Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Samunál nekem nem volt hüvelyi vizsgálat attól az elsőtől eltekintve, amikor megállapította az orvosom a terhességet. Gondolom, most is így lesz, de mindig figyelte az UH-n (mert azt meg minden alkalommal csinál, mikor megyek hozzá, hasit), hogy hogy van a méhszáj, és mindig mondta is, hogy zárt. És jól is látta, mert 30 órát vajúdtam, mire elvékonyodott+kinyílt, úgy zárva volt... :)

Na, ami az egészségügyben van... Huhh...

Mindenkinek szép gyarapodást továbbra is!

Üdv.
Vendég
 


Tinu!
Hát nekem is magándokim van,de szinténtud beutalót adni,pedig a kórház ahova megyek nem a körzeti ahova tartoznék...de bizti megvan az oka h mért nem tudott adni....Bosszantó h ennyit kell utánajárni...

Pumukli,Mozza!
Csinik vagytok,mindenkinek kezd dudorodni az a pocak!Megpróbálok én is csinálni,de vhogy nem sikerül eltalálni a beállítást....

Edua!
Na igen,a sok 40 kilós mellett én is a ducik közé tartozom :lol: :lol:

Bema!

Gratulálok a jó eredményekhez!!!Akkor te is megnyugodhatsz kicsit! :wink:

Anita!
Nekem is így van,ha többet mászkálok akkor este jobban fáj a poci....most még vonatoztunk is,azt se kedveli a Maszatkám :roll:

annus11
 
 


Sziasztok,

nagyon aranyosak a pocis képek, Edua, gondolom nem fog megnyugtatni, de én néhány centivel haladom meg a 160-t, és már 67 kilónál tartok. Sajnos a nyáron, még mielőtt teherbe estem volna kissé meghíztam, magamra szedtem kb. 4 kilót, szóval nem onnan indultam, ahonnan szerettem volna. Azzal vigasztalom magam, hogy majd a gyerek születése után visszaszerzem a régi alakomat :)

Bema gratulálok az eredményekhez, hasonlóak lettek az enyémek is, és bár az orvosom nem magyarázta különösebben az egyes értékeket, azt mondta, hogy minden a legnagyobb rendben. nem firtattam, megbízom benne.

Az én nőgyógyászom mindig néz méhszájat, aztán jön az UH, az utolsó alkalommal hüvelyi és hasi UH is volt, mert a kicsikém nem akart mozogni és nem tudott mindent megmérni egyszerre. Az egyik sógornőmet azonban alig vizsgálták a terhesség alatt, csak az elején meg a végén... Szerencsére minden rendben volt.

Anita, jó pihenést, vigyázz magadra, nehogy túlerőltesd magad. Én még nem éreztem a haskeményedést, pedig a múlt hét húzós volt, a bokám dagadt be kissé. Meg is ijedtem, mi lesz később, ha már most bedagad...

Kellemes délutánt, nekem holnap egész nap munka, vélhetően szerdán fogok majd újra benézni. Kitartást azoknak akik holnap, holnapután készülnek valamilyen vizsgálatra, és várjuk az eredményeket.
Zsuzs

Kép
kovzsuzska
 
 

 
 

Újabb pocakok, de jó! Mindenki nagyon csini! :D :D :D

Csak gyorsan végigfutottam a mai nap írtakat, és megakadt a szemem Tinu hozzászólásán. Én is hasonló cipőben járok, a dokim már csak magánpraxist tart fenn, és kórházban végezhető vizsgálatokra nem tud beutalót adni... Így vagy mászkálok érte (munkaidőben) vagy elvégeztetem magánban, egy kisebb vagyonért... :? :? :? Felháborító!
Valaki erre írta, hogy neki minden beutalót a védőnő ad. Na, ilyenről még nem is hallottam... :shock: :shock: Az én védőnénim legutóbb már súlyt sem tudott mérni, mert elromlott a mérleg (ilyenek meg, hogy vizeletvizsgálat?!, viccelsz?!)... :evil: :evil:

Tudjátok, talán minden egyszerűbb lenne, ha egységesítenék ezt az egész rendszert! Így ahány orvos/kórház/védőnő, annyiféle szokás, eljárás és ár. (csak zárójelben, hogy emellett többnyire téged néznek hülyének, amikor valamire rá mersz kérdezni, vagy valamit nem értesz)

Bocs a puffogásért, de ezt most ki kellett írnom magamból!!!!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Most telefonáltam a nőgyogyimnak, és negatív lett a Down-szűrésem! :D 8)

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok Csajok!

Ami a testsúlyt illeti, én attól tartok, hogy az enyém a terhesség végére 3 számjegyú lesz, tehát a 68 kilósok nekem itt ne aggódjanak! :D :D
Böbi, köszi, hogy segítettél Zsücinek az iwiw-es keresésemben!
Ami a méhszájat illeti: engem az orvosom mindig megvizsgált eddig kézzel, a méhszájat is megnézi. Nekem nagyon imponáló volt, ahogy legutóbb már a kézi után és az UH előtt közölte, hogy "ez a gyerek teljesen jól van".
Tinu, Zsüci, magam is lesújtó véleménnyel vagyok az egészségügyről! Hogy a 21. században az én dokimat is a kórházban kell hajkurásznom a beutalóért, aztán időpont persze nincs, és konkrétan 3 órát vártam a 12. Uh-ra. :evil: :evil:
Pumukli, tök cuki a pocakod! Mozza, Te meg már tényleg igaz kismami vagy! És a pocakod mellett a dekoltázsod sem utolsó! :lol:
Fabri, ne haragudj, hogy olyan tuskó voltam, és eddig nem üdvözöltelek. Szupi a vonalzód!
Na, rohanok vissza dolgozni gyorsan!
Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Tinu!

Hurrá!!!

Zsüci!
Puffogj csak nyugodtan!

Én meg pihengetek,hétvégén megint vidékre megyünk,és most több mint 2 órát kell vonatozni :roll:

annus11
 
 


Anika!
Te nem ma mentél dokihoz????Kíváncsian várom mekkora már a babád!! :wink:

annus11
 
 


Szofi, megtaláltalak!!!! :D :D Böbi, köszi a segítséget! Persze, elsőre lehagytam a 26 évet, és amikor a "gép" kidobott párszáz oldalnyi találatot, na akkor megijedtem... :D :D

Szép estét mindenkinek!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Sziasztok! :lol:

nagyon szépek a pocakok! 8) én fel se merem rakni az enyémet...... :shock: (nekem kicsit nagyobb :oops: ), de ti mind olyan csinik és vékonyak vagytok :D

nekem is csak uhu volt eddig, vizsgálat még nem.... :roll: majd a kövinél sztem 8)

Bema!
te is a fehérvári kórházban fogsz szülni?jól emléxem h BB a dokid? :roll: arról jutott eszembe, h írtad a Csnk-t.ott ki nézett téged?engem az ifj Nagy :)
Vendég
 


Kedves annus11,kovzsuzska,csadra,mozza,és Kedves mindenki! :) ! Nekünk tavaly a 6. hétben elhalt a pici,kb. a 8.héten mentem UH-ra,és nem volt szívhang. Annyit mondott a doki,h. ez az első terhességek 30-40%-ban van így .De az első 12 hét a veszélyesebb,és ezen mi már túl vagyunk,tehát semmi ok az aggodalomra. :lol: :lol: Ja,és nagyon köszi a kedves üdvözléseket,jól esett,és valóban jó kis csapat gyűlt itt össze!
Csadra! Én is a Szt Margitba járok,Dr.Sávai Györgyhöz.De tudni kell,h.Ő a kórházban főorvos,viszont mi magánúton járunk hozzá.A Zugligeti úton van a magánrendelője,de megbeszéltem vele,h. a XIII.kerületből ne kelljen oda mennem,így a kórházban fogad. A Te dokibácsid ott is rendel? Mikor kell menned legközelebb? Én.dec.8-án megyek. Szép estét Nektek,kedves Kismamák,Hajna! Imádom ezt az érzést! :lol:

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Sziasztok!

Annus
Köszönöm, hogy gondoltál rám. Pont akkora amekkorát gondoltam. Azt mondta az orvos el kell fogadnia a szeptember 1-et, mert a gólya nem hozhatta. :) Asszem június 1-re leszek kiírva. Azt mondta egy héttel kisebbnek érzi, nagyon megijedtem, hogy nem fejlődik jól, de mondta minden rendben van. CSak hétfőn lesz uh.

Készítek is egy vonalzót.

Még rengeteget kell olvasnom. Aztán igyekszem reagálni is.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Sziasztok,

gyorsan beugrottam, lassan készülődnöm kell a kórházba... Kezdek parázni :-)
Szorítsatok nekem!

Anita
pumuklii
 
 


Anika!

Ez remek hír!Pedig már kezdtem azt hinni h a gólya hozza...de úgy látszik ez csak mese :lol:

Pumukli!
Neked is mennek a drukkok,várunk a hírekkel!!!

Dobok majd táblit is!


Nekem meg beteg a férjem...ma bement dolgozni de úgy hozatta magát haza,nagyon szédült,meg zsibbadt a keze :shock: 8tól volt rendelés,de már be kellett kopogjak mert annyira rosszul volt.De a doki nem írt fel neki semmit,mondta h szerinte vmi vírus lehet...mondjuk alaposan megvizsgálta.Szóval most itthon alszik :roll: Remélem h délutánra jobban lesz kicsit :!: Én meg próbálok addig nem idegeskedni :roll:

annus11
 
 


vicuska25!

Igen :lol:
Jól is emlékszel BB a dokim én nagyon megvagyok vele elégedve.
A csnk-ban asszem a SzK nevű nőcinél voltam.
Te kinél fogsz szülni?
Sajnos nem egy időben leszünk benn, mert mi picit fiatalabbak vagyunk, pedig milyen jó lenne :lol:
A nickneved alapján pedig lehet hogy még a nevünk is ugyanaz :wink:

Kép
bema
 
 


Sziasztok!

Annus, hát jobbulást az Apcinak... Vigyázz, te nehogy elkapd a betegséget! Csak gázálarcban csókolózni!
Anika, de jó, hogy minden rendben!! Mostmár hivatalosan is gratulálhatok!
Pumukli, hajrá-hajrá, azonnal jelentkezni, ha hírek vannak!!
Már tényleg van valami pocim, bár ruhában továbbra sem látszik. Khm, arányaiban nincs szignifikáns különbség a méretek közt! :D :shock:
Köszönöm mindenkinek, aki bejelölt a wiwen. Annus, Zdori, próbáltalak Titeket keresni, de lefagyott a kereső, a végén már tök ideg voltam, nem is értem, hogy miért nem jött össze...
Én ma megyek Győrbe, ott lesz egy fontos meeting, prezentálni is fogok, úgyhogy szorítsatok. Majd csak holnap jövünk visza, mert este lesz csapatépítés része, ami abból fog állni, hogy a többiek berúgnak, én meg nézem! :shock:
Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi!
Én is kerestelek,de nem tudtam eldönteni melyik vagy te :roll: De aki már bejelölt megnézem annál!Hát csók az nem lesz....főleg h úgy támogattam hazáig....még jó h a szomszéd utcában van a rendelő :roll:
Max te leszel a bíra h ki rugott be legjobban! :wink:

Ja és amiket kihagytam az elöbb...
Csináltunk pocifotót,bár este fel is voltam fújódva,így úgy nézek ki mnt egy lufi,de mindjárt felteszem.
Illetve tegnap este éreztük a babát! :lol: Apcim is odatette a kezét és mondta h érzi,megállapítottuk h úszkál a drágám :lol: Azért a ház falát még nem rugta ki :wink:

annus11
 
 


Kép Kép

Bocs a pizsiért :oops:
Amúgy van már vkinek plusz kilója?mert én még mindig nem híztam a mérleg szerint....

annus11
 
 


Annus

Az uh után fogok teljesen megnyugodni. :)
Az én férjem is beteg volt, most meg elkaptuk Aporral. Ma vihetem orvoshoz. Ki tudja milyen homeopátiás bogyó jó nekünk náthára, torokfájásra?

Én még nem álltam mérlegre. :oops: De hamarosan elkezdek úszni és tornázni és akkor nem jön fel olyan sok kiló.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Annus: nekem csak plusz kilóim vannak. :oops:

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Most jövök a védőnőtől: Híztam 1 kg-ot, a doplerrel meghallgattuk a szívhangot a vérnyomásom 120/70.

Nődokival is beszéltem: írt fel a tejszerű hüvelyváladékomra Candibene kúpot. Saját dokimhoz hétfőn megyek kézi vizsgálatra.

Megkaptam az összes beutalót AFP-re, valami Warm vagy micsoda vizsgálatra, hepatitisre meg mit tudom én mire, szóval jól le leszek csapolva nov 24-én :))

Valaki kérdezett a sportról: nekem elég az egész napos ülés a mh-en a vezetés és a 4.re való felcaflatás :))

Tegnap végre jött a csajszi, és vettem tőle két csini kismamagatyót és két db felsőt :) majd rakok fel képet:)

Annus nekem is mint láttad ilyesmi a pocakom, bár a védőnőket is becsapta, azt hitték már nem csak 15. hetesek vagyunk :))

Jobbulást az éppen betegeskedőknek:)

Üdv.

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Halihó! :lol:

Annus!
apácskádnak jobbulást!tök cini po9cakod van!klasz a pizsid is :lol:
ti már tényleg érzitek???? :shock: ?de jó lehet! :D
én is akarom!

Bema!
nekem RL.a tiéd kollégája. 8) én is nagyon meg vagyok elégedve :D igen, ha Évára gondolsz akkor igen! :lol: káááááár, h nem szülünk együtt :(

Pumukli!
drukk a dokihoz :)

Anika!
júl.1.az majdnem június vége :lol:

Szofi!
jó csapatépítést :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Azt hiszem, akit tudtam, megkerestem iwiw-en, de vannak gondjaim Borbély Anitával, Moncsival, Hajnával és Zsücivel. Segítetek?

Ha nem vagytok publikusak, akkor bocsi, csak úgy értelmeztem, mintha... :)

Remélem, minden vizsgálat rendben mindenkinél!

Volt itt már arról szó, hogy akiknek már van gyermekük, nekik hogy volt korábban, mert ha igen, csak elolvasom, ha nem, kérdezem, hogy volt veletek a terhesség, szülés? Ha rossz kérdés, csak szóljatok... Csak kiváncsi vagyok... :)

Mind nagyon szépek vagytok változatlanul. (Mármint a változásokkal együtt... :) ) :)

Szép napot!
Vendég
 


Bocsi, azt hitte, hogy félkövéren akarom végig, pedig nem is akartam...
Vendég
 


Annus, nagyon édi a pocakod!!!
Én 3 kilót híztam eddig, Gyöngynél ekkor még semmit, de kívánós sem voltam, most meg eléggé rá vagyok úszva a tésztára.
Apának jobbulást!

Szofi, ügyes legyél a prezin! :-) utána meg sok erőt a részeg kollegák elviseléséhez!
Vendég
 


Vicuska25!

Anno mikor a dokit kerestem, nekem is erősen benn volt RL.
Sajnos senkit nem ismertem aki valamelyikükhöz járt volna, így a neten keresgéltem :lol:
De kettejükről csak jókat, abból viszont nem is keveset olvastam.
Végül BB-nél kötöttem ki, aki nekem maga a tökély, (remélem később is így gondolom majd :lol: ), nagyon érti a szakmáját, és még szimpatikus is.
Anyukám mikor kicsi voltam sokszor szólitott Vicusnak, vagy Vicuskának (persze csak ha jó voltam, ha nem akkor csak: Viktória)
úgyhogy akkor a nevünk mégsem ugyanaz, de az Éva volt a másik tippem :lol:

Annus!

Nagyon csini a pocid, az meg, hogy már érzikek a babát csodálatos!
Múlhatna már picit jobban az idő, mert én már nagyon várom.
Jobbulást a párodnak!

Pumuklii, Mozza!

Mostanra úgy látom már mindenkinél gömbölyödik az a poci :lol:
Pumuklii neked megy a drukk is ezerrel!!!

Tinu!

Gratulálok az eredményhez!!!

Szofi!

Érezd jól meged és jó csapatépítést!

Kép
bema
 
 


Dóri, előző terhességekről szokott szó esni, nekem elég más a kettő, de úgy tudom, hogy szülésről még nem sok szó esett.
Vendég
 


Dóri: mi érdekel az előző terhességgel, szüléssel kapcsolatban? Szívesen írok róla, de az egész szüléssztorit nem kopizom be, mert az hosszú lenne. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Anika!

Akkor beírhatlak a tábliba?Egyenlőre júni 1el,aztán ha változik átírlak,jó?

Bema!
Ne aggódj!Olyan gyorsan eltelik az a pár hét!Én se hittem volna,és tessék! :lol:

Farkas!
Nekem is az a bajom h nem kívánok semmit...mondjuk én alapból kívánós vagyok,azt hittem ez felerősödik a terhességnél,de úgy néz ki pont ellentettjére változott.Néha aggaszt h nem tudok mit enni....alig várom h újra legyen egy kis étvágyam!

Na a héten lesz mégegy kismamagatyóm!Végre!Meg megpróbálok eljutni a fodrászhoz is! :wink:

annus11
 
 


Annus, ha kérhetem bekerülhetnék én is a tábliba?

Az adataim:
Név: bema
Kor: 27
Lakhely: Velence
Testvér: nincs
Kórház, doki: Székesfehérvár, dr. Bata Barnabás
Szülés várható ideje: 2009. 05. 23.
Pici neve: Kis Pocaklakó

Köszönöm, köszönöm :lol: :lol: :lol: !!!!!!!!!!!!

:lol: Az a kis idő meg remélem hamar eltelik, mert már nagyon várom. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bema 2008.11.11 13:14-kor.

Kép
bema
 
 


Jobban van már a férjed, Annus?

Tinu! Ha vhol le van írva a neten, akkor ott is szivesen elolvasom. Csak pl az érdekel, hogy kinek hogy volt, meg hogy miben más a második, meg ilyenek. Nem is tudom konkrétan. De ralán nem csak engem érdekelnek mások régebbi tapasztalatai (vagy igen?).

Böbi! MIben más? És hogy volt egyáltalán?

Remélem, minden jól megy majd, Szofi! Részegnek lenni meg nem olyan jó (nem tapasztalat, csak így gondolom...), inkább sajnálkozni lehet rajta...
Vendég
 


Sziasztok!

Pumukli, drokkolok én is, de biztosan minden rendben lesz! :) Jelentkezz, ha már tudsz valamit!

Annus, nagyon ari a pocid. Most már én is csinálni fogok egy hasonló pocakfotót, mert a ma éjszaka után (nem aludtam szinte semmit) úgy érzem nőtt egy kicsit. Feszült egész éjjel.
Férjednek mihamarabbi gyógyulást kívánok, és vigyázz, hogy el ne kapd!
Már kerek 10dkg-ot híztam! :) Onnan tudom, hogy a mérlegünk nagyon pontos és mindig uazt mutatta eddig, most meg már mindig 10 dkg-mal többet! Családom kinevetett! :)

Fabri
Az én doktorbácsim "hagyományosan" nem rendel a kórházban. Magánrendelője van Óbudán vhol, de én nem oda járok. A kórházban van a hét 4 napján, csak hát ott kell őt mindig hajkurásznom. (legalább megismerem a kórházat :) ) Legközelebb a kombinált teszt eredményéért kell mennem. Majd dec. 4-e környékén (nem tudom még pontosan) az AFP-s vérvételre a terhesgondozóba és a havi kontrollra a doktorbácsihoz. Az orvos miatt mentél a Margit-ba, vagy a Margit volt az adott és ezt az orvost választottad? Neked mekkora a babócád? Én 12+1 naposan voltam uh-n és minden eredménye a babának 12+1 napos volt! Ezek szerint aug. 27-én fogant a drága! :lol:

Szép napot mindenkinek!

Kép
csadra
Piliscsév
 
 


Anika!

A homeopátiás cuccok közül infulenza megelőzésére és egyéb torokgyuszik, stb. kezelésére az Oscillococcinum a jó.
Ezt találtam róla a neten:
"Ezt a szert már a világ több mint ötven országában szedik megfázásra, az influenza megelőzésére és a betegség minden szakaszának gyógyítására. A klinikai vizsgálatok szerint enyhíti az influenzás tüneteket (hidegrázás, fájdalom, láz, orrfolyás és köhögés). A legkedvezőbb hatás elérése érdekében a tünetek megjelenésekor haladéktalanul, de legkésőbb negyvennyolc órán belül meg kell kezdeni a gyógyszer szedését."

Szóval én ezzel fogok védekezni az infulenza járvány ellen.
Egyébként a gyógyszertárakban lehet kapni (nekem már megvan) olyan homeopátiás kiskönyvet, amiben külön külön le van írva, hogy melyik homeopátiás készítményt ajánlják kismamáknak, babáknak, stb. Abból néztem ki ezt a szert és a védőnőm is rábólintot.

Puszi és gyógyulj meg mielőbb!
Csadra

Kép
csadra
Piliscsév
 
 


annus: szép pocak :D Az nem baj, hogy nem híztál, én Zsófival összesen 8,5 kilót híztam, a dokim azt mondta, nem tudok keveset hízni, ne aggódjak :)
Vendég
 


csadra, én tavaly szedtem ezt, mert még szoptattam, és nem akartam gyógyszert bevenni, és tényleg hatásos volt!
Vendég
 


csadra, egyetértek az oscillococcinum használattal, én is ezt szedtem most és a gyereknek is ezt adtam kevés vízben feloldva.
Ha esetleg majd valaki vizesedne, arra is van nagyon jó homeopátiás szer, én a 6, hónapban nagyon vizesedtem, ez 2 nap alatt leszedte és többet vissza sem jött.

Dóri, apróságokban más, de mivel közel volt, alig egy éve szültem, így frissek az emlékek. Gyönggyel nem voltam kívánós, most nagyon. Gyöngynél már a legelejétől feszült a cicim, most semmi. Néha volt hányingerem, most egyfolytában volt, de hamarabb elmúlt. Ott semmilyen szagra nem voltam érzékeny, most kilóméterekről kiszagook mindent. Szóval ilyenek.
A szülés szép volt és komplikációmentes, nincs is mit írni rajta! :-)

Panndi, hogy van a hányásod? Múlik már?
Vendég
 


Napi egy-kettő akad, de jobb a helyzet :)

Nekem a terhesség eddig ugyanolyan, mint Zsófival volt, talán most fáradtabb voltam/vagyok, mert akkor csak dolgoztam, most meg meg itt van Zsófi. Akkor megtehettem, hogy bementem a munkahelyemre, és kihúztam valahogy a munkaidőt, most ezt nem tehetem meg, mert a "főnököm" kicsi, de erős :lol: Ma például 4:45-kor úgy döntött, kialudtuk magunkat mindketten :shock:

A szülés szép volt, hosszú volt, túlhordás miatt indított volt, de összességében minden jó volt úgy, ahogy volt :)
Vendég
 


Panndi! Mennyire hosszú?

Én inkább megpróbálok megharcolni a betegségekkel... :) Nem szívlelem a homeopátiát. De a hársfatea, a kamillatea, a csipkebogyótea mind nagyon lelkes segítőtársak! :)
Vendég
 


Dóri, én nem hittem a homeopátiában, azt gondoltam, hogy egy nagy hablagy, de a vizesedésre semmit nem lehet terhesen szedni és duplája volt a bokám, így valamihez nyúlnom kellett, kipróbáltam, hatott.

Azóta a fogzásra is chamomillát adok a gyereknek és nagyon jó. Nem rábeszélni szeretnélek, csak azért írom, hogy megértelek, mert én is így éreztem.
Vendég
 


Mi homeozun, Zsófit is, és jó :)

Reggel héttől voltam a szülőszobán, este hatkor búújt ki Zsófi :lol: Nekem hosszúúú volt :oops:
Vendég
 


Panndi, ez tényleg hosszú, nem csak neked, másnak is az lenne! :-)

Dóri, te kérdezted, de a Tied milyen volt?
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Annus,nekem is ekkora a pocim,csak kicsit keskenyebb és hegyesebb,3 kg-ot híztam.

Dóri! Igen,megtalálhatsz az iwiw-en:Fábri Hajnalka
34 éves,házas
Budapest.

Csadra!Én dokibácsit választottam,de én is a kórházba járok hozzá.A kombiteszt eredménye jövő hét szerdán lesz készen,és dec.8-án megyek a köv.vizsgálatra,AFP-re 10-én.Én ma vagyok 12 hetes és egy napos(az orvosom szerint,de itt mást muatat),a tarkóredőt,és tesztet 11 hetes 2 naposan csinálták,és a tarkóredőnk 1 volt,és hihetetlenül mocorgott. :lol:
Kezecskéi úgy mozogtak,mintha integetne. :lol: :lol: .

Küldtek valakit Ekg-re?Én voltam(minden rendben),és fogászaton is,de nincs rossz fogam. :) Bocs,ha az elején lemaradtam,és ezt már megbeszéltétek! :oops:

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Képzeljétek, hihetetlen béna vagyok, nem is pénteken, hanem holnap kell mennem orvoshoz!!! Még jó, hogy kapcsoltam, 5 hétre van időpont, nem tudom, hogy mi lett volna, ha elfelejtem. Valamiért 14-re emlékeztem, de volt egy rossz érzésem és felhívtam a rendelőjét.

Fabri, igen, mindkét helyre küldött engem is a védőnő, de még egyiknél sem voltam. A körzetimnél nincs EKG, be kell menni a kistarcsai kórházba.

Vicuska, nagyon szép a pocakod!

Ma már nem jövök, kellemes pihit!
Vendég
 


Sziasztok,

Köszi a sok drukkot, hatott.
5.86 cm a drága és 1,2 cm a tarkóredő. Annyira édes volt, ahogy mozgott, egyik keze végig a szájánál volt.
Igy végre megnyugodtam. Kombinált eredmény péntek vagy hétfő.
Képet nem kaptunk, 4d csak délután van, de sebaj, úgyis megyünk ,majd 17 hetesen.

Mi is homeozunk, ha van valami betegség.

Dóri, nekem eddig annyiban már a 2 terhesség, hogy most sokszor voltam rosszul, Majával meg egyáltalán nem. Szülést szívesen leírom, nekem nem annyira hosszú történet. :-)
pumuklii
 
 


iwiw-en engem Simon Anitaként találtok meg (30, házas), vagy Böbi ismerőseként
pumuklii
 
 


ez se szűkíti le eléggé, Maja van kezemben piros ruhában
pumuklii
 
 


Na amai napom katasztrófa...a gépünk is bekapott egy vírust,de már megcsinálta öcsém.Tiszta ideg voltam egész nap :roll:
Apcim kicsit jobban van,de remélem holnap nem akar menni dolgozni!

Farkas!
Amúgy a tábliban is 14 van,de már a múltkor is írtad h nem tudod h 12 v 14.Valószínű 14 maradt meg benned és azt írtad a fórumra,de a lényeg h felhívtad őket :lol:

Vicuska!
Nálad is van már szép poci!

Iwiwen jelölgetek szorgalmasan!

annus11
 
 


Na tábli csak holnap lesz,mert a vírus miatt nem műkszik a program amivel kicsinyítek....de majd feltesszük újra :roll:

annus11
 
 


Vicuska

Június 1. :) Ha júliust írtam, akkor véletlenül.

Dóri
Borbély Anita, Dunaújváros. Egy csodaszép kisfiúval vagyok a képen. 8)

Csadra
Köszönöm!

Annus
Persze. Június 1., Dunaújváros, Kolos János. Mi kell még?

KépKép

KépKép
anika78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: