Új privát üzeneted érkezett!

Én ugye már háromszor szültem. tehát már háromszor sikerült teherbeesnem. Na ja, akkor kb 30kg-val könnyebb, 19-14 évvel fiatalabb voltam.de azért visszanéztem,mert megvannak a régi naptáraim, hogy mindig a 14-ik napon estem tehrerbe. Na ez eddig könnyű, de akkor pontos volt a ciklusom.

Kép
flóra 11
 
 


Na, most szólj hozzá! Ez nekem ma tényleg bejött harmadszor is. Laptető!!!!

Kép
flóra 11
 
 


Remélem tancsuékat délután elkerülte ez a zuhé, mert valahová kirándulni készültek, valami hegyre.

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Gratulálok!!!Laptető 3******! Remélem tényleg jót jelent!

Kép
szilzi
 
 


Szerintem most mindenhol záporok vannak! Itt is, nálatok is, a Balatonnál is... Ez egy ilyen nap! De holnaptól állítólag kora nyári meleg lesz! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Én azt, hogy pontos ciklus, csak a fogamzásgátló miatt ismerem. :( Nekem mindig 30-32-33 napra jött meg, de szerintem még nem volt két egymás után lévő hónap, mikor ugyanannyira jött volna meg. Ha egy nap is, de van eltérés! És ugye pont az az egy nap számít! :(

Kép
szilzi
 
 


Most volt itt egy kilen hónapos baba! Persze a szüleivel :D :D
Olyan édes volt!! Ilyen szép babát kívánok Mindannyiunknak! :D

Kép
szilzi
 
 


Kerestem közben térképet, hogy meg tudjam mutatni, merre lakom. Írd be www.telepuleskereso.hu Itt keress rá Győrre, aztán 3x katt felfele a nyíllal. Ott meglátod Galántát.

Kép
flóra 11
 
 


Sajnos ez a baj, hogy annyira tudni kellene kiszámítani. Érdekes, hogy annyi mindent felfedeztek már, annyi mindenre rájöttek, de a női test rejtelmei még mindig titokban maradnek, ezeket még mindig homály fedi. Pedig igazán egyszerűbbé tehette volna valaki az életünket.

Kép
flóra 11
 
 


Megnéztem! Ez azért jó messze van, nem? Hány km Pesttől? Vagy Győrtől?

Kép
szilzi
 
 


Holnapra már megfőztem. Csibe krumplival. Mondjuk még levest talán csinálok,meg salátát is. Ma csak egyszerű ebédünk volt,amit gyorsan összecsaptam. Tegnap vettem knédlit,ehhez csináltam ma kaporszószt kemény tojással. Én imádom. Ma is nagyon finom lett.
Most még főzök,most savanyú, kapros krumplilevest. Ezt már hétfőre,mert hétfőn nem lesz nálam gáz. Most a lakásokban is cserélni fogják a csöveket. Nagyon örvendek. Most hétvégén ezért nem is takarítok. Hétfőn úgyis fog kelleni a szerelők után. Ma még sütni is szeretnék valamit.

Kép
flóra 11
 
 


Valószínű ezért is írják mindenhol, hogy teherbeesés már maga egy csoda!! Nem csak ahogy elkezdődik a sejtosztódás, már maga a fogantatás is!

Kép
szilzi
 
 


Flóra, benned is van energia rendesen!
Ne is takaríts, majd meglesz a szerelők után, úgyis végigtrappolnak cipőben mindenhol!!

Kép
szilzi
 
 


Hát Győr kb. 80km,nincs messze. Szoktunk Győrbe járni elég gyakran. Mi oda járunk moziba,színházba,néha a Metróba. Nálunk minden film szlovákul vagy angolul van,utálom,inkább meg sem nézem.Szlováktévét is csak ritkán nézek. Színház meg nálunk csak Kassán és Komáromban van magyar. Komáromba mondjuk szoktunk járni a suliból is a gyerekekkel. De az idén már a fiaim is a gimiből inkább Győrbe vettek jegyet, szerintük is jobb előadások vannak ott, mint nálunk.

Kép
flóra 11
 
 


Nekem a főzés most elmarad, megyünk anyuékhoz. Én valószínű hétfőn dolgozom apu helyett a hordóban, mert elszeretne menni horgászni és kihasználja, hogy otthon vagyok! Bár már mondogatja a keddet is. Én meg szívesen segítek és örülök, hogy Ő egy kicsit kikapcsol. Csak az a baj, hogy így én nem pihenek. Na mindegy, majd eljön annak is az ideje! :)

Kép
szilzi
 
 


Bejön nálatok minden magyar adó?

Kép
szilzi
 
 


Hát néha van energiám. Pedig általában délutánra hulla vagyok,de az szellemileg. Fizikailag még bírom. Pedig ma alaposan dolgoztam.Egy egész hordónyi kavicsot átmertem kannákba. Aztán még vagy egy órát rakodtunk mindenfélével a szülői házon. Találtunk ott egy rakás vadonatúj alkatrészt vízvezeték szereléshez, ami még jól jöhet nekünk. Egy vadiúj radiátort,még ki sincs csomagolva. Most már csak a pincében rakodtunk. Bútor már nincs a házban.

Kép
flóra 11
 
 


Hétfő délután megyek próbakontyoltatni, kedden menyecskeruhát próbálni és még a papbácsihoz is elkéne menni, a párom miatt. Őt még megkell bérmálni és jegyesoktatásra kell menni! Hát megint lesz mit csinálni. Van egy nagymamám, aki már az anyuéknál lakik egy pár éve, mert elég beteg, Ővele is jó lenne egy kis időt eltölteni. Én nagyon szeretem, szinte nála nőttünk fel és sajnálom, hogy ilyen kevés időt vagyok vele! :(

Kép
szilzi
 
 


Nekem Digi TV-m van, azon pedig 26 adó bejön magyarul. De van m1,m2,RTL Klub, TV2, Duna aztán meg ezek, mint a Film+, Hallmark, Discovery-k, stb

Kép
flóra 11
 
 


Minket is a nagymamám nevelt fel. Az anyu munkába járt, este 6-7-kor ért haza naponta. Mi a nagyival voltunk egész nap. Az én nagyikám már sajnos meghalt. Pont az ő sírját szeretném rendbehozni, ezért mentünk ma el a kavicsért. Most sok bokor van a sírján,egy részén meg keramikus kavicsok, másik részén meg fehér kavicsok. Valamikor architektus csinálta meg, szép is volt.De már megnőttek a bokrok és nem lehet alattuk kapálni a gyomot, meg az a fekete fólia, amire a kavicsokat rakták az is már megszakadozott és a gyom kikandikál alóla. Most szeretném a bokrokat felszedni és az egész sírra fehér kavicsot rakni,a bokrokat kiültetni a szélére,a sír közepére pedig egy nagy cserépbe mindig valami szép idényvirágot ültetek.

Kép
flóra 11
 
 


Meddig dolgozol?

Kép
flóra 11
 
 


A költözködés mindig nagy munka, nem irigyellek. Én ide Pestre mindig csak az aktuális ruháimat hozom, ami nem kell azt leviszem Füredre. De már ez is elég és már nagyon unom, de olyan kicsi itt az albérlet, hogy ha nem csinálnám, nem férnénk el!

Kép
szilzi
 
 


Szilzi, az előbbi hsz-em volt az 500-adik. Hurrá! Habár Benót már nem lehet behozni. :D

Kép
flóra 11
 
 


Nyolcig vagyok még!

Kép
szilzi
 
 


Dehogynem, ha belehúzunk behozzuk! Mármit Te, mert én elég messze vagyok :D És még mindig csak középhaladó vagy? :?:

Kép
szilzi
 
 


Én szerencsére most nem költöztem.Én már 20 éve eljöttem a szülői házból. Akkor jól jött, hogy csak a város egyik végéból a másikba költöztem át,mert nem kellett mindent egyszerre hurcolnom. Ráértem fokozatosan. Bútorom pedig nem volt, csak a zongorám. Na,az is egy jó sztori volt,amikor azt elhoztuk!

Kép
flóra 11
 
 


Olyan szépen leírtad, hogy szeretnéd megcsinálni a sírt... Biztos szép lesz! Nálaton nem lopnak el minden mozdíthatót a temetőből? Nálunk ezek a keramikus kavicsok biztos nem sokáig lennének a helyükön!

Kép
szilzi
 
 


Nem tudom,hányadik után változik a felirat. Megnézem benónak mi van kiírva. Egyébként Te sem vagy messze.Én is a múltkor egy nap sokat írtam és akkor megugrott.

Kép
flóra 11
 
 


Nálunk is lopnak. Loptak ebből a keramikusból is, utána kellett tölteni. Tavaly tavasszal ültettem ki új bokrocskákat, mert néhány nagy kifagyott a télen vagy nem tudom mi lett a bajuk. A négyből kettőt elloptak. Vettem megint,ismét ellopták őket, végül csak egy maradt. Az árus,akinél vettem őket,meséltem neki,mi történt,ő azt mondta, hogy örüljek, hogy csak ennyit loptak el. Hogy volt egy vevő,aki 12 bokrot vett nála, ebből 11-et elloptak.

Kép
flóra 11
 
 


Benó már haladó felhasználó.

Kép
flóra 11
 
 


Lassan nyolc. Készülődsz már haza? Akkor holnaptól nem jössz? Meddig leszel Füreden?

Kép
flóra 11
 
 


Most búcsúzom, majd benézegetek, ha tudok! Puszi Nektek! :D

Kép
szilzi
 
 


Szerdáig leszek lenn, de probálok jönni addig is, de nem tudom tudok e majd!

Kép
szilzi
 
 


Úgy látom,már nem vagy itt. Hát, akkor szióka. Jó volt dumcsizni.
Remélem tancsu majd benéz legalább holnap,ha ma nem is. Ma ugye nászéjszaka, hagyjuk őket édes kettesben (vagyis hármasban, bocsi buckalakó).
Én ezekkel a gyönyörű tulipánokkal gratulálok,ma szedtem őket a szülői háznál.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Szia Szilzi. Jó Füredezést. :D

Kép
flóra 11
 
 


Jó reggelt!
Felébredt valaki? Én igen! :D :D :D :D
Gratulálok Tancsunak, ha túlélte az esküvést, gratulálok Évinek, ha túlélte az anyós túrós kajáját (nem jut eszembe a neve) és az etalonboldogterheskismama-sztorijait :evil: !
Szilzi, jó kirándulást nektek, most tényleg jó idő van! :D
Tancsu, ti is kirándultok, ugye? Nektek is szép, romantikus, andalgós és BOLDOG sétát kívánok így hármasban (Buci és ti ketten)!
Flóra, jó sokat főztél tegnap megint! Ügyi vagy! :D :D
Zsuzsi, szundítasz? Minden oké? Akartam már a múltkor kérdezni, hogy akkor most jól értem, ugye, hogy megvolt, elmúlt egy hétre, és utána újra megjött? Ez hihetetlen! Mit mondtál, mikor nézed meg a pécsi dokit? Nem hiszem el, hogy nem tudnak adni valami normális gyógyszert! :evil: :evil: :evil: Ez szemétség! És azóta is megvan?

KépKép
benó
 
 


Nagyon kedves és rendes vagy, Flóra, hogy gondozod a szeretett nagymamád sírját.

A 3-as szám az életedben elég meghatározó, meg a mesékben is, ugye, mint már megbeszéltük, tehát a 3. laptető reméljük, hogy jelent valamit!!!! :D :D

Szilzi, foglalkozz a nagyiddal, amíg van rá lehetőséged! Bocsánat, hogy ezt írom, csak én úgy gondolom, hogy minden napot, pillanatot meg kell fogni, hogy azokkal lehessünk, akiket szeretünk, ezért is vagyok azon, hogy minden nap lemenjek anyuékhoz, ha tudok (jó, de mi kocsival 5 percre lakunk). Persze ezzel már terrorizálom őket. :D :D :D Sehová nem mehetnek anélkül, hogy fel ne hívnának, hogy Nórácska, ugye, nem most jössz? :shock: :shock: :shock: :shock: Gáz, mi? Gyurika függőségnek hívja, de benneteket is annak hív meg a babamániát is. Na, sebaj. :lol: :lol: :lol:

Tehát én haladó felhasználó vagyok! Jól kidumáltatok a hátam mögött! :D :D :D Szerintem olyan is van, hogy régi felhasználó. Az hány hsz?

Tehát még mindenki szundít. Gyurika már elment íjászkodni.

KépKép
benó
 
 


A tegnapi napról:
Nem voltunk sokan, kb. 15-en jöttek el. Az osztály felének van már gyereke :cry: , volt egy kismama is (nem is tudtam, hogy az, leesett az állam, 20 hetes, pont mint Tancsu), eljött egy kisbaba is, aki csak 9 napos, a szüleivel, persze, plusz eljött egy 3 éves körüli gyerkőc is a végén. Röviden: az est a gyerekekről szólt, és a másik oldalon a lúzerekről, akiknek nincs. :evil: :evil: :evil: Így zajlott: odamentem, addigra már ott volt egy csomó kisanya, ők megmutatták a fényképeket, meg ilyenek, utána megkérdezték: na és veled mi van? Most meséljem el, hogy a Gy. íjászkodik, és a keresztlányaim gyönyörűek, és még mindig ugyanott tanítok és a babanet az életem és anyuék és ezt nem értették volna meg. Tehát azok, akiknek még nincs férjük, gyerekük vagy egyáltalán pasijuk sem, nem igazán kívántak nyilatkozni.

KépKép
benó
 
 


A 9 napos baba annyira picike volt! Hihetetlenül picike! Nagyon bájos volt, legszívesebben beraktam volna a táskámba! :D :D :D :D :D :D :cry: :cry: :D :D :D (a hangulathullámzást próbáltam érzékeltetni)

KépKép
benó
 
 


Ráadásul a régi pajtim (így neveztük egymást), akivel össze voltunk nőve, megint nem jött el. :( :cry: Az ötévesre se jött el, így tehát már minimum 5 éve nem láttam, és most ígérte, hogy jön, és hiányzott. Persze ott volt még a Detti, akiről már írtam, meg még néhány lány, akik a barátnőim, és tudnak mindent rólam (az apró baromságokat), de a többiekkel olyan furi volt, tudjátok. Soha nem voltunk rosszban, én nem fújtam senkire, nem veszekedtem sose senkivel, csak hát nem mindenkivel voltunk bizalmas viszonyban, és most ezek, főleg, ha anyák, kismamák, megkérdik, mi van, ti nem tervezitek, meg ilyenek, akkor olyan izé érzésem lesz. Olyan érzésem lesz, hogy nem fogok megnyílni. A válaszom az volt: fülig érő szájjal: dehogynem, majd mi is szeretnénk, fülig érő száj tovább. És ebből értették, hogy csitu van, többet nem mondok.

KépKép
benó
 
 


Veletek teljesen más, hogy mindent megbeszélek. Ez így alakult ki. Viszont velük 4 évig nem voltam ilyen viszonyban, azóta nem találkoztunk, csak iwiw meg ilyenek, és most mondjak el minden ökörséget. Az úgy elég furi, nem? Még egyet majd beszúrok ide nektek, amit a pajtimnak is írtam ma reggel.

KépKép
benó
 
 


De jó lenne, ha itt lenne valaki!

KépKép
benó
 
 


Én vagyok és már előtted is voltam! Csak nem akartam magamban beszélgetni!

Kép
muzsuzska
 
 


Remélem buckalakót nem viselte meg a nászéjszaka! :D :D :D

Jó reggelt fiatalasszony!!!!Millió puszi és gratula! Annyira szorítottunk Nektek hogy minden sikerüljön!!!!!!!!!!Nálunk 3kor ragyogóan sütött a nap elküldtem hozzátok is!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Zsuzsi! Átmentem a szomszédba, elolvastam a 2008 decemberieket, mert okos dolgokat írnak, nemcsak osztálytalikról hablatyolnak. :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Benó most a gyógyszertől jött a piri, az építette fel a nyálkahártyát ami most levált-válik! De ez más és érdekes, de szerintem ez lenne a normális mert görcsölök és picit fáj a pocóm. Sose szoktam érezni a pirit! Végül is én se vagyok normális! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Akkor most ez jó piri? :oops:

KépKép
benó
 
 


Tegnap én is kalandoztam, olvastam hülyéket marhákat! Benó türelem, honapokig tart a kivizsgálás nekem is neked is!!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Ha az elkövetkező héten eláll akkor az!

Kép
muzsuzska
 
 


Kész a csibepörköltöm, most főzőm a tésztát, aztán zöldségleves és saláta-saláta.

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?