Új privát üzeneted érkezett!

Vendég
 


Kisbeeka!
GRATULÁLOK! Nagyon helyesek a képek, remélem elégedett voltál a hellyel :) Nem vagyok szakavatott, de szerintem tuti lány, csomó képen kellene látszódni valami "lógónak"... :)

Lucám már jobban van, elég gyorsan hatni kezdett a hörgőtágító, az én torkom viszont olyan durván fáj, hogy alig bírok nyelni, mintha szögeket akarnék leküzdeni :( Bekukucskáltam, tiszta dudor a nyelvem vége, vöröslik az egész... Nekiálltam Homeogene-t szedni, remélem ez elég lesz.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Béka, ez szuper, gratulálok!!! :D Mindjárt lesem a képeket is!

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 

 
 

Köszi lányok!! :D

Nemsoká végre feltöltődik a videó is a youtube-ra,az is megnézhető lesz,bár nem annyira mozis,mert a "lényegre" mentünk rá,azt kutatta a hölgy :D :D :D
Vendég
 


Hello!
Szerintem is valahol csak látszana valami.

Arik a képek.Bevallom, most én is a lába közét is néztem (ha nem haragszol, Béku), de semmi "oda nem illőt" nem fedeztem fel.
A vonalkák meg önmagukért beszélnek.
Azért talán pénteken már 10000%-ra megmondják, és akkor már mindent "rózsaszínben láthatsz".

Nekem még több, mint 1 hónap a köv. UH-ig, amíg kiderül talán, hogy tényleg kukis-e.Úgyhogy én azért csak 80%-ban gondolkodom kékben.

Na, most ennyi.
Addisz!
Jobbulást!Hát, igen, ha ez a nyavaja bekerül a családba, nehéz elkerülni.Főleg, ha az ember gyereke beteg, nem teheti meg, hogy távol marad tőle.
Bár, a férjek is hasonlóak tudnak lenni, ha betegek.

Ma töltöttpipi lesz a kaja...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Brigi: köszi :)
fél órán át csak a lábaközét nézte a nő,de nem volt egyszerű,mert a baba azon ügyködött,hogy a lábára és lába közé csavarodott köldökzsinórt leszedje magáról :lol: :lol: :lol:

De csúcs volt nézni,milyen ügyesen próbálkozik :D
Vendég
 


Addisz: remélem már jobban vagytok!!!

A hellyel teljesen elégedett voltam,nagyon aranyos volt a szonográfus :)
Vendég
 


Sziasztok!Mi is voltunk tegnap!Nagyon szimpatikus volt a hely is és a nő is!Teljesen elégedettek vagyunk!
...és úgy néz ki,hogy Dorka babánk lesz! :lol:
Kép

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: tündéri a babád!!! :D

Tegnap csajos nap volt a Genesisben :D
Vendég
 


:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
missancsi
 
 


haliho!!!
2 napja proballak visszaolvasni benneteket, es ugy orulok a jo hireknek!!!:
addisz, rheya: gratulalok a csajszikhoz!! addisz: ugy ereztem, h valahol kislanyt vartal megint, nem?? majd a harmadik ugyis fiu lesz ;) brigi33: gratula a ferfi tronorokoshoz!! beeka: lanyoknak is lehet keskeny csipoje, nem?? max maja balerina lesz az operahazban!! gratula!! missancsi: gratula dorka hercegnohoz!!

hiaba van hideg, kod, jeg..magyarorszagon...barmikor visszakoltoznek..nagyon nehez volt visszajonni...most mondta eloszor ferjem, h talalnank neki allast akkor par evre visszamehetunk!!! :shock: :P 8) csak magyarul nem beszel :P

van egy brazil takaritonenink aki a kovetkezo "tesztet" csinalta meg velem, u.i. br-ban ez az egyik home-made modja megallapitani, h kisfiu vagy kislany...:
valaki a csaladbol, ugy, h ti ne lassatok, rakjon le egymas melle 2 parnat. az egyik parna ala villat, a masik ala kanalat tegyen. amikor kesz, bemesz a szobaba es le kell ulnod az egyik parnara..amelyikre gondolod, h jobban van kedved...ha a parna alatt villa van: fiad lesz... ha kanal: kislanyod...
nekem villa jott ki.. :P

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


addisz:
koszi a sulykalkulatort!! kicsit meglepodtem, mert 78 kiloig enged meghizni :shock: :shock: :shock: uristen, nalam 70 a lelektani hatar!! 60 kilosan kezdtem, es mar volt rajtam 3 kilo plusz, most pedig 64 vagyok/lettem..igaz 173 vagyok es nem eros a csontozatom.
viszont 2 hete en is zabalok!! mindegy, h mit csak nyeljek :P most az indiai fuszeresekre vagyok teljesen rakattanva, mindenre ami sos, eros!! es bar en is az "edesseggel barmikor megvesztegethetok" taboraba tartozom eredetileg, most a ferfietelekert orulok meg! persze hus nelkul ;)

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Missancsi
Nagy gratula Dorkához!!! Nagyon édes kép! Írom is majd a táblázatba :)

Pequ
Jó, hogy visszatértél! Megértem, hogy jó volt itthon, én is sokat bosszankodom az itthoni viszonyokon, de azért nem mennék el végleg Magyarországról.
Mikor mész ultrahangra?


Köszi, lányok, Luca már jobban van, végigaludta az éjszakát, a köhögés sem olyan vészes már. Az én torkom nagyon-nagyon fáj, nem múlik a vörösség, dudorok sem, de hát ehhez idő kell.

Este dobok fel táblázatot, most megyek sütni :) Brownie készül, majd meglátjuk, mennyire jön össze ;)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok

Na mindenki alszik, csak én nem. Ma töltött paprika volt paradicsomos szósszal. Már olyan régóta kívánom, és végre elkészíthettem :wink:

addisz: de jó, hogy a párod ilyen jól megtudja fogalmazni az érzéseit, és nem fél ezt ki is mutatni. Az én párom tudom hogy roppant meghatódott és büszke volt ránk, de ezt nem tudná így elmondani :) És az is nagyon jó hír, hogy Lucád már jobban van! Szupi

kisbeeka: hurrááá Gratulálunk!! :)

missancsi: Neked is nagy nagy Gratula!! Nálunk is Dorka lesz ha lány lesz (Dorottya) :D Gyönyörű név :wink:

Holnap egész nap nem leszek, mert sógornőmékhez megyünk, és majd onnan megyünk este a dokihoz. Kíváncsi vagyok megmutatja-e mi van a lába között :lol:

Kép


Kép
norcs83
 
 


missancsi, hatalmas gratula Dorkához, de jóóó :D
Lassan illene már valakinek egy kisfiút is "hoznia", nem? :wink:

norcs, a töltött paprikát én is szívesen megenném! jujj :)

Nálunk ma anyu-féle húsleves volt, fasírttal, meg Sacher tortával.. Degesz van.. :) De olyan jó volt, eljött anyukám, meg bátyám és a párja, anyukám annyi cuccot meg kaját pakolt be, hogy szerintem azt hiszi, éhezünk.. Tesóm meg most volt először az új lakásban, igaz két éve lakom itt :) Na jó, mindig én utazom haza, ott kényelmesebb, főleg ha párom is jön.

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatnék hozzátok? Még épp beférnék: augusztus 31-re vagyok kiírva.

Tudom már régóta együtt van ez a csapat, de én nem mertem a 12. hét előtt jönni, mivel korábban volt egy vetélésem a 9. héten minden előzmény nélkül. Most hogy eljutottam idáig megnyugodtam és legszívesebben kikiabálnám a világba, hogy babát várok!


nancsa
 
 


Gabi: uhh,nincs még egy hely az asztalnál?? :lol: :lol: :lol: Még nem vagyok túl nagy darab,kicsire összehúzom magam,ígérem!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na,én ma kirúgtam a hámból,és KFC-ztem :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nancsa: persze,csatlakozz :D
Üdv itt!! :)
Vendég
 


Norcs
Igen, a párom alapvetően érzékeny és szerintem jól is bánik a szavakkal. Nekem nagy élmény volt utólag elolvasni mindezt, mikor hazajöttünk a kórházból.
Gyere majd holnap a hírekkel, hogy látszott-e a babó neme!

Nancsa
Üdv köztünk, gratulálok a babához!


Lányok!
Kíváncsi lennék a ti véleményetekre is. Talán még emlékeztek rá, mondtam nemrég, hogy nagyon rosszul állunk potenciális nevek terén, mindenkinek más a favorit a családban stb.
Most talán van egy verzió. Mit szóltok hozzá? De őszintén ám ;)

Breglovics Johanna

Köszi :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: hát tuti nem jön majd vele szembe még egy ilyen nevű nőci :D
Nekem tetszik a Johanna név :D

Sajna nemigen értek a névpárosításhoz,nem véletlenül van nekünk is több egyszerű névválasztásunk... :roll:

De nekem tetszik :D
Vendég
 


Kisbeeka
Hát igen, a Breglovics nem egyszerű vezetéknév, a Luca szerintem jó választás volt hozzá, de ezzel kb. ki is fújt a közös kedvencek listája :D
A táblázatba anno a Maja nevet adtad meg, maradhat?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


sziasztok!
gratula az újabb kislánykákhoz! :)
remélem majd én hozom a kisfiút. :D

Addisz, szerintem a Johanna nagyon szép név, jó emlékeim vannak róla, mert volt egy kis tanítványom, akit így hívtak és imádtam. :)
és szerintem a vezetéknévhez is passzol. különleges lesz az biztos!

jajj meddig tart még a hányinger.... :?
Vendég
 


Béka, még lett volna egy hely tutira :D

Szia nancsa! :) Majd mesélj magatokról valamit :)

Addisz - a Luca tényleg jó választás, nekem ez így túl hosszú, de amúgy sem annyira tetszik a Johanna név. Na de ez NE legyen már mérvadó. Békának igaza van, nem sűrűn fog ilyen nevű leányzó szembejönni vele, és ez viszont JÓ! (És még mindig inkább Johanna, mint Hanna, szerintem) Nekem olyan tucatnevem van, hogy ihajj.. Ha valakinek telefonálok, akivel egyszer beszéltem valamilyen ügyből kifolyólag, körül kell frankón írnom, hogy ki a fene is vagyok :lol:

Ööö.. az őszinteségem, Addisz, remélem nem bántott meg 8)

Én személy szerint bajban leszek a nevekkel. Nem tudom, hogy vagytok vele, de ha tudom valakihez kötni az adott nevet, az meghatározza a névvel kapcsolatos érzéseimet. Namármost az elmúlt kb 10 évben ahány diákom volt... amennyi névvel ugye.. Eddig még nem találtam olyat, amiről valamelyik ne jutott volna eszembe :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Addisz: igen,maradhat a Maja,ő lesz a pici lányunk,ez tuti :)
Vendég
 


Gabi: affene!! :D :D
Tudtam,hogy menni kellett volna ebédre ;) :D :D
Vendég
 


Köszi a véleményeket, várom még a többiekét is :)

Gabrilio
Dehogy bántott, ezért is kértem, hogy csak őszintén :)
Nekem is az a bajom, hogy ez a kombináció túl hosszú, a Breglovicshoz elég egy kéttagú név is. De egyelőre nincs más verzió, mert az én favoritomat apa és Luca leszavazta. (ez az Adél)
Én is olyan vagyok, hogy ha ismertem már egyszer egy ilyen keresztnevet viselő embert és nem jók az emlékeim, akkor az kizáró tényező...

Panna
Még mindig hányingered van? Sima B6 vitamint szoktál bevenni?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz, pedig az Adél szép, illik hozzá :)
Eddig filóztam, hogy miért ilyen ismerős a név, hát két tanítványom anyukáját hívják Breglovicsnak :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Missancsi
A Te adataidra még szükség lenne a táblázathoz. Már beírtalak találomra az egyik helyre, csak írd a meg a hiányzó infókat. Köszi :)

Kép

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Gabi
Tényleg? Pedig a Breglovics nagyon ritka és inkább vidéken jellemző, amennyire mi utánanéztünk. Hát igen, az Adél hosszban is passzol, de nem erőltethetem a családra :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: én szeretem az Adél nevet is,de nekem a legjobb barátnőmet hívják így :)
Vendég
 


Béka, milyen szép új vonalzó :)

Addisz, nyilván nem erőltetheted rájuk :D
Hát, lehet, hogy szegről-végről rokonok, nem? :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Gabi: köszi :)
Stílusosan rózsaszín :lol: :lol: :lol: :lol:Aztán ha pénteken másra derülne fény,ezen bármikor lehet változtatni,de én nem látok rá esélyt,hogy mást mutasson az UH :D :D
Vendég
 


Ja, ha valaki hasonló gondban lenne a nevekkel, mint mi, annak ajánlom figyelmébe a jelenleg érvényben lévő, 2011. februárjában frissített utónév jegyzéket, mely tartalmazza az összes anyakönyvezhető nevet.

http://www.nytud.hu/oszt/nyelvmuvelo/utonevek/

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Hello, Nancsa!

Addisz!
Nekem tetszik.A Johanna is (ez a bérmanevem, és én választottam).Különleges lesz, olyan "nemesi".

Hjajj...Az én vezetéknevem (vagyis férjemé), a H.-val kezdődő leggyakoribb...Na, lehet találgatni...

Szóval, én is gondban vagyok, mert szeretem a ritka neveket, de ehhez fura lenne azért valami nagyon extra.

Addisz!
Én már letöltöttem a listákat jan.-ban, de látom, ez februári.Vajon mi változhatott??

Fiúk, hajrá!!!!!Most már valaki prezentálhatna esetleg még egy kukist.Nagyon egyedül vagyok a tábliban-kéken...

Befejezem, jó éjt mindenkinek!!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Sziasztok!

Hello, Nancsa!

Addisz!
Nekem tetszik.A Johanna is (ez a bérmanevem, és én választottam).Különleges lesz, olyan "nemesi".

Hjajj...Az én vezetéknevem (vagyis férjemé), a H.-val kezdődő leggyakoribb...Na, lehet találgatni...

Szóval, én is gondban vagyok, mert szeretem a ritka neveket, de ehhez fura lenne azért valami nagyon extra.

Addisz!
Én már letöltöttem a listákat jan.-ban, de látom, ez februári.Vajon mi változhatott??

Fiúk, hajrá!!!!!Most már valaki prezentálhatna esetleg még egy kukist.Nagyon egyedül vagyok a tábliban-kéken...

Befejezem, jó éjt mindenkinek!!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Brigi: kb. mi is ilyen okok miatt maradtunk a Majánál :)
Vendég
 


Kisbeeka
Csak most nézem, hogy a vonalzón a méhecske esetleg nem véltelenszerű választás? ;)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Brigi: Enyém elvileg kukis, de nem mondták biztosra, ezért nem élem még bele magam :)

Addisz: Azért beszínezhetsz kékre, aztán majd legfeljebb módosul. A kórház úgy tűnik a MÁV Kórház lesz. Nevet majd akkor ötlünk ki, ha már bizti.

Henó: Lusta voltam beírni a méreteket, gondoltam, majd ha megjön a genetikai úgyis rajta lesz :) De akkor a kedvedért...

BPD: 24 mm
NT:1,0 mm
HC: 89 mm
AC: 65 mm
FL: 11 mm
CRL: 70 mm
Súly: 75 g

Számított terhességi kor: 13 hét 1 nap, biometriai adatok alapján: 12 hét 6 napos.

Az oké, hogy a fiúknak nagyobb a bpd mint a tad, de mi az a TAD?

Főzésben hétvégén tobzódtam. Mindkét nap itt ettek anyuék és tegnap este mára is főztem. A menük:
karfiol leves, túrógombóc
zöldbab leves, pizza
sült csirkecomb, hasábburi, saláta
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bogme 2011.02.23 17:06-kor.

KépKépKép
bogme
 
 


Sziasztok!

Kisbeeka, missancsi, gratula a csajszikhoz!!! :-D

Pannamol, hogy mikor múlik el? Hát tudod ezt már én is nagyon várom, mert még mindig rosszul vagyok és hányok. :-(

Brigi, esetleg Horváth? :-)

Addisz, nekem az Adél jobban tetszik, anno én is gondoltam rá. Johanna meg egyre több van mostanában.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok!

Ismét lemaradtam, mint a borravaló :oops:

Rengeteg kislányunk van, hoyg lehetséges ez vajon? :lol:
Nálunk is sikerült talán neveket lelni, ha megmarad lánykának a Babóka, akkor Lilla nevet fog kapni, ha meg mégis kinő a kukaca, akkor valószínűleg Bálint lesz őkelme. Ugyan egy darabig a férjem vezetéknevét fogja viselni, de nem ahhoz, hanem a végleges nevéhez kombináltuk őket :P

Betegecskéknek jobbulást kívánunk!

Kép
Kép
rheya
 
 


sziasztok!

igen szoktam bevenni B6ot, minden nap... :(

Antekirt! azért remélem nem abba a csoportba tartozunk, akik 9 hónapig rosszul vannak :?
amúgy már picit jobb a helyzet, mert csak este jön rám a hányinger. pont akkor, amikor romantikázni kellene inkább. :oops: :lol:
azért hiszek benne, h most már elmúlik egy két héten belül. :)

Addisz még tőled szeretnék kérdezni, mert te is a Margitba jársz: jól értelmeztem, h a 16 hetes uh-ra nem kell előre bejelentkezni, hanem oda kell menni reggel egy vérvételre, aminek az eredményét egyből megkapom és azzal kell felmenni az uh-ra? ez olyan fura. és nekem felírta a nő, h a 16 hetes 9900 Ft lesz. de gondolom a dvd-re írás ennyi, ha kérem nem? a vizsgálatért nem kell fizetni ugye? mert én is úgy döntöttem, h inkább máshova megyünk a 4d-re, ahol alaposabbak, mint itt.
és még lenne egy kérdésem, ne haragudj, h rád zúdítok mindent! :)
hová kell menni pontosan a nőgyógyászati rendelésre? ugyan abban az épületben van ahol az uh? bár gondolom ezt a portán is meg tudják mondani... csak a múltkor is össze vissza kavarogtunk, mire megtaláltuk az uh-t. :D
köszi szépen!
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Mindenkinek gratulálok a csajokhoz,pasikhoz! :)

Nagyon elmaradtam ismét:( szerdán voltam laborba és uh-on is!
Szerda reggel mentem a laborba,ismét tökjól vették le a vért!
Az eredménye nem valami fényes rengeteg *-os értékem van:SMajd meglátjuk dokibácsi mit mond rá.

Szerdán még megejtettem a 12.hetes uh-ot is:)
Minden oké tesóbabával!!!Hurrá:)de nagyon titkolózik:D
Doki bácsi alig tudta megmérni annyira nyüzsgött odabent:D
De a tarkóredőre 2x is vissza kukkantott ugyanakkora volt mindig:)
Tesóbaba méretei:12+5 hetesen
Crl:62mm Bpd:19mm Thq:20mm Fl:7,9mm

Megnéztem Milus adatait:P Kistesó nagyobbnak tűnik:D


Milusról:egyre elevenebb,minden érdekli(legjobban az amit nem lehet:S)
Kibújt a 8. foga de továbbra is szenved a rágókkal:(
Nem valami jók most az éjszakáink:S

Úgy látszik ritkán tudok jönni:(ne haragudjatok lécci!
Sziasztok

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Bogme:neked egy link de mindenkinek hasznos :wink: ott van a TAD jelentése is!

http://picibaba.hu/pocakkal/vizsgalatok ... oviditesek

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Addisz: :lol: :lol: :lol: :lol: szoktunk viccelődni a Maja a méhecskével,de ez most csupán azért,mert ez volt a legaranyosabb figura,és nagy választék nem volt :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok! Nemsokára indulok a kombináltra. Bepróbálkozom egy toxo tesztel is ha már ott vagyok és majd mesélek.

addisz: Johanna a gyermekkori barátnőm neve. Egy ma is nagyon bohókás csaj, nagyon lehet szeretni.... egyébként szerintem nagyon szép név és a vezetéknévhez nagyon megy. Szuper ötlet :D

pequ: Na végre, hogy hallottam felőled. Írhatnál sűrűbben... ez a többi elveszettnek is szól persze.

kisbeeka: Egyből feltűnt a szép új vonalzó. Nagyon stílusos! :D

pannamol:
Az őrült émelygés nekem is már "csak" este keseríti meg az életemet... pedig rám férne már egy kis romantika végre....

nancsa:
Üdv közöttünk. Ha van kedved írj magadról többet.
korenka
Szár
 
 


brigi: A mi vezetéknevünk a K-val kezdődő egyik leggyakoribb magyar név. Ehhez nem lehet nagyon extra neveket kombinálni, de én nem is vagyok oda azokért a nevekért. Az egyszerű neveket szeretem amihez jól megy majd a dr. előjel :D:D:D

addisz:
Köszi a névjegyzéket... úgy érzem jól jöhet még. A leánynevünk annyira fix, hogy ezen már semmi nem tudna változtatni. (Eszter) de a fiú nevünk nagyon képlékeny... amiket választottunk nem az igazi... pedig fiú lesz ..... :D Na erről a tényről majd délután... ha megmutatja magát...
korenka
Szár
 
 


Sziasztok!

Pannamol
Az afp-s vérvétel történik a 16. héten (az ultrahang majd a 18. héten), amire tényleg nem kell időpontot kérni, csak odamész, amikor már betöltötted a 16. hetet, de még nem múltál el 16+4 napos! (és pénteken nincs vérvétel!)
Szóval odamész reggel éhgyomorra, a kiskönyvedet bedobod az AFP feliratú lyukon a leghátsó ajtón. Ott leveszik a vért, aminek kb. másfél-két hét múlva lesz meg az eredménye. A laborban megmondják, hogy melyik nap lesz kész a lelet és arra a napra adnak az uh-ra egy időpontot, mert a szonográfusnak fel kell vinni az afp-s vérvétel eredményét.
Nem tudom, mire mondta, hogy 9900 forint! Ez fura nagyon, mert se az afp-ért, se az ultrahangért nem kell elvileg fizetni... De ha ő azt hangsúlyozta, hogy a 16. heti vizsgálat kerül ennyibe, akkor az az afp-s vérvétel.
A terhesgondozás a B épületben van a földszinten, ott van a labor is, szóval ne a főépületbe menjetek be, hanem még előtte van egy külön bejárat!
Remélem érthetően írtam. És kérdezz nyugodtan, tudom, milyen átláthatatlan a rendszer az első terhességnél.

Bogme
Beírtam az adatokat!

GG
Nem baj, ha csak ritkán van lehetőséged jönni, a lényeg, hogy azért néha adjál életjelet :)


Mindenkinek köszi a névvel kapcsolatos véleményt, teljesen megegyezik az enyémmel: szép név a Johanna, de azért elég hosszú és kezd népszerű lenni. Az Adél valóban jobb, kár, hogy ez rajtam kívül másnak nem tetszik a családban :lol:

Kép

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Korenka
Hú, akkor drukkolunk délutánra! Gyere majd a hírekkel! Ennek a toxonak utána kell járnom, nekem még sosem volt ilyen vizsgálatom :roll:
Még anno az Olivér nevet adtad meg a táblázathoz, az maradhat? Beírjam mellé az Esztert is?

Kisbeeka
Gyerekkorom egyik legkedvesebb meséje volt a Maja, a méhecske, és szerencsére Luca is imádja :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Pannamol, ne ijesztegess! :-) Amúgy nekem is mostmár két hete főleg este jön rám. Szóval reménykedem.

Korenka, jó, hogy írtad mi van veled, mert pont akartam kérdezni, hogy esténként te már, hogy vagy?

Nancsa, üdv itt!

Kép

Kép
antekirt
 
 


Addisz: Köszi!

GG: Jó a link, köszi.

Henó: Nekem a TAD nincs rajta a papíron :( Azrét remélem, hogy tényleg fiú :)

KépKépKép
bogme
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: