Új privát üzeneted érkezett!

Ja, amúgy én most éppen marhára dolgozom :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzsa, én a meki felé laktam, és most az állomás környékén lakunk. A Madáchon vagy a Sütőn laktatok?
kutyafüle
 
 


Zsuzsa, én is éppen dolgozom :) Látszik, nem? :)

Kép
encsike87
 
 

 
 

A Madáchon:-)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kutyfül: Iwiwen fent vagy?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Encsike: Teljesen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jó munkahelyek :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


remélem, holnap is lesz időm.... másik könyvtárban leszek.... mennem kell helyettesíteni :roll: :roll: Ma is helyettesítek amúgy :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,fent vagyok.
kutyafüle
 
 


Elárulod neved, hogy megkereshesselek?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Persze!:) Csató Nikoletta Visszajelöllek majd. Most megyek UH-ra.Hátha kiderül valami a pocimról.Sziasztok
kutyafüle
 
 


Kutyafüle: ezer és egy drukk!!!! Gyere utána a hírekkel!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Encsike, Ósió, vagytok még?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzsa, még 15 percet vagyok :) Aztán megyek haza:)

Kép
encsike87
 
 


Én is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Illetve hamarabb, úgy 6 perec és ittensem vagyok :lol: A könyvtár 3-kor bezár :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sokat dolgoztunk ma, ugye :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Lányok! Léptem is, otthonról folyt. köv. :lol: :lol: :lol: :lol:
Pusza nektek :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Lányok!Van itt valaki?????????????Annyira jó hírt kaptam uh-n!
kutyafüle
 
 


Képzeljétek az uh-n nem tudják mi lehet a bajom, de a jobb petefészkemben van egy 17mm-es tüsző. Azaz mégiscsak van peteérésem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A nődoki persze, hogy nem látott semmi működést,mert ő a 14. napon nézte. Én most a 30. napon tartok, és még nem repedt!!!!Szóval mégiscsak működök,csak máshogy.Remélem így összejön akkor a baba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Én olyan boldog vagyok!!!!!!
kutyafüle
 
 


Kutyafüle! Akkor mindent bele! Ez nagyon jó hír!
Akkor végülis "csak" annyi van,hogy extra hosszú a ciklusod, igaz??
Vendég
 


Na szijasztok, itthon vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kutyafüle: Akkor mindent bele pároddal és tessék szorgalmasan gyakorolni a babagyártási folyamatot :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kutyafüle, akkor jó hírt kaptál :) Úgyhogy hajrá :)

Nekem meg megfájdult a fogam :( :cry:

Kép
encsike87
 
 


Encsike: Lyukas volt?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok, gondoltam, segítek, nekem is segítettek:
A kép csatolása:
Kiválasztod a képet, mentés másként (azért hogy ne rontsd el az eredetit azzal, hogy lekicsinyíted), aztán kicsinyítés. Én a képnézegető programmal szoktam kicsinyíteni (Microsoft Office Picture Manager): Kép menüpont/Átméretezés/Egyéni szélesség x magassághoz: 300x300 (azt hiszem 600x600 a maximum, amit fel lehet tenni a babanetre)/Mentés
Ezután a babaneten a beírogatós ablakod alatt a Melléklet feltöltésnél Tallózás és megkeresed a képet a gépeden és Feltöltés.
Sziasztok.
benó
 
 


Sziasztok!

Húúúú de sokat termeltetek ma! Mindezt végigolvasni! Jó kis témákat találtatok!

Kutyafüle! Jaj de jó, akkor hajrá babaprojekt!!!

Tabati! Én teljesen egyetértek veled! Az a baj, h sokan annyira görcsösen akarnak babát, h nem jön össze. Aztán amikor "lehiggadnak", akkor meg rögtön sikerül. Nem semmi h így készültök a lagzira, h mindenféle tánc lesz. Nálunk csak éjféli keringő volt, meg tingli-tangli. Ja, meg egy ki shastánc, mivel engem "elraboltak", és a vőlegénynek azzal kellett kiváltani. jó kis móka volt. Játéknak volt: lányoknak kánkán, fiúknak vmi fiús tánc; fakanalas tánc;a páromtól "elbúcsúztak" a régi szeretők, visszaadták a kulcsot (persze koleganőm férje nem hagyhatta ki, h ő is visszahozta a kulcsot). Jókat röhögtünk.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Húha lányok!!! Ti aztán nem vagytok semmik! Ennyit lazsálni a melóban! :lol:

No, majd jól bejelölök mindenkit iwiwen, mert úgysem találtatok volna meg! :wink: Az az igazság, hogy amikor ósió kitalálta, hogy mindenki árulja el a nevét, én nem azt a nevemet árultam el, amit használok (utoljára általános iskolában használtam, aztán szakiban inkább már a másikat,nemtom, talán kamaszodtam, váltani kellett), gondoltam kezdetnek jó lesz, aztán, hogy senki nem reagálta le, meg azt hiszem nem is árulta el mindenki a nevét, gondoltam el is felejtettétek. De aztán nem elárulni, mert ki tudja ki jár errefele,a munkahelyemen meg nem is sejtik mire készülünk! :wink: :lol:

kutyafüle!

Nem versenyzünk,mert nincs időnk,és már későn találkoztunk a párommal, se neki se nekem nem fér bele az időnkbe. De azért hétvégén elég intenzíven táncolunk,ellesünk, meg próbálgatunk új figurákat, szóval azért komolyan vesszük a lehetőségekhez képest. Amúgy latin standard, de szerintem a standard jobban megy. Párom 7 éve táncol, én csak pár éve,mindent tőle tanultam.

Gratula a peteéréshez!!! Akkor irány ovutesztet venni és mehet a próbálkozás! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


No, ósiót,meg encsikét már bejelöltem,a többieket,majd holnap,mert párom dógozni akar a gépen. (nekik meg kell lesnem még a nevüket :lol: )

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati!
Hát, akkor megvan, mi az igazi neved. Én múltkor is az igazit adtam meg! Azzal csak nem bukuk le, meg amúgy sincs hol lebuknom. :D Max. a munkaügyi hivatalban, oda meg nem járok.
Vendég
 


Kutyafüle,
:D Egy ekkora tüsző már "repedő" korban van, nem? Milyen hosszú a ciklusod?

Kép KépKép
lorca
 
 


ósió!

Az is igazi nevem, csak már nem használom. :wink: Ahol hivatalosan írják ki, ott van. Kiskoromban mindkettőt használtam egyszerre, de Noémi voltam. Aztán váltottam. :D Amúgy a tesóm nyominak csúfolt állandóan! :evil: :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


ósió!

Neked még sosem jutott eszedbe, hogy a másik nevedet használd? Nekem középiskolában volt egy tanárnőm,aki hirtelen egyik évről a másikra neveztette magát a másik nevén. Mária Tünde volt. Mi Máriának ismertük meg, aztán egyik évben az elsősök már Tünde néninek kezdték hívni, nyilván nem véletlen.

Az meg még drasztikusabb, hogy egy ismerősöm a Kriszta keresztnevét változtatta meg Eleonórára a középiskolában. De úgy, hogy soha semmi köze nem volt az Eleonórához, hanem bement, kifizette a pénzt amit ilyenkor ki kell, és megváltoztatta. :shock:

Kép
Kép
tabati
 
 


Kuzsanna, lyukas is, meg már volt tömve is :( És ráadásul olyan lett tőle a fejem mint egy raktározó mókusnak.... :cry:
Beszéltem is a fogorvossal, hogy mi a helyzet,aztán mondta, hogy ő kedden van csak délután, hétfőn meg délelőtt. én viszont nem mehetek el délelőtt, mert csúnyán néznének itt rám, ha elmennék. Igy kapok gyógyszert és ki kell bírnom keddig. Ha meg nem sikerül, akkor megyek hétfőn, aztán lehet duzzogni nyugodtan... :!:

Pedig hétvégén szándékunkban állt elmenni matracot venni az új ágyunkba, de hát majd meglátjuk, hogy milyen állapotban lesz a fejem :roll: Egyébként is jövőhéten szándékoztam dokihoz menni, de hát ember tervez Isten végez :lol:

Régen én is táncoltam, de az már nagyon régen volt.... Latint és hipp-hopp-ot is, meg még sima standard táncokat... meg a szokásos jazz-balett meg ilyesmi...

Kép
encsike87
 
 


Kedves Nyomi! :D
Hát, de, használom mindkettőt. Érettségi előtt az ofőnk ránkparancsolt, hogy akinek két neve van, az használja is, tehát amikor jelentkeztünk az érettségire, már mindkét nevet rá kellett írni a papírra, hogy az érettségi bizonyítványba is az kerüljön. Na, én onnantól használom mindkét nevemet, nemcsak a hivatalos papírokon, hanem a magánéletben is. A második nevemen is szoktak szólítani, igaz, ritkán. De mindkettőre figyelek.
Na, nekem ezekből az adatokból mindig gubanc szokott lenni, rendszerint rosszul írják, stb.

Encsike!
Azért kitartást! De ha nagyon rosszul vagy, okvetlenül előbb menj orvoshoz, hiába néznének rád olyan csúnyán a munkahelyeden. Gondolom, ők se mennek veled semmire, ha fájdalmaid vannak, aztn semmit nem tudsz csinálni, de azért bent vagy a munkahelyeden.
Vendég
 


ósió!

Kössszke! :evil: :lol:

encsike!

Kitartást! Bár én is tuti elmennék hamarabb. Azért egy hétvégét így kibírni. :shock:

Érdekes én meg gyerekkoromban nem táncoltam, hanem később jött rám a táncolhatnék. Amúgy párommal is táncon ismerkedtem meg. (ha már szóba került a múltkor) Nálunk nem indult romantikusan. Mindketten csak jól akartuk magunkat érezni. Például sosem taliztunk hét közben, mindig csak hétvégén. Aztán elkezdtünk e-mailezni hétközben is. És úgy volt, mint encsikénél. Először kéthetente, majd hetente mentem hozzá, utána már péntektől, majd csütörtöktől, aztán hopp ideköltöztem. A csak többéjszakás kalandból is így lett normális kapcsolat.

Kép
Kép
tabati
 
 


A magasság különbség viszont nálunk normális (legalább ez :lol: ).

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati, ti mióta ismeritek egymást?

Mondjuk mi egy hét után már együtt laktunk :):)

Kép
encsike87
 
 


Nyáron lesz 3 éve, hogy megismerkedtünk. Mi még fiatalkák vagyunk! :lol: Hogy mióta lakom nála... :roll: Jó kérdés... kb. egy , vagy másfél éve.

Encsike, akkor te nagyon érett lehetsz, én 14 évesen szinte még babáztam! :oops: 20 évesen meg még éltem az életem, családról szó sem lehetett! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


14 évesen még én is babáztam kishíjján, de aztán gyorsan megtapasztaltam azt hogy milyen egy általan nem akart kapcsolatban lenni, egy olyan emberrel akitől a gyomrom kifordul.... ezért el is költöztem otthonról, igy 16 évesen már teljesen önálló voltam. Valószínűleg ezért vagyok ilyen, hogy 21 évesen szeretnék gyereket stb.... Kiéltem magam 16tól 18 éves koromig...

Mi is 3 éve vagyunk együtt :) Csak azóta együtt is lakunk :)

Kép
encsike87
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Encsike: Menj el dokihoz, nehogy hétvégére még rosszabbra forduljon :!: :!: :!: :!:

Nekem is van második nevem: Krisztina. De nem szeretem, mert anyuék csak akkor szólítottak így, ha rossz fát tettem a tűzre :roll: :roll: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Még mindig itthon, de remélem már legalább láztalanul. Annyira jól esett, hogy velem örültetek Ti is. Köszönöm! Visszajelöltem mindenkit iwiwen.Hogy milyen szép helyeken jártatok Encsike és Zsuzsa!! Mostmár legalább nem fehér vagyok a baciktól, hanem sárga-az irigységtől.
Tabati! De kelassz, hogy találtál párt. Én is gondolkodtam, hogy szívesen visszamennék csak hobbi szinten folytatni,mert imádtam, csakhát ennyi idősen párt találni nehéz. Annyira ijeszt a kudarc, hogy inkább meg sem próbálom. Bár még ki tudja. Lehet, hogy szólok egy tánctanárnak,aki szegről-végről ismerős, hogy nem szólna-e ha véletlenül...... Bár fiút nehéz találni. Irigykedem is Danira,mert ő ugye kézizik, és én meg itthon ülök és vagy olvasok, vagy tanulok, vagy a Jóbarátok összes epizódját nézem tucadjára. :oops:
Ósio,megadod priviben a neved? Mert akkor megkeresnélek az iwiwen.
Lorca! Igen,szerintem is lassan akkor repednie kell. :D Hát olyan 40 nap körül van. De ez a szakasz már a 4.negyed nálam.
Tényleg én is átgondoltam magam, és én 13 évesen tényleg babáztam még. 20 évesen imádtam élni,és imádtam, hogy fiatal vagyok, és tudtam,hogy akarok családot, de mindig úgy gondoltam, hogy majd olyan 30 évesen. Aztán jött Dani(újra :oops: ) és azt akartam,hogy hozzá tartozhassam. A baba pedig mostanában kezdett el igazán érdekelni. Talán azért mert a környezetemben edig nem volt senki,akinek lett volna babája. És nem is tudtam milyen is az. Aztán most a kolléganőmön végignézhettem a babavárás örömeit. És amikor egy másik behozta azt a pöttöm kis csomagot...... :D Na értitek nem?.....
kutyafüle
 
 


kuzsanna!

Neked nem találom a neved, még nem tudtalak bejelölni! :oops: Megírod?

kutyafüle!

Én adnék tippeket, hova gyere táncolni, de sajnos messze vagyunk egymástól... :roll: Engem nem érdekelt, hogy nincs párom, elmentem egyedül. Még versenyelőkészítőre is egyedül jártam, pedig ott már kellemetlenebb volt, amikor tánctartást, meg ilyesmit tanítottak, amihez már elkelt volna egy pár. Aztán meguntam, hogy éreztem sokkal többet tudnék fejlődni, ha lenne párom, meg untam az órákat, mert sokan nehezen tanulták meg a koreográfiát, meg az új figurákat, úgyhogy otthagytam az egészet, és elkezdtem bulizni járni. Na, ott többet tanultam idegen fiúktól, mint a tanfolyamokon. Aztán jött a párom, és ő tanítgatott rengeteget, még a mai napig is. Tartás, meg technikák.

Kép
Kép
tabati
 
 


Kutyafüle: Teljesen megértelek!!!!! Az én barátnőimnek már vannak gyerekei, most velük babázom.... az egyiknek van egy 5 hónapos kisfia, a másiknak pedig egy 4 éves lánya és egy 3 hónapos kisfia.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nevek:
Nekem van olyan kolléganőm, aki szintén váltott nevet. De csak úgy, minden papír nélkül. Mivel Ritának mutatkozik be, úgy ismerik. Csak épp ha ki van írva a neve vhova, akkor ott a rendes neve van, így az elején kicsit bonyolult volt beazonosítani a sok ember között. 8)
Az érettségi és hasonló bizonyítványokat a születési anyakönyvi alapján kell kitölteni, ott nem lehet válogatni.
Nálam egyszerű a helyzet. Egy név, ami tetszik is. :wink:

Szabi lecsapott Nati babakocsijára. Most megyek, veszek neki is egyet. Mielőtt még hangos veszekedések lennének a szakadt rózsaszín kocsi kapcsán. :lol:

Encsike,
Egy fájós fogat nem mernék hétvégére bevállalni. :oops: Pláne, ha dagadt.

Látom, sok szám szaladgált mostanában. Akkor én, számokban: kor, súly, magasság, IQ, mell-derék-fenék. Mindenki pótolhatja magáról a kimaradtakat, ha akarja. :lol:

33, 68, 74, 95, 101, 117, 175,

Kép KépKép
lorca
 
 


Lorca, ezt jól leírtad, mármint a számokat :):)

Hát azt hiszem én sem merem bevállalni a fogamat hétvégére, úgyhogy 2re elmegyek a dokihoz, bár félek nagyon :)

Nekem kimaradta az IQ, és mell-derék-csipő :):) 124, 95-65-95.... de ez majd megváltozik :)

Kép
encsike87
 
 


Hát én a koromon kívül nem sok mindent tudok magamról számokban kifejezni... :lol: Sosem mérem a súlyom, az az elvem, hogy a tükör úgyis megmutatja, ha már fogyózni kellene. Magasságom.... :roll: 170 alatt van picivel talán... A többit meg majd a ruahpróba után esetleg tudni fogom! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Lorca: 33év, 160 cm, 81.2 kg, IQ-t nem tudom :lol: , mell: 105, derék: 94, csípő:118

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát, azért én a mell meg derékbőségemet nem tudom. De a melltartóm: 80C-D. :D
Hát, Tabati, én nagyon korán megismertem a páromat. De ha egyszer beleszerettem?? Ezt nem tudja az ember szabályozni. És ebből adódóan mindig is komolyabb voltam a többieknél, mivel akkor egy 19 éves fiú mellett nem engedhettem meg magamnak hülye dolgokat, meg amúgy sem olyan a természetem.
De érdekes, nem akartam egyből, mondjuk 20 évesen szülni, pedig addigra már 6 éve ismertük egymást. Ja, én sose babáztam! :D Gyerekfejjel is inkább fára másztam, meg olvastam, meg bringáztam. Macipárti voltam.

Kutyafüle! Kit ismersz közölünk az iwiw-en? Ha valakit igen, akkor az ő ismerősei között megtalálsz, csak írd meg, kit ismersz!
Vendég
 


Ma megyek fogorvoshoz fél 2re! Majd gondoljatok rám, hogy ne fájjon nagyon! (én iszonyatosan félek a fogorvosnál) Remélem még parkoló is lesz :) mert ha nem akkor mérges leszek, és tuti nem vár meg a doki...

Én csak a mostani párom mellett komolyodtam meg, mert addig senkivel sem gondoltam komolyan igy nem volt miért....

Kép
encsike87
 
 


Encsike: +++++++++++++++++ Küldöm a pozitív enerdzsiket :lol: :lol: :lol: :lol:

Én is a párom mellet koloyodtam meg csak.... előtte elég hülye dolgaim voltak..... dehát szerelem mindent megold :lol: :lol: :lol: Na jó.... majdnem mindent :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


No, akkor én pont jókor jöttem fel újra! Gondolok rád encsike!Csak megvár már az a doki! Ha meg beinekcióznak, akkor úgysem érzel semmit sem. (jobb esetben :roll: )

Én meg az a típusú lány voltam, aki minden kapcsolatot nagyon komolyan vesz. Persze a családig sosem jutottam, de komolyan vettem a dolgokat. A páromnál meg pont be voltam sokalva, ezért gondoltam azt, hogy akkor most szórakozom egy kicsit. Aztán idáig jutottam! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?