Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm a dicséreteket Benji nevében.

Anita
Egyetértek Annussal. A doki fejét kellett volna megnyomogatni, hátha helyre ugruk az agya. Mindíg azt mondják, hogy a baba fejére vigyázni kell. Ez hol szerezte a diplomáját a hülyeséggel?!

Esztó
Mi is megyünk fagyizni csak később , ami abból áll, hogy Marci fagyizik én sütizem. Benji bekajállt és most szunyizik. Maci meg terorizálja Alit.

Kitartás a nem alvós babákhoz, már nem tart sokáig.

Kép
Kép
incike
 
 


Eszto

a kek feher manoruci ami Alminak van, na nekunk rozsaszinbe van :D
az az egyetlen sapi pl amit eltur magan,vagyis azert nem visit ha raadom..... :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Kalloni, nagyon szép az írás! Köszi! Szirka babáról nemrégiben volt egy cikk vmelyik újsiban (talán Marie Claire?), akkor is megérintett.

Annus, gondoltam, h ilyesmi lehet a posta-rajongás mögött! Rendes kislányként hagyományos leveleket küldözgetsz, elismerésem. :D

Anita, a doki dinka.

Netti és Emese: én múlt héten jöttem rá, h jobb szereti hason. Jobban alszik úgy, gyorsabban le lehet rakni. Amíg hanyatt aludt, egy csomószor fel kellett még vennem.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 

 
 

Eszti!
Turkáltam neki ezt a rugit!Ez már 3-6 hósnak való! :oops: Akkor ha talizunk feltétlenül ebbe viszem :lol: :lol:

Jut eszembe!Holnap csináljatok képeket a babákról!!!!!Na meg magatokról is!!! :wink:

Maumau!
Ááá,szerencsére még nem láttam nagyobb darab hajcsomót a kezében!Az én hajamat már megtépte... :lol:


Van egy csomó fagyi a hűtőben...fini cartedore...csak nem tudom egyek e...nehogy visszaessek...bár már nem fáj a torkom...csak ép most söröztem is....na majd este!

annus11
 
 


Izának tényleg jó sok haja van :)

Hétfő este megyek egy egyórás masszázsra az új aqua world szállodájába :) Még a diplomaosztómra kaptam apától masszázsokat, az elsőt most veszem igénybe :) Valami gyógynövényes kezelés, alig várom :)

Hoztam két fotót :) Ugyanúgy tartják a nyelvüket :)

Kép

Kép
Vendég
 


Várjatok még pár hónapot, utána panaszkodjatok a baba súlyára! Rendesen ki fogunk izmosodni! Nővérem 10 hónapos 10 kilós bébije brutál Blanka mellett, de ez a jövő! :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Ááá, én úgy ennék fagyit... rá kéne beszélnem Apát, hogy menjünk el a Pólusba, ott van a legközelebbi tejmentes fagyizó :)
Vendég
 


Ááá, én úgy ennék fagyit... rá kéne beszélnem Apát, hogy menjünk el a Pólusba, ott van a legközelebbi tejmentes fagyizó :)
Vendég
 


Panndi, lányaid mint két tojás! Még a séró is uaz! :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


panndi

mostmar ertem:D
auzt hittem mind a ketto fruzsi.. de akkor ezek szerint nem :shock:
hat le se tagadhatnak egymast!

tejmentes fagyizo engem is erdekelne..
de mire apa hazavergodik a 2keruletbol.. :roll:

Annus
enyemet is tepi,pedig ossze gumizom...de igyis belekap :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Pandi
Nagyon cukik a mosoly tündérek.

Kép
Kép
incike
 
 


vki, egy a fodrászuk :lol:
Vendég
 


Panndi basszus!!Én is azt hittem h ez ugyan az a baba!!!! :shock: Úgy néz ki tényleg testvérek!

Én is mindig belövöm a haját...de apától kikaptam h mért punkosítom a gyereket :lol:

annus11
 
 


Hát, van valami közük egymáshoz :)

Amúgy minden este megfésülöm a haját, lelapítom, és úgy is marad, kb két percig, aztán feláll :lol:
Vendég
 


penteken megyek nodokihoz...
kicsit tartok tole :roll:
remelem rendben lesz minden,nekem ugyan nem tetszik amit lent latok de hat nem is tudom milyennek kell lennie :shock:
fajni nem fej viszont,neha erzekeny belul sztem a mehnyaknal a repedes.. amit vagy 40percig varrtak..de ennyi.
ez normalis ? :D

Netti
Kép
maumau
 
 


:lol: :lol: :lol:


Na megyek...kis hercegnőm felkelt...anya felett kicsit elszállt az idő!1kor evett utoljára.....nem csoda h éhes már.... :lol:

annus11
 
 


fajni nem faj na :D

Netti
Kép
maumau
 
 


A változatosság kedvéért tegnap mi is összevesztünk... :? mostmár béke van.

Tangát én nem is értem, hogy lehet hordani? Szerintem rettenetes! Egy fenék kényszerzubbony, borzasztó! Nekem tök csini bugyijaim vannak, de tangát csak akkor vennék fel, ha életveszély lenne, és még akkor is megfontolnám!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Édesek a babák. Sajnálom, hogy nem tudok Böbihez menni...

na sok pusza

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Böbi, van wiwen egy közös ismerősünk, Timi, őt honnan ismered? :)
Vendég
 


Hali!

csajok totál kipurcantam..... :cry:
2 órára Lilit egy nagy kajcsi-büfi-altatás után rábíztam anyósomra.
Én meg elrohantam dolgozni....amit még s.o.s.ben itthon is folytatnom kéne....DE! Lili megint üvölt!!!!!!!!!!!!!!!
Szopizott, dobott pár vigyort....betettem a kiságyba....azóta bömböl!
Én meg totál k.o.,szétszakad a fejem, éjjel 1,5 órát sikerült aludnom 2 részleteben, túl vagyok egy izzasztó brain stormingon és még vagy ezer feladatom lenne...határidős mind.

Most mi lehet a baj?????? Este óta visít a kiságyban....én ezt nem értem...a babakocsiban tök jól aludt, amíg én melóztam.... :shock:
Nincs meleg a lakásban, megy a légkondi temperálva ionizálóval és párátlanítóval.....totál ideális, szépen szopizott, a karomban jól elvan.....ÉN EZT NEM ÉRTEM!!!!! Megint előbújt a kisördög belőle....pedig már olyan jóóóóóóóóóóól alakult! :cry: :cry: :cry:

Na, megyek főzök egy kávét, meg beveszek egy algophirint, mert itt ájulok el..... :cry: :cry: :cry:

Kép
mozza
 
 


Iza tündéri.Annus,amúgy Hanncinak is már csak ott a homlokánál van egy kis lapibb rész,amit te is írtál.
Panndi,én is azt hittem hogy Fruzsi mindkettő.Akkor most ki-kicsoda???? :oops:
Netti,szerintem normális.Hisz nemrég szültél.
Hanna épp enni kelt fel és alszik is.A szuri és a meleg miatt???Álomkórban szenved!De az is lehet hogy Álmost akarja így meghódítani. :lol:
De jó hogy taliztok!Képeket kérünk majd!!!!!
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


mozza: kitartás, lehet, hogy csak rossz napja van :roll:

Anita: első Zsófi, második Fruzsi :)
Vendég
 


Mozza,lehet anya hiány??!!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Panndi,értem.Még mindig nagyon szép csajok!!!!Zsófi hogy viszonyul a picihez?Jó pihit neked ma estére!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Böbi, mégis van holnapra autóm :lol: Úgyhogy Kitty, köszi, de tudunk menni így :)

Zsófi szereti, puszilgatja, ölelgeti, ha nem látja, hiányolja :)
Vendég
 


Panndi! Szuper! :) Bár már nagyon rákészültem! ;)

Annus, és a többiek, Aki jönne Böbihez / vagy jön, de nincs kocsija: Szívesen kiviszlek Benneteket! Apával kocsit cseréltünk, így van még 4 szabad hely! :) (7személyes, és én "csak" 2 gyereket viszek...)

Böbi! Az útvonalkereső nem ismeri a címedet (pontosabban a közterületet). Az ugyanolyan nevű utca is arra van? Meg tudnád írni priviben, vagy mailen? Köszi! :)

Kép
szkitty
 
 


Lányok!

Van valakinek valami ötlete? Nagy sz...ban vagyok!

Az történt, hogy felvettem a lakásomra 4millió körüli összeget, mert házat akartunk venni. (Ez volt az előleg) A vállakozó meggondolta magát,és árat emelt,így nem lett végleges szerződés a dologból. Megállapodtunk, hogy amíg vissza tudja adni a pénzt,addig ő fizeti a részleteket. Ez eddig működött is, azonban három hónap az elmaradása, és beintett,hogy nem fizet többet,és csak kb egy év múlva tudja visszaadni a pénzemet. A bank viszont küldte a levelet,hogy végrehajtás alá kerül, ha két napon belül nem fizetek nekik.
Ha perelek,amit megtehetek,megnyerhetem, de az több év is lehet,ha be tudnak hajtani egyáltalán valamit. Az eladás is kétséges, lévén az is sok idő,és az árak nagyon lent vannak manapság... Arról nem is beszélve, hogy a megmaradó pénzből nem tudnánk semmit venni, és még 1,2 milliót buknánk, mert a fél szoc-pol is a lakáson van! (Bár azt még valahogy ki tudnám sírni az önkormányzattól, vagy az Államkincstártól)
A hitelt viszont mi nem tudjuk fizetni,mert nincs miből!
Egyszerűen nem tudok mit kezdeni a helyzettel,nem látok menekülési útvonalat!
:?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Nagyon jók a képek!!Mindenki olyan édes.Panndi, én is azt hittem hogy Fruzsiról raktál két képet :oops:

Köszi,
már be is kentem a lábát, szerintem a kiságyba akadhatott el a nagy üv öltözős,örjöngős,rugdalózós rohamai közben.

Mozza,
együttérzek.AZ én fiam már régóta ilyen.Bár ő éjszaka alszik, de napközben aztán egész nap 5 perc alvás 15 perc visítás és így tovább.Ha elfárad alszik egy órát aztán megint előlről.Nem tudok már mit csináni vele.Szervi baja nincs, szóval vagy anyahiány vagy nem eszik eleget.Vagy én már nem tudom.De múltkor nekem a kávétól volt fenn egész nap.Akkor nem örjöngött csak egyszerüen nem lehetett elaltatni aztán este kidőlt és aludt 6 órán keresztül.Azóta csak 3in1-bent iszok.De abból napi 3-mat 8)

KépKép
harhaj
 
 


Hali!

Na, végre kapisgálom miért volt a nagy nyafi: Lili 6hét oldalt alvás után rájött, hogy ő mégiscsak hason szeret alukálni....és ezért szereti a járókáját, mert ott mindig hason lehet. :idea:
Megfordítottam és mintha elvágták volna a hisztit! :shock:
Hihetetlenek ezek a manók.... :roll:
Azért éjszaka nem nagyon merem hason altatni....jól beparáztattak....bár, ha ma is nyafi lesz, akkor kénytelen leszek. :roll:

Csajok!
Holnapra jó dumcsizást! Biztos isteni lesz, majd kérünk képeket. Kiváncsi vagyok, hogy reagálnak a gyerkőcök egymásra! Izgi!!!!!
Legközelebb Lilivel mi is csatlakozunk, remélem addigra kicsit szocializálódik. :roll:

Panndi!
Akartam írni, hogy Zsófi is hasonlít rád, de Fruzsi vonásai totál, mint te. :)

Annus!
Izának meg lassan már készülhetnek a kis copfok, akkora a haja! :shock: :D

Kép
mozza
 
 


Trixi!
Csak egy ötlet: Pénzbehajtó cég! Ált. az összeg kb. 10-20%-ért szerzik vissza, kell hozzá a szerződés (ugye lepapíroztátok anno?). A munkahelyemen már hajtottak be így ki kinnlévőséget (ráadásul ott az ügyfél még a hatályos végzés ellenére sem akarta kifizetni a számlát...).

Kép
mozza
 
 


mozza: Fruzsi is hason alvós, ő éjjel is úgy alszik :) /Mióta úgy teszem le, azóta van el a saját ágyában :)/

Böbi, mit vigyünk holnap?
Vendég
 


Mozza,én is így jártam Hannával.Mi is csak hason tudunk elaludni és csak úgy szeret.Eleinte én sem merte éjjel úgy altatni,de akkor meg 1 órán át fogtam mire le tudtam tenni.Most meg eszik,jó éjt puszi,lerakom hasra és alszik is.
Nappal is ha nyafis látom fáradt,hasra fordítom és alszik is!!
Holnapra jó talit,majd írjatok milyen volt.
Mozza,Panndi ti vagytok iwiwen???
Hannának eddig nincs láza,remélem most már nem is lesz.
Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hahó!

Mi most Apa táborával vagyunk időnként, ma elmentünk a strandos programra, SAmu nagyot vizezett, és ment a partizán-szopi... :lol: Az egész nap egy nagy programdömping volt (kontroll a kh-ban, nagyi sulijában bababemutató, sulimban bababemutató, strrand, nag séta), gyerekek jól viselték. Danó is nagyon jó gyerek. :)

Böbi, holnap-holnaputánra megyünk le a táborba... Sajnálom... Jó talit!
Ne húzd fel magad, kelekótyák ezek a pasiik...

Anita, sajnálom!!! De örülök, hogy nincs nagyobb baj!

Esztó! Sajnálom a tekit! Nekünk is voltak tekijeink, 20 évig kb.

Mindenkinek kitartást a nyűgös manókhoz!

Jók a képek! Panndi-ikrek... :lol: Izus cuki. :)

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Anita, írtam privit :)

Dóri, mozgalmas kis nap lehetett :)
Vendég
 


Dóri jó táborozást!
Panndi köszi,én is írtam
Jó éjt!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


joreggelt!

mozza

detto ugyanugy jartunk mint ti..
a kisasszony rajott h hason szeret aludni..
jarokaba sokszor van ugy.
ment a hiszti este fel 12 ig.. aztan fogtam magam es megcafolam magam h sose fogom hason alatni ejjel....
nem regiben ebredt,soot nem is nyekergett ejjel,pedig a hatan mindig nyekereg meg nyogdesel tok sokat!!!!!
egy hangja nem volt.

nem orulok,mert mostmar tuti csak hason fog aludni,de hason alvos babak anyukaji nyugtassatok meg :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Jó reggelt!
Netti,nyugi!!!Hannus már legalább 3 hete hason hajlandó csak aludni,háton nyafizik csak.Eleinte én is féltem mi lesz ha éjjel úgy alszik,én meg bealszom és baja lesz.Hidd el nem lesz semmi baja.Gondolom már ügyesen átfordítja egyik oldalról a másikra a kis fejét,meg emeli,ugye???akkor pláne nem lesz gond.Ha neki úgy jó,akkor hagyd!!!!
Mi is jól aludtunk,csak én vok kóma,így most kv-t iszom.Meg mosok,a többiek meg alszanak.
Szép napot.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó reggelt,

egy kis vidító :) nagyon jó, nézzétek meg :)

http://www.kreten.hu/comments.php?mid=8821

Mozza,
örülök, hogy megoldódott a hiszti :)

Böbi,
csörgök majd , ha indulok legyen kéznél a telód :) ha vmi eszedbe jutna, hogy vigyek, szólj.

szép napot, mi most megyünk csavarogni, unokatesómékhoz, aztán meg Böbiékhez.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó,ez nagyon jó :lol:
Jó csavargást!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


dobok képet, nem bírom ki hogy ne :D
Kép Kép Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Emese! Ma megyünk mérésre, majd utána megmondom mennyi a súlya.

Pumukli! Én is vattával meg fürdetőkrémes vízzel törölgetem a popiját, törlőkendőt csak akkor használunk ha elmegyünk itthonról.

Annus! Mindjárt rakok képet Kövérkéről!

Trixi! Köszi, ezt a keveréket ki fogom próbálni. Most a Betadine-nal próbálkozunk, ha az nem jön be, akkor jön ez.

Esztó! Sajnálom a tekidet! :(

Panndi! Zsófi-Fruzsi párosítás nagyon tetszik. Két kis tojás. Tök egyformák.

A tegnap délutánunk kb. úgy zajlott, mint Mozzáéknál. Estére már én is sírtam. 3/4 4-kor felébredt, és az este 7 órás fürdetésig megállás nélkül ordított, de szó szerint. A végére már látszott rajta szegényen, hogy teljesen ki van a sok sírástól. A szemei pirosak és dagadtak voltak. Hiába ringattam, hiába cipeltem, ugyanúgy ordított. Azt hittem sosem lesz vége. Szerencsére az esti fürdés után elaludt. Éjjel 3 óránként kelt.

Na rakom a képet, csak ezt elküldöm, nehogy elszálljon.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Mozza!

Ők nem csak jogerős Bírósági döntés alapján tudnak behajtani? Hiszen itt egy ingatlan adás-vételről van szó,ahol a 4 millióból 1 foglalóként lett tekintve. Így az én álláspontom szerint 5 járna vissza, az övéké szerint viszont csak 3.
Bár én már annak a 4 milliónak is örülnék amit beletettem. (Igaz,hogy úgy több mint 1 milliót bukok rajta,de az is több,mint a semmi)
A behajtó cégekkel eddig nincs nagyon jó tapasztalatom, mert a nagyobbik fiam donorja 3 éve nem fizet gyerektartást, és azt sem képesek behajtani!
:cry:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Kép Egy ritka, vidám pillanat Kép Pufikám Kép Sikerült betuszkolni a cumit a szájába!!! :-)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Esztó! Álmos tündéri cuki baba! És az a mosoly!! :wink:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny,
Mira is nagyon szép :) milyen kis pufi tényleg :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Na megkaptuk az oltásokat!!!Iza csak egy picit pityergett,gyorsan el is hallgatott!A mérlegen jobban sírt,ott bömbölt szó szerint...szegény fel lett ébresztve....sose ébresztettem még fel :roll:
Amúgy 5 kiló volt kereken!Itthon még nincs annyi,de ugye nem sokkal előtte reggelizett!
Kaptunk ortopédiára beutalót,a dokinéni mindenkit elküld.Amúgy azt mondta picit asszimetrikusnak érzi a csípőt,de egyáltalán nem vészes,ez el fog múlni!

annus11
 
 


Mira nagyon édes!!!Nem is kövér!!!!!Olyan aranyos! :wink:

Álmos micsoda pofákat vág!!!!

Trixi!
Huuu,ez durva...fogalmam nincs hogy mit lehetne tenni....van vmi papírod az egészről?Bár ha a te neveden van a hitel meg a te lakásodon...akkor lehet nem sok mindent lehet tenni.....Esetleg vmi ügyvédnél lehetne érdeklődni mit lehet tenni...

annus11
 
 


Jó reggelt!

Anita, akkor legalább a védőnő normális volt, hogy a háttérből mutogatott, akkor mégiscsak a doki a nem normális!!!!! Idióta!!!!

Panndi, betudom a terhességi feledékenységednek, de kimásolok a januári iwiw-es leveledből egy sort:

Igen, Timivel együtt kezdtük a főiskolát, csak aztán ő lemaradt, azóta nem tartjuk olyan sűrűn a kapcsolatot sajnos.

:lol: :lol: :lol: Amúgy én onnan ismerem, hogy egy volt kolleganőmnek a lánya, akkor még csak 16-17 éves volt és sűrűn bejárt az anyukájához.

Mozza, ha már itt tartunk, nekünk is van közös ismerősünk, Bence.

Annus, Iza nagyon ügyes!!! Csípőszűrésre nálunk is mindenkit elküld a doki.

Reny, Mira gyönyörű!!!!

Esztó, Álmi vigyorára nem is írok semmit, csak ámulok meg bámulok.

Trixi, döbbenet amit írtál!!!!!! élután megbeszéljük, bár megoldás nem jut eszembe, de hátha dűlőre jutunk valamiben.

Panndi, felső Zsófi és alsó Fruzsi, ugye? Jól meg kellett néznem, hogy meg tudjam különböztetni őket. Magatokat hozzátok, max ha van valami spéci kedvencetek, akkor azt. Iszi, rágcsa van, ha megéheztek rendelek pizzát.

Kiságy undor: nekün az vált be, hogy a kemény matracra rátettünk egy puha plédet, úgy már nem sírt.

Dóri, jó táborozást!!! majd bepótoljuk, ahogy a többiekkel is!
Vendég
 


Böbi, hja, tényleg, ezt már megtárgyaltuk :lol: Nem tudom, mikor tudunk elindulni :roll: Ki jön még végül?

Álmi, Mira nagyon szépek :)
Vendég
 


J és nem mérték le h hány cm....most már megmérem itthon...eddig csak a kórházban mérték.....


Ja és lehet mégis tudunk menni!Mégse jön sógorom...még jó h tegnap este ezt közölte!

Trixi,áll még az ajánlatod?Beférünk Izussal?Hova kéne menni Csepelen belül?

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: