Új privát üzeneted érkezett!

Türelmes vagyok, csak azért olvasom, mert nekem ilyenekről gőzöm nincs, hogy mikor van petezsák, abban baba, mittudomén, kínai az egész, és ők most járnak ilyen vizsgálatokra.
Reméljük, köv. héten eláll a jó piri! :D

KépKép
benó
 
 


Laptetttttőőőőőőőőőőő! :D :D :D :D :D Bocsi!!!! :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Zsuzsi, te nem tétlenkedsz! Én még nem csináltam semmit, mióta felkeltem! :oops:

KépKép
benó
 
 

 
 

Kész a csibepörköltöm, most főzőm a tésztát, aztán zöldségleves és saláta-saláta.

Kép
muzsuzska
 
 


Gratulalaptetőhőz!!!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Aranyos a gólyád. :D Hogy van Királyfi? :D

KépKép
benó
 
 


Nincs valami ötleted, iszonyúan bezsírosodik a hajam 3 naponta kell mosnom. Már vettem sampont zsíros hajra de attól se lett jobb.

Kép
muzsuzska
 
 


Köszi. :D Fáj a fejem, de most nem várom meg a hányást, inkább beveszek egy gyógyszert.

KépKép
benó
 
 


Hellóka! Látom már pörögtök. :D

Kép
flóra 11
 
 


Köszi jól van! A gólyát le kéne cserélnem csak nem tudom mire??!!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Flóra!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Hú, nem tudom, sajnos, valamelyik gyógynövénynek a leve biztos jót tesz, de gőzöm nincs, melyiké.
Pattanások is vannak még?

KépKép
benó
 
 


Helló, Flóra! Pont most akartam lelépni, de Isten őrizz, mikor így összejöttünk hárman is! :D :D :D :D
Ne cseréld le a gólyát, olyan aranyos!

KépKép
benó
 
 


Pattanások elmúltak! Azt mondta a fodrászom ezt is a hormonok csinálják!

Kép
muzsuzska
 
 


Nekem tegnap fájt a fejem!

Kép
muzsuzska
 
 


Tegnap volt egy ilyen szituáció:
Az egyik lány mesél:
- Végre találkoztam egy fiúval, akivel már gondolkozunk a babán....

Erre a 20 hetes kismami:
- A gyerek nem a gondolkozástól lesz! HIHIHI!

Ez valahogy nekem nem tetszett, szerintem csúnya volt. :evil: :evil: Szerintetek csak ki van hegyezve a fülem az ilyenekre? Őszintén.

KépKép
benó
 
 


Gondoltam, hogy a hormonok vannak ott is. :evil: Nem jó a fejfájás, utálom. :evil:

KépKép
benó
 
 


Benó szerintem mi mindent máshogy fogunk fel!

Kép
muzsuzska
 
 


A hastáncon meg azt mondták a többiek (mindegyik anya), hogy direkt úgy állítom be magam, mintha valami bajom lenne (hipochonder jelleg), tehát azt gondolom magamról, tuti, van valami bajom, és ezért nem jön össze. Mert még az egy év nem telt le, miért nem várok. Én meg azt mondtam erre, hogy lehet, hogy összejönne hamar, ha kitalálnám az okát, így meg lehet, hogy várhatok 5 évig, és utána kiderül, hogy mondjuk, kutyakakit kellett volna szedni lóbabbal, és össze is jött volna. Na.

KépKép
benó
 
 


Lehet, hogy mindent máshogy fogunk fel. :wink:
Mesélj valamit, unom magamat már.

KépKép
benó
 
 


Szerintem elmegyek, veszek kaját. Puszi, majd még visszajövök kicsit, ha hazaértem.

KépKép
benó
 
 


Mit meséljek??Semmi jót nem tudok!!!!!!!!!Fut a lakás, a konyha romokban, sietek főzni. Délután munka!

Kép
muzsuzska
 
 


Megyek rendet rakni ha sikerül!

Kép
muzsuzska
 
 


Oké, akkor én mesélek.
Szépek lettek a torták, és finomak is! Képzeljétek, az egyik csak 2 tojásos volt, és mégis finomabb volt, mint a többtojásos! Olyan jó puha tésztája volt, pedig az el is mászott, képzeljétek, a kocsiban is! Mert annyi eszem volt, hogy ráraktam a marcipánrózsát még itthon, és utána az csúszkált rajta, és ráadásul fehér volt, és fehér foltot hagyott maga után a piros tortazselén! :oops: :roll: :oops: :oops: Aztán megkértem az éttermeseket, hogy fújjanak rá tejszínhabot, amikor behozzák. Úgy már kinézett valahogy! :lol: :lol: :lol: De vicces volt ám!

KépKép
benó
 
 


Bocsi, közben főzök is, a párom is időközönként érkezik meg újra elmegy...
De itt vagyok. :D

Kép
flóra 11
 
 


Míg felöltözöm, addig én is.
Tegnap megint felfázásérzetem volt, megittam egy csomó mezei zsurlóból készült teát anyuéknál. Most meg olyan szurkálós érzésem van a bal oldalon belül, értitek.

KépKép
benó
 
 


Benó, tegnap óta engem is syurkál a bal oldalamon, pedig ott nincs is semmilzen syerv, csak a belek.

Kép
flóra 11
 
 


A tortáid pedig biztosan fantasztikusan nézek ki. Nem számít, hakicsit csúszkált rajta a rózsa. A szecesszióba belevittél egy kis avantgardot is. :D

Kép
flóra 11
 
 


Kimosott a mosógépis, mehetek teregetni.
Már hajnaltól fenn vagyok. Elszórakoztunk a párommal :oops: ,aztán hétkor keltem. A párocskat csinált nekem reggelit, így kötelező volt enni.

Kép
flóra 11
 
 


Azóta meg főzök. Már annyit főzök mostanában, mint egy üzemi konyhán. De holnap 100%, hpgy nem lesz gáz. Holnap nálam szerelika csöveket. Aztán egész héten a fene tudja, hogyan alakulnak a dolgok. Inkább ma főzök egy regimenttel.

Kép
flóra 11
 
 


Na, tessék.Én mindig így vagyok, hogy mikor időtszakítok fórumozásra, akkor mindenki elmegy. :(
Habár tegnap Szilzivel sokáig bírtuk.

Kép
flóra 11
 
 


Aranyos a párod neked is. :D
Bevettem egy fejfájás elleni gyógyszert, remélem, nem lesz baja a gyermekemnek tőle.
Nem lehet, hogy a pete szúr?

KépKép
benó
 
 


A pete szúr. Na, mindegy. :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Elküldöm a lánynak a pp-t, aki nem volt ott, akiről írtam. Úgyhogy most csatolom hozzá a zenét is, még egy szám van, azt megvárom, utána megyek, veszek kaját, mert éhen halok, ti meg itt irkáltok a finomabbnál finomabb kajákról.

KépKép
benó
 
 


Na, mi van? Hova lettél? Tessék, az előbb te kerestél minket! :D

KépKép
benó
 
 


A mai ebéd az kész: Zöldségleves, grillcsirke,krumpli, vegyessaláta.De ez még tegnap elkészült. Jövő hétre készítettem még tegnap egy savanyú, kapros krumplilevest. Ma már főztem gulyást. Most fő a tészta,ebbőlkáposztás kocka lesz. Aztán még csinálok egy zsemlyefelfújtat, és kétféle sütit. Egy mézeskalácsot és egy gyümölcsöset. Remélem pár napig elég lesz ennyi kaja. Vagy szerintetek még mást is készítsek?

Kép
flóra 11
 
 


Na, látod, ezért nem fogsz utolérni hsz-okban! :D :D Mert eltűnsz! :D :D

KépKép
benó
 
 


Na, jó, visszavonom. Utolérsz. :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Itt vagyok, csak írtam, meg kimentem megkeverni a tésztámat. :)

Kép
flóra 11
 
 


Barátom, ennyi kaja! Éhen halok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szerintem mást ne csinálj, esetleg csak akkor, ha a felét el akarod küldeni nekem!!!!!!!!!!

KépKép
benó
 
 


Ti mind olyan tökéletes háziasszonyok vagytok!!!! Főztök rendes kajákat, nem csak sütiket, takarítotok, biztos még ablakot is pucoltok! :shock: :shock: Mikor foglak utolérni benneteket! Persze még az akarat sincs meg bennem, mit sírok.

KépKép
benó
 
 


Benó, ha megerőltetem magam,biztos utolérlek, de az lehet, hogy rámegy a kapcsolatom. :D így is mindig mikor hallom,hogy jön a párom, gyorsan becsukom a notebookot. :D

Kép
flóra 11
 
 


Szilzi, Évi, mondjátok, hogy ti nem vagytok ilyen jó háziasszonyok! Plíz!!!! Tancsu, te is jó háziasszony vagy, mi? Na, jó, igazatok van, így is kell ezt csinálni. Csak szegény Gyurika tett ilyen rossz lóra. :wink: (fancsali kacsintás)

KépKép
benó
 
 


Benó, adok a fiamnak enni, mert azt mondja, hogy nem talál a hűtőben semmit. Na ilyenkor rohanok fejjel a falnak. Férfiak....

Kép
flóra 11
 
 


Ja, én is bezárom, ha jön a Gyurika, csak én gyorsabban tudok írni, mint ti (állítólag), meg ugye, most pl. nincs itthon, ja, és én számítógép előtt ülök egész nap, és a gyerekeket hajtom, tehát írhatok. Előnyök, előnyök.

KépKép
benó
 
 


Egy francokat vagyok tökéletes háziasszony! Húsvétra pl. én sem mostam ablakot,mert azt mondta a házi néni, hogy húsvét után ablakcsere lesz. Erre sehol semmi mozgás.

Kép
flóra 11
 
 


Etesd meg a gyermekedet. :D És ne idegeskedj rajta. Te akartad! :D :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Nálunk folyamatosan ablakcsere van!!! :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Hát igen. A gyorsírás az nagy előny. Én csak két három ujjal kalimpálok itt magamnak.

Kép
flóra 11
 
 


Nem a gyerek miatt vagyok ideges, hanem hogy az ember egy halom kaját bekészít, ő meg azt mondja,hogy nincs mit enni, üres a hűtő. :evil:

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?