Új privát üzeneted érkezett!

Kata:Hát akkor bizti a babó megy úgy fel,mert nekem is van ilyen néha.Meg általában a 36.héttől kezd a babó lejebb menni.Így ez tuti nem gond :D

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok

000Kata
Tényleg szép nagy babód van :D Nagyobb mint az én kislányom :D
De hát kislegény, a fiuk erősebbek is szoktak lenni :D

Az én kisasszonyom meg lehet már most vigyáz a vonalaira és manöken testalkattal akar megszületni :lol: :lol: :lol:
De nincs is ezzel semmi baj :D Jó nekem ha kicsi,akkor is ha nagy, egy érdekel hogy egészségesen legyen, ez a legfontosabb. :D

Aida
:( Sajnálom a helyzetet .Azért én bízom benne,h jobbra fordulnak a dolgok :) Drukkolok neked :D +++++++++++++++

Reni
Szerintem is tök szép formás a pocid,pont jó :lol:
Nekem is most mondta anyum,h nagyon nagy :? Mondtam neki mennyen el szemészhez,mert tényleg rosszul lát 8)

Huuuuuu lányok, ugy be vagyok sózva tegnap óta,hogy zöld utat kaptunk, hogy tök várom már kibujjon a kis tündérkém :lol:
Tudom-tudom, h jó neki ott bennt még és idő is van bőven a kiírt időpontig, de hát már 9 hónapja itt van a szívem alatt, ugy szeretném már a karomban tartani , :lol: nem tehetek róla, de ugy elkapott a vágyakozás utána :lol:

Csak azt nem értem miért kell 29-én bennt maradnom,ha akkor sem szülünk :roll: ugy megörültem a híreknek,amit a doki mondott, h ezt el is felejtettem tőle megkérdezni :oops:
Csak el ne felejtsem jövő héten kedden megkédezni tőle :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


LKata üzenete:
,,Türhető az NST-ém,kicsit keveset mozog a baba.Már volt egy pár görcs,de ez csak josló.Magzatvizet néztek,az tök fájt,de tiszta."


Megy a drukk Katának!Remélem már hamarosan már babázhat+++++++++

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 

 
 

Ancsa: kiváncsi vagyok meddig marad még bent a kisasszony :lol: Hát igen a fiuk nagyobbak,de én pici babót akarok,mert ki is kell férnie :shock: szerinted mennyit nő még?

L.Kata: Megy a drukk!!!!Kitartás

000kata
 
 


De Kata a Te babód az enyémhez képest piskóta! :D Ráadásul én még csak 30. hétben vagyok és már majdnem akkora mint a Tied. :D Meg én kicsi is vagyok.

LKatának megy a drukk hogy babázhasson hamar.

Meg Ancsa most már jöjjön a kisasszony is! :D Látni akarom a babafotókat.

Nolival álmodtam éjjel. Most először. Nagyon aranyos kisfiú volt. Pici baba, mosolygós, egész nagy sötét haja volt és az a kis melegítő volt rajta amit a napokban vettem neki. :D Álmomban sétálva rázogattam és énekeltem neki, ő pedig mosolygott.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida: reméljük már nem nő a buksijuk sokat :lol: szép álom lehetett,de már nincs olyan sok idő a babázáshoz

000kata
 
 


Ezt én is remélem. Egyébként is megvannak a nő biológiai határai, a 100 mm-es BPD-t nem kéne túl lépnie a kis drágámnak. Hisz ennyire tágul ki a nő.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


hú nekem már 89 a BPD :shock: remélem már nem növeszti a kobakját :lol:

000kata
 
 


Dehát Kata teljesen átlagos. Elvileg az átlag szerint a 35. hétben kell 88 mm-nek lennie a BPD-nek és Te a 35. hét végén vagy. Teljesen jó! Átlag szerint a 41. hétre "növeszti" meg a baba 98 mm-ra a BPD-t. :)

No de Noel... A 30. hét elejére növesztette meg 80 mm-re a BPD-t, ami a 31. héten kellett volna, hogy legyen! Azaz ha kihordom akkor esély van rá, hogy túllépi a 98 mm-es BPD-t.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


hát reméljük hogy nem.és utoléri magát :lol: állitolag a végén már csak a súllyuk nő

000kata
 
 


még csak a 34.hét végén vagyok

000kata
 
 


Reni , Ancsa: merre vagytok????

000kata
 
 


A vonalzód csal 1 hetet? Ejnye-bejnye! :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


miért csal? azt irja hogy most vagyok 34 hetes és 6 napos,holnap leszek 35 hetes

000kata
 
 


Lányok-lányok

Ne izguljatok a kobak méreteken :shock:
A tiéteknek jó nagy, az enyémnek meg kicsi,de hát nem egyformák a babák sem, a felnőttek sem :D
És tényleg nagyobbak szoktak lenni a fiuk,nekem is jóval nagyobb volt a fiam,mint a lányom, és ugy néz ki most a kisasszony se lessz nagy.

És való igaz,h a végefelé lasabban nő a buksijuk,ugyhogy nyugi,kifognak férni azok a babák :lol:
Én bízom benne,és ti is ebben bízzatok :D

Jók legyetek és mindenki vigyázzon magára! megyek sétálni :lol: :lol: :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Kata de én azt mondtam, hogy a 35. hétben vagy. Abban is vagy hisz már betöltött 34 hetes + 6 napos vagy a vonalzód szerint. Holnap töltöd a 35. hetet és kezded a 36. hétet. :D Járj utána ha nem hiszel nekem. ;)

Ancsa én csak azon izgulok hogy ne legyen emiatt császár.. :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ancsa: oké-oké :lol:
sétálunk?de jó milyen hogy mostmár mehetsz sétálni?azért nagyon vigyázz magadra

000kata
 
 


Aida: lehet hogy hülye vagyok de nemértem :lol:

000kata
 
 


Megértem, ebbe mindenki bele szokott zavarodni. A lényeg, hogy most a 35. hét végén vagy és hamarosan be is töltöd azt. Gondolj csak bele, nem a 40. hét elejére hanem a 40. hét végére vagy kiírva hivatalosan szülésre és az a 39+7 azaz kereken 40 betöltött hét.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


de miért a 35. hét végén?nem a 34. végén? mert 34+6 amibe most vok.Ez bonyolult

000kata
 
 


Kata most nem a 34. hétben vagy azt már betöltötted! :D Ezért is vagy 34 hetes +(hangsúlyozom plussz) 6 napos. :) Tehát a 35. hét 6. napján jársz és hamarosan annak a 7. napjával betöltöd azt!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


34. hétben már nem lehetsz hisz már azt betöltötted. Ezért vagy 34 hetes terhes.

Amúgy tök mindegy hogyan gondoljuk a lényeg, hogy a baba nem 40. hét elejére hanem a 40. hét betöltésével a 39+7 terhességi korra érkezzen hivatalos megállapítás szerint.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida: na kezdem érteni,de ez igy leirva elég bonyolult :lol: köszi szépen :lol:

000kata
 
 


Olyan édesség ehetnék tört megint rám, :? Meg megkívántam a Pizzát is :) idemászhatna egy elém most :lol: :lol: :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Kata, nincs mit. :D Ebbe tényleg sokan bele szoktak zavarodni. A lényeg hogy az orvos tudja. :D

Ancsa ettél pizzát? :D Édességkívánás nálam minden napos és én enyhítem is. Az baj? :? :roll: Nekem a védőnő azt mondta egyem nyugodtan ha már ilyen kicsi vagyok.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Bírom ahogy éjszaka Noel mindig durmol. :D Semmi mozgás, ficánka. Nem úgy mint nappal ha gép elé "tespedek". :D Én meg nem hagyom aludni, a lábát belenyomkodja a gyomorszájamba én meg elnyomkodom onnan mert ez fájdalmat okoz. :? Tegnap éjjel Noel annyira felmászott hogy fájt a mellkasom arra ébredtem.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Pocsékul aludtam megint :( Istenem de szeretnék legalább csak 1 éjszakát végigaludni,de nyugodtan,ébredés nélkül :(

Nem aida sajnos, 1 pizza se akart önként elém mászni :shock: :D

Viszont dobostortát ettem éjjel is,meg reggel is :D elvégre ma megengedhetem magamnak,hiszen egy évben csak egyszer van az embernek születésnapja,nem? :lol:

Szerintem nem baj ha kívánod az édességet, hiszen nem vagy cukros, ehetsz nyugodtan :D
Anyós téma rendezödött?

reni
Merre vagy? Mi van veled?
Gondolok ám rád! Megy a drukk,h még maradj egyben 2 hétig!+++++

Gröni????

Nekem meg valami enyhén sárgás nyálkás izé jött ki reggel is :shock: Cseresznye nagyságu,és ilyen volt tegnap is :roll:
Ez tuti nyákdugó,mert a folyásom másmilyen :(

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Jó reggelt csajok!!!

Este ugy fájt ott lent belenyilalt és olyan érzés volt mintha feszülne szét a csont :cry: meg a kis Kevin egyfolytába csak bukfencezik :lol:
Én is mindig édeset ennék most isépp gesztenyepürét falok :lol: :lol:

Gwini: ti hogy vagytok?kapunk uj képeket?

Csajok ha megszülünk attol maradjunk még és irjunk egymásnak mert én nagyon szeretném,ugy megszerettelek titeket.

000kata
 
 


000Kata
Én is így gondoltam!!! :D Nem áll szándékomban eltünni a topicból szülés után sem :wink:

LKata
Mindenkit puszil!Magzatvize jó, bő 1 ujjnyira van nyitva,kicsit lejjebb mennt a baba, és ellégé feszül a hasa alja!"

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


sziasztok

ancsa: örülök, hogy már zöld utat kaptál és már mem lehet gond :lol:

reni: szerintem se nagy a pocid, pont jó. én minden baba cuccot külön mostam /az elején ajánlott/

aida:a mi BPD-nk a 31. héten volt 81-es. :?

l.katának: továbbra is megy a drukk. :wink: :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


L.Kata: Megy a drukk,tarts ki már nemsokára babázhatsz!!!!

000kata
 
 


Timi
Hogy van a bokád? és te? igazán a finisben vagy már!!!!! :lol: :lol:


000Kata
Pocid hogy van? Mikor teszed fel az ígért pocis képedet????

Aida
Mi van veled? anyós témával?

LKata remélem hamarosan ír,h megindult nála valami :) drukkolok neki nagyon++++++++++++++++

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa, kb. semmi ugyanaz. Most már komolyan fontolgatom a vidékre költözést. Szüleim azt mondták hozzájuk si mehetek..

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ancsa: nem tudom felrakni a képet mert nem engedi.Segitesz ha elküldöm az emailedre?Pocim jol van csak a gyomromat nyomja a bébi de nagyon.Te hogy vagy?milyen volt a séta tegnap?pocid?

Aida: elakarsz költözni?pároddal?

000kata
 
 


Ancsa: elküldtem neked egy képet emailba:-)

000kata
 
 


Dejó is lenne ha párommal együtt. :D Akkor nem kéne olyan messzire menni. De ő nem hajlandó kitartani mellettem és nem akar innen sehova menni. Nekem meg elegem van.

Most jön haza párom és megyünk ki anyóshoz, de már most görcsbe áll a gyomrom és hasmenésem van. :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Tényleg Ancsa hogy vagy? Már nem szedsz magnéziumot, igaz? A szervezeted könnyen "leállt" róla? Most keményedsz így?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida: miért mentek anyoshoz?ne idegeskedj tojd le

000kata
 
 


Hogy még1szer utoljára adjak esélyt a páromnak hogy megvédjen vele szemben és tisztázni tudja ezt a lakás kérdést.. De már gondolkodom hogy biztos menjek-e mert már hasmenésem van az idegtől. :shock:

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


probálj megnyugodni és mesélj majd!!!!

000kata
 
 


Csajok merre vagytok????

Reni , Ancsa????Többiek?

000kata
 
 



LKatát viszik megcsászározni,mert nagy a baba és magas a vérnyomása!


Hozom a híreket,amint ír valamit!

Nagyon szorítok értük!!!++++++++++++++++++++

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 



Megszületett LKata kisfia,Norbert, 3400 gramm és 52 cm, császárral,de jól vannak! :lol: :lol: :lol:
Nagyon jó egészséget és gyors felépülést kívánok nekik!


Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Hatalmas gratuláció a kicsi Norbihoz! Sok egészséget, boldogságot!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Én meg lassacskán betöltöm a 30. hetet is! :shock: Ejnye már, hogy szalad az idő.

Jövőhéten megyek szüleimhez, annnnyira várom már!!! :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

LKatának nagy gratula, remélem hamar felépül,és sok tejcsije lesz.

Ancsa: de jó hogy zöld utat kaptatok, és végre sétálhatsz nem kell ágyhoz kötve lenned. Próbáld meg kihasználni ezeket az utolsó heteket, hátha a séta és a levegő megindítja majd a babót.

Aida: Mi volt anyósnál??? Remélem a párod kiállt mellettetek, hiszen ti vagytok a családja...

Renivel mi a helyzet? Ugye csak pihen azért nem ír...

Velünk minden rendben van, bár a szám elég viccesen néz ki, mint Kelemen Anna szája. Érezgetem a derekam de amúgy minden ok, csak olyan vagyok mint egy fóka... nehézkes minden, dehát ezt ti is tudjátok, érzitek. Én nagyon szeretném ha picit előbb jönne a baba mint nov.16. Noivember 2-a után szerintem már jöhet.

Megvettem a kórházi csomagba mindent. Holnap még szerzek szopi melltartót és tényleg minden megvan.
Ja egy kérdés. Gátmasszázs olajat kellene vennem,de sehol se kaptam. Nincs ötletetek, hogy hol nézzem? Szülésznő ajánlotta, hogy apa esténként kicsit masszírozza azzal a gátat, hátha segít, de nem kaptam sehol.
Vendég
 


L.Kata: Gratulálunk mihamarabbi felépülést és sok tejcsit kivánunk!!!!

000kata
 
 



Katát most ültették fel,nagyon fáj neki. De jól van. És azt írja hogy Norbika egy tündér :lol: :lol: :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Csajok merre vagytok???

Aida: mi volt az anyósnál?mentél végül?

Reni: merre vagy?minden rendben?

000kata
 
 


Kata,
igen voltam kint tegnap anyósnál. Most a jópofis stratégiát vetette be.. Meg aztán azt hogy a gyerekemnek adjak egy normális nevet is, mert a Noel nem név. Meg hogy meg ne próbáljam 1 hónapos koráig másba rakni a babát, mint pólya. Ő tudja, felnevelt 3 gyereket! Ezért már ő lett az Isten! Nem mintha rajta kívül millió nő nem nevelt volna fel ugyanígy gyerekeket. No mind1. Párom azt mondta neki nem megyünk a lakásból hanem a 30ezer Ft-ot fizetni fogja ami a lakás törlesztője. Én albiba szeretnék menni. Ezt hangoztatom páromnak is. Egyik fülén be, másikon ki.

Most úgy állunk hogy megyek. Nem tudom mi lesz. De vhogy biztos lesz, mert olyan nincs hogy ne legyen sehogy.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?