Új privát üzeneted érkezett!

Nálunk is van minden, de ezt akkor mondja amikor elé állok hogy adjak puszit, és lábujjhegyre kell állnom. ő meg felemeli a fejét jobban és akkor mondja mindig :):)

Kép
encsike87
 
 


Encsike: Na ez pont így szokott nálunk is műkszeni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Baromira élvezi a magassági fölényét :roll: Én vagyok 163 cm, Zoli meg 180 cm.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska, én is 163 vagyok párom meg 178 :) Szóval hasonló akkor a helyzet :)

Kép
encsike87
 
 

 
 

Én kb. 166 vagyok, párom 190. :D
Vendég
 


Ti vezettek :):):)

Kép
encsike87
 
 


Ti vezettek :):):)

Kép
encsike87
 
 


Ti három éve ismeritek egymást, most nézem, Encsike? Ez volt oylan fura, az új vonakzó.
Na, szegény Tabati most olvashat vissza.
Most már tudjuk, hogy ki milyen magas és hány éves.
Figyelem, a következő kérdés: ki hány kiló?! :D
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: Úgy látszik, jól nézünk ki mindannyian a párjainkkal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zulu és Huru :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mi idén ismerjük egymást 13 éve! :oops: Vén satrafának érzem magamat!
Vendég
 


Igen :) De szerintem mindenki illik a párjához

igen, 3 éve leszünk együtt nemsokára :)

Én 55 kiló vagyok :)

Kép
encsike87
 
 


Én nagyon szeretem a páromat. És örülök, hogy a magánéletem sinen van. Ez az egyik legfontosabb dolog az életben az egészség után. Én 63 vagyok, már mint kiló.
Vendég
 


Ósió, nem baj az ha már régóta ismeritek egymást :) Annál jobb :) Bár remélem 13 év ismerettségnél már lesz egy 10 éves gyerekünk :) pontosabban 9 és pár hónapos :)

Kép
encsike87
 
 


Mi most 8-án töltöttük a 6. évünket :lol: :lol: :lol:

Én most 81.5 kg vagyok :lol: :lol: :lol: Apácska meg 100.5 kg :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én is nagyon szeretem a páromat, még akkor is ha senkinek sem tetszik hogy szeretjük egymást és együtt vagyunk! És én mindent megtennék( meg is teszek) azért hogy működjön a kapcsolatunk és hogy ő is boldog legyen!

Kép
encsike87
 
 


Énn is nagyon imádom.....a világ egyik legrendesebb palija :lol: :lol: :lol: Tictára oda vagyok tőle/érte és vissza :lol: :lol: :lol: :lol:

Nekem is a család a legfontosabb. Pont emiatt veszekedtünk kolléganőmmel sokat.... nála már csak egy gyerek lakik otthon és a férje is sokat melózik. És szervez egy csomó nyitvartaási időn kívüli programot.... én meg nem vagyok hajlandó elmenni rájuk, ha párom otthon van végre :roll: :roll:

Mivel foglalkoztok? Mit csináltok? Hol ismerkedtetek meg egymással??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Encsike: Ez tök jó, hogy így gondolod :lol: :lol: :lol: Valakinek nem tetszik talán, hogy együtt vagytok?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én adminisztrátor vagyok.... meg tanulok is... Egyébként mi interneten ismerkedtünk meg :)

Kép
encsike87
 
 


Ósió: Ti????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Encsike, úgy írtad, mintha sokan rossz szemmel néznének rátok, amiért együtt vagytok. :?:
Kuzsanna, én nem dolgozom.
Hát, hogy ismertük meg egymást? Ez elég hosszú és régi történet, de egy pillanat műve volt az egész. Én egészen véletlenül pillantottam meg őt, de előtte már tudtam, kicsoda ő, és roppantul tetszett. És én kezdeményeztem. Én 14 éves volt, ő 19. Ahhoz képest, hogy saját bevallása szerint a fekete rövid hajú lányok voltak az ideáljai, sikerült egy hosszú, szőke hajú lányba beleszeretnie. :D Ez nyáron volt. teltek a hetek, és végül szeptemberben megcsókoltuk először egymást, addig csak találkozgattunk. :D És innen már nem volt megállás. Aztán persze, az évek során voltunk sokat is egymstól távol, ő volt külföldön is, utána Pesten főiskolán, én meg a helyi szakközépiskolában. Miután leérettségiztem, Pestre mentem én is, és együtt laktunk (előzőleg már ő is nálunk volt hétvégenként, mikor hazajött a főiskoláról). Szóval, mi mindent együtt csináltunk végig. Röviden ennyi.
És ti?
Vendég
 


A szüleimnek nem tesztik... anyunak azért mert más akart mellém, apunak azért mert nem milliomos

Kép
encsike87
 
 


Igen, anyukád nézeteit ismerem. na, de ha jól emlékszem, apukádnak is van nője. nem tudom, ő kikérte-e előzőleg a te véleményedet.
Vendég
 


Sokan nem nézik rossz szemmel... csak néhányan... Sokan meg irigyek :)

Kép
encsike87
 
 


Zsuzsa, és ti? :)

Ósió, nem kérte ki, pedig lett volna :):):)

Kép
encsike87
 
 


Hát mi is interneten ismerkedtünk meg. aztán rá öt hónapra már Pesten laktam. Én szolnoki vagyok. És párom keresett nekem munkát is. Június végén jöttem állásinterjúra és következő héten hétfőn már a mostani helyemen is dolgoztam. Egyébként Pesten a Fővárosi Szabó Ervin könyvtár csepeli fiókkönyvtárában dolgozom. Nagyon szeretem a munkámat, bár megélni nem nagyon lehet belőle :roll: :roll: Párom informatikus :roll: :roll:
Ami nagyon érdekes volt nálunk, mi még nem találkoztunk, amikor azt mondtam neki, hogy "szeretlek". Egyszerűen egy ilyen pasit kerestem mindig is. Most leszünk 3 éves házasok júniusban.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nekem nagy szerencsém van szülőkkel... az enyémek imádják páromat.... inkább a fiuk, mint a vejük :lol: :lol: :lol: Én is jól kijövök anyósékkal.... így főleg, hogy alig találkozunk.... iszonyú jó fej apósom... anyósom meg elég nehéz eset :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


De jó :):) Az a furcsa, hogy én pl amikor megláttam akkor éreztem, hogy "na igen, ő kell nekem" :)

Ő Dj és amikor megismerkedtünk akkor péntek volt és egy hétre rá volt bulija és mondta hogy menjek vele és aludjak ott, mert úgyis lesz másnap is és amúgy is éjjel már minek hazamenni.... én meg ott aludtam, pénteken-szombaton... aztán vasárnap, hétfőn, kedden stb és a ruháim is odavándoroltak :):)

Kép
encsike87
 
 


Ohó, irigység, ismerős téma...
Vendég
 


Te jó ég Tabati!!!!!Ti táncosok vagytok??????????????????De szuper!!!!Milyen osztályban vagytok???Standard-esek vagy latin-osok vagytok?????De irigyellek, hogy táncolsz!!!!!
Én is az voltam. A férjem nem, ő kézilabdás. Kimondottan jó erős kötött izomzattal.:) Képzelheted mit összekínlódtam szegénnyel,mire megtanulta a táncokat!! :lol: Nekünk is bécsi volt a nyitó, angol volt éjfélkor és a monti csárdásra jöttünk vissza menyecske ruhában. Amúgy nem volt nagy koreográfia, de az én rokonságom elvárta, Daniékénak meg leesett az álla. Csak sajnos én már régen-úgy 8 éve abbahagytam. Amúgy mi standardesek vooltunk. És B-ig sikerült eljutni. Sajnálom, hogy abbahgytam, de nem volt egyszerű helyzet.
Jajj, bocsánat lányok, csak úgy belelkesedtem. SZIASZTOk!
Igen, itthon kell feküdnöm,mert nem akar lemenni a lázam, és ki akarom köpni a tüdőm. Sajna a pocim se jobb, sőt a köhögéstől egyre jobban fáj,de hátha ma okosabbak leszünk, mert nagyim elintézett egy uh-t egyik ismerősénél.
Kémiai terhességről én sem hallottam még..... Én akkor produkáltam a terhesség minden tünetét-csak nyilván tesztet nem csináltam- beleértve a tej elválasztás megindulását is, mikor kiderült, hogy abba kell hagynom a fogamzásgátlót.
kutyafüle
 
 


Na, nálunk nem ment olyan könnyen, mert a szüleim nagyon féltettek, hogy mitől, nem tudom. Pedig nagyon szeretik a páromat. Mi már 2 éve ismertük egymást, mikor ott alhatott nálunk, jó, igaz, 14 voltam, amikor megismertem, szóval, nem csodálom, hogy nem egyből az volt az első, hogy be az ágyba. Aztán mikor először ott aludt, valahogy oda szokott. Először Pesten votlunk teljesen külön. Jó volt! :lol:
Vendég
 


Jajj Zsuzsa!!!
Képzeld, nekünk is annyira tetszett ez az idézet, hogy mi meg a köszönőkártyákra írtuk ezt. :lol: [ihttp://gportal.hu/portal/stella15/image/gallery/1153377373.jpg]

Remélem sikerült beszúrni!! De jó, hogy hasonló az ízlésünk, és más pároknak is ennyire tetszett ez!!! :lol: Biztos hülyének néztek, de ez annyira boldoggá tesz! Most minden apróság amúgy...[/img]
kutyafüle
 
 


Nem sikerült.:(Hogy kell képet beszúrni?
kutyafüle
 
 


hogy hogy kutyafüle?
Vendég
 


Szia Ósio?Hogy hogy "hogy hogy"??? :lol: Na ez most egy jó kérdés volt!
kutyafüle
 
 


Mondjuk én már 18 lettem azon a nyáron, úgyhogy megelőlegeztem magamnak az önállóságát és odaköltöztem :):):)

Kép
encsike87
 
 


Azt írtad, hogy minden apróság annyira boldoggá tesz. Erre kérdeztem, hogy hogy hogy?
Igen, Encsike, erről írtam, hogy én meg még nagyon fiatal voltam, mikor megismerkedtünk. De a szülivel jól elvoltam, és elvagyok, anyósomat nagyon szeretm (egyébként elváltak). Apósommal nagyon rtikán találkozom.
Vendég
 


Én az apósomat nem ismerem, mert a párom 5 éves volt mikor elváltak, és szerintem lassan 20 éve látták egymást utoljára... anyósommal én is jól elvagyok!

Kép
encsike87
 
 


Ja, csak magam alatt vagyok tudod,és ilyenkor az apróságoknak is nagyon örülök. Tudom, hogy hülye vagyok. :oops:
kutyafüle
 
 


Kutyafüle, én is szoktam olyankor mindennek örülni! De fel a fejjel!

Kép
encsike87
 
 


Jé Zsuzsa!Te is szolnoki vagy???Én is.De mi itt is lakunk.Kicsi a világ. Bocsi hogy lassan reagálok mindenre,csak most olvasgatlak Titeket vissza.
kutyafüle
 
 


Nem is értem, miért van az, hogy az egyik nap teljesen jó kedvem van vagy általános, más napokon meg magyarázat nélkül szét tudnék robbanni. És bármit teszek, minden rosszul sül el. Ilyenkor alig várom, hogy este legyek, és kialudhassam magam, mert csak ezzel szokott elmúlni az egész.
Vendég
 


Kutyafüle: Sajna nekem sem szokott képet beszúrnom, úgyhogy én le szoktam menteni és csatolni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kutyafüle: És te merre laktál? Én belváros, egyes póstánál.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kutyfül: Most merre laktok?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ósió: ezzel én is így szoktam lenni.... valamikor már reggel úgy ébredek, hogy bepöccenek... de szerencsére párocskám ismer már és oda bújok hozzá. Aztán hipp hopp, pá rossz kedv :lol: :lol:
De sokszor én is nagyon várom a másnapot, mert semmi sem úagy akar elsülni, mint ahogy elterveztem.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ósio,az én filozófiám szerint is ha egy nap nem akar semmi sem jól alakulni,akkor mihamarabb le kell feküdni,aludni egy nagyot a rossz napra,és a következő biztos jobb lesz.
Ezt másszóval struccpolitikának hívják, de nekem bevált :D
kutyafüle
 
 


Ilyen rosszekedv van nálam is és akkor minden idegesít... ráadásul még bele is kötök másokba :oops:

Kép
encsike87
 
 


Én is ezt szoktam akkor alkalmazni... De párom is mondja olyankor, hogy menjek fürödni és feküdjek le :):)

Kép
encsike87
 
 


Éljes a nyugtató alvás :!: :lol: :!: :lol: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


igen :):) csak sajnos a munkahelyen nem lehet alkalmazni :) mondjuk én akkor sokat aludnék :lol: :lol:

Kép
encsike87
 
 


na az tuti :lol: :lol: :lol: :lol: szoktam is mondani kolléganőmnek, hogy befekszem a pultba alukálni, aztán majd zárásra felébredek :lol: :lol: :lol: ha meg keres valaki, rugjon belém és felébredek :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?