Új privát üzeneted érkezett!

Böbi, ha fél öt fele érünk csak oda, az késő?
Vendég
 


íSziasztok.
Tegnap este nálunk is nagy sírás- visítás volt, lehet h vmi front, Peti is akkor sírt sokat csecsemőként.

mniki, az orvosnak kell hinni, nem ahnyőspajtinak. Kb 1 éves kora körül, ha megerősödnek a hasizmok, ez elmúlik, fejlődédsélettani oka van, no para.

A sétaútvonalunkon leesett az 5. emeletről egy nagy darab vakolat...Most a másik oldalon mentünk a hűvösben, és amikor pont odaértünk(szerencsére a másik oldalon)lezúgott az egésZ.Jó, hogy a hűvösben mentünk és nem a szokott oldalon, mi van, ha BELEESIK a A BABAKOCSIBA?????VAGY A MÁSIK GYEREKEMRE???VAGY A FEJEMRE?????VAGY AKÁRKIRE????Most is kiráz a hideg, mi lett volna, ha...Egyébként is félek, bármikor leeshet egy cserép virág, stb....

Kép
Kép
zili
 
 


mniki, ne ragaszd le, kimarja a bőrét a ragtapasz.....

Kép
Kép
zili
 
 

 
 

Zili, vigyáznak rátok fentről!

Panndi, bármikor jó, Annusék is csak most indulnak.

Annus, Te kivel beszéltél??? Kivel jössz??? Trixi itt van! :lol: Esetleg Kittyvel? :roll:
Vendég
 


Böbi, kezdem elhinni, mostanában mintha mindennel ez lenne, VALAKI megmutatja, mit veszíthetnék, aztán mlégsem.(beleértve a több ,mint 2 ónapos kórházmizériát, sokszor rezgett a léc..)

Muris ez a Trixi rejtély.... :shock: :shock:
zili
 
 


ja, jó bulit:)

Kép
Kép
zili
 
 


Sziasztok!

Tegnap megkaptuk az oltást mi is. Szegénykém sírt egy picit, de nem volt vészes. Aztán itthon evett és aludt jó sokat.

Láza sem lett szerencsére, de azért kétszer kapott kúpot.
Alig bírtuk beletuszkolni a pici fenekébe :shock: De ma délelőtt nem volt láza,így nem adtam már neki többet.

Meg is mérték: 4390 grammat nyom már. Sajna hosszt és fejkörfogatot nem mérték. Azt mondták majd 3 hónaposan.
:? Pedig kíváncsi lettem volna.

Azt néztem,hogy már milyen sok kiscsajnak van fülbevalója. Mi nem tudom, mikor lövetjük be neki.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Két kép Hannáról: Kép Álmában is mosolyog Kép Gatyóban

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Az első kép valamiért homályos lett, küldök még egyet: Kép Én a hurkáim

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Annus, teljesen jó!

Kedden délután mondjuk? Jöhet bárki, akinek a kosztolányi d. tér a XI-ben elérhető, és jó a nap.

Zili, hát ez tényleg nagyon durva!

Csani azóta is bőg meg eszik. ez a 2 tevékenység a mai nap. lehet, hogy növekedési ugrás+front...?

Sok puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ááá, mi öt előtt nem érnénk oda, de inkább fél hat. Szerintem maradunk itthon :roll:
Vendég
 


Sziasztok!
Igyekszem jönni,csak egy gyors kérdés:Hogyan tudok a gépemről képet feltölteni a Tesz-veszre??? Nagyon sürgős lenne.Ha valaki segítene,borzasztó hálás lennék érte.Köszi!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Most aludt be a kisasszony az apjával, de az éjszakázás után nem csodálom.

Madame Szofi! Úgy látom sorstársak vagyunk. Na és e próbáltad a babazenét, vagy az elektromos hintát. Egy ideig talán működik. Bár a babazenére nekünk a macska alszik be. Nikénél most semmi nem válik be, se a babakocsi, se a kenguru. Folyamatosan a karomba akar lenni, ha lerakom, akár egész éjszaka képes ordítani. Egyszerre 4-5 órát alszik, aztán csak elbóbiskol egész nap. Ha jó napja van, akkor 7 órát alszik egyszerre és ennyi. Ja és nekem is csak a mellkasomon alszik el és legalább egy órát kell várni, mire lerakhatom, úgy hogy ne vegye észre. Neked is kitartást! Nekem már csak ez maradt.

Puszi mindenkinek!
dniké
 
 


Panndi, ne mááááá, mindjárt hívunk!!!!
Vendég
 


Na itt vagyok!

Böbi, telcsim valahol lenémítva :roll: Szóval autó már van, most jöttünk be akertbőlde most kezdek etetni, az nálunk kb egy óra, utána meg már hova menjek? :?
Vendég
 


Adraci, Gripe Watert csak este adok neki, de lehet, h már felesleges. Viszont ahogy nyeli le, olyan hangja van, mintha ilyen nyálkás cucc lenne. Vagy csak nekem hangzik úgy? Mindig félek, h félrenyeli, ottragad a torkán stb.

Jó a talisoknak! Holnap megyek haza, jövő héttől nálunk is lehet összefutni! Jó falusi levegő, Árpád hídtól 35 perc! :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Ja, Blankám is nyűgösebb ebben a melegben. Egész de fent volt, most meg 2 óta szunyál...

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Mi nemsokára tudnánk csak indulni... Panndi, ha ott vannak még, nincs kedvetek nektek is jönni? Ha ott vannak még a többiek, mi elmennénk. Esetleg titeket is felvennénk. Ti merre laktok?

Vki, ti merre laktok? Lehet, hogy közel lakunk egymáshoz? Mi is olyasmi távra vagyunk az Árpád hídtól!

Na akkor most ki van hol? 2 Trixink van??? :lol: Azért, ha megoldódik a rejtély, nekünk is számoljatok be, mert itt lerágom a körmöm izgalmamban!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ja, azt nem is mondtam, tegnap fürdetésnél én is pont 5 kilónak mértem Danót! :) Izussal fej fej mellett haladnak. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


én már itthon :)
majd teszek képet :)

Böbikém,
köszönjük :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Dóri, Pilisborosjenő. :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Ááá, nekünk már késő van elindulni :?
Vendég
 


Helló! Asszem megfejtettem a rejtélyt. Lehet, hogy ez a hathetes növekedési ugrás nem? Ott írják, hogy a gyerek non-stop nyűgös, éhes, még éjjel is... Nem tudom. Ha 1-2 nap alatt elmúlik, akkor az volt.
Niké, nálunk ez csak ma van. Egyébként Csani 7 órát alszik éjszaka és 3-at délután, plusz a rajtam/karomban való elbóbiskolások. Hát erre szeretnék én nagyon visszatérni!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Várjuk a képeket!!!!!!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Véget ért a móka mára
Zárul Böbi mókatára
De ha tetszett, nemsokára
Trixi, Esztó, Kitty, Anna
S valahány név a naptárba
Visszajövünk még hozzátok
A viszont látásra pajtások

Annus, bocs, csak az Anna rímelt! :lol:
Vendég
 


Ameddig ezt "költöttem" Gyöngyvirág majdnem megetette Iringót a maradék pizzával, pedig pont ma dícsértem meg, hogy nem csinál ilyesmit... :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Panndi!
Jaj de egyformák a csajok, én se tudtam volna megmondani, melyik melyik.

Eszter!
Álmos mosolya fenomenális, nagyon vidám gyerkőc!

Reny!
Mira nagyon cuki, olyan szépek a szemei

Annus!
Léna is kereken 5 kiló
Én is sokat járok a postára, csak én csomagokért....rucik a gyerekeknek.
Noel mindig mondja is, hogy anya, vegyél nekem ilyen meg olyan pólót a postán......

Trixi!
Hú, nem tudom, mit lehetne tenni, de elég rossz helyzetben vagytok. Drukkolok, hogy legyen valami megoldás.

Dóri!
Jó táborozást!

Mozza!
Nagyon bátor vagy, hogy ilyen pici baba mellett be mertél vállalni munkát. Biztos Lili is érzi, hogy kevesebbet vagy vele, azért volt nyűgi.

Netti!
Ne izgulj, Léna az elejétől hason alszik, ráadásul külön szobában és még légzésfigyelőnk sincs.
Leon is így aludt.

Dniké!
Szia!
Alvás ügyben sajna nem tudok segíteni, de remélem hamar túljuttok ezen a nehéz időszakon!
Niké nagyon szép.

Szofi!
Merrefelé laksz? mert mi is a Feneketlen tó környékén vagyunk:)
Ha van kedved, jövő héten talizhatnánk is, nekünk is szép nagy a lakás, vagy sétálhatunk is.
Mondjuk ebben a melegben inkább a hűvös lakésban jobb.......

Ági!
Cuki a pancsis kép!

Annus!
Na most olvasom, hogy Szofinak javasoltad a talit, csinálhatunk egy minit nálunk is, ha van kedvetek!
Ja és a tangát én is utálom, mondjuk van 2 fehér a nyári fehér lennacijaimhoz........

Na eddig jutottam a visszaolvasásban....

Mi ma volttunk csípőszűrésen, minden ok. Léna ma extra nyűgi, nem nagyon aludt napközben, pedig ő sokat szokott. Remélem az éjszaka jobb lesz......

Na ezt elküldöm

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Hú Böbi, nagyon kreatív vagy :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Remélem jó volt a tali csajok!

Én gyerekem is ma extra nyafci. Ma még vagy 2 órát aludt. Gondolom a meleg... Volt vagy 29 fok a lakásban. Voltak nálunk vendégek, akik együtt szaunáztak velünk. :lol:

A talis gyerekek hogy viselkedtek? :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Na én is itt!

Már meglestem aképeket a blogban!Várom a többit is!Nálam is volt gép...csak szabad kezem nem...

Minden baba jó volt,Izabel meg üvöltött torka szakadtából :shock: :oops: :lol: Fogalmam nincs mi baja volt...de ma sűrű napja volt amúgy is...reggel az oltás,ott is felkeltették,aztán ahogy a kocsiba pakoltuk akkor is felkelt...aztán a meleg,meg front meg ki tudja még mi...de hazafelé már csend volt,szerintem már be is aludt!Kezdek gyanakodni a fogára is...nekem úgy tűnik mintha már ott lenne neki....csak még nem bújt ki.Másra nem tudok gondolni...szegénykém olyan görcsösen sírt itthon is vagy 10 percig......


Álmos mint egy holdkóros!Nagyon cuki volt!!!Na meg a többi lurkó is!Csak Izabel mutatta meg h van hangja.... :roll: Adtam is neki egy fél kúpot éjjelre....

Szofi!
Kedd azt hiszem jó!Majd még egyeztetünk!

Trixi rejtély!
Kitty írt nekem!Csak mikro írtam ide pont utána jött az sms h beugrik értem,a szám meg nem volt elmentve a telómba!Aztán rögtön arra gondoltam h Trixi!Közben meg Kitty volt!Akinek ezúton is köszönöm a fuvart!!!!Pedig kissé kiesünk a haza felé útból :oops:
Böbinek meg köszönjük a vendéglátást!Remélem h Gyöngyvirág nem ütötte meg magát nagyon!Ja és az udvaron azért letöröltem a csokit magamról,ott vettem észre h még olyan vagyok :wink: :lol: :lol:

Barbi!
Akkor te is csatlakozhatsz hozzánk!Bárén nem a XI.kerben lakom,de villamossal ott vagyok 10 perc alatt! :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Nagyon jól telhetett a tali Nektek, remélem egyszer én is eljutok majd egyre :) Bogival nem nagyon merek még nekivágni a városnak, ma sem aludt csak kb. 2 *30 percet... most az esti kajcsi után is nyüglődik, pedig ilyenkor bevágja a szunyát általában.

Nagyon szépek a babák, Kitty, Bogyót még a képaláírás előtt megismertem, nagyon hasonlít rád!
Iringó milyen kis vigyori :D :D

Na megyek eszem, remélem holnap tudok majd visszaolvasni jobban!

Szép álmokat!

emese1979
 
 


Emese, nem vigyorog, hanem éppen bőgni készült! :lol:

Annus, nem, utána már kutya baja sem volt, motorozott a folyosón vagy 10 percig (előzmény: leesett a lépcsőn a motorral). Rájöttem, hogy szerintem a tetkó miatt fogott bele a karod összerajzolásába csokival. :wink: Bocsi! :-)
Vendég
 


Sziasztok!
Nagyon jók a talis képek,köszönjük.Olyan édik együtt a babák.
Petrus,nagyon sokat nőttek és változtak az ikrek.Cukik.
Ma még egész nap fájdogált a hasam,de 6-8 nap múlva elvileg megjön. :roll:
Mit is akartam még.....
Nagyon üres a fejem,fáradt vok.Majd holnap jövök.
Szép álmokat.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


csak egy ízelítő:

Álmos, a party arc :lol:

Kép


a többit most töltöm a blogra.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


na kész, jó bénán sikerült, bocs...

Petrus,
édesek az ikrek.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Szaisztok!

Édes fiaim, ma 1ütt fürödtek! :) Előbb Samut szépen lezuhanyoztam, kimostam a kádat, beraktam Samut, eljátszott, amíg telt a kád, addig én előkészítettem Danót a fürcsihez, aztán mentünk Samuhoz. Ő segített, mosta Danó lábát, meg vizet locsolt a fejére. Aztán végeztünk, kivittem Danót, alváshoz készítettem meg megetettem, aztán otthagytam az ágyunkon, Samut előkészítettem lefektetni, és lefektettem őket. Samu most látta először, hogy Danót lefektetem a szobájukba. Eddig mindig csak azt vette észre (amikor felébredt rá), hogy ott nyüszög vki... :) Aztán kb fél óra múlva Danót kihoztam, mert ilyenkor ő még fent szokott lenni, nyöszörgött. :)

Nemsokára utolsó kaja, és remélem, hogy ALVÁS! Nagyon fáradt vagyok.

Jó éjt mindenkinek!

Talis képek nagyon aranyosak! Szépek a manók!

Örülök, hogy a rejtély megoldódott!!!

Böbi, szuper a vers! Lehet, hogy Iringónak ízlett volna a pizza... :lol: Samu keksszel próbálta öcsit "kínálni" (tömte volna a szájába, ha nem vagyok résen). :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Esztó, látom jól megnézted Izát Álmosnak! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ja, igen, Petrus, mekkora nagyok már oroszlánjaid!!!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jó reggelt :)

Tali jó lehetett, végül csak sikerült kimaradnom belőle :?
Vendég
 


Na halihó!
Izabel mára megjavult!Vigyorogva kelt 5kor :lol: :lol:

A közös fotón pedig Peti felé orientálódot!Még meg is fogta a drágám!Hiába mondtam neki h Álmos a másik irányban van!Lehet h tényleg Álmos kavart be neki!Még nem találkozott másik nyugis babával!Amúgy ha másik baba sírt akkor mosolygott Iza is :lol: :lol:


Emese!
Szerintem simán elindulhatsz!Nem hiszem h gond lenne!Látod Iza is sírt,igaz más okból!De pl Trixi mondta h náluk otthon sír a baba,ott meg nem sírt....

Trixi!
Akartam neked mondani tegnap,csak Iza nem hagyott szóhoz jutni(félig meg is süketültem annyira üvöltött 8) )Szóval a gyerektartást úgy is be lehet hajtani,h az önkormányzatnál,ha jól tudom a gyámügyön szólsz h nem kapod a tartásdíjat,és ők kifizetik neked,aztán majd a hivatal behajtja vagy levonják a fizetéséből .Nem tudom pontosan a dolgok menetét,de vmi ilyenről olvastam,hallottam már!Szomszédasszonyom se kapja a gyerektartást...csak ő még úgy van vele h ad egy kis időt...hátha :roll: Te hallottál már erről?

annus11
 
 


Ja az uram ma nem ment dolgozni!Csinált nekem melegszendvicset reggelire!És olyan cikkcakkos paradicsomot vágott hozzá!Guszti volt nagyon :wink: Na meg finom 8)

annus11
 
 


De jó dolgod van, Annus! :)

Jó reggelt!

Most még remélem, hagynak egy picit aludni a srácok, visszafekszem.

Tegnap volt egy eddig rekord kaja: 150 g. Ma reggel 140. Szóval azért kezd nagyobb adagokat enni, azt hiszem. :)

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri!
Nálunk is nemrég kezdett nagyobb adagot enni!Ilyen 130-140 körül,pont mikor beteg volt!Lehet előtte is többet evett már :oops: azt nem tudom :lol: :lol:

Na milyen apa nélkül?Sokáig lesz oda?Mentek még le esetleg hozzá?

annus11
 
 


Sziasztok!

Annus!

Ezt tudom, de csak akkor, ha a végrehajtó ad egy igazolást, hogy nem behajtható a tartásdíj. Ezt megelőlegezésnek hívják hivatalosan, de nekünk nem lehet, mert van lefoglalható vagyona, de azt árvereztetni kell, ami sok idő. :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Hello csajok,

szupik a képek!

Biztos volt tegnap valami, mert szinte minden baba sírt/nem aludt. Még azok is, akik nem szoktak ilyet csinálni. :D Kivéve Álmi, mert ő nem tud rossz lenni! 8)

Én Marcim még mindig nyomja az alvást, este 10-től (persze enni felkelt :lol: )

Lassan pakolok össze, mert utazunk hétvégére vidékre. Bográcsozás, grillezés, meg ilyenek.

Ja, reggel felé jelez a légzésfigyelő, rohanok, mint egy őrült. Kiugrottam az ágyból, szerintem 1 másodperc alatt Marci szobájában voltam, aki a kiságy alján volt :?: , pedig fentre fektettem le. Jön utánam apa is, hogy mi van. :? Na ezután én mentem inni a konyhába. Visszafekszem, apa megsimogat és azt mondja: "Szép ugrás volt!" :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Hát lányok, kétségbe vagyok esve. Éjjel kétszer kelt ez a mackó... MI EZ? NEM ERRŐL VOLT SZÓ! Hulla vagyok. Mindegy.

Holnap utazunk 2 napra Szegedre, remélem ott jól fog viselkedni!

Akkor maradjunk a keddben! Szeretettel várlak Titeket, elküldöm priviben a pontos címünket is. Van valaki, aki szeretne csatlakozni?

Megyek, megnézem a képeket a blogban.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Igen, ilyeneket csinálnak ezek a kölköcskék! :) De azért nehogy szívbajt kapj, Adraci!

Annus, kíváncsi vagyok, így marad-e a nagyobb evés. Mert tegnap is voltak kilengések, talán 70 g volt a legkisebb kajcsi. Mindig más mennyiséget eszik.

Ma megyünk Nagyival a strandra. :) Jön Anyum, meg mi megyünk 3an, ha már nem mehetünk le Apához a táborba. De legalább ő ma hazajön, legalábbis, mikor kisírtam nála, akkor ezt mondta. :lol: De majdnem 1 hétig egyedül voltunk... Ahogy ismerem, még lesz egy meccs, amikor jönnie kéne, azt fogja mondani, hogy akkor már marad a végéig (holnap de. van a tábor vége), de majd megint nyafogok egy kicsit, és akkor tuti hazajön. Nem akarok neki én rosszat, de már hiányzik nagyon. A gyerekeinek is. :)

Na, megyek, kellek a kölköknek.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jaj, Szofi, persze!!!! Mindenképp megyünk a hűvösbe! :) Tetőtérben lakunk, itt megkukulunk... :) És különben is, én is csatlakozom az antitanga klubhoz... :oops:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Na, jó szokás szerint nem tudtam privit küldeni! Így feltettem a BLOGBA! a profilomhoz a címem, és az új telefonszámom is, bárki, aki szeretne jönni, ez alapján megnézheti, hogy pontosan hol van a hely!

Szuperek a képek!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jajj, és a képek, hála Annusnak!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: