Új privát üzeneted érkezett!

Régen én is úgy voltam az érzéstelenítéssel, hogy úgysem fogok kérni... De ahogy múlnak a hetek, kezdem máshogy látni a dolgokat..
Szerintem ha lesz rá lehetőség, én élni fogok vele
A szüléssel meg úgy vagyok, hogy persze szeretnék természetes úton szülni, de ha mégsem úgy alakul, akkor ez van, a lényeg, hogy a kisfiamnak és nekem sem legyen semmi bajunk.. Nekem inkább a bent töltött 3-4 nap lesz furcsa, születésem óta még sosem feküdtem kórházban (szerencsére), de gondolom úgyis el leszek foglalva a babával..

A vaterán vettem egy ruhacsomagot, nagyon szépséges dolgok vannak benne, és van benne egy supermenes rugi... :D :D meg kell zabálni :D :D :D :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


zsebbi írta:
jeanner írta:Zsebi, EDA, na :D én beteg vagyok, nézzétek el :D


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nincs gond, csak azért, hogy majd ha élesben megy, akkor ne a dokik javítsanak ki :)


Áááááááá, ott úgyis csak üvöltök majd, hogy "nagyon fáj, csináljanak valamit!!!" :D már ha érzéstelenítésre lesz szükség, mert amíg nem érzem szükségét az üvöltésnek, addig nem kérek fájdalomcsillapítót sem :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


sziasztok!

Dodi, Carotta.....a két babaarcú csoda szép kismami!! :-)

Viki: micsoda poci!!!!!!!!

Na és a baba képek!!!!!!!!!!!!Nagyon édesek!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

babakocsik is szuperek!!!!

én ma takarítottam..:-( hulla fáradt vagyok, + ez a hideg front :evil: örülök h hűvös van de Dalma a szokásosnál is aktívabb. Imádkozom hogy 38-39 hétig bent maradjon.

Carotta: apás szüléshez be kell jelentkezni tanfolyamra? azt csak a nőiklinikán a portán lehet?

Elkezdtem előszedni Emma kinőtt ruháit..nosztalgia ..olyan jó volt!!!:-)

KépKép
kaqk
 
 

 
 

.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.11.16 20:13-kor.
Vendég
 


Mentem ma a doktorhoz. Szokás szerint csinált UH-t. Megkérdezte, hogy van-e nálam pendrive, mert akkor menteget le arra képeket. (egy informatikusnál ne lenne pen :roll: :wink: :lol: :lol: :lol: )

Imádom a dokimat :lol: :lol: :lol: :lol:
Benne maximálisan megbízom.

Reni
Gondolok rád... remélhetőleg, hamar "kidobnak" a kórházból!

Vikianya
Már most hatalmas a pocakod! Mekkora lesz 10 hét múlva????? :roll: :roll: :roll: :roll:

Honey
Nagyon jók a képek!

Dodi
Jól nézel ki!

Zsófi
Nyugi.... majd babázunk együtt :lol: :wink:
Átjössz hozzánk, itt már úgyse számít néhány gyerekkel több... :lol: :wink:

Jeanner
Jobbulást!

Zsanka
Jól néz ki az a babakocsi!
Én is valami hasonlót szeretnék... csak rózsaszínben :wink:

Kaqk
Szülésfelkészítő tanfolyamra lehet bejelentkezni... de az nem feltétele az apás szülésnek...
Vendég
 


carotta:Gyönyörűséges :)Szerintem nagyon látszik az arcán,hogy kislány :) Na és ahogy mosolyog :P :lol: Gratu hozzá tuti ő is szépséges lesz :)

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Carotta!

Nagyon édes,gyönyörű kiscsajszi!

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Sziasztok!

Carotta nagyon szép a babátok. A kis pufi pofija már most zabálnivaló.

Lefényképeztem én is a pocakom, az enyém már egyáltalán nem szép, csak nagy :oops:

Kép


Pénteken este mi is megyünk 4d-re kiváncsi leszek, remélem még lehet majd látni a két kis töki manót és nem fogják egymást teljesen kitakarni.

Anita Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
praszlera
Etyek
 
 


Carotta, gyönyörűséges a pici Mira :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


ddia:Írtam neked megkaptad?Bármiben tudok adni tanácsot szívesen megteszem :) Kérdezz nyugodtan.
praszlera:huhú gondolom nem könnyű cipelni már igaz?szép feszes.Nekem a hasfalsérv miatt nem feszesedet ki eddig de már kezd alakulni.
Kaptam hétvégén haskötőt ,tépőzáras.Remélem valamit segít majd .Tényleg aki használt ilyet milyen méretben???Nekem 3 -as van.Nem tudom jó lesz-e.Ugye mivel kaptam nem válogathattam :)
http://szepseg-egeszseg.teszvesz.hu/gyo ... 26165.html

ilyen.

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Praszlera, nagyon formás pocak. Téged szerintem már észre sem vesznek a pocak mögött :) Látszik, hogy csinos maradtál, jó vékony maradt a lábad. Csak így tovább, és drukk a 4D-hez, hogy mindkét kis fickó jól látható legyen :lol: :P

Anyamci, nekem hastartó bugyim van (Anita), az nagyon korrekt, merem ajánlani. Amit kaptál, olyanom még nem volt.

Carotta, tuti fej a dokid, és nagyon előzékeny. Ritka madár az ilyen. Gyönyörű a gyerkőc, gratulálok!

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


carotta: Mira igazi cukorfalat :)

praszlera: olyan csini vagy, csak a pocakod nőtt, igaz? csak mert nekem a csípőm is, de rajtad azt nem láttam.

Zsanka: Jó a babajárgány :D szép színe is van, meg amúgy is tök tuti :)

ddia aranyos vagy hogy gondolsz ránk, hát nem egyszerű, próbálom túlélni a napokat egyedül, de beszélünk minden nap, eljön velem dokihoz, a babát meg egyenesen imádja. Eljön hozzám, én is megyek hozzá..... Ez van! :)

Csak a babára koncentrálok, így el lehet viselni....

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Ativerus, most fedeztem fel, hogy egyidős terhesek vagyunk :oops: :wink:

Szerintem, hogy ilyen jóban vagy apával, az nagyon szuper. Talán egyszer újra egymásra találtok... :wink:

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


zsebbi :)

én már úgy várom azt az időt, hogy ott tartsunk, hogy mindenki azzal a hírrel jön, hogy megszületett a Baba és x kiló x ceni, és minden simán ment és ... stb. :) :) :)

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mabe79 2012.11.19 06:22-kor.
mabe79
 
 


Mabe!

én a rossmanos kismama testápolóval kenegetem.előzőnél is ezt használtam.nincs egy csíkom se :lol:

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Én szerencsés vagyok nem lett soha csík a hasamon és mindig szépen vissza is húzódott.Ez a bőrön is múlik mennyire rugalmas.Unokahúgom tök drága krémmel kente a pociját még is csupa stria lett a hasa.

Családient.hu vonalzók
ddia74
Mór
 
 


Sziasztok!

Carotta: Nagyon édes Mira baba :D :D

Mabe: Én a Dm-es terhességi csíkok elleni olajat használom, de amúgy én is úgy tudom, hogy aki hajlamos rá, annak sajna nem nagyon lehet megelőzni. Remélem azért én sem fogok csíkosodni..

Praszlera: Hatalmas a pocakod :shock: :D És még mekkora lesz a végére :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Sziasztok!

Carotta, nagyon édes a babód! A dokid pedig tényleg ritka jó fej! Én dokimnál nincs uh, így csak a protokoll szerinti kórházi uh-k alkalmával kukkanthatok be a pocakba.

Praszlera: Nem semmi pocak! :shock: :D Biztos elég kényelmetlen lehet már most is vele, na de simán megéri a lakókért. :wink:

Mabe: én a fiamtól megörökölt Johnson's testápolóval kenem (ő kipattogott tőle), hát majd kiderült mit ér. Szerintem semmit, Bencénél is hiába kenegettem mindenféle olajjal, száz csík lett rajta. De legalább nyugtat a tudat, hogy kenem és fini az illata. Ha nem aludnék el magamtól is rögtön, segít a nyugodt elalvásban. 8)

Én olyan nyűgös vagyok ettől az időtől. Ti hogy viselitek?
6-kor kelt a kis örökmozgónk, fél 12-kor dőlt ki, gondoltam én is alszok egy jót, erre mire bealudtam volna, ő már kint álldogált fölöttem egy szűk óra elteltével. Kissé morci lettem. :twisted:
Játszótérre sem tudunk menni, esik az eső...hosszú délután lesz. :?

rony84
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Carotta:
31év. Nemüket nem tudjuk.
kicsi lányod nagyon édes!!

Szépek a pocakok, az uh képek meg minden kép:))
utolsó oldalon kapcsolódom vissza.

praszlera:
Micsoda pocak:)) pont én mondom az enyém se semmi..Igazi fús pocakod van.
Haskötőt én is tervezek majd venni, hátha használ. A múlt héten vettem hastartó övet(Anita), mert már olyan nehéz a hasam:( Örülök, hogy megvettem nagyon jó!!
Nekem vannak csíkjaim.A lányomnál kenegettem akkor is kijöttek,most csak néha kenem eddig újak nem jelentek meg.

A múlt héten a szüleimnél voltam, ezért nem jelentkeztem. Jó volt, de most már jobb itthon:)

Voltam 15-én uh-on (akkor voltam 27. hétben)minden rendben van. Szép nagyok:) A magzat II.medencevégű fekvésben azaz csücsül :)) 1010gr
B magzat harántfekvésben a köldököm felett. Neki kényelmes nekem kevésbe:)) 1128gr

Ma éjszaka 1 órakor arra ébredtem, hogy görcsöl a hasam:(( Jól megijedtem, mert már megint egyedül vagyok itthon. Pontosabban a lányommal kettesben Apa megint elrepült. Vettem be Mg B6-ot és ültem a kanapén és vártam. Szerencsére elmúlott.
Ezért én ma elkezdtem pakolni a kórházi cuccomat, minden eshetőségre felkészülve.... Beparáztam az éjszaka rendesen.... ÁÁÁÁÁ
Még jó, hogy holnap megyek dokihoz, remélem minden okés lesz.

Akinek sulis gyerkőce van mikorra időzíti a beszerzendő dolgok megvásárlását??? Hogy minden meglegyen. Én úgy gondoltam holnap doki után beszerzünk amit csak tudunk biztos ami biztos alapon.

Ja és készen van a babaszoba!!! :))) Babaruhák száradnak.

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Szia Évi :)
Ilyen éjjeli görcseim nekem mindig vannak sőt!!!Lányok ez mi lehet a nyákdugó? Szombaton picit véres majd rózsaszínes barnás nyúlós izé volt a wc-papíron pisilés után.Tegnap este is kiesett :shock: kétszer valami hasonló mint szombaton olyan (jaj ezer bocsiiiii :oops: )takony féle és a színe fehéres volt.Ez mind akkor volt mikor kicsit éreztem a pocakomat,hogy görcsölgat.Nekem annó Viviel elment a nyákdugóm de az egybe a magzatvízzel együtt és az akkor rózsaszínes volt .Olvastam olyat,hogy akár többször is távozott kisebb mennyiségben és akár hetekkel a szülés előtt.Szerintetek?????

A sulis dolgok:hát én a füzeteket cerkákat azt megveszem hónap elején majd szerintem de még az is lehet,hogy várok a szülőiig és majd egyben mindent.Nálunk a suliban az a szokás,hogy az alsósok kapnak egy csomagot első nap ingyen mindennel amire szükség lesz.Több füzet,grafit,papírok stb...nekem tavaly csak színes ceruzát kellett venni meg vonalzót és mérőszalagot. Festéket zsírkrétát gyurmát ilyeneket nem kérnek mert tavalyról akinek maradt annyi azt a tanárnő nem küldte haza.Táska tolltartó tavalyi az még bőven jó lesz :)

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Praszlera, aztaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :shock: jó nagy pocak!!!! de tényleg nagyon csinos vagy :D

Én nem kenem a hasam semmivel, javasoltak valami DM-es krémet 6-7000ért, de nem feccoltam bele, végül is 0 csík, amí van, az tini kori... az ismerőseim közül, aki megvette, annak a fele szakadt, a fele nem... :?

Amúgy ami nagyon jó, ha nem akartok vagyonokat kidobni, az a patikai babafürdető kenőcs. Én azt használom, amikor nagyon viszketek, működik!!! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Anyamci, nekem ez nagyon úgy tűnik mint a nyákdugó, de olyan korai még. :shock: Persze én is olvastam, hogy távozhat előbb, de ennyivel? Dokid nem kérdezed meg, hogy megnyugodj?
Nekem csak a kórházban távozott, pedig itthon durrant a burok és kezdett folyni a víz is.

Úgy néz ki hétvégén mi is benevezünk 4D uh-ra. Remélem jól sikerül majd, Pestre megyünk a Hepinethez, mert a köldökvér szerződést is ott akarjuk intézni. (A Krio-nál hétvégén csak ügyelet van, ezért kerestünk Krio pontot)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rony84 2011.07.26 19:31-kor.

rony84
Salgótarján
 
 


Halihó:

anyamci: azért a dokidnál kérdezz rá!!!!

Ebben az esős időben+ idegesség..a gyerek egész nap iszonyat mozog.. fájdalmasan néha, meg este nekem is fájt picit lent a hasam.:-(

péntek reggel mi is megyünk 4D re.:-)

én sima estápolóval kenegetem, nekem a köldököm felett van pici csík, az ott nagyon feszült...remélem NEM reped meg máshol!!! Emmával nem volt egy csík sem..:-)

pizzát sütni :arrow:

KépKép
kaqk
 
 


sziasztok.
Carotta nagyon szép a babod...de tényleg.

Ativerus,hatalmas pocod,van,de nagyon szép formás.

Anyamci,hát lehet hogy amit tapasztaltál ill. távozott belöled a nyákdugo lehetett.Kérdez rá azért a dokidtol.

Csajok.én ma voltam dokinál.Ricsi baba méretei jok,tökéletesek.Fejjel lefelé van már,és leis van szállva már.Sztem nem huzzuk ki okt.1-ig.Ma összekészitem a korházi cuccokat.
Napok ota keményedik a pocom,de ma mégtöbbet.Elég eröteljes idönként.Doki azt sem hagyta hogy lebeszéljük a szülés árát,azt mondta majd ha visszajön szabirol.Szoval most fogadott doki nélkül vagyok.

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Igen igen meg fgom kérdezni.De szombaton be is mentünk a korházba de mondta az ügyeletes,hogy nem lát bajt. A dokim szabin majd csak a 33.héten tudok menni hozzá amúgy is.Telcsin nem zavarnám a szabiján :?
rony:Az a helyzet,hogy nagyon sokat vannak jóslóim már elég rég.Hát nem is tudom talán 24-26 hetesen kezdődött.A hasam meg görcsöl rendesen és az időt nem bírom.Se ezt (pedig ez most jól esik nekem de a pocimnak nem)se a meleget.Akkor is tudok rendesen görcsölni.Volt,hogy rendesen 20 percenként voltak jóslóim.Erről írtam is itt akkor.Valahogy én azt érzem sajna,hogy nagyon nem huzzuk ki a végéig.Nekem az a 38-39.hét között valamikor.Még nem pontosított a dokim.Pedig szeretném ha min. a 38.at elérnénk.
Abban meg bízom,hogy most csal a megérzés(eddig am.minden bejött a terhességemmel amit éreztem.)Még a dokim is mondta h csak picit húzzuk ki.Lehet ő is sejt valamit csak nem akar riogatni?!.Na ez eddig eszembe se jutott.
Mi csütörtökön megyünk 4d.-re remélem apa rá fog érni és nem kell tolni a dolgot.
Csajok akiknek van már gyerkőc:Ti nem vagytok ingerlékenyebbek és nyűgösek?Én most nagyon.Éjjel meg nem alszok semmit szinte sak éjfélig max 1-ig és hajnal 5-6 mire elalszok.Ez volt az első 3 hónapban is .

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Így már értem Anyamci. Akkor ez nem egy nyugodt várandósság neked... :( Ennyi görcsölés meg jósló már biztos rám hozta volna a frászt, de ha a kórházban azt mondták minden oké, akkor biztos úgy is van. Igen, a 38. hetet jó lenne megcélozni, akkor már elég érett a kis tüdeje, hogy világra jöjjön.
Doki zavarásával én is így vagyok (enyém is pont szabin) de ha gondom lenne, lehet hogy felhívnám, hisz ezért (is) fizetek neki, a szülés elvileg ingyen van, a rendelkezésre állást kell megfizetni. Ha olyan elfoglaltsága van vagy nyaral, lehet, hogy ki is van kapcsolva, ha meg nincs, akkor benne van a pakliban neki, hogy hívhatják. :wink:

Én jól tudok (tudnék) aludni éjszaka, mégis elég nyűgös vagyok nappal, de biztos az idő is teszi. Kevesebbet vagyunk kint, a kisfiam is rakoncátlanabb és így én is türelmetlenebb, főleg ha sokszor ébred éjjel és nem pihenem ki magam.
Nem is tudom, Te hogy bírod ilyen kevés alvással? :shock: Én már kidőltem volna.

rony84
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Anyamci! Nem akarok vészmadárkodni, de szerintem be kellene menned megint megnézetni, minden rendben van-e.
Még nagyon korai lenne, ha elmenne a nyákdugó...
Ha netalán probléma van, inkább fektessenek be, és vigyázzanak ott Rátok, mint ilyen korán megszülessen Milán!

Én 9 hetesen voltam benn vérzés miatt pár napot kórházban, egy olyan lány volt a szobatársam, aki már a 34. héten járt, és pár napig benn tartották, kapott magnéziuminfúziót, és sikerült kihúznia igy a 38. hétig.
Mégegyszer bocsi, nem akarok negatívkodni, csak én ilyen parás vagyok.. :oops:

Köszönöm a tippeket a terhességi csíkokkal kapcsolatban, akkor megpróbálom majd a terhességi csíkok elleni krémet, ha nem túl drága, egyébként meg bízom benne, hogy anyukámnak nem volt, hátha nekem sem marad.
mabe79
 
 


rony:Nagyon nagyon nehezen!!!!!!!Napközben alig élek most.Reggel mikor kelnek a csajok kb.8 akkor tudnék a legjobban aludni de enni kell adni nekik,vásárolni menni stb...sajna apa rengeteget dolgozik éjjel meg van h nappal is és egész nap nincs itthon,de ha igen mindig segít.Főzni is szokott ki is takarít.De ez most egyre ritkább.Olyan a munkája,hogy most nyáron megy nagyon a meló.Viszont majd ha meglesz a babus akkor többet tud itthon lenni.
Volt olyan most egyik nap,hogy már majdnem sírtam olyan fáradt volam és tudtam,hogy még ki kell takaryóítani teregetni stb...A férjem moindig mondja,hogy ne takarítsak már állandóan(én minden nap takarítok kicsit mániám...)de nem tudom megállni.Viszont tegnap már nem csináltam semmit,sőt ha ciki ha nem még a ,mi ágyunkat se csináltam meg és egész nap hevertem főzés után :oops: kicsit szégyeltem magam de jól esett :P Ma már nem bírtam ki :lol: Most 1-2 nap szüneteket fogok tartani..mert mindig akkor van valami ha nagyon elfáradok.Most főzni is csak gyors kajákat csinálok amikor apa nincs itthon segíteni.Báááár Vivim tegnap nagyon ügyi volt.Bepanírozta a husit,kerfiolt,patiszont.Dorcsi csinálta velem a levest .El voltam kényeztetve 8) :lol:

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


anyamci!Ez tuti a nyákdugó főleg,hogy mondod a görcsöket meg amit az állagáról írtál.Szerintem hagyd a francba a takarítást.Mondom én okosan.Én is "keménykedek"nyilal is az ágyékomnál.Most is feszít lent pedig ülök.Sajnos én is rosszul viselem a rumlit magam körül.Pedig akad én meg kevés vagyok 8 kéz ellen :evil:

Családient.hu vonalzók
ddia74
Mór
 
 


Lehet rosszul emlékszem de ez nem jelenti,hogy megszülsz 1-2 nap múlva törvényszerűen.Viszont nagyobb a fertőzés veszély.Javítsatok ha butaságot mondok!!!!
ddia74
Mór
 
 


jaj, anyamci, remélem nem a nyákdugó :roll: :roll: nehogy megszülj nekem idő előtt :(

de ha az is volt, minnél előbb beszélj valami dokival!!! Én azt olvastam. hogy hetekkel előbb is távozhat, de még nagyon korai lenne. Lehet, hogy nem is az volt, az lenne a legjobb :)

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Anyamci, amikor nekem a múltkor elfolyt a nyákdugó, az átlátszó volt és annyi, mintha bepipiltem volna... utána barnáztam... de az egy 7 hetes terhesség volt, így passz... remélem nem!!! fehér sok szmötyi nekem is van egy ideje, ilyen nyúlós, de az nem a dugóm, a doki mondta, hogy még megvan :)

ddia, ettől nem megy fel a fertőzés, csak ha nyílik is a méhszáj, akkor felmehetnek a dolgok... de én ismerek olyat, aki 27. héten kinyílt, 2 hét kórház, aztán ésszel persze, de maradhatott otthon, és a kislánya 40+2nél született makk egészségesen... :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ja, meg még annyi, hogy írtam Reninek, jó a cukra, ha minden jól megy, holnap jöhetnek haza :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Az van csajok,hogy nekem többször jött kisebb valami :shock: Először szombaton az véresebb volt az első zuhanyzás közben de tényleg nagyon pici.Aztán még délután barnás nyúlós valami kicsit hááát nem is tudom olyan körömnyi talán de az egybe volt és mikor törölgettem(bocsi,bocsi h így kiírom de máshogy nem tudom :oops: )akkor rózsaszínes nyálka volt.Na akkor mentem be az ügyeletre de nem mondtak semmit.Jah csak ,hogy az 1 hetes vérzés maradéka esetleg(na de 1 hét után????élénk piros???aztán barnás???hát nem tudom nem értek hozzá.Zárva is voltam. Doki mondta nincs semmi teendőm.Vasárnap semmi,sőt tök jól voltam.Hétfőn ismét görcsölgettem és szintén mikor zuhanyoztam láttam fehéres valamit az is kicsi volt.Aztán mikor törölköztem na akkor volt egy hüvelyk új körömnyi fehér csomós nyúlós valami.Meg utána ugyan ez csak kevesebb.Tehát összességében nem sok valami volt ez.Remélem érthetően írtam le a dolgokat :oops: :lol: Nem tudom,hogy a nyákdugó MEKKORA vagy milyen??!!Nekem anno mint írtam vízzel jött és nem is figyeltem. Most ismét csak forgolódtam és fájt a pocim de nem rendszeresen hanem egybefüggően viszont a derekem majd leszakadt és ami eddig nem volt a combom tövénél a hajlatba fáj. :shock: Nah ilyen pl soha de soha nem volt.
Apa azt mondta ne nézegessem a neten mert csak paráztatom magam.Így most titeket foglak zaklatni ha nem baj?! Amúgy minden rendben.

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Ma eddig kétszer írtam, de mind2 eltűnt az éterben :evil: :evil: :evil: ezért csak gyorsan.

Anyamci: Miért nem hívod fel a dokid asszisztensét? Nekem vele kell beszélnem ha az orvosom szabin van és ő elirányít a megfelelő emberhez, akiben a dokim is megbízik, mert őt hiába hívnám telefonon a szabija alatt, távgyógyítani nem tud :wink:

És szerintem hagyd a takarítást és a főzést. A szervezeted elég egyértelmű jeleket küld, hogy túl van terhelve. Próbálj meg rendelni kaját, a takarítást meg hagyd a párodra, majd ha ráér megcsinálja. Porcicától nem lesz semmi bajod, de a megerőltetéstől lehet.
És ne haragudj, hogy így belpofázok de segíteni szeretnék. :oops:
Vendég
 


Anita:Dehogy haragszok,nagyon kdves vagy.Viszont háh miért lenne szerencsém?!!A dokim asszisztense a felesége :cry: Am.ki vvan kapcsolva de előre szolt,hogy szabin lesz.Szombaton még el tudtam érni ő mondta,hogy menjek be az ügyeletre és ha van valami még akkor hívjam fel az nap.
Most pihizek éppen jól vagyok nincs görcs se semmi csak álmos vagyok.

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok!

A pocakom hatalmas és tényleg már alig látszom mögötte. Ahogy irtátok is tényleg nem hiztam derékra, csak combra és fenékre valamennyit, + a melleim nőttek jó nagyra. Hastartón már én is gondolkodtam lehet, hogy könnyebb lenne.

Anyamci tényleg pihenj sokat, bár én is csak mondom de nem tudom betartani. De ahogy leirtad én is a héten tiszta ingerült vagyok, semmi sem jó és úgy nem is érzem jól magam. Ma éreztem volt először az, hogy szó szerint alig birok felállni stb, és egyáltalán nem tudok kimenni a Noellal motorozni stb. De nagyon aranyos volt, mert megértette és elég jól elfogadja, hogy inkább bent játszunk. Haskeményedésem néha van, de szerintem még a normál határon belül.
Készülődés, babaruhák kimosva, kivasalva, már csak szekrény kell, de arra valószinű, hogy csak szeptemberben lesz keret. Szoba kifestve, még egy kis festék kaparás van. Függöny megrendelve és még ki kell majd dekorálni. Valamint még egy kiságyat beszerezni és összerakni őket. Meg még egy csomó apróságot venni majd, pelenka stb. A kórházi motyóhoz is kell még egy-két cucc.

Ahogy jön a hétvége mindenki tele leszünk 4d-s képekkel kiváncsi leszek kinek mit mutat meg majd magából a babája.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
praszlera
Etyek
 
 


Most visszaolvasva egy-két helyen elég magyartalanul fogalmaztam bocsi :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
praszlera
Etyek
 
 


Sziasztok,

Anyamci, nagyon vigyázz magadra, jaaj mindig úgy izgulok mindegyikőtökért mikor ilyeneket írtok.... :oops: :oops: :oops:

Csajok, én teljesen tanácstalan vagyok, hogy mit kell bevinni a kórházba, szerencsére 10 éves korom óta nem kellett mennem, és hát ugye akkor sem szülni készültem, szóval ha valaki esetleg tudna nekem írni egy listát, hogy mit célszerű vinni, vagy mik a praktikus dolgok, olyan hálás lennék!!!! :) :oops:

Gyönyörűek a pocakok!!!!!! :) Olyan szépek vagytok mindannyian!!! :)

Jó pihit délutánra!! :)

Jaaaa és a múltkor voltunk dokinál, egyetlen képet sikerült csinálni a kis punisról, az is persze csak a lábáról meg a popsijáról, szóval semmi lényeges nem látszik rajta de gondoltam megmutatom :)

Kép Alma

KépKép
buuni
Budapest
 
 


Buuni, ez egy Margitos lista, de szerintem ez kórháza válogatja...

Hasznos tudnivalók

A legszükségesebb felszerelés a kórházi tartózkodás alatt az anyáknak:

• 2-3 elöl gombolós hálóing
• 2-3 szoptatós melltartó (melltartó betét)
• bugyik, zoknik
• papucs (2 pár) külön a zuhanyozáshoz
• köntös
• 2 normál törölköző
• kéztörlő, mell és gátápoláshoz
• szappan, tusfürdő, testápoló, dezodor, fogkrém, fogkefe
• papírzsebkendő, WC papír, szalvéta
• betétek

Szűlőszobába ajánlott:

• iratok: terhesgondozási könyv,TAJ kártya, leletek (terhességgel összefüggő)
• házassági anyakönyvi kivonat másolata (3 hónapnál nem régebbi)
• apasági nyilatkozat
• személyi igazolvány és lakcím kártya
• párna
• szőlőcukor, ásványvíz, háztartási keksz, citrom, szájvíz
• apának papucs

Az újszülött ruházata hazamenetelkor (ezeket elég hazaadás napján behozni)

• babahordozó
• 2 db textilpelenka
• pelenka
• body
• rugdalódzó
• sapka
• évszaktól függően: vastag kabát, vastag sapka, takaró, bundazsák

Remélem, tudtam segíteni :) érdemes rákérdezni, hogy a babának mennyi pelus jut egy nap, ha úgy van, kell-e bevinni, lehet-e stb, mellszívóra rákérdezni, engedik-e használni, adnak-e, vigyél-e be, babaruhát kérnek-e, de amúgy nagyjából ennyi :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Köszi Jeanner, gyorsan le is mentettem!!! :)
Megyek és szundikálok egyet erre a nagy izgalomra! :)

KépKép
buuni
Budapest
 
 


Kórházi csomaghoz: nekem nagyon bejött az első pár napban az eldobhatós bugyi, nagyon szuper találmány mindenkinek ajánlom. Valamint a betétnél a tena betét, sokkal kényelmesebb, mint bármilyen tipusú vastag betét, legalábbis nekem az volt.
Jah és még egy, én vittem magammal egy kis strandtáskát, hogy zuhanyozásnál ne kelljen a cuccomat sehova letenni, vagy felakasztani, akármennyire is tiszta a kórház.
+ Domestos kendő

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
praszlera
Etyek
 
 


Sziasztok!

Császár... most találtam egy érdekes cikket... ezt még nem is hallottam... :roll:
http://www.betegszoba.hu/cikkek/baba_ma ... es_eseten/

Mivel nálunk nem lesz apás szülés, anyukámat meg inkább nem szeretném ha ott lenne (nagyon aggódna értem :oops: ), azon gondolkozom, hogy egy dúlával fogok szülni...
Van valakinek tapasztalata?

Klasszak a babakocsik... én még nem tudom, hogy milyent is szeretnék... :oops:

Carotta
Nagyon jók a képek! Mira csodás :lol: :lol: :lol: :lol:
Majd Noel megy hozzátok udvarolni! :wink:

Preszlera
Hatalmas a pocid :roll: :lol:
De 2 lakóval mit is várjon az ember? :wink:

Mabe
Én csak sima testápolóval kenem magam...

Görcsökkel, keményedésekkel vigyázzatok! Pihenni kell!
Vendég
 


Sziasztok

Csak szólok, hogy itthon vagyok. A lényeg,hogy jól vagyunk. A cukrom is helyreállt. Holnap jövök és részletesen beszámolok.Legalábbis ha akarjátok :lol: :oops:

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Benirreni!Akarjuk!!!Mesélj!

Ti már a kórházon gondolkodtok mi legyen össze készítve?
Az olyan jó amikor készíti az ember össze a babának való dolgokat.
Én ezt még halogatom kicsit :oops:
Most a táborba készítettem két gyerekemnek össze pakkot.
Édes kette a Dézivel itthon.Viszont már most hiányoznak.

Családient.hu vonalzók
ddia74
Mór
 
 


anyamci tényleg pihenj sokat!!!!!!

benireni persze, hogy akarjuk hogy mesélj, mindannyian kiváncsiak vagyunk rá!!!

pocakkrém: nekem dm-es van, direkt kismamáknak masszázskrém. Volt egy felmérés, tv-ben volt valami műsor és ott teszteltek többfajta krémet kimondottan pocakra, és a kakaóvajas volt a nyerő. A dm-es is az, nagy tubus, rózsaszín kupakkal, asszem 8-900 forint.

hónap elején vesszük meg a kiságyat :) úgy várom. Nálam ugye nem lesz gyerekszoba sajna. Egy szobában leszek a kis Hannámmal :) jövő hónapban kapom meg a kisruhákat, meg mindenféle babaholmit a barinőmtől. Már azt is úgy válogatnám....

Kiváltottam én is a felicitas csomagot, van benne pár jó dolog. A kiscumi a kedvencem :) Vannak benne még újságok, pelusminta, popsikrém, fogkrém, tea minták, kiskanál, zárható bébipohár... stb.

Voltam tegnap uh-n minden rendben a pindurral, megint ivott a magzatvízből, mozgott a kis szája. Megzabálom. ÉÉééééés már 1430g a súlya. Kis pufi





:D

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


ativerus írta:zsebbi :)

én már úgy várom azt az időt, hogy ott tartsunk, hogy mindenki azzal a hírrel jön, hogy megszületett a Baba és x kiló x ceni, és minden simán ment és ... stb. :) :) :)


Szeptembertől már lehet izgulni szerintem :lol: :wink:

Benireni, várom a beszámolót :) Örülök, hogy jól vagy! Kitartás a diétához!

Isophie, én nem hiszem, amit a császárról írtak. Nálunk az egész család rendben van, pedig mind én, mind a férjem császárral születtünk, és semmire sem vagyunk allergiásak, a gyerekeink sem. Ellenben egy baráti házaspár mindhárom gyereke szinte mindenre allergiás, pedig simán születtek... ez valahol már civilizációs betegség, meg a sok fertőtlenítés meg minden.
Persze, mindig kitalálnak valamit a kutatók :)

Pocakkrémezés. Nekem gáz a bőröm, a Milupa bevált - semmi csík nem lett a hasamon egyik srácomnál sem -, meg a DM-es terhességi csíkok elleni krém is jó volt eddig. Bár jelenleg Alverde van itthon utóbbi helyett, mert le volt fogyva a bolt, és bár ez kicsit drágább, de nekem jobban bejön az illata. Azért azt se felejtsük el, hogy fiatalabb korban rugalmasabb a bőr, mint mondjuk negyvenhez közelebb - legalábbis általában. Tehát van ilyen tényezője is a történetnek. Valamint érdemes belsőleg is megtámogatni a szervezetet vitaminokkal is. Én napi 2-4 alkalommal krémez(t)em a hasam, eddig okés, de nem jelenti azt, hogy most is megúszom, csak remélem. Persze ha ikrekkel lennék terhes, szerintem már repedtem volna, az azért húzós lehet.

Kórházi csomagot a 34. héten fogom összerakni, meg a babaruhákat és babaszobát is, addig csak kerülgetném. Bízom benne, hogy a 38. hét lesz a mi hetünk.

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Sziasztok!

Mindjárt olvasok is, csak hoztam pár képet/hírt :wink: .
Megkötöttük ma az őssejt-szerződést, nálunk a táska, ezzel már nem lesz gond :wink: . Aztán voltunk 4D-n, láttuk a törpöt, hát én megzabáltam, olyan édi volt :oops: :lol: . Nagyokat nyelt, meg öltögette a nyelvét :P :lol: . 1611 gramm, és kezd növekedni, ahogy vártuk, mert eddig mindig 1-2 nappal kisebbnek mérték, ma meg már 4 nappal előbbre hozta a gép a szülést :twisted: :lol: . Azt mondta a doki, hogy a 30. héttől "kezd szétválni az olló", addig a 2500, meg a 4500 grammosan születő baba is közel egy méretű. Azt mondta, szte tuti nem lesz kisebb, mint Botond, amit amúgy nem bánok a baba szempontjából, mert tök jó masszív baba volt, könnyű volt vele bánni, és erős is volt, hamar csinált mindent, viszont megint számíthatok egy bazi nehéz véghajrára :twisted: :lol: .
Ja, és az 5 napos konyhasuvickolás/lomtalanítás megtette hatását: átfordult fejvégűbe (amúgy ma fordult meg, egyértelműen éreztem, és mutattam is apának, mert egyszer keményedtem, mikor épp keresztben volt, és azt hittem összepisilem magam, úgy feszített :S ) :wink: . Bár az előző infó fényében, asszem lényegét is vesztette :roll: :lol: :lol: .
Íme a kicsi fiam (ő sem sovány, na :oops: :lol: :lol: ):

http://kepfeltoltes.hu/view/110727/2006 ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/110727/2006 ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/110727/2006 ... es.hu_.jpg
Bocsi, de ezen a gépen nem tudok kicsinyíteni :oops: :? .

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Sziasztok!

Aranyosak a babák:)))
Anyamci, mentek végül ma 4d-re? Remélem minden ok Veletek!

Mi hétfőn voltunk, kicsit több a magzatvíz, de szerencsére nem ijesztgettek semmivel. Botond is befordult, és már 1900 g. Előre láthatólag nagy baba lesz, 4 kg körül.

csatolok én is egy képet az óriásbaby-nkről:) Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
szilda5
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: