Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsi, ágyról legurulás pipa, de még a babakocsiból kifordulás is :oops: a dolog fintora, hogy aznap forult ki a babakocsiból amikor felállt benne :shock: Valóban rohadt egy érzés, azóta bekötöm egy másodpercre is, de tényleg nem lehetünk mindig mellettük!

Minitaliról kép? :wink:

Hel de helyes Barbi, nagyon hasonlít a tesójára, nem?

Ricsibaba, Zéti beszédben valóban sereghajtó, de a hajlandóság megvan benne mert halandzsázik egész nap úgyhogy csak idő kérdése hogy érthető is legyen. :)
Pelus: már leszoktunk, csak alváshoz kellett, de a bölcsiben rá szokták adni nap közben is úgyhogy van némi visszaesés :? ez a bölcsi egyik hátránya :?
Cumisüveg: fél éves kora körül kapott csőrös üveget, a cumisüveget hamar elhagytuk, csak a táphoz kellett a mérce miatt. Pohárból nagyon hamar tudott egyedül inni, de mivel Zéti extrém sokat iszik az üveges megoldás nekünk kényelmesebb volt. A bölcsi hatása itt pozitívan jelentkezik: két hete nem hajlandó üvegből inni, csak pohárból :shock: :)

Boldog hófordulót Adrinak és Ricsibaba nektek is, úgy látom holnap lesz :D

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Zsííír lapkezdet :lol: Nesze neked, rászánja magát az ember a gyónásra és laptetőre kerül a bűne :lol:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


zsu: szerintem más is jár így, hiába vagy ott mellette.

millye:nagyon szívesen máskor is!! Az éjszakánk mint írtam kritikán aluli volt. Remélem ma nappal lesz legalább olyan szunya mint tegnap, hogykicsit szieztázzal. Szerintem a fiú oldalon volt kékben is de azt nem néztem, fehérben volt a lány oldalon. A fiúk nem semmik, párom tök vidám volt hogy milyen jól érezte magát, és hogy milyen jófejek vagytok.

ricsibaba:nem tudom, mert sehol nem írja a súlyát, de nem nehéz,összecsukva fél kézzel lehet vinni. Kilóban nem tudnám megsaccolni.A kocsi meg van már, használjuk is. A keresztlányom úgy fogalmazott, hogy az előzö PC kocsival 5 percel korábban ki kellett találni hogy merre akar kanyarodni, mert nehéz
volt, ezzel fél kézzel simán veszem az akadályokat. :lol:

zetibebi:kép is lesz!

Kép
budabo
 
 

 
 

Hellóbelló lyánykák!

Kimaradok két napot, aztán máris tömegesen előforduló koppanó kanalak és mászó gyerkőcök?!
Ejejejj, kis ügyes Marci és Léna! :)

Verus: Hallod, a kesztyűben homokozó Andrisodon annyira kellett nevetnem, még most is magam előtt látom! Haláli lehetett! :D

Hel:
látom, jól éreztétek magatokat! Barbi tényleg iszonyat kópésan néz ki! A bibije meg külön szexepil lett! :D

Vera, mit is csinálsz te itt éjfélkor????

Köszi a drukkokat, a bográcsolás jól sikerült, bár baromi nagy szél volt, szóval úgy fel voltunk öltözve, hogy kis sem látszottunk a ruciból, de nem esett és ez a lényeg. Esztikislány jó elvolt: 2 órát aludt a hátamon, majd összevissza kézben nyaralt egész délután. Hát ja, úgy lehet is szép az élet! :D

Most ellépek, a többit később...

ladmon
 
 


jó reggelt!

ma mi is korábban keltünk,már 7előtt....

köszi a kérdéseket,tegnap Bazsinak egész jó napja volt...bár délután csak fél órát aludt anyósnál,de jól bírta este fél8-ig és akkor fürcsi,vacsi és 8-kor már aludt...lehet,azért kelt ma kicsit korábban,mert hamarabb feküdt este!éjjel nem volt ébredés,kétszer hallottam nyöszörögni,de csak egy pillanatig!

julcsi:gratulálok a fogacskához és Marci jó alvókájához,tartsa meg jó szokását!neked pedig jobbulást!mászás miatt add át Bogyesznak a puszimat!

zsuzsi:Léna fogacskájához is gratula!mennyire halad a technikája mászás terén?

ricsibaba:jó rólatok is hallani!hoznál képeket is a fiúkról?

bogi:tegnap próbáltuk a 45fokos ültetést,de Bazsinak csak két percig tetszett....bekötöztem és azt utálta,inkább a szíjat próbálta letépni magáról....felénk fordítva hason viszont szivesen utazott!ha csak sétálni megyünk,akkor ez nem is baj,mert akkor tudok rá figyelni és beszélgetni,foglalkozni vele és akkor nincs is gond,vásárolni viszont könnyebb,h magamra kötöm őt!remélem hamarosna megtanul szépen magától felülni és akkor már a kocsiban is szeretni fog csücsülni!

millye:Andris jól aludt?szóval ti tegnap taliztatok sutyiban Bogiékkal?képeket kérünk ám!a patikában kaptam pulsatillát és még vettem chamomillát a 3.bogyeszt mára ígérték,de úgy látszik használ Bazsinak,mert szépen aludt,ma napközben is adom neki,már a reggeli adagot megkapta,remélem jobb lesz így neki.többet is evett már tegnap!köszönöm segítséget!
nagyon sajnálom apukádat!sajnos enyém sincs túl jól.

zetibebi:éppen filóztam a csőrös poháron!rajtad felbuzdulva ki is próbáljuk ma!hogy telt az éjszaka?

hel:Barbinak akkora mosolya van,szinte rá se fér az arcára!nagyunk huncutkának néz ki,ahogyan julcsi is írta!

zsu:csaviztatok valamerre?lábd hogy van?

andabella:valaki írt neked,hogy bizti nem éhes Mesi éjjel, mi dokink is ezt ondja,hogy ekkora babák már nem lehetnek ennyire kajásak éjjel...tényleg megéri a pár nap,hogy nem eteted és meg fogja szokni és szépen aludni fog!te is kipihentebb leszel,ha nem kell annyiszor felkelned és ő hamar megszokja!nagyon rugalmasak a kicsik,sokkal kevesebb gondot jelent nekik a változás,mint gondolnád!bocs,a beledumáért!

ladmon.hogy vagytok?jól sikerült a buli?

én fiam már álmosodik,szerintem el is teszem kicsit pihizni aztán elmegyünk boltba,ha felébredt!

Kép
nilabali
 
 


ladmon.jó sokáig gépeltem a hsz-t,már jelentkeztél is!örülök,hogy minden okés volt!

Kép
nilabali
 
 


nilababa: akkor biztos szeretni fogja ha már ücsörög, érdekesebb lesz neki hogy kilát. Apukádat sajnálom. :cry:

ladmon:örülök hogy jól sikerült a buli!

Kép
budabo
 
 


Az én laptopom is megmurdált :cry: :cry: :cry: :roll:

Táppénzen vagyunk, Zéti két hetet bírt a bölcsiben baci nélkül, elkezdtük a nyavajákat úgy néz ki. Semmi vészes, a kedve is jó csak a takony idegesíti és habosat tojt reggel :shock: (csak lestem hogy a szorulásos gyerekem miket tud :shock: )
Ami miatt szomorú vagyok hogy csütörtökön ment volna úszni, így tárgytalan :roll:

Bogi, milyen képre gondolsz?
Vannak egyébként nagyon tuti képeim, csak minimum egy főnek aludnia kell hogy felrakhassam. Videó is van, de az nagyon sokáig tart feltenni.

Ladmon örülök, hogy jól alakult a buli a széltől függetlenül :) Éjjel a sulin agyaltam, egyrészt azon hogy hogy a frászba kéne minél előbb végezni, másrészt azon, hogy mennyire durva hogy ötödéves vagyok, és mennyi minden történt az elmúlt négy év alatt :shock: durván meghatározó évei voltak az életemnek.

Na majd jövök még, ma teljes munkaidős vagyok :wink:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Szóval kávé....

Bazsánák ezerboldog félévest -így utólag is cuppanós puszi a pofijára, Adrikának meg szintén, csak neki a 7 hós pofijára!

Stelly: hogy viselte Adri az ottalvást? Várj, kitalálom!
Ő kicsit nehezen, de elaludt, aztán aludt végig, te meg szinte semmit, mert paráztál, hogy felébred... Na, vonuljak lottóért? :)

Szegény Zéti, de asszem ez ezzel jár.... Képeket várjuk... Ööö... türelemmel.... :D

Nóri, amúgy már ezer éve akarom kérdezni, hogy a kenguruproblémát sikerült megoldani? Vagy jó úgy, ahogy van....?

Hééé, sutyi találka?? Nade lányok!! :D Képeket akkor kárpótlásul hadd lássuk!!

Nálunk az éjszakák átmentek ajajjj-ba....
3. napja iszonyat korán felébred (olyan 3 körül) és onnantól kezdve óránként. Az első nap még gondoltam, hmm... pech... A második nap már gyanús, hogy ihajj. De már ma éjjel a 3. napja csinálta. Mostmár ajajj!!
És asszem nem kell neki semmi... Már úgy értem, nem éhes, nem ment neki a rácsnak, és azt, hogy a foga, ki se ejtse senki a száján!
Mindegy, szeretem, aztán el van felejtve... (Legalábbis erre gondolok nagyon erősen hajnali 3-kor.... :) )

ladmon
 
 


Vera, akkor most szeptemberben sem folytatod?

ladmon
 
 


Kép Asszem igazi csajt nevelgetek.... :D

ladmon
 
 


:):) Sziasztok!
Esztike igazi csaj! :)
Kesztyűben homokozós nagyfiam szintén februári születésű, és mire ő homokba került, addigra igen hideg idő lett...így végül is elment az a kesztyű...nem nyári meleg volt már...de igen vicces volt...első esése a játszin úgy végződött, hogy jött sírva, de nem mer esett, hanem feltartott kézzel, és sírt, hogy koszos lett....hát komolyan majd beszartam a röhögéstől..szegény gyerek, nem értette, anyja mit nevet rajata, mikor neki aztán szörnyű, hogy piszkos lett a keze...hm. Asszem mások sem igen álták meg a mosolygást a környéken :):) Most meg úgy jön haza, mint egy disznó a suliból...mondhatnám kezet se mos rendesen, néha a szája is homokos körbe, és hát ami a gatyazsebeiből ömlik.....háááááát gáz. Tiszta égés, mikor így látom..ami vigasztal, hogy más gyerekek is hasonlóképp festenek :lol:

Éjszakák:
Nálunk is gáz van...azt hittem csak átmeneti, de nem. :( Minden éjjel 2 körül elkezdi a "kínzást" :( Abból áll, hogy nyöszörög, aztán sír...bemegyek, cumikeresés, Vinci alszik újra, én is aludni megyek...már majdnem elalszok,(kb. 10-15 perc múlva) és kezdi újra....ezt legalább 2-3 órán át...de közben fix, hogy nincs ébren. Apával kezdünk kikészülni... Már mikor vagy 20x kelek fel, őszinte leszek nem örömmel ugrok ki az ágyból, és mondhatnám nem tok nagyon örülni Vincikének sem. Gondoltam megetetem, de az sem jön be,mert megcsináltam a kaját, melegítés...stb. csukott szemmel mindez, bekóvájgok a szobájába, etetném, és visszaköpi...na és akkor ne robbanjak fel????Gondolok én mindenre erősen...de mikor az se tom hol vagyok éjjel...nehéz jópofit vágni a dologhoz. Ennek ellenére nagyon nagyon kedves, és nyugodt próbálok maradni, de én többet tuti nem éjszakázok így!!!!!!!!!!! akkor keljen fel rendesen, hamizzon, tartson ez egy órát akár, aztán mindenki menjen szunyálni, de ne legyen megin felkelés, mikor már épp bealszok!
Bizti a fogai, mert fáj neki, ömlik a nyála, és olyan semmiből kezd sokzsor sírni....chamomillázunk, de semmi hatás egyenlőre. Leglábbis az éjszakákra.
na, azért reggel felébredt ám fél 7 kor ma is :)

Kávé? Valaki? Én már itt nyomom, sok-sok tejszinhabbal

fogyás: még semmi több a mérleg szerint, és rámjött egy régi gatyám, bár naggyon szoríít, de össze tom gombolni, még a cipzár is feljön :) feszül rendesen :):) De egy 2 hete még nem ért öszze se! Viszont a mérleg szerint egy deka se ment le...lehet csak átrendeződök? :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lkverus 2009.09.07 08:34-kor.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Jó reggelt!

A hétvégén jó sokat írtatok, látszik, hogy vége a nyaralásoknak. :wink:
Julcsi: örülök, hogy hazaengedtek a kórházból!
Elif: A székrekedés miatt ne izgulj. Nálunk is úgy volt, hogy kellett egy kis idő, míg Attila emésztőrendszere megszokta az új típusú, állagú rostos kajákat. Azóta újra menetrendszerűen érkezik a barnamaci :) Ha sokáig nincs széklet próbád ki a szilvás fruttapurát, az remélhetőleg segíteni fog.

Mi a hétvégét jól töltöttük, meglátogattuk édesapámat Kisújszálláson. Az előző napokon nyűgös gyermekem extra jól bírta az utat, és utána este sem nyűgösködött, gyorsan bealudt. Előtte lévő napokban nekünk is gond volt az alvással, volt hogy háromszor ébredt fel éjszaka. Végre kijött a harmadik fogunk is, de úgy nézem a negyedikre sem kell sokat várni. Ja, és közérdekű infoként mondom, hogy szombaton jártunk a szolnoki Corában, és rengeteg babaruha van leakciózva, és nem csak a nyáriak. Elkezdtük beszerezni az őszi-téli ruhatárat 74-es méretben. Lett egy-két jó nacija, meg hosszúujjú felsője is. Csak sapkát nem sikerült még megfelelőt vásárolni, na meg persze téli overallt sem. De ezt lehet, hogy majd csak a babaruha börzén nézünk majd, ami október 17-én lesz.
Link: http://www.babaruhaborze.hu/?p=latogatoknak
Mi is haladtunk egy kicsit a négykézlábazásban, bár úgy néz ki, hogy inkább a leülés felé. Ha lesz időm, majd felveszem videóra.

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Nem is írtam: Dm bababónusz programmben kapott 50%s kedvezménnyel tegnap vásásroltam a c&a ban egy szupi szerkót!!!!
itten is van:Kép
És ma fel is vettük a gaytót! annyira jól áll Vincinek, majd azt is lefotózom, csak most alszik :)
éééééés, vettem tegnap egy szupijó játékot(vizit), ugyanilyen volt Andrisnak is ananykidején, csak túlhúzta Ági, mikor nagyobb lett, aztán kivitték a homokba...na, szóval vettem egyet Vincinek!:
Kép
Fel kell húzni a hasán, és jár a lába veszettül,halad előre a vízben, tök jó hangja van, nagyon nagy siekre volt tegnap! Vinci is imádja! (Hát még a nagyok...tegnap egy órát fürödtek, mert ezzel játszottak) :):)
van más fazonban is, halacska, meg rák, teknős..de szerintem ez a zöld krokodil a legjobb...és asszem 500ft. kb.
Úgy örültem, mikor megláttam, hogy lehet kapni megin ilyet!

na, hülye anyuka, kiélvezkedett...

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Ladmon, csinálok gyorsan egy kapuccsínót :wink:
Akkor most ugyanazt csináljátok amit mi Olival korábban, az óránkénti ébredés. Fúúú de gáz tud lenni :? Azóta is imába foglalom a szuperdoki nevét amiért felbátorított hogy kicsit hagyjam Olit.
Közben leesett milyen képről van szó, pont én emlegettem :oops: :lol: hát kábé ennyi az agykapacitásom 8)
Folytatom a sulit, főleg emiatt ment Z bölcsibe hogy tudjam csinálni. Nem is állok vészesen, gyakorlati helyem is lesz úgy néz ki. Titokban abban reménykedek hogy csak egy félévet kell pluszba ráhúzni és jövő télen végzek.
Esztit imádom 8)

Crocus köszi a corás infót!

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


ja, a bababónuszos füzetben 2 50%os vásásrlási lehetőség van a C&A ban, de a 2. at csak októbertől lehet használni...pedig egy másik szerelést is kinéztem, és vittem, hogy megveszem, de nem engedték....az meg szürke bélelt orkános gatyó volt, újjatlan dzsekivel, meg egy vékony hosszúujjas pólóval, nagyon tetszett, de aztán Andissal a pulcsis melett döntöttünk...meg hát a másikból csak 86os mérte volt, azt még most nem is tudná hordani....hát majd októberben, hátha lesz még! Így csak 2500 ft volt a cucc, aki még nem használta ki a dm es lehetőséget startoljon! Szerintem tök megéri! pl egy 6000ftos téli overál is csak 3000 ft így,....és tök jók vannak!főleg ha még alapból is leértékelik! :) na lelövöm magam, ez itt a reklám volt!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok,

Gratula a kúszó-mászó fogacskával rendelkező kicsikhez!!

Nilabali: kicsit megkésve puszilom féléves Bazsaládédat, és persze sok puszi a héthónapos Adrikának is!! Mára pedig gratula Ricsibaba héthónapos Bencéjének!

Ladmon: hát miért romlott el Eszterlány?? Na, remélem, csak viccelt az elmúlt éjjeleken, és ma este már rendesen alszik, irgum-burgum!!!!!!

Julcsi: nem tudom figyeled-e, de mostanában a mi kismaciink lettek a legjobb alvók. Nálunk Marci ma este 8-tól reggel 7-ig szunyált ébredés nélkül. A Sinlac + kúszás-mászás kombináció meghozta a várva-várt átaludt éjszakákat!! :lol: :lol:
Gyógyulgass drága!!

Nilabali: néztem én is azt a fogyókúrás csodaszert, csak arra nem jöttem rá, hogy hogyan lehet hozzájutni :D Lehet neten rendelni, vagy mi ennek a módja?

Nálunk minden oké mostanában, Marcikánk most mindenáron fel akarna állni, de még nem megy neki, és ettől aztán irtó pipa lesz :lol:
De napról-napra ügyesebb, mindenen kapaszkodik és húzza fel magát, és néha már sikerül kinyomnia magát :shock: Ja, és nálunk is egyre többet kopog a buksi, de hát ez velejárója a tanulási folyamatnak 8)

Ja, és szombaton beiratkoztam a suliba én is, nekem még két év van. Sok kedvem nem volt hozzá, de úgy voltam vele, hogy ha most abbahagynám, akkor tuti nem állnék neki még egyszer, és akkor 2 évet feleslegesen csináltam volna meg. Szóval lassan állhatok neki a beadandóknak.

Tegnap volt a 6. házassági évfordulónk, ennek örömére kimentünk a Szépjuhásznéhoz, sétáltunk egy jót, és ott vacsiztunk. Marcika imádja az erdőt, minden egyes fára képes rácsodálkozni, de azt vettem észre, hogy a kenguru egy idő után kezd már unalmassá válni neki. Kb. 1,5 órát sétáltunk, és a végére már ki kellett kicsit venni. Ti is tapasztaltatok ilyesmit??

És mi is beléptünk a 8 kilósok táborába, csütörtökön a heti mérlegelésen Marcika 8020 g volt 8)

Na szép hetet mindenkinek!!!!!

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Ricsibaba De ó, hogy jöttél! Fényképeket igazán tehetnél fel! :D fogzásban mi sem leszünk sereghajtók az biztos :D

Zetibebi minitaliról teszek fel képet! :D és nem ütötte nagyon meg magát Oli? :shock: Sajnálom a megfázást, de ez várható ahogy a gyerek közösségbe kerül... :roll: jobbulást Zétinek! Mi a baja a laptopodnak? Tudok segíteni?

Budabo a car éjszakát sajnálom! :roll: örülök, hogy a férjed is jól érezte magát! :D Remélem napközben tudsz aludni! :roll:

Ladmon ez nagyon jó hír, hogy jól sikerült a party! Fotók??? Esztike aztán jól szétpakolt :D nagyon jó a kép! Látszik, hogy nőből van... táska pipere pénztárca :D sajnálom a carr éjszakát!

Nilabali mi nagyjából jól aludtunk bár felkelt hajnalban de ezt a fogzásra fogom... cicizés után alud és most negyed tízkor kelt fel... :roll: igen igen... jó volt a tegnapi tali... :D Örülök, hogy a bogyó használ!!! :D hipp hipp hurrá :D Sajnálom én is apukádat ++++++++ !!!

Lkverus én pár napja mondtam a fiamnak, hogy visszamegyünk a dedóba mert 3x kelt fel.... :? esetleg te is kipróbálhatnád a többi homeós bogyót amit Nilibalinak írtam az előző oldalon... hátha... :roll: de jó szerkót vettél Vincinek!!!

Crocus gratulálok a 3. fogacskához! :D várom a videót a 4 kézlábazásról! :D örülök, hogy jól töltöttétek a hétvégét és kikapcsolódtatok! :D

jaj de finom....

Kép

Kép

Füge pózol

Kép

András udvarol

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Verus: Húúú, olyan felhúzhatós játékom még szerintem nekem is volt... :D (Vagy valamelyik öcsémnek tuti...)
Nekem az a bajom, hogy Esztim biza felébred... És nyanyanya, ezt mondja... Hagyni nem lehet, mert még a WC-re sem jutok el, mielőtt bemennék hozzá, mert már magasabb fokozatra is kapcsol. Sír... Szóval, várjuk a további éjjeleket!
Sajna én rosszkor váltottam ki a bababónuszt (vagyis túl korán), mert az én kuponjaim már lejártak a nyáron, így csak bodykra költöttem.

Ja, még jó, hogy Crocus eszembe juttatta.. Elif, Eszterkislány az őszibaracktól sokat-sokszor....

Vera: várlak a capuccinóval (de most vedd le a vizet a tűzrőőőőőlllll!!! :lol: )

ladmon
 
 


Jajdedrágák ezek!! Füge aztán tényleg pózol! :D Andris meg szép, ahogyan az lenni szokott! :wink:

ladmon
 
 


Ja, és Zsufi, nekem már feltűnt ám a Marcik éjszakai alvása... Ha jól emlékszem pont akkoriban kezdődtek, amikor Eszterem elromlott... Khmm.. nem akartok gyanúsítgatni, de szerintem elloptátok az alvóóókáááánkat!!!! :twisted:

ladmon
 
 


Ladmon köszi :D Nálatok szülinapi fotó készült? Mert gazán tehetnél fel... :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


ladmon: felhúzós játék auchanban volt még tegnap...
éjszakához túlélés! én is próbáltam, hogy nem megyek be hozzá, de nálunk is átkapcsol magasabb fokozatra :) jól műkszik a hangerőemelő funkciója a kis édibédinek...most itten csapkodja a billentyűket, nem győzök törölgetni :) ennyi volt a délelötti alvás :(
Tejszínhabos kávé elfoygott...gondolkodok a köv. adagon....tejhabbal...áááááááá nem kéne...mer mégf angyon rászokok...ez reggeli helyett
dm nem küld köv. kupnfüzetet? újabb c&a-s vásásrlási lehetőséggel??? Jajj, nagfyon sajnálnám! Most úgy bezsongtam...

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


De küld, csak sajna abban nincs C&A-s kupon... :(
Sebaj, csak nem marad puci a baba... :D

léptem, én még csak most dobom be délelőtti alvásra....

ladmon
 
 


ladmon:kenguru téma nem oldódott meg,de most a hordozókendőt használom,sokkal kénylemsebb nekem,nem vág és Bazsi is jobban kilát,legalább nem csak azzal foglakozik,hogy kenguru szélét rágja!Esztike nem lesz olcsó kislány,már most rácuppant a táskákra...sajnálom,hogy éjszakáztok,de bizti csak a f...,upsz,még sem írom le!kívánom,hogy múljanak hamar ezek a car éjjelek!puszikat átadom!

millye:András világszép és imádom a pociját!

bogi:Füge nagyon nagyot nőtt és igazi lány,szereti kamerát!jó a szerelése nagyon!

zsufi:köszönöm, te puszid is cuppant Bazsi pofiján!tesómnak van kontaktja ő nála rendel,de megkérdezem egyébkén hogyan szokás!
Fiam minden hordozóeszközben elunja az életet egy idő után,inkább menne,kúszna,rendezkedne...

crocus:köszi a corás tippet!body nem ártana,de tegnap Bazsi kapott anyóstól kettőt és a brinőm hozott egy csomó göncöt még szét sem válogattam!

lkverus:én az egyik kupont már ellőtem a nyáron,4/4-es farmer-póló-ing szettet vettem 6ezer helyett 3-ér!most lehet valami dzsekikére használom el!vannak azok is szuperek?

Bazsi felkelt,megyek kötözni és indulunk a boltba!

ebéd után kávézni jön valaki?

Kép
nilabali
 
 


No akkor aludj Eszter, mert van mit pótolnod, Anyucidnak meg főleg!
És hogy hol aludt Eszter 2 órát? A háááátadoooooooon?????? Na és hogy jutott oda? :shock: :shock: (megy ez akkor, mint az ágyba ....)
Mikor kerül sor a kopasztásra?

Te Gjéti, nem akarnál megjelenni a színen? Vagy hagysz minket kétségek között őrlődni, hogy végül is disszidáltatok Görögországba!

Crocus, az igen, 3 fog! ÉLjen! Mosod neki valamivel? És akiknek már van, mossátok?

Verus, sajnálon a keléseket! Meg tudom érteni, hogy érzel, szerintem ez természetes. Remélem, hamar nyugisabb lesz!

Ricsibaba Bencusodnak boldog hetediket!

Nila, miben kötöd Balázst magadra? Még mindig a kenguru, vagy már újítottál?
Zsufi, gratula a házassági évfordulótokhoz, szépen ünnepeltétek! Azta, van súlya Marcidnak is!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


stelly:tegnapra pusziljuk a 7hós lánykádat!

Ricsibab:te Bencédnek viszont friss puszi jár a hófordulóra!és tényleg kérünk képet!

ja,verus mostanság reggeli helyett nekem is két kávé csúszik le!de ebéd után lemegy 3. is!léptünk!

Kép
nilabali
 
 


zsuzsi:újítottam,majd hozok képet!

Kép
nilabali
 
 


Hát a mászás eszméletlen aranyosan megy! És egyre többször kiül belőle oldalra, csak még támaszkodik a kezéve. Ha elér hozzám, akkor meg akarna felállni, fel is húzza magát állásba. De én ennek nem örülök, hogy is volt, meddig volna jó másznia felállás előtt?
Julcsi, ha a lábacskák haladnak, akkor csak órák kérdése és elindulnak a kezek is, aztán meg már csak távcsővel láthatod az ágyból!

Amy, hahó! Híreket mondok! Meg Ricsibaba, te is. Szombaton Debrecenbe megyünk a bizonyos pulykakakasért, szóval ha van kedvetek!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


A dm-es c&a-s kuponhoz hogy lehet hozzájutni?

Ladmon, asszem a manó nálunk van, újabb rekordot állított Olibetyár, 10 óra, csak nem mertem írni mert akkor holnap tuti nem alszunk...

Micsoda páros Andris m eg Fügi :D Nagyon jók együtt :wink:

Millye, szét kéne szedni az egészet mert lötyög a videókártya a sok kábeldugdosástól (a tévét dugdostam bele állandóan), meg újra kéne telepíteni, csak valahogy egyik windowst se szerette eddig, minddel volt valami. Eredetileg home-ot adtak hozzá. A szerelést apa álmában is megcsinálja akár a lábujjaival is, szoftverben viszont nincs otthon, de keres majd valami rendszert neki.
Ha van ötleted mit tegyen rá azt elfogadjuk, köszi :)

Zsu lábad?

Kangu ovi? A logisztikát hogy oldjátok meg?

Juj mit akartam még, na majd eszembe jut.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


zetibebi:a minitalis képekre, A náthát sajnálom,gyógyuljatok gyorsan.

ladmon: a kis huncut, enyém gyerek teregetni segített ma

ikverus:látom nem vagyok egyedül az éjjel felnyekergős csemetével. Gratula a fogyáshoz, még ha nem is kilóban,de átrendeződve jelentkezik is.

zsufi:gratula 8 kg-hoz és a jó alváshoz 8)

millye:küldök neked egy virtuális poprugást! miért vágtad le magad a képról?? nem szép dolog,tuti háttér,csini mami,te meg megnyírbálod :twisted:

nilababa:köszi,felvettük a pasizós szerkót,miuátn nagy nehezen felkelt Füge :lol:

Kép
budabo
 
 


Nilabali köszi :D jó vásárlást! Én még mindig nem kávézhatok sajnos... :? mi lesz a mai menü? :D

Gerendai Zsuzsi hajrá mászás! :D állni akar? :shock: hűűűűű ebben is utolsók leszünk mint a fogzásban? :shock:

Zetibebi köszi :D tulajdonképpen én vagy a vistát vagy az XP Professional-t ajánlottam volna... csak az a gáz velük hogy rengeteg memóriát zabálnak és nagy helyet foglalnak... egyébként nekem a legstabilabb annó a millennium volt... de most az XP Professional van fent egy jó ideje a gépemen amióta összeraktam és kopp kopp kopp azóta összeomlásmentes.... :roll: (de állítólag a Linux a legjobb de én nem szeretem.. )

Budabo :oops: :oops: :oops: bocsi... az az igazság, hogy előtte cenzúrázni kell :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Ricsibaba Bencéjének boldog hetediket!!!! :D

Még jövök délután, ha tudok, leheveredem, fáj a lábam...

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Sziasztok!

Budabaoo, Julcsi: kb.5-7 kg lehet a babakocsi:)
Én a 2.-ra cipelem, ki lehet bírni:)

Nilabali, Millye, Julcsi..többiek: kipróbálom a vizet hajnalban, de ma képzeljétek 3/4 3-kor kelt, de csak álmában sírt, végül 5-kor éhezett meg:) Este csak tápit szoktam adni, nem mertem más kajcsit, nehogy fájjon a gyomrocskája. Aztán lehet, hogy a fogacska lesz, nyáladzás folyamatos.

Crocus: gratula a 3. fogacskához

Jók a képek:))
Andabella

Kép
Kép
andabella
 
 


Andabella köszi :D esetleg kipróbálhatnád te is a homeós bogyókat hátha... vagy már próbáltad? Én mindenesetre ma már bekészítettem neki mert biztos, hogy az ínye fáj neki... :?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


julcsi:++++++++++++!

millye:vásárlás meg volt,Bazsi tündér a kendőben,csak sokáig tart,mert lépten-nyomon megállítanak:de aranyos!nem fog kiesni?

mingyá jövök,csak fiam borul és sír....

Kép
nilabali
 
 


Nilabali nekünk nincs hordozónk...nem tudom érdemes-e még vennem vagy már késő...

Julcsi-79 jobbulást neked! ++++++++++++++

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Minden kaki-bajos kajás tanácsot köszi Ladmon, Zsuzsi, Crocus.

Millye, Bogi: Hát ez az Andris és Füge tényleg fantasztikus helyes páros. Imáááádom Füge naciját, nagyon nagyon édes! Millye ne aggódj fogunk nekünk sincsen még hírből sem. :roll:

Adrikának és Bazsalikomnak, Bencének soksoksok Boldogságot!

Jajj nagyon sajnálom a buksibeveréseket, leeséseket, kieséseket. :( Én is vallok, nekem az első körömvágás torkollott sírásba az én részemről, mert megvágtam Efe ujjacskáját. Aztán később hiába magyaráztam férjemnek, hogy ez az én melóm, mert már belejöttem hagyja rám, ő is megpróbálta és ő is megvágta. :( Azóta én intézem és nincs gond, de lekopogom, nagyon nagyon óvatos vagyok.

Sütőtököt sütöttem (Zsuzsi: ettem már, csak épp anyum csinálta naggggyon régen, és mivel nekem nem volt a kedvencem eddig én nem próbálkoztam vele. De most újra megkóstoltam és tényleg nem rossz.) Ahhoz képest hogy új íz egész sokat evett belőle macim. :)
Mostmár teljesen egyértelmű viszont, hogy sokkkkkal jobban szeretjük az anyu által készített papikat, mint az üvegeset bármiből. Szóval én is nekiállok fagyasztani...

Zümis? Van olyan amit nem lehet fagysztani? Bizony mi még csak az 1-es kajcsiknál járunk, próbálkozunk... :) Már az itteni tapasztalatok alapján egész összeállt bennem a terv hogy hogyan vezetem majd be a dolgokat. :)

Julcsi: Kapja az Apfelbrei-t, de nem mindig van hozzá kedve, nála úgy kell kitalálni néha, hogy éppen mi esne jól... :roll: Gratula az első mászómuzdulatokhoz, már én is erre várok. :)

Csatlakozunk az ébredős táborhoz, ma éjjel egész jó volt, de egyébként fiam is meg van huzatva, eddig soka nem ébredt annyit mint mostanában. És fognak se híre se hamva.

lkverus: nagyon csini a ruci! :) nekem is tetszenek a c&a-s cuccok. És a kroki is helyes, én is szeretnék majd ilyesmit ha megtanultunk ülni.

Zetibebi: annyira jó, hogy írtad a csőrös poharat, hogy Zéti fél évesen azt használta. Én is szeretném bevetni, de mindig elfelejtettem felvetni a témát.

Szóval aki csőrös pohárra szeretne áttérni az mikor tervezi? Én mielőbb szeretnék, 7 hónapos korra terveztem kb., de most arra gondoltam, lehet szerencsésebb lenne megvárni, míg Efe megtanul ülni. De fogalmam sincs... Tapasztalatok, tervek?????????

Próbáltam megint közös képeket csinálni fiammal, hát egy normális sem lett, mindegyiken olyan fejeket vág, hogy :shock: :shock: :shock: a "grimaszmester"....

Kép
Kép
elif
 
 


[quote] írta:s hogy hol aludt Eszter 2 órát? A háááátadoooooooon?????? Na és hogy jutott oda?

Igen, és segítséggel... (na nehogymár egyedül lóbáljam oda, ha vannak nyolcan, akik felrakhatják... :D )
Jó kép sajna nem készült, amin az alvás is látszik, csak hátulról.

Nila: jaj, ne is mondd! "Te jó ég hogy áll a feje", meg "húúú, nyomja a szemét" és "biztos kényelmes neki?" stb. stb.... És ők csak a szombati kérdések voltak!

Zsuzsi: nemár... Hadd álldogáljon, attól még mászva fog ám közlekedni, ha felhúzza magát akkor is. Nem fog futni rögtön... :wink: Amúgy is, amíg tornára jártok, nem kell, hogy gondod legyen ilyesmire....

Ó már, igen: Ricsibaba Bencéjének is jár a pusszancs! :)

ladmon
 
 


millye:talán krumplifőzi lesz,de még nem biztos,lehet hogy tojásonokedli...apa majd eldönti,mindjárt hív úgyis!

megyek adok ebédet Bazsinak,aztán majd jövök!


Kép mwgyünk vásárolni(nemvalami jó a kép,mert mindenhol tükrőzödik a fény lakásban,majd apa csinál jobbat)

Kép
nilabali
 
 


Na én naív, azt hittem hogy éljen a gyerkőc elaludt cumi nélkül játék közben, de dehogyis... megtalálta a cumit, betömte és utána aludt el...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára elif 2009.09.07 11:04-kor.

Kép
Kép
elif
 
 


Elif: én pont a hétvégén elégeltem meg, hogy nem iszik semmit a lyány! És én biza vettem egyet attól tartván, hogy később sem fog majd inni.
Szóval én már bevetettem. Tud belőle inni, ez egyértelmű (mivel az elv a cumisüveghez hasonló), de nem akar. Összerágja, a víz kijön, aztán kiömlik a száján. Jó móka, amíg még nincs hideg... :)
Nem értem, miért pont az üléssel hoztad összefüggésbe?

ladmon
 
 


nem tudom,hányszor lehet chamomillát adni,mert fiam cs nyüszi,nyüsziii,nyüszi.....csak akkor okés a dolog,ha 5centire vagyok tőle!
főzelék kilőve ebédre,mert nem hajlandó,talán táp lemegy neki!

Kép
nilabali
 
 


Ladmon: nem tudom... :D Igazad van, sok összefüggés nincs közte. Csak egy ilyen kép élt bennem, hogy kis csemete ül és úgy iszik belőle... De valóban ez nem feltétel. :) Na most felbuzdultam, akkor én is beszerzek. :) Már kinéztem egyet. Másrészt előre rákészülök, hogy nem fog az rögtön sikerülni, mint ahogy én elképzeltem. :D
Efe iszik szerencsére, ezzel már nincs gond, csak szeretném elhagyni a cumisüveget, és a cumit is már csak altatáshoz adni lassan. Almaléből képes 1-1,5 dl-t meginni együltő helyében bármikor :shock: , ezért mostmár csak hígítva adom neki.

Egész hétvégén csavarogtunk és vásárolgattunk, Efe kapott új cumikat (6 hótól valót) is és ezzel egyidőben apája kiakasztotta az egyik újszülöttcumit a kocsiba szerencsehozónak :lol: :lol: :lol: , menő....

Kép
Kép
elif
 
 


Elif: Hajrá! Szerintem érteni fogja a mechanizmust! Én erőszakolom a vizet továbbra is, remélem, nem azzal van a problémája... :?
Mindegy, nem kap mást és slussz! :D

Nila: szegény Bazsi... Millye minnyá megmondja, de 15 percenként nyugodtan adagolhatod neki...

Amúgy mikor kell/szokás/illik szopit kiváltani? Mert én még semmit nem tettem az ügy érdekében és a zöldség sem nagyon megy. Gyümiből mindig 100-150-et eszik, zöldségből meg kemény 50-eket. Szóval így amúgy is nehéz lenne... De lassan már azért ideje, nem?

ladmon
 
 


Figyusztok! Próbálta valaki a Milupa vaníliás tejpépet? Tegnap vettünk a Coraban, ma kipróbáljuk 8)

Kép
Kép
andabella
 
 


ladmon.Bazsi szeretne valamilyen úton-módon visszabújni belém....és csak panaszkodik....kicsi szájával meg zabálja az arcomat,nyakamat és csak bújik belém!pedig vasalnom kellene...de most szerintem ágyba bújunk,hátha elalszik és akkor jobb kedve lesz majd...
szopit csak akkor tudsz kiváltani,ha már megeszik rendes adag főzeléket a lányod,ami olyan 150-200mili,és egyébként meg nem sűrgős,szerintem ráértek még!
fiamtól ilyen hangok jönnek:gajajagajagajgggggggajjjjjjjjaaaaaaaa és könyékig szájában....

kávé valaki?

Kép
nilabali
 
 


Szegény Bazsikának gyógypuszik a foghelyére!

Millye: hiányoltad a ruhákat feladva Efére. Hát most hoztam képet, mert ezt muszáj... :D
Kép
És ehhez képest a közös képeken ezt nyomta: :lol:
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára elif 2009.09.07 12:27-kor.

Kép
Kép
elif
 
 


elif:csúcsfazon a fiad!és tényleg hasonlítanak Bazsival....köszi a gyógypuszit!most talán elaludt!én meg húzok vasalni,mert ha felébred tutira kellek neki,hogy a közelében legyek!

Kép
nilabali
 
 


Vera: http://www.dm-drogeriemarkt.hu/content/ ... kezes.html
Kuponfüzetet kapsz , meg pár termékmintát az üzletben.

Elif: zabálnivaló a kissrácod! :D

ladmon
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?