Új privát üzeneted érkezett!

EvikaBabe :) naná hogy örülök!!! :)
jaj télleg, mondtad, hogy nem könnyen jött a baba, gondolhattam volna, hogy ezért... :)

nekem a Kira és a Kristóf is nagyon tetszett. a Kirát meg is kérdezem majd este a férjemtől, mit szól hozzá ;) márha nem baj, ha lekoppintom :lol:
Télleg nem szokványos vezetéknév :D Szval igaz, a Zsófia Kira jobban hangzik mint a sima Kira. De nekem tetszik a Botond Mátyás is, olyan szép neveket találtok!!! :) De a Kristóf se hangzik rosszul. Magam elé képzeltem egy ifjú titánt, amint bemutatkozik nekem, Kvasz Kristóf vagyok ;) már igy képzeletben is levett a lábamról :lol:

jaj lányok, én az UH óta érzem igazán, h van bennem Valaki! tudom eddig is ott volt, de most már nagyon sokat beszélek hozzá, meg amikor valami dal megy a rádióban éneklem és táncolunk! eddig valahogy nem jött át, de most igen :lol:


Lexa, táblázatot kérrrrüüüüüünkkkk!!! :roll: :roll: plizpliz!!!! :D :D lécciléccci!!! :lol: :lol:

Kép

Kép
kolyok28
 
 


Nyugodtan lekoppinthatjátok a nevet, ha Apának is tetszik. :wink:

Nem bizony, alig szaladgál belőlünk néhány az országban. :lol: Tényleg jól hangzik a Kristóffal, de szegény törpének büntetés lenne megtanulni. :D :D

Ti gondolkoztatok már neveken?

Mi már 3 UH-n is voltunk. Tényleg fantasztikus élmény! A hétfői után kaptunk Apától egy hatalmas (56-os) méretű hosszú ujjú bodyt. :D Annyira meghatódtam, amikor hazajött vele. :oops: Fehér zöld és narancssárga színű, így bármilyen nemű lesz is, biztosan rá tudom majd adni a bébikére. :D

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Csajok! Feltenném a táblázatot, de elveszett a frissített verzió :? Úh légyszi, aki mostanában volt uh-án, v megy, az írjon időpontot, és beírom, és akkor dobom!!

Eva! Üdv itt!

KépKép
lexus
 
 

 
 

Sziasztok!

Pété! Én is ritkán írok, és akkor sem valami érdekes dolgot. :oops: Nem mindenhez tudok hozzászólni és időm sincs túl sok. Bálint most abban a korszakban van, hogy 2 percre nem hagy nyugton! :lol:
Ja, és szerencsére nagyon sokan vagyunk, viszont így nem igazán tudunk mindig mindenkinek írni. :D
Szóval szerintem ne bántódj meg! Amúgy is minden "közérdekű közlemény" ami a topicba felkerül, nem?!
Úgyhogy légyszi-légyszi írkálj, ha tudsz! :wink: Bár sokszor én is csak olvasom a hsz-okat... :D
(Bolgárkerékben én sem voltam, úgyhogy nemtok hozzá szólni!)

Jim! Jó, hogy újra itt vagy! Remélem hamarosan rendbe jön az életed! Téged sem kevés idióta vesz körül... :evil:

Lexi! Asszem Te is belátod, hogy Rád fért a pihizés! :lol: 8)

Kvaszéva! Üdv közöttünk! :wink:

Pati! Hová tűntél már meg Te is?! :cry:

Bocsika a többiektől, amiért nem írtam, de mennem kell, mert a két fiú lassan laposra veri egymást. :shock:

További szép estét mindenkinek!
Vendég
 


Ha tudjátok, nézzétek a Tényeket! (Otthonszülés, Geréb Ági) "téma" is lesz benne!
Vendég
 


Ahogy olvasom a táblit kellene frissíteni!

Lexa! Legközelebb október 8-án megyek dokihoz! Ja és ha kérhetném, átszoktunk a Mazsi és Mazsola megszólításra, így légy oly kedves és azt is írjad át! Köszi!

Kép
tand
 
 


Sziasztok!

Én is minden nap olvaslak Titeket! :)
Nem igazán írok sokat, de minden egyes írást olvasok. Jó látni a lelkesedéseteket!

Én is szeretném már tudni a baba nemét nagyon. Kétszer álmodtam, hogy fiú. A rokonság azt mondja, hogy akkor lány.
Valahol meg azt olvastam, hogy az anya megérzi, hogy fia, vagy lánya, lesz: a baba üzen.
Most akkor melyik tábornak higgyek.

Nagyon szeretnék egy kislányt a kisfiam mellé. :roll:

A genetikai szűrésem 1:3110. :) :) :)

Vitamint én is csak 3 naponta szedek, a doki ajánlotta így. Mégis csak van abban valami, hogy növelik a testsúlyt. Legalábbis aki hajlamos a hízásra. (szerintem).

Olyan jó lenne már ha én is látnám a 4D UH-on a babám. Egyenlőre még nincs időpontom. 8 hetesen láttam utoljára sima UH-on.

Mondjatok már szép lány és fiúneveket L kezdőbetűvel. Tudom-tudom van könyvem is, meg itt a net is, de Nektek mi tetszik?

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


A férjem szerint két nap alatt iszonyt sokat nőtt a hasam. :)
Judit, a Lilla aranyos a férjem szerint. :) Nálunk a Luca meg Laura kilöve, mert van az utcában ill. a rokonságban. :)

KépKép
KépKép
mni
 
 


Sziasztok!

Mzx,
köszi, hogy megosztottad velünk a tapasztalataidat, jól fognak ezek jönni! :)

Pété,
jól hangzik ez a Topjoy multiital, ki fog próbálni!

Nekem már elmúlt a mellfájás, inkább a bimbó viszket, ezt érzi valaki?

Jim,
de, hogy jelentkeztél! :) Sajnálom, hogy ilyen szörnyűségek történtek veled, ahogy tudsz gyere közénk és majd felvidítunk! :)

Kvaszeva,
üdv köztünk! Nekem a lányneveid tetszenek, főleg a Kíra. Korábban mi is gondolkodtunk ezen a néven, aztán végülis elvetettük. Nekünk most a Klaudia tetszik nagyon.

Ja, vitaminok. Én a terhességem kezdete óta az Elevitet szedem, 2-3 naponta, ahogy eszembe jut. Védőnőm is ezt javasolta, tudja, hogy hízásra hajlamos vagyok (én 72-vel indultam, korábban 67 volt a versenysúlyom, aztán az elmúlt 1-2 évben csak jöttek fel, pedig még rendszeresen tornáztam is...). Meg azt mondta, hogy csak a 20-ik hétig szedjem, ugyancsak a hízás miatt.

Judit,
én is fiút álmodtam meg, azóta folyton azt gondolom, hogy fiam lesz, aztán majd kiderül. L betűvel kezdődő kedvenc neveim: Lilla és Levente.

Pati,
Te érezted, hogy fiad lesz?

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Elírtam, mármint ki fogom próbálni azt a multiitalt. :?

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Még egy elírás, szóval Jim, de jó, hogy jelentkeztél!

Asszem megyek pihizni, fárasztó volt ez a nap.

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Melinda!
A fiam Levente, és ha annak idején lány lett volna, akkor Lilla lett volna. De azóta valahogy nem tetszik már annyira a Lilla.
:D

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Csak L betűs név lehet?

KépKép
KépKép
mni
 
 


Halihó!

Szóval ha tényleg jól jön nektek, ha leírjuk a tapasztalatokat, akkor még azt tanácsolnám, hogy rugiból csak olyat vegyetek, ami láb között patentos, mert a pici végig fogja ordítani a pelenkázásokat - főleg éjszaka-, és sok időt és bömbölést meg lehet spórolni azzal, ha nem kell teljesen levetkőztetni :). A C and A-ben például gyönyörűek a plüssrugik, de sajnos még nem láttam olyat, ami láb között nyitható :(. Nekünk jobban bejöttek az ujjatlan rugik egyébként, mert az ujjasok többségének hosszú volt az ujja, így állandóan fel kellett hajtani. Valamint érdemes inkább 62-es mérettől kezdődően vásárolni jobban, mert lehet, hogy az 56-os egyáltalán nem lesz jó rá, vagy csak 2 hétig. Ha mégis kell, akkor apát gyorsan el lehet küldeni még 2-3 db 56-os bodyért és rugiért. Nagyon fontos, hogy a különböző márkák között komoly méretkülönbség lehet!

Kép

Kép
mzx
 
 


Mni, nekem kalcium-C pezsgőtablettát mondott a doki.

Évi, véletlenül nem Lázár doktornőhöz jársz? Kísértetiesen hasonlít a vitaminadagolás arra, amit nekem mondott az első terhesség alatt :).

Kép

Kép
mzx
 
 


Judit! Igaz, nekünk a vezetéknevünk L-re végződik, mégis L betűs lesz a kislányunk: Laura (ha az lesz :))

Lexa! Jó hogy megvagy. Az én legközelebbi doki időpontom okt. 4 - AFP, majd okt. 17 - UH.

Jimm! Hát nem egyszerű az életed!

Szia KvaszEva!

Pété! Gyere továbbra is! Nekem sem ír mindig mindenki vissza, mint ahogy én sem tudok mindenkinek írni. De ha látom, hogy valaki megszólít, az mindig nagyon jól esik!

Judit! A gyerekeink egyidősek. Azt szeretném kérdezni, hogy te hogy tervezed a GYED lejárta után a dolgokat? Mármint hogy mindig a legmagasabb összeget kapd, amit lehet. Érdekelne, hogy hogy a legjobb. Decembertől a felhalmozódott szabi, aztán táppénz, aztán szülési szabi, aztán újra GYED a második babára? Én így gondoltam. HMMM??? Vélemény? (Mindenkié érdekel, aki kicsit is járatos a témában.)
Vendég
 


Judit! Igaz, nekünk a vezetéknevünk L-re végződik, mégis L betűs lesz a kislányunk: Laura (ha az lesz :))

Lexa! Jó hogy megvagy. Az én legközelebbi doki időpontom okt. 4 - AFP, majd okt. 17 - UH.

Jimm! Hát nem egyszerű az életed!

Szia KvaszEva!

Pété! Gyere továbbra is! Nekem sem ír mindig mindenki vissza, mint ahogy én sem tudok mindenkinek írni. De ha látom, hogy valaki megszólít, az mindig nagyon jól esik!

Judit! A gyerekeink egyidősek. Azt szeretném kérdezni, hogy te hogy tervezed a GYED lejárta után a dolgokat? Mármint hogy mindig a legmagasabb összeget kapd, amit lehet. Érdekelne, hogy hogy a legjobb. Decembertől a felhalmozódott szabi, aztán táppénz, aztán szülési szabi, aztán újra GYED a második babára? Én így gondoltam. HMMM??? Vélemény? (Mindenkié érdekel, aki kicsit is járatos a témában.)
Vendég
 


Na jól van, már megint kétszer küldtem be. Bocsi! :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Pati!
"Hatalmas dolog már a pociban egy kisfiú: NAPI 24 ÓRÁN ÁT VAN BENNEM EGY KUKI!!!!!!
Naggggggggggyon tetszik ez a megállapítás! :lol: :lol: :lol:
Ja, és aranyosak a képek!
Vendég
 


Mni!

Nem csak L betűs lehet, csak valahogy ezek vonzanak.
Levendula, Lara, Léna stb. :)

Kiszazsu!

Sajnos nekem megszűnt a munkaviszonyom a Kórházzal (szerződéses voltam), úgyhogy nekem sem szabadság, sem semmi nem jár. GYED sem, csak GYES. Ebben nem tudok segíteni. :(
A Laura nekem is nagyon tetszik de a férjem és a családja kórusban hurrogtak le, van valamilyen rossz élményük a névvel kapcsolatban. :(

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Sziasztok!!!

Vitamin: Nekem az orvos nem javasolta és a védőnő is azt mondta, hogy a folsav a legfontossabb, ugyhogy én folsavat és b6 és b12 vitaminkombinácioját szedtem!!
Ezt a topjoy italt azt hiszem én is kiprobálom, márha lmegy a torkomon, mert mostanában nem sokminden csuszik!!!

Olvastam azt egy kismama újságban, hogy a negyedik honapban alakul ki a haj, szerintetek van összefüggés a haj és az egy hete tartó állandó gyomorfájdalmam között????
Az a fő bajom, hogy szinte egy hete alig tudok enni, még az üres kiflitől is fáj a gyomim!!!!! Valakinek nincs tanácsa mi jó ilyenkor?! :roll: :roll: :roll:

Jim:Mi nem ismerjük egymást mert nem rég sikerült regisztrálnom, de üdv újra! :D

Knaszeva:üdv köztünk!! :D

Lexa: Én legközelebb 28-án megyek afp-re!!!
Jó hogy előkerültél, már mindenki hiányolt!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Mzx:köszi a hasznos tanácsokat ekem is jól jön, mint "kezdő" anyuka!!!! :D :D :D
Vendég
 


Köszönöm a szíves fogadtatást mindenkinek! :D :D

Judit!
Javaslat L betűs névre: Lea, Lili, Luca, Lívia.

mzx!

Bizony Lázár Erika az orvosom! :D :D Nagyon szeretem és tisztelem őt. Most csak azért vagyok bajban, mert már nem vezet le szülést, tehát arra majd külön kell orvost keresnem, de azt mondta, hogy majd javasol hármat, akik közül szerinte választanom kéne. Azért, ha van javaslat, azt nagyon szívesen veszem.

Lexa!
Milyen táblázatról van szó, és hol találom? :roll: :oops:
Azért leírom az én időpontjaimat: szept. 17. 13. heti UH, okt. 4. 4D UH, okt. 12. AFP., okt. 22. 18. heti UH.

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Köszi a tábla-adatokat, beírtam mindenkit! Lujzi! Tőled viszont kéne újra minden, mert ahogy írtam, a gépem vhova eltoszta a frissítet verziót, így te most éppen nem vagy benne a táblában. És ez szól mkinek, aki azután csatlakozott, amióta utoljára feltettem a táblit! Köszi a közreműködést, és bocsi a gubancért!

Vitaminok: én a legeleje óta szedek Elevitet és MagneB6-ot. Elevitet én is csak 2-3 naponta, mint Meli, MagneB6-ot viszont minden nap, mert bár mostanában azért nem szoktam nyafogni, de még mindig gyötör rókakoma! :?

Judit! Nekem L betűvel nagyon tetszik a Lilla (ez nálam egy favorit), a Luca, a Lea; fiúk közül pedig a Levente és Lóránt. A csajok már leírtak közúle majdhogynem mindent, de nem baj :D

Eva! A táblázat, amiről beszélünk, a topik táblázata, amit én csinálok, és amit most nem rakok fel (bocsika), mert nem mki van benne, és többeknek többször volt már rossz emiatt.. tehát most megvárom, míg minden adat összejön, és felteszem. Ha szeretnél belekerülni, akkor a következők szükségesek: név, kor, szülés várható időpontja, kh ahol szülni fogsz, következő vizsgálat időpontja, baba neve (nem feltétlenül konkrét név, mi pl. Törpicseknek hívjuk a babát, és még a csajoknak is csak ilyen van beírva), és tesó(k) neve(i), ha van(nak).

Erről jut eszembe, Pati! Nálatok a Kismanót át lehet írni Nortonra? ;)

KépKép
lexus
 
 


Jaaj, és kedves 14-es társaim, Pété és Mommy! Sok puszi nektek!!! :D :D

KépKép
lexus
 
 


Boszi?? Mézgombi?? Ajsa??
Tessék jelentkezniii!!!

Bambi! Mki nevében köszi a kedves sorokat, amiket írtál nekünk ;)

KépKép
lexus
 
 


Uff, ez már a 4., bocs :oops: De tök szita az agyam!!! :shock:

Szóval, drága-drága nagyérdemű topiclakók! Miért mindig csak én töltök fel pocakfotót?? Én szeretnék látni tőletek is!!! Nekem amúgy nőtt (jut eszembe, vki kérte, h dobjak egyet, Eszter, te? megint rossz a fképezőnk :?), tuti h nektek is, tegyetek fel légysziii!!!

Eldugultam, elmentem aludni, csóközön!

KépKép
lexus
 
 


Jó reggelt!

Kecskeméti és környékbeli kismamik! Most olvastam, h vasárnap bababörze lesz megint a Lánchíd csarnokban, 9-17 ó között!!! A belépő 400Ft, amit le lehet vásárolni bizonyos helyeken! Godoltam szólok, hátha nem mindenki találkozott az infóval!! Én még sosem voltam, szóval most mindenképp ott a helyem :D

Lexa, ha frissíted a táblit, 25én megyek afp-re, köszi!!!
Manna

KépKép
kmanna
 
 


Sziasztok!
Nemrég értünk haza a vérvételről. Lent a recepción vagy 50-en álltak, de nekem nem volt kedvem beállni így egyből felspuriztunk a laborba. :) Ott csak egy ember volt előttem és a kiskönyvemmel, meg a doki által adott beutalóval öt perc alatt elintéződött a dolog, szóval villám gyorsak voltunk. :) Majd utána gyorsan beültünk a Mekibe egy reggelire. :oops:

KépKép
KépKép
mni
 
 


Szépséges jó reggelt Mindenkinek!
Nem is gondoltam, hogy ilyen lavinát indítok el az önsajnálatommal! :D :D :D Akkor majd ha magányosnak érzem magam itt, akkor megint írok valami ilyesmit... :lol: :lol: Na, jó, nem szemtelenkedek! :oops:

Lexi! Adataim: Timi, 31 év, márc. 16-ra van tervezve a baba érkezése, okt. 2-án genetika,UH, Babóca. Köszi!!
Nekem is van már pocakfotóm is, meg a kismamanadrágról is, csak nem tudom feltölteni a gépre... :(

Csujzi! Én már kb. 7 hete étvágytalanságtól szenvedek, semmit nem kívánok, ezért egyfolytában töltöm magamba a Topjoy-t, vagy a Cora-ban kapható Bio levet, illetve sok gyümölcsöt eszek. Ezeket kívánom csak, viszont gyűlölöm a 100 %-os gyümileveket, mert szerintem közük nincs a gyümölcs ízéhez...

Képzeljétek! A barátnőm megcsinálta nekem azt a gyűrűs jóslást, és az jött ki, hogy kisfiú lesz! És hogy nem lesz több gyerekem... :(
Valaki más kipróbálta már???

Kép
pété
 
 


Ja, és nagyon köszönöm a bátorítást, tényleg aranyosak vagytok! Ígérem, nem hisztizek többet.... :oops:

Kép
pété
 
 


Sziasztok!

Szép napos délelöttünk lesz ma is. :D :D :D

Tegnap voltam orvosnál, és uh is volt. Hipp hipp hurrá! :D :D :D
Azt mondta az orvos minden rendben. Zárt méhzsáj, lepény a melső falon, homogén szerkezetű, átlagos magzatvíz. Babó ugrált ezerrel, sajna képet nem kaptam :(
A görcsölésre is azt mondta az orvos, hogy addig amíg nem mindennaposak, addig biztos nincs gond, csak ha erős és sűrűn jelentkeznek. De azért kell rá figyelni, olyankor pihi, és MgB6 minden nap. Érdekes, mert bpd alapján pont 15 hetesek vagyunk (31mm), viszont a crl csak 80mm. Amit ha táblázatban nézek igen kicsi... :?:
www.mamanet.hu/modules.php?name=Text&tid=8
De semmi ilyet nem mondott az orvos, hogy ez így nem jó, így nem aggódom emiatt. Az is lehet, hogy elírták a leletet....

Pété!
A gyűrűs jóslást nekem sógornőm csinálta meg, de csak addig, hogy fiú lesz! ( Én is azt érzem) Te hol fogsz szülni? Valószínüleg én maradok a Kistarcsai kórháznál, mert jókat hallottam róla, és csak a Kerepesi úton kell egyenest kimenni. 3. babánál pláne fontos, hogy könnyű legyen megközelíteni. Jógára mikor mész következőnek? Ja és egyidősek vagyunk, és majdnem egynapra vagyunk kiírva Én márc 14-re. :D

Lexa! Csináltam én is 15 hetes pocifotót, igyekszem......

Jim! Klassz, hogy újra hallunk felőled, és, hogy a viszontagságok ellenére minden rendben veletek. :D

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


sziasztok!

Tegnap este behülyült a gépünk, nem udom mi volt a baja!!! :cry:
Biztos megunta a müködést, ma már no problem!!! :D :D :D

Köszi pété a biztatást, ma hál istennek nincs gyomi fájás, de remélem nem kiabálom el!!! Gyorsan le is kopogom!!! :D :D :D
Kop-kop

Lexi az adataim: (remélem mindent leírok! :? )
Nick:Csujzi.
Név:Lujzi
Életkor:23
Szülés várható időpontja: márc. 17.
Szülés:Sopron
Köv vizsg.: szept.28 AFP
Baba neve: Csuri
Testvér:nincs

Majd még jelentkezem, ha csak a gép meg nem gondolja magát!!! :? :? :?
Vendég
 


udom=tudom

Bocsi, de már gondolom megszoktátok!!! :D :D :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Csujzi. De jó nosztalgiázni.... Én is 23 éves voltam amikor először voltam terhes ( a fiammal) :D

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Pumperka: szerintem nem is volt az olyan rég, hogy nosztalgiázni kelljen!!! :D :D :D Az idő csak ugy pereg és leginkább ezt a gyerekeken veszük észre!!! :D :D :D
Vendég
 


Pumperka! De jó, hogy felraktad a táblázatot, így legalább végre megnyugodtam, hogy tényleg jók a számítások, és a vonalzómon is jó adat szerepel. Tudod mens. alapján két héttel fiatalabb lenne, de kétszer voltam nagyon profi UH-n, és azokon méret alapján jól kiszámítható a kora, ami egyezik a táblázattal...

Én jövőhét kedden megyek 5-től jógára, már annyira várom! Nagyon szeretek járni és ha tehetném, mennék többször is egy héten.
Ha minden jól megy, majd a Péterfy-ben fogok szülni. Semmit nem tudok a kórházról, de ott rendel a doki, akihez a magánrendelőbe járok.

Kép
pété
 
 


Lexus!

Szeretnék bekerülni! :oops:
Adataim: név:Évi, életkor:27, szülés várható ideje:2008.03.26., helye:Szt. István kórház, Budapest, köv. vizsg.:10.04. 4D UH, 10.12. AFP, baba neve:gyermekáldás :D , testvér:nincs.

Köszönöm szépen.

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 



KépKép
KépKép
mni
 
 


Sziasztok!
Úgy látom, hogy mindenki hamarabb megy AFP-re mint én. Az én időpontom 10.08. Akkor már a 17hetet is betöltöm. Márc. 18-ra vagyok kiírva. Rendjén van ez szerintetek vagy beszéljek a védőnőmmel. Azt olvastam hogy a betöltött 16 hét után kell menni.

Lexi!

Leírnád légyszi még egyszer a hivatkozást, ahova képeket lehet feltenni. (pocakosat, uh-t)
Köszi

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Pété!

Az előző kettőt a Péterfyben szültem. Jó a szülészet, a szülésznő mind a három akit sikerült megismernem nagyon aranyosak voltak, sokat segítettek. Csecsemősnővérek olyan közepesen voltak jók akadt pici probléma, de azóta biztos változott sokminden. Az orvosommal is nagyjából elégedett voltam, csak mégis voltak dolgok amik zavartak. Azóta rájöttem a többi se jobb... Biztos van olyan csak nekem nem sikerült találnom. Mostmár ciki lenne hozzá visszamenni,de különösebben nincs is okom. Hozzánk Kistarcsa közelebb is van. És ez a két nagyobb miatt se mindegy. Remélem csak azt a 4 napot kell majd kórházba tölteni, de a látogatás szempontjából Kistarcsa csak 15 perc. Suli után gyorsan be tudnak hozzám jönni.

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Judit!
Én is elég későn megyek AFP-re. Október 1-én. Akkor amensi alapján 16+5-ös leszek. A 8 hetes uh-n fiatalabbnak ítélte meg az orvos a babót, igaz, hogy tegnap 15 hetesnek mondta, de azt mondta ezért egy kicsit később vegyük le az AFP-t. Nállad nem lehet valami ilyen az oka? Betöltött 16 hét után egy héten belül a legideálisabb levenni. Még így is abban az időszakban leszünk... :D

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Akkor én ma túl korán voltam AFP-n? Én pont ma vagyok 16 hetes...

KépKép
KépKép
mni
 
 


mni: ne aggodj, én sem töltöm be a 16. hetet és azt mondta a doki, illetve a felvilágosító papíromon is az van, hogy 15+pár napossan csinálják!!! Szerintem orvosa válogatja, hogy mikor hív és bizti vannak határértékek kornak (terhességi hétnek) megfelelően!!!
Vendég
 


Na, megint egy dolg amivel össze-vissza kevernek minket! :twisted:
Én semmilyen felvilágosító papírt nem kaptam. :?

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Sogórnőmnek rossz lett az AFP-je, és egy gyönyörű kislányt szült makk egészségesen 7 hónapja. Alig megbízható a vizsgálat. Pár év és szerintem nállunk is eltörlik. Viszont én most szembesültem vele, hogy a toxoplazma vizsgálatot már nem csinálják rutinszerűen mindenkinél, mint 7 éve :?: :?: :?:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Pumperka!

Én akkor 16 hetes 6 napos leszek. Szerintem későn van de ők tudják.

Nekem jóval nagyobb a babám, mint kellene. Leventével is végig 3 héttel idősebbnek mutatta az UH. Mégsem született előbb. Igaz 4 kg volt.
Most meg végképp óriás. 21 hónapos, több mint 100 cm, 17 kg. Simán elmegy 3-4 évesnek.

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Hát tényleg nem pici.
Az én fiam pont az ellentetje, olyan pici és vékonyka. 8 évesen 21 kg. Zavarja is, hogy ő az utolsó a tornasorban Viszont erős és hihetetlen fürge. Karatézik és ott szerencsére bőven van sikerélménye.....

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Sziasztok!

Lexus! en is beszeretnek kerulni a tablazatba, legyszi :) ! Adataim: Nick: Rima, nev:Ria, kor:20, szules: marc 20, kov kivizsgalas: oktober 12, baboca neve: baby, teso: remelhetoleg nincs :lol: !

Evi! a Kira nekem is nagyon tetszik :wink:

Nekem a bal labam szokott gorcsolni ejjel :)
rima
 
 


Sziasztok!

Judit,
tényleg, a fiad Levente, bocsi, a vonalzódat nem néztem, hogy ez a név akkor már kilőve. L betűs fiúnévből még tetszik a Lóránt.

Én is úgy tudom, hogy a betöltött 16. héten csinálják az AFP-t, én 16+2 naposan fogok menni. Azt mondta a védőnőm, hogy ez már egy elavult módszer, mert sokszor fals adatokat mutat, nem kell megijedni, ha esetleg rossz érték jön ki. A további vizsgálatoknál általában kiderül, hogy mégse okoz gondot a rossz érték.

Pumperka,
kár, hogy nem kaptál képet az UH-n. De az a lényeg, hogy jól van a pici. :D

Ma voltam bent a kórházban a legjobb barátnőmnél. Szerdán született meg a kislánya. Nagyon édes a babája, álmában úgy kalimpált a kis kezével. :) Órákig el tudtam volna nézegetni a bébit.

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Melinda!
Nekem tetszik a Lóránt de a férjemnek nem. Nehéz lesz megegyezni, bármit modnok neki semmi sem tetszik. Amiket meg ő mond attól egyenesen világgá tudnék szaladni. :)

Pumperka!
Hát igen. A méretekről a genetika gondoskodik. Az én kisfiam nem a legfürgébbek közül való. Egész nap jön megy, de azért láttam nála sokkal izgőbb-mozgóbb gyereket. :)

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?