Új privát üzeneted érkezett!

No, most meg beborult! :evil:

Vettem egy kis húsvéti díszítést, meg is csinálom ma a szobánkat, hogy jöjjön a hangulat!! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Na már itthon is vagyok... Nem csinált semmit, azon kívül hogy jól megnyomkodta :evil: Adott gyógyszert, hogy hétfőig szedjem, mert be van gyulladva és igy nem szeretne hozzányúlni, mivel betojnék a fájdalomtól... :roll: Hát majdcsak kibírom hétfőig. Akkor meg vagy gyökérkezeli, vagy kihúzza... azt hiszem az utóbbit választom, mert semmi kedvem vele szenvedni, és amúgy is vagy 8 éve rossz....

Kép
encsike87
 
 


Igen, hallottam már ilyet, hogy ha be van gyulladva, akkor inkább nem nyúlnak hozzá... :roll: Miért húzatod ki? Gyökérkezelés, aztán rá egy ragasztott tömés, és akkor legalább nincs ott egy foghely. Hátul van?

Kép
Kép
tabati
 
 

 
 

hátul van igen... azért huzatom inkább ki, mert a fele le van már igy is törve... és mire még ezt gyökérkezeli stb.. akkor sem lesz hosszú életű. És amilyen szerencsém van, tuti a terhesség alatt kéne kihúzni... inkább akkor most túlesek rajta

Kép
encsike87
 
 


Encsike: Én is így jártam két éve.... én is kihúzattam inkább :roll: :roll: :roll: És tényleg bevált szokás, hogy először lelohasztják a gyulladt fogat és majd csak után kezdenek vele foglalkozni :wink: Jobb is :lol: :lol:

Hogy telik a mai nap, lányok?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja, hát ha le is van törve, akkor tényleg nem érdemes. Engem egyszer még arra is rá tudtak beszélni, hogy betömték a bölcsességfogamat, aztán még utána is fájt, akkor meg gyökérkezelni akarták. Na, hülyének azért ne nézzenek. Irány a szájseb. ott rögtön ki is húzták, arról meg már meséltem. És a másikat is azért húzattam ki, hogy nehogy terhesség alatt durranjon be. Állítólag a röntgenen látszik, hogy még egy bölcsességfogam van az íny alatt, úgyhogy egyszer majd az is ki fog bújni valamikor sajna. :evil:

Kép
Kép
tabati
 
 


Na hát az én bölcsességfogaim a legdurvábbak akkor... Ugyanis nekem mind a 4 (mostmár csak 3) az inyem alatt van, és nincs helye kibújni.... magyarul ki kell őket műteni.... de mindet akkor ha majd fáj, addig semmiképpen sem, ugyanis szörnyű érzés amikor az ember állcsontájból szedik ki a fogat, úgy hogy a 7. fog gyökerébe be van akadva :?

Kép
encsike87
 
 


Encsike: Fúúúúúúúúúú..... részvátem hozzájuk.....

Szerencsére nekem mind a négy bölcsisségfogam kint van. Ész nem is vettem észre, hogy mikor jöttek ki. Az egyiktől már én is megszabadultam.... nagyon lukas volt és nme volt értelme megmenteni :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok,újra itt. Csak képzeljétek megjött az új ágyunk,azt hozták fel, meg elvitettem a régit.És úgy elfáradtam,hogy ledőltem aludni.
Jobbulást Encsi, biztos használ a gyógyszer. Amúgy bátrak vagytok!Én nem merném kihúzatni a fogam. Még a töméstől is féltem. Bár mostanában már attól nem.
Ósio,Encsi,Zsuzsa és Tabati is ismerősöm már. Hogy talállak meg?
Az én adataim az IQ-t kivéve, hisz az nálam mérhetetlen... :lol: 170, 55, 90, 67, 97
kutyafüle
 
 


K. Mónika a nevem. :wink:
Vendég
 


Kutyafüle: Akkor szerencsés ágyfelavatást nektek estére :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma hogy vagy?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszi Zsuzsa! Ágyfelavatás stornó ez tuti,mert még mindig vacakul vagyok.Nagyon köhögök,meg hőemelkedésem van,meg rossz a közérzetem. Most nem sok mindenhez lenne kedvem,ahhoz aztán végképp nem.:(
kutyafüle
 
 


Hát akkor pihenj sokat, igyál sok folyadékot, méz, alvás, és ne kelj ki az ágyból :lol: :lol: :lol: :lol: Viszont akkor remélem, elég kényelmes ágyikó egy jó nagy alváshoz 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Encsi,Tabati!Hol vagytok.Meghülyültem,de eltűntetek az iwiwről az ismerőseim közül. Lehet ez?
kutyafüle
 
 


Ja nem megvagy. Hogy lehetek ilyen hülye?
kutyafüle
 
 


Kutyafüle: Ott vannak, nem vesztek el biztosan!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát, úgy tűnik, mindenkinek van most valami baja. Nekem kiújult megint a hólyaghurutom, délután már percenként kellett vécére mennem. Szerencsére ma délután volt a nőgyógyászomnak rendelése, így elszaladtam hozzá. Azt mobdta, ez hajlam kérdése. Persze, írt fel gyógyszert, de azt mondta, hogy legjobb gyógyszer erre a bébiszülés. :D Hát, kösz, kissé hosszú terápia lenne. :D

Kutyafüle, jelölj ám be, ha megtalálsz!
Mindenkinek jobbulást, neked is Kutyafüle, és neked is Encsike!
Most ne haragudjatok, de megyek, befelé az ágyba!
Jó éjszakát mindenkinek!
Vendég
 


Ósió: Jobbulást neked és szép álmokat :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó reggelt!

Kuzsanna, köszönöm. Igen jól aludtam az éjszaka, el is múlt ez az erős pisilési inger, főleg az a szúró, égő, csipő féjdalom, ami ennek a kísérőjele. De a gyógyszert be kell vennem, az meg öt napig tart.
Most elhatároztam, hogy ha befejeztem a gyógyszert, ráállok egy-két ülőfürdőre. Egyszerűen elképesztő, hogy mennyire érzékeny vagyok az ilyen bajokra, ráadásul azt is konstatálom, hogy ha éjjel-nappal meleg takaróba bugyolálnám magamat, akkor is előjönne. Ha nem a petefészkem gyullad be, akkor a hólyagom. Ráadásul ezen a héten alig voltem kint, szóval érthetetlen. De az biztos, hogy nem járja, hogy 2-3 havonta kell orvoshoz mennem.

Tényleg, mit szóltok a vizitdíj és a napidíj eltörléséhez? Ahhoz képest, hogy még egy éve azt mondták, hogy ez az egész csak pár milliárdos bevétel lesz, és ennél fogva nem tényező, hanem csak inkább szemlélteti, hogy az eü. nincs ingyen, most már lassan ott járnak, hogy eltörtlésével összeomlik az egész eü. rendszer.... nagyon következetesek, mondhatom.
Úgy látszik, roppan kevés ember volt megelégedve ezzel az új rendszerrel.
Vendég
 


Sziasztok!


Ósió, nekem a hólyaghurutom több mint egy éven keresztül 3 hetente előjött... De senki sem adott olyan gyógyszert ami elmulasztotta volna... ráadásul én már olyan szinten rosszul voltam tőle, hogy olyan is volt hogy vért pisiltem. Kb 7 dokinál voltam és csak fogták a fejüket hogy mi lehet... a vizeletvizsgálat általában fehérje, vér, gennyes.... De hát ezzel semmire sem mentek, sőt sokszor negativ lett... Aztán úgy döntöttem, hogy abbahagyom a fogigátlót, és azóta talán egyszer vagy kétszer volt ilyen hogy csípett volna, de akkor is csak egy egy pisilésnél... Viszont nekem is azt mondták, hogy akkor van esély, hogy elmúljon, ha szülök. Ugyanis az ilyen fertőzések a nyálkahártyában vannak, és azt vagy szüléssel, vagy valami drasztikus mődszerrel lehet megváltoztatni... Hát akkor már a kellemest a hasznossal: szülés :):):)

Kép
encsike87
 
 


Hali

Látom mindenki betegeskedik. Visszaolvasgattam, de sajnálattal közlöm, nem minden maradt meg. Hörgőgyulladást kaptam. :( Minden nap injekció, hogy kapjak levegőt, és lehúzza a gyulladást. A doki fiatal, eléggé udvarlós, de a pénteki szurit nagyon rosszul adta be, még mindig sajog a fenekem. A párom szerint azért csinálja, hogy nézhesse a bugyimat :P
Az e havi hőmérséklet mérést dobhatom a kukába a betegség miatt. Hétfőn megyek az új nőgyógyászhoz, nagyon izgulok. Rod mondta, hogy elkisér, de a vizsgálatok alatt nem lesz benn, nem bírja elviselni, hogy idegen pasi "turkáljon" bennem.

Mi most szerdán voltunk három évesek, és kettő és fél éve élünk együtt. Ünneplés elmaradt, mert ügyeletre vitt aznap este a befulladás miatt.

Méretek: IQ 138 Magasság 165, súly 93 méretek 118-95-105 eléggé deformált :( de hát ez van. Rod 188 cm magas, és néha az idegeimre megy a dumájával. Pl abszolut nem érdekli, hogy milyen fulladási rohamaim vannak, kaja legyen az asztalon. Az anyósommal viszonylag kijövök, bár most, hogy beteg vagyok inkább elutazott, minthogy itthon bármit is segítsen :( Mindegy, megoldom.
Vendég
 


Rod? Az minek a becézése?

ósió!

Hát neked aztán tényleg sűrűn kijön ez a hólyaghurut... :roll: Sajnállak, mert nekem szerencsére egyszer volt, aztán még egy darabig kiújult, de azóta nem. És ráadásul nekem enyhe volt, semmi genny, meg vér sem, és még úgy is kapartam a falat.

encsike!

Nem semmik a bölcsességfogaid! :shock: Csak nehogy várandósság alatt kezdjen el fájni!!

Az egyik kolléganőmről kiderült, hogy 5 hónapos terhes. :lol: Azért derült ki most, mert eddig én nem vettem észre. De szerintük csak én egyedül nem vettem észre a többiek már mind tudták. :shock: Na, tessék, méghogy ez a téma foglalkoztat csak! Még a várandós ismerőseimet sem veszem észre, pedig kiszúrják a szemem a nagy hasukkal! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Encsike, Tabati!

Hát nálam ez nagyon érdekes. Semmi bajom nem volt tegnap, nem éreztem semmit, aztán egyszer csak délután hirtelen rámtört a pisilhetnék, de már akkor éreztem, hogy ez nem rendes, hanem oylan beteges inger. Elmentem, hát persze, alig jött egy csepp. De egyszerűen nem vagyok képes felfogni, hogy felfázás lehet a dolog mögött. Ez egyszerűen lehetetlen.
Na, nálam épp a fogigátló abbahagyása után jelentkezett, most februárban. Meg most, márciusban. Egyébként a mamám ilyen érzékeny még mindenfajta nőgyógyászati-felfázós dologra.

5 hónapos terhes...hát, azt már észre lehet venni, de télen pulóverben, talán nehezebb. Főleg, ha nem egy sudár teremtés a kolléganőd. Na, majd nagyot néznek, ha te is azt leszel! :D

Anuk, jobbulást! Egyszerűen mindenkit ledönt a lábáról valami...
Vendég
 



Tabati, hát a bölcsességfogaim nagyon rendesek velem :):)
Egyébként tényleg a pulcsi miatt nem látni most annyira, hogy ki terhes :)

Ósió,
Nekem mindig úgy szokott előjönni, hogy egyik percben semmi bajom,aztán elmegyek pisilni és utána már csíp, ég, minden bajom van... Amikor először volt ez, akkor a Balatonra mentünk le, augusztusban, semmi bajom nem volt, ott elmentem wc-re és nem bírtam "elszakadni" a wc-től.... de annyira nem bírtam, hogy jöttek is értem és másnap reggel már a dokinál voltam, mivel rá 4 napra mentünk Párizsba, és igy azért nem mertem.. .Akkor a Monural port kaptam, az nagyon jó volt rá, el is múlt, de egy hónap múlva újra előjött, aztán egy igy ment még másfél évig....

Kép
encsike87
 
 


encsike!

Nekem is az a por használt nagyon gyorsan eddig mindig amikor előjött. Még az íze sem szörnyű. :roll:

Hát a kolléganőm... Egy magas vékony lány... :lol: Úgyhogy szerintem az lehetett a dologban, hogy hirtelen kezdett el nőni a pocija, és pont akkor sokáig nem találkoztunk. Mindenesetre annyira meglepődtem, hogy nem is tudtam mit mondjak. Aztán persze gratuláltam. :lol:

harivera!

Neked is gratula!! Jól látszódik az erősödés! :D Mikor mész dokihoz?

Kép
Kép
tabati
 
 


Harivera,
Gratulálok! :D Hajrá picur lányka!!! :lol:
Akkor még valószínűleg beleférsz 2008ba, nem?

Tabati,
Rajtam 4 hónaposan nem látszott még a terhesség. Aki kitalálta, onnan tudta, hogy le szoktam néha ülni, ami egyébként nem szokásom. Az 5. hónapban mindenki rájött. Akkor kezdtem hordani a terhesnacit. 8)

Anuk,
Nagyon sajnálom, mielőbbi jobbulást. :( Nekem egy mellhártya gyulladásom volt, elég pocsék érzés, hogy nem kapsz levegőt. Nálam a különbség annyi volt, hogy én tudtam volna, de nem mertem. :?

Encsike,
A dokik csináltak ultrahangot? Az ilyen konstans gyulladásnak az is lehet az oka, hogy valami oknál fogva a vesékbe visszamegy sokminden, aminek nem kéne, ezt vmilyen festéssel ellenőrzik. :roll: Már elfelejtettem a betegség nevét, de elég kellemetlen.

Mindenkinek jobbulást, aki még betegeskedik. :wink:
Kép

Kép KépKép
lorca
 
 


Encsike, dettó ez volt nekem is múltkor! Amikor elmentem pisilni, utána jött elő, de akkor valahogy enyhébben. Ki is bírtam a délutánt meg az éjszakát, és reggel mentem el orvoshoz, viszont akkor alig éreztem.
Pénteken meg semmi bajom nem volt, és egyszer csak hirtelen éreztem azt a jellegzetes szúrós, csípős érzést.
Nekem két antibiotikumot írt fel a doki. Már ez a harmadik napja, hogy szedem, de még mindig érzem, hogy nem teljesen jó ott lent mindent. Persze, az érzés már nincs meg, de akkor is van valami, nem oylan, mint szokott lenni.
Hát, egy utazásra én sem mernék vállalkozni, az biztos, mert még a nőgyógyászhoz is a párom vitt el, odáig se tudtam volna elgyalogolni, mert biztos bepisiltem volna. :oops:

Vera!
Gratulálok a teszthez!

Tabati!
Hát, figyi, ha valaki titokban tartja, hogy terhes vagy az akar lenni, akkor biztos, hogy nem is olyan szemmel néznek rá a többiek. Tényleg, a ti szándékaitokról tudnak?
Vendég
 


Jó reggelt!

Lorca, csináltak a dokik ultrahangot, meg minden nyavaját... Festést nem, mert ott volt az, hogy elfogyott a türelmem és felálltam aztán hazamentem. Meg a "próbáljuk ki ezt meg azt" na ez nekem sok volt... Nehogymár én legyek az egyetlen akinek ilyen baja volt, vagy mindenkivel kisérletezgetnek? Mert akkor én inkább megvárom amig találnák valakit akivel végig játszák. De kb egy éven át minden hónapban szedtem valamilyen antibiotikumot... és semmi sem használt hosszú távon, de már minden bajom volt. Akkor inkább csípjen gyógyszer nélkül, mert igy igy úgyis rossz volt, de legalább nem mérgeztem magam.

Kép
encsike87
 
 


encsike!

De szerencsére elmúlt, és reméljük nem is jön vissza soha többé! Amúgy otthon kísérletezgettél valami gyógyteával, vagy csak úgy magától múlt el?

ósió!

Természetesen nem tudják, hogy próbálkozunk. Csak a szüleink (most már ugye :roll: ) meg pár barát. A munkahelyemen mindenki olyan pletykás, hogy ott senkinek, meg hát minek is kössem az orrukra, hogy próbálkozunk? Hogy titkon mindenki drukkoljon? :lol: Majd ha sikerül akkor megtudják. :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Látom, jó kis témát találtatok :wink: Nekem szerencsére még sosem volt felfázós-csípős pipim :lol: :lol: :lol: :lol: Úgyhogy szerencsére nem tudok hozzászólni :wink:

Viszont nekem volt "tyúkseggem".... ez olyan, mint a tyűkszem, csak befelé nő :roll: :roll:
Meg volt a tüdőmben daganat is 18 évesen :cry: :cry:

Nálunk már tudják páran, hogy próbálkozunk. Nálunk mindenki azt kérdezi a másiktól, hogy és mikor akartok gyereket??? Na így elmeséltem, hogy mi újság és azóta nem nagyon kérdezik. Tudják, hogy ha van fejlemény, akkor úgyis elmondom nekik :lol:

Mi tegnap akkorát sétáltunk.... 2 órát a Dunaparton :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Tabati, hát elmúlt mondjuk magától, miután nem szedtem a fogamzásgátlót. Néha van még olyan érzésem hogy csípni fog, olyankor gyorsan iszom sok teát, és akkor elmúlik....

Zsuzsa, akkor te sem maradtál ki a "jóból"... De mostmár minden oké nálad is! :)

Nálunk senki sem tudja a szándékunkat a munkahelyen...Otthon tudják de szerintem úgy vannak vele, hogy úgysem lesz belőle semmi.... Hát majd meglátják :)

Kép
encsike87
 
 


:shock: Mi az, hogy úgysem lesz belőle semmi? :shock: Nem azt mondtad, hogy anyósodék támogatnak titeket? Nem szeretnének még unokát?

Nálunk annyira unokapártiak már (jó, mondjuk elég idősek is már, páromat anyukája 40 évesen szülte), hogy ha csak azon múlna biztosan jönnének szurkolni! :lol: (jó is lenne,ha csak azon múlna :lol: )

kuzsanna!

Daganat a tüdődben? :shock: Nem semmi... És hogy sikerült kigyógyulni belőle? Gyógyszerek tömkelege? :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Hát igazából "apósom" van úgy vele, hogy nem lesz belőle semmi, mert ő minket gyereknek néz... Neki van saját 2 gyereke, és abból is az egyik az "isten" és igy mi nem igazán vagyunk úgy felnőttek a szemében, hogy bármi komoly dolgot képesek lennénk megcsinálni.... Na de hát majd meglepődik :):):)

Kép
encsike87
 
 


Jaja! Nagyot fog lepődni! :lol: Engem is sokáig gyereknek néztek a szüleim, mióta elköltöztem néznek tulajdonképpen felnőttnek. Szerencsére anyósékkal ilyen gond nincs! Még a múltkor örült is neki, hogy a kőművesek velünk akartak leülni megbeszélni dolgokat és nem apósommal, aki állandóan ott van velük az építkezésen. Rengeteget segít nekünk. Mi nem is tudnánk ott lenni, mert dolgozunk. Esetleg én így reggelente , de párom mire hazajön már szinte végeznek aznapra. Olyan jó, mert már szinte kész az alap. Ferde a talaj, ezért egyik oldalra több zsalukő kellett (amit kitöltenek betonnal), így majd ha a végén rákerül a díszkő az is ferde lesz, és ez nekem naggyon tetszik. Biztos láttatok már olyan házat, ahol az alsó része (az a díszkő, de festeni is lehet csak simán, de kővel szebb) ferdén fut. Na, az azért van, mert lejt a talaj. Én meg eddig azt hittem, hogy csak úgy csinálták ferdére, mert az nekik úgy jobban tetszett. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Lányok!

Egyik kismamás topicban valakinek azt mondta a védőnő, hogy a nagy poci attól függ főleg, hogy ki milyen magas. A magas lányoknak kisebb a pocijuk, mert nagyobb nekik a szeméremdom és a köldök közötti távolság, jobban elfér a baba. Húha! Ezek szerint (remélem) nekem jó nagy pocim lesz (mindig is arra vágytam), mert nem vagyok magas sem, plusz nekem alkatilag a felsőtestem rövidebb, mint az alsó. Mindig szenvedtem is vele, mert pl. csak a csípőnadrág áll jól, mert az meghosszabbítja a felsőtestem. Ha derékig érő gatyát veszek fel, úgy nézek ki, mintha a hónaljamig érne a gatya. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati, láttam már olyat, de én ezen el sem gondolkodtam :) Valahogy gondoltam lejt a talaj és kész, de nem figyeltem hogy most akkor hogy van :):):)

Nekem úgy fáj ma a fejem :(

Ráadásul még meg sem jött, pedig ez már a 6.hét!!

Kép
encsike87
 
 


Türelem! Akkor hamarosan már várhatod! :wink: Mit mondott a doki, meddig kell tuti megjönnie?

Kép
Kép
tabati
 
 


azt mondták hogy 6 héten belül... Hát ez nem nagyon akar :?

Kép
encsike87
 
 


Tabati: Türelem mikihez!

Encsike: először három hónapig TBC-re szedtem gyógyszert, met nem tudták eldönteni, hogy TBC vagy daganat? Aztán kiderült a daganat. Akkor gyorsan megműtöttek. Aztán megint ezer gyógyszer hónapokig :roll: :roll: De már évek óta minden rendicsek velem, már kontroll sem kell :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Akkor szupi! Bár nem lehetett jó időszak gondolom! :roll:

:lol: Kicsit összekeverted, kinek szántad a hozzászólásokat, de értettük! Én NEM várom a mensit!! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Boceszka Tabati :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mai viccem:


Fickó a borbélynál ülve átszól a manikűröslánynak:
- Te, szépségem, nem vacsoráznál velem ma este? Gyertyafény, halk zene, a többi meg majd kialakul.
- Nem lehet, férjnél vagyok.
- Hát mondd azt neki, hogy egy barátnőddel mész moziba!
- Mondd meg neki te! Épp téged borotvál!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én már nagyon türelmes vagyok, de akkor meg hallgasson már rám! :):)

Az a lényeg, hogy már minden oké!!!

Kép
encsike87
 
 


Megjötttttttt!!!!!!!! :D :D :D :D
Végre egyszer örülök neki!!! :)

Nagyon csend van itt!! Hova tűntetek????

Kép
encsike87
 
 


Szia Encsike!

Én még vagyok, bár szerencsére elég jó volt a mai nap. Még bent melóhelyen :roll: De 10 perc múlva megyünk haza :lol: :lol: Én ma javarészt Horvátországban kerestem apartmant homokos parton. Szeptemberben mennénk barátokkal. Remélem,összejön majd :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Encsike! De jó!!! :D Akkor már minden rendben!!! Velem kegyes volt a testem, mert amikor nagyon vártam, akkor 2 nappal előbb is jött meg, mint szokott! De most már te is sínen vagy! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Encsi: Gratula Mikuláshoz :!: :!: :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Tabati,
Nem akarom már most kelteni a védőnőellenes hangulatot, de pocinak nem sok köze van a magassághoz. Persze számít az is, de a csípőszélesség vagy hogy hol tapad a lepény, szintén, tán jobban is. Ezeknek semmi köze a magassághoz. Ráadásul van némi összefüggés a méretek között. Persze ez nem azt jelenti, hogy egy 150 centis, 50 kilós nőnek nem lehet 5 kilós gyereke, mert az csak 170 centi felett dukál, de mégiscsak ritkább. Meg a többedik poci általában nagyobb, pedig szülőképes korban az ember lánya nem nő.

Encsike,
Engem még mindig gyereknek néznek szüleim. :twisted: Pedig van közöttünk pár év korkülönbség és két gyerek. :lol:
Azt a festést ha még előjön, lehet, hogy érdemes lenne megcsináltatni. :roll: Kevesebbet árt, mint akár egyetlen antibiotikum kúra, még ha kellemetlen is. Ha mégis van ilyen probléma, legrosszabb esetben kinyírja a vesét hosszú távon. Ez dialízist vagy szervátültetést jelent.
A terhesség is nagyon megterhelő a vesékre nézve. Nem ritka, hogy annyira túlterhelődik/nyomódik, hogy leáll, ennek minden káros következményével együtt.

Zsuzsa,
Elég rossz dolgok történtek már veled. :? Ezt a tyúkizét még nem hallottam. :shock:

Kép

Kép KépKép
lorca
 
 


Szép jó estét

Hát én ma voltam a nőgyógyásznál. Rod is elkísért, és baromi büszke voltam rá, hogy a közel egy órás várakozást morgás nélkül kibírta, sőt még Ő volt az, aki nekem bohóckodott, hogy ne idegeljem magam halálra.

Nos. Van jó és rossz hír is :?

Amit már tudtam, hogy az asztmám és a szívproblémám eléggé megnehezíti a helyzetet. Igen alapos volt, bár én is készültem, mindent leírtam. A betegségek, gyógyszerek, mesi, oltások, családi háttér, így aztán viszonylag gyorsan letudtuk a kérdezz felelek részt.
Vissza kell mennem a tüdőgondozóba (ezt már amúgy is tudtam) és a kardiológiára hogy átállítsanak. Aztán hasi ultrahang, ha kell epehólyag eltávolítás nehogy terhesség alatt durranjon be. Utána jöhet a haematológia az örökletes betegségeim miatt, és két teljes gyógyszermentes ciklus után pedig a hormonvizsgálat teljes vérkép, vércsoport stb Magyarán járok orvostól orvosig.

A jobbik hír, bár a doki besápadt a kezdeti öröm után. A bal petefészkem nagyobb, a méhem szép és jó vaskos "nyálkahártyám" van. Nincs méhszájsebem és egyéb sérülésem. Aztán kiderült a hüvelyi ultrahangnál, hogy azért nagyobb az egyik petefészek, mert a fogamzásgátló ellenére 2! érett petesejtem is van benne. Nem nagyon örült neki, és meg is mondta, hogy veszélyes lehet rám az ikerterhesség. (pláne, hogy a családomban igen gyakori) Idézem " Hááááát, azt hiszem a maga esetében nem igazán örülnénk több babának, sőt!"

Aztán meg kéne diétáznom. :( Azt mondta, jó lenne, ha egy tizest leadnék, hogy könnyebben menjen a dolog, már ha a többi leletem jó lesz, és áldását adja a babaprojektre. De hogy hogyan azt nem tudom. Így is naponta kétszer eszem, főként zöldséget meg gyümölcsöt, csirke, hal, nasi szinte semmi, néha megkívánom a jó vajas kenyeret felvágottal. Remélem, ha a szteroidokat abbahagyom, akkor jobb lesz, csak akkor még többször fogok befulladni.

Nagyon rendes volt, mindent elmagyarázott, nem csak szakszavakkal. A rákszűrés másnak is vérzéssel jár? :( Mikor utoljára voltam nem volt semmi, most meg fájdogált is egy kicsit.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?