Új privát üzeneted érkezett!

Zeke :lol: :lol:

Kézi mellszívók is tudnak hatásosak lenni.

Orsi

Kép
galorsi
Budapest III. kerület
 
 


Igen, a kézi is jó, csak azért írtam az elektromost, hogy ha kézivel fárasztó lenne egész nap fejni... Mert ancsyka, ha ennyi tejed van, kár lenne érte... De természetesen a tápszer sem ördögtől való!

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Képzeljétek Lányok, nekem az elektromos nem indítja be a tejleadó reflexemet :( . A kézi is nehezen, de azzal egy idő után beindul. Egyedül Julcsi tudja igazán beindítani, de úgy, hogy zubog a szájába a tejci.

Elkészült három kép a 70-ből, megmutatom Nektek :)
Julcsi pont 3 hetes rajtuk. lesz majd családos, tesós stb...de azok még nincsenek nálam.

Kép Kép Kép

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 

 
 

Kisbarack gratulálok!Gyönyörű szép fotók Julcsiról,nagyon édes!Olyan képeslapos! :)Megnéztem a honlapját nagyon szép "munkái" vannak a fotósnak!
Nekem is kell ilyen!!!! :lol:

Kép
Kép
bell25
 
 


Kisbarack, egyből megnéztem a fotós honlapját, mert annyira csodaszépek a képek Julcsiról. Jó, persze az alapanyag se semmi. Egyszóval gyönyörű!!!!!!

Orsi

Kép
galorsi
Budapest III. kerület
 
 


Kisbarack gyönyörűek a képek.
Mi majd karácsonyra tervezünk valami profi családi fotózást!

Egyébként én sem tudok fejni, alig jön le valami, általában 20-30 ml. és közben pedig érzem, hogy tele van a mellem.

Ancsyka szerintem sem kellene még feladni, vagy áttérni a tápszerre. Ha más nem kapja cumisüvegből.

Dike sajnálom, hogy a férjed nem segít eleget. Nem tudsz valami drasztikusat kitalálni? Mondjuk a kezébe adod a babát és a cumisüveget, aztán becsukod magad mögött az ajtót? CSak rájönne, hogy neki is dolga van a babával.... Mert így ez nagyon fárasztó lehet. Illetve amúgy is az.

Nálunk most volt egy konduktor ismerősünk, nagyon megdolgoztatta a babát. Az egész bal fele nagyon kötött, így bőven lesz munkánk vele. Jövő héten jön újra ellenőrizni, hogy jól csináljuk-e a gyakorlatokat, illetve, hogy fejlődik-e a babus.
Szegénykém úgy sírt már. Ma alig aludt napközben, gondoltuk jól kifárad, de aztán kb 5 percet aludt azóta....
kubi
 
 


Kubi! sajnálom a kisbabát!:( azért ha szólok segít apa, csak sokszor huzza a száját!

kisbarack!ez az a fotós?http://www.szilvifoto.hu/blog/index.php?p=blog&page=7 gyönyörű a képeken, jajj de várom már én is!!!!!!!!!!!!

mi ide megyünk..azaz lehet ő jön:))

KépKép
dike
 
 


ma jött meg a hordozókendő,kipróbáltam. nekem úgy lecsúszik,mintha nagy lenne a súly és lehúzná, tehát a feje nem marad itt a mellkasomnál.na most szorosabbra kötöttem, jobb...

képzeljétek Ármin a hintában aludt el, és ha átvittem a kiságyba felébredt,utána visszatettem a hintába elaludt, aztán 10 perc után kikapcsoltam a hintát felébredt, bekapcsoltam elaludt, fél óra után kikapcsoltam felkelt,most visszakapcsoltam alszik...ez mi????????,,,,:DDD

4520 gramm 55 centi. lehet h köldöksérve van,meg kell nézetni a sebészeten.

KépKép
dike
 
 


Kisbarack, oltári jó képek!!

Kubi, tegnap nálunk sem aludt egy szikrát sem a gyerek, de éjszaka az csodás volt, egyszer ébredt csak enni és aztán 7-ig aludt. :lol:

Túl vagyunk egy kisebb megpróbáltatáson, ugyanis hétvégén benáthásodott, úgyhogy volt egy nehéz éjszakánk. Nagyon sajnáltam, de most már jobb a helyzet.

Lányok, akik már túl vannak a 6. héten, történt látványos változás? Könnyebb? :) Engem mindenki ezzel hiteget...
20140503222551
 
 


kisbarac, de szépek a képek!

Én jéártam a lányokkal konduktorhoz, talán Gáborral nem kell :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Isszonyú hideg van, komolyan elgondolkoztam rajta, hogy befűtök...de hát mégis csak július van...Julcsin polár ruha van + egy pléd amikor alszik. Majd megfagyok :? . Szegény kis Szevi, nem csoda, hogy megfázott ebben a hülye időben.

Dike nem ő volt a fotós nálunk, hanem ő:) : http://virgartfoto.com/

Kubi szegény babusod. De hát valamit valamiért, aztán csak megszokja és nem fog így sírni.

Panndi Ti miért jártatok a csajokkal konduktorhoz? Ki mondta, hogy kell? A Júliusi topikot olvastam amig nyílt volt, jó kis csapat jött össze:) . megszülettek a babák?

Köszi lányok a dicséretet :oops: :D

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Panndi engem is érdekelne, hogy nálatok mi volt a gond!


Tinus nekünk az első hat hétben sem volt igazán gondunk, így nagyon nem veszek észre változást. Szonja ma 8 hetes.
kubi
 
 


kisbarack, még két kismamánk van, de le a kalappal előttük, nagyon türelmes csajok :)

Többi baba jól van, tegnap megszületett a topic legnagyobb babája, 4600 gramm, 63 cm :)

Konduktor: Mindkét lánynál ugyanaz volt a baj, nagyon balra tartották a fejüket, meg az egyik lábuk is befelé állt picit, így fértek csak el a hasamban. Zsófinál a kórházban vették észre, Fruzsinál én, de ugyanahhoz a konduktorhoz jártunk, egy nagyon jó fej lányhoz :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


dike: mi lesz Árminon a keresztelőn? Gáboré ősszel lesz, ő a keresztszüleitől kapja a ruhát majd, de én ilyen mini öltönyös-nyakkendős cuccot nem szeretnék neki...

Lányokkal könnyű volt, Zsófié télen volt, ki sem látszódott a bundazsákból, Fruzsié nyáron volt, ő kisruhában volt.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Ha van ill. lesz tapasztalata valakinek a hordozókendőkkel ill. a kengurukkal kapcsolatban,szívesen venném,én is tervezek venni,de még nem tudom melyik a jó!Én is eléggé hátfájós vagyok :? A babatáska (baby bag) már kipróbáltam,2 perc után majdnem leszakadt a vállam...
Akinek több babája van,ti nálatok hogy van ez a keresztszülős kérdés?Mindegyik gyereknek más vagy mindenkinek ugyanaz a keresztszülője?Ezen gondolkodtunk ma a párommal,hogy hogy legyen. Annának a barátnőm a keresztanyja,de a Lizának a párom azt szeretné, ha más lenne...
Tinus!A kis Szevinek jobbulást!Nagyon szép neve van,úgy tetszik! :lol:
Orsi,Ancsyka üdv itt!

Kép
Kép
bell25
 
 


Nálunk mindenkinek más :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Anyukák, ti milyen popsikenőcsöt használtok???? Nekem ez a Naturlandos gyógyszertári amit a doki felírt, nem nagyon tetszik, Olyan piroskás a csajszi popija. :roll:

Orsi

Kép
galorsi
Budapest III. kerület
 
 


Jaaa :? :? :? :? még egy kérdésem van. :D :D Volt már valaki 6 hetes kontrollon?????? Ott mi történik? Tapintásos vizsgálat? Ultrahang???? Mi lesz vajon? :shock: :shock: :shock: Megyek a héten.

Orsi

Kép
galorsi
Budapest III. kerület
 
 


Nekünk a neogranormon vált be. Egyszerre csak tiszta pöttyös lett babus popsija, próbáltunk kétféle gyógyszertárit, sudocremet, aztán bepantent, ez még úgyahogy használt és végül a neogranormonnál maradtunk.

Nekem hathetes kontrollon volt betapintás rákszűréssel egybekötve, illetve uh is.
kubi
 
 


Köszi Kubi!

Orsi

Kép
galorsi
Budapest III. kerület
 
 


Hat hetes kontrollon nálunk vizsgálat van, meg hosszú beszélgetés a dokival, én szeretem, jókat szoktunk rötyögni ilyenkor :lol: Én ma megyek :wink:

galorsi, nem biztos, hogy a krém a hibás, a pelenka és a törlőkendő is okozhatja.
Ha piros a feneke, én nem szoktam törlőkendőt használni, csak sima vízzel lemosom, és egyszer neogranormonnal, egyszer sudocremmel kenem be, ez a lányoknál is bejött.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Valamelyik nap olvastam a keresztelőruhákról, csak már nem tudom ki írta.

Mindegy, mindenkinek szól. :)

Én aug. 27-re tervezem a keresztelőt, tegnap el is jutottam a templomba, csak fél órával előttem bezárt az iroda, sebaj Milli élvezte a kocsikázást:)
Szóval, én innen rendeltem meg Milli kis ruháját:

www.bellaszalon.hu

A keresztelő kisruhák közül a CM002-t választottam. Álomszép a ruha, hétfőn utaltam a pénzt és pénteken már jött a csomag. És, kibontva a kezemben még szebbnek találtam. Mint egy kis hercegnő. és mindez újszülött méretben:) Emailben vettem fel a kapcsolatot a nővel, gyorsan lebonyolítottuk.

Milli

Családient.hu vonalzók
milli80
Aba
 
 


Köszi Panndi , a törlőkendőre nem is gondoltam. :roll: Igazad van, bevallom, már anyum is mondta, hogy kis forralt vizes vattával mosogassam át a kis popóját inkább.

Orsi

Kép
galorsi
Budapest III. kerület
 
 


Orsi, Julcsi is kipirosodik a törlőkendőtől, én is vízzel törlöm a popóját, meglátod, jobb lesz Zita popsija is.

Milli gyönyörű a kisruha. Egyik szebb,mint a másik, nem is tudnék választani. Nálunk eddig mindkét gyerkőcnek félévesen volt a keresztelője, de Julinál az december lenne, úgyhogy valószínűleg ősszel kereszteljük.

6 hetes kontroll: én akkor szoktam a rákszűrésen is átesni, külső-belső vizsgálat van és a fogamzásgátlásról is elbeszélgetünk.

Bell nálunk u.azok mindkét gyerek keresztszülei, Julinál még nem tudjuk hogy lesz.

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Ttúl a hathetes kontrollon :D Minden oké, azt mondta, mind külsőleg, mind belsőleg úgy nézek ki, mint aki nem szült :shock: Megdicsért, jól esett, azt mondta, ő nem látja a rajtam maradt egy kilót :lol: Jaa, és jöhet a következő baba :wink:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Kisbarack, ezek a kepek gyonyoruek!!!
Es megint csak ismetelni tudom magam, minden baba annyira szep itt :).

Mult hettol itt volt apam elettarsa es a lanya, ma mentek el es vittek a nagy es a kozepso lanyomat Magyarorszagra, igy ez az elso nap, mikor kettesben vagyunk Lolaval (ferjem dolgozik, este 11.kor jon). Rajottem, h hiaba kicsik a bebik, eszuk az van, jo sok! Apam elettarsa ugyanis szinte egesz nap a karjaban tartotta Lolat es setalgatott vele a lakasban + enekelt neki. Egy ido utan ha leult vele, Lola orditani kezdett. Ezt a mutatvanyt csakis vele csinalta!!! Ha en veszem fel es jatszom vele, hiaba ulunk, teljesen jol elvan...

Megint gennyedzik a csaszaros hegem, egy fel centire ismet kinyilt. Most a haziorvoshoz mentem, antibiotikumos kremet kell ra tennem, pentekre lesz kesz a tenyesztes es kiderul, milyen baci okozza a gubancot, akkor majd tablettat is szednem kell. Francba mar ezzel a heggel, csak gyogyuljon meg egyszer!

Vegul egy kep a dragarol :).

Kép

KépKép

KépKép

KépKép
andrejja
 
 


Jó reggelt :-) Én is túl a kontrollon. Minden oksi, levette a kenetet is. Azt mondta, ha nem szoptatok, felír fogigátlót. Áaáá az nekem nem kell, hajrá kistesó. :-) Nevetett. :-)
Nagyon tünemény Lola, ebben a ruciban. Látszik, jár a lába, akár az én Zitámat látnám. :-) :-)

Orsi

Kép
galorsi
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!Én is tegnap voltam a 6 hetes kontrollon és a csípőszűrésen Lizával.Mindkettőnkkel minden rendben!Nem kell terpeszpelus! :D
A 6 hetes vizsgálatra bementem és kérdezte az asszisztensnő hogy milyen 6 hetes vizsgálatra jöttem?!?! Mondta a doki,hogy szülés utáni 6 hetes kontroll!!! :lol: Azt modta,hogy ilyet ritkán látni...kezet foghatunk Panndi... :lol: Én ugyanannyi vagyok mint a babaprojekt előtt!
Andrejja,milyen szép Lola!
Én teljesen bababolond lettem!Azt mondta a párom,hogy teljesen más világban élek! :lol: Tegnap álltam a bababoltban és csak néztem azt sem tudtam mit akarok venni nekik...
Panndi,Galorsi nem semmi lendületben vagytok,mi is tervezünk még babát,de én szeretnék most nagyobb korkülönbséget,legalább 4-5 évet.Párom azt mondja,hogy jöhet a következő. :D

Kép
Kép
bell25
 
 


Hát én nagyon lendületben vagyok, az biztos :) Nekem így könnyebb, mint 5 éve múlva előről kezdeni a babázást :) Meg hát most vagyok fiatal, most bírom a kiképzést :lol: Szerintem a maradék egy kilót én is eltűntetem, mire tényleg hat hetes lesz Gábor :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi! én se olyat akartam, mi a Brendonba vettünk 2 részes plüss fehéret.ujjatlan a rugi, rajta a pulcsi mindegyiken 2 maci ami az a fényes szatén anyag..plussz sapi is volt hozzá.máskor is rátudom adni, nem csak keresztelőre.

Orsi! sudukrém, sose volt piros.

Milli! nagyon szép keresztelő ruhát választottál!

Panndi!örülök h minden rendben volt a kontrollon!mikor akartok babát?

Bell!szintén gratula h minden rendben.

voltam 6 hetese kontrollon minden rendben, már csak jó idő kéne h fürödhessek:)
Ármin kikészít, sose akar aludni csak állandóan enne,miért? pedig tápszeres,nem adhatok neki olyan sűrűn,mintha cicizne. ohhh a 3 óránál összetenném a 2 kezem, mostanában másfél...éjjel 3 órákat azért a legtöbbször elalszik...az átalvástól mi még olyan messze vagyunk mint Makó Jeruzsálemtől.
hozzánk jön a fotós aug 11.én:)
leragasztottam ilyen köldöktapasszal Ármin köldökét, a gyógyászati boltba vettem, basszus azt h fogom felszedni?:(((
időm semmire sincs semmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!apa meg bekaphatja,nagyon haragszom rá:(

KépKép
dike
 
 


Dike, egyik orvos a köldök tapasztása mellett van, másik azt mondja Neeeeeeee! .. és akkor döntse el az ember, hogy kinek higgyen.

Lányok,köszi a popsi ápolási tanácsokat Klasszak vagytok!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Egyelőre beszereztem Neogranormont, ma hozott Apa. De ez ilyen drága????? :shock: :shock: :shock: :shock: Azt hittem ez olyan kis mezei kenőcsöcske.... :oops: :oops:

Körkérdés: ti mit csináltok a babával míg a szobáját porszívózzátok, portörlés stb.. napközben, amikor egyedül vagytok??????? Bent hagyni nem akarom, mert sima porzsákos porszim van és nem akarom, hogy beszívja, csak száll a por. Nappaliban nem akarom egyedül hagyni, figyelő nélkül.
Tegyem a babakocsiba????? vagy ez csak nekem gond??? :oops: :oops: :oops:

Zitu eszik éjfél körül, aztán korábban 3-kor ébredt a következőre, mostanában tolja kifelé, volt, hogy 5-kor éhezett meg. Az már elég baráti, nem????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Orsi

Kép
galorsi
Budapest III. kerület
 
 


bell, panndi, őszinte csodálatom! Én nem számszerűsíteném, hogy hány kg van még rajtam...

Orsi, Panndi, és mikorra tervezitek a tesót? Mennyit vártok? Mi is szeretnénk tesót, asszem illene várni 1 évet a prójekt megkezdéséig, asszongyák...

Orsi, bevallom, én nem csinálok ügyet belőle, átviszem a másik szobába, amíg porszívózok és ennyi.

Csajok, mi is egész jókat alszunk már éjszaka. Szevó fürdetés után elalszik és kb 1-2 körül ébred, aztán 6 körül, viszont utána már nem nagyon alszik vissza. Nagy szerencsém, hogy nálunk apa sokat besegít nekem, még éjszaka is. Ez a szopiztatás és utána még tápszer elég macera ugyanis...
20140503222551
 
 


Mi mostanra :) Vagyis ahogy érkezik. A dokim azt mondta, mindhárom szülés, és az előző babánk elvesztése után is olyan gyorsan regenerálódtam, hogy nincs mire várni. Mi meg nem is várunk ;)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Azért is gondoltuk, hogy időben elkezdjük a projektet, mert nem könnyen sikerült Zita. A szopizás alatt nem nagyon lehet teherbe esni, jó lenne ha 6-8 hónapig minimum lenne tejcim, aztán meg jöhet is! Majd próbálkozunk, és ha nem jön a kiskukis, akkor visszamegyünk Zekéhez egy kis segítségért. :wink:

Orsi

Kép
galorsi
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok, olvastam, hogy van, akit érdekelhet a hordozókendő. Én megvettem a Nandu kendőt, kimostam, kivasaltam, felkötöttem, de nem jött be, így keresem új gazdáját. Ha érdekel valakit, keressen meg priviben. Vadonat új, 5990,- Ft-ért vettem, de 5000-ért eladom. Halvány narancssárga, citromsárga színű.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


nyuszika, engem érdekelt, de már két napja amazonas carry babyt használok, és nagyon jó :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Dike!
Szerintem azt is nehéz megszokni az első gyereknél ,hogy ha épp elaludt akkor mindjárt nekiállni a legfontosabb dolgoknak,amit szeretnénk,mert lehet fél óra múlva már nem lehet! :lol:
Persze jó ha valaki segít,noszogassad a párod,mert később még ennyit sem fog segíteni,mert azt hiszi te majd úgyis megcsinálod. :?
Nyuszika!
Az elején írtál ide a júniusi topikba,gyere te is ha van kedved!
Egy napon születtek a babócáink! :D
Nekem a kendő egy kicsit meleg lenne,állandóan melegem van mostanság...beszereztem egy kengurút,amibe újszülött babát is lehet vinni,bár csak rövid időre fogom beletenni,mert szerintem azért annyira nem lehet neki kényelmes!Persze a gyártók biztos mást mondanak...
Lizu még éjszaka 3 óránként ,ritkán 4-5 óránként ébred szopizni!

Panndi te nagy családban nőttél fel,hogy 3 gyereknél nem "állsz"
meg?Nagyon ritka ha valaki 2-nél több gyereket vállal és ilyen poztitívan áll hozzá,mint te!Nekem ez nagyon tetszik,gratula!!!

Kép
Kép
bell25
 
 


bell, nem, ketten vagyunk testvérek a bátyámmal.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Szívesen jövök újra. :) Az elején voltam, aztán elmaradtam hozzászólásban, de olvasni olvastam :) Zugból.

Nekünk is van kengurunk, de azon látszik, hogy nem mostanra van kitalálva... Bár hobbyból bele fogom tenni, ha fent lesz, meglátjuk hogy tetszik neki. Mert hát szépen gyarapszik Dóri és egyre nehezebb kézben tartani. Mi lesz később?!

Olvastam, hogy sokan vagytok, akik kiegészítitek az anyatejet. Én is. Nekem napi átlag 500 ml anyatejem van, kevés. Az elején zavarta a lelkemet, de mára már nem izgat, örülök, hogy van ennyi. Én meg nem vagyok híve a más anya tejének vásárlásának. Így marad a tápszer :)

Dóri amúgy június 11-én született, ezek szerint Bell babával együtt :) (Ti hol? Mi Bajcsyban). Természetes úton, 6 óra vajúdással jött világra. Lévén, hogy kellett az orvosi segítség abban, hogy Dóri legyen, sokat aggódtam a betegségek miatt, de abban a percben, ahogy megszületett és ránéztem, megnyugodtam, hiszen gyönyörű (igazi anya vagyok :) ).

Szép estét

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika!Liza június 11-én 9:40-kor jött a világra.Kb. 2 és fél óra vajúdás után. :D Szekszárdon.
Kb. 7 órakor értünk a kórházba,fél 8-ig töltöttem a papírokat, és utána zuhi stb.8-kor feküdtem fel az ágyra!Gátvédelemmel,alternatív szülőszobába...Így visszagondolva Álomszülés volt,amit csak előtte az újságokban lehetett olvasni.
Na persze,az előző szülés meg szinte az ellenkezője volt.. :(

Kép
Kép
bell25
 
 


Akkor Dóri fiatalabb :) Ő 15:47-kor született :) Nem semmi, akkor gyorsan kibújt Liza!!! És nagyon édes a vonalzós képeden!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Hú már ezer éve írtam...vagyis egyszer elkezdtem, de elszállt az egész :?

Kisbarack!
Azta de gyönyörű képek készültek Julcsiról! :D

Panndi!
Most akkor indul nálatok a 4. babaprojekt? Ha igen, akkor szurkolok érte! :wink:

Milán 2 hónaposan 3770g :roll:

Akiknek tápszeres a babájuk, azok mennyit esznek egy alkalommal? Mi most tartunk a 125ml-nél 3 óránként, de tegnap este 180-at evett :shock: Éjjel általában 1-szer ébred, az elég jól beállt nála, és azért nappal is még sokat alszik.

Majd elfelejtettem, üdv az újaknak! :wink:

Majd később hozok 1-2 aktuális fotót is...

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok!

Zsófi, igen, indul ;)

Gábor ma reggel volt 4540 gramm, de ő sokat is eszik, most az előbb 190 grammot evett :roll:

Ááá, éhes vagyok :shock:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi!

Hát akkor hajrá 4. baba!!! :D Kicsit (nagyon) irigyellek! :wink:

Ígértem 1-2 képet...

Kép
Kép

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Szia Zsófi! Annyira gyönyörűek együtt!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Majd elolvadok tőlük.... :D

Orsi

Kép
galorsi
Budapest III. kerület
 
 


Zsófi, még mindig nagyon szépek :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Zsófi, nálunk Dóri vegyesen eszik, először szopik átlag 60 ml anyatejet, majd jön a tápi, vagy a lefejt anyatej. Mindegy miből kap, alkalmanként, átlag 150 ml-t eszik. Mivel Dóri immáron 4. éjszakát végig szunyázza (este 9-től reggel fél 7-7 ig), így reggel mondjuk 170-et is megeszik, utána 3 óránként jön a kb. 150 ml.
3560 g-al született, a kórházban lefogyott 3220 g-ra, és most, majdnem két hónaposan 4710 g.
Te porciózod a hamit, vagy megkínálod és eszik, amennyit Ő akar?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


sziasztok!

Zsófi, náunk van szopizás, de minimális a tejem (imád szopizni megnyugtatja, úgyhogy húzom ameddig birom) és utána 120 ml. Én pl porciózom, van amikor nem kéri az összeset. Múlt héten volt 5400 gr.

Nyuszika, én is Bajcsyban szültem, a legnagyobb tumultusban, nincsenek jó emlékeim.

Panndi, de jó neked. Én is már belevágnék simán, pedig az első héten még azt mondtam, hogy többen nem szülök:) De nekem azért tuti várnom kell a császár miatt. Te is tápszerezel?
20140503222551
 
 


Ja, nem, szoptatok :) Bocs :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Orsi, Panndi!
Köszönjük! :lol:

Tinus!
Hát nekem sajnos az a minimális tejem is elapadt... :cry:
Szevinek akkor van étvágya! :wink:

Nyuszika!
Először is, nagyon szép neve van a kislányodnak! A Dóra nálunk is benne volt a top 5-be :D
Porciózok Milánnak...csinálok 120ml tápszert és ha még éhes kap, de általában elég szokott lenni neki. 2 hete még csak 90 ml-t tudott megenni. Előtte pedig nagyon sokáig csak 60 ml-t. De már alakulunk. Ő picike volt nagyon, mert korábban érkezett, és hát még most sem szakad le alatta a mérleg...

Ha már ennyire belejöttem az írásba, akkor megírom nektek (bár nem akartalak itt "terhelni" titeket), hogy miért nincs tejem :cry:
3 hetes volt a fiam, amikor iszonyú görcsökkel bekerültem a kórházba hasnyálmirigy gyulladással. A véremben az amiláz max. 100 helyett 3450! volt. Az orvos azt mondta, hogy az utolsó pillanatban érkeztem, másnap már lehet nem élek! A kórházban 3,5 napig nulldiétán voltam, se inni, se enni. 1 korty víz is az életembe kerülhetett volna. Infúzióban kaptam a táplálékot, az antibiotikumot és a gyomorvédőt. Persze nem maradt tejem. De ha maradt volna, akkor sem kaphatott volna Milán, mert olyan erős antibiotikumot kaptam. Az 4. napon ihattam már teát, majd keksz volt a menüm...később fokozatosan ehettem főtt krumplit stb. 5 nap után hazajöhettem. Itthon próbáltam fejni a tejemet, mellre tenni Milánt, de semmi eredmény. Milán ordított, nem találta a mellbimbómat, már hozzászokott az üveghez. A mellszívóval se mentem semmire. Aztán hagytam a francba, örültem, hogy élek. Szépen rendbejöttem, de várt még rám egy epekőműtét...
Az epekőműtét most szerdán meg is volt, minden oké, van rajtam a 2 császármetszésen kívül még 4 lyuk. Marhajó, úgy nézek ki, mint akit megkéseltek. Laparoszkópos műtét volt. 3 nap múlva varratszedés.
Szóval ez az én történetem. Sokáig bántott, hogy ezt a picike kisfiút nem tudom szoptatni, a nővére 1 éves koráig szopizott.
Ja és a 6 hetes kontrollra is még csak csütörtökön megyek, mert amikor mehettem volna akkor meg megjött...
Ez van :(

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: