Új privát üzeneted érkezett!

Irdab,
neked is fiút mond a Jónás, de nálad holnap már le is tudják csekkolni, hogy igaz-e :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Irdab,
igen, az élesztőknél van a hűtőpultban. Sárga, és rá van írva, hogy teljes kiörlésű lisztből.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska köszönöm szépen. Apa szerint is az lesz mert amióta babás vagyok olyan jó ízűeket tudok böfizni :oops: , elötte ez nem volt jellemző rám. Meg a hátamon is akkora gugák jönnek ki, pedig a ragya nem volt jellemző rám, nem hogy még a hátamon :roll:
Igazából mindegy hogy fiúcska, vagy kiscsajszi lesz, csak egészséges legyen. De egyre jobban izgatja a dolog a fantáziamat.

baratodildi_ildi ugye?
Tudod a hátfájásod okát? Orvosnál jártál vele? Szegéynkém. Súly, hát én is diétázom, de rám is jön fel rendesen. De legfőképpen a "fantasztikus gyors" emésztésemnek tudhatom be. Tegnap, meg ma már ittam a salvus vízet is-nagyon sz@r- már bocsánat. De megint nem voltam 2 napig, és már muszály volt :roll: :roll: :roll:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 

 
 

Linácska,igen mi nem lakunk olyan messze egymástól! :) Holnap nem bánom ha lenne szép nagy hó,hogy lehessen egy kicsit szánkózni,de nem hiszem,hogy lesz.

Ildi,hát mi sem alszunk valami jól éjszakánként.De Lucus soha nem volt jó alvó :? Én eddig 2kg híztam a 7,5 hét alatt amióta tudom,hogy van babucika.Lucával is 14et híztam,de ott 3kg-val kevesebbel indultam.De mivel még nincs kiskönyvem,nem fogom megmondani,hogy mennyi volt a kezdő súlyom! :) Majd azt írják be,amit ott fognak elsőnek mérni:)
Nekem meg nincs most olyan étvágyam,mint kisasszonnyal volt.Eszem,eszem,de leginkább akkor amikor rámtör az éhség,de akkor jó sokat :?

Irdab,de jó lesz nektek holnap :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Én a 15 hét alatt kb 1-2 kilót fogytam :lol: Vagyis a 11 alatt, amióta tudok Pöttyről. Volt egy -4 is, csak valamennyi már visszajött. És olyan jó, már egyértelműen babás hasam van :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,cseréljünk már fogyás hízás ügyileg :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!
Irdab, stabil a hintaágy jó mélyen fekszik benne a baba és még öv is van amivel be lehet csatolni. Milu az elejétől fogva hintázik, apa fabrikált neki egy ajtókeretre akasztható lapot, amire feltettük mózeskosarastól és úgy lökdöstük.
A hintát vagy bölcsőt egyébként csak ajánlani tudom nektek, mert nem csak megnyugtatja a babát, hanem még fejleszti is a motoros agyfélteket ami a mozgásért és egyensúlyért felel. Nem tudom emiatt -e, de Milu 6 hónaposan felállt, és két hét múlva körbesétálta a dohányzóasztalt úgy, hogy kapaszkodott közben. Na, olyan ólába lett, hogy egy normál méretű labda átfért a térdei között :lol: :lol: Mostanra persze elmúlt, szépen kiegyenesedett, de nagyon helyeske volt.

Noki, hát mi jöhet még? :D Te magadra vállalod a topic kismamáinak az összes tünetét? Szerintem már nem nagyon jöhet semmi új, úgyhogy lassan tényleg vége kell legyen :)

Ildi, hátfájásom nekem is van :( De tényleg elviselhető, szóval ha ennyivel megúszom akkor egy szavam nem lesz.

Tündi, milyen cselesen oldod meg a kezdősúly kérdést :wink: Így tényleg nem fogsz sokat hízni!

Sissi, már én is akartam kérdezni, hogy mitől finn az a rakott krumpli?

Egyébként kéne megint pár kajaötlet. Egyrészt jövő hétre ebédnek, másrészt valami vendégváró egyszerű (nem asztalhoz ülős, csak ölben-tányéros) falatkákat kéne csinálnom párom nagyszüleinek. Segítsetek!

Anett, visszalapoztam a táblihoz, tényleg van pár ismeretlen név.
Vendég
 


irdab:
Zabkorpat probaltad mar. En reggelire azt eszem es teljesen rendben tartja az emesztest...

Linacska:
En is szeretnek cserelni veled.

tundi:
En Timivel 8 kiloval kevesebbel indultam, es a 22. hetig hiztam annyit, mint most, 2,5 kg jott fel... Kicsit elszomorit, mert ilyenkor meg nem hiztam szinte semmit sem. Mindenkeppen szigoritanom kell a dietamat. :(
Timi jo alvo volt novemberig, akkor valami nagyon elcsuszott :cry: azota nem az sajna, sokszor felebred ejjel, keresi a cumit, vagy meg kell simogatni es most mar ott tartunk, hogy ejfel kornyeketol mellettem tolti az ejszakat... es meg ott sem alszik nyugodtan vegig. :roll:

baratodildi
 
 


cscsi:
Fasirtgombocok uborkaval es kenyerrel. :wink:

Ja a derekam. Nem tudom mitol faj, doki nem tudja meg, a vedono meg legyintett ra... Nem folyamatosan faj, de szinte mindentol kijon, meg egy sima babakocsikaztatastol is... Elegge frusztralo, hogy ennyire kimelni kell magam, hogy ne fajjon. Szerintem csak attol faj, hogy no a mehem es a sulypontom allandoan valtozik es a gerincem is igy kell, hogy alkalmazkodjon, persze raert volna mondjuk 3-4 honap mulva fajni...

Kismamatornara senki nem reagalt a Szent Imresek kozul :roll: , aki itt van es olvassa az jar valamilyen tornara?

baratodildi
 
 


Cscsi,hát csak addig lehet csalni amíg nem megyek a védőnőkhöz :) 2kg még sztem nem olyan vészes csalásnak :oops:
Nekem is nagyon tetszik a hintátok,megkérdezhetem mennyiért sikerült beszereznetek,és hol?

Ildi,azért egyél ám,mert az sem jó,ha nem eszel...Nálunk is úgy kezdődött,hogy éjfélig a saját ágyában aludt,aztán mindig közénk kevredett,és most már ott alszik.A déli alvásnál sem akar kiságyba maradni,úgyhogy itt alszik a nappaliban az ágyon.Mostmár egyre biztosabb vagyok benne,hogy ő fog új ágyat kapni,hátha azt szeretné.Meg ha látja,hogy tesó is az ágyban alszik ott marad ő is.
Én nem járok tornára sehova.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Cscsi,jó ötlet a fasírt amit Ildi írt!:) vagy kis "katonák".Kenyérr rá pici fasírt gombóc,sajt,ubi..Hm..már meg is enném :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Bartoldildi,

megakadt a szemem a kismamatornán...

Én jártam a Szent Imrébe tornára a terhesség 28-32 hetében, nagyon jó, mindenképp ajánlom, elég sokan vannak, sokszor nagy a zsúfoltság, de megéri. profi a tanár, lehet tőle kérdezni mindenfélét, szívesen válaszol, nagy tapasztalata van. Jah, és ami még fontos, megtanít helyesen"lélegezni", illetve hogy hogyan kell majd a szülőszobán a kitolási szakasznál összpontosítani, nyomni, stb... szóval tényleg sok-sok érdekes dolgot tanulhatsz, felkészülhetsz, megnyugodhatsz is ezáltal, mert körülbelülre tudni fogod, mi vár rád a szüléskor. A tornát követően pedig előadásokat tartanak, arra is érdemes ottmaradni. ( tavalyi tapasztalat, hogy idén hogy alakul azt sajna nem tudom, de tervezem hogy elmegyek majd én is pár órára)

Andi

Kép
danidaniel
 
 


Cscsi,
nálam ma a változatosság kedvéért lecsós sült máj lesz :lol: Már vagy 3-4 hete nem is ettem.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska én is rá vagyok kattanva a májra, meg a paradicsomos cuccokra :lol:

Csilla: majd én is utánna nézek hól és mennyiért lehet beszerezni ezt az ágyikót, ha ilyen jó.
Én békönbe tekert májat tudnám ajánlani, vagy pizzát, vagy szenyókat, pl otthon készített tojáskrémmel, halkrémmel, körözöttel :lol: :lol:

Ildi, te hogy eszed a zabkorpát reggel? Én tejbegrízszerűen felfőztem, de nem minden nap eszem, de most ez sem segített. Sajnos én egy idő után immunis leszek arra is ami egy ideig bevált, nekem váltogatni kell

Derékfájás: az úszás lehet hogy jó lenne rá?

Én ma kínais kaját rendeltem.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Linácska,fincsi kajcsi lesz nálatok.Nálunk bableves+túrós tészta.

Irdab,békönbe tekert máj,az is fincsike.Luca szülinapjára csináltam.
az emésztéssel nekem is nagy gondjaim vannak :? Szinte semmi sem segít.Eddig a kűreggeli kakaó jó volt.Most már az sem...

Kép
Kép
tundi24
 
 


Irdab, ez a bacon-ös máj mekkora ötlet! Szuper, köszi!!!!!! Én közben nagy nehezem megszültem még a juhtúros gombát is, meg valami majonézes salit melléjük. Sajnos én fasírtot nem nagyon tudok :oops: szétesős lesz, vagy a fűszerezés nem sikerül, valami mindig elromlik :twisted:

A bableves is teszik jövő hétre :wink:
Linácska, biztos voltam benne, hogy nem hagyod ki a lecsós májat :lol: Már 3-4 hete volt, hogy elmentetek étterembe? Hirtelen úgy rémlett, hogy nem olyan régen ettél :lol:
Ezt a hintát a Brendonban (is) lehet kapni, Koala hintaágynak hívják. Én ott néztem meg mi mindent tud, de a Vaterán vettem használtam az új árának töredékéért.

Danidaniel, már rég voltál! Tessék gyakrabban jönni! :D
:lol:
Vendég
 


Csilla, csinálhatná hozzá tésztasalátát, vagy lencsesalátát, a franciasaláta mellé. :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Cscsi,
igen, a 12. hetet ünnepeltük az étterembe, szóval 3 hete volt. De holnap újra megyünk :lol: De ott már kihagyom a lecsós májat. Igazság szerint a sajátom jobban ízlik.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Irdab,
állítólag azért kívánja a kismama a májat, mert sok benne a folsav. Én sem tudtam, csak mikor másik fórumon megemlítettem a májimádatomat, ott mondták.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Lina:köszi,hogy megnézteda naptárt. Eddig mindenhol fiút mutatott, egyre jobban várom a márc 5ét.
Egyedül az inga mutatott lányt.

Finn rakott krumpli:darált húsi és krumplipüré kell hozzá.A krumpli pürét keté kell szedni az egyik felábe pirospaprikát vagy piros aranyat kell a tenni a másik pedig az egyszerű krumplipüré. A darált husit meg kell piritani só,bors majd gomba kell hozzá és petrezselyem.Jénaiba le kell tenni a piros kpürét majd a húsi a tetejére a sima kpüré és a tetejére hagymakarikat kell tenni.

Én ma gombalevest ebédeltem ill. a krumplit mivel maradt tegnapról.

Tümdi:megy a drukk neked a dokihoz.

Súly:én most -2 kilónal tartok. Igaz ez a diétának is köszönhető, bár Márkkal is +4 kilóval mentem szülni.

Tésztasalátát én is nagyon szeretem. :D

Alvás:Márk 1szer kell fel kb 2-3 körül akkor átjön hozzánk is itt alszik kb 1/2 8-8ig. Volt úgy,hogy átjött értem visszakisértem a szobájába és aludt tovább,de mostanában fel sem ébredek rá.Csak akkor ha cicit kér.
Vendég
 


A tésztasali nekem is eszebe jutott már. De az nagyon megszívja magát majonézzel, nem tudom csak az enyém vagy nektek is ilyen sűrű lesz? Van valami titka, hogy könnyű legyen?
Vendég
 


Sziasztok
Beszéltem a dokimmal ,hogy vérzek és egy két kis darab valami is volt benne!
Azt mondta,hogy nyugi...maradjak otthon és feküdjek és ennyi....
Vagy ha nagyon aggódnék akkor menjek ne a klinikára és ott az ügyeletes doki megvizsgál és bent is tartanak!
Na ez az ami nem érdekel.....csak csináljon már végre valaki valamit ,mert megőrülök ettől a vértől!
Ráadásul már megint görcsölgetek!
Csajok nem akarom elveszíteni a babámat!!!!!
Nagyon félek és most be is megyek a kórházba!!!

Puszi mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Noki, NYUGI!!!!!!
Az sem használ, hogy agyon aggódod magad! Tényleg pihenj, próbálj kellemes körülményeket biztosítani, képzeld el a babádat milyen lesz ha már megszületett, vagy milyen most a pocidban, és beszélgess vele! Mond el neki, hogy nagyon szereted, vigyázzon magára, és kitartás. Vannak ezek a vérezgetések, de ne aggódjon ő se, mert nem lesz semmi baj, te majd megvéded őt.
Hülyeségnek hangzik, de hidd el megnyugszotok mindketten. (Én tökre hiszek ebben a beszélgetésben, eleve a magzati korban teremthető kapcsolatban.) Állítólag ők ott bent már teljesen átérzik mindazt amit te érzel és ha attól félsz, hogy elveszíted akkor ő is félni fog.
Ha a kórház megnyugtat, akkor menj be és ott lazulj el, figyelni fognak rád!
Vendég
 


Csilla, az a lényeg, ha elkészülsz a tsalival akkor legyen leve, mivel utánna még beszív a tészta egy csomó nedvességet.
Én ha csinálok nagy adagot szoktam.
Na szóval úgy szoktam, h 2 db 1/2 l kefír, 2 db 1/2 l tejföl, ebbe rakok majonézt, mustárt, pici cukrot, citromlavet és pici borsot.
Ehhez az adaghoz kb 750 g tésztát teszek. Én leveles kockával szoktam csináldi, de persze mindenféle tészta jó bele.
Ezen kívül én rakok még bele újhagymát v. póréhagymát, párizsit v. gsonkát, főtt tojást, illetve kaprot, persze ezt sem kell bele tenni, ha nem szeretitek.
Én nekem ebben az adagolásban nem lesz száraz.

Sissi ez a finn rakotkrumpli nagyon jól hangzik, ki fogom próbálni, még nem is hallottam róla.



Linácska, én meg azt hittem a vas tartalma miatt kívánom :wink:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Noki,nem lesz semmi gond ne aggódj!!!!Babuci biztosan jól érzi magát odabent!De ha te úgy érzed menj be a kórházba!De apának mondd,hogy jelentkezzen már be,hogy tudjuk mi van veled,jó??????
DRUKKKKK!!!!!!!!!!!+++++++++++++

Sissi,jól hangzik ez a finn rakottkrumpli. Köszike a drukkot-nemsokára indulni fogok!

Linácska,és kigondoltad már,hogy mi fincsit fogsz enni holnap a vendéglőbe? :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Jajj Noki, igaza van Csillának, hogy próbálj megnyugodni. De ha úgy döntesz, hogy bemész, és esetleg benn tartanának elküldhetném a tel. számomat, hogy értesíteni tudjál minket arról, hogy hogy vagy? Mert mindenki nagyon szorít itt neked, én is! És ne is gondolj arra, hogy elveszíted ezt a babát, mert nem, a kezedben fogod tartani augusztusban :roll:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Linácska, minden hónapot megünnepeltek? Ez jó ötlet, asszem én is felvetem apának :wink:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Sziasztok! Szeretnék én is csatlakozni hozzátok, én augusztus közepére várom a babát! És nagyon hiányzik, hogy nem tudok 'hasonló helyzetben' lévő kismamákkal beszélgetni :? Előre is köszönöm:)
k_klau*
 
 


üdv köztünk Klau!Gyere és írj sűrűn!Mesélj magatokról!

Na csajok menek,este majd jövök,ha Lucát elrendeztem!

Kellemes délutánt mindenkinek! :) :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Klau:üdv itt. Irj majd többet magadról.

Noki:tényleg jobb hogy bmész a korházba.Remélem legalább a párod szól ,hogy mi van veled.
Olyan viszont az eszedbe se jusson,hogy baj van a babával.Vele minden rendben és veled is!!!!

Tündi:várunk a hirekkel.
Vendég
 


Szia Klau! Gratula a babádhoz, és üdv közöttünk! Mennyi idős a baby? Írhatnál magadról is pár szót, és gyere amilyen gyakran csak tudsz.

Tündi szorítok ezerrel, aztán várom az ifókat, meg a képet :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Noki,
kitartás, nem lesz semmi gond. Nem lehet, hogy az a valami csak a gyógyszer darabja??? Felírhattak volna neked igazán valami "fehéret".

Szia Klau,
üdv köztünk.

Tündi,
azt hiszem csárdagazda kedvence lesz, az roston sült husi, roston libamájjal, vegyes köret, és elvileg van hozzá gombamártás, de azt nem szeretem, nem szoktam kérni.

Irdab,
szerintem ez a holnapi a valentin napnak szól. Na meg annak, hogy ha délelőtt csavarogni akarunk neki öltönyt nézni, akkor esélyem sincs főzni délre, vagy egyre. Na meg van egy csomó üdülési csekkünk, ami június 30-ig jó, tehát nem nagyon üdülős időben, így legalább leesszük :lol:

Na megyek a törpicsért az oviba...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Noki
Ne add fel, hinned kell a kisbabádban !!! És ráadásul tegnap mondta neked a dokid, hogy a fertőzés miatt vannak ezek a vérezgetéses dolgok. Sőt azt is mondta, hogy a babával minden rendben !!! Meglátod, kilábalsz ebből a fertőzésből és minden rendben lesz. Nagyon drukkolok Neked és Veled vagyok !!

Klau
Üdvözöllek legújabb Kismami ! :lol:
Én is nemrég csatlakoztam ehhez a topichoz, de nagyon jól érzem magam itt, gyere te is jó sokat és mesélj magadról !

Lányok
Annyit beszéltetek ma a finomabbnál finomabb kajákról, hogy alig várom, hogy hazaérjek a munkából és felfaljam a hűtőt ! :D

Nekem otthon nincs netem, ezért legközelebb csak hétfőn jövök, addig is nagyon szép hétvégét mindenkinek !!

Kép
Kép
rilla_
 
 


Nálunk már megint szakad a hó, pár órája még ragyogott a nap.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Hazaértem.Minden rendben van.
CRL:61mm NT(nyakiredő):2,1mm Jó szívhang.
Uh alapján:13+2 napos,de nálunk utolsó menszitől számolják.
Kép

Hétfőn kell telózni pestre,hogy mikor mehetek a kombinált tesztre.Duphaston abbahagyhatom,már nem sok van,és szednem kell plusszba Cetebét.Márc12 és 20közt lesz AFP.
És egy hónap múlva uh megint :)

Linácska,itt is szakad a hó,de nem marad meg.Már megint fincsit fogsz enni! :) Én lehet rendelek melegszenyót,mert itthon nem tudok olyat csinálni,mint amit kihoznak.Meg bótba kéne ahoz menni,oda meg már nincs kedvem.

Rilla,hétfőn várunk!Szerezz be otthonra is egy netet! :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi,
gondoltam rád, hogy hóban vezethetsz.
Amúgy mindenhol utolsó mensitől számítják a baba korát...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Most annyira lefoglal a cicánk hogy nem is nagyon van időm benézni hozzátok.

Rilla:remélem én is hogy minnél hamarabb rendbejön a macskuszunk mert úgy bánt hogy nem olyan vidám cica mint azelőtt :cry:

Irdab: mi ezt a babakocsit választottuk

Kép kocsi

és hozzá a hordozó amihez van lábzsák, amit nem sok hordozónál láttam idáig
Kép hordozó

egyébként mózeskosár is van hozzá ami téliesíthető és nyáriasítható

Kép
Vendég
 


Még egy pár kép abból a fajtából: Tako-Difter
Kép kocsi
Kép hordozó
Kép kocsi
Kép hordozó
Kép kocsi Kép hordozó
Kép
Vendég
 


Kép kocsi Kép hordozó Kép kocsi Kép hordozó

Kép
Vendég
 


na ez megőrűlt, tehát a zöld kocsi
Kép kocsi

Kép
Vendég
 


[quote="linacska"]N írta:linacskaálunk már megint szakad a hó, pár órája még ragyogott a nap.


Nálunk igazán élvezetes az idő... meleg, napsütés... nem is hiányzik a tél :wink:

Irdab
Informatikával foglalkozom... :wink:
Vendég
 


Noki
:cry: :cry: :cry: :cry:

Klau
Üdv a csapatban!
Írj sokat!

Piroska
Miért olyan fontos, hogy legyen a hordozóhoz lábzsák? :roll:
Augusztusban nyár van...télre meg lehet, hogy ki is növi...

Én nem hiszem, hogy bébit sokat fogom hordozóban hurcikálni :oops:
Nem vagyok annyira kierősödve :cry:
Az unokaöcsit próbáltam vinni... nem is áll igazán kézre és nehéz is...
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Noki: remélem nem lesz semmi bajotok és megy a drukk ezerrel. De én bízom benne, hogy csak a bacitól van. Nekem is volt és gyógyszer mellett elmúlt. Szorítunk.

Lányok olyan finom kajcikat írtok nekem soha semmi jó nem jut eszembe. De nekem most hagyma mániám és ketchup mániám van. De a lecsós májacska nagyon jó hangzik, hogy kell elkészíteni?

M?egint rámtalált rókakoma és nem érzem magam jól ezért nem voltam most pár napig de olvaslak titeket csak írni nincs kedvem.

Kép
Kép

Üdv
Bea
beusmimi
 
 


earhart: azért merem remélni hogy 4 hónaposan még nem éri el a babócánk a 13kg-ot, ugyanis a bébihordozó addig használható. Meg nekünk azért is volt fontos mert a kocsiba is be tudjuk rakni, mert 13kg-os koráig csak ebben tartható a kocsiban. Jó mondjuk van olyan autósülés ami 0-18kg-ig jó de kérdezem én egy ilyenbe
Kép ülés

te hogy rakod bele azt a csöpp kis gyereket??

Kép
Vendég
 


earhart: egyáltalán nem volt fontos hogy legyen hozzá lábzsák de ha 15ezerért még azt is kapok hozzá csak örülni tudok neki, mivel a szomszédék majdnem 30ezerért vettek és csak egy sima egyszerű hordozó ebben pedig még fejvédő is van.

Kép
Vendég
 


Piroska,
a hordozót nem fogod tudni használni 13 kilós koráig a babának, csak tényleg olyan 7-9 hónapig, mert hosszra fogja kinőni. Lili 13 kiló még két évesen sem volt, de viccesen nézett volna ki hordozóban. Amúgy a rendesen kitalált 0-18 kilósba be lehet ám kötni, ami rendesen dönthető. De jobb, ha előbb 0-13, utána 9-18, esetleg 9-36 kilósat vesz az ember.
Hú, még akartam valamit írni, aztán jól el is felejtettem.
Ja, megvan. Amikor újszülött még nagyon a pici, akkor még a hordozóba is érdemes tenni egy kis vékony párnát a gerince alá, hogy kicsit egyenesebb legyen, mint a hordozó görbülete, és eleinte 20-30 percnél nem lehet benne többet. Mi nem is abban hoztuk haza a kórházból, az út több, mint 20 perc.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Piroska, Milu még csak 11 kg, de már tavaly év elején kinőtte a hordozót. Abban hurcibálni én sem tudtam, mert iszonyat nehéz és nem esik kézre a fogója. Nálunk a kocsiban volt non-stop és a gyereket csak az autókázás alatt tettük bele.
Azért remélem nem vettük el nagyon a kedved, alapjában véve jó dolog a hordozó, de nem fogod tudni igazán kihasználni.
Vendég
 


Csilla: miért vettétek volna el a kedvem? Én spec biztos sokat fogom használni mivel ha mennem kell valahová és pont olyan helyre ahová a babakocsit sajnos nem tudom bevinni muszáj hordozóban vinni, kézben mégsem vihetem. Főleg így hogy csak 1 nagymamira számíthatok és a férjem sem lesz mindíg itton kénytelen leszek egyedűl megoldani. De ahogy te is írtad látod már van egy dolog ami miatt szükséges, a kocsiba. Ez különben nekem most úgy esik mintha azt írtátok volna hogy minek a babkocsi?! De bocsi én csak egy 22 éves tapasztalatlan kis bige vagyok.
Vendég
 


Beus,
a lecsós májat én úgy csináltam, hogy pirítottam olajon hagymát, aztán abba beledobáltam a májakat, 5-6 perc alatt megsül, mert én apróra vágtam.
Aztán csináltam valami lecsószerűséget, de igazából csak összesütöttem hagymát, paprikát, paradicsomot, nem volt igazán leve, én így jobban szeretem.
Meg főztem hozzá egy kis krumplit. Ennyi, 20 perc volt az egész.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


linácska: egyébként nem azt írtam hogy a 13kg-os gyereket ha tetszik neki ha nem bele fogom tuszkolni a hordozóba. Én csak azt írtam mivel mindenhol azt írják hogy 13kg-os koráig használható.
Egyébként a szomszéd is a hordozóban hozta haza a gyereket mégsem lett semmi baja.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?