Új privát üzeneted érkezett!

Panndi,
mi megyünk az tuti :)

Annus,
akkor vigyem az ugyanolyan rugit? :lol:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Mi is készülünk.. :)
Érkezési időt nem merek mondani...
Böbi! Most komolyan: MIT VIGYÜNK???

Kép
szkitty
 
 


Mimindjárt megyünk Apához. Juhhé! :)

Trixi, én is csak nézek, hogy mit lehetne tenni... Jajj... De lehet, megkérdem anyut, csak vlsz. hétvégénél előbb nem tudom. Ő gazdasági ügyekben elég járatos, hátha van vmi ötlete. Nekem inincs... De 3 zenész diplomával hogy is lehetne... :roll:

Lányok, jó délutánt! Annyira jó nektek! Majd meséljetek!

Mára elköszönök, talán holnap este tudok jönni, de nem biztos.

Pussz!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 

 
 

Dóri,
jó szórakozást nektek is :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Köszi!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri!
Kellemes napot nektek is!!!Bizti jó lesz apánál! :wink:


Na akkor egész sokan leszünk!!! :lol:

Böbi!
Elküldenéd nekem a címet,ha Trixihez nem férünk be akkor megyek BKVval!No problem!!!Mi most ettünk,szóval kb 1 körül fog enni....utána indulok!És érkezem vmikor....

annus11
 
 


Jó reggelt!

De jó hogy talákoztok lányok.Azért egy kis beszámolót meg képeket rakjatok a bloggra :wink:

Istenem,meg lehet zabálni ezeket a babócákat.Tünemények.

Trixi,
nincs ötletem de talán tényleg egy behajtó céghez kellene fordulnod.Ők nagyon tisztában vannak az ilyen jogi dolgokkal.Vagy esetleg egy ügyvéddel konzultálni.Az is célravezető lehet.

Eszter,
ez a videó nagyon édes.

Húúúú,
rohanok mert odaég a pogácsám :oops: :oops: :oops:

KépKép
harhaj
 
 


sziasztok

nagyon szépek a babák :)

anyósom irtó büszke, hogy nála csak eszik meg alszik a gyerek, és hogy egy nap csak 4x evett 80-akat, azt hittem idegbajt kapok :(, ja és ott előttem is mikor felkelt Lara, hogy éhes cumit bedugta a szájába és elkezdte a babakocsival húzogatni, hogy még aludjon, nem tudom mit gondol, csak az alvástól fog hízni, bezzeg nekem egyből lenyomott 90-et, mert nem hagytam tovább aludni :)

itthon meg tiszta nyúgös volt, gondolom hiányzott neki az állandó babakocsis altatás :(, de szerencsére az éjszaka jól telt, bár este 2 óránként jelentkezett, hogy éhes :)

mikor talit szerveztek annyira kirekesztettnek érzem magam, dehát innen nehéz lenne elmenni :( elnyomásban vagyok :)

tegnap kemény 3,5 órát aludtam, aztán hazaút Érdről, apukám vezetett, de én nem tudok a kocisban aludni, aztán meg 15 km-t bicajoztam délben ki anyósomhoz

én is visszatangásodtam :)

mi tegnap is veszekedtünk a férjemmel :(, útálom mikor rendetlenek és ha szólni merek, egyből anyámhoz hasonlít, akit ki nem állhatok és kiakadok :(

hú akkor én semmit sem szólhatok, ha Lara 20 percet sír egy nap kb esténként :), túlfáradás okozza nála

ma még főznöm kellene, Éduával vagyunk itthon, férjem még mindig bement a suliba :(

Szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


edua: az anyósok jobban értenek a gyerekeinkhez, nyugi :wink:

Én tegnap óta folyamatosan eszem :shock:
Vendég
 


Panndi!
Tán jön a kistesó :lol: :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


Vki
Azért 10 hónapra 10 kiló nagyon brutál :-) Maja 2 éves múlt és 10.5 kg.

Jó talit Böbinél! Én majd, ha Panndihoz megyünk :-) Dunakeszi közel van :-)
pumuklii
 
 


Ja és tegnap jött még egy csekk...szóval megint mehetek a postára 8) mondtam h mindig így van....

annus11
 
 


Annus: :lol: utoljára akkor volt ilyen, mikor Zsófi után először megjött :roll:

Pár hét, és jöhettek hozzánk :)

Még Apa itthonról dolgozik, de már nem sokáig, utána szabad a pálya :) Van terasz, kert, szóval szeretettel várlak Titeket :)

Meg is beszéltük, következő tali nálunk lesz :) Nyugatitól is csak 20 perc vonattal :)
Vendég
 


Zsófi 12 kg :roll:
Vendég
 


Annus
nekem már jó rég van internet banking, sokkal kényelmesebb, mint postára járni :-)

Aztán majd, ha felépül a házunk hozzánk is lehet jönni.
Pont mondta Apa reggel, hogy ősszel reméli összejön, h szerkezetkész legyen.
pumuklii
 
 


jo talit,kepeket csinaljatok majd :roll:

ma eloszor lehet h bemaszok ujpestre kocsi nelkul :roll:
meg nem vittem nagyon messzire igy,vagyis dunakeszitol messzebb :D
remelem jo kislany lesz...
utanoz... ha ranyujtom a nyelvem,vissza nyujtja :D
tunderi

Anita
persze emeli szepen meg forditgatja fekve a fejet,ugyhogy ezzel nincs gond. szepen aludt nagyon ejjel :shock:


bukora hagytam ejjel fent az ablakot.. remelem nem fazott meg :roll:
bodyban aludt.. masban meelge volt es uvoltott..
akkor lett kesz a felso szint amikor bementem korhazba szulni pont.. szoval most azon gondolkodunk lehet kene klima
irdatlan ami ott van :?

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, Ti merrefele is laktok?
Vendég
 


fürdésre nem válaszoltam még: én is sokszor megfürdettem egyedül pl tegnap is a kisebb kádban, de már alig fér el benne, a nagyobban meg útálom mert teljesen be kell hajolni a nagykádban és akkor csak a fürdőben tudom fürdetni, na mindegy :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


panndi

viztoronynal kb :) ti ? :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Álmi és Mira édesek nagyon!
Jó talit nektek,képeket kérünk!!!!!!
Olyan lusta vok takarítani. :roll: Melegem van....
Dóri jó táborozást.Hozz majd képeket.
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok Sorstársak!

Először is bemutatkoznánk, mielőtt a problémámmal zaklatnálak Titeket. Én a terhesség kezdete óta olvasom a topicot, de ezidáig nem szóltam hozzá. Mi is májusi babák vagyunk, május 5-én 6 óra 19 perckor 3300 grammal, 55 cm-rel születtünk Bp-n a Kútvölgyi kórházban, Niké névvel láttuk meg a napvilágot. A vajúdás és szülés csupán 3 óra hosszáig tartott, úgy gondoltam ezután minden könnyen fog menni. Nem így történt.

Azon már nem akadok fenn, hogy a kisasszony kezdettől fogva lusta mellből szopizni (így csak irigykedhetem rátok) és nekem napi szinten fejnem kell (még szerencse, hogy van miből), de hogy 2 hetes kora óta napi szinten alig alszik valamit! Hogy teljes legyen a kép: eleinte kb. napi 5 órákat aludt, ebből éjszaka semmit. A hasa nem fájt, nem sírt, csak dünnyögött, nyöszörgött és egy percre se lehetett lerakni. A helyzet azóta jobb lett, mivel nappal már aludt 6 órát, éjszaka kb.3 órát, de tegnap már semmit. Egyszerűen nem tudom mit csináljak, nem hiszem, hogy normális, hogy csak ennyit alszik. Már mindent bevetettünk a férjemmel - babazene, hinta, kiságyba hagytuk üvölteni, hason fekvés- de már nincs ötletünk. A gyerekorvosnak is mondtuk, de ő csak legyintett, hogy a férjem révén görög a kisasszony, ezért nincs annyi alvásigénye. Ha tudtok, segítsetek!!!

Kép

Kép
dniké
 
 


Netti, mi is :wink:
Vendég
 


Szia dniké!Gratulálok Niké babához!Sajna semmi ötletem a hasra fordítás,lefárasztáson kívül.De mint írtad,ezeket csináljátok.Hanninak sincs sok alvásigénye,de azért valamennyit alszik nappal,éjjel meg végig.Amúgy végig sír,vagy elvan csak nem alszik??
Biztos akad köztünk olyan aki tud neked még ötleteket adni.Hízik rendesen??Hányszor eszik,mennyiket?Elég neki?
Nagyon szép baba!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na gyorsan!
Iza akkorát kakilt...ahogy kivettem és vittem a pelenkázóra...olyan lettem én is,végig folyt rajtam,akkor a pléd ami alatta volt,ruha,zokni,pelenkalap...szóval minden!Petrsze azért mert borogatom a combiját és a pelusba türtem be a ronygot h az odafogja...odafogta,...csak persze h most kakilt :lol: :lol:

Szia Niké!
Gratulálok a kis Nikéhez!Nagyon szép kislány!!!!Sajna a nem alváshoz nem tudok ötletet adni...de hátha vkinek lesz vmi okossága rá! :wink:

Rendben!
Akkor jegyzem:Panndi,aztán Pumukli :lol: :lol: Mi megyünk!!!!!Olyan jó h mindenkinek ilyen szép kertes háza van...sajna nekünk még várni kell rá egy kicsit!Viszont így minden itt van a seggünkbe :lol: :lol:

Nekem is van netbankom,csomó mindent ott utalok,de van 1-2 dolog amit jobban szeretek csekken...de lehet h feladom az elveimet!Bár mindegy,sétálni úgyis kell!

annus11
 
 


Sziasztok!

Nálunk is volt tegnap este sírás, szerintem tutira a pocakja. A Gripe water segít. Télleg, aki használja, hogyan adagolja? Minden kaja után, vagy csak alkalomszerűen?

Volt apával fürcsizés, aztán 10-kor elaludt, 4-kor kaja, majd 9-kor kelt. Aztán jött a védőbanya, majd elfelejtettem, így turbóban kellett rendet raknom.

Tegnap is mentek az okosságok a nagymamámnál, a szomszédasszony egyből átjött, amint kifigyelte, hogy megérkeztünk. :evil: Hazament főzött teát a gyereknek, hogy azt adjam neki, mert az kell. :?:
Mondtam nagymamámnak, hogy állítsa le és küldje haza, mert ha én teszem, az nem lesz szép.

Jó talit nektek csajok! Képeket követelünk! :wink:

dniké, üdv! Én sajna nem tudok hozzászólni a témához, mert nem vagyok érintett. Marci napközben kb. 3-4 órát alszik, éjszaka pedig 10-től reggel 9-ig (persze eszik közben) Ám anyukám elmondása szerint én 2 éves koromig ugyanazt csináltam, mint a te kislányod, csak én nappal azért aludtam! De hogy bírja ennyi alvással? Én azt tudom, hogy aludni fontos lenne, mert az agya akkor dolgozza fel a napközbeni élményeket/információkat. Homeopátiával nem próbálkoztál még?

Kép

Kép
adraci
 
 


Még annyit, hogy tegnap napközben nem aludt semmit, reménykedtem, hogy este aludni fog, mivel biztos kifárad. Hát nem, most reggel fél 7-kor dölt ki. Nem sír, csak nem lehet egyedül hagyni, folyamatosan "mókázni" kell vele, na meg majdnem óránként követel egy kis kaját. Amúgy rendesen, napi 4-6 alkalommal eszik, hízik, már 5 kiló felett van és még csak most vasárnap lesz 2 hónapos.

Bocs, hogy ilyennel zaklatlak titeket, de kezdek teljesen befordulni, néha még enni sincs időm tőle. Már kezdek arra gyanakodni, hogy a terhességem alatti stressz (2 jogi szakvizsgát tettem le a terhesség alatt) az oka mindennek. Imádom a kisasszonyt, de az egész tehetetlenség dühít.

Ja, elég udvariatlan voltam, de gratulálok mindenkinek a kicsikhez és további jó egészséget!
dniké
 
 


Niké,azért ne tünj el.Gyere ha van időd.Remélem megoldódik az alvás téma és akkor te is tudsz pihenni,enni.Segítséged van???Kitartás!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


dniké: én terhesség alatt államvizsgáztam, de szerintem a stressz ninc silyen hatással rájuk. Meddig hagytátok sírni?
Ha nem sír, mit csinál, hogy nem lehet egyedül hagyni?
Vendég
 


Nem tudom, mikor tudunk elindulni, mert Zsófi ugyan már ebédelt, de esze ágában sincs aludni... :roll:
Vendég
 


hű, annyira teleettem magam, rosszul vagyok :shock:
Vendég
 


Apa nem akarja, hogy lemenjünk hozzá... Szerinte jobb nekünk itt...

Böbi, vagy bárki, aki tud válaszolni, mikortól és hol van a tali? És meddig?

Nálunk is lehet majd sztem, de ezt még családdal egyeztetem.

Nem tudom, tudunk-e menni, de azért az infó jó lenne, hátha! :)

Dniké, üdv, szép a kislány! Én gondolkozom, hátha eszembe jut vmi... Addig is, kitaratás!!!

Megyek etetni. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri!
Kerepesen van a tali,Szilasligeti HÉV megállótól nem messze!

Trixi elvisz minket is!!!!Ezer köszönet és hála neki Kép

annus11
 
 


Annus, Trixi már nem látta az üzit, mert 11-től itt van. Esetleg HÉV-vel nem vállalod be?
Vendég
 


Helló, jó talit, szomi vagyok, hogy kimaradok, de nekünk az angyon messze van. Nálunk is lehet majd, van 3 légkondis nagy szobánk - ez a jó hír - a rossz: 3. em. és no lift! De ha ez nem vette el senki kedvét, akkor jó, mert szuper a közlekedés, és a feneketlen tónál akár a szabadban is lehet piknikezni, ha van kedvetek.

Én is kivagyok ma, a sikersorozatunknak ma csúfos vége szakadt: csani fél 4-kor felébredt, probáltam hátsimivel, majd egy kis teával leszerelni, de annyit értem el, hogy lila fejjel ordított a kajáért, mikozben mindkét öklét a szájába tömte. Mit volt mit tenni, megetettem. Azóta 2 óránként éhes, aludni nem hajlandó, és nyugton lenni es, kivéve a karomban. Most a kenguruba betettem, itt el van, de már megint cuppog, pedig most evett! Mindjárt meghülyülök.

Annus, ne haragudj rám, de megint küldenék néhány képet kicsinyítésre, nagyon szeretném, ha látnátok Csanit! Kérlek, tényleg szólj, ha már nagyon a terhedre vagyok.

Niké, szia! Jobb későn, mint soha, kár, hogy nem jöttél hamarabb. Nekem is első babaám, szóval nem nagyon tudom mit kellene tenni.... Ha jól beeteted és sétálsz vele néhány kört? Rajtad se alszik el?

Na jó, megyek. Mozza, remélem élsz még!

Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi, nálunk sincs lift, igaz, csak 2., légkondi sincs, dög meleg van, mégsem vette el senki kedvét, szerencsére!!! Azt még nem tudom, hogy fogunk elférni, majd a földön! :lol:

Annus, Szilasi HÉV-től 3 perc, blogon ott a mobilom, csörögj majd rám!!!

Panndi, Gyöngyvirágot direkt 7-kor felébresztettem, hogy tutti aludjon délben, most a szobájában mesét néz, remélem hamar elalszik vagy legalább pihen egy kicsit.

Dóri, bármikor jöhettek, nem megyünk el itthonról! :wink:

Dniké, egy nap összesen mennyit alszik?
Vendég
 


lányok nekem meg az a furcsa, hogy a lányom nem alszik el rajtam, ha nagyon bekajál este, akkor elalszik a válamon, de amúgy azt szokta meg, hogy kaja, büfi kb 15 perc mászkálás és hátsimi, aztán kiságy cumi a szájába és elnézelődik és elalszik :)

szofi nyugi, én nem akarom, hogy erőszakkal vagy cselekkel aludja át az éjszakát, ma is kelt 4 előtt 10 perccel és örültem, így legalább könnyebb nekem is felkelnem fejni :)

nekem még nem forgolódik, de nincs is még itt az ideje :) elég lesz neki pár hónap múlva is :)

nekem is szokott nyálaskodni a vállamon, ha meg a repülőtartásban van, csak úgy csurog :)

annus jujj ezek a nagy adag kakik nálunk is szoktak meglepetést okozni :)
érdekes, hogy hosszt nem mértek nálatok
prevenart nem adattad be?

férjem is jópofa, ő nem viszi Éduát boltba, mert akkor hosszadalmas, de én 2 gyerekkel induljak neki :)

jó talit nektek :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Na nekünk még sincs autónk :?

Böbi, Zsófi hatkor kel magától, valahogy nem akartam korábban ébreszteni :lol: De most alszik :)
Vendég
 


még sincs=mégsincs

Kitty, itt vagy még?
Vendég
 


Hoztam pár képet.

Kép Alszanak :)

Kép :)

Kép Apa vicces volt... :)
Vendég
 


panndi

akkor nem vagytok tul messze :D
Fruzsi tenyleg nagyon hasonlit rad :shock:
fp pihiszeket szeretik ?

Netti
Kép
maumau
 
 


Zsófi nagyon szerette, Fruzsi is, de ő még nincs benne sokat, mert nem vízszintes, így csak végszükség esetén kerül bele :)
Vendég
 


csajok van valaki akinek az 1hós vizsgálatkor enyhe minimális köldöksérvet állapítottak meg? kétésgbe vagyok esve..a dokinéni azt mondta semmi ok az izgalomra, minimális, de anyós már elkezdte hogy ragasszam le, meg csúnya lesz, meg műteni kell :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Panndi, és Kitty nem tud felvenni?
Nagyon cukik a csajok! Ilyen játékbabakocsiban ülős nekünk is van! :-)

Ildi, én uram elviszi Gyöngyvirágot boltba, és nem érti, hogy ez kettővel miért olyan bonyodalmas! :roll:
Vendég
 


Sziasztok,

De jóó nektek hogy, taliztok.Érezzétek jól majd magatokat csináljatok képeket.

Panndi, nagyon cukik a bealvós képen, na meg a babakocsis az is szuper!

Mira és Álmi pedig továbbra is nagyon szép.Mirának is olyan kis kerek pofija van mint Árminnak :) .

Niké, üdv itt!Nagyon aranyos Niké baba!

Én is vettem Gripe Watert mert ugye délután azért 7-1öig általában nyomja a showt..de semmi nem hat nálunk.

Hoztam én is két képet.
Kép
Kép

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Jaj, de drágák ezek a kis fiatalok! Nőnek, mint a gomba, már nincsenek is újszülöttjeink szinte, csak szép dagi gyerekeink :).

Szofi, ne aggódj, ennyi kilengés még bőven benne van a pakliban! Tök normális! Az első év ilyen... csak kis rendszerfoltok vannak, ha szerencséd van, akkor rendszer is, de úgyis az is állandóan változik.

Mozza, ma már jobb? Figyelj, nem akarok beleszólni, csak úgy elgondolkodtam azon, amit írtál... Biztos, hogy jó ötlet már most határidős dolgokat bevállalni? Mert abból könnyen lesznek ilyen helyzetek, márpedig Lilinek még nagyobb szüksége van Rád, mint a munkahelyednek. Vagy megkockáztatom, mint akár Neked a munkára. Kicsi még Lili, kiszámíthatatlan, nem kell mellette megváltani a világot! Nyugi, és olvasd el azt a blogot, amit belinkeltem ;)!

Dniké, akkor most ezt nem értem, hányszor eszik? Vagy néha nagyot, néha kicsit? És a kicsit nem számolod? És ha nem foglalkoztok vele, akkor mi van? Ölben séta, babakocsi, bugyolálás, cumi, ringatás?
kalloni
 
 


ez tök jó kép:
http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id= ... 5&s=dd&p=1

panndi tündériek a csajok :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


fp-t akarunkk venni csak azert erdeklodtem :D

mashol mennyit alszanak a babok?
boro napkozben kevest sztem,delutan 4korul alszik egyet alt :roll: addig nem hajlando :D

Netti
Kép
maumau
 
 


És nagyon jó találkozást!! Sajnos mi Bp másik végén vagyunk...
kalloni
 
 


Böbi!
Megyünk megyünk!Nekem rt Trixi h megy az OEPhez és utána felvesz!Most beszéltem vele,már elindult értünk,szóval majd érkezünk vmikor..... :lol: Vagy én nem Trixivel beszéltem :oops: :lol:

annus11
 
 


Szofi!
Feneketlen tó is elérhető számomra!!!Veled is összefuthatok vmikor! :wink: Jövőhétre esetleg megbeszélhetünk egy napot,na????
És akkor megalapíthatjuk atanga ellenes klubot is! :wink: :lol:


Nagyon édik a gyerkőcök!!!A blogban is néztem Lucát és Bencét!Hihetetlen mekkorát nőttek!!!!

NekemIza alszik napközben is.A reggeli etetés után van egy kis éneklés meg vigyorgás aztán elalszik, a délutáni etetés után szokott nézelődni,fürcsiig csak keveset alszik.De amúgy szépen alszik,leteszem és szunya!

Prevenalt is beadattam!

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: