Új privát üzeneted érkezett!

Hello csajok,

Bogi nagyon édesen mosolyog! Nekem is kell olyan pihiszék!

Tegnap szereztem egy bontatlan Chicco Go kengurut a Teszveszen 3500 ért. :D Apának ez a mániája...

Annus, én is a második képre szavazok! :lol:

Na, éjjel az oltások után nem tudtam nyugodni, felébredtem fél 3-kor, jól megmaceráltam a kisfiamat, nézegettem nem lázas-e. De buta anya mindezt úgy csinálta, hogy Marci felébredt. :shock: Na, adtam neki enni, közben apa megmérte a hőmérsékletét: 37,1. Gyorsan be is aludt mindenki. :lol: (ja és tegnap este 8-kor derült ki, hogy nincs itthon lázcsillapító Marcinak, éshogy a Germicid C vényköteles... Nálunk azonban van egy olyan gyógyszertár, ahol mindent lehet... Küldtem is apát, hogy bulizzon ki gyorsan egy lázcsillapítót, ha netalán kellene. :roll: Elment, kéri a hölgy a receptet. Erre a férjem: az nincs, mert az anyja (ez vagyok ééén! 8) ) azt hitte, hogy van otthon gyógyszer... No, ezzel meg is győzte a patikusnénit és adott :D )

Jó ez a haj téma. Nekem sosem volt rövid hajam. El se bírom képzelni, hogy néznék ki úgy... Szóval nem merném levágatni. Már teljesen megszoktam, hogy hetente a hajmosás-szárítás-vasalás vagy 2 óra, de nem érdekel. Festeni is magamnak szoktam, kb. 2-3 havonta fóliával rakok bele szőke csíkokat. Vágni anyukám szokta, de amióta egyszer az 1 centit 4 centinek értette és én majdnem hülyét kaptam, azóta a férjem vágja. Nagy tehetség... :lol: Ja és én sosem szoktam összekötni, mert úúútálom.

Na de ne dumáljak ennyit, ez a saját készítésű hajam, mert frizurának nem nevezhető...:

Kép

Na :arrow: pakolok, mert utazunk el.

Kép

Kép
adraci
 
 


panndi :D:D
azert erre a gyaloglos "multra" nem vagyok tul buszke :D
de azert maradtak olyan baratok akikkel evek ota szemelyesen tartom a kapcsot. :)
oo megneztem.. lyz pl nemsokara jon baba nezobe :roll:
peternek a multamban volt szerepe :D
milyen neven cseteltel? :oops:

reny
ugyanaz a csaj igen ;)
nagyon szep eloben is a tornazo! es boronak is nagyon tetszik! ma mar a felso resze is erdekelte,es nezte nagy szemekkel,eddig csak az oldalan levo cica meg egerke volt a meno,a kutya nem :D
de naprol napra jobban erdekli!
most jol le is farasztotta.. ugyhogy bealudt :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


adraci

sztem teljesen szuper a hajad.. ha en is megtudnam csinalni nem jarnek fodraszhoz :D

Netti
Kép
maumau
 
 

 
 

Adraci nagyon szuper a hajad!!! Ügyesek vagytok, hogy így meg tudtátok csinálni. Ez a kenguru nagyon jó húzás volt.Dani is nagyon szeretne.Nekem nem szimpi,de lehet, hogy hagyom magam meggyőzni.
Annus,ha nem felejtem el,én is küldök képet a tablóba.Sötét ugyan,de nagyon tetszik nekünk.
Én nem veszek tornáztatót. Van játszószőnyeg,azon két maci meg egy labda.Még kötözgetek rá plüss állatkákat,mint Edua.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ohh, kösz Netti, akkor egy ideig nem váltok fodrászt... Amúgy is elég spúr vagyok... Kiakadok, amikor 10ezerért csinálnak egy hajat 8)

Kép

Kép
adraci
 
 


adraci a sima germicid is elég ilyenkor, és attól legalább nem lesz nagyon aluszékony egész nap a baba, bár néha ez is jól jön, de én azt csak nagyobb betegségekkor adtam Éduának is, most meg a simát mondta a dokinéni is :), és az nem vényköteles.

Kicsim felébredt, még megevett 60-at, eljött a várva-várt 3 hós növekedési ugrás, etethetem a kiscsajt :)

fogzáskor meg nurofen szirupot adtam Éduának :), azt már 3 hós kortól lehet, 5 kg-tól

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


adraci, tök jó a hajad :)

Netti: hát én sem dicsekszem vele :lol:

Szerintem mi nem egyidőben chateltünk amúgy, én 2002-ben lekattantam róla :)

Amúgy Snuffy, Snu, Panndi néven :)
Vendég
 


panndi
huhh, en akkoriban kezdtem kb :D
de mar joideje nem persze. nagy ritkan mikor eszembe jut, mint pl most, benezek. de max ha beteved vmi regebbi emberke akkor maradok par percet.. azt ennyi :roll:

en terhesseg kozben lejebb vagattam a hajam,de nemtudom mar miert. most meg alig akar noni. tok megbantam..
probalok keresni kepet amin latszik is milyen volt par honapja,meg milyen rovidre lett levagva.
Kép par honapja
[img]

Netti
Kép
maumau
 
 


na nem talalok frisset.. keresem es mutatom :D
vissza sirom..... ugyhogy ne vagassatok hajat!! :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Hű,nézegettem a baby björnöket,de brutkó áruk van!Mi a sz.. kerül 20e Ft-ba egy felcsatolható izén????Totál kiakadtam.Csinálom is inkább a szakdogám,mielőtt szétszáll az agyam a dühtől.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Maumau nagyon csini vagy a képen.Elhiszem, hogy megbántad!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Belinkelem.Szerintetek ez megérné?
http://www.vatera.hu/baby_bjorn_kenguru_149916024.html

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Netti, ez így vicces :)

Nekem a férjem is onnan van :wink:
Vendég
 


Hahó!Mindenki eszik? :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki!
Mi nem! Mi próbálunk aludni....én már járva, nyitott szemmel durmolnék....Lili meg nem annyira....
Ritka tré éjszakánk volt. A fordász miatt 1 kaja csak tápi volt (nagyija vigyázott rá)...így aztán este, meg éjjel pótolta be a cicizést....fürcsi után 180-at!!!!evett, aztán kelt 3-kor, 8-kor.
Hulla vagyok.
Tényleg akkor a legnyugisabb, ha csak 2ecskén vagyunk Lilivel....akkor van a legkevesebbet ölben (nagyik jól elkényeztetik....), meg akkor alszik este f10-től kb. 8ig.....
no, mindegy....ez van....
Ráadásul mindjárt jön a dokinéni és bead 2 oltást!!!!Juj, szegényke....nem tudom mi lesz itt...megyek muszáj kicsit pihiznem....

Kép
mozza
 
 


kutyafüle, ha tényleg jó állapotban van, akkor igen :), én mondjuk ezt sem tervezet venni :), kendő még jó lesz ősszel, télen meg túl macerás a kendő és a kenguru is :)

Adraci, netti nagyon csinik vagytok, Anikó te is :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Pihenj Mozza!Rádfér!Én is altatni próbálom Rikit.Kicsit erőlködik hason,de nem sír.Majdcsak megnyugszik.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ja,amúgy mi a különbség a kenguru és a baby björn között?Nekünk melyiket érné meg inkább venni?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Edua,én sem terveztem,a férjem akar nagyon,mert az ótóba nem fér be igazán a babakocsi.Ahol nincs nagy bevásárlókocsi,amire ráfér a hordozó oda nem igen jutunk el. :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Néha Én is bejelentkezem, hogy még megvagyunk. Patrik megint nyaral a nagyszülőknél, így jobban ráérek. Már nagyon unatkozott itt a panelban.
Nóri is megkapta tegnap a 2 oltást. Kicsit sírt, aztán már vigyorgott. Viszont tegnap egész nap aludt az oltástól. pl. délután 3-kor evett és utána este 8-kor fel kellett keltenem a fürdéshez. Kicsit álomkóros lett, de legalább nem lett lázas.

Lányok, nagyon jók lettek a talis képek. Majdnem mindenkit felismertem. A babák nagyon édesek. Remélem egyszer mi is eljutunk egy talira. Talán Vannihoz. Hozzá közel lakunk.

Amúgy tegnap megvizsgálta a doki Nórit (nem a saját dokinénink, egy helyette), és asszongya, hogy kattog a gyerek térde :shock: Na ezzel meg mit kezdjek. Nem mondott semmit rá. Erről ennyit, majd jövő héten megkérdem a saját dokinkat.

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


panndi :D
nekem mindenki onnan volt...... :oops:
szornyuu :D


mozza
pihenj mindenkeppen.

kutyafule
5500ert a baby bjorn nagyon olcso. abszolut megeri sztem.

en most jottem be boroval mert hiszti jott ra. betettem a kenguruba es irany az interspar :D (az van alegkozelebb) a sarkon mar csondben volt. ellenben vegig fent volt,azon aggodtam h majd elkezd sikitani,de mire kijottunk be is aludt..... jo kislany :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap egész nap a barátnőmnél voltunk, jó volt. Ma meg délelőtt a Tescoban, iszonyú nagy leárazások vannak a rukákban, vettem Gyöngyvirágnak egy csomó 2-3 éves cuccot jövő nyárra! :-)

Haj: én is nagyon nagyon visszasírom a szőkét is meg a hajamat is. A hajam majd megnő, de annyira szőke már sose leszek, met 4 hetente fodrász, nem tudom, hogy azt hogyan oldanám meg, most 6-8 hetente megyek, még ez is necces.

Mindenkinek nagyon szép a régi haja, minenki növessze vissza!!!!! :-) MOzza, szerencséd, hogy nem vágattad le, megbántad volna!

Pumukli, mit mondott a doki a pöttyökre?

Szofi, örülök anyukádnak nagyon!!!!! A mazdának még utánajárok, de ha majd találkozunk személyesen meg is csinálom neked!
Vendég
 


Sziasztok!

Gyerek az éjjeli különszáma után aludt negyed7-ig, utána meg fél12-ig. Most a kenguruban szunyókál rajtam.

Netti,
nagyon csini vagy Te is!

Annus,
Neked hogy vált be a Chicco lenguru?
kaptunk mi egy Bebe confortot, de nincs olyan jó állapotban, lehet beszerzek egy másikat. A Prémaxx hordót meg eladom, nem vált be, Bogi nem szeret vízszintesben lenni :(

emese1979
 
 


Maumau
mi itt lakunk nem messze az ujpesti top shop-tól. Hétvégén is voltam ott dm-ben, de kik-et nem láttam. Már én is kiváncsi vagyok rá.
Jó a frizurád!

Annus
a 2. képen nagyon dögös vagy, de nekem a mostani hajad is tetszik.

Adraci
nem semmi, hogy magadnak fested. Nagyon jó!

Az én hajam is hullámos lesz, ha napon szárad, jó kis oroszlán leszek tőle :-) De néha hagyom úgy (lsd kép). Amúgy én is beszárítás után vasalom.
Kép
Több képet már nem rakok magamról :)

Mozza
most tértem vissza a régi színhez. Úgy gondoltam, hogy minek fizessek 2 havonta 10e körül a fodrásznak, ha úgyis itthon vagyok... Akkor még nem tudtam, hogy kijön házhoz és feleannyiba kerül.
pumuklii
 
 


Böbi
azt mondta a doki, hogy az utóbbi hetekben több ilyet látott. Nem tudta, hogy vírus vagy a melegtől. De mivel senkinek nem volt láza ezért valószínű a melegtől. Majának tuti attól indult el, de már durva volt, hogy az arcán, orrán, egész homlokán meg elvétve a testén is voltak. Vmi testápolót írt fel, meg fenistil cseppet. Reggelre már szebb volt.
Remélem holnapra még jobb lesz és nem kis Pöttyös Panka lesz az esküvőn :-)
pumuklii
 
 


panndi :D

pumukli

en is ujpesti voltam,fel eve nem :roll:
ott a kik meglepo modon :roll:
ma nyit... az eletro world vagy mi volt ott, annak a helyen!
(fressnapf mellett )
tokre meglepodtem, mert pont h itt beszelt rola mindenki, erre tok kozel nyilik egy.
nemtudom meddig vannak ott nyitva az uzletek?
18-19? mert ma szeretnek elnezni ha apa hazaer..

Netti
Kép
maumau
 
 


Adri,
ügyi vagy nagyon az otthoni fodrástkodással, nagyon ügyes férjed lehet :wink:

Annus,
szerintem is jól áll Neked a rövid haj!

Úgy látom, ez a haj téma mindenkit feltuningolt :) :)

emese1979
 
 


Én ma csokis masszázsra megyek 8)
Vendég
 


Sziasztok,

visszaolvasok, mert pár napig nem ment :)

látom haj téma van :) hát én is megbántam, hogy levágattam, de ha meg hosszú azt utálom :) mivel göndör én minden nap egyenesítem, ami a rövid hajnál könnyű ezért szeretem, de a hosszúval meg több mindent lehet csinálni. soha semmi se jó :)

nekem ilyen volt sokáig (ez régebbi kép, de mást nemtaláláltam a laptopomon)
Kép

na még egyet találtam, ez terhesség elötti
Kép

szóval én most növesztem vissza.

holnap mi is megyünk esküvőre. remélem nem lesz olyan szar idő, annyira szépséges nacit vettem , fel akarom venni :)

Kutyafüle,
mi most vettünk baby björnt. nagyon bejött. na nem mintha Álmossal lenne olyan gond, hogy nem bír bárhol elaludni, de ha ebbe belekerül, és véletlenül ébren van, egy perc alatt bealszik. még az én gerincem is bírja, olyan a kiképzése. mi második babakocsi helyett vettük.

na visszaolvasok.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Panndi
kiváncsi vagyok mi az, mire jó ez? Még sose hallottam ilyet.

Maumau
Mi 2006 óta lakunk itt Újpesten. Nagy előnye volt, hogy nekem 10 perc se volt munkába menni, meg APa is negyed óra alatt ott van a Nyugatinál.
Nem tudom a top shop nyitvatartását.
pumuklii
 
 


pumukli, mi meg azert valasztottuk dunakeszit most,mert kozel van ujpesthez :) a megszokas..

erdekel most nagyon ez a KIK.. sztem eljutok ma oda,akkor majd este megirom mik az uj szerzemenyek :D

Eszto!
sztem neked tok jol all a rovid is, de en a mostaninal rovidebbre nemtudnam vagatni. ezt a fazont viszont mindig vasalni kell, hogy kinezzen vhogy. ugyhogy csodas :roll:
de amig nagyon hosszu volt azzal se volt kevesebb gond szoval mindegy. novesztem :D

panndi
nagyon jo dolgod van :)
ram este es az easy shaper var egy fel orara meg a szobabicaj egy orara :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Panndi!
Szántódon merre felé van a KIK?

Samu születése előtt és is rövidebbre vágattam a hajam, bár előtte sokszor volt begumizva. Máté sokáig hajmacerálással aludt el. Már nagyon untam. Most már elég, ha mellette vagyok.
Nekem Máté keresztanyuja vágja a hajam ...

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Hogy bírjátok vasalni a hajatokat? Nekem nincs hozzá türelmem, pedig vettem célszerszámot. :roll: De tincsenként kínlódni, az biztos sokáig tart.

Csillagom ma:

Kép

Kép

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


gerbomoncsi: van egy Spar, egy dm, és mellette a kik.

pumukli: arra j, hogy jól érezzem magam :wink:

haj: én is vasalom, mert hullámosra szárad :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Jaj de jók a képek, a babák cukik, az anyukák meg csinik, akár hosszú, akár rövid hajjal :wink: :D

Nekem is hosszú a hajam, de mostanában semmi energiám beszárítani, kivasalni, amikor a melegben rögtön elkezd hullámosodni..... :?
Nekem régebben tök egyenes hajam volt, de a fiúk születése óta egyre hullámosabb.
Tényleg, aki vasalja és hullámos, a melegben nem kezd el izzadni és hullámosodni a hajatok?
Mert nekem ez a fő bajom, ahogy izzad a nyakam hátul, úgy göndörödik be.
pl. ezért is van állandóan összefogva nyáron, mert nem bírom, olyan sok és iszonyat meleg.

Én is minden nyáron le akarom vágatni, de aztán sose. Noel születése után 1 évvel kezdtem el növeszteni, de ennél hosszabbat nem szeretek, most olyan hátközépig ér.
Ja és én 2-3 havonta melíroztatom egy kicsit, de az áraktól én is el vagyok ájulva, 10E alatt nincs fodrász :evil:

HELP!
Szerintetek lehetséges, hogy Léna 6 hetesen lett hasfájós, vagy érzékeny arra, hogy mit eszek??????
Mert kb. 1 hete, 10 napja "elromlott" a gyerekem :(
1-2 napig alszik szépen, meg nincs semmi gond, de utána 1-2 napig tiszta nyűgi, alig alszik napközben, stb.
Most pl. 3. napja rossz napja van.......ma eddig 2x 45 percet aludt, ő aki előtte alig volt fent.
Az éjszakák egyelőre jók, egyszer kel hajnalban valamikor enni, olyan 8-9-ig alszik.
Viszont cserébe este egy hang nélkül elalszik, nincs semmi nyűgi.
Vagy a frontokat érzi? De eddig miért nem?

Az állatkertben végig sírt, totál káosz volt, alig vártam, hogy hazajöjjünk.....sík ideg voltam, mert a nagyokra nem tudtam figyelni, csak Lénára :(
Utána mondjuk délután telekakált 3 pelenkát, egy csomó törlőkendőt meg textilpelust és után beájult, de addig valami iszonyat sokat sírt :?

Valakinek valami ötlet????

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


a hajvasalás tőlem is nagyon távol áll, pedig öcsém nem tudom milyen meggondolásból azt vette nekem karácsonyra, egyszer próbáltam kb 3 tincsig jutottam :)

sissy Édua nekem most itthon van, de egyfolytában nyávog, hogy játszak vele :)

megyek én is nézelődök teszveszen, meg találgatom holnap mit kellene főznöm :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Anikó nagyon édes Blanka :)

barbapapa nem tudom mi az oka, de az én lányom is van, hogy kaja után alszik, de van, hogy szórakozunk meg büfizünk aztán újra kaja és aztán már nyűgös és a kiságyban alszik csak el, bár férjem a franciaágyon is be tudja altatni :), meg én már látom rajta, hogy mi a határ, na meg ő is dörzsöli nagyban a szemét, meg ásítozik :)

Most tutira a szelet érzik :)

panndi de jó neked :), egy masszázs nekem is jöhetne már meg egy csokiturmix is :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Barbi, nem lehet, h tényleg az idő? Blanka a nagy melegben alig aludt napközben, most meg mintha fejbekólintották volna. (Remélem, éjjel is folytatja.) :lol:

Mit tudtam meg az előbb! Lehet, h nektek ez abc, de nekem új, h a combiredőkből a csípőficamot lehet látni. :shock: Este meg is nézem a lyányom.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Barbi,
a lábiját huzogatja közben, meg feszül a pocija? Lehet ettél vmi olyat, de a frontra is érzékeny lehet...
Meg az is lehet, hogy ahogy egyre nagyobb, egyre inkább nyílik Neki ki a világ, kevesebb alvás is elég Neki.

emese1979
 
 


Ildi, köszi! :lol:

Szél? Vagy csak felétek?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Izzik a hajtéma:) Én is előkeresem akkor a régi frizurámról képet.. rövid, felnyírt, szőke hajam volt:)

Barbamama, szerintem oldódik a sárgaság, és emiatt nem olyan aluszékony Léna.. az alvós napokon pedig inkább a front miatt csuvsukál annyit szerintem.. de persze a kaki is megviseli, pláne, ha több adag jön egyszerre szinte.. Marci mindíg nagyon sír, mikor kakil.. és 2-3 naponta szokott csak...
vanni
 
 


oh, elírtam,sorry,Barbapapa:)
vanni
 
 



ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi, köv. körben ikrekre gyúrsz? :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó nem, csak meglepett a kocsi, és vannak itt ikres anyukák :)

nekem most ez tetszik :) http://www.teszvesz.hu/item682693272_ba ... os_uj.html

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Anikó a férjem minden nap elmondja, hogy "még szerencse, hogy nem lesz több gyerekünk" :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Jól néz ki! Vmi hasonlót később sztem nekünk is kell majd venni, mert a mostani szett sportrésze nem hiszem, h sokáig használható.
Ilyenek a férjek! Én nem nézhetek semmi rózsaszínűt, mert "a fiunknak nem lesz jó". :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 



Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Sziasztok!

Haj: nekem vörös minden árnyalata és szőke melírozott volt. Kb. hátközépig ért mindig. Aztán a terhesség alatt levágattam tépett, vállig érőre! Én nem bántam meg, mindenki szerint jobban áll, mint a hosszabb...

Böbi, tök jó fej vagy, köszi!

Pumukli, Csani is merő pötty, szerinted elvigyem dokihoz, vagy ráér kedden, ha megyünk...? Annyira nem brutál, de pöttyös mindenütt. A védőnővel beszéltem telefonon, szerinte a meleg, és hintőporozzam...

Barbapapa, szerintem is a frontok az okai!!!
Ésss van fodrász 10E alatt, Petrusnak is már megadtam a számát, ha érdekel, dobj egy privit. Pannónia u-ban van.

Pandi, ne haragudj, úgy vettem észre, hogy a tréfámmal megbántottalak, legalábbis nem aratott osztatlan teszést. Csak vicceltem! Örülök, hogy ilyen jó gyerekek a lányok, és tudom, hogy sokat melóztál, hogy ez így legyen. Nincs harag...?

Trixi, neked akartam valamit írni, de nem emlékszem, hogy mit...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: