Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Mi még egybe vagyunk bár reggel fél 5 óta vajudgatók, először 10 perces fájások voltak aztán reggel 7-re elértük az 5 perceseket, de után elmentem zuhanyozni és egy kicsit elmúlt a dolog. Majd 10 óra felé újra kezdödött 10 percesekkel, most tartunk kb 5-6 perceseknél de a fájás hossza 20-30 másodpercről már felment 1-1.20 másodpercre és kezd egyre intenzívebb lenni. Úgyhogy lehet, hogy lassan elkéne indulni a kórházba.
De még egy kicsit húzom a dolgot.

Drukkoljatok és hajrá mindenkinek.

Ja Barbamami nagyon szép a goblein. :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok!

Krisy nagyon szorítok, ma éjjel már babázni fogsz. Teszek fel pocis képet bár kicsit álmos vagyok már rajta. Kép

Kép
rena10
 
 


Krisy:NAGYON SZORÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍTOK!!!!! HAJRÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!
Te talán már ma babázol!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 

 
 

Köszi a jókivánságokat,aranyos a menyem,már most szorit nekünk!!!

Krisy!!!!!!!!!Lehet,hogy babázol már?Szoritunk!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Szép napot mindenkinek!!!


Az újszülött babóknak és szüleiknek nagyon sok szeretettel gratulálok!!!


Krisy79!!!! HAJRÁ-HAJRÁ!!!! Nagyon szorítunk neked!!!


[size=7]Barbamami!![/size]
Nagyon ügyes vagy!!!Szép képet készítettél a dokinka, biztosan örülni fog neki, s értékelni fogja a fáradozásodat!! :D :D :D :D

Rena!!!Cuki a pocid!Mennyit híztál eddig, mert nem látszik semmi csak a pocid? :D :D :D :D :D :D
a múltkori fotón egy szürke-fehér csíkos felső, az ujján behúzókával volt rajtad, nekem is épp olyanom van!! :lol: :lol: :lol:

Sajnos mi ma ismét egyedül vagyunk Zsebivel, apa 24 órázik!!!
Már csak 3-4 hetet dolgozok, aztán itthon leszek, így több időm lesz veletek beszélni!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Egyébként Zsebi babánk borzasztó mozgékony!!!Éjjel is dolgozik, hajnalban is, 24 órás munkahelye van a drágámnak!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D

Most m,ennem kell, mert hívásom van, szép napot mindenkinek, majd még jövök!!!
Puszi: Judit és Zsebi

Kép
Kép
judithappy
 
 


Krisy:
Remélem,már babázol!!!!!!

Lányok,Krisy megadta valakinek a számát?? Azért néztem be,hátha van már valami hír......... :(

Judithappy:
Köszi :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Ja,és Macsek:
De jó neked,hogy így nyílik a méhszájad!! Komolyan,én irigykedem :oops: :oops: . Remélem,ez nagy segítség lesz neked a szülésnél!!
Na,tetszettél a szomszédoknak? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Jó reggelt :)
Gondoltam hozok pár képet és untatlak egy kicsit titeket :)
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Krisy remélem minden jól ment és már megismerhetted a kis drágádat :)

Finishben lévők kitartás, pár nap és ti is megláthatjátok a kis drágákat :)

Drukkolok nektek! És kitartás!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Nagyon kíváncsi vagyok, mi van Krisyvel! Biztos van már baba!

Nikky: Nem tudom hogy szeretnék szülni, minden verziótól félek. Kedden megkérdezem az orvosomat, hogy mit tanácsol. Elvileg fog csinálni egy UH-t is és a méretei alapján meglátjuk. A legjobb lenne egy reggel arra ébredni, hogy a baba észrevételnül és fájdalommentesen kiteleportált a hasamból és lefürdetve, mosolyogva alszik mellettem. :wink:

Nem tudom, Görög Zita hogy csinálta a 20 kg-s fogyást, de ez már részletkérdés. A lényeg az, hogy nemcsak mi hízunk! :)
Érdekes, hogy a szoptatás valakinek teljesen leviszi a rajta maradt kilókat, valaki pedig csak a szoptatás után tud fogyni. Erről kéne egy felmérést csinálni a babás-mamás topicban. Nem?

Egyébként kb. egy hetem van a kiírásig, de egyelőre semmi előjelet nem tapasztalok ami közeli szülésre utalna.

Kép
Vendég
 


Akíra: Elfelejtettem írni, de nagyon aranyosak a képek!!!! :)
Vendég
 


edi :)

A Görög Zitáról én is olvastam, 22 kilót szedett fel, 4 hónapig szoptatott, és addig nem fogyózott, hogy legyen teje és mindent megkapjon a baba, és csak utána állt neki, és leadott 15kilót (a többi már hamarabb lement róla, gondolom a gyerek meg a hozzávalók amik benn voltak, meg még 4 hónap alatt 1-2 kiló)
Szóval utána pedig csak gyümölcsöt evett és ásványvizet ivott, és most már, hogy ilyen jól lefogyott, engedélyez magának néha egy kis párolt zöldséget is meg egy kis sima natur husit... :roll:
Szóval önsanyargatás ezerrel...de persze megéri :wink: :lol:

Én is sokszor álmodtam róla, hogy jajj de jó lenne ha csak ugy kimászna belőlem fájdalommentesen, és egy reggel arra kelnék, hogy jajj de jó, anya vagyok :lol:

A szoptatás alatt meg van aki hízik, mert még mindig mindent eszik, hisz a gyereknek kell minden, van aki meg fogy...szerintem ez is alkati kérdés :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Szioka! :lol:

Hoztam új képeket:
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Látom,Krisyről még mindig SEMMI hír.. :?

Boszibaba,Akíra:
Édesek a képek nagyon! :D
Akíra,az az ágyban alvós,ahol a sok párna között csak egy buksi látszik,jajjjj,az valami zabálnivalóan édes!!!!!! :D :D :D

Edi:
Hát,sajna én is így vagyok vele...,semmi előjel.. Pedig nekem már a harmadik,és a többedik babák állítólag korábban jönnek. :roll:
A fiamnál mondjuk bejött. De a Bogi.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!!!


Boszibaba!!

Nagyon tünemény a kisfiad, egyre inkább az apukája, nem??

Mivel ma egyedül vagyok, így saját kezűleg készítettem pocifotókat az előbb!Íme: Kép Kép Kép Kép Kép Kép

szép napot mindenkinek!!!Krisy hajrá-hajrá!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Akira!!!

Gyönyörűséges a kis királylányod!!!Nagyon édes, ahogy alszik a nagy párnák közt!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!

Judithappy szép nagy már a pocid. Akira, Boszibaba tündériek a babák. Mi lehet már Krysivel? És Eliza is eltünt pár napja nem jelentkezett. Nem írt senkinek hogy mi lett a kórházba?

Kép
rena10
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki pocakosodik,a finiselőknek türelmet kívánok!
Végre tudok feltenni képeket,ha minden igaz...
Jól vagyunk egyébként,Samu 2 óránként eszik,éjjel is...Tehát pihenjetek sokat,amíg lehet!!! Kép
Kép
Kép
babzsák
 
 


Kedves Mindenki!

Örömmel tudatom mindenkivel,hogy szombat este 22.30 perckor megszületett Doros Dávid 3690g-al és 55 cm-el.
A baba és a mama is jól vannak.Mindenkinek sok sikert és jó egészséget kívánunk.Részletek majd pár nap múlva a boldog kismamától.A világ legboldogabb kispapája. Kép Dávid úrfi

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Hurrá!!!

Krisy nagyon gratulálok nektek, tündéri a baba.

Kép
rena10
 
 


KRISY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GYÖNYÖRŰ SZÉP KISFIATOKHOZ ÓRIÁSI GRATULA, JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK TEJCSIT KÍVÁNUNK NEKTEK!!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Krisy hatalmas gratula nektek! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Dicamama, Benkoka, Krisy!
Remélem nem hagytam ki senkit, ha igen, bocsi érte.

Mindannyiótoknak hatalmas gratula a babákhoz!!!

Sok tejcit és boldogságot kívánok!!!
Vendég
 


krisy és krisy kispapa gartulálok jó egészséget és sok tejet kívánok

Kép
Kép
bbeti
 
 


KRISY!Hatalmas gratula neked is,BABZSÁKNAK is.Sok tejcsit,nyugodt éjszakákat!!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Húúú Krisy
Hatalmas gratula a babádhoz..ismét szép mérettel született egy babánk..,hála istennek!! :lol: Gratulálok Nektek,legytek nagyon nagyon boldogok!!!

Judithappy
Csini vagy!! :wink:
Babzsák
Samu nagyon ééédes!!!Aranyos zabálnivaló pofija van..

Akíra
Hát megzabálom én is azon a képen-a többin is persze,de ezen különösen-ahol az ágyban "elveszik a kis buksija.. :D

Edi
Igen ez az észrevétlenül teleportálni kifele anyu pocijából nekem is bejönne.. :D

Mindenkit irigylek akinek picit is nyílt már a méhszája így a végén..az enyém sztem betonból van,és mondta a doki h a sport miatt elképzelhető h elég lassan fogok tágulni-bár nem biztos-de az ilyeneknek mint én jól megy a "nyomás" a végén,de a kötött izomzat miatt nehezebben atágulás..ami ugye azért tovább tart mint a vége..hjajj na mind1,iszom a teát ezerrel,homeózok,gátmasszázsolunk..vmelyik csak segít egy picit..
holnap megyünk UHra utána mondom az adatokat..remélem minden rendben lesz..

Nemtudom nálatok hogy van ez,de Dóri 4-5-6 napja olyan sokat mozog mint eddig soha!!és állandóan rossz irányba akar kijönni-asszem macsek Te írtál hasonlót?? :lol: szóval ezerrel ki akar jönni a bal oldalamon..mindig felvilágosítom h édesem lefelé-lefelé-de neki 1előre tetszik az oldalamon való kijutás ötlete.. :lol:

Na kiváncsi vagyok ki lesz a következő??!!Ki jön most tényleg??Barbamami te vagy már soron??

Kép
nikky
 
 


Krisy hatalmas gratula neked a babóhoz :)
Sok tejcit, gyors felépülést és egészséget kívánok nektek :)

Köszönjük szépen a dícséretet Kyrus irul-pirul :oops: :wink:

Hát igen nekem is nagy kedvencem az a kép...Kyrus elveszik a nagyágyba :lol:

Judithappy szép formás pocid van, és, hogy milyne vékony vagy! Irigyellek annyi szent, nem hiszem, hogy lesz problémád a rajtad ragadt kilókkal...nem ugy mint nekem :roll: :lol:

Remélem mostmár hamarosan az egész topic átköltözik a mamás részlegre :wink:
Drukkolok nektek és kitartás :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


KRISY!!!! GRATULÁLOK A gyönörű Dávid fiadhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

akíra OLYAN ÉÉÉÉDES :D :D :D !!!!!!!!!!!

Macsek! ágyban megfordulás nekem se megy annyira... Még jó hogy nincs 4 párnam... különben meg hegyeket is kellene másznom éjszakánként :lol:

gyerekemelgető izmok gondolata nagyon érdekes... Csak arra vagyok kiváncsi, hogy 9 hónap alatt hova lettek harmadik emeletre felmászó izmok a lábomból... :roll:
és az a késsel szurkáos fájdalom a szemeremcsontom körül - ez nekem is megvan... Fogalmam nincs mit jelent de nagyon rossz....
Szerintem irj sokat, panaszkodj kérlek szépen!!! Ezért is vagyunk!!!

Panaszkodok egy picit! /megint/ :shock: nu "végre" elkezdtek vizesedni a lábaim!!!! Már harmadik napja! Nem nagyon.. de elég rossz látvány és a tudat se vigasztal... Viszont tegnap kifestettem az erkélyemet nagyon szép lett!!!! Most már nagyon szivesen kitolnám oda egy babát ))))) :lol:

Kép

Kép
fenix
 
 


Sziasztok!

Krisy! Gratulálok!

Babzsák! Samu nagyon aranyos!

A pocakos képek is nagyon klasszak. Szoktátok mérni a haskörfogatotokat? Az enyém 106 cm. És végre rá mertem állni a mérlegre. Picit több, mint 68 kg vagyok, úgyhogy most tartok +14-15 kg között.

Még mindig semmi jele, hogy jönne a baba.
Holnap megyek dokihoz.
Ti is rosszul alszotok?

Jó lenne, ha jönnének új kismamák, mert tényleg hamarosan mind átkerülünk a babás-mamásba és akkor ez kihal... :cry:

Kép
Vendég
 


Krissy HATALMAS GRATULA A BABÁHOZ!!!!!!!! Akira a te pici lányod az egyik kedvenc babám annyira gyönyörű szép! :D Hát igen lányok ezek a késes szurós fájdalmak nekem is vannak és néha bele is gondolok milyen lesz a szülés ha ezek a pár pásodperces fájdalmak teljesen kikészítenek :? Én mostanában már baromira félek ,közben mellette meg tök olyan érzés mintha most már örökké ketten maradnánk egy testben. Fenix nekem is kb 1 hete kezdödtek ezek a láb dagadások és mikor elsőnek megláttam azt hittem sirógörcsöt kapok.........szerencsére nekem nem vízes csak dagad de azt NAGYON! Pénteken megyek be a kórházba a dokihoz akkor lesz az első nst. Ma meg 1 -re a védőnőhöz,remélem már oda se kell mennem többet. Lányok mindenki issza ezt a málna teát a 36.héttől? Én még nem kezdtem el de nagyon gondolkozom rajta. Jah igen mivel megyek ma a védőnőhöz tuti megmér amit én már vagy 1.5 hónapja nem tettem. Drukoljatok hogy ne akadjon ki a mérleg :oops:
Vendég
 



Kép
Kép
-macsek-
 
 


Bocsi, meg nem ebredtem fel teljesen, ime kepkent is a tabla.

Kép
-macsek-
 
 


Sziasztok! :D

Krisy,Dávid és Kispapa:
Szívből gratulálok nektek!! Nagyon ügyesek vagytok!!
Nagyon sokat gondoltam rátok (mondjuk elsősorban Krisyre..),sok-sok örömet kívánok nektek a kisbabához!!!! :D :D

Niki:
Hát nem rajtam múlik,hidd el! :roll: Tegnap sütöttem egy rakás palacsintát,vasaltam,füvet nyírtam :roll: ...,Bogi meg csak vidáman fickándozik a pocakomban. :?

Macsek:
Remélem,a jövő heti táblában már nem kell beleírnod :roll: :roll:

Ja,és a képek:Krisy,Babzsák:
GYÖNYÖRŰEK a babucik!!!

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Babzsák!
Hát a Samuel nagyon komoly fiatal ember!!!! Nagyon édes baba és egyáltalán nem néz ki újszülöttnek!!!!! Eszméletlen!!!!

bacsbern
Én nem iszok malnalevél teát... És szerintem nem is fogok... Nem tudom pontosan miért nem... csak a szervezetem tiltakozik ellene...
Mi multhéten láttunk védőnőt.. és legközelebb már babásan találkozunk /Hála I-nek!/ Jaj... pénteken megmértek dokinál /most már hetente találkozunk... de jó - 6.000.- :shock: / és kiderült, hogy 2 hét alatt 3 cm-t nőtt a hasam... brutális szerintem........
Holnap megyek első CTGre... Majd mesélek))

Táblát elnézegetve... nyilvánvalóra válik, hogy Maxim fiam totál véletlenül csuszot be fiúként .... ahogy az ábra is mutatja lánynak kellett volna lennie!!!

Kép

Kép
fenix
 
 


Lányok... :roll:

Most nézem a táblázatotokat...annyi ismeretlen név van itt...ennyien lettetek? Vagy sok a régi aki ezer éve nem jelentkezet???
Vagy hogy van ez most?
És a táblázat elején ki az a Tüsike?
Vagy csak énnekem ennyire ismeretlenek a nevek?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Hát újra itt vagyok!Pénteken jöttünk haza a kórházból,azóta csak gyönyörködünk a csodababánkban!Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a sok drukkolást és gratulációt!Anyukám minden nap közvetítette az üzeneteket,nagyon-nagyon jól esett! :D
A Gergőke nagyon jó baba,sírni még nem nagyon hallottuk,inkább csak nyüszög!3-3és fél óránként kel fel enni,utána pedig alszik a következő etetésig.Tejcsi még csak előtejcsi van,tápszerezünk mellette,de majdcsak beindul!Én is szépen gyógyulgatok a császárból,nem is olyan rossz mint amilyennek gondoltam!
Szüléstörténettel majd jövök,nem idő hiányában nem írtam eddig,csak egyszerűen minden percben a fiunkat bámulom és mire feleszmélek,eltelik a nap! :D
DICAMAMA:NAGYON-NAGYON GRATULÁLOK A BABÁHOZ!Minden jót nektek,sok tejcsit (Ne ijedj meg ha nem lesz egyből,császárnál ez a helyzet állítólag,majd beindul)!
KRISY:NEKED IS GRATULÁLOK!!!
Hoztam nektek képeket,most többet nem írok egyenlőre,majd jövök!A finiselőknek kitartás és sok szerencsét a szüléshez!!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


benkoka!de jó neked,gyönyörködj csak.néha órákon át csak néztem én is a fiam,még el is pityeregtem magam sokszor.tényleg nagyon szép a babóci!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok lányok!

Nem tudom, hogy emlékeztek-e még rám, már jó rég írtam, de olvaslak benneteket, és szurkolok mindenkinek.

benkoka,
gratula a kicsi fiadhoz!! Gyönyörű baba!!!!!

krisy, dicamama
Nektek is hatalmas GRATULA a babákhoz!!

judithappy,
Óriási a pocakod, és nagyon szép!

Bevallom, hogy egy kicsit irigyellek titeket, ugyan is én imádtam várandós lenni, de tényleg :D

Fénix,
Már hamarosan Te következel :wink: De hamar elrepült az idő!! Nagyon szurkolok Neked és Maxnak! Málnalevél tea szerintem semmit sem ér, legalábbis nálam nem. Én sokat ittam szülés előtt, és még is nagyon lassan tágultam, 19 órás volt a vajúdás...

MInden finisbenlévőnek erőt, és kitartást kívánok!!! Jó dolog várandósnak lenni, de még jobb anyának :D

Teszek fel egy képek Márkról, itt még csak 7 hetes, most már elmúlt 9: Kép

Kép
dijcsi
 
 


Sziasztok!

Csajok nagyon szépek a babák!!! Dijcsi sokan szeretnek terhesnek lenni úgy irigylem őket. Lényegébe én is élvezem csak kicsit túlaggódom a dolgod és ez megkeseríti az egészet. Úgy irigylem azokat akik türelmesek és nem foglalkoznak semmivel csak egyszerűen élvezik.

Kép
rena10
 
 


Sziasztok!

Bocsánat,hogy igy eltüntem csak nehéz szabad percet találnom.
Balázs baba nagyon jó baba.Eszik-alszik,néha ébren van,nézelődik.
Tejcim az van rendesen szerencsére.
Én már jól vagyok,bár még nem erőltetem magam.
Mélyvénás trombozis gyanuval kellett ma orvoshoz mennem,mert fáj az egyik lábam.Beküldtek a kórházba kivizsgálásra,de szerencsére nem találtak semmit.Ettől függetlenül napi egy szurit kell beadnom magamnak a pocimba :cry: Elegem van már a szurikból.....
Képet nem tudok feltenni,mert nem tudom hogyan kell lekicsinyiteni,de megkérem Barbamamit,hogy tegye meg nekem.
És akkor irok most egy gyors szüléstörténetet:
Április 8-án 13 óra körül elfolyt itthon a magzatvizem.
Bementünk a kórházba,ahol szóltam,hogy valószinüleg nem jol fekszik a baba.Megvizsgált egy doktornő,és csak kicsi ujjacskákat érzett.Mentünk az uh-ra ahol a kart látta a szülőcsatornánál.
Hivták a főorvost aki probálta kicsit rávenni bébimet egy befordulásra,de nem sikerült.
Fájásom nem volt semmi szerencsére.
Az ágyról már nem engedtek felkelni,mert féltek,hogy a köldökzsinor előreesik.Vittek is a mütőbe,előkészités,és 16:59-kor lett meg a pici fiam.
Engem utána az intenzivre vittek,ott voltam hétfő du-ig,és utána mentem a babaszobába.
Elmondhatom,hogy kiprobáltam a sima eda mentes szülést,az edásat is,és a császárt is.
Nagyon élvezem a babázást :lol:
Drukkolok mindenkinek aki a finisben van,hogy hamarosan babázzanak,és könnyü szülést mindenkinek!
Jövök majd amint tudok csak igyekszem belerázódni a mindennapokba,igy három gyerkővel.
Puszi mindenkinek!!!!
dorcacs
 
 


Nah megjöttem a védőnőtől ,nem úszom meg jöv hét szerdán jön hozzánk annyira nem akartam ,hogy jöjjön :( miért nem jó neki ha akkor jön mikor a baba megszületett????????? Nah de mind1 ,más is kibirta én is kifogom!!!! :evil: Hát az biztos ,hogy a gyanyum beigazolodott mivel hogy +18 kg-nál tartok :? De hát ez van, kicsit diétára fogott mivel marha magas lett a vérnyomásom ,azt mondta valszeg a lábam is ettől dagad olyan nagyon. Meghallgattuk kicsi Dorinám szív hangját ,annyira jó volt hallani ...... :D :D :D Fenix hát kiváncsi vagyok milyen lesz a ctg ,írj mindenképp !!!!! Mi is pénteken megyünk meg megcsinálja az utsó uh-t és leveszik az utsó vért is! Aztán már tényleg mindjárt itt vannak a babák!!!! Hihetetlen milyen gyorsan elszaladt ez a 9 hónap,nem rég tudtam meg hogy terhes vagyok aztán tessék mindjárt szülök!!!! Benkoka nagyon szép a pici babád!!! Jah kiváncsi vagyok ANCSA FENIX melyikünk kezdi majd a sort mivel hogy 1 napra vagyunk kiírva :lol: :lol: :lol: Akira ne aggódj nekem is nagyon sok az ismeretlen név pedig rendszeresen jövök.
Vendég
 


na sziasztok..
ma egész nap mozogtam..jöttem mentem..mikor itthon voltam meg kifeküdtem napozni az erkélyre..hátha beindul vmi.. :lol: hát nem sokmindent sikerült elindítanom...szokásos"fájások"vannak,de ennyi..úgyis elmúlik..
holnap megyünk a szülésznőhöz CTGre..jó lenne megnézni nem nyílt-e a méhszájam??Olyan kiváncsi vagyok..
Szóval voltunk ma UHn éshát nem lesz kicsi a lányunk :lol:
BPD-9.63cm
OFD-11.33cm
AC-36.07cm
FL-7.79cm
súly-3829gr!!!!
hossz-56cm

Szóval jöhetne a drága,m ha még sokat hízik az igencsak nagy lesz..

ja igen a méhlepény teljesen fehér és meszes talán egy ép pontot nemtudott mutatni rajta az UHs orvos,de a flowmetria még mindig tökéletesen működik...Dorka mindent megkap amire szüksége van!!
A fejét alig tudta megmérni annyira bennt van a medencecsontomban..mondta h kevés ilyet látott már aki ennyire rákészül a szülésre.. :lol: a kis drága próbálja anyuci dolgát megkönnyíteni...
Bejelentkeztem egy pedikűrre,hogy szép francia lábfejjel mehessek a kórházba :lol: ..mikre gondolok,mi???baromi fontos hogy ez meglegyen..!!! :roll: Na mind1,bizti jobban érzem magam majd tőle.. :wink:

Bacsbern
Nekem is mondta a védőnőm h menjek le hozzá mostanában még egyszer utoljára..én meg beintettem neki m tutira az első dolga lenne megmérni és én már nem merem megnézni hol tartok..szóval én mondtam neki jöjjön fel ha látni akar..itt úgyse mér meg :lol: túljártam az eszén :lol: ,és remélem a dokihoz az időpontot már nem érem meg,és akkor nem kell többet mérlegre állnom így!!!

Jhaj Dorcas
Ezek a szurik...remélem rendbejössz lassan és élvezheted felhőtlenül a tripla anyaságot.. :wink:

na jól van csajok jó éjszakát mindenkinek.. mozgalmasat azoknak akik szeretnének szülni :lol:
legyetek jók,aztán írjatok ám m ahogy nézem elég nagy a pangás...bár én nemtudtam feljönni dun,lehet nálatok is ez volt a gond..csináltam utolsó képeket..holnap lehet felrakom őket..direkt csináltam a hátsómról is, :lol: de megnyugodtam sztem semmi nem látszik...de azért nem mérem meg magam :wink:

Na mindenkinek szép éjszakát kívánok!!!

Kép
nikky
 
 


Sziasztok!

Hát, lehet hogy már meg sem ismertek, annyira ritkán tudok jönni. Olvasgatni szoktam, de írni nincs időm. Most is aztért keltem fel,hogy vasaljak (hát ez lett belőle) :lol:

Nikky!
Menj is pedikűrre! Nekem van pár ismerősöm, aki szülés előtti héten volt és amikor a pedikűrös végzett, szép lábacskákkal hazatipegett és éjjel menni kellett a kórházba. Állítólag a talpmasszázs miatt, a reflexpontok meg lettek nyomorgatva és beindított valamit. Úgyhogy hajrá, hátha Nálad is bejön!!!!!

Friss mamiknak óriási gratula! Nagyon szépek a babák!!!

Teszek fel én is pár képet Balázsról. Kép Kép Kép Kép [img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1176786579.62.jpg[/img]


Azt hiszem az utolsó képet nem kell magyarázni! :lol: :lol: :lol:

Puszi mindenkinek!!!!!!!!!

sch.judit
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam védőnőnél, nem mondott semmi különöset.
Ma mindjárt indulok vérvételre, majd délután megyek nst-re, meg a múlt héten azt mondta a doki, hogy megnézi a méhszájat is, mert 3 hete már 1 újnyira nyitva, ami állítólag normálisnak mondható.
Bacsbern!

Én is kíváncsi vagyok, hogy ki kezdi hármónk közül a sort!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Sziasztok! JUDIT nagyon édes a kisfiad :D Nikky szerintem is menj csinizd meg szépen a körmöd aztán jöhet Dóri ,utána egy darabig lehet nem lesz időd pedikürösre :lol: Jah és várjuk a pocis képet!!! Én is dobok 1-et! Kép
Vendég
 


Sziasztok! :lol:

Tegnap elég mozgalmas napunk volt. 11:45-re kellett menni az első tanácsadásra a védönőhöz és a doktornénihez. 12-kor kerültünk be. Egészséges,szépen fejlődik. Már 4,59kg. Majd május 9-én lesz neki a 2 hónapos oltás,addig nem is kell menni,csak a védönő jön hetente majd. Mikor megnézték a torkát volt kis sírás,aztán semmi. De a nagy szó az volt,hoyg a dokinénit lepisilte. Ez a dokinő volt a párom orvosa is,és meg is ismerte.

13-14 közt kaptam iőpontot a kórházba csípő,has és koponya uh-ra ma.
30 percet vártunk,sok baba volt. Szegénykém mikor a fejét bezsélézték már nyöszörgött,a hasi uh-nál meg már sírt is. Amikor végeztünk már egy hangja se volt.

A vizsgálat csak 5 perc volt,így hamar haza is értünk.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


na sziasztok...
akkor dobok uccsó képeket..

Bacsbern
Jól nézel ki..hogy tudtok még ilyekor is farmert felvenni..van nekem is kismama gatyám,de nem visz rá a lélek h magamra cibáljam..olyan kényelmes a melegítő :oops: ..

Sch Judit
Annyira édes a kis Balázs..hát a tappancs képeket imádom..jó nagy lábon él már :lol: nagyon édi...
remélem bejön a talpmasszázsos szülésbeindítás..nem ebből az okból jelentkeztem be.nem is tudtam h ez segíthet,de ha tudom bizti elmentem volna már rég!!! :lol:

na dobok képeket..húú a fejemet ne nézzétek min1iken tök gáz,a hajamról nem is beszélve :cry: Kép Kép Kép Kép

Kép
nikky
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így eltüntem, de egyszerűen nem volt időm nézegetni az internetet, most épp alszik a kis drágám, így van egy kis szusszanásnyi időm!

Gratulálok minden új anyukának és babának! Sok tejcsit mindenkinek!!!

Még tartozok a szüléstörténettel, remélem még most is szívesen fogadjátok, így majd 4 hét távlatában! De azt gondolom csak az olvassa el, aki nem fél annyira a szüléstől, és a komplikációktól, mert az enyém elég nehézkes volt.
Szóval:
Márc. 21. betöltöttük a bűvös 37 hetet. Reggel ugye a dokim mondta, hogy be kellene feküdnöm a kórházba, hogy szem előtt legyünk. De kikönyörögtem, hogy péntekig várjunk, hátha nem kellene. Hazajöttem és jól kisírtam magam. Délután még sétáltunk egy nagyot a kutyussal, aki miután hazaértünk és a párom elment dolgozni, iszonyatosan furán viselkedett. Nem tudtam mire vélni, de most már tudom. Megérezte, hogy itt az idő! Szóval ültem a gép előtt, és épp nektek panaszkodtam 7 óra körül, hogy nem akarok befeküdni, mikor egy kicsit megfájdult a hasam így ledőltem, de ez az előtte lévő két hétben teljesen természetes volt.
20.30 óra Hajmosás közben olyan érzésem volt, mintha folyna belőlem valami. Mint kiderült a magzatvíz… Szerencsére teljesen tiszta volt, ezért nem is látszott a kádban. Nem akartam elhinni, de nem volt más választásom, összepakolásztam, hívtam a dokim, aki közölte, hogy hajnalra lesz baba, majd jön ő is, ha hívják.. .
22.00 óra felvettek a kórházba, még 1 ujjnyira sem voltam tágulva, de mivel a magzatvíz folyamatosan folyt, így a vajúdóba kerültem, és csináltak egy maratoni CTG-t, volt vagy 45 perc. Akkor már jöttek a fájások, de a gép szerint nem voltak..., így a páromat hazaküldhettem, hogy majd szólok mikor jöjjön.
0.00 órától már 5 percesek voltak a fájásaim, de mikor megnéztek fél 2-kor, alig 1 ujjnyira voltam tágulva.
2.00 óra: már 2 percesek a fájások, sőt ahogy telt az idő, volt hogy egymásba értek.
4.30 óra megvizsgáltak, 2 ujjnyi a méhszáj, de mivel már menni alig bírtam a fájásoktól előkészítettek, és mondták, hogy hívhatom a férjem.
6.00 óra váltás a szülésznőknél, alig nézett rám valaki, a férjem sehol. Mármint a váltás miatt nem engedték még be. Szóltam a szülésznőnek, hogy szeretnék labdát, ha már egyszer alternatív a szülőszoba. Jött-ment, és végre a párom is megérkezett. Persze ekkor már a fájások szinte összeértek. Egyszercsak elkiabáltam magam, hogy nyomnom kell. Persze akkor összeszaladt mindenki, labda sehol, a dokim sehol. Mert a váltás hívta 6 után... (Az előzőek már nem foglalkoztak vele...)
6.15 óra Rögtön fektettek a szülőágyra, (így a labda kimaradt az életemből, majd esetleg legközelebb, illetve az apás szülés azon része, hogy apuci velem van, míg a fájások egyre csak jönnek…) Rámtették a CTG-t és meg sem mozdulhattam. Hát fekve a fájások... Szóval folyamatosan nyomnom kellett volna, de a dokim még 6.30-kor sem volt sehol. Ráadásul két olyan doki volt ügyeletben, akiknél megmondtam, hogy nem szülök. Ez volt a legnagyobb gondom a szülőágyon. Mondtam bárkinél, de náluk nem. Végre megérkezett a dokim.
Sajnos nem tágultam rendesen, így kaptam oxitocin infúziót.
1. probléma: A méhszáj ki volt fordulva a bébi fejénél, így azt vissza kellett billenteni, szerencsére sikerült.
2. probléma: Nyomtam, nyomtam, mikor jöttek a fájások, de sajna Marci nem akart kijönni. Szerencsére a szívhangja végig rendben volt. Aztán jött a legrosszabb, nem jöttek a fájások, csak alig-alig, és nagyon ritkásan. Próbálták kinyomni belőlem, szó szerint, az a 90 kilós dokim könyékkel a bordáim alatt teljes testsúlyával a szülésznő meg feszített odalent, mert már ott volt a feje, de nem bújt át. Majd mikor már feladták, jött egy másik doki is, akkor már ő volt rajtam teljes testsúlyával, az enyém meg odalent próbálkozott. Semmi…
7.15 óra Sajnos nem volt más, mint a vákuum. Akkor én már nem is igazán voltam magamnál…
7.30 óra Szóval mikor jött a fájás, vákummal kiszippantották szegénykémet, de két tolás és már kint is volt. Sajnos éppen ezért nem tették rám rögtön, hanem szaladtak vele, és a csecsemős doki kezelésbe vette, oxigén alá tették 1 órára, de a lényeg, hogy teljesen jól viselte a megrázkódtatást. Én kevésbé.
3. probléma: Vártuk a méhlepényt…
8.00 óra még mindig semmi, a szülésznő már majdnem görcsöt kapott… Akkor jött a dokim, és közölte, hogy altatás, mert a méhlepény nem akar leválni, így kézzel kell leválasztani. Erre én már nem tudtam mit mondani, jött az altatóorvos, 1 perc és már aludtam is. Mikor felébredtem már varrtak, kb 10 percet aludhattam, de hogy az milyen jól esett az éjszakai vajúdás után. Aztán a párom mászkált köztem és Marci között, mert őt még nem hozhatták oda, én meg már teljesen kivoltam, hogy csak a fényképező kijelzőjén láthatom a fiamat…
Aztán végre odahozták, és már szopizhatott is. Nagyon édi volt!!!
Szóval ennyi a történet, nem volt egyszerű, de a lényeg, hogy mindketten jól vagyunk.

Az első éjszakánk a kórházban szörnyű volt, Marci folyamatosan sírt, el is vitték, hogy tudjak pihenni, majd a szobatársam közölte az éjszaka közepén, hogy most hívtak Marcihoz gyerekorvost, mert valami nem tetszik a nővéreknek rajta. Gondolhatjátok… De szerencsére nem volt semmi komoly, csak valószínű fájt nagyon a kis buksija, ahol vákummal megfogták, és azért sírt annyira. Szerencsére a kis feje egyáltalán nem lett deformált, mert hát attól azért féltem, csak egy kicsit vizes még a helye, de az majd szépen felszívódik, ahogy telik az idő.

Bocsi ha hosszú lett, remélem nem untattam senkit!

Kép
Kép
nikole
 
 


És íme néhány kép! Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok! :D

Nikky:
Te tiszta lökött vagy,komolyan! Egyáltalán SEMMI súlytöbblet nem látszik rajtad,a pocakodon van az összes!Nyugodtan mutogasd csak a formás hátsódat! :lol: :lol: :lol:
Jóságos ég,mekkora mérettel akar kijönni a kicsi lányod???? És még azt mondják,hogy a lányok kisebbek :roll:

Nagyon édesek a babaképek!!! SchJudit,nekem is a talpis jön be a legjobban,olyan kis puha,puszilnivalóóóó! :D

Hát lányok,én lassan kezdek beletörődni,hogy így maradok. Végül is már van kettő gyerekem.. :roll: ,a harmadik meg itt lakik majd.. Végülis előnye is van,ha terhes maradok,mindig lehetek kívánós :roll: ..Mondtam is tegnap a páromnak,hogy ha innen adjuk férjhez,legalább megspóroljuk az esküvői ruháját :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: