Új privát üzeneted érkezett!

Jaj, csajok,itt vagyok már végre. Nem igaz ez a mai nap. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Igen én dolgozom, de az vigasztal, hogy ma este megint megyünk Füredre és megyek bulizni. Holnap valószinű apuékkal megyünk Hévízre fürdeni. Úgyhogy vigyáznom kell az italozással! :D

Kép
szilzi
 
 


Nem is mondtam.Anyunak van egy kutyusa angol cocker spániel,nagyon édes,most tüzel és szereztek neki fiút szóval most éppen pasizik és reméljük hogy lesznek kiskutyái.Akartok kiskutyát ha lesz? :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 

 
 

Hévíz az jól hangzik.Az üdülési csekkből oda is el akarok menni. :)

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Én megfogadtam, hogy az esküvőig már nem megyek az anyósomékhoz! :evil: Nem vagyok hallgatni a sok okosságot!

Ő sem jobb amúgy a Te anyósodtól! Ő is tudja, hogy babát szeretnénk, de még egyszer nem kérdezett róla semmi! :evil: Talán jobb is így...

Kép
szilzi
 
 


Majd csatolok jó ajánlatot ha lesz. De Hévízen szinte mindig van valahol akció, csak időbe kéne foglalni, mert ugye az osztrákok tódulnak oda.

Kép
szilzi
 
 


megúsztuk, vagyis egyelőre, mostanáig még nem hívtak ki sem rendőrt,sem ügyvédet. De még nincs vége a napnak. :D

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu,közben férjes asszonnyá változott. Szegény tancsu, ennyi minden összejött! De végülkisütött a nap és ez igazán jó jel. Arra fog téged emlékeztetni, hogy lehet bármilyen rossz dolog az életben, végül mindig kisüt a napocska. :D Légy nagyon boldog, élvezd a házasság minden pillanatát.

Kép
flóra 11
 
 


Az anyósok úgyis csak azért vannak hogy megkeserítsék az ember életét! :roll:
Szériatartozék.Nem cserélhető,az alapár tartalmazza. :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Közben regisztráltam a nőivonalra és nagyon jó kis játékok vannak az oldalon! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Na látod én ezért ritkítottam a találkozásainkat! :D
De még így is kiborít ha találkozunk! :shock: Pedig nem sokan tudnak felidegesíteni! :twisted:

Kép
szilzi
 
 


Lányok,az anyós engem még most is fel tud idegesíteni,pedig már elváltam a fiától.De tegnap összefutottam vele a fiacskájánál, hát megint beszólt nekem. Pedig kedvesen beszéltem vele,még kávét is főztem neki.

Kép
flóra 11
 
 


Szilzi,én is nyugodt típus vagyok. Egy szer egyik osztálytársam mondta, hogy annyira nyugodt vagyok, hogy azzal másokat felidegesítek. :D

Kép
flóra 11
 
 


Igen, tudom, hogy Te is nyugis vagy, azt hiszem erről már beszéltünk! És erre emlékszem! :D Mit csináltatok eddig? Nem mérted magad, hogy biztosan pé-d volt e?

Lehet, hogy túl erős a kávéd?? :D

Kép
szilzi
 
 


Nálunk a páromat jobban felidegesíti az anyja mint engem. :D
Azért se szeretek átmenni mert veszekszik apósommal.De nem hiszem hogy ezt előttem kellene csinálnia. :?
Meg van olyan hogy felhív minket hétvégén hogy én ne főzzek mert jönnek át és hoznak kaját. :?
Súlyos eset...

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Reggel felugrott a hőm,ezért gondolom,hogy pé-m volt.

Mi van a kávémmal?

Kép
flóra 11
 
 


Igen, rémlett,hogy már írtam erről a nyugalomról egyszer. Bocs. :oops:

Kép
flóra 11
 
 


Flora szerintem azzal hogy te nyugodt vagy csak egy ideggyengét tudsz felidegesíteni aki úgyis csak okot keres arra hogy ideges legyen.Aki kiegyensúlyozottan él az szerintem nem lesz olyan könnyen ideges.Illetve csak olyan személytől lesz ideges aki idegesítő es nem olyantól aki nyugodt.Remélem ti értitek mert én már nem nagyon! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


csajok,most olcastammindent visszaés látom,hogy az előbb megint laptetőm volt. Ma már másodszor! Ha mégegyszer sikerül,akkor az már biztos siker. (Legalábbis azt jelenti, hogy sikerült egy nap rengeteget fórumoznomés egy nap 3x laptetősnek lennem. Hahaha)

Kép
flóra 11
 
 


Ne kérj bocsánatot Flóra!! :D Normál esetben nem jegyzek meg semmit és tök jó ha ismételünk! :D :D
Lehet, hogy a kávéd zavarja meg az exanyósodat! Ne főzz neki, hátha normálisabb lesz! :D

Kép
szilzi
 
 


Azt olvastam hogy amikor felugrik a hő akkor reped meg a tüsző!Előtte kell együtt lenni mert ilyenkor már késő.A spermiumok nem érnek fel a méhbe időben. :shock:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Húúú Évi, ez komoly magyarázat volt, de én értettem! :D :D

Szerintem is csak maguk az idegbeteg emberek kérdezik, hogy ideges vagy? De legalább hússzor, addig, hogy Te is ideges legyél!

Kép
szilzi
 
 


Viszont ez az escape billentyűm amit csinál, az már sok. Sose választódnak szét a szavaim. Már akkorákat csapok a billentyűzetre néha. Sajna még így is sokszor összeolvadnak a szavak. Bocs mindenkitől. :oops:

Kép
flóra 11
 
 


Szerintem egy gumikalapács jobban helyretenné az exanyóst.Mikor kötekszik jól kupánvágod vele,tényleg csak nevelő célzattal és meglátod hogy a 3. kupáncsapás után többet nem fog piszkálni.Ha gyors a felfogása talán 2 is elég lesz! :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Semmi baj így is értjük! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Évi, mit játszottál? Lehet, hogy én is megnézem. Ma nagyon nyugis nap van, nem úgy mint tegnap! Nem értem miért nem osszák el maguk között az utasok, hogy ki mikor jöjjön! :)

Kép
szilzi
 
 


Ne nevettessetek, mert hülyének néznek!!! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Ja,értem a kávé ügyet. :wink: Túl gyakran nem főzök neki.De ha eljön a fiacskájához takarítani,akkor ugye én főzök neki,mert szokás szerint a fiánál nem talál kávét. Így tőlem kér. Könnyű dolga van,mert csak a szomszédba kellátjönnie,mivel a volt férjem ésén egymássalszemben lakunk,bérházban, egy folyosón. De tudom ezt is írtam már. :D

Kép
flóra 11
 
 


Évi, Te nagyon elszánt vagy! Délelőtt gyogyiba készülsz, most gumikalapács... Mi jön még? :D :D
Te aztán hamar rendet tennél a világban! :D Én megválasztalak miniszterelnöknek! :D

Kép
szilzi
 
 


A komoly magyarázatod utánÉvi amég komolyabb haditerv.Húúúez már nem semmi! Hogy mik vannak! Gumikalapács! Tiszta Tomés Jerry. :D :D :D :D :D

Kép
flóra 11
 
 


Nem baj! Mekkora a ház? Merre laktok Szlovákiában?

Kép
szilzi
 
 


Szilzi a miniszterelnök! De jó! Szavazzunk! Rendezünk topikos népszavazást,úgyis nagy divat mostanában a népszavazás. Gyurcsányt le, Szilzit a trónra!

Kép
flóra 11
 
 


Köszi Szilzi!Nem is lenne semmi lobbi meg fölösleges pénzköltés az országban! :D

Van Mahjongg,cicaröptető,japán kirakó(3 egyforma motívum egymás mellé és eltünik),Ideglevezető ez a legjobb szét lehet verni egy számítógépet amin egy windows hibaüzenet van.

Kép
Kép
eynoyin
 
 


A Tom és Jerry a kedvenc mesém! :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Galántán lakunk. Megkereshetitek a térképen. Pozsonytól 50 km.
A ház pedig nagy. Emeletes.

Kép
flóra 11
 
 


Jaj lányok, megjött az apu. Mennem kell. De amint elment, rögtön jövök.

Kép
flóra 11
 
 


Nem én!!! Az Évi lesz a miniszterelnök!!!!!

Kép
szilzi
 
 


Szét ne verd a gépet!!!!! Atya ég nyugi!!!
Kezdek aggódni érted! :D

Kép
szilzi
 
 


Na azért ennyire még nem súlyos a helyzet! :D
És egyébként is ha szétverném a gépet miről írnék nektek?
Nálunk most süt a nap és közben szakad az eső.Megkeresem a szivárványt! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Nincs szivárvány. :cry:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Sziasztok lányok én is elköszönök mert indulunk.Holnap lehet hogy nem jövök mert piacra megyek.Utána meg beugrok anyuékhoz.
Jók legyetek!

Puszi mindenkinek.

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Na,hová tűntetek? Évi , nem is lakunk egymástól annyira messze, ha az időjárás ennyire egyforma. Itt esett az eső. Szakadt, mintha dézsából öntötték volna és sütött a nap. Szivárvány itt sem volt. :cry:
Nálatok ötkor esett, és nálunk is nagyjából akkor. Most gyönyörűen süt a nap. De egész nap nem volt ilyen gyönyörű napsütés,mint most.

Kép
flóra 11
 
 


Gondolok rád Évi,tudom, anyósozol.
egy anyós vicc:

Milyen a sivatagi anyós? :roll:

- Tevén banya. :D

Kép
flóra 11
 
 


Ja,egyébként tudom én is, hogy mikor felmegy a hőm, akkor már megtörtént a peteérés és a tüszőrepedés. Akkor ugyanis hirtelen leesik a hő, utána meg felszökik. De ez egy nap történik. Tehát valamikor hajnalban lehetett tüszőrepedésem. De voltun együtt előtte két nappal is, így hátha.... Nehéz időzíteni. Azt olvastam, hogy azt az extrém alacsony hőt általában nem sikerül lemérni, olyan rövid ideig tart és általában a hajnali órákban.

Kép
flóra 11
 
 


Elvagyok itt magammal, igaz?

Kép
flóra 11
 
 


Hát most itt is volt egy olyan zápor, hogy azt hittem rám szakad a tető! De most már eshet, Tancsu férjnél, mi meg fedett helyen vagyonk! :D

Kép
szilzi
 
 


Flóra, én itt olvaslak szorgalmasan, de képzeld annyian voltak most, hogy megcsináltam az egész napos forgalmat egy óra alatt! :D

Kép
szilzi
 
 


Én nem tudom, mindenhol erről a hőmérőzésről írnak, hogy ez milyen fontos stb., de már én is feladtam, mert ha egyszer előre nem mutatja a pé-t, utána ha megtudom, már csak idegbeteg leszek. Olyan jó lenne, ha mindig ugyanakkor jönne meg, akkor tényleg tudná az ember lánya, mikor kell próbálkozni. De ez nem kívánságműsor! Sajnos :(

Kép
szilzi
 
 


Évi, mire ezt az üzenetet elolvasod, már túl leszel az egész anyós mizérán. De ne feledd, a gumikalapács még mindig egy megoldás! :D
Jó családozást holnapra!

Kép
szilzi
 
 


Hú, akkor micsoda forgalmad volt ma! :D

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?