Új privát üzeneted érkezett!

Budabo szuper az Avatarod! :D :D :D Ne idegesítsd magad a banyán! Csak azért cukkol az anyatejjel mert tudja, hogy neked ez egy fájó pont! Te mindent megtettél ezen ne görcsölj! Legközelebb ne vedd fel neki a telefont és ne engedd be a házba! Anyukád mit mond rá? Milyen tanácsra vagy kérdésedre nem tudod választ adni? Hátha mi tudunk segíteni... :roll: Nekünk ma jó a napunk... fiatalember eljátszik magában meg a lányommal... én már félig megfőztem... már aludt is egyet most meg megyünk a boltba meg a patikába homeós bogyóért :D

Abencze csini vagy és a babád is nagyon helyes! :D

Gjéti mennyi időre és mikor mentek Görögbe? :roll:

Mist de jó súlyban van Natasa! :shock: :D Várjuk a nyaralási képeket! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Most csak ennyit: Bogi, ez a védőnő engem is felb...ott :evil: Hogy lehet ilyen sügér :shock: :evil:
(jövök még)

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Lányok, én már nem bírom tovább....
Kevés a tejcsi, és Zétit nem tudjuk megetetni tápszerrel, teával, gyümölcslével, semmivel, nem tud inni cumisüvegből, kanálból is kiköpi.... már mindent próbáltam, megvettem a szoptanítot is... semmivel nem tudok neki folyadékot pótolni, alig pisil.

mit csináljak??????

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 

 
 

zsancy: 200-220 főzi, és ue gyümi, és átlagban 3*200 táp. Azt mondta főziből lehetne több is ha enné.

millye:kösz. Leírtam,lehiggadtam,és ahogy mondod remélem jó darabig nem látom,nem hív fel...

zetibebi: jaja rám férne egy jobb.

TANÁCS kérés: szóval egy hat hós babának mennyi tápra van min egy nap szüksége? banya szerint elég neki két táp :shock: lehet két főzi. A dokinő azt mondta vegyek sima 2-es tápot. Mennyire parázzak hogy az nem HA-s? Nekem volt tejcukorézkényeségem, ezért irassam inkább a HA2-est Füginek? Adjak neki pépet? A sima boltit vagy abból is van HA-s vagy a sinalacot (ha jól írom)? :oops: :oops: szóval ezek. Ha vki tud akkor legyen oly szíves, mert védőnőileg és dokinőileg magamra vagyok utalva. Julcsi mondta még hogy legalább 5 dl tápot kell innia, de ha a banyára hallgatok és csak két tápot kap akkor nem biztos hogy meglesz. ááááááááááááááááááááááááááááá bocsi :oops: :oops:

Kép
budabo
 
 


andus: na a te bajod nagyobb! gyerekorvos,védőnéni ha normálsi nincs tippje? Nagyon keveset eszik? sajnos nekem nincs, mert első pillanattól cumisüvegeztünk és kanállal is korán ismerkedünk.

Kép
budabo
 
 


Andus: Álmában nem próbáltad??? Tesóm, ha a gyerek beteg volt és nem fogadott el semmit, akkor álmában etette meg mindig. Az működött!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Nagyon sajnálom Andus, nem tudom, mit mondhatnék... :( :( :(

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Andi!
Milyen a pisi? Méred az evéseket? Mennyit eszik összesen egy nap? Éjszaka hányszor szopizik? Nálunk mostanában, hogy ilyen rémesek az éjszakák, van, hogy 2 óránként is eszik, így napközben nagyon ritkán kér csak, simán elvan 4 órát is, és utána is csak én kínálom.

Kép
mist
 
 


Ha tejcukorézékenyéged volt, Bogi, akkor szerintem inkább HA-st irass, biztos, ami biztos. A gabonapép ha-s, az is jó (bár a tápiban asszem több a kalória), de fél liter tápi legyen azért szerintem...

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Julcsi, tényleg akartam kérdezni, ti milyen gabonapépet esztek? És estére adod neki? Kellene valami csodaszer éjszakára :lol: .

Kép
mist
 
 


Andrea: Mindjárt szavazok Hannára! :wink:

Zsuzsi: Köszi, elmélyedek még a témában (mondjuk ma este, mert először, mióta Marci megszületett, szalma leszek, éjjel is egyedül fogok aludni a Kisfiunkkal, de legalább lesz időm erre), de ma is lement a kajcsi délben. :D Ujjé! Megyek is takarítani, mi már lefürödtünk. :lol: nagoyn durva, belenyúlt, a lábamhoz kente a kezét, a szemébe nyúlt vele, ilyenek... :shock:
Szemészhez miért kell mennetek?

Mi nagyon jól aludtunk. :D Fél háromkor igazít, megsimogat, hatkor kel, eszik és még fél órát visszadurmol. Szavam sem lehet. :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Mist, kérünk képet a csodaszép Lányokról!
(Elküldenéd a szálloda linkjét is?)
Gabonapép: Humana Apfelbrei, gluténmentes, gabonapép almás ízesítésű. Nekünk bejött, bár Tesóm szerint gondolkodjak el a sinlacon, mert annak nagyobb a kalóriatartalma (szerinte Marci sovánka :( )

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Andus: pohárból is próbáltad itatni?
kreiszi
 
 


Mist, most alig van pisi... 400-500-at eszik egy nap kb.

Kreiszi, próbáltam, vettem direkt babitató poharat is.
Állandóan félrenyel mindennel, mert nem kell neki.....

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Julcsi, ez csak gabona, vagy tápszerrel kevert? Én a Sinlaot éppen ezért nem szeretném... :lol: Hizlalni igazán nem áll szándékomban a kisasszonyt, csak hát az éjszakák...

Kép
mist
 
 


Andi, és ha van pisi, az normális, vagy sötét színű? Kaki mennyi van? Nem lehet, hogy ő alapból keveset pisil? Őszintén szólva én a pisik számát nem is tudom, nálunk szinte mindegyik pelusban van kaki is.

Kép
mist
 
 



Kép
mist
 
 


Mist, köszi!
Tudtommal kizárólag gabona, nincs benne táp.
Illetve ilyet is próbáltunk már egyszer, ez is ízlett: kölespép (tudtommal ebben sincs táp)
http://www.bionivo.com/product.php?productid=2154

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Tesómék fórumán van valakinek eladó, használt, de jó állapotban lévő etetőszéke. Érdekelne valakit?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Most elég sötét színű és szúrósabb szagú is. Kakilni naponta egyszer szokott.
Viszont most jókedvű, beszélget, játszik. Nem olyan levert, mintha, mintha éppen száradna kifelé.
A kórházban nem tulajdonítottak túl nagy jelentőséget a sűrű pisinek, azt mondták, mivel keveset iszik, koncentráltabb a pisi.
Hajnalban keltettem fél 4-kor szopizni, aztán fél 8-kor szopizott. Utána direkt kivártuk, hogy legyen éhes, fél 1-kor kapott csak enni, de nem fogadta el a tápszert semmiből, a varázsitatót is próbáltam. Pedig tök éhes volt. Egy órát küszködtünk vele, 30 mili fogyott az üvegből, ennek is legalább fele a ruháján volt.
Aztán cicire tettem, és mivel fél 4-kor evett utoljára a bal ciciből, így tudott belőle 100-at enni.
Most itt tartunk. Az egész napunk abból áll, hogy próbálok a gyerekbe valamit belediktálni.

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


julcsi: köszi. Ezt a pépet bárhol tudom venni?

andus: nagyon sajnálom zétit :cry:

Kép
budabo
 
 


Bogi: Én Dmben és Rossmannban nem találtam, Müllerben állítólag van.
Auchanban, Coraban és Tescoban is, 700 Ft körül.

Andus: Nem jött be a szoptanit? :( Úgy sajnálom!!!
Álometetés?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Bogi megkérdezhetem hogy te hogy eteted Fügét :oops: mármint hogy mikor mit kap?Nekem nagyon szimpatikus a te módszered.Csak azon gondolkodom ha Petra egy nap ennyit enne...nem lenne még kövérebb?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


julcsi: köszi, lehet hogy ezt kipróbálom. Szerinted egy gyümi helyett adjam vagy egyik nap főzi helyett? Akkor szerinted is kevés még a két táp? Hacsak nem enne mindig meg 250-et? jaj de béna vagyok :oops:

zsancy: ari vagy hogy szimpi, ma lettem jól elbizonytalanítva hogy akkor hogy is csináljam. Szóval reggeli táp 7-8 között, 10-11között gyümi, 13-14 között táp, 17-18 között főzelék és 20-21 között táp. Szerintem Petra ahogy elkezd még többet mozogni még kevesebbet fog hízni. Ti hogy esztek? Mennyit,mikor?

Kép
budabo
 
 


Andus70 Ha végképp nem fogad el semmit akkor lehet, hogy meg kellene próbálni a tejcidet visszahozni... próbáltál már homeós bogyót szedni rá? Próbáltad az Alfa Alfa D9-et? Szoptatás előtt kell bevenni 15-20 perccel.... Vagy a Ricinust vagy az Urtica-t? Mennyi folyadékot iszol? :roll:


Budabo Fügének napi 6–8 dl tejalapú táplálékot kell adnod 1 éves koráig. Ja és a védőbanya hülye mert a baba egy éves koráig naponta háromszor kell hogy tápszert kapjon: reggel, délben, este! :roll: Úgyhogy ahogy te eteted az a jó mert háromszor kap tápszert és közte gyümit meg zöldséget!!! :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


6. hónap (eddig kizárólag anyatej vagy annak hiányában tápszer)

Gyümölcsök: Alma, őszibarack, nektarin, meggy (friss hiányában mélyhűtött, vagy bébidesszert, lé vagy pép)

Zöldségek: (főzelékként): burgonya, sárgarépa, sütőtök, cékla

Húsfélék: fiatal állattól, zsírtalanított, elsősorban baromfi

Babapépek: forralt vízzel készítendők. Ha kevés az anyatej, tápszeres babánál egy étkezés helyettesítésére

Rizs és kukoricapehely: sűrítésre

Napi étkezések: 3-4 óránként, kb. 5-ször

Folyadékpótlás (pohárból): forralt víz, szénsavmentes ásványvíz, babatea

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye: köszönöm szépen. A banya azt mondta akár kétszer főzit is kaphat, de én erre kérdeztem hogy akkor a tápszerrel mi lesz, mert abból nem a napi 5 dl min kéne? erre elkezdte számolni hogy a főzelékkel együtt mennyi az össz kajája, ismét rákérdeztem hogy a tápszerből min mennyit kell, de megint csak azt hangoztatta hogy az össz kaja mennyi, nagyon kész voltam tőle. A gabonafélék?? pépre gondolsz?

Kép
budabo
 
 


Budabo gabonafélék az a tejbepép :D és amint olvastad, hogy 1 éves koráig 6–8 dl tejalapút kell adni ami azt jelenti, hogy tök ügyesen csináltad eddig mert naponta háromszor adod neki reggel délben és este és ezt így kell! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Bogi:
Nálunk 7-8közt táp van 180ml-er...jó estbe 200ml
12-13 van főzi,ez 190-200g,de ezt szoktam helyetesítení 150ml víz+45g banános baba péppel.Hogy ne legyen olyan unalmas mindig neki délre a főzi(több félét lehet kapni,van baba rizses,gabonás,nála az a lényeg banán íz legyen benne).Ebéd után jó esetbe elalszik,attól függ milyen napja van...
:wink:
16-17közt kap 190-200ml er tápot és este
21órakor is ez a vacsi fürcsi után.
Durván 4óránként eszik,próbálkoztam 2kaja közti gyümivel de nem mindig fogadja el.
Nincs sűrűbb evési igénye,igy én próbálom tartani ezt.
Tudom ez nálunk csak 4x étkezés,és lehet hogy másoknak ez fura de Petrának csak addig volt ehetnékje amíg anyatejes volt,mióta tápos alig eszik.Gondolom azért mert ez töményebb,laktatóbb.
5dl tápot én tartom,a gyerek 8hónapos koráig mondta a dokink,de ez sem törvényszerű mert nem mindegyik babának fog addig kelleni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


julcsi:Köszike :D

Bogi:Hát kihasználjuk az tuti,nem sokmindent vagyunk itthon:)
Védőbanya:szőrnyű :twisted: :twisted: Az enyém annyiból jó,hogy lesem kakil minket,na jó néha felhív,de felejtsd el,hogy ilyenekről tájékoztat,mint,hogy hozzátápi!!!!!!!Semmi!!!!Nálunk kb 3h-ja nem volt,bár nem hiányzik amúgy aranyos,ha kérdezem,de anélkül?!!!Azt sem tudja,hogy a gyerekem még szopik-e vagy sem :shock:

Ez a gabonapép vagy tejpép nálunk is jól jönne szerintem,mert egyre sűrűbben kelünk éjszaka!És a kislányom cicifüggő!!!!!!!Nem tudom mi lesz,ha már nem lesz tejci!! :shock:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


olvasom millye 1éves koráig írta....látod igazából már a doki-doki közt is van külőmbség,igazából szerintem a Fügcsi úgyis diktálja a tempót

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Zsancy:szerintem ez tök jó,ahogy csinálod mi is hasonlóan csak mi még cicizünk!Ez a banános tejpép jólhangzik :) Ez nestlé-s vagy milup-ás??én tök hülye vagyok ezekhez :oops: :?

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Andrea17 lehet úgy jársz mint én... a lányom 1 évesen húzogatta a ruhámat amikor a szülinapja volt és ott voltak a vendégek mert ő cicizni akart :shock: :D nem volt egyszerű a leszoktatás... de másfél éves korára sikerült... :roll: A mi védőnőnk nagyon kedves és segítőkész... szokott telefonálni ha bármi program van mert szoktak jönni gyerekorvosok valamint vendégek és különböző felmerülő problémákra mondanak megoldásokat pl. legutóbb a nyári rovar csípésekről volt szó előtte a szoptatási dolgokról és előtte az újraélesztésről volt bemutató oktatás... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zsancy banános tejpépet én is kipróbálnám hátha el tudom kezdeni valahogy a hozzátáplálás mert nálunk ez nagyon döcögős... gyümit is csak nyalogatja... :? de majd idővel ő is elkezd rendesen enni... :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Andi:
Köszi :oops: jól eset!
Nestléset veszem ,nálunk ez jött be...
mindkét fajtába van "jó estétes" állítólag ez szokott segíteni az éjjel gyakran ébredős babáknak, hogy átaludják az éjszakát.Mi még nem próbáltuk ezt és addig amíg Petra átalussza az éjszakát sima táppal is ,én nem próbálom ki.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Megmondom összíntén az első banános kisérletemet úgy csináltam meg ,hogy előre bekevertem,kisérleteztem,(hogy jó elkésziteni)finyogva belekostoltam(gondoltam úgyis pocsék az íze.... :oops: na csajok olyan finom hogy az égész kis tányérkával befaltam :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Millye, szedem a ricinust, mellette a laktoherb teát is, és most még a more milk kapszulát is elkezdtem. Már mindent próbáltam, csak reggelre van normálisan tejcsi, napközben 40-50 milli jön ki belőlük csak :(

Julcsi, nem jött be sajnos a szoptanít, bekapja a cicit, és azonnal köpi is ki ordítva, szerintem megérzi, hogy ott van az a kis cső is. Talán csak újszülötteknél jön be, ő már túl okos ehhez....

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


zsancy: :lol: Hát ez tettszett...befaltad?...ez aranyos akkor köszönjük,hogy letesztelted :D holnap be is nevezek egyre...mármint a Hannának :wink:

millye:De jó akkor neked szerencséd van védőnéni szempontból!!Én sem azt mondom,hogy bunkó,mert nagyon aranyos,de hát azzal,hogy aranyos nem sokra megyek ugyebár..!
Hú,hát az tényleg érdekes lesz ha a Hanna cibálja a pólom,hogy anya cicit akarok... :oops: :lol: már most is tudja a drága,mert szokta huzigálni a pólom :? :lol: remélem azért nem lesz túl nehéz :roll:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Zsancy és meddig kell felhasználni ha kibontod? :roll:

Andus70 és nem próbáltad gyakran cicire tenni? Mert nekem is volt, hogy napközben délutánra lecsökkent, de többször adtam neki cicit és estére megint lett több tejem... mert nem igaz, hogy várni kell hogy termelődjön a tej hanem sűrűn kell szoptatni. Szeret Zéti cicizni? Az jó lenne ha szeretne mert elősegíti a tejtermelésedet.... Én azért az Alfa Alfa D9-et is kipróbálnám... hátha.. szoptatás előtt kell bevenni 15-20 perccel mint már írtam :wink: küldök sok ++++++++++++++++++++++++-t hogy visszajöjjön a tejcsid!!! :roll:

Andrea17 na majd meglátjuk mindenesetre van olyan baba aki simán elhagyja a cicizést... hátha könnyebb lesz az "elválasztás" ... :D de ha Hanna is szeret cicizni még akkor is ha már nincs benne tejci akkor ő is függő :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Andus: én úgy hallottam, h a laktoherbet és a homeóst nem jó egyszerre alkalmazni, mert semlegesítik egymás hatását. (hogy ez mennyire igaz, nem tudom) A tej szoptatás közben termelődik. Nem tudsz egy olyan napot beiktatni, h nem keltek fel Zétivel az ágyból, minden nyikkra cicizteted és lehetőleg meztelen testtel összebújtok, állítólag ez a maratoni szopiztatás vissza hozza a tejet. Nagyon szorítok, h megoldódjon a helyzet!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
kreiszi
 
 


Andus:
Ismerős amilyen cipőben most jársz,én is ezt éltem át.Kipróbáltam mindent amit csak lehetett hogy több tejem legyen,(szerintem ha valaki azt mondja hogy egyek csirke szart még azt is megtettem volna ..csak hogy legyen tejcsim.)
De nem jött be semmi,csak ideig óráig,reggel tudtam etetni napközbe már nem,és a napközbeni mennyiség is rohamosan fogyott.
Magamon tapasztalva,jobb ha felkészíted magad arra hogy valószínű elfog apadni a tejed.Nem bántani akarlak ,ne értsd félre.
Csak az a baj,ha egyszer valami elindult a lejtőn rohamosan lefele,nem minden esetbe lehet a viszályára fordítani.

Millye 1hónapig lehet felbontás útán felhasználni és ez a mennyiség kb 4-5x evésnek felel meg(mármint a doboz tartalma)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Sziasztok!
Andus!szorítok nektek!

Bogi!Ne foglalkozz a banyával!Nagyon jó anya vagy és szuper jól csinálsz mindent!!!!!Ügyes vagy!

A mai napunk szuper volt Zsó "jól" van nincs láza!!hurrrrrááá...
Csak ne hisztizne annyit:(
Voltunk az új dr néninél és védőnőnél (nem banya)hááát ég és föld...
Mukit megmérték 7860g ééés 69.5 cm...mértek fejátmérőt,hasátmérőt...dr néni megvizsgálta alaposan nem csak átfutotta... :roll: mondta mikor mit néz...tök meglepő volt.. :shock: éés érdekes...Zsót is megsimizte meg rámért a fülére megint...aztán ha hétfőn túl vagyunk a kh-vizsgálaton akkor hívjam fel mert akkor mondja meg,hogy mikor akarja látni megint Zsót...
muki adta magát mert feltérdelt kinyomta magát és elkezdett előre-hátra hintázni :roll: 8) ...Jaaa éés amin totál ledöbbentem...megnézte a kezemet az allergiám miatt ééés kifaggatott mit szedek -kenek rá mióta....erre azt mondja van neki vmi speckó kréme amit felír meg A-vitamin olajat +homeós bogyókat (1 hó ig kell őket szednem)Azt mondta nem lehet ilyen "csúnya keze"1 kismamának...és ha már nem szoptatok akkor menjek el egy teljeskőrű allergia vizsgálatra és ha belegyezek Ő kiváltja nekem a kenőcsöket esetleg gyógyszereket homeosra.
Már most megmondta mikor kell legközelebb tanácsadásra mennünk Mukival
Naa milyen dr nénit szereztem... :shock: és azt mondta addig elég az 1*i gyümit adnom neki..de ha rosszabak lennének az éjszakák akkor nyugodtan hívjam fel mert akkor mondja meg mit adjak neki vacsira...
naa mentem pancsi van...
Bocs,hogy nem mindenre reagáltam.... :oops:

Kép
zümis
 
 


Zsancy, könyörgöm, ne stresszeld Andust!!!! :?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Sziasztok!

Ma nem volt kedvem semmihez, állandóan szegény Jutka járt eszembe! Éjszaka is nagyon rosszul aludtam!

Láttam tettetek fel páran hozzátáplálásos infókat, mindjárt nyomtatom is őket! Mindenkinek köszi! :D

Kreiszi, nagyon Boldog Házassági Évfordulót kívánok Nektek! :D

Zsancy, küldöm a sok-sok +++++++++++++++++++++++t!!!!!!!!

Andrea, nagyon jók a képek! :)

Hugic, Marci elbűvölő kisfiú! :D Mi a Corába vettünk strandsátrat!

Millye, nem volt családja, de most költöztek volna a barátjával a szép új házukba, és talán utána már jött volna a baba is! :roll: :cry:

Abencze, Ti is nagyon szépek vagytok! :lol:

Bogi, a védőnőd egy nagy HP!!!!!!! :twisted:
Nem tudom miért cseszeget állandóan a tejjel, Te mindent megtettél érte! Szuper Anyuka vagy! :wink:

Gjéti, Jó nyaralást Nektek! :lol:

Mist, örülök, hogy jól éreztétek Magatokat! :D

Andus, nagyon drukkolok hogy visszajöjjön a tejcid, de szerintem is jót tenne, ha sokszor cicire tennéd, legalábbis a védőnőm nekem ezt tanácsolta! :roll:

Zümis, örülök, hogy Zsó már nem lázas! :)
zsu83
 
 


julcsi én nem akartam andust .

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


streszelni(ez kimaradt)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Zsancy köszi majd én is kipróbálom ezt a tejbepapit :D remélem előbb utóbb már el fogja fogadni :roll: Keményebb lett tőle a kakija Petrának?

Zümis erre csak egy szó van mármint a doktornődre: SZUPER :D ha nem vált volna be akkor tudtam volna a mi doktornőnket ajánlani mert ő is nagyon rendes és figyelmes! :D

Zsu83 borzasztóan sajnálom... nem lehet könnyű a családjának és a szüleinek... nem lehetett semmit csinálni a veséjével? Váratlanul történt? Végül is mi okozta? :(

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye: tudod mindig levagyok maradva, itt is volt már téma a pépek..tőletek egyszerűbb kérdezni mint kicsi időmben a gép előtt utána olvasni- Tök jó hogy nálatok van mindenféle előadás

zsancy: ha Petra hízik rendesen, márpedig igen akkor jól csinálod és neki jó így. Azt monda védőbanya hogy a 2-es táp jobban fog laktatni szóval lehet hogy nekünk sem így lesznek a kaják. Én is úgy gondoltam, hogy legalább még 2-3 hónapig a napihárom tápot tartani kéne. Te HA-s tápszert adsz?
Andust szerintem nem bántod meg, csak az a baj hogy Zéti nem akar semmit elfogadni,táp,gyümi..semmit és így necces a dolog náluk mert már voltak kórházban is. Szerintem erről lemaradtál és ezért nagoyn ideges szegény.

zümis: jaja, már azt sem tudom ki az a nő. köszönöm azért jól esik. Hurrá hogy Zsó jobban van és ténleg nagyon jónak hangzik az új doki.

andus: +++++++++++++++++++++++++++

andrea: na a te banyád sem jobb! bár ha olyan hülye mint az enyém jobban jársz hogy nem megy. Én Julcsi féle gabonapépre szavazok

zsu: fel a fejjel!!!!

Kép
budabo
 
 


Andus, én nagyon át tudom érezni, amit írsz, az én kisfiam is cicifüggő...van, hogy az üres cicim szívogatja, nem fogad el mást (du. megint megnyalattam vele tejpépet, a vacsora ismét a vállamon landolt :(
Szóval szerinem is külön-külön próbáld ezeket a tejszaporító cuccokat, nem tudni, hogy mit csinálnak egymás hatásával. Túl sokat se igyál (én 4 l vizet + levest megittam és nem volt tőle valami sok tejem), amióta leálltam erről és mondjuk kb. 2,5 l-t iszom, beállt úgy, hogy elég legyen. Nem tudom, van-e hozzá köze, de kipróbáltam az alkoholmentes sört, találtam a Tecsóban Holsten mangós ízesítésűt, nincs semmi sör íze szerencsére, minden nap iszom egyet. Ja, a homeós cuccokból ugye CH5öst szedsz? A nagyobb CH már apasztásra van! Az anyatejet kiskanállal megeszi? Én pont ezen gondolkoztam, de nálunk nem lenne más megoldás jelen helyzet szerint, minthogy szereznénk/ vennénk anyatejet és kiskanálllal adnánk. Próbálj meg picit megnyugodni, tudom, hogy nehéz lehet, de a stresszelés még csak ront a helyzeten! Nagyon drukkolokk nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
abencze
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?