tömeg is van ,sook piás,de ha van kedvetek jönni szívesen látlak benneteket ,akár átcsábítjuk Millyet is és még a környéken lakokból párat és csinálunk egy talit.
:wink:

Kép
zümis
 
 



Kép
zümis
 
 


Sziasztok!

Bocsi, nem nagyon tudok visszaolvasni, csak ezt az oldalt olvasgattam, meg a képeket megnézegettem! Nagyon szépek a babák! Andris és Füge talis képei szuperek! :D
Délelőtt ügyeket intéztünk, visszamentem a dokihoz is, azt mondta, hogy nagyon szépen javul a lábam, mondtam neki, hogy érzem is, hogy sokkal jobb! :D

Pocsék éjszakákat sajnálom, nálunk szerencsére minden ok volt éjszaka, fél9-től 3/4 8-ig szunya volt!

Millye, Apukádnak továbbra is küldöm a sok-sok +++++++++++++++-t! Nagyon sajnálom! :(
Na legalább dokinál volt a húgod, biztos már szólt a doki is neki, hogy ideje lenne elintéznie a kiskönyvét! :?

Fogápolásról is szó volt, én is vettem már babafogkefét, jól elhülyéskedünk vele este! :D

Na lépek, mert ma is jönnek barátok! :)
zsu83
 
 


zümis: :oops: nem is tudtam,hogy te ott laksz!bocsi!nagyon jól hangzik a tali lehetősége!ma találtama hírt,apával is dumálunk majd róla és ha benne van és ráér(nagyon ritka,amikor nem melózik hétvégén is)akkor megyünk az tuti!juj,de jó lenne!

ladmon.lhet,hogy a boros tejcidtől még Esztike is alukálna szépen! :lol: na,jó,csak viccöltem,mielőtt még megdobáltok valamivel4következő szüreti időszakban már kóstolhatsz te is fini borocskákat!

gyermekem felébredt,nagy nehezen lenyomott egy adag pépet gyümivel,de már nyüszög,megyünk sétálunk egyet,most szépen süt a nap!

Kép
nilabali
 
 


Elif:én mindent betettem a fagyasztóba,sütőtököt és amiket felsoroltam már :wink: este felteszem a hűtőbe és 10óraira kiolvad,vagy csak egy kicsit kell olvasztani,és én úgy csinálom,megpróbálom egyszerűen leírni:szal mindig világos kajával kezdem 1 nap pl:körte-alma,következő nap sötétebb alma-barack,3 nap alma-répa 4ik napalma -burgonya .....stb-stb Arra mindig figyelek,hogy mindig ismerős íz is legyen benne.

Minden hófordulós babának boldog 7 hónapot,aki kicsit túl van rajta vagy aki éppen ma tartja. :wink:

Nagyon jól vagyunk huuurrááá!gyorsan le is kopogom:kopp-kopp-kopp

Kép
zümis
 
 


Rég voltam, sokat írtatok, igyekszem pótolni, és nyilván ez a hsz is egy regény lesz, előre is bocsi.

Na voltunk Kanizsán a hétvégén anyósoméknál, voltak jobb meg rosszabb részei, de összességében végülis jól sikerült. Adri is szépen aludt az utazóágyban, csak reggel fél hétkor riadózott, hogy reggelit, de most azonnal. Mondjuk én meg szinte egész éjjel nem aludtam, ugyanis édes kislányom állati hangosan alszik - izeg-mozog, cuppog, horkol, nyögdécsel, stb... és az utazóágyban minden mozdulat olyan jó susogós hangos, szóval ha csak arrébb tette a kis kezét, már füleltem, hogy ébredünk-e... még mindig mosottszar vagyok, főleg, hogy az allergiám is tetőfokára hágott (nem tudom, mi van Kanizsán, de ott mindig nagyon durván előjön), és mellette meg is jött... szóval minden király :lol:
Na jó, azért volt pár beszólás, amiktől plafonon voltam: "majd ha nagyobb leszel, megyünk úgy a kismotorral, hogy te ott állsz elöl a lábamnál", majd mikor erre mondtam, hogy ez nem valószínű: "dehogynem, hát úgy élvezné!" naná, hogy élvezné, a gyerekek szinte mindent éveznek, ami csak egy kicsit is életveszélyes :evil: másik, amit nem is tudok hova tenni - "majd ha nagyobb leszel, és jössz hozzánk, alhatsz köztünk" :shock: heeeeee??????? na akkor épp olyan szitu volt, hogy muszáj volt befogni a számat, de nagyot kellett nyelnem, viszont hazafele leosztottam Tominak, hogy azért tegye már helyre a szüleit, hogy erről szó sem lehet!!! Egyre kevésbé érzem, hány évesen lesz az a kor, mikor ott merem majd hagyni nekik úgy, hogy mi eljövünk... ha ilyenek merülnek fel... na mindegy. Anyós tündéri volt, finomakat főzött, kereste a kedvünket, a végére Adri is felengedett, és odament hozzá is, amitől teljesen el volt olvadva, kivételesen nem voltak megjegyzések a családomat illetően, az allergiámat is szó nélkül sikerült hagyni (ja mert eddig úgy volt, hogy az ám az én hülyeségem, ilyen betegség valójában nem létezik :evil:). Naszóval jó volt, elég volt, jobban sikerült, mint vártam.
Voltunk vendégségben tizenegy hónapos kisfiúnál, hát nem győztem ámulni meg bámulni, hogy már megy a pápá, meg a süti-süti pogácsát, meg utánozza a hapcit, bilibe kakil, meg ilyenek. Kis édes baba Peti :) jól megtépték egymást Adrival :lol:

hoztam videót - Adri felmászik a lépcsőre:
http://www.youtube.com/watch?v=KMN1sF7Fd68
Tegnap Tomi kipróbálta, hogy meddig jut a lépcső aljáról - nos, felmentek együtt az emeletre, a gyerek négykézláb bemasírozott a hálószobába, rendberakta a széthagyott köntösömet, aztán bekéredzkedett a rácson a szobájába, szétdobálta a játékait, majd mint aki jól végezte dolgát, nekiállt nyöszögni, hogy akkor mostmár mehetünk fürödni-aludni :lol:
(ja közben olvaslak, Hugic, üdv a klubban :lol:)

Köszönjük mindenkinek a köszöntéseket :D édesek vagytok :)
Éééééééééééés ennek örömére súlyt dupláztunk 8) jippppiiijeeeee :lol:

Julcsi, hogy vagy? (hasbaszuri áááááááááááááááááááááá)
Nálunk a négykézláb rugózásból kb három hét alatt lett mászás - először még csak lassacskán, de már tényleg helyváltoztatásra alkamasan :D és kb egy héttel később meg felült :) mert a négykézlábazásban ez is jó móka, hogy ki lehet belőle ülni oldalra :)

Zümis, és te hogy vagy? Ízületeid javulnak? remélem, te is olyan gyorsan meggyógyulsz, mint Muki!

ZVera, Zétikédet puszilgasd meg a nevemben is :) nekem is könnyes lett a szemem, hogy azt mondta neked, hogy anya szeretlek :) édes :)

Hurrrrrá mászva közlekedő Léna :D (és sajna én is majdnembaleset árán tanultam meg, hogy ha öt másodpercre teszem be Adrit a babakocsiba, vagy az etetőszékbe, akkor is be kell kötni... nameg tegnap egyszer nem voltam eléggé résen, és már a harmadik lépcsőfokon járt Adri, mire észbekaptam, pedig esküszöm, fél perccel előtte még a habtapin rágcsálta a rágóját... szerintem tényleg mindenhol van ilyen)

Bazsi drágának utólag is nagyon boldog félszülinapot kívánok!

Ladmon, gondoltam rád sokat szombaton, ahogy mentünk Kanizsa felé, a Balatonhoz közeledvén egyre szebb idő lett! Örülök, hogy nem esett, és jól sikerült a buli :) anyukád meglepődött, meghatódott nagyon?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: igen, mehetsz lottóért, lásd feljebb...

Kaka is látom, téma több helyen... nekünk péntek reggel óta nem volt, már parázok, délután asszem, szilvázunk. (puszi érte anyósomnak) Pedig Adri eddig naponta tojt, tán ha kétszer volt olyan, hogy kihagyott egy napot.

Hehehe ugyanolyan cipőcskénk és bodynk is van, mint Fügének az András-randis képeken :D

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Adri eszméletlen!!!!! :shock: :shock: :shock: :D

zümis: köszi, valszeg holnap nekiállok a spajzolásnak, ma már nem, mert fiam rám van cuppanva, ölemben magyaráz most is és verné a billentyűzetet, ha hagynám. :roll:

Kép
Kép
elif
 
 


Hoztam pár képet is:
Adri legújabb kedvenc búvóhelye az asztal alatt...
Kép
Petivel:
Kép
elmagyarázod, hogy működik ez?
Kép

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Barátok mégse jönnek :( , lemondták, mert csak későn érnének ide!

Eszter, akkor tartalmas hétvégétek volt! :) :wink:
Nem semmi, ahogy Adri lépcsőzik! :shock: :D
Nagyon jók a képek! :D
zsu83
 
 


stelly:köszi a köszöntést!képzeld Bazsinak egyik kedvenc játéka az a zenélő házikó z állatokkal,ami azon a képen van,ahol Adri Petivel játszik!a videó szuper,Adri hihetetlenül ügyes!beszólások: :shock: :shock: :shock: !remélem jobb lesz az allergiád,hogy hazajöttetek!

zümis:örülök,hogy azt mandod,hogy jól vagytok!!!!!

séta megvolt,Bazsi jól viselkedettt,most megint alszik....kicsit nyugisabb volt,mint reggel!nemsoká jön apa,neki úgyis mindig a édibédi formáját mutatja! :roll:

Kép
nilabali
 
 


Hoztam pár képet:

Bebe újabb áldozata :D
Kép

Itt látszik a 2 fogacska
Kép

:D
Kép

Kép

Így ülünk, és közbe haptapit rágunk :D
Kép
zsu83
 
 


Nilabali, örülök, hogy Bazsinak jobb kedve van! :D
zsu83
 
 


zsu:Bencus nagyon ari a zsákmányolós képen!hihetetlen szép nagy szemei vannak és a szája!imádom őt is!

Kép
nilabali
 
 


zsu:tök egyszerre írtunk egymásnak!!! :D

Kép
nilabali
 
 


Nilabali, köszönjük a dícséretet! :D
zsu83
 
 


nilababa:elvagyunk, esünk,ülünk,állunk,szoszo alszunk,sétálunk.Mi voltunk Etyeken pár éve, nekem tetszett, szép az a rész

millye:így már mindent értek :wink:

zsu: legalább pihiztek. Hozzánk jönnek uncsimék, nemrég jöttünk meg sétából.Vmi barom akkor füstöt csinál hogy nem látom a teraszról a kapunkat, ennek örömére be kellett hoznom a szárítót, amin füge gyakorolja a felállást.

zümis:huurráá hogy jól vagytok

stelly: mondtam én hogy Adrin láttam a mamuszt!! :wink: nagyon durván fejlett Adri mozgása, már megint kiabáltam apának hogy gyere és nézd és csak ámulunk-bámulunk. Nagyon ügyes, gratula hozzá :lol:

Kép
budabo
 
 


zsu:tök jók a képek :wink:

nilababa:tudtál végülis főzni?

Kép
budabo
 
 


bogi:persze,főztem főzeléket!nem tartott soká és vasaltam is,de még maradt estére belőle!Bazsi még mindig alszik,lassan felkeltem már,mert este nem lesz alvás!Akkor Füge hozza a formáját!nálatok is mindig zajlik az élet!

Kép
nilabali
 
 


Nilabali végre végre én is kivasaltam :D az Etyeki kérdésedre én is azt mondanám, hogy tömegnyomor zaj meg miegymás... és javasolni akartam egy talit Zümissel és velem mert közel lakunk, de Zümis már megtette :D úgyhogy ha mégis úgy gondoljátok, hogy elmentek akkor szólj és összehozunk egy talit.. de készülj, hogy nem tudok majd kocsival bemenni a faluba :D

Zümis jó ötlet :lol: akkor majd egyeztetünk hátha Nilabali jönne :lol: Amúgy hogy vagy? Fáj még az ízületed? Szeded a bogyókat? :roll: ja most olvasom , hogy jól vagytok... akkor nagyon örülök neki! Ezek szerint Muki is gyógyul? VAGY MÁR MEGGYÓGYULT?

Zsu83 köszi! :D Nagyon örülök, hogy jobban van a lábad! :D NAgyon jók a képek Bebéről! Főleg amin azt a bocit fogja a szájába :D De édik a fogacskák!

Stelly nagyon helyesek a képek! :D örülök, hogy minden rendben volt anyóséknál.... egy két hülye megjegyzésen kívül... :roll: Adri az asztal alá szeret mászni a fiam az ágy alá mászik :D

Budabo sikerült egy kicsit kipihenned magad? :roll: Remélem nem lesz ma rémes éjszakátok! :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Bogi, Millye, köszönjük! :D
zsu83
 
 


Zsu83 :D mikor mentek állatkertbe? :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye,zümis:apa lelkes volt az ötlet miatt!nekünk nincs autónk,vonattal mennénk,vagy valami mással!remélem apa melója engedi is!

zsu:most néztem meg megint a képeket,Bebének milyen pirosak a térdei....mászik sokat gondolom!

Kép
nilabali
 
 


Millye!
Minden évben úgy tudtak ismerősök bejönni kocsival,hogy azt kamuzták,hogy Etyekiek,csak most költöztek a hét végén és ezért nincs még lakcímkártyájuk :oops: :wink: bemondták az én címemet és feljöhettek :wink: :wink: leparkoltak nálunk és mentek bulizni..Háát az itteni borok ..khmmm én nem szeretem...hogy is mondjam...szoptatós maminak nem de aki ismét átszeretné élni a szűztelenitést annak bátran ajánlom. :shock: De ez az én véleményem...naa de nem húzom lejeb drága otthonomat ....a kilátás fentről csodálatos,a fenyves, a tó.....légyszí írj,hogy párod mikor jön cca...

Igrn ,jól vagyok már annyira nem fájnak az ízületeim,Muki nagyon is jól van(1-1- köhent de szerintem tetszik neki) csak nálunk is az éjszakák...de én még naivan a betegségre fogom,de titkon már tudom nem az a baj majd drasztikus képésekre kell elszánom magam.Akkor lesz amikor apa éjszakás lesz mert Ő
nem birja ha bőg.

Adrika és Bebe nagyon édesek :wink:
Több képet róluk!!!!!!!!!!!!!

Kép
zümis
 
 


Nilabali értem :D megkérdezted a párodat a pecaházról? :roll: Jó lenne egy kis pecázás :D

Zümis igen én is hallottam a borról , hogy milyen rossz.. mondjuk én egyáltalán nem iszom úgyhogy ez engem nem érint :D Az biztos, hogy a fenyves is nagyon szép és a tó is! :D MA ha hazajön akkor megbeszélem vele illetve megkérdzem tőle, hogy mikor tud menni... kicsit behavazódott... (túlvállalta magát mint mindig) :oops: :roll: de ugye örüljünk, hogy van munka... :roll: JA értem Muki el van kényeztetve? ÉS éjszaka hagyni fogod sírni amikor a férjed nincs otthon? Húúúú de a nagyokat is fel fogja akkor kelteni nem? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye, úgy néz ki, hogy csütörtökön megyünk! Szerdán Balatonfüredre megyünk! :D

Nilabali, ne is mond a térdeit, nem győzöm testápolózni, rengeteget mászik Bebe! :D

Zümis, örülök, hogy jól vagytok! Sajnálom a zűrös éjszakákat! :(
zsu83
 
 


nilababa:ügyes vagy. Nekem is kéne holnap főznöm,de bevallom tök lusta vagyok. Azért lehet hogy egy krumplifőzit összedobok,legalább Fügének is lesz belőle.

millye:15 perc szunya,aztán egy órás séta. Apa vigyázott fügére,de megint meccs nézés volt és odaadta neki a távirányítót hogy leszerelje, aztán nem működött, többször földhöz vágta és belecsorgott Füge nyála. Apa meg mint egy hülye hisztis gyerek toporzékolt, hogy na itt úszott el a wellnesed mert meg kell csináltatni, - azt hitte a dekóder ment tönkre - közben megjöttek unokatesómék,géza szétszerelte és akkor látták hogy nedves belül.Kimosták,kiszárították és működik. Mondtam apának
hogy legközelebb ezt a hisztit mellőzze, mert ő adta Fügének oda, magát okolja. Erre ő hogy én is biztos oda adom..hát nem. Azt hitte lemarad a meccsről és tisztára bepánikolt :twisted: Képzeld füredet jól benéztük mert egy éjszaka 40 ezer :oops: Zalakaros lesz belőle kicsit drágább, de sokkal tutibb a wellnes rész, gyerekpancsi miegymás.

zsu:a két fog nekem is nagoyn tetszik ám! Füredre??? egy napra? állatkert..irigy :oops:

Kép
budabo
 
 


Bogi, Zalakaroson melyik szállodába mentek? Mi a Mendan-ba törzsvendégek vagyunk, jövőre biztos hogy megyünk megint! :D
Igen, csak egy napra megyünk Füredre!
zsu83
 
 


Szép estét!

Millye, elfelejtettem megköszönni a homeós ajánlatokat, Istikémmel már be is szereztettem, amit tudtam és szorgalmasan elkezdem szedni őket. :)
Amúgy jó híreim vannak. :D Voltunk az orvosnál, seb szépen gyógyul. Pénteken varratszedés, és jövő hét péntek röntgen. Ha minden rendben, utána hétvégén elkezdhetem terhelni kicsit. Ez nagyon jó hír, akkor már csak másfél hetet kell eltöltenem ilyen totál tehetetlenül. Igyekszem addig viszont annyit pihentetni, amennyit lehet. Szóval szívás volt a műtét, de segít, hogy gyorsabban gyógyuljak szerencsée, nem is tudom hogy lenne, ha 2-3 hónapig tartana az egész... :? Hasszuri pedig a trombózis megelőzésre van, muszáj... :(
Azért persze fájt, főleg elsőről le és fel. Huhh, azt nem kívánom senkinek! :(

Zsu: Ez a Gyerek nem úgy néz ki, mintha bármikor nyűgös tudna lenni... Olyan jókisfiúnak néz ki. :wink: És igen, ez a vastag szájacskája, gyönyörű! :D

Jelentem Ladmon, mi már 3 napja kihagyunk étkezést. :) Miután ma például benyomott 250 krumpli-paradicsom-csirkét. :) Nem gondoltam volna én ezt egy hónappal ezelőtt. (Képzeljétek, nő a hasa! :D)
De amíg nem eszik értékelhető mennyiségeket, addig ne törd ezen a fejed szerintem.
Ja, és igen-igen, már most látszik, hogy kiscsaj. :) Ez a gardróbszekrény?

Stelly: Csajos hihetetlen. :shock: Azon a hosszú lépcsőn felmászik?
Huhh, ilyen megjegyzéseken én is kiakadnék. Remélem ez az együttalvás Anyósoméknak soha nem fog eszébe jutni (őszintén szólva, az ötlettől is kiráz a hideg :roll: :? )
Huhh, emlékszem, nálatok voltunk, mikor elkezdett négykézlábazni....olyan 2-3 hónappal ezelőtt. :D

Andris és Füge szépségesek együtt! Mindeketten oylan szép Kicsillagok! (És a rucik is nagyon menők! Andrisé Ildi által készítve? :wink: )

Zsufi: Cicid hogy van? Fájdogál még? Grat a szép súlyhoz és a hosszú alvásokhoz!!!

Mi jól egyébként, Marcus kitartóan gyakorolja a négykézlábazást, és nagyon jól kijön Anyukámmal szerencsére, de azért nagyon örült, mikor megjöttünk az orvostól, versenyt sikítoztunk, de Ő gyözött. :D Holnap megpróbálok képeket is hozni a nyaralásról...

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Ati és Papa kép díjnyertes! Gyönyörű a háromfogú mosolya!!!!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Millye!
Igen kicsit idegesít,hogy 01-től-4-5 ig csak cicin alszik.Átállunk a vízre :shock: ,most már nem szeretnék cumit adni.
okk köszi.
Ha lesz rám időd légyszí irj még mindig béna vagyok a pdf konvertálásban a lányomék nem kapták meg a matek könyvet de neten fent van ami letölthető csak pdf-ben van és elég lenne ha A5 lenne nem kell az A4 méret sem.


ZSUköszi,maajd alakul,a jól evő babám kezd visszatérni az vigasztal..gondolom ezzel alakul az éjszaka is.


naaa folytatom a könyvet a szökésig.
Jó éjt.

Kép
zümis
 
 


Ja, és hát a szőke Olibetyár és a Tesója... Megzabálom őket! :D Zéti tanítja Olit, hogy hogy kell rágni a zuhany csövét? :lol:

Légyszi kívánjatok nekem sok türelmet, holnap jön két napra az Anyósom... :? Mostanság egész jól kijövünk, bár nem bírom, ahogy gügyög a Gyerekkel, no de 2 napig? :shock: Persze kényszerhelyzetben az ember nem válogat.

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Kreiszi: Mesélj Magatokról!!!! És képet!!!!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


zsu: juj az nagoyn puccos...mi ide:
http://www.karos-spa.com/public/dl.php?m=355 nekem az Azúr is bejött tavaly Siófokon, de most nem volt kedvező ajánlat. Várom már. Füred is nagyon szép.

julcsi:köszönjük. Anyóshoz kitartás!!!! Nagyon jó étvágya van Marcinak!!!! Nekünk is nő a pocakunk :wink:

Kép
budabo
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ricsibaba 2009.10.17 21:58-kor.
ricsibaba
 
 


Julcsi, senki se akarja elhinni Bencusról hogy tud nyügi is lenni, pedig ha látnátok néha mit művel! :roll: De azért köszi a dícséretet! :wink: :D
Nagyon örülök, hogy bíztató híreket mondott az orvos! :D
Ja és a legfontosabb: TÜRELEM!!!!!!!!!!!!!! :wink: :lol:

Bogi, a Karos spa is nagyon jó hely, csak jókat hallottam eddig róla! Barinőmék mindig odamennek! :D
zsu83
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?