Új privát üzeneted érkezett!

Korenka: klassz hírek,örülök!!! :D
Vendég
 


korenka: igyekszem :)

akkor most meg nyudodtatok , hogy minden rendben?

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


bnbeus: A kombinált miatt nem igazán aggódtam, de persze nagyon örülök a jó hírnek. :D
Ja és képzeljétek a méretei alapján 13+3 ma a kis pocok. De azért nem írom át a vonalzót, mert ez folyton változni fog....
korenka
Szár
 
 

 
 

Korenka szuper hogy minden oké babival :)

Viszont a főnököd érdekes :roll: én is ezért mondtam el bent nehogy másodkézből tudják meg :?
Drukkolok hogy simán menjen!

GG

Kép

Kép
gg
 
 


bogme:
képzeld írtam a dokinak igaz e a hír.
azt mondta igen uh ma du megyek is hozzá a rendelésre :)))

megbeszéljük milegyen :)

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Végül is ma megyek a 4D Genesisbe!!!! Felhívtam őket és kaptam időpontot..annyira izgultam hogy azt mondtam: "tudja én vagyok a down-kóros" Nem győztem kijavítani magam, hogy nem úgy értettem!!!

Szorítsatok kérlek!!!!

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Eddig 3 lány és 4 fiú tipp jött és az ismerősök körében is többet jósoltak fiút!!! :-) De persze a lényeg, hogy ne legyen down-kórra és egyéb bajra utaló jel..hiszen ez a cél!!!!!!!!!!!!

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Korybon drukk-drukk!

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Korybon: a Genesisben nagyon alaposak,tuti szépen végigvizsgálnak majd,és nem lesz semmi gond :)
Vendég
 


Sziasztok!

Na ma már én is vagyok. Szóval tegnap voltunk dokinál, és minden rendben. Biztosan nem tudta mondani, de azt mondta, hogy jelen pillanatban inkább fiúcskának gondolja ő, de biztosra (ha őkelme is így akarja majd) a jövő alkalommal mondja meg. szóval eddig úgy néz ki, hogy öcsikénk lesz :D

nancsa: Üdv a csapatban! :)

addisz: nekem nagyon tetszik így összességében is, jó választás.

gabrilio: hű ezzel a máshoz kötöm a nevet dologgal én is így vagyok, annyival szerencsésebb vagyok, hogy nem dolgozam és nem is dolgoztam ennyi gyerekkel mint Te :lol: így valóban nem egyszerű :)

brigi33: eddig úgy fest hogy már ketten viríthatunk kékkel :)

bnbeus: hogy vagy? keményedik még a pocid? pihensz sokat remélem!!!

Fúú én ma nagyon álmos vagyok, és a fejem is fájdogál, pedig főznöm is kellene és mosogatnom is...nagyon kéne... :?

Kép


Kép
norcs83
 
 


Norcs: gratu a fiúcskához :)
Később biztosan megerősítik majd :D

Nekem is fáj a fejem,és álmos is vagyok,de olvastam,hogy megint front van... :?
Vendég
 


Norcs:
köszönöm, ma alig keményedett :) igyekszem rengeteget feküdni,
már sajog is a hátsóm :) de a babáért mindent!

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


korybon : én is szorítok nektek!!

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


gabrilio: Gratula az UH-hoz. Én is ma voltam a genetikán.
CRL 61 mm, tarkóredő: 1,8 mm, lepény hátsó fali, mélyen tapad
Azon csodálkoztam, hogy hasi volt, mert a múlt héten a saját orvosom még hüvelyit csinált.

antekirt: De jó, hogy már érzed a mocorgást! Én is úgy várom.

bnbeus: Vigyázz magadra! Nálunk is no sex van. Én valószínűleg a nagyon erős köhögéstől barnáztam a múlt héten. Nem is gondoltam, hogy ilyentől is lehet. Védőnőm mesélte, hogy egy kismamája a dagasztástól vérzett be. :shock:

kisbeeka: „háton fekszem és beesik a hasam” – Ez nagyon tetszett! :P Nekem sajnos akkor sem lapos. :?

korenka: Örülök hogy minden OK. Főnököd nem semmi! Nálunk jól fogadták a hírt, velem együtt örülnek!


nancsa
 
 


nancsa:
hát igen, az ember próbál mindent megcsinálni mint előtte de be kell látni, hogy ez egy más államot :)

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Nancsa: nekem is már csak az a rész esik be oldalt,amit a méhem még nem foglalt le magának :lol: :lol: :lol: :lol:

Nagyon durván elkezdett nőni!!! :D :D :D :D

Lányok,én olyan boldog vagyok!!! Folyton nézegetem kis Majánk fotóját,és elképzelem,hogy az életben is ilyen tündéri bújós lesz majd :) És hogy fogja szeretni anyuciját :D
Vendég
 


Nancsa: én tudtam,hogy a genetikain többnyire hasival próbálkoznak,és ha úgy nem megy,akkor hüvelyivel,és utána úgy meglepődtem,mikor a terhesgondozáson a doki azt mondta,vetkőzzek,megvizsgál,mert már kezdtem szokni a gondolatot,hogy egy ideig már csak hason át néznek,de ő méhszájat vizsgált :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék hozzátok! 12 hetes vagyok, így sereghajtóként szeretnék részt venni a beszélgetéseitekben :D
Babonából még csak most kezdtem szétkürtölni a nagy hírt, ezért is még csak most jelentkezem be hozzátok!

Gratulálok minden babás topiklakónak!!

Rönééé



Kép
röné
 
 


Szia Röné,üdv itt :D

mesélj magadról :)
Vendég
 


szia röné! :)

Hát gratulálok mindenkinek az eredményekhez, végre mi itt a végén is örülhetünk ;)

Béka, lenyűgöz a hasad növekedése :)

korybon, nagyon drukk és nagyon gyere a jó hírekkel!

A munkahelyemen mától publikus a dolog :) Úgy beszéltük meg a zigazgatóval, hogy beszélek az ofőkkel én először, ahol tanítok. Hát mindenki odáig volt :) Édesek voltak nagyon :)

Holnap pedig megyek kombináltra!

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Gabi: köszi! :)

Ezek nagyon jó hírek!!! :)
Vendég
 


Röné Üdv itt! :)

és neked is gratulálok!

Hol éltek?hol fogsz szülni?van már gyerkőcöd?

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Hahó
17 cm-es egészséges KISFIÚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alighogy bekapcsolta az uh-t és megláttuk a babát, rögtön mindneki egyszerre felkiáltott: KUKIIIIIIIIII...végig mutogatta magát..szóval lesz egy fiam :-) Hihetetlen!!!

a 4D Genesis egy csoda...romantikus félhomály, gyönyörű lassú zenék szólnak a háttérben és olyan alaposan minden apró részletet megvizsgál, hogy nem találok szavakat..a szív 4 része, az agyacskája részei, a tüdeje stb-mindent megnézett, mindent megvizsgált és mondta egy csomó apróbb jel is utalhat Down-kórra (pl. rövid nyak, rövidebb combcsontok és hosszabb karcsontok stb.stb.)...szóval nagyon rendes a nő, nem is találkoztam ilyen szakemberrel, tényleg imádja a munkáját, a babákat és tényleg úgy beszél, hogy az az érzésem, az én magzatom a legeslegszebb....kerek a feje, mint nekem, hatalmas az orra és vékony a szája, mint nekem..de összeségében apa vonásait látom ( a lányomnál pedig egyértelműen rám hasonlított az uh-on is már)

1 héttel nagyobb, át is javítom a szülés dátumát, az uh-os is átírta...szóval augusztus 1 lett az időpont, de én tuti hamarabb fogom őt is megszülni (Boncsikám is 2 héttel hamarabb érkezett) nagy gyerek már most...mellső falon és nagyon mélyen tapad a méhlepény, kérdezte is hogy nem vérzek??? De nem szerencsére...és hogy 17 cm-es..hát hatalmas..ha belegondolok, a kislányom 51 cm volt mikor megszületett :-)

Szóval köszönöm, hogy ajánlottátok ezt a helyet!!!

ÚÚÚÚÚÚÚÚgy örülök..

És képzeljétek a kislányom kb. a vizsgálat 40. perce körül unta meg az egészet, de szerencsére vittem játékot, egy szirénázó buszt..bekapcsolta és abban a pillanatban befogta a kisfiam a fülét mindkét kezével..nem akartuk elhinni..még egyszer ugyanezt csinálta..és akkor kislányom mondta "ha nem szereti kistesóm ezt a hangot, akkor nem csinálom...:-)" Kép Kisfiúnk [/img]

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Na sikerült az új vonalzóm?

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


jesszusom korybon, gratuálok!! gyönyörű :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Korybon!

Nagyon szuper!!!Gratulálok a fiúcskához! :)
És hogy minden oké vele :wink:
Nagyon jó volt olvasni,tényleg 1m-el a föld fölött lebegsz most :lol:

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Sziasztok!

Korybon, gratula a kukishoz!!! Baromi jó a kép. :-)

Röné, üdv itt!

Képzeljétek kipróbáltam a kanalas-villás módszert! Kanalat választottam. Hát úgy legyen! :-D

Kép

Kép
antekirt
 
 


Antekirt szia :)
Kanalas-villás módszer?mesélj róla lécci :D

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Tanácstalan vagyok mit főzzek ma :?

Csajok!ti mit főztök?

GG

Kép

Kép
gg
 
 


sziasztok,

szép napot mindenkinek! :)

Korybon: nagyon örülök, hogy ilyen jó tapasztalataid voltak és hogy a babával minden rendben. gratulálok a kisfiúhoz :)

én ma frankfurti levest, meg makarónit eszem :)

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Gg, pequenino írta ezt a módszert. :-) Szóval tegnap barátnőmmel megcsináltuk, ő elrejtett két párna alá egy villát és egy kanalat én meg választottam.

Nálunk tojásleves és túrógombóc van.
Holnapra meg tökfőzeléket csinálok.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok!
Rég nem írtam, most bepótolom!
Eljött a várva várt péntek:anyu szülinapja!!! Az újaknak: a baba volt a szülinapi ajándék!!! Hát, volt nagy sírás-rívás, meglepődés-szájtátás... :lol: :lol: :lol:
Igaz, hogy az 5. unoka lesz, de anyuci egyetlen lányától azért mégiscsak ez lesz az igazi! :oops:
Hétfőn elmondtam a laborban is(munkahelyem), mindenki nagyon örült, és csodálkozott, hogy tudtam eddig titkolni...
Érdekes dolog, hogy mióta nem titkolom, nagyobb is lett a hasam...már nem bújik olyan mélyre :lol:
Nagyon boldog vagyok, mindenki kényeztet, gratulál, ölelget, meg simogat...imádom a várandósságot!!!!!!!!!
Pénteken voltam uh-on, hogy anyunak friss képe legyen, ma beszkennelem, és felteszem. 3D-s kép nincs, de szerintem ezek is jók! Az egyiken forma1-es pózban nyomja a gázpedált, a másikon meg imádkozik... :lol: :lol: :lol: Majd meglátjátok!
Ja, és gyönyörű a kobak, cseppet sem nagy (talán emlékeztek, 13. héten 2,4 helyett 3,2 lett),csodás kis buksija van! Én nem kértem, hogy nézzék meg a nemét, de szinte biztos vagyok a fiúban! Még kínzom magam a 19. heti uh-ig...
Üdv az újaknak, puszi a régieknek, most repülök jógára!

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Sziasztok!

Korybon
NAGYON GRATULÁLOK a kisfiúhoz!!! És persze a lényeg, hogy végre megnyugodhatsz, mert egészséges!!!
Hát igen, ez a kép tényleg egyértelmű és amit a 4D Genesisről írtál, azt csak megerősíteni tudom. Nem véletlenül ajánlgattam Nektek, ennyire alaposan, körültekintően még soha életemben nem vizsgált meg senki, mint ez a nő!
Azért a méhlepénnyel vigyázz, pihenj, amennyit csak tudsz, óvatosan a mozgással, takarítással, házasélettel...

Röné
Üdv a csapatban!
Ha van kedved bekerülni a táblázatunkba, akkor írd majd meg a szükséges adataidat.

Gabrilio
Tök jó, hogy elmondtad a munkahelyeden, innentől biztos könnyebb lesz a benti élet, figyelnek majd rátok :)

Norcs
Megelőlegeztem Neked a táblázatban a kék színt, max. később kijavítjuk ;)


Én holnap megyek a 18. heti uh-ra, reggel megkapom az afp eredményét, aztán irány az ultrahang. Drukkoljatok, hogy a lepényem már jó helyen legyen!

Kép

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Korybon!!!

Jajj, csodaszép kép.Ez aztán a KUKI!!!!
Végre gyülekeznek a fiúcskák is!!!
Nagyon örülök, hogy minden ok.Végre megnyugodhatsz!!!

Szia, új!
Agnes!
Hogy bírtad ki, hogy nem kérdezted?

Nálunk ma melegszendvics lesz csak.Tegnap zöldségleves-grízgombóccal+palacsinta volt.

Ma nagyon hideg van, de el kéne mennem a boltba, mert semmi nincs itthon.Várom, hogy legalább a 0 fokot elérje a hőmérséklet...

Beus!Nagyon sokat pihenj, és vigyázz Magatokra!

Korenka!Nektek is gratu!Ez igazán jó árban volt..

Norcs!
Most nézem, még egy fiú!!Na, lassan mi leszünk többen most meg...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Sziasztok!

Látom, szépen alakul a nemek közti eloszlás. :)

Nekem március 7-én lesz uh, majd 18-án a 20. heti genetikai szűrés. Remélem, hogy valamelyiken kiderül majd a neme. Marci amint lehetett, megmutatta (sőt, mutogatta), hogy ott van az a kukac. :D

Egyébként mikor még nem tudtuk Marci nemét, akkor csak fiú nevünk volt, most viszont csak lánynevünk van. Így lehet predesztinálva van, hogy lány lesz. :)

Tegnap voltam az integrált vérvételen (16. heti), péntekre lesz meg az eredmény (12. és 16. együtt). Meg a védőnőnél is voltam terhesgondozáson. Ő már a második itt. Szerencsére az első terhességet egészen Marci 2 éves koráig végig vitte az előző védőnő. Mindkettő jóval fiatalabb nálam és még nincs gyerekük. Először furi volt, de nagyon lelkesek, kedvesek, nem erőltetnek semmit. Szóval asszem szerencsém van.

Egyébként már jobban vagyok, még kicsit köhögök. Persze ráragasztottam a páromra, de őt még időben elzavartam orvoshoz, felírta neki is a gyógyszert, így rajta nem jött ki annyira. Nem hiszem, hogy egyedül megbirkóztam volna a terhességgel, betegséggel, Marcival és egy beteg apával. :twisted:

A hányásom is lassan csitulni kezd, már nem hányok minden nap, de azért figyelnem kell, hogy mit eszem, mert könnyen meglátogathat rókakoma.

Jöhetne már a jó idő!

H

H

Kép

Kép
hana78
 
 


húú Korybon! gratula a kukacoshoz!!!! :)
de jó, most nagyon irigykedem! :D
és szép a kép is!
Vendég
 


Addisz!
Bekerülhetek én is a táblázatba? Buvaragnes, 33 év, Győr, első baba, Szent Imre, aug. 10., Bercel/Cseperke
Köszönöm!

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Most vettem csak észre, hogy a szilvánkból mangó cseperedett!!! :lol:
Hol van még a dinnye! :lol:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Brigi!
Mivel első baba, nekem tényleg mindegy a neme! Azért a 19. héten rákérdezek, de ha nem mutatja, külön nem megyek el megnézetni. Ha "tudatni szeretné " velünk, úgyis tudni fogjuk! :P

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Nem tudjátok hogy lehet megváltoztatni a felhasználónevet? Ágnes a második nevem, most, hogy már nem titok, szívesebben használnám a Karolinát!

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Korybon: gratulálok!!!
Teljesen elérzékenyültem a sztoridtól!!! :)
Vendég
 


Buvaragnes
Már be is tettelek :)

Kép

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Üdv Röné!

koribon: Gratula a kisfiúhoz!!! Édes lehetett a kicsi, ahogy befogta a fülét.

addisz: Azta, már a 18. héten jársz?! Hogy megy az idő.
Betennél engem is a táblába?
nancsa, 30 év, Kazincbarcika, Zoló 4,5 év, DE OEC Kazincbarcika – Dr Szabó Sándor, augusztus 31.

buvaragnes: Nem is hallottam még a Cseperke nevet. Nagyon édes!

Én most vagyok túl a zöldbab főzelékemen. Jó kis menzás, nyami!


nancsa
 
 


Én ma még nem sokat ettem,semmi étvágyam napok óta :?

Tegnap minden vackot összeettem,hátha múlik az éhség,de nem.
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy így idepofátlankodok, segítsetek Lányok, kicsit el vagyok kenődve
Van köztetek valaki, akinek a 12. héten 2,1 mm tarkóredőt mértek?
Szeptember elejére várom a picurt, és tegnap voltam kombinált teszten az Istenhegyin, Hajdú drnőnél. 2,1 mm tarkóredőt mért, crl: 59,7 , amúgy 12+4 napos vagyok. Orrcsont látszott. Azt mondta ez még jó. A vérvétel jó lett 1:9500 (kb) a down-ra, a másik kettő is oké.
Meg is nyugodtam, de én hülye ahogy olvasgatok a neten, az látom, hogy mindenkinek 1,4-1,8 mm között van a tarkóredő, a 12. héten. Oké, hogy 3 fölött a gáz, de a 2 mm-t is már soknak számít, van ahol határértéknek írta valaki. Sőt olvastam olyan hozzászólást, hogy 2,4-nél is down-os volt a baba. Én parázom túl a dolgot?
Zsó
fzsofika77
Budapest
 
 


Zsófi: igen,Te parázod túl ;)
A mért értéked tökéletes,ráadásul a legeslegjobb helyen voltál,ami Magyarországon létezik,a legjobb szakembernél!!!!

Ha neki nem hiszel,másnak se higgy!!!
A neten meg sok baromságot lehet olvasni,úgyhogy bízz az orvosodban! :)
No para,tökéletes eredmény! :)
Vendég
 


Ne aggódj Zsófi, az érték még jó, tényleg 3 felett lehet gond, de az orrcsont talán még lényegesebb, mert a redőt el is lehet mérni, ha bemozdul a baba feje!

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Nancsa!
Egyenlőre mindenki hülyének néz, de nekem már régóta kiválasztott név, egy barátom lányát hívják így, és nagyon pozitív kapcsolásom van hozzá.
A legtöbb ember arcán látom a színlelt őszinte "de érdekes" mosolyt, de engem izgat, a lényeg, hogy nekünk tettszen! A Bercel sem egy gyakori név :lol:
Most mégegyszer elolvasva félreérthetőnek tűnik, Nacsa: nem rád gondoltam a színleléssel... :oops:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Ági: nekem tetszik mindkettő,szeretem a különleges neveket :D
Vendég
 


ez a része rossz a várandóságnak h végig izgulunk.
uh, afp... mindig van valami :)

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: