Új privát üzeneted érkezett!

Ja, Katuska :lol: Nem is írtam, de megcsináltam a buktádat két napja, és -bár közel sem lett olyan szép, mint a képeken- nagyon nagy sikere volt, pár óra alatt elfogyott!! :lol: A sütőm elég sz@r, talán azért nem lett olyan szép. Úgyhogy még egyszer: köszi a receptet :wink:
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Madaran! Mákod van a sok rucival. :wink:

Csöre! Nem semmik a gyerekeid. :wink:
Ti hova is mentek nyaralni?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


szia Hanna! Hogy vagy?
nálam még néha előjönnek a hányós reflexek, de tényleg, mint a nagykönyvben, múlóban minden émelygés.
sztem most jön majd a gyomorégés, már néha érzem. tök jó ellenszernek tűnik a tej. Főleg lefekvés előtt... :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 

 
 

Madaran! Köszi, megvagyok. Néha nálam is van róka, de már nem olyan tragikus.
Holnap reggel megyek AFP-re.
Lassan neked is menned kell. Mikor mész?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Már voltam sajna. Az itteni doki beutalt, kicsit korán...én már várom a "klassz" eredményt. Talán keddre meglesz...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Bocsánat, akkor figyelmetlen voltam.
Minden ok lesz. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Remélem. A csajok nyugtatgattak előre. A pesti dokim meg mondta, hogy egy héttel korábbinak kell átszámolni v. mi. Igazából most már a 18. heti genetikai uh érdekel. Arra talán többet lehet adni. :wink: nem?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Hanna: HArkány, de ígérem, nem fürdők :) majd kirándulunk a környéken. Jó éjt :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


szijjasztok!

csöre:jó pihenést,szép időt!! Tavaly mi is ott voltunk nászúton. SZép hely. :wink:

madaran:én is korán mentem AFP-re, úgyhogy várjunk együtt a kis eredményt. :lol: Bár a vicc az, hogy múlt hét hétfőn vették le a vért, és csak a jövő héten küldik el. :evil: És akkor még csak mensi szerint 15+6 voltam, de ők a papírra 16+0-át írtak. Hihetetlen, pedig úgy tudom, hogy itt 1 nap is számít. Na mindegy.

hanna:remélem már nagyon csak távolodik a rókakoma. Most már elmehetne az új kismamikhoz. :lol: Bizti találsz valami szép kis rucit. Bár a kismamik minden ruciban jól festenek. :wink:

katuska:nem semmi a kis virgonckás. Egy perc nyugalmad sem lehet.

eperfagyi azóta nem jelentkezett? Kicsit aggódom értem. Remélem sikerül megoldani a problémát!

Ma egy kicsit bebaráztam. Tegnap csináltam nápolyi szeletet,aminek a krémjében tojás van. Igaz, csak melegíteni kellett volna, de én rendesen felforraltam, nehogy baj legyen, mert tudom, hogy most ez az egyik veszélyforrás. Nagyon fini lett, már 2szer ettem belőle, de semmi gond nem volt. Ma este viszont iszonyat rosszullét lett úrrá rajtam,miután megettem. Elkezdtem izzadni, utána fáztam, szédültem.Most már valamivel jobb, de még mindig nem az igazi a gyomrom. Eddig megúsztam vuk nélkül a terhességet, de most nagyon közel álltam hozzá. :oops: Szerintetek a süti árthatott meg, vagy csak tudat alatt beparátam, és pszichésen lettem rosszul, vagy ez mi lehetett?

Ja, és hogy jót is írjak, 1 hét után úgy érzem megint mozog a kis babónk. Délután olyan érzésem volt, mintha hullámozna a hasam, most este meg mintha halványan, de apró buborékok pukkadoznának. Ez már ő lehet?

És egy kis vidámság a végére: párom a kis lurkót BUGYILAKÓNAK hívja, ami már kezd átragadni rám is. :lol:

Úgy látom mindenhol a 18. héten van a genetikai UH, nálunk csak a 20.on. :cry:

Jó pocinövesztést, babavárást mindenkinek!!

Kép
moffli82
 
 


MOffli! ez jó:) Bugyilakó:) hamarosan gyomorlakó lesz:) a bugyborékolás szerű érzés az alhasban ő lesz:) eleinte még oda kell figyelni rá, hogy megérezd és lehet nem is érzed minden nap mert még gyenge de aztán észre veszed, hogy napról napra erősebb. Nekem van oyaln nap, hogy többször is érzem, de van olyan, hogy egész nap semmi. Vagy csak amikor csinálja akkor én vagyok nagyon "elfoglalt".

Csöre! ezek a gyeerekek már csak iylenek. Nekem Máté az orrom harapta meg úgy, hogy közben erősen elkapta kétoldalról a fülem. Azt se tudtam most a kezét fogjam mert a fülem szakad le, vagy a száját feszítsem le az orromról. Berohantam a szobába és röhögve bőgtem mert rohadtul fájt, mellette meg szerintem vicces volt a kis pióca:)

Anna! örülök, hogy sikere volt a buktának!
katuska79
 
 


tökre tetszik, hogy a két gyerek számai egyformák:)
Máté 1 8 2 (év, hó, nap)
tesó 18 2 (hét, nap)
katuska79
 
 


Sziasztok!
húúú most olvastam vissza a sztorit eperfagyival.. Tudom, hogy lerágott csont, de akkor is...
Amikor megkérdezik tőlem, hogy mi szeretnék, mindig azt mndom, hogy gyereket. Persze hogy van az embernek titkolt vágya, de ez vágy, nem min döntünk.
Ha valaki kizárólag lányt akar, akkor talán nem kellene nekiindulni egy terhességnek... Mert ugyebár a dolog 2 esélyes.. Az anyaság lemondásokkal is jár, kezdve azzal, hogy elfogadjuk, bárki is lakjon a pocakban..
Nagyon felkavart a dolog, én is veszítettem el babát, küzdöttünk rendesen, és elsőre fiút akartam, el sem tudtam volna képzelni magam lányos Anyukának. Mégis, mikor megtudtam, hogy puncás, iszonyatosan örültem, és most egy kispöcsöst lesz nehéz elképzelnem magamnak.

Tegnap Apa is érezte Zsebikét, olyan jó érzés :)

katuska:
Máté még rácsos ágyban alszik, vagy kiságyban? Azon gondolkozunk, hogy nem rácsos ágyat veszünk tesónak, hanem Anna kap kiságyat, elég nagylány már hozzá. Ti hogy csináljátok?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


csöre:
akartam már kérdezni, az utánfutón mit értesz? a testvérfellépőt?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Katuska, Hanna, annyira még a kaja sem volt jó, de azért voltak jó momentumai az estének. Fáradtak voltunk mindketten, nehezen indultunk el, végül egész jól éreztük magunkat.

Hanna, végülis a ruhám teljesen hétköznapi volt (múlt hét elején abban voltam dolgozni – egy vászon szoknya és egy póló meg egy rövid ujjú ing). Láttam egy gyönyörű alkalmi ruhát a b.boom-ban, nem volt olcsó, de igazi selyem az egész, és nem kifejezetten kismama ruha, utána is lehet hordani… csak sajnos mellben nem volt jó.
Drukkok az AFP-re, még ha az eredményben nem is bízunk :wink:

Lányok, ugye viccelődtök még ezzel a magzatvizes dologgal? Remélem, tényleg nincs még senkinek semmi ilyesmi, csak a szokásosnál erősebb folyás okoz némi aggodalmat. Ma kiderül a vizsgálaton, remélem, utána megnyugszol!

Madaran, így könnyű :D
Igen, a genetikai UH sokkal jobb, mint az AFP, azon sokkal inkább látszik, ha baj van.

Szerintem Eperfagyi már rendbetette magában ezt a dolgot... legalábbis remélem.

Moffli, ne izgulj, szerintem nem lesz semmi baj, főleg, ha fel is forraltad a tojásos masszát. Egyél ma könnyű dolgokat, és meglásd, helyrejössz.
Amíg mocorog a pici, addig baj nem lehet, nyugi!
Bugyilakó édes :lol:

Kép
petne
 
 


Sziasztok

Neharagudjatok hogy idepofátlankodtam,csak a segítő szándék vezérelt! Én is kismama vagyok. :lol:
Sajnos hasi görcsök,keményedések és nyitott méhszáj keserítik meg a mindennapjaimat ,ezért nemrégen nyitottam 1 topicot ezzel kapcsolatosan, hogy akinek hozzám hasonló gondja,problémája van a terhesség alatt, azokkal megtudjuk osztani a tapasztalatainkat és így segíthessünk egymásnak.
Ha bárkinek ilyen gondja lenne most vagy a jövőben , nem vagyunk sokan, nézzetek be hozzánk, hátha tudunk segíteni hasznos tanácsokkal egymásnak a problémák terén. Ha másban nem, hát én is többgyermekes anyuka vagyok, lehet hogy más dolgokat illetően is tudok a segítségetekre lenni vagy a topicban bárki.
A topicot a Várandósság menüben a következő név alapján találjátok meg: A C:2100 érték terhesség alatt

További csodálatos várandósságot és gyönyörű,egészséges babákat kívánok minden kismamának! Vigyázzatok magatokra és a babókra! :lol:
Ancsa

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Húú, most már tényleg nem vagyok képbe, kinek lesz puncisa, kinek kukkeros!!?? Jó lenne, ha a vonalzóra odaírnátok, aki tudja már!!
A neveken mi is gondolkozunk ám, hiszen pár hét múlva nevén kéne nevezni a bébit, nem?
Mit szóltok a Zsigmondhoz v. Mátyáshoz, ill. a Villőhöz, Katához, Borbálához? Nálunk ezek a favoritok. Még azért van egy kis időnk... :wink:
a babaszoba még sehogy, tök üresen várja a nyílászárókat meg a radiátort... Mikor lesz ebből babaszoba :?: :?: ti hogy álltok? bútorok?? Mi asszem azt már vmi diszkontban fogjuk megvenni :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Ancsa :lol: Innen is küldöm a drukkot, hogy Annácska még ne akarjon kibújni... :wink: Nyugi!!!Pihenj sokat!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


madaran :lol:
szia
Köszönöm szépen :lol: nagyon aranyos vagy! én is remélem hogy a kisasszonyom még bennt marad egy jó darabig!


Mégegyszer elnézést a betolakodásért, :oops: csak segíteni szeretnék azoknak akik hozzám hasonló problémákkal küzdenek :oops:

Vigyázzon minden kismama magára és a babóra! :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Moffli :lol:
Ma krumplipüré meg forralt vízből tea!! Holnapra kutya bajod nem lesz! És mi van, ha a róki épp most látogat meg, lehet, hogy csömöröd lett, nem?
Az afp-m még korábbi, mint a Tiéd, pedig nálam is ezt csinálták, hogy a kórházi beutalóra egy nappal előbbi dátumot írtak rá. De nekem még 15 hét is alig lehetett... Mindegy már! HOlnap talán már megtudom... Múlt héten minden nap azzal fárasztottak, hogy "holnapra lesz eredmény", így mindig becaplattam a kórházba, és persze semmi nem volt :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Mágnes! hááát már kétszer levettem a rácsokat a kiságyról,d e nem lett belőle alvás. Egyfolytában kimászkált...úgyhogy visszaszereltem. Majd valamikor október vége felé kezdem el intenzíven szoktatni a rendes ágyba, de még nem szedem szét a kiságyat biztos ami biztos... mivel a kiságy átkerül hozzánk így szét kell szedni...ha nagyon nem megy a rendes ágyban alvás akkor egy időre beüzemeljük Máténak az utazó ágyat!
Én is olyan testvérfellépőt fogok használni Máténak mert már elég régóta csak akkor használjuk a babakocsit ha sokáig vagyunk távol itthonról. Apa csinál olyan fellépőt hozzá.

Én is telefonáltam az afp miatt, kész is van,d e nem mondták meg telefonba :evil: amúgy meg tökmindegy mert ha véletlen rossz az eredmény akkor úgyis menni kell genetikai UH-ra és ha az is rossza akkor meg magzatvíz vételre. Jövő héten így is úgyis megyek a 19 hetes UH-ra én abban jobban bízok mint az afp-ben.
katuska79
 
 


Sziasztok!

Lányok végre én is érzem a kis pocaklakómat! :D
Még csak olyan kis csiklandozás, de már biztos hogy Ő az.
Nagyon jó érzés!

Bugyilakó nagyon klassz!

Moffli jobbulást,remélem egy kis diéta és rendbe jössz!

A baba szoba még nálunk is a nullán áll.Szerencsére kiságyat nem kell venni ,mert anikó-é még meg van . Viszont egy festés és némi átrendezés várat magára.

Kép


Kép
poszani
 
 


szijjasztok!

madaran:köszi a tanácsot! Reggelire is pirítóst ettem. Meg nem árt meg egy kis diétanap. :lol: Nem tudom mi volt, de csak 3kor tudtam elaludni, addig szenvedtem. :?

ancsa:kitartást nektek! Bírja még ki kicsit a babó odabenn, ott még jó helye van. :wink:

Képzeljétek:eddig meg voltam lőve, hogy kislányt szeretnék. De mióta álmodok vele,és ott mindig kisfiú, egyre jobban szoktatom magam a gondolathoz, hogy kisfiunk lesz. És valahogy nem is bánom. Szeretek autózni, lovacskázni, de ugyanakkor babázni és szépítkezni is. Úgyhogy bármelyik jöhet. :lol: Végülis 4 fiútesó mellett nőttem fel, így ismerem a hóbortjaikat. Kislány viszont újdonság lenne. :lol: Persze azért kiváncsi vagyok ki is bújik a pocakomban. :lol: És most már végre kezdem élvezni a várandósságot. :wink: Csak azok a fránya ruhák ne lennének olyan szűkösek, de már nem akarok nyári holmit venni, mert mindjárt itt az ősz. :?

Jajj, és egy ötlet!!Tescoban egy csomó jó minőségű melltartó le van akciózva, van közte kismama is! És ami a legjobb, hogy a hatalmas 85G-s melleimre is találtam és kényelmes!!!850 Ft volt. :lol: Úgyhogy ha arra jártok nézzetek be, mert, nálunk legalábbis tényleg rengetek volt.

Kép
moffli82
 
 


Magzatvíz
Kimutatására nitrazin, brómtimolkék használatos, vagy egyszerűen tárgylemezre kikenve, mikroszkóp alatt nézve...


Én örülök a kisfiamnak is... és örülnék kislánynak is...
Vendég
 


Csöre:jó nyaralást és pihenést,talán kellemesebb is lesz hogy már nincsen 40 fok.

Petne:Majd számolj be mi volt a baross utcában.Nekem időpontot már akár másnapra is tudtak volna adni,ugyhogy nem kellett sokat várni hogy mehessek

Én amikor még nem tudtam hogy babám van,akkor én nagyon sok tükörtojást ettem,valamint kólát és kávét felváltva.Aztán eljött a kávéundor,most kezdtem el megint,de csak a vérnyomásom emelése miatt.

liuska
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, cstlakozhatok-e hozzátok. A második babánkat várjuk, január 7-re vagyok kiírva. Van már egy édes két és fél éves kisfiunk, Bence, a baba nemét még nem tudjuk.
A Balaton mellett lakunk, Bencust Bp-en, a MÁV Kórházban szültem, nagyon jó orvosom volt és nagyon nehéz szülésem (35 évesen szültem az első babát).
Majd egy kicsit visszaolvasok, hogy képben legyek valamennyire veletek.

Kellemes pocakosodást kívánok nektek!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


sziasztok,

megjöttünk a dokibácsitól, megnyugtatott, méhszáj teljesen zárt, magzatvíz is pont jó mennyiségű, Babóca élénken mozog :D Folyásra írt fel kúpot, de csak akkor szeretném használni, ha megint olyan sok lesz :roll:

Fiú-lány kérdés: nekem is teljesen mindegy volt, bár nagyon kíváncsi voltam a nemére, de ugyanúgy örültem volna bármelyiknek.

Eperfagyi, nagyon remélem, hogy találsz egy jó szakembert :roll:

Moffli, szerintem a 18 hetesen tuti látják majd, hgoy kisfiú vagy kislány! Kíváncsi vagyok, bejön-e a megérzésed :D

Poszani, szuper, hogy érzed Őt! :lol:

Drukk a még hiányzó afp-hez mindenkinek, és tényleg nyugi, mert nagyon megbízhatatlan!

Madaran, szobát még csak elméletben rendeztük be, szerintem szept-okt-ben fogjuk megvenni a bútorokat, és festeni is terveztünk, ilyesmit szeretnénk:
http://www.wallies.hu/products-show.php?id=234&cid=13
Ha visszalapozol a táblára, amit utoljára tettem fel, abban színekkel vannak jelölve a fiúk-lányok :wink: Kukisok vezetnek (egyelőre) :lol:

Kép
vickybabe
 
 


szijjasztok!

Üdvözlet lyly! Gartulálok Bencéhez és az új pocaklakóhoz! Már meg is kedveltelek, mert ha fiunk lesz, nekünk is Bencénk lesz. :lol:

vicky:örülök, hogy minden ok! Most már nyugi! :lol:

Ma voltam az 1. foglalkozáson (szülésfelkészítő). Minden hónapban 1 alkalom, az utolsó decemberben lesz. :lol: Háááát. Kemény 1.5 óra volt. Igaz, érdekes volt, de 2szer is majdnem leájultam a székről. Elkezdtem izzadni, mint egy ló. :? fél11-kor reggeliztem, így nem bírtam enni, mielőtt elmentem, csak 1 müzliszeletet. És szerintem leesett a vércukrom, az okozta ezt a pocsék érzést+ a meleg. UTána egyszerre elmentem enni, és semmi bajom nem volt.
Huh.

Jó lenne friss Ih, és pocis képeket látni!!!!Akinek van ne titkolja!

Kép
moffli82
 
 


Bizony Moffli most már nem szabad éhesen kaja nélkül menni sehová! irgum burgum 8) 8)

Szia Lyly!

Olyan ügyi voltam ma, hogy még csak fél 10 de már megfőztem az ebédet, feltakarítottam és lefestettem a homokozó keretet:)
És most lógatom a lábam, nézem mit pörög Máté reggel 6 óta non stop.
katuska79
 
 


Sziasztok!

Madaran, nekem mindkét lány név tetszik, a fiúk viszont nem. A Zsigmondhoz és Mátyáshoz rossz emlékeim fűznek, a Villő meg nekem túl „lányos”. A Kincsőre asszociálok belőle. De szerintem az a lényeg, hogy Nektek tetsszen, mások véleményére nem nagyon kell adni.
Nyugi, nálunk a babaszoba még raktárként üzemel :oops: , nálatok már legalább üres.

Ancsa, én is drukkolok, hogy minden rendben legyen, és kivárja a kicsi lány az idejét.

Katuska, nekem a kezembe adták, de azt mondták, nem is mondanak semmit, mert úgyis csak a genetikai UH-gal együtt elemezhető.
További sok sikert a rács nélküli ágyra szoktatáshoz!
Tényleg ügyi voltál. Hánykor kezdted mindezt?

Poszani, gratula a rugdosáshoz!

Moffli, köszi a melltartó tippet, már éppen rámfér a következő méret. A 85G csak elírás, ugye :roll: ? Ami a rosszullétet illeti, én már nem is indulok el otthonról úgy, hogy legalább egy müzliszelet ne legyen nálam. Olyan hirtelen tud rámtörni az éhség, hogy csak na!

Liuska, most egyelőre bizonytalankodunk a 4D-ben. A férjem kicsit tart attól, hogy sok lesz Julcsinak ez a folyamatos UH-ozás, úgyhogy lehet, hogy ezt most kihagyjuk, és egy kicsit későbbre toljuk.

Lyly, gratula a kicsihez, (és persze a nagyobbacskához is). Üdv köztünk!

Vickybabe, a folyásod csíp vagy viszket? Mert ha nem, akkor szerintem nem lehet olyan nagy a baj.

Kép
petne
 
 


hello csajok!
na, megvan az afp-m, tessék:
terhes afp : 27.9 ng/ml
afp átlag: 41.9 ng/ml
Mom index: 0.70

felhívtuk a dokinőt, azt mondta, hgoy nem kell ismételni... én örültem, amikor megláttam, mert referencián belül van... Úgyhogy részemről ennyit az afp-mizériáról.

Poszani :lol: Jajj, de várom már én is, hogy érezzem. MÁr csak pár hét és én iiissss! :lol:

vicky :lol:
szuper, hogy minden oké volt az uh-n!!! MOst jön tényleg a boldog babavárós időszak... :wink:
régen volt az a tábla, nem is találom :cry:


szia Lyly
:wink:
üdv köztünk! hogyhogy még nem tudjátok a baba nemét?? HÁnyadik hétben is vagy? Lehet, hogy kiscsaj?

katuska:lol:
te aztán nem vagy semmi! HOgy lehet, hogy ennyi energiád van? én ma még semmit nem csináltam azon kívül, hogy becaplattam a leletért...az is elfárasztott. ez volt a mai program...pedig főzni is kéne vmit... :roll:

moffly :lol:
köszi a melltartós ötletet. remélem, hozzánk is hoztak. Kellene vennem legalább kettőt.
ma hogy vagy?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


szijjasztok!

katuska: :oops: (szégyellem magam). Ígérem anyucik, hogy legközelebb eszem vmit, vagy ha nem tudok, lesz nálam vmi ennivaló. :wink:

petne:nálunk még az ég világon nincs semmi a babónak. És a párom novemberig nem is akar vele foglalkozni. :cry: A babaszoba majd csak tavasszal lesz megcsinálva, mert a téglákon, falakon kívül semmi nincs benn, még vakolat sem. :? Meg a Másik ok, hogy az emeleten van, hálónk meg a földszinten. És az első időben mindkettőnknek jobb, ha velünk lesz a hálóban, persze a saját ágyikójában. :)

Sajnos nem elírás, a mostani méretem ennyi. Bár szerencsés vagyok, mert 80F-ről indultam. :wink: Viszont úgy néz ki ez a méret sem lesz sokáig jó, és már most kivagyok, hol kapok magamra nagyobb melltartót, mert ennél nagyobb kosarút még nem láttam. :shock:

Kép
moffli82
 
 


madaran:gratulálok az AFP eredményhez!! Tegnap a szülésfelkészítőn azt mondta a doki, hogy attól is függ, hogy hol végzik el a vizsgálatot. Győrben pl. ahova az én vérem is küldik, nagyon kicsi tartományt ad meg, és 10-ből 8-at visszahívnak UH-ra.

Ma jól vagyok, szerencsére. :lol: Csak tudnám mitől tudok annyit aludni. :? Ma is 2-fél 11ig aludtam. ÁÁÁÁÁ!

katuska:irigylem ezt a sok energiát,ami benned van!!

Kép
moffli82
 
 


Na ennyit az én 0.8-as rossz Afp-mről... :evil:

Mi holnap utazunk, így megcsináltam az útra a kaját, meg mára is, aztán mostam..

Lyly:
Szió!
Az egyik kiírt időpontom a sok közül jan. 7.. :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


nálam azt írja a papírra, hogy 0.70-1.30 ig jó. Mondjuk ez 16. heti refer. érték. Asszem az életkort is nézik meg a kilókat v. mi... Nem érdekes.

Mágnes :lol: Jó utat!Pihenj sokat! 8) 8)

na, feltettem a levest...ez már vmi. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Anna lehet már nem is kell olyan soakt várnod a mocorgásra. Egyszercsak megérzed akár már ma!

SOk energia? nem hinném majd leesik a fejem oyaln álmos vagyok meg nyamvadt, csakhát ha Máté fent van akkor muszáj nekem is erőt venni magamon...a kaját meg kel csinálni délre mert apának akkor van ebédideje és Máté is be van kalibrálva a 12-es evésre.
Festeni meg szívességből festek, hogy apának ne kelljen annyit mert hétvéégn szállítja ki a játékokat romániába és addigra kész kell lenniük. Így ebben tudok neki segíteni.
TAkarítani meg időnként muszáj...bár gondolom másnál is szalad a lakás gyerek mellett. VAgy legalábbis bízom benne, hogy nemcsak nálunk van felfordulás Máté miatt. Reggel almákkal ébredeztem. BEhordta nekem az ágyba szépen sorba az almákat és tette a kezembe, ahová csak tudta. Hiába, fő az egészséges étkezés:)

Moffli a 85G-n én is megdöbbentem...unokatesómnak volt iylen mérete de neki meg kellett műteni miután már megszülettek a gyerekek és nem szoptatott mert iszonyatosan fájt a háta, gerinc problémái is voltak miatta. Most már szerencsére megszűnt minden problémája.
katuska79
 
 


Aranyos kissrác lehet ez a Máté! :lol:
hát, legyen igazad -mármint a mocorgásra értem- mert most már más tünet nem nagyon lenne. az émelygés elmúlt teljesen, kívánós sem vagyok igazán. na, az álmosság, az van :roll: már ha ez nem a melegnek tudható be.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Lyly:Akkor már biztos nagyon kiváncsi lehetsz a nemére,ha eddig még nem tudtátok meg.Az orvosodnak még csak tippje sincs,ha 100%-ra nem is tudja megmondani?

Moffli:Az ájulás engem is kerülget,ma is épp hogy eljutottam egy padig,mert olyan rosszul lettem.

Petne:Most nekem is elég volt a sok uh-ból,persze csak a baba végett,amúgy a látvánnyal nem lehet betelni

Vickybabe:megnéztem a szobát,hát nagyon édes,igazi babás azokkal a felhőkkel.Nekem a világoskék amúgy is az egyik kedvenc színem

Engem is betennél majd a táblázatba?
33 év
Szent János kórház
január 12
Tamás

Köszi

liuska
 
 


Sziasztok!

Lyly én is üdvözölek és gratulálok a babához!

Kicsit elfáradtam, mert rám jött a szokásos takaríthatnék.
Mindent kimosni,letörölgetni nem nagy dolog volt eddig ,de most
egy kicsit húzosabb volt.
Katuska megnyugtatlak nálunk is a 4 éves lányom óriási kupit tud csinálni. :D

A mocorgásoknak nagyon örülök,Anikónál egy kicsit késöbb éreztem én is de gondolom ez azért volt mert első gyereknél még olyan bizonytalan az ember.
Remélem hamarosan mindenki érezheti majd a kis pocaklakóját! :D

Kép


Kép
poszani
 
 


sziasztok

sajnos rossz lett az afp értékem. 0,5 MOM....semmi biztatót nem tudott mondani az orvos. csütörtökön megyek agenetikai tanácsadóba:(
katuska79
 
 


Sajnálom Katuska, de ne keseredj el majd az uh-on minden rendben lesz! :)
Tudod egy csomószor átrágtuk ezt a témát ,hogy mennyire bizonytalan ez a vizsgálat.
Fel a fejjel!

Kép


Kép
poszani
 
 


sziasztok,

íme a tábla, szóljatok (ha lehet priviben, az a biztos), ha változtassak!

Kép

Vannak sokan, akik nem jelentkeznek... :roll: azért még nem veszem ki őket,hátha járnak errefelé.

Katuska, sajnálom :? Igen, kiveséztük már, hogy nincs sok értelme az afp-nek, csak paráztatják vele a népet :evil: nagy drukk csütörtökre, minden rendben lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lyly, üdv itt, írj, ha tegyelek a táblába! :wink:

Mágnes, jó pihenést! 8)

Madaran, én 2,5-öt olvastam felső határértéknek :roll: Nekem meg pont a fiúneveid tetszenek! Mátyás nálunk is játszott volna, de a vezetéknévben is csupa Á betű van, így kiesett :D

Petne, nem csíp vagy viszket, szerencsére. Kiváltom azért a kúpot aztán meglátjuk...

Liuska, beírtalak! Örülök, hogy tetszik a szoba! A szivárványos mintán gondolokodom még.

Kép
vickybabe
 
 


Katuska:
Az uh-n minden rendben volt?? Tudom milyen stresszes az ember ilyenkor.
A Sote I-re kell menned tanácsadásra?
Drukkolok nektek nagyon!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Katuska:Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz az AFP-t illetően.Nálam a genetikai uh-t végző orvos azt mondta hogy nagyon várja már hogy eltöröljék ezt az AFP-t mert annyiszor ad tévesen rossz eredményt.Csütörtökön egész biztos meg fognak nyugtatni hogy minden rendben van

Vickybabe:Szerintem a felhős a legédesebb.Én is fehér rácsos ágyat szeretnék majd,abban olyan szép lesz a kék ágynemű

liuska
 
 


Köszönöm a megnyugtatást! Tudom, hogy nem lesz semmi baj csakhát olyan szar érzés.... végig rágtam egy csomó oldalt és van akinek sokkal alacsonyabb az afp mom értéke és mégis egészséges a gyereke...ja és van ahol 0,5 az alsó határ érték és van ahol 0,7.

Mágnes a 12. heti UH-on a nyaki redő 2mm volt. HA minden igaz most csinálnak UH-ot ha a genetikus is úgy látja, hogy probléma lehet. De egyenlőre semmi nem indokolja a bajt. Amúgy meg jövő hét csütörtökön lenne a gentikai UH. Jó lenne ha nem mondanák azt, hogy várjak addig hanem megcsinálják iziben.

A BAjcsyba kell mennem mert az I Klinikáról meg Schöpf-ről a genetikát oda költöztették.
katuska79
 
 


Katuska:
Ezt nem értem... én szept. 11-re kaptam időpontot, és a dokim a Sote I-re küldött. A telefonba nem mondták, hogy átköltözött volna... :roll:

A nyaki redő teljesen jó érték, biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz, nem is lenne egy terhesség terhesség, ha nem kellene valamiért aggódni.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes! lehet még engem is majd odaküldenek innen. Gondolom felosztották kerületekre, hogy ki hova mehet ilyen esetben. Lehet csak egy részt költöztettek át....

Jó szar éjszakám volt, egy csomó baromságot álmodtam....jó jó tudom meg kell nyugodni, de valljuk be annak ellenére, hogy tudjuk menyire hülyeség az afp, azért bármelyikünknél is rossz lenne az eredmény, az ugyanúgy ideges lenne. Ráadásul a bhcg meg magas és a kettő együtt még rosszabb:(
sajnos nem csak a down kor gyanuját, hanem más fejlődési rendellenességet is felvethet....
GYanítom, hogy holnap az égeggyadta világon semmi nem fog kiderülni, azt fogják mondani várjam meg a jövő heti UH-ot....
katuska79
 
 


jó reggelt!

Mentek ma valamerre? Én szerintem itthon pihizek majd 8) semmi kedvem a tömegrendezvényekhez...

Katuska, a 2mm teljesen jó! Nyugi!!!!!!!! Ha UH után kérdés marad, szerintem menjetek el egy 4D-re, az után tuti meg fogsz nyugodni, mert ott minden tökéletesen látszik!

Kérdés: mi a véleményetek a köldökzsinórvér-tárolásról? Kicsit utánajártam, 3 helyet találtam, ahol csinálnak ilyet:
www.krio.hu
www.genbank.hu
www.humancell.hu

Nagyságrendileg mindegyik kb 350 ezer Ft-ba kerül és 20 évig tárolják el. Én ugyan nem sajnálnám rá a pénzt, de nem is vagyok teljesen meggyőzve, hogy van értelme :roll: szerintetek?

Kép
vickybabe
 
 


bocsi, genbank.hu helyett: www.sejtbank.hu

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok!

Folyás:
Én is elmentek dokihoz, nem bírtam ki az uh-ig. Nekem is azt mondta Vicky, hogy valami kis baci lehet és írt kúpot. Nekem sem ég, csíp vagy viszket, volt már néhány fertőzésem, de az nem ilyen volt. Szerintem lehet ez a vízszerű folyás hormonokozta vagy akár a meleg???Én nem használom a kúpot, várok még a pénteki uh-ig.Remélem, nem teszem rosszul??

Őssejt:
Én is gondolkodom rajta, megnézem mejd az oldalakat aztán meglátjuk???

Katuska
Hány hét és naposan voltál afp vérvételen?Kilódat jól adtad meg?Az is befolyásol. Mi lett végül is az 1:????-hez?Mi kb egy idősek vagyunk én is tegnep kaptam meg az eredményem.
zsannus
 
 


Katuska :lol:
nyugiiii! én is biztos vagyok benne, hogy minden a legnagyobb rendben lesz! Van egy afp-s topic, ott én is olvastam elképesztőnek tűnő adatokat egyeseknél, aztán meg ott van, hogy semmi baja a bébinek. Szóval, agyrém ez az egész afp!

Vicky :lol:
az én papíromon 1.30 a felső érték. Na, ebből is látszik a vizsgálat komolysága
az uram megy fel a körmenetre -szoktunk- én most kihagyom, nézem az olimpiát meg kutyázom...
a köldökzsinór-levétel szerintem nagyon hasznos, új dolog, én nagyon szeretném, de hát a tárolás díja!!?? nemtom :roll: sztem így előre az ember nem is gondolja, mennyire életmentő lehet, de utólag meg már nem lehet levenni! szóval, én is olvasok még róla, nem döntöttünk.
ja, és én is megnéztem a honlapot -babaszobák- nekem is tetszik a felhős. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: