Új privát üzeneted érkezett!

kisbeka
Gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Addisz
kivennéd kérlek a nevet a tábliból??? Mert azóta már változtattunk, de még semmi végleges...van vagy 6 verzió fiúra is és lányra is..mi B-betűset szeretnénk...

Johanna sokkal, de sokkal szebb név szerintem mint a név: különleges és tök jól passzol a nevetekhez...És egy nagyon különleges kislányt képzelek el a név mögé :-)

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Bogme: ezekből az adatokból tudtok következtetni a nemére?
Vendég
 


Lányok,akit érdekel,itt a teljes 4D-s felvételünk :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=tMtWsZFk ... A1F0DFFD30
Vendég
 

 
 

Én is a Margitba járok:

én azt a tájékoztatást kaptam, hogy ha betöltöttem a 16. hetet-jön az AFP, de nem kell éhgyomorra menni az AFP-re (azaz nekem igen, mert megcsinálják előbb a terheléses cukorvizsgálatot is) és amikor levették a vért, akkor azonnal adják az időpontot az ultrahangra, de nem aznapra...

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Én egyébként holnap reggel megyek a Margitba AFP-re :-) és tuti ingyenes..a 9900 Ft, az a 4D ultrahang ára...

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Addisz köszönöm szépen! így már érthető! :)
tényleg sokszor átláthatatlan minden, még jó, h itt bármit meg tudok kérdezni! :)
Vendég
 


köszi Korybon neked is! szerintem is a 4d kerül annyiba.
akkor majd leírhatnád te is hogy zajlott... :)
Vendég
 


Korybon
Kivettem a neveket!
Igen, én is így értettem, hogy afp után kap az ember időpontot a 18. hétre. És nekem azt mondták, hogy éhgyomorra menjek, pedig nem volt terheléses cukor...

Panna
A másodiknál már csukott szemmel is eligazodsz :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


igen, remélem....:)
de az még nagyon messze van! :lol:
Vendég
 


sziasztok,

sajna nekem kényszer pihi uh többet tudlak olvasni titeket.

Bogme jól látom hogy a MÁVban a Harsányi dokinál fogsz szülni???
én csak azért nem járok hozzá mert úgy tudtam, hogy a MÁV-ba nem szül.
mindkét gyerkőcöm nála szültem imádom, fantasztikus orvos

szép napot mindenkinek

Bea

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


kisbeeka: Henó hallotta, hogy állítólag, ha a BPD nagyobb, mint a TAD, akkor fiú, ha az ellenkezője, akkor lány. Hogy ebbe mennyi az igazság nem tudom :) Gondolom kb. annyi, hogy ha hegyes a pocakod fiú, ha nem lány.

KépKépKép
bogme
 
 


Bogme: no,akkor megnézem,nálam hogy volt ;)

Jónás mindenesetre tévedett... :D :D :D

Inga-Jónás 1:0 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nálunk BPD és TAD egyforma. Akkor mi van :)?

Ja, és Jónás + inga is fiút jósolt, szóval vagy mind a kettő tévedett, vagy még kinő a kukaca :lol:

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: Lehet, hogy még nem döntötte el :)

KépKépKép
bogme
 
 


Nálam a genetikain:
BPD: 2,18 TAD 2,01,ennek ellenére lány!! :D
Vendég
 


Nálam az inga és a kínai módszer mondott jót,Jónás tévedett :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


gyorsan összedobtam egy almás fahéjas sütit, most tesztelem :)
isteni lett... :lol:
Vendég
 


Csütörtök 13 óra 4D Genesis!!! Mondtam a nőnek, hogy a kombinált eredmény elég ramaty lett és ezért mennék..de mondta a neme is ki fog derülni!!! Annyira kedves volt a telefonban!!!!!!!4 :D

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Fiú lesz vagy lány??????????????????? A kislányom szerint lány..mindig ezt mondja!!!! Én is lányt érzek!!! Szerintetek??? A nyertes kap egy virtuális pizzát!!!!

Magzatmozgást azt hittem már volt a 12. hét óta, de figyelgettem és szerintem nem az volt....szóval most már várom mikor jelentkezik!!!

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Kory: Nálad én is lányra tippelek!

KépKépKép
bogme
 
 


addisz:
egyertelmuen: Johanna!! szerintem gyonyoru nev, es irto kulonleges a vezeteknevvel (le sem tudom irni ;) nekem az Adel alanyi jogon nem tetszik :wink: mert majdnem az lettem, be is irtak az anyakonyvbe, majd kihuzatta apukam, mert nem tetszett neki :P aztan szinten 'A' betus nevem lett, na amit megugysem szeretek 8) :P

korenka: jonnek...es jonni is fogok, de tutal elusztam az elmult hetekben, plusz otthon 2 hetig nem volt netem.

legkozelebb marcius 4en van ultrahangom, addig meg gyozkodom uramat, h menjunk itt el 4D-re. irigykedve nezem a fotoitokat!!! itt kepzeljetek nem divat a 4D, csak a 6ik honap korul, a korhaz ahova tartoznak a kismamak, ingyen, ugymond ajandekba megcsinaljak. de ez inkabb gesztus, emlek, mint nem-megallapitas.
privat helyen, ugy, mint otthon szinten meg lehet csinalni, de eleg draga kb 150 euro...
en mar annyira kivancsi vagyok pedig!!! na, most el is dontottem, h elmegyunk!!

szivhang-hallgato: baratnomnek van, es nekem akarta adni...amig nala voltunk kb 100szot meghallgattam..na azert ez mar koros. amugy nem mindig lehet normalisan hallani..az meg maga az orulet...igy ugy dontottem, marad nala ;) 8)

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Korybon
Nem fogsz csalódni a 4D Genesisben, a nő ugyanolyan kedves az életben is. Másik topikban mesélte egy csaj, aki most hétvégén volt, hogy egy és negyed órát tartott a vizsgálat, mert a babó aludt, nem sikerült ébresztgetni, ezért a nő kiküldte őket egy 10 perces sétára, hogy tudjon normális felvételt, képeket csinálni. A séta után meg folytatta...:)

Tippem: kisfiú (és a virtuális vega pizzát kérek :D)

Pequ
De nem túl különleges így ez a névkombó? Ez a bajom vele, hogy a Breglovics kemény dió, ehhez nekem egy max. kéttagú, egyszerű név jobban passzol a fejemben. De apa és Luca odavannak a Johannáért és nekem is tetszik magában, de így olyan túlzó.
A 150 euró nagyon húzós, itt olyan 10-15 ezer forint között mozog. Nem gondoltatok rá, hogy elmentek Magyarországon, amíg itthon voltatok?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


beus: kitöröltem, nehogy baja legyen belőle :)

Képekkel még lógok, íme a pocakfotó és a kis trónbitorlóról képek:

Kép

Kép

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bogme 2011.02.23 17:04-kor.

KépKépKép
bogme
 
 


bogme:
(bocsi h írtam privit is csak nem láttam h ide bement amit írtam)
ha az igaaazz!
megkérdezem én is. ráadásul én oda járok a mávba a pajzsmirigyem miatt ott van belgyógyászom....

na ennek utána járok köszi szépen :)

szép estét mindenkinek

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


addisz:
ehhez a szerb es kemeny hangzasu csaladnevhez szerintem annyira jol passzol egy selymes lanynev. nekem a johanna nagyon finoman cseng es igy egyutt nekem olyan, mintha egy nev lenne valamelyik molnar ferenc mubol :)

4D: dehogynem...el akartam menni, a mammutnal van egy, ahhoz kaptam szamot baratnoimtol, de annyira rossz idopontok voltak, h keptelen voltam osszehangolni. raadasul, a tervezett 1 napos ceges latogatasom helyett majdnem 4 lett...vegig fajdolgalt persze a hasam, mert elszoktam ettol az orult stressztol...

korybon:
nekem is kisfiu a tippem! es persze en is vega-pizzat kerek gomba nelkul ;)

bogme:
latom, domborodik a pocid, le sem tagadhatod, h kismama vagy :) es hat a tronorokos nagyon cuki!
el vagyok kepedve, h mennyi a szules a kutvolgyiben...egy atlag fiatal ezt hogyan tudja kifizetni?? az kb 8 havi lakashitel...szerintem mindenki inkabb azt nyögi....

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Sziasztok!

Addisz: Nekem tetszik a Johanna. Úgy tudom elképzelni, hogy akit így hívnak csak szép és jó lehet.

Bazi drágák ezek a 4D-s UH-k. Nekem mázlim van. A húgom is babát vár és neki ajánlott a védőnője egy ózdi rendelőt (tőlünk kb 40 perc kocsival) ahol 3000 Ft!!! DVD-vel és egy csomó képpel együtt. Azt hittük kacsa, de kipróbálták és nagyon dícsérte.

Korybon: Én fiúra tippelek.

Bogme: Szép pocak!

Magamról: 30 éves vagyok, van egy 4 éves kisfiam Zoló, és nagyon várjuk a tesóját. Ő még nem tud róla, de nagyon szeretne már nagytesó lenni. Még dolgozom, és nem tervezek táppénzre menni majd csak május körül. Itt fogok szülni a helyi kórházban dr Szabó Sándornál. Neveken még nem gondolkodtunk, majd ha tudjuk a nemét.


nancsa
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a 12 hetes UH-ról.
CRL: 66mm
Nyaki redő: 1,5 mm
Tündéri volt, mocorgott, ugrándozott :)

korybon, lányra tippelek!

mai UH-sok? norcs? korenka?

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Kép

Íme szép és egészséges magzatom. Nem mutatta meg a nemét, de sokat ficánkolt és "beszélt". Jövök majd még! :D
korenka
Szár
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek tegnap megrúgott a pocakbaba és pont ott volt a kezem a pocakomon, erre tegnap kétszer egymás után megrúgta a kezemet, majd harmadiknál azt éreztem, hogy elkúszott a kezem alól. :-) Szóval a buborékok kimaradtak.

Korybon, én is fiúra tippelek! :-)

Bogme, Korenka tök jó, hogy már ti is voltatok 4D-n.

Asszem mostmár nekem is érik egy 4D :-), bár még várok vele két hetet.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Szép Reggelt Csajok!

Korybon:csütörtöki uh de izgi :) és szerintem csajszi lakik odabent

Bogme:irigykedve nézem milyen csinos kismama vagy :wink: és babuci is gyönyörű

Nancsa:ez a 4Ds összeg nagyon jó ár! :o itt is baromi drága 12.000körül van :?

Gabi: enyém baba is kb. ilyen méretekkel rendelkezik :D

Korenka:kis cukor :) nekünk is hátha majd a következő uh-on nem lesz szégyenlős :lol:

Addisz:nagyon szép a Johanna név! :wink: mi még annyira tanácstalanok vagyunk nevek terén :( az uram azt mondja majd ha megtudjuk a nemét akkor filózzunk rajta,mégis csak feleződik :lol: végülis igaza van :wink:

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Antekirt szia! :)

Annyira szuper érzés amikor beindulnak odabent a ficánkák!Szuper hogy érzed babszidat :)

GG

Kép

Kép
gg
 
 


sziasztok,

kisütött a nap és már nem is keményedik a pocak ;)

itthon vagyok fekszem, mert vasárnap volt egy kis vérzés, rohanás az ügyeletre. babával, méhszájjal minden ok, de pihenni kell.
tegnap még nagyon sokat keményedtem ma szinte nem is.

nagyon édesek a babáitok, különben én is úgy érzem, hogy kislányom lesz :) meglátjuk

nagyon szép napot mindenkinek
ja túrós derelyét és frankfurti levest fogok ebédelni :)

Beus

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Bnbeus: vigyázz magadra,pihenj nagyon sokat!! :)
Vendég
 


Sziasztok!!!

Akkor lehet ez nekem is tegnap keményedés volt?????????? Úgy szúrt a hasam...és ma nem mentem AFP-re csak holnap tudok.de meg akarom nézetni magam egy dokival, mert akkora vízfoltok vannak a bugyijaimon..nem tudom ez mi, remélem a vizeletem csurog csak..na de ekkora mennyiségben????????

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Kisbeeka:nem is mondtam hogy Maja is csodaszép :)

Korybon:én is megmutatnám a dokinak én is,tuti ami biztos alapon!
Nem tudom mi lehet ez a sok víz.

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Kisbeeka:
igyekszem :)

korybon:
nekem ezzel a picivel ha jön a hidegfront mindig keményedek napokig

ilyen csorgás szerűm nekem is volt megszűnt viszont rengeteget járok pisilni, uh nekem gyanús valami felfázás

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Lányok,ezt a keményedés dolgot mondjátok el nekem is,még járatlan vagyok,és fogalmam sincs,mit éreztek olyankor... :)

Köszönöm Maja-dícséreteket :D
Vendég
 


ez a keményedés nállam olyan hogy érzem ahogy "egybeáll" a méhem és kézzel teljesen kilehet ilyenkor tapogatni az egész méhet.

amikor nagyobbak azt érzed hogy az egész hasad kemény.

ez a keményedés egy csomó dologtól lehet.
pl ha rúg a baba akkor is bekeményedik
pl front :)
stressz

amiket olvasgattam egyébként magátol is naponta 1000x összehúzódik csak nem érzi mindenki és nem mindegyik összehúzódást.

remélem jól írtam le :)

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Hát nem tudom,nekem folyamatosan kemény a pocakom,ha meg háton fekszem,és "beesik a hasam",akkor teljesen kivehető a méh.

A 4D-s UH-on volt durva,mert abba kellett hagyni a baba vizslatását,mert a méhem elkezdett összehúzódni,az az utolsó videón látszik is,hogy a babának semmi helye nem maradt :D

Én csak annyit éreztem ebből,hogy kellemetlenebb,ahogy nyomkodja a méhemet...
Vendég
 


Nekem keményedéseim Milánnal már elég nagy pocisan voltak,furi érzés mintha szét akarna szakadni a pocak :) pláne akkor amikor a baba keresztbe megfeszíti magát :D

Most még semmi ilyenről nem tudok beszámolni.
Nekem még a hájam nem engedi hogy feszüljön :lol: sosem voltam vékony :( azt hiszem nem is leszek :roll:
Ezért nem csináltam még pocisképet sem,nagyon szépen mutatna az úszógumim tesóbaba helyett :lol:

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Keményedés nekem is van, hol egyik nap több, hol kevesebb. Akkor nincs gond ha pl csak az egyik fele keményedik meg. Akkor van gáz, ha az egész sokszor bekeményedik és olyan mint a beton. Ha hamar elernyed az nem baj, mert lehet a méh növekedéstől is és a babától, hogy hozzáért.

Bnbeus, a doki mit mondott a kis vérzésre mitől lehetett?

Korybon, a hasszúrka érzés a méhszalagok nyúlásától is lehettek.

Kép

Kép
antekirt
 
 


igen olyan :)

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


képzeljétek,hirtelen akkorát nőtt a pocakom!!!

2 nap alatt 78 cm-ről 84,5-re!!! Azaz úgy,hogy a 78-at akkor reggel mértem,estére 80 szokott lenni,és tegnap este elhűlve néztem,hogy a már megszokott 80 cm-ből 84,5 lett :D :D :D :D

Már febr. 13. óta mértem 80-akat estére ;) :)
Vendég
 


Antekirt:
igazából fogalma sincs, találgatás van, valószínű megerőltettem magam (nagymosás).
ezért most minden tilos. sex, takarítás.......
a gyerkőcöket elviszem reggel az oviba és egész nap fekszem, pihenek

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Bnbeus, emelgettél? Miket mostál? Nekem is volt egy ilyen bár a 10 héten voltam. Elmentem egy órát sétálni utána nekem is volt rózsaszínes folyásom, szóval mi is ügyeleten kötöttünk ki.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Antekirt:
takarókat elég sokat, gyömöszköltem az elöltöltős gépbe :)

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Bnbeus, na akkor mosni nem szabad. :-D

Kép

Kép
antekirt
 
 


:D nem mosok apára vár :)

sőt mosogatógépet is veszünk :)

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok! A tegnapi vizsgálatról egy picit írok, nem fárasztalak vele.
A picurka feneke nagyon mélyen volt, ezért nem tudta a doki megmondani a nemét. Nagyon ficánkolt, és folyamatosan járt a szája. A gyomra televolt :D Szép nagy orra van, ezt egyből megjegyezte a doki, downkórnak már itt igen kevés esélyt adott... fiamnak is ilyen szép nagy orra volt, de érdekes, mert amikor megszületett és most is kis pisze baba orra van. Tök normális. Tarkóredőnk 2,0 a véreredményem tök szuper lett, úgyhogy mindhárom kromoszóma rendellenességre nagyon kicsi az esély. Három képet is kaptunk, 3 és + ezt a 4D-st, és az egészet dvd-re vették. Megcsináltattam a toxo tesztet is gond nélkül. másfél hét múlva lesz eredménye. 4000-be került, de mivel ilyen bunkó a háziorvosom, hát inkább megért nekünk enyit, de fontos tudnom, mert van macskánk és nem szeretnék vak és siket babát (ez a jobbik eset)... na ennyit a tegnapról.

bnbeus:
Nagyon vigyázz magadra! Vedd komolyan!!!
korenka
Szár
 
 


Ma már jöttem dolgozni. Az a hír várt, hogy a főnököm a takarítónőtől kérdezgeti, hogy tényleg terhes vagyok-e.... na ez marha jó.... a héten elmondom neki.... na majd elmesélem... biztos érdekes lesz... de elhatároztam, hogy ha bunkózik elmegyek táppénzre és ezzel lábon is lövi magát...
korenka
Szár
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: