Új privát üzeneted érkezett!

Kutyafüle!
Szerintem ha ma nem javulsz ,akkor hívd fel a dokit!Inkább nézzen meg megint minthogy baj legyen!!!!!Én tudom ajánlani a homeós gyulladáscsökkentőt,nekem bejött!!!!

annus11
 
 


Jó reggelt!

Kutyafüle,
szerintem is igaza van Annusnak, ha nem lesz jobb, hívd fel az orvosodat!

Panndi,
de irigyellek az átalvás miatt.
Nálunk nem, hogy jobb lenne a helyzet, de az utóbbi időben egyre többet ébred fel hajanl 2 körül is, utána hatkor (eddig csak olyan 3-4 körül kelt, utána meg reggel8 fele. Reméelm, csak átmeneti!

Esztó,
jó tornát. Álmmi tök ügyi, hogy el lehet mellette menni még tornázni is!

Mozza,
nagyon szép Lilike, nekem is a fekete/színes kép jön be. Ő is milyen ügyi, hogy éjszaka ennyit alszik egy huzamaban.

Zili,
nagyon szép a kisfiad, és milyen nyugisnak tűnik!

Sajna Bogi napközben még mindig nagyon szeret ölben lenni, most csodálkozom is, mert már vagy 10 perce elvan a kiságyában, Esztó képeit bűvöli :) hátha valamelyik ölbeveszi :lol:

emese1979
 
 


Emese, lányaink egy ütemre járnak! Blanka is szépen kezdett 3-4-ig aludni, de két napja megint kelünk 1 és 2 között. :) Én is nagyon remélem, h mától megint előre lépünk! Ráadásul, pont a leghosszabb alvásakor anyuék szobájában aludtunk (hétvégén meglátogatott a férjem) és az ablak előtt/közelében egy k... bagoly nyomta éjjel. Frankón nem tudtam tőle aludni, azt hittem, felrobbanok, meg indultam volna a légpuskáért! :twisted: Olyan hangot képzeljetek el, mint amikor vkinek be van dugulva az orra és sípol... Minden lélegzetvételre, jó hangosan... Szóval még nem jött össze a hosszú alvás nekem (6 óra- 5 is elég lenne). :roll:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 

 
 

Ha hazamegyek, berakom a kiságyba- lehet, h tovább fog aludni. Most velem alszik 1 ágyban. Emese, ti hogy alszotok? Meg a többiek? Csak, h legyen kimutatás arról, van-e összefüggés átalvás és külön alvás között!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Jó reggelt, sziasztok, köszönöm a dicséreteket, szerintem is tényleg szép... :lol: Elfogult anyuci :lol: :lol: :lol:

Annus, is-is, nyugis baba alapvetően, de a kép is jóllakottan készült :lol:

Kutyafüle, mindenképpen hívd fel az orvost.

Kép
Kép
zili
 
 


sziasztok

annus nem akarunk 3. babát, csak ha be nem csúszik, bár ez nálunk lehetetlen, mi mindent tervezünk :)

köszönöm lányok a dícséreteket :)

zili nagyon édes a kisfiad :)

kutyafüle jobbulást, inkább feleslegesen hívd fel a dokidat, minthogy baj legyen, ezt ők is megértik szerintem :)

lányom meg kezd most ráállni, hogy este fél 10 körül eszik aztán reggel 6-7 között :), én ma keltem fél 5-kor fejni, holnap szerintem 3-kor kelek, mert 5-kor már indul a vonat :(

kezd megint kevesebb lenni a tejem szerintem a meleg és a stressz :(, majd visszahozom valahogyan :), még így is bőven elég Larának

most az apjával beszélget, nálunk most az van, hogy felébred és aztán még magyaráz meg vigyorog, és egyszercsak eszébe jut, hogy éhes és akkor bömböl :), na nem nagyon

Fürdés megvolt tegnap férjem a nagykádban fürdette, 3-an akartak, de azt megvétóztam, azért még kicsi hozzá :)
Nem dolgozik már, pedagógus, csak szerdán és csüt-kön kell még bemennie.
Szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Anikó,
mi egy szobában vagyunk Bogival.
Minden nap írom azt is, mikor eszik-alszik a gyerek, hátha vmi következtetést le tudok vonni, de nem nagyon. Az egyedüli, ha sokat alszik, akkor éjjel virgonc...
A bagoly jól nézett volna ki kitömve a polcotokon :D

Másnak a gyereke is nyögdécsel álmában? Én nem sűrűn, de a párom mindig felébred tőle, van, h 10 percenként...

emese1979
 
 


Sziasztok!
Kutyafüle,inkább hívd fel,más nem megnyugtat,hogy ez még normális.
Nálunk 1 szobában,de külön ágyban alszik Hanna.2 napig nálunk is csak 5és6 között kelt,ma meg 3kor kért enni.Remélem azért nem soká beáll.Grétike már 6 hetesen átaludta az éjjelt.
Majd még jövök,sok a dolgom.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Emese, evést jó ideje nem írom- mikor órákon át rajtam lógott, nem volt értelme... Másik meg: tegnap du 4-től 8-ig aludt, pedig ilyenkor mindig ébren van és nyavalyog. Féltem, h mi lesz éjjel, de nem volt más, mint egyébként. Szóval: semmi következtetést nem tudok levonni semmire. :shock:
Abban bízom, hogy a többiek babája pár héttel idősebb, azért alukálják át az éjjelt. Lehet, h csak várnunk kell picit még... (Szofi babája meg kivétel.) :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Ja, nyögdécselés: ha nehezebben megy a puki, vagy helyezkedik, mocorog.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Na írtam neki.(ugye hívni nem érdemes,mert úgysem veszi fel)Ezt nem találom humorosnak.Ugyanannyira vérzek,mint eddig a 8 hét alatt,mielőtt megcsinálta a küretet. Féltem a leendő babánkat,nem fogok szórakázni ezzel.De miért van ezzel ennyi baj?Nem értem.
Bocs,hogy csak a saját nyűgjeimmel törődöm,de ez igazán nem hagy nyugodni.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Grétus végre tud menni az új biciklijével!!!!!Kis ügyi. :D

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Szépek a babák!

Emese
mi is kelünk még 2x. 20-21 körül alszik, aztán 1 után kel, meg 4-5 között, de a 7 körüli szopi után is alszik még. Ez van, nem tudok mit csinálni. Ez az egy mehetne jobban, amúgy olyan jó gyerek.
pumuklii
 
 


Kutyafüle,semmi gond hogy magadról írsz.Hisz azért vagyunk itt hogy meghallgassuk egymást.Remélem a dokid válaszol és megnyugtat,lehet behív egy uh-ra,vagy vizsgálatra.De nem hinném hogy gond lenne,végülis most olyan mint mikor szülés után kitakarítanak,vagyis lehet ezután is kell tisztulni nem???Nem akarok marhaságot írni,de én ezt gondolom.Drukkolok,hogy semmi ne legyen!!!!!!Majd írj mi újság!Riki?
Tényleg mosogatok,mert nem leszek kész.Azt hiszem soha nem érem utól a szaladó házam. :lol: :lol:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


na megöttem.

Álmos végig nézelődött, néha bealudt. úgyhogy jó fej volt.de alig akartam elindulni, mert akkorákat vigyorgott hogy inkább azt néztem volna zsírégetés helyett :)

Emese,
örülök, hogy bejöttek a képek Boginak :)

Kutyafüle,
inkább menj dokihoz!!!

itt a mosolygásunk teli szájjal :)
Kép Kép Kép

és a manósapkában :)
Kép Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Anita,
nagyon ügyi Gréti :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó,nagyon ari Álmos!!Végre nem alszik a képeken!!! :D

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Eszti!

Álmi is nagyon helyesen vigyorog!!!És ez a szerelés!!!Ha átteszed fekete fehérbe olyan lenne mint egy rab :lol: :lol:

Kutyafüle!
Én is aggódnék a helyedben!!!Ez természetes!Kíváncsi avgyok mit mond rá a doki!!!

Anita!
Gréti nagyon ügyes az új bringával!Hannát meg ne hasonlítsd hozzá :lol: Ha ő csak 10 hetesen alussza át az éjszakát akkor az is tökéletes lesz :wink:

Emese!
Micsoda dokumentáció lehet nálad!!!

Anikó!
Bagoly :lol: :lol: :lol: Blanka biztos visszaáll a régi rendre,ne aggódj!

Edua!
Huu,az tök jó h nyáron otthon van akkor!!!

Na megjött az ebéd is közben,Iza is evett...már csak a postást várom!!!!Aztán megyek veszek egy új webkamerát és egy hangfalat...tök régi és gagyi ami van...se a bekapcsolója nem jó,se a hangerő szabályozó...amúgy kutya baja :evil: A webkamera meg olyan szar képet ad....


És teljesen igaz h nézni kell mennyi idős a baba!!!!Itt azért sokat számít 1-2 hét!És mivel Iza még áprilisban született,na meg még 1-2 baba,így van h 5-6 hét különbség is van a gyerkőcök között!!!!Amúgy sem szabad összehasonlítani őket!Mindegyik úgy tökéletes ahogy van!!!! :wink:

annus11
 
 


Annus,
így gondoltad? :lol: :lol: :lol:
Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


:lol: :lol: :lol: Tüneményes!

Na a postás nem hozta a pénzem...most láttam elmenni a ház elött...na majd holnap!Csak akkor megint itthon kell ülnöm fél napot..... :roll:

annus11
 
 


Álmi asszem jó magaviseletért korábban szabadul majd :) :)

emese1979
 
 


Emese :lol: :lol: :lol:

Na most hívott egy fószer!Egy biztosítótól...nem is írom melyiktől.Pénzügyi tanácsot akart adni,hallgassam meg vmikor,45 perc az egész.Csinál vmi pénzügyi kimutatást a jövőre nézve stb.Mondtam neki h nem érdekel,amúgy is már máshol van megtakarításunk stb.De erősködik h összehasonlításnak biztos jó lenne stb.Mondtam neki h amúgy sincs jelenleg 45 percem ilyenre! :evil: Kezdem unni h mindenkit az én pénzügyi helyzetem érdekli és nekem akar jót...persze.Törődjön a saját pénztárcájával!Majd én tudom h hova költsem a saját pénzem :x Aztán mondja h esetleg később nem érdekelne a dolog,Mondom nem!De azért feltesz pár kérdést ha mégis a közeljövőben megkeresnének :evil: :evil: Legközelebb mondom h nem érdekel és lerakom a telefont.....


Na eszem ezt a telfoodos kaját,annyira nem gáz szerintem!Csirkemell gyros rizzsel.Fincsi :wink:

annus11
 
 


Annus, engem is hívtak telefonon, mondtam, hogy nem érek rá, két pici gyerekem van. A válasz: akkor miért nem érek rá? :shock: Azt hittem leütöm telefonon keresztül...
Vendég
 


Panndi!
:lol: :lol: Én annyira nem szeretem ezeket az erőszakoskodó telefonos idiótákat....Nem érti azt a szót h nem....És ezek még a titkosított telszámokat is megszerzik vhonnan...na de mindegy,leráztam oszt kész!


Ja nem is mondtam...az uramnak letört egy darab a fogából...lehet ki kell húzni....

annus11
 
 


Áááá, fog :shock:

kutyafüle: drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Álmi baba :lol:
Vendég
 


Emese, dilis vagy :lol: :lol: :lol:
majd rajzolok elé rácsokat :)

hozzánk egy mercis brad pitt biztosítós kopogott be, mert megtudta vhonnan h gyerek született és életbiztosítást akart köttetni.
apa elhajtotta.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Már megint eseget.Pedig el akartam menni sétálni ezzel a legénnyel.
Délelőtt dm voltam.3500 a midi libero.Vettem is 2 csomaggal.Meg nekem a dm-es popsitörlő jött be nagyon.Nem tapadnak össze a lapok mint a rossmanosnál és árban is gazdaságos.

Álmos,
nagyon helyes fiúcska!Mindíg ilyen kis nyugis?

Kutyafüle,
ne aggódj, biztos minden rendben és azért vagyunk hogy elmondjuk egymásnak az ügyes bajos dolgainkat.

Annus,
jaj szegény urad.De csak ha letört akkor miért kell kihúzatni?Vagy annyira látható helyen van?

Na ma elintéztem a számlanyitást Gábrisnak.Szerintem az évi 6% kamat egész jó és bármennyit rakhatunk a számlájára.Sima folyószámlát kapott.Most tudtam csak meg a tájékoztatóból hogy 14 évesen is fog kapni egy hasonló összeget.Nekünk miért nem volt ilyen :(

KépKép
harhaj
 
 


Harhaj,
igen , Álmos mindíg ilyen nyugalom gombóc :)

ne is mondjátok a foghúzást. pont arról beszéltünk tegnap, hogy mennyire utálunk fogorvoshoz járni és inkább 10x elmegyek nődokihoz mint 1x fogdokihoz :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Emese :lol:
Látjátok, még szerencse, hogy ilyen jó kedvünk van! :lol:
Álmi csúcs!

Azt én se értem, hogy ezek a telefonálgatók honnan szerzik a számokat... :?

Kutyafüle, remélem minden ok lesz!

Annus, a telfoodos alapvetően nem rossz, csak ahonnan én a munkahelyemre rendeltem ott pl. 2 szelet hús van egy kajában, itt meg csak 1 volt pénteken. 8) (ja Annus, a Gastroyalos kupon az miben van?)

Anita, és a férjed most mit dolgozik?

Éjszaka: AndrisMarci 1x kel éjjel, meg aztán reggel. De van olyan, hogy a reggel az nekem még egy kicsit korai (pl. a 6 óra :? )
Úgyhogy Pumukli, Emese, meg akit még érint: nyugi! 8)

Mi pár napos kora óta a szobájában altatjuk, ezért ha vendégségbe megyünk és velünk egy szobában alszik, akkor eleinte mindenre felébredünk, mert olyan hangokat ad, hogy az nem igaz! Nyújtózkodik, nyög, röfög -minden van! :shock:

Következtetés: szerintem az éjjeli alvásnak semmi köze sincs ahhoz, hogy hol/kivel alszik, illetve ahhoz sem, hogy mennyit evett elalvás előtt.

Mi épp kevesebbet vitázunk, mióta 'felelősségteljes szülők' vagyunk. :lol: Ne ezt lássa a gyerek! :lol: Olyan előfordult már vagy 2x, hogy a férjemnek nem sikerült hazaérnie a konditeremből vagy megbeszélésről, mire fürdenie kellett volna Marcinak és szegény már türelmetlen volt és sírt, mert éhes volt. Ezt látva apa jól megsajnálta és remélem több ilyen nem lesz, hogy így kitol szegénnyel. Azóta legalábbis nem volt.

Anikó, te egész nyáron a szüleidnél nyaralsz? :lol:

Harhaj, köszi, nagyon aranyos vagy, én is épp múlt 7en vettem Gripe watert, szóval ez alapján mondtam, hogy szerintem jó. És elég sokáig elég egy üveggel, úgyhogy szerintem hasznosabb lenne olyannak, akinek nincs még és szüksége van rá.

Kép

Kép
adraci
 
 


Jaj, nem tudom ki kérdezte. Mi külön szobában alszunk :)
Vendég
 


Helló!

Csani nem nagyon eszik. Úgy kell beleimádkoznom 90-100 ml-t... Nem értem.
A búrája meg tele van kiütéssel. Nem nagyok, csak sok-sok-sok apró... :?

Ma is aludt 23:30-tól reggel 6-ig. Nem tudom mi lehet az oka annak, hogy ennyire másképp alakul minden babócánál, hogy ki mikor mennyit szeret aludni...?

Na megyek, pusz!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Esztó
jó nagyon a börtönös kép!
Van kandallótok? Mennyit használjátok?

Adraci
én nyugodt vagyok :-) lesz ez jobb is. Hú, én is nagyon utáltam amikor vendégségben egy szobában aludtunk. Egyikünk se aludt, tüsszenteni nem mertünk, megmozdulni... Nyaralásnál is külön szobát fizettünk Majának.

Kolos ma álomkóros, még csak aludt meg szopizott délelőtt.

Ja, nem tudom, h mert 2. szülés, vagy mert no gátmetszés, de a tegnapi hancúr kellemes meglepetés volt, semmi fájdalom.
pumuklii
 
 


Adraci, pontosan nem 'tom meddig maradok a szüleimnél. A héten haza kell mennem, mert a férjem kinyír. Pedig anyu nagyon marasztalna... Holnap lesz 2 hete, h lejöttem, tul.képpen azért, h mégiscsak könnyebb, h a házimunkát nem nekem kell csinálni (effektíve mindent elém raknak és megcsinál anyu). :lol:
Csak kiráz a hideg, h otthon mi munka vár rám... Indulást előre nehéz is tervezni, mert pocsék éjjel után, nagyon fáradtan nem vezetek. Szal majd kiderül...

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Na ezek a biztosítósok, a halálom! És akármilyen bunkó vagy velük, levakarhatatlanok :)

Vettem a Tecsóban malátaitalt, amit Adraci is javasolt,Karamalz-ot. Tök fincsi, nem is volt olyan vészesen drága, 189 ft egy üveg. Mondjuk én nem iszom minden nap, csak olyan 2-3 naponta.

emese1979
 
 


Állítólag a nem együttalvóknál hamarabb bekövetkezik az éjszaka átalvása. Tudja fene. J-t öthónapos korában kilakoltattuk, mégse volt hajlandó leszokni magától, csak némi erőszak hatására... :oops:
S most mellettünk alszik az ágyhoz tolt kiságyban - egyelőre. Aztán, ha megbízhatóbb lesz :), akkor kicsit eltávolítom, hátha az is számít. De J-hoz rakni még semmi kedvem, mert nagyon nem gazdaságos 2-3-szor átnyargalni a lakáson éjszaka... De egyszer eljön majd az is, hogy a skacok együtt alszanak át egy éjszakát, mmmm.... nem lenne rossz!
Hozzáteszem egy ilyen korú babánál még egyáltalán nem "természetes", hogy átalussza az éjszakát, szóval normális, ha nem, csak hát fárasztó. De persze az átalvás sem kóros, ezzel nem azt akartam mondani!

Esti fürdetés: háááát, nem is tudom, hogy egyáltalán fürdettük-e valaha is ketten S-t. Mindig én csinálom, L meg elintézi J-ot. De lassan majd összehangolom a kettőt és akkor felkészülhetek az önálló létre is. Most a héten pl. három este sem lesz itthon, de izzítottam a mamámat, még nincs kedvem egy ordító S-nal fürdetni J-ot. Márpedig az esti műsor még meg van, ha nem is teljes intenzitással...
De gyanítom, azért az apák sem azért késnek, hogy direkt kínozzák a gyerekeiket... ennyire azért legyünk engedékenyek.
Ildi, egyébként miért nem engedted még az együttfürdést? Van, aki kezdetektől fogva együtt fürdik a babájával, szerintem belefér...

Ááhhh, már minket is megtaláltak a pénzügyi tanácsadók, meg a biztosítók... Az egyik szülés előtt egy héttel telefonált, hogy ő akkor jönne... Udvarias és kimért voltam, röviden elintéztem, de mikor mondtam, hogy egy hét és szülök, még akkor sem tett le róla, hogy jöjjön :shock: . Mikor kerek-perec mondtam neki, hogy NE tegye, akkor vette a lapot :).

Kutyafüle, a dokid nem mondott semmit, hogy mire számíthatsz??

Anita, szerintem se nyomd bele a kúpot, csak ha este menne fel a hőmérséklete. Csak úgy nem kell begyógyszerezni szegényt, elég neki az oltás :).

Holnap megyek kontrollra, nagy szervezést igényel, mert közben meg L próbára is menne, de már szólt, hogy késni fog. Szerintem jó sokat, de ezt még nem feltétlen tudja, szegény.
kalloni
 
 


Pumukli,
igen, van. ezzel fűtűnk télen, ez a fő fűtés, gáz nincs is. kiegészítésnek van villany fűtés ha nem lenne elég, kis panelok, olyan mint a radiátor de kisebb. eddig még nem használtuk azokat, mert a kandalló befűti az egész házat.nagyon jó.
ilyen:
Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó
emeletet is? Rá van kötve a rendszer ezekre a panelekre?
Akkor fával fűtötök?
pumuklii
 
 


szinteltolásos a ház és azt is befűti.
nem, nincs rákötve semmire, szellőzők vannek a kandallón és a meleg levegőáramlik ki, jó meleget csinál. fával fűtünk.
a villanypanelok

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


szóval a villanypanelok meg árammal, de az egyszer volt bekapcsolva az egyik szobában, amikor kipróbáltuk

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Pumukli: hancúr :lol:

Anikó, én is (többek között) ezért szeretek a férjem anyukájánál lenni. :lol: Most szerdán elutazik 1 hétre, de mi azért megyünk hétvégén. Mert hát a kert az kert... Max. rendelünk valami kaját vagy 'meglátogatjuk' a kedves rokonokat! :D

Örülök, hogy bejött a malátaital! Nekem tutira, mert amikor iszom majd' szétdurran a mellem a tejtől.

Kalloni, holnap nekem is igencsak át kell hívnom anyát, mert a férjem valószínűleg nem tud hazajönni. :?

Én is és apa is fürödtünk már Marcival. Azért, mert utáljuk az OK Baby kádunkat. Persze nem úgy, hogy 'hótkoszosak' voltunk, hanem előtte zuhanyoztunk. El kell mondanom, hogy a gyerek nagyon élvezi, össze-vissza csapkod, mosolyog.

Kép

Kép
adraci
 
 


Pumukli,
hancúr :) :)

Esztó,
nagyon jó a kandallótok!!

Általában én is egyedül fürdetek, az esetek többségében nincs itthon a férjem, sokszor csak este 10 körül ér haza a melóból (mondjuk akkor csak késöbb indul itthonról)

emese1979
 
 


Sziasztok!

Emese! A Tesco-ban hol találom ezt az itókát?Mármint melyik részén?

Egyébként mi viszonylag jól vagyunk, bár ma nagyon nyügi a fiatalúr!
Se enni,se inni nem akar, csak pár kortyot, és üvölt,akár a kezemben van,akár az ágyában, akár a játszószőnyegen. Ma még a sz...r is büdi neki!
Az éjszakák miatt csak imádkozni tudok, hogy olyanok legyenek,mint a mostani. 22 körül elaludt, fél 4-kor,és fél 7-kor kelt. Azóta tart ez a semmilyen állapot nála. Elaludna, de nem tud valamiért.

A fogakról csak annyit, hogy a terhességem legvégén letört az egyik koronám, az alatta lévő foggal együtt,amit ki kéne húzatni, de csak a szájsebészeten tudják. Oda meg nem jutok el. Erre múlt 7 kedden sütöttem pizzát,és ahogy beleharaptam letört egy másik gyökérkezelt fogam. Hála az égnek azt fel tudta építeni a doki,potom 8 ezerért!
:shock:

Képzeljétek!
Hétvégén valami megcsíphette Marcit, mert a lábszára a kétszeresére dagadt, viszket neki, és piros, meleg!
Nem tudom mi lehetett az!?(esetleg pók?) Volt már ilyen valakinek? Bár az igazat megvallva, nem látok rajta csípés nyomot, csak a duzzanatot.
:shock:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi,
a csepeli Tecsóban hátul vannak ugye a sörök, külön sorban (a pénztár vonalában) az alkoholmentes sörök, és azona polcon van, sima meg citromos is.

A csípést próbáltad kenni vmivel?

Na rendeltem én is kaját a tel-foddtol, kiváncsi vagyok...

emese1979
 
 


Fenistil-el kenegetem neki, de holnap megyünk bőrgyógyászatra!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!

MEGJÖTT A TÁPPÉNZEM!!!! 3 HAVI!!!! :lol: :lol: :lol:

Pumukli, irigyellek a kellemes élményért!

Trixi, nekem is 2 fogam tört le a terhesség alatt, megcsináltattam mindkettőt, majd a szülés előtt egy héttel letört egy másik és szülés közben meg az egyik, amit megcsináltattam. Így most megint 2 fogam vár javításra, csak azt nem tudom, hogy mikor jutok el.

Esztóék kandallóját már volt szerencsém élőben is megismerni, tényleg jó meleget ad, csak Gyöngyvirágot kellett mindig távoltartani tőle...

Adraci, máris fürödtetek együtt? Én 3 hónap előtt nem mertem. Bár ha jobban belegondol az ember, tényleg, mi baja lehetne a kicsinek? Lehet, hogy hétvégén kipróbáljuk mi is.

A férjemnek saját biztosítási alkusz cége van, így én ezzel mindig le tudom őket rázni, mondjátok nekik ezt! Higyjétek el, tényleg azonnal leteszik!

Annus, a kórházban kellett kitölteni papírt az ajándékokért cserébe, ha ott megadtad a számodat, azonnal elérnek, mert a Felicitas továbbadja. Én most kamu számot írtam rá....
Vendég
 


Van esetleg olyan, aki a gastroyaltól rendel? Ez a helyi éttermi menü nem az igazi, erre a hétre már nem is kértem.
Vendég
 


Böbi,
kibékültetek?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó, ahogy vesszük, este nem szóltam hozzá, ma reggel sem, de adott puszit amikor elment, így nincs harag! :lol:
Vendég
 


Sajnos vagy nem sajnos, én nem vagyok haragtartó, nem tudok sokáig haragudni, még ha igazam van akkor sem, ezért általában én kezdeményezem a békülést, de most nem volt erre energiám, így neki kellett! :lol:
Vendég
 


Böbi,jól van akkor :)

Emese,
veletek mizu? beszéltél emberrel?



[/img]

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: