Új privát üzeneted érkezett!

Beus: jaja,én is hétfőn megyek AFP-re,de mondjuk nem izgulok miatta,a 4D-n elég szépen látszott a babának mindene,és úgy tűnt,nincs ott semmi hiba,úgyhogy ez is egy laza kör lesz :D

Másnap újra védőnő... :?
no ez az ami már felesleges...
miért kell 3-4 hetente mennem,mikor a doki is ugyanazokat megnézeti nálam minden alkalommal???

múltkor épp a dokis vizsgálat másnapján kellett mennem,nem is méregetett,hanem átmásolta a felette levő sor adatait...hisz még 12 óra telt csak el az előző óta...
Vendég
 


Sziasztok

Ma voltunk lenn a védőnőnél. Semmi exrta, csak annyi, hogy Boti hazafelé elaludt, és most emiatt nem akar aludni, amiből az lesz, hogy estére tök hisztis lesz...velem együtt :lol:

röné: szia, üdv a csapatban! :)

gabrilio: de jó, hogy a munkahelyeden ilyen jól fogadták! azért az nagyon sokat jelent.

korybon: Nagyon nagyon gratula a fiacskátokhoz!! HURÁÁÁ :)

addisz: drukk neked holnapra!

Kép


Kép
norcs83
 
 


Korybon!Olyan jó volt olvasni,amit írtál!Hát ott van ám az a kuki rendesen!!! :lol: Gratulálok hozzá!!!

Zsófi!Szerintem se parázz!Én babómnál 3-nak mérték a tarkóredőd,én is nagyon megijedtem,de aztán megnyugtattak,hogy semmi gond!Voltunk Sotén is,ott is megnézték,de semmi rendelleneset nem láttak!Nálunk konkrétan elmérték!

Holnap lesz meg az Afp-eredményem!Kicsit izgulok!!!
Addisz:Köszi,hogy bekerültem a táblázatba!Még 1-2 adat:28 éves leszek,Szent Pantelon/Dunaújváros/szülök,aug.4-re vagyok kiírva,Rácalmás/lakhely és Dorka/picúrkánk lesz! :lol:

Kép
Kép
missancsi
 
 

 
 

kisbeeka:

én pénteken megyek afp-re a kislányomnál nem volt jó az eredmény de a doki is mondta h nincs jelentősége. és tényleg szaklapokban írják hogy az afp eredmény nem megbízható. de akkor minek?! anyukat idegelni :)

nekem most legalább jó fej a védőnő és remélem marad végig múltkor ha nem volt 3 egymás után 1se :)

fú mennyi vonalzóm van, de mindegyik másra jó ;)

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


megpróbálok feltenni egy képet, meglátjuk, mi sül ki belőle: Kép

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Sikerült! Ez a Forma1-es pózos! Nézzétek a lábát, hogy nyomja a "pedált"!

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Kis Schumi! :lol:

Kép
Kép
missancsi
 
 


Sziasztok!

Ma voltam kombinálton. Nem tudjátok, hogy lehet, hogy ugye hétfőn is voltam UH-n, meg most is, és minden egyes érték megegyezik (CRL, számított terhességi nap) DE a tarkóredő hétfőn 1,5 volt, ma meg 2,0??

Tény, hogy a manó hétfőn rendesen feküdt, ma meg kajak fejjel lefelé, és a csóka nem tudta bemérni egy darabig. Az idióta csapkodta a hasamat a uh fejjel, hogy mozduljon meg a gyerek. Reméltem, hogy az meg makacs, mint az apukája, és csakazért sem fog ennek a majomnak arrébbmenni. Hát nem is ment :) Az ember meg még magyarázott is, hogy nem szeretik, ha így helyezkedik el. Hát bocs.

Béka - Majdnem két órát dekkoltam én is a Sotén, pedig, hála Neked, mindent tudtam. Viszont mozizásról szó sem volt, egyrészt a fenti sztori miatt, másrészt mert abban a mini uh szobában négyen nyomorogtak, valami rezidensféle is, aki annyira bámulta a szonográfus monitorját, hogy folyamatosan az enyém elé állt..

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


nagyon jó ez a kép :)

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Gabrilio!Nekem is akárhányszor megnézték,mindig mást mértek!A lényeg,hogy rendben van! :lol:
Sotén én múltkor ezek szerint szerencsés voltam!Nálam nem voltak tanoncok,szinte"mozizás"volt!
Kíváncsi vagyok kedden milyen lesz?! :roll:

Kép
Kép
missancsi
 
 


Gabi: a SOTÉ-s mérést szerintem hagyjuk,nekem is többet mértek ők,mint az Uzsokiban,és mivel ahol én voltam,ócska volt a gép (kb. csak hangyákat láttam),az Uzsokis felvételt meg láttátok,milyen gyönyörű volt,szóval asszem az uzsokis mérésnek hiszek,ott látszott,hogy szépen mérhető!!!

Itt semmit nem láttam,nem tudom a doki miket mért...
Nekem is 2 nappal az első mérés után nézték ott,és az első 1,5-ös mérést nekem is feltornászták asszem 1,8-ra(?)...

ne foglalkozz velük,csak a vv miatt mentél oda,én is ezt mondtam akkor magamnak ;)
Vendég
 


korybon:
gratulalok a kisfiadhoz!! hat igen, letagadhatatlanul ott van az a kukac ;) vegig erezted, h fiad lesz?? mert en elso pillanattol kezdve kicsi fiut erzek a hasamban...

antekirt:
en is a villara ultem ra ... ;)

buvaragnes:
van lesz egy profi autovesenyzod vagy egy nagyon vagany lanyod 8) ez a pedalos kep egyszeruen fantasztikus!!

addisz:
marcius 7-re kaptam 4D-re idopontot..viszont 4en amugy is megyek ultrahangra...ugy dontottem, ha nem mutatja meg magat, akkor irany a 4D...

kepzeljetek, visszamentem az edzoterembe tegnap, de csak setalok a gepen es a karomra emelgetek 2-3 kiloval. elkepeszto jo erzes volt utana, nekem mar nagyon hianyzott a sport, mondjuk nekem mindig fontos resze volt az eletemnek.

valamelyikotok jar jogara?? en hetfon kezdem a terhes jogat, remelem nem lesz megerolteto.

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Rendben, akkor jóóóó :D Nekem is feltűnt, hogy szarabbul látom a drágát, mint hétfőn, dehát nem is gondoltam volna, hogy egy ILYEN helyen, ahol ráadásul ilyen méréseket is csinálnak, fos a gép. De hát naív vagyok még. Már az fura volt, hogy a várandós ambulancia előtt volt kb öt pad, meg 30 kismama.. szóval abból 15 biztosan 20-30 perceket állt...

Ja és akkor a mérés után még azt mondja az ember, hogy hát ezt azért a 18.héten újra meg kéne nézni. Nem mondtam, csak gondoltam, mi az, amit ő megnézhet mégegyszer.. :D

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


gabi:
egyszeruen neha felfoghatatlan, h olyan emberek dolgoznak az egeszsegugyben, akikben zero tolerancia, kedvesseg sincs...
akartam mar kerdezni, parod kezd mar hozzaszokott a gondolathoz, h nyaron apuka lesz?? ;)

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Pequenino!Ez a kismama jóga engem is érdekel!Járt már vki?Mik a tapasztalatok?Milyen gyakorlatok vannak?

Kép
Kép
missancsi
 
 


Hello!

Most csak Zsófi megnyugtatására: nekem mértek 2,1-et (meg 1,8-at is közben), aztán elmentem gen.-ra , és minden ok!(Ráadásul a családban nálunk van Down is...)

Nyugi, nincs semmi gondja a babádnak!!!!!!Az már a vv-en kiderült volna, vagy az UH_n.

Egyébként a lányaimnál én is paráztam, mert az afp-m a nagynál magas volt, a kicsinél alacsony.
Na, majd most a Töki megmutatja, milyen a jó...(vagy nem...)

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Zsófi!
Tényleg ne aggódj, a 2,1 teljesen normális érték, főleg, ha az orrcsont látszott a kombinált eredménye is ilyen jó lett. Én szakmai oldalakon mindenhol a 3 mm-es méretet láttam veszélyes mértéknek.

Gabrilio
Ahány gép, ahogy szonográfus annyiféle méret, ne izgulj!

Nancsa
Betettelek :)

Kép

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Szóval e pillanatban 50:50 a fiúk-lányok aránya? :D :D :D
Vendég
 


Pequenino, Missancsi!
Én járok aquanatalra is és kismamajógára is, mindkettő nagyon jól eső torna, egyik sem megerőltető! Utána 2 óráig csak lebegek!

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Addisz, meggyógyultatok? Ma mentek vissza a dokihoz, igaz?

Pequ, háááát... hogy hozzászokott a gondolathoz, az egy kicsit erős szerintem :) Apránként adagolódik a dolog a nála, és önmagának úgysem ismerné be, hogy várja, vagy ilyesmi.
Vannak pozitívumok, amiből "építkezünk", pl. minden hétvégén kell most mennünk a szülővárosába, mert anyuja kórházban van, és olyankor mindig végiglátogatjuk a rokonait, akik nagyon édesek, és simogatnak, és mondják, hogy vigyázzak magunkra, és neki is "osztják a lapot". Ilyenkor azért már icipicit leendő apukaként viselkedik. Vagy most hétvégén anyuméknál is. Ha ketten vagyunk, akkor ő a kemény legény :) Na, nem tudom, érted-e, kicsit keszekusza a dolog :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Lányok!
Mennyien vagyunk már abban a táblázatban!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Ági: kismama jógára lehet menni úgy is,ha sosem jógáztam?

Eléggé el vagyok már punnyadva,de olyan jó lenne mozogni :D
Vendég
 


Kisbéka!
Akkor ez pont neked való!
Igazából a nyújtáson alapul, légzéstechnikát tanít (nagyon hasznos lesz!!!), és kizárólag azokra az izmokra erősít, amiket a terhesség alatt használni kényszerülünk: hátizmok, medencealapi izmok
Nem számít, hogy nem jógáztál korábban, csak szólj az elején, és akkor picit többet magyaráznak, és figyelnek rád! Legalábbis nálunk így volt...
A nyújtást se úgy értsétek, hogy spárgázunk, meg hidat csinálunk :lol:, hanem lassú mozdulatokkal "rákényszerít", hogy mozgasd a rég elfeledett izmokat :lol:
Nagyon ajánlom!

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Sziasztok! Gyorsan visszaolvasok, addig is:
Ma reggel bejelentettem a főnökömnek a nagy hírt. Nagyon jól fogadta, meglepően jól. Gratulált hozzá, és mondta, hogy milyen nagy öröm a kisbaba.... leesett az állam. 10 perc mülva a polgármesterem is gratulált vigyorogva... ezek úgy vigyorogtak ketten mintha ők csinálták volna.... mondtam is nekik, hogy nagyon örülök, hogy ennyire örülnek.... azért marha boldog azért nem vagyok!- mondta a Polgármester, de örül a örömömnek. Hát vigyorogtunk ott egymásnak és mindenki ment a dolgára.. Very Happy
Nem árulta el a főnököm, hogy ki az a szemét munkatársam aki szellőztette neki a hírt.. de mondta, hogy ne csináljak ebből ügyet, mert nem érdekes.... azért engem marhára érdekel. Tippem van, de sajnos nem konkrét.... mindegy..
korenka
Szár
 
 


norcs, nancsa: gratulálok a szuper eredményhez!
röné: Üdv a csapatban! Engem is így hív a családom! :D
gabi: De jó, hogy nálatok is jól fogadták a hírt. Így azért könnyebb nem? ekkora tapló szonográfust... hihetetlen....
korybon: szét izgultam magam miattad! Őszintén gratulálok a szuper eredményhez! :D Jól látom a kukit az uh képen? De aranyos!
Ági: örülök,hogy jól sikerült a meglepi, és a munkahely ott is tök szuper! A kis pilóta nagyon formás!
addisz: megy a drukk a lepénynek! :D
fszofika: Én is ott voltam éppen hétfőn, és nekem is ennyi a tarkóredő, és minden tökéletes. Ne aggódj. Az aszisztens aki tájékoztatott az eredményt illetően, nem kertelt volna, azonnal megmondta volna, ha további lépést látna jónak! Nyugi!!!
pequ: Én 6 évig jógáztam. Annak nem szabad megeróltetónek lennie, mert akkor nem jól oktatják.
korenka
Szár
 
 


Sziasztok!!!

Köszi, hogy szurkoltatok és a dícséreteket is :-)

Hát ma viszont jó sz.r napom volt..nekem volt terhességi cukorbetegségem és azóta is határon mozgott a cukrom..így nem sok édességet ettem az elmúlt években...ha meg ettem, rögtön kiütött, rosszul voltam..és ma volt a terhességi cukorterhelésem, hát maga a lötyi ízlett megint, tök fini limonádé..na de utána :shock: katasztrófa...nagy nehezen kibírtam azt a két órát, míg levették a kövi vért, közben megvizsgáltattam magam egy dokival ( Sárvári) és enyhe hüvelygyulladásom van, Klion kúpot kaptam, és nagy nehezen hazavánszorogtam, közben megittam másfél liter vizet, mert a sok víz szokta enyhíteni a rosszullétemet, ha édesség után rosszul vagyok..de most nem segített...párom tök rendes volt, elmentek IKEÁZNI kislányommal és egész délután nyomtam az ágyat..most talán kezd jobb lenni, de totál lemerített ez..:-(

Remélem holnap újra visszajön az erőm, mert lelkifurdalásom van a kislányom miatt..tuti rossz lesz az eredmény, de ezen nem parázom, majd figyelek a diétára, ennyi.

Buvaragnes
Nagyon cuki a kis magzat, gratula!!!

Tarkóredő nem változhat, szóval tuti rosszul mérték...

Gabrillio
Durva, amit az ultrahangon műveltek..nagyon sajnálom!!!!

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Lányok! Sajnos ritkán tudok írni, de olvasni próbálok gyakrabban.

Tegnap voltunk nőgyógyásznál, az UH alapján most hirtelen nagyon nagyot nőttek, mondjuk ez a pocakomon is látszik és érzem is a szalagok nyúlását. Iszonyúan sokat szúrkál a hasam. Azt modta a doki, hogy egyelőre maradjak a 3x2 Magne B6-nál, később majd ír fel erősebb magnéziumot.

A hólyaghurutomra beszedtem az antibiotikumot, tegnap reggel fogyott el, de még nem érzem 100%-osnak az eredményt. Persze elkezdtem gombásodni tőle. Pre és probiotikumokat szedek, hogy visszatelepítsem a jó bacikat a bélrendszerembe; és a nőgyógyász azt mondta, hogy a Canesten kombit nyugodtan használhatom.

Rákérdeztem a dokinál a kismamatornára, mert mindenhol azt olvastam és a védőnő is azt mondta, hogy ikerterhességnél max. sétálni szabad, azt is lassan és maximum 2x20 percet naponta. A doki is ugyanezt mondta, annyi kiegészítéssel, hogy a lehető legtöbb időt töltsek napközben is fekve, felpócolt lábakkal. Ezt sajnos egyre nehezebben tudom kivitelezni, mert a ház építése, ahová költözni fogunk, abba a stádiumba jutott, hogy ki kell választani a burkolatokat, kapcsolókat, stb. Így a rohanós napokon le sem tudok feküdni napközben, de azért figyelek a jelzésekre, és ha úgy érzem, akkor inkább leülök az áruházak közepén egy raklapra vagy bármire, csak babócáknak jobb legyen.

chamomilla: a magzatmozgást azóta nem éreztem olyan határozottan, de finomabban, - ismét „A” baba, - kétszer is jelentkezett. „B” baba mocorgását még nem tapasztaltam.

missancsi: igen, lombikos ikrek, 2 kisfiú. Nekünk is blasztociszta állapotban ültették vissza őket.

addisz: légy szíves, írj be minket is a táblázatba. Köszönöm.
kata0223, 32 év, Budapest XXIII majd XVI. ker, (tesó nincs), Róbert Klinika Dr. Nyéky Boldizsár, augusztus 13., 2 fiú – a nevüket még nem döntöttük el.

Kép
kata0223
Budapest
 
 


Ezt még muszáj megmutatnom, mennyire laza kisfiú..az uh-os is annyira nevetett, milyen lazán csücsül, felrakva a lábát... :-)

Kép Kép

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


korybon, nagyon jók a fotók :) már csak a sör hiányzik a kézből meg a távirányító :wink: Na jó, ez csak vicc volt, de tényleg!!

Én meg azt sajnálom, hogy ilyen szarul lettél a vizsgálat után, de biztosan jobb lesz holnap, és mivel tudod, mire készülj (diéta), semmi gond nem lehet. De tudod, azért a pozitív gondolkodás nem árt :)
A szonográfus tényleg idióta volt, de büszke vagyok, hogy a gyerkőc nem reagált neki, megérdemelte :) Mikor meséltem a páromnak, még ő is mosolygott rajta.

kata, vigyázz magatokra, azért költözés ide vagy oda, tessék sokat feküdni de tényleg!

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Korybon!
Ez aztán a király csávó, vazzzeeee :P
Már bocsánat...ez jutott eszembe a képekről...nagyon jó! Kamasz korában jót fog nevetni rajta :lol:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


kata: Én is antibiotikumot szedtem és persze meg is lett az eredménye: hüvelygomba.... Nőgyogyinál mág nem voltam. Hétfőre kérek időpontot, mert nem merem használni a canestent.... tudom, hogy neked is ezt írták fel, és a neten is olvastam, hogy ezt szokták felírni, de mind idősebb terhes volt mint én, és félek, hogy ez is sokat számít esetleg...

camo: Régen írtál! Akartam kérdezni tőled, hogy lehet-e gyógynövényes ülőfördőt használni állapotosan. Mondjuk erre a hülye fertőzésre....

korybon: De jó nézegetni ezeket a képeket! Remélem jobban vagy már! Nehogy nagyobb baj legyen ebből!
korenka
Szár
 
 


gabi:
az en pasim is alfahim itthon... es bar mi mar nagyon akartuk a babat, megsincs korbeajnarozas..de abban annyira biztos vagyok, h amint megszuletnek ezek a dragak rogton orias lesz a szerelem reszukrol is!! es nem csak belenk! ;)

korybon:
csucs a sracod!! 8)

buvaragnes / korenka:
a terhes joga amire jarsz gondolom a hatha jogan alapul?? csak csavarasok nelkul.
en is jogaztam intenziven ashtanga es vinyasa flow-zt-tam, de azokat tilos terhesseg alatt a meregtelenito hatas es az eros hasi igenybevetel miatt. csak azert vagyok ennyire aggodo, mert nekem mostanaban fajdogal a pocim es ha belegondolok, hogy mennyi minden izmot meg kell mozgatni pl. napudvozlet alatt...??? tenyleg proba szerencse, kiprobalom, vegul is tobb millio kismama jogazik szerte a vilagon. jaj, maris aggodos anyuka vagyok ;)
az aquanatal isteni lehet!! nekem csak annyi a bajom, ha ranezek egy uszodara maris folyasom van :oops: :evil: igy nem kockaztatok.

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


kata: de jo, van ikres-kismamank!!! nekem a dokim azt mondta, h szerinte egyetlen megbizhato sport van terhesseg alatt, a setalas... a vilag termeszetesebb mozgasa..es minden izmot igenybevesz. ugyis erezni fogod mennyi eleg. foleg epitkezes mellett!!

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Csajok,
tudom, hogy kicsit lemaradva, de olvastam , hogy a jonas naptar szerint estetek egy paran teherbe, es hogy meg lehet az alapjan mondani, hogy fiu vagy lany-e a babatok. Hol lehet ezt a jonas naptart a neten megtalalni? van -e esetleg valakinek egy jo es egyszeru oldal, amit be tudnatok linkelni ide. Erdekelne. Esetleg tudtok-e valami modszert, amivel meg lehet "josolni" a gyerek nemet. Tudom, ez nem 100%os modszer, de szorakozasnak jo :)
elore is koszi
bebe17
Szeged
 
 


Bebe: nálam pl. csak a Jónás nem vált be :D :D :D
kínai módszerrel lehet még,neten találtam én is,illetve ingázással,az nekem egymás után 3X kimutatta (csak harmadjára csináltam én,első kettőt idegen :) ).
Vendég
 


pequ, a próféta szóljon belőled :D

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Sziasztok!

Pequenino, én a kanálra ültem, nem a villára. :-D

Bebe17, nekem háromszor bejött a jónás, most kíváncsi leszek negyedszerre is bejöne. Meg az inga háromszor, remélem most is bejön. Kínai nekem nem jött be sosem.

Korybon, és nem volt humánusabb módszer a tej és a zsemle? Cukros löty már sok helyen elavult azt mondják. Szerencsére nekem anno is a tej és a zsemle volt úgyhgoy ilyenben nem volt részem.

De jó nektek, hogy ti már a kismamajógánál, úszásnál stb-nél tartotok én még mindig a hányással küszködök. :-) Szóval most elhízni tuti nem fogok én sem.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Nem győzök utánatok olvasni, nemhogy reagálni.

Köszi mindenkinek a pocak és trónbitorló dicséretet.

Röné üdv.itt!

Gartu minden szép eredményhez.

Beus: Örülök, hogy akkor nem kacsa a doki  Remélem, az hogy mentél hozzá megerősítette abban, hogy érdemes volt váltania kórházat.

Kory: Gratula az egészséges kisfiúhoz! Édi a kislányod  Reméljük, hogy nem lesz baj a cukorral, vagy ha már igen, akkor valami enyhébb diéta legyen csak! Drukk ++++
Világszám képek!!!

Addisz: Nagy drukk holnapra!

Kata: Fontos, hogy vigyázz magadra! Próbáljatok csak egy-egy elintéznivalót tenni egy napra, nehogy sok legyen! Olyan izgik az ikrek :)

KépKépKép
bogme
 
 


sziasztok,

bogme: igen nem kacsa :) szerencsére

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Nem tudjátok véletlenül, hogy a 4D G-ben lehet fizetni kártyával?
Bejelentkeztem én is márc 10-re.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Kisbeeka, neked azért nem jött be a jónás, mert nem természetes úton fogant a csajszi. Ezt elfelejtettem említeni. Elvileg a jónás módszer azoknál vehető számításba akiknél természetes úton van a fogamzás.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok!
Most jövök a 16. heti AFPvérvételről :?
Mélységesen felháborít, hogy a mai napig kötelező egy olyan vizsgálat, ami köztudottam elavult, 30%-os, ha jó az eredmény, az sem jelenti azt, hogy minden ok, és ha rossz az eredmény, az is téves lehet!
Magyarázzátok meg, mert ez nem fér a fejembe!
Biztos labor-lobbiról van szó, de ha nincs elég dolgoznivalójuk, akkor a rutin vérkép miért 4 hét alatt készül el?!
Na mindegy, dühöngeni nem éri meg...

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


antekirt: Tudtommal csak kp-val lehet fizetni.

buvaragnes: Hülyeség az egész, ne is mondd! Ezért nem kell ezen az eredményen izgulni. Külföldön sok helyen nem is csinálnak már ilyet.

Ma kéne SMS-t kapnom a kombinált eredményéről, de még nem jött semmi :(

KépKépKép
bogme
 
 


Antekirt: csak KP-val lehet ott fizetni!!! :)

Amúgy visszatérve a Jónásra: nekem pont ugyanúgy alakult a lombikos dolog,mint másnál a sima,azaz nekem is rendesen az utolsó menstruációval kell számolni,nem fagyasztott embriót kaptam vissza, sima ciklussal csináltuk,sima peteéréssel ;)

Csak annyi volt a különbség,hogy apa "katonái" a lombikban találkoztak a petesejtekkel ;) :D :D :D
Szóval nekem is ugyanazzal az utsó mensi-nappal számolandó a terhesség,nem variáltunk rajta :)
Vendég
 


Kisbeeka, igen ezt tudom, csak azt írtam amit írtak, hogy csak azoknál vehető figyelembe.
Cd-t is lehet vinni? Vagy mindegy mert az ár ugyan az?

Kép

Kép
antekirt
 
 


Antekirt: ott adnak cd-t is meg dvd-t is,felmatricázva,egy kis mappában,meg még egy fotót is :)

Nem kell vinni semmit,csak 11.000+1500 Ft-ot,és ha viszed leközelebb a cd-t,akkor a további képeket arra írják tovább,de dvd-t azt újat adnak majd :)
Vendég
 


Sziasztok!

Semmi kaja nincs ithon amiből főzni tudnék... :? Na ilyen összetevőkből mi a fittyfenét csináljak? :lol:

buvaragnes: nagyon cuki a forma1-es kép :)

korybon: hűű, ilyen rosszul tudsz lenni az édességtől? remélem most már jobban vagy!!!!


Ó amúgy én is hétfőn megyek AFP-re. 2 éve nekem se lett jó az eredményem, bár a dokim mondta, hogy szerinte minden okés, de kötelessége elküldeni genetikai tanácsadásra. Na ott leugatott a nő...nem is hozom fel inkább, lényeg hogy 2 napig zokogtam, még a főnököm is mondta, hogy menjek inkább haza. Most már azért tapasztaltabb leszek, szóval nem parázom végig ezt.(remélem :wink: )

Kép


Kép
norcs83
 
 


bocsi a belekottyért, a szeptemberi forumról vagyok :) hogy is van ez a párnás villás-késes dolog????
nem találom visszamenőleg :)
csinálunk minifelmérést hány %ban jön be :)

köszönöm

Kép
Kép
mniki84
 
 


norcs: rántott leves? :)

KépKépKép
bogme
 
 


Tudnátok segíteni? Megkaptam az adóbevalláshoz szükséges dokumentumot:

Mennyi pénzt kapok vissza???

A munkaviszonyból származó bérjövedelem érdekképviseleti tagdíj nélkül
Alapja:**734 286 Jövedelem: 932 543

A levont adóelőleg összege
Ebből a végkielégítés (8. sor) 2010-re eső adóelőlege: 45 430

Adójóváírás (legfeljebb 181.200 Ft)
Jogosultsági hónapok száma 8, 113 102 Ft

szerintetek ez mit jelent??? mivel kézbe kaptam a fizumat nem bízom a munkáltatómban: Adójóváírást nem kértem, pont azért hogy az adóbevallás után kapjak vissza pénzt..melyik összeg jelzi ezt???

Előre is köszi a segítséget!

Valamint ezt emailben kaptam, de hiányzik a munkáltató pecsétje, aláírása...így is feladhatom az apehnek??????????

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: