Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Üdv Csirkecske :D

Megjöttünk a dokitól, szerencsére minden rendben van, már 1200 gramm a kisfiam :D Viszont a cukorterhelést 2 hét múlva újra meg kell ismételnem, mert 7.1 lett, és azt mondta, hogy azoknál a kismamáknál, akiknek 7 fölötti a cukruk, 50%-ban pár hét múlva kialakul a cukorbetegség, mert a terhesség előrehaladtával csak romlik a cukra a kismamáknak. Szóval még nem kell komolyan diétáznom, de a következő két hétben ne nagyon egyek dinnyét ( pedig imádom :( ), és egy picit az édességeket is fogjam vissza, és akkor lehet, hogy megúszom a komolyabb diétát.
A kisbabám eddig az összes ultrahangon faros volt, most is az, azt mondta, hogy azok a babák, akik az összes ultrahangon farosak, nem biztos, hogy befordulnak, de persze még van ideje, de ha a következőn is faros, akkor ő szerinte nem fog befordulni, és akkor császár lesz, de persze majd kiderül. De hangsúlyozta, hogy a legtöbbször oka van, ha nem fordul be, pl. olyan alakú a méhem, vagy rövid a köldökzsinór, de még persze befordulhat. Kíváncsi leszek..
Jövő héten megyünk 4D-re, már nagyon várom :D :D :D

Csajok, nekem éjszaka 4X görcsölt be a vádlim, mi jó szerintetek rá, emeljem a magnéziumot?

A kókuszmatracról én is azt hallottam, hogy sokkal egészségesebb, jobban szellőzik, és atka mentes . Állítólag mi egy kör alakú kiságyat kapunk egy rokontól.Ti hallottatok már ilyenről, én még nem nagyon láttam olyat, mindenesetre kíváncsi leszek.

Az alvással kapcsolatban ugye nekem még nincs tapasztalatom, de elég sok elrettentő példát láttam a rokonságban, ezért én "szigorú" leszek ezzel kapcsolatban, mindenki aludjon a saját ágyában, biztos majd lesznek hisztik, ugye amíg nem készül el a házunk( tavasszal kezdünk el építkezni, ha minden jól megy), addig mi egy szobában leszünk a kicsivel, de remélem meg fogjuk tudni oldani. Azon gondolkoztam, hogy a kiságy és az ágy közé valami lapfüggönyszerűt teszünk, vagy valami térelválasztót, hogy megszokja, hogy nem lát minket alvás közben, szerintetek ez jó ötlet?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Sziasztok, igaz nem ide tartozom mert novemberi babát várok de semmi más nekem való topikot nem találtam, gondoltam bekukkolok hozzátok :)

Van egy 4 éves kislányom Holly egy 1 éves fiam Ármin és most egy kislány ficánkol bennem :) néha bekukkolok ha nem gond.

syngonium
 
 


Vikianya!

A dokid így vágja, hogy milyen volt a hasad legutóbb?! :shock:
Az enyém ezt tuti nem tartja számon :lol: . Egy nap látnak 20 kismamát, sztem lehetetlen....
ezt pedig csak vmihez képest lehet megállapítani sztem. De nyílván ő a szakember... :wink:

Zsanka!

Vádligörcsre kálciumot kell szedni, mert annak a hiánya okozza :wink: .

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 

 
 

Sziasztok!

Praszlera, hát nem tudom, én úgy tudom, ütemezett császár... de nekem ez is fura, mert pár embert ismerek, akik farosság miatt császárosok lettek, egyik sem margitos volt, az egyiket 37. héten császározták (nem is értettem... miért nem vártak legalább 38. hétig???), a másikkal majdnem a 40. hétig várnak... de nem tudom, mi van akkor, ha a 30. héten farosak vagyunk. De szerintem a 38. hétig muszáj várniuk, és nem hinném, hogy egy faros baba miatt elvinnének sürgősségi császárra :) vagy nem tudom, el sem tudom képzelni... :? azt mondta a szülész, hogy ráérünk a szülésről szeptember végén beszélni, és sajna a szülésfelkészítő si elmaradt, szóval ha augusztus végén mondjuk beindulna a szülés, itt maradnék teljesen hülyén...

Vikianya, én olyat is ismertem, aki a 16. héten kinyílt, 26. héten összevarrták, mert majdnem megszült, aztán 41+6-nál indították, mert nem akart a kislány megszületni :D

Praszlera, mindenki a kókuszt ajánlja :) nekünk az nem jó, bepenészedne, és am is, szivacs matracot kaptunk a kiságyhoz :)

Sophie, ezt mondom, hogy kórháza válogatja... én azon is csodálkoztam, hogy ha pl. második gyerek lenne, akkor simán megszülhetném farosan is, első babaként nem... mindegy, hát érti ezt a fene...

Zsanka, sajnálom... de biztosan nem lesz baj, nekem direkt szólt a védőnő, hogy terhelés előtt egy héttel már ne egyek dinnyét, mert megemelheti a cukrom ;)

Na, megyek enni :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


sziasztok

jeanner.
Mi tegnap voltunk 4D-n, és mivel Levi eddig mindig fejvégű volt meg is kérdeztem,hogy akkor ez már így is marad-e ? És a szonográfus, aki egyben szülésznő is volt, azt mondta,hogy még nagyon korai erről beszélni, még sokat forgolódnak ilyenkor a babák.Szóval szerintem még az utolsó pillantaban is megfordulhat :)

syn.
Szia. :D Üdv itt. Rena20 vagyok a chatről :)

Na mindjárt hozom a 4D képeket :D

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


syngonium, gyere nyugodtan! Nálatok is jó kicsi lesz a korkülönbség a 2-3. gyerkőc között :) Ez tök jó!

Zsanka, értelmes dokid van. Van, aki tök erőszakos és a körülmények figyelembevétele nélkül erőlteti a hüvelyi szülést. Szerintem is általában komoly oka van annak, ha a baba nem fordul be.

Jeanner, én úgy tudom, hogy faros babáknál nagyesélyes a lábdeformáció (pl. donga láb), úgyhogy ezért mindenképpen javasolt a 38. hét környékén kint tudni őket. Ha nem fordul is be Samu, és csaszi lesz, ha két év lesz a köv. gyermeked és ő közte, "indulhatsz" a sima szülésért :)

Kerek kiságy... én járókának használnám. Én kerek ágyban sem érezném jól magam, azt sem tudnám, hogy melyik az eleje, meg a vége, hol vagyok, ha este felébredek... mindig máshol lenne az ajtó, annyit forgolódok :):):) Szerintem sima kiságyat vegyetek.

Matrac
Nekünk keverék van, azaz két szivacsréteg között kókuszréteg (Matrackirálytól - most már királymatrac v. mi a nevük). Nem drágább a kókusznál, ugyanúgy ki lehet "mosni". Kemény, jó a tartása. Azért döntöttünk így, mert:
Vettünk kókuszmatracot, amiből 1hónap után a kókuszrostok mint valami drótdarabok, elkezdtek kiállni, szúrták át a huzatot, az ágyneműt. Pillanatok alatt tűpárna lett az egész. Én többet olyat nem használok. Nem állítom, hogy nincs normális kókuszmatrac, mert a fiamé az volt (noname), csak teljesen kifeküdte és kidobtuk, viszont ez tök zsákbamacska... szerintem.

Nálam: fekvésfekvésfekvés - rövidültem! Dokim rámparancsolt, hogy vagy itthon fekszek, vagy azonnal felvesz a kórházba.

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Ja, nem para a fejvég-farfekvés, kolléganőnek 34. hétig harántos volt a babája, isminek meg 36. héten fordult vissza farosra... szal korai még ez, csak agyaltam ezen, hogy mi is ilyenkor a protokoll...

Zsebbi, nem is tudtam!!! :shock: hát akkor tényleg jobb a 38. héten kint tudni az olyan babát... nekem meg majd lesz szülinapom jövőre :D már nagyon úgysem tartom :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jó reggelt.
rena szia :)

zsebbi igen, tartok is tőle rendesen de megnyugtattak sokan ,hogy nem lesz semmi gond, 3 gyerkőcöt terveztünk de a harmadikat nem ilyen hamar, esemény utáni tabletta ellenére megmaradt ,ezek szerint nagyon akar jönni, az első pár napban viszont nagyon imádkoztam, hogy csak nehogy ikrek legyenek, aztán mikor mondták hogy egy baba akkor meg elkeseredtem :)) szerettem volna ha mégis ikrek,ki érti ezt.

jeanner szerintem még megfordulhat, az utolsó 4-5 hétben nem hiszem ,hogy van még helye de előtte talán igen.

syngonium
 
 


Nem tudom betenni a képeket, at írja ki, hogy a fájt típusa nem megfelelő. Valaki tud segíteni?

Bár hozzáteszem Levi babánk elég egyértelműen kimutatta, hogy ő bizony nem akar résztvenni ezen az egész 4D-s hercehurcán. Nem igazán kényeztetett el minket másodszor sem. Szegénykét felkeltettük, és nemtettszését kifejezve, hol egy-hol két kézzel takarta magát. DE legalább negyedszerre is tudjuk, hogy kisfiú, na ez az ami tutiii :D :D :D Kb. 2 képet sikerült csinálni az arcocskájáról, a többin az arca elé tett kis ducika kezecskéje látszik :D De megmutatom azért őket. Vagyi mutatnám,ha tudnám :roll:
[/img]

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Sziasztok!!!

Kicsidodi:Méhszájat vizsgált elöször a doki,azt mondta zárt.Utána uh-val nézett meg és ott látta hogy fejfekvéses,és hogy lent van a baba feje,rögzülve,leszállva.Teljesen lent tudta csak a kis buksiát megmérni(már azt hittem bemsázik).Na mindegy,kicsit akkor megijedtem,de utána néztem,és kérdeztem azért én is,hogy nem feltétlenül jelent koraszülést,mert van aki igy is tulhordta a babáját.Csak ijesztö ilyet,ilyen korán hallani.

Benirenáta,ha nem tudod ide feltenni a képet,akkor probáld meg a kepfeltöltés.hu-ra,én is ugy szoktam.Várjuk a képeket... 8)

Zsanka,kalciumot szedjél,az segithet a lábgörcsben.

Szia Syn,üdv. köztünk.

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!

Syngonium üdv köztünk :D

Zsebbi, igen én is örülök, hogy ilyen a dokim, szeretnék sima szülést, de nem mindenáron, ha császár lesz, akkor az lesz :wink:
Kb.Mi 4-5 évig nem szeretnénk kistestvért neki.
Akkor ha jól értettem, általában az a tendencia, hogy a faros babák programozott császárral születnek, és nem várják meg, amíg beindul a szülés?

Benireni: akkor nem engedi, ha túl nagy a méret, akkor le kell kicsinyíteni.
Esetleg tudnál nekem küldeni a szénhidráttáblázatot? Most a két hétben kicsit vissza akarom fogni magam kajaügyileg.
Jahh.. én is híztam két kilót, már 62 kg vagyok :shock: :shock:

Jeanner!

Te is októberi vagy? :D Nálunk Apa október 20.-án ünnepel, mondtam is neki, hogy esélyes egy ÁÉK-s szülinap :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


A képeket feltettem a gmail-os e-mail közé. Sajna ide nem tudtam. Akit érdekel ott megkukkolhatja.
Egyébként nem a kép méretével van baj, hanem,hogy nem jpg-s a kép, hanem vmi bmp vagy ilyesmi.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Benireni!

Nagyon ÉDES :D :D :D :D És milyen husi keze van :D :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


zsanka.
Írtam privit :)

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Reni!

Én is írtam, megkaptad? :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nekünk is kókuszmatrac van a kiságyban,de helyszűke miatt majd csak később vesszük elő.egyenlőre bölcsőben alszik majd,abban hagyományos matrac van

Nekem idáig mind a 3 gyerek faros volt :roll: Szerintem ez vmi genetikai beidegződés.nálunk azért megvárjuk h betöltsem a 38. hetet.fura h máshol nem.

Csajok!

Szerintem vmi bajom van agyilag :lol: . már többször álmodtam,ma éjjel utoljára a nődokimmal :oops: .nem is jó pasi,meg nem is tetszik,talán vmi kis sármja van,de még azt se mondanám.de akkorákat szexelek vele álmomban,h csak pislogok,mikor felkelek :roll:
Itthon amúgy minden rendben,max annyi,h én többször elviselném :oops: .de a minőséggel nincs probléma.
szerintetek?

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Sziasztok!

Nekünk is kókuszmatrac van a kiságyban,de helyszűke miatt majd csak később vesszük elő.egyenlőre bölcsőben alszik majd,abban hagyományos matrac van

Nekem idáig mind a 3 gyerek faros volt :roll: Szerintem ez vmi genetikai beidegződés.nálunk azért megvárjuk h betöltsem a 38. hetet.fura h máshol nem.

Csajok!

Szerintem vmi bajom van agyilag :lol: . már többször álmodtam,ma éjjel utoljára a nődokimmal :oops: .nem is jó pasi,meg nem is tetszik,talán vmi kis sármja van,de még azt se mondanám.de akkorákat szexelek vele álmomban,h csak pislogok,mikor felkelek :roll:
Itthon amúgy minden rendben,max annyi,h én többször elviselném :oops: .de a minőséggel nincs probléma.
szerintetek?

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


zsanka. én nem kaptam meg...

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Honey!

Én még nem álmodtam a nődokimmal :D Pedig az enyém fiatal és elég jóképű is. Amikor először kísért el a párom a dokihoz, utána megjegyezte, hogy ilyen fiatal a dokid? :D
De szerintem ezek az álmok semmit nem jelentenek :D
Akkor ezek szerint nálad megvárták a 38. hetet, és utána programozott volt, vagy megvárták, míg beindul a szülés?

Reni!

Elküldtem még egyszer, remélem sikerült.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Zsanka!

Bence,ő a legnagyobb, össze -vissza forgott az egész terhesség alatt. aug.13ra voltam kírva vele,akkor befektetett a dokim,mert h a nagyokat pesten szülten,és h kéznél legyek,na akkor a felvételi lapon rajta volt,h fejvégű.16án éreztem,h nagyon mocorog,az addigra lenyugodott gyerekem,dokim csak másnap ,vasárnap jött be megnézni,h mi a helyzet.és hát akkorra már faros lett :roll: Így másnap reggel csasziztak. Lottival a kiírt előtt egy héttel csasziztak. Bettivel is megvolt az időpont 10 nappal korábban a kiírttól,de vele meg beindult spontán még azelőtt 3 nappal :lol: .
Most is van időpontunk,de szerintem most is hamarabb jön majd 1-2 nappal

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Zsebbi
Akkor tessék komolyan venni, hogy fekvés! Inkább, mintsem egy koraszülött babáért izgulni!!!!

Zsanka
Orvosa, helyzete válogatja... ha olyan a helyzet, faros babát is meg lehet szülni simán, minden gond nélkül :lol: :wink:

Honey
Anyukámnak a 4 szüléséből, 3 faros volt... csak a hugom született fejjel előre... Szoktunk is nevetni, hogy mi már akkor is okosak voltunk és nem akartunk fejreesni :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Reni
Nagyon aranyos! Szuper képek!
Megnyitod PAINT-ben... mentés másképp... mented JPEG képként :wink:
Vendég
 


sziasztok!

írtam egy csomót reggel, de elszállt az egész :(

jeanner én hallottam olyat, hogy a doki fordította be a babát, szülés előtt nem sokkal. Hogy hogy, ne kérdezd...

Hanna feje egész lent van, mondta is az uh-s csajszi, hogy ez minden kismama álma, de még átfordulhat... remélem nem fog, de ha mégis akkor forogjon vissza is.
:)

Carotta, hogy lehet megszülni egy faros babát? gondolom sokkal komplikáltabb mint a normál. El sem tudom képzelni.

Én már csak ebben a hónapban dolgozom, aztán 2 évig csak Hanna :D

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


zsanka. elküldtem :)

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Verus
Anyukám megszült minket... :wink:
Persze, doktoron nagyon sok múlik... és én annál a doktornál fogok szülni, akinél én is születtem :lol: :wink:
Vendég
 


Mira is fejvégű fekvésben van.... :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Mindig mondogatom neki, hogy maradjon is így!
Vendég
 


Belegondoltatok, hogy akár már egy hónap múlva sülethetnek az első babáink? :roll:
És a betöltött 37. héttől már nem is számít koraszülöttnek a baba... általában a 35-36. héttől már komoly gond sem szokott előfordulni...
Vendég
 


Szijasztok :)

Syngonium, én egyelőre nem tudom, törpike merre felé van, majd jövő utáni héten kiderül... :)

Zsanka, okt. 12 :D szal lehet mi is a szülészeten ünnepelünk :) de nekem nagy álmom volt egy szülinapi baba ;) aztán majd ünnepeljük az övét, a sajátomat már úgysem tartom :D

Reni, nagyon szép a kis Levi :)

Honey, nekem is szokott ilyen lenni, persze nem a nőgyógyászommal :D szerintem nem hülyültél meg, van ilyen... :)ettől én még nem tervezem megcsalni a férjem :roll:

Ativerus, erre van egy módszer, a parentis videóban beszélnek róla :) szóval létezik, csinálják, befordíthatók a babák :)

Na, megyek enni, ha már cukrot márni elfelejtettem... :?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Reni nagyon édes, és azok a kis duci kezek :lol:

Én is farfekvéssel születtem és a bátyám is, egyedül a nővérem volt fejjel lefelé.

Ativerus az én kisfiam is szülés előtt egy héttel forditották meg, mert nem engedik a faros szülést, bár a doki azt mondta, hogy nem nagy dolog, de nem lehet. A forditás természetesen külsőleg történik és csak olyan esetben csinálják, ha minden jó, magzatviz, köldökzsinór stb. Nem kellemes, de ki lehetett birni.

Hogy birjátok, ezt az időjárás változást?
Nekem sincs nagyon étvágyam, de valahol olvastam hogy az utolsó harmadban a baba/babák elnyomják már teljesen a belső szerveket, többek között a gyomrot is. Úgyhogy ez is lehet, az oka, hogy irtátok nincs mindenkinek nagyon étvágya. Egyre kisebb a hely a babóknak szerencsére :lol:
Már alig várom, hogy jöjjenek a jó hirek, hogy születnek a bábák és az édes fényképek :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
praszlera
Etyek
 
 


jeanner ki a dokid? :)

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


carotta, az egy hónap olyan hamar elmegy. Kiváncsi vagyok ki lesz az első, és mennyire tartják be a babák a kiírt időpontot.

Én okt.14-re vagyok kiírva, de nem bánnám ha okt elején jönne. Már most sem bírok magammal... Tudjátok úgy tudtam, hogy nekem nem lehet spontán gyerekem úgyhogy ő nekem duplán CSODA :)

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


rena hogy tudom megnézni a képeket nem jövök rá.

praszlera ikreket vársz?irigyellek :D

honey32 szerintem ezek a sexuális álmok teljesen helyén vannak 25-30.ik hét körül én is sokkal kívánósabb vagyok :D nekem dokinő a nődokim nem álmodtam még vele, de ma éjjel pl Bocskor Gáborral gyűrtem a lepedőt pedig annyira nem is tetszik de legalább álmunkban hadd legyünk mindenkivel akivel csak lehet :D ma éjjel megpróbálok becserkészni valami kis fiatal friss húst :D

syngonium
 
 


Ativerus, az komoly, nem is tudtam, hogy nektek elvileg nem is lehetett volna babátok :D amúgy Sárvárihoz járok. Te?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner én burikhoz járok terhesgondozásra, aztán majd szülök annál aki épp bent lesz :)

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mabe79 2012.11.19 06:23-kor.
mabe79
 
 


syn, mabe

Van a topicnak egy közös gmail címe, oda szoktunk feltölteni cuccokat, amik ide nem férnek. Meg, ha megszületnek a babák, és nem akarjátok publikussá tenni, akkor oda feltölthetitek és így meg tudjuk nézni. Én is ide raktam fel a képeket.
A jelszót és a felhasználónevet küldöm priviben :)

Nagyon szépen köszönöm a dicséreteket :) Aranyosak vagytok :) Tényleg olyan duci keze van Levinek, pedig még csak 1kg 20 dkg. (Mondjuk én koraszülött vagyok, én 1kg 79 dkg-mal születtem. Nekem nem volt duci kezem :D )

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mabe79 2012.11.19 06:22-kor.
mabe79
 
 


Sziasztok!!

Benirenáta,engem is érdekelne a gmail-es jelszo,és felhasználonév.
Nekem a 37. héttöl mondta a dokim,hogy hetente kell Nst-re járnom mjad,és hozzá pedig 2 hetente.Aug.23.-án megyek legközelbb nödokihoz,de másikhoz,mert akihez eddig jártam szabin van egész aug.-ban.Vele majdcsak szept.12.-én talizom.
Igen azt én is olvastam,hogy 34.-35.-héten már teljesen fejlett a kis tüdejük is,és akkortol már csak hiznak,és nönek még egy kicsit.
Nekem is szokott szexuális álmom lenni,más férfiakkal,és én is álmodtam már a nödokimmal.Sztem ez normális dolog,hiszen nem vagyunk ugy,olyan modon kielégitve mint pocaklako nélkül.
De én most éjjel pl. szültem.Többször is fent voltam pisilni,meg meg-meg ébredtem,de mindig visszaálmodtam.Meg ugyan nem született az álom végére a baba,de már elfolyt a magzatviz,fájásaim voltak.Érdekesek ezek a folytatodo álmok szerintem.
Na ma megint csoda szép idönk van.Legalább nincs az ember bezárva a házba,lakásba.

Zsebbi,pihizz tényleg sokat.Minden más megvár... :wink:

bocsi kicsit hosszu lettem.Szép napot mindenkinek... 8)

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Reni
Nagyon szép Levi :lol: :lol: :lol: :lol:


Nekem sose mondja a doktor, hogy milyen súlyú a babám... Csak a fej-, pcakméret van a papíromon... meg amikor sikerül a combiját lemérni...

Én nem akarok még egy hónap múlva szülni!!!! Nekem még majdnem 3 hónapom vissza van... Majd végigdrukkolom a ti szüléseteket, az első napjaitokat... :wink:
Vendég
 


Sziasztok!!
benirenata,a vásárlással én is így vagyok.Már éjjel is a Vaterát bújom.
anyamci,nagyon jó lenne beszélni,kérlek jelentkezz 8facebook)
honey,álmom nekem is volt a Dézinél és reggel nagyon szégyelltem magamat magam előtt :oops: :D
Nagyon várom a bölcsömet amit kifizettem kb 1 hónapja és még most is festik :twisted: :evil: Jó,hogy olvaslak benneteket,mert nekem nincs is hozzá matracom(szerintem még egy csomó mindenre nem gondoltam.
ativerus,tökigazad van!Nekem fogadott orvosom volt az első háromnál és a legjobb élmény a 4. volt ahol az orvos végszóra rohant be szó szerint.
Ha nincs semmi gond terhesség alatt csak pénz kidobás az egész!!!
carotta,én alig várom a végét,hogy jöjjön a baba nagyon nehezen viselem,hogy alig tudok mozogni a pocakomtól meg fulladok.Viszont félek is attól,hogy előbb jöjjön,mint a 40 hét.
kicsidodi!nem adod meg nekem priviben a neved?Szeretnék kérdezni tőled valamit amiben nem tudom mitévő legyek.msn vagy facebook

Családient.hu vonalzók
ddia74
Mór
 
 


Ativerus kitartást a melóhoz. Nekem is azt mondta a doki, hogy nagyon nehezen fog összejönni majd a gyerek és egyszer csak láss csodát bekopogtatott a gólya a Noellel. Most meg januárban felvetettük az ötletet, hogy mi lenne, ha lenne tesó, és mire eldöntöttük, hogy legyen már 8 hetes terhes voltam, ráadásul a két kis pasival.

Syngonium: Igen ikrek, két kis pasi lakik a pocakomban, imádom őket, főleg, hogy mind a kettő megint tiszta apja!

Álmok, én is ma éjszaka azt álmodtam, hogy megszülettek a babák, de nagyon zavaros volt az egész.

Jut is eszembe, akik nem házasok el ne felejtsétek megcsináltatni az apasági nyilatkozatot. Isophie nálad sajnálom, hogy apa nem vállalja, majd megbánja még :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
praszlera
Etyek
 
 


Ativerus, a Burikot én is kedvelem, hozzá járok az ambulanciára, ha van valami :D én sajnos túlságosan ismerem a Margitos orvosokat ahhoz, hogy ilyen bátor legyek, de mondjuk én eléggé mimóza lelkű is vagyok, szóval... :roll:

Anyamciról és Bicebocáról nem tudtok semmit?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nálunk Apa most kitalálta, hogy az apasági helyett gyorsan tartsuk meg a polgári esküvőt :shock: Jó fej, most, hogy már bármilyen ruha hülyén állna rajtam :D Persze nem lenne hagyományos fehér ruha rajtam, az majd jövőre.A templomi az eredeti terv szerint majd jövőre lesz, amikor remélhetőleg újra darázsderekam lesz. :lol:
Segítsetek, csak bemegyünk az anyakönyvi hivatalba időpontot kérni? Azt hiszem vinnem kell valami igazolást, hogy nem vagyok házas, vagy azt ők intézik??

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


zsanka84!Sietnetek is kell,mert egy hónap a várakozási idő.Bementek az anyakönyv vezetőhöz és ő kérdez ti válaszoltok.Ennyi!Végre valami jó hír!!!!

Családient.hu vonalzók
ddia74
Mór
 
 


Carotta!

Hát, ha egy hónap múlva nem is, de nekem bizony jövő hónapban megszületik a babám :shock: :D :D :D .
Apa tegnap mondta este, hogy most már jöhetne, alig várja, nem bánná, ha megszületne. Aztán a tekintetemet látva félve mondta, hogy hát ő úgy emlékezett, hogy 33. héttől már nem koraszülött :lol: . Szóval kiegyeztünk abban, hogy még 4-6 hétig nem szeretnénk vele találkozni, de utána jöjjön kifelé, de sebtiben :lol: :lol: :lol: .
Én 38 hetesen szeretnék szülni, nekem az bevált :lol: . Meg akkor már tényleg nincs gáz :wink: . Mondjuk a cukrosok babái előbb elérik a teljes fejlettséget, minden értelemben, szóval vlsz. már 2-3 héttel előbb sem lenne semmi baja, de azért az idegrendszerének nem árt sztem még egy kis "kenguruság" :lol: .
(Amúgy tök furi dolog ez, hogy vajon azért fejlődnek picit gyorsabban a "cukros" babák. Azért mert ált.ban korábban jönnek 1-2 héttel, vagy azért jönnek korábban, mert már "készen" vannak....? :roll: :lol: )

Zsanka!

Hajrá esküvő :wink: ! Ha mi nem lettünk volna házasok, tuti összeházasodtunk volna a baba miatt :wink: . Eleve ez is érv volt a lagzi mellett, hogy a majdani gyerekeinknél ne kelljen majd "magyarázkodni", főleg, hogy ilyen fiatalon szültem.

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


gratula Zsanka!!!!!! :D :D :D :D

Megvettük a kiságyat!!! Olyan szép :) :) :) Még nem rakom össze, nem akarom kerülgetni egyenlőre. Szivacsmatracot vettünk bele, mert a kókuszról hallottam rosszakat, de szerintem kinek mi vált be, azt tartja jónak.

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Zsanka, hajrá esküvő :) vidd a kiskönyvedet, akkor mindenképpen adnak egy hónapra időpontot (sürgősséggel...) amúgy így mindeképpen olcsóbb is, mint ha kikéritek az apaságit... (én úgy tudom)

Verus, gratu a kiságyhoz, képet majd hozz :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner az apasági ingyenes... tudod nekem csak az maradt
:)

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Kiságy amúgy ikeás meg minden más is.. matrac, matracvédő, rácsvédő, lepedők (persze rózsaszín). Itt legalább jó olcsó volt.

áááá már úgy összeraknám.... elképzeltem ahogy ott fekszik benne a falat lányom... :D :D :D :D

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Ativerus rakd össze és gyönyörködj benne. Mi is az ikeában akarjuk beszerezni a + egy ágyat és matracot.
Apasági tényleg ingyen van, legalábbis két éve úgy volt. Most még nem voltunk jövő hét péntekre van betervezve, az igazolás már megvan a dokitól.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
praszlera
Etyek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: