Új privát üzeneted érkezett!

Reni,most nézem a vonalzódat... te nem egy héttel utánam jártál régebben????
Lehet egyszerre fogunk szülni :D Jó lenne ismerős "arcot" látni majd. A szülésznőt Etának hívják. A vezetéknevét nem tudom,fel van írva,ha kell.
Vendég
 


Elolvastam és hát eléggé gyanus,de azért remélem még nem szülünk!!!Bár párom bíztat,hogy akkor se lenne baj,ha szülnék a jövőhéten de hát nem lenne jó,mert akkor kora baba lessz :cry: Keményedésem is van reggeltől :cry: Megyek lepihenek hátha elmúlik.

Ma még benézek.

Kép
Kép
reni_24
 
 


beagle:De igen csak a 32.heti UH-n kiderűlt,hogy már 33.hétben vagyunk ami engem nem lepett meg.Mert a dokim megvan győződve róla,hogy neki van igaza és azt mondta,hogy az UH az semmi.De nekem a Genesisben is azt mondták,hogy 29.hetes vagyok a dokim meg azt,hogy 28.És azért 4 UH eredmény csak nem hazudik.És mindegyik szerint most vagyok 35.hetes.Hál istennek az arcom nekem nincs eltorzulva.Bár anyumnak se volt.Hát igen jó lenne,ha ismerőssel szülhetnék :D Remélem kibírja addig babó.Bár egyre jobban úgynézki,hogy nem na de majd kiderűl.Én bizakodom.Tudom furi kérdés,de mennyiért szüleszt?Mert szivem szerint én is fogadnék,de amilyen árakat hallottam hát elment tőle a kedvem.

Kép
Kép
reni_24
 
 

 
 

Na mostmár tényleg lepihenek egy kicsikét.És próbálok nyugodt lenni.

Este benézek.

Addig is vigyázzatok magatokra!!!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Beagle
de igen! nekem az alsó ajkam van bedagadva érzem is,meg látni is :shock: és a szemem ugy néz ki mintha beesett volna,de gondolom ez azért látszik ílyennek,mert hát a hízástól az arcom is pufók lett :roll:

viszont első 2-nél rendesen bedagat az arcom és el is torzult :?
Abból kiindulva ahogy most elnézem az arcomat,még kibirunk 1 hetet szerintem :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Hééé-hééé, ti csak ne szüljetek! Jó?

MOST ÉN JÖNNÉK!!!!! :roll: Amég én nem válok ketté, addig itt senki nem fog szülni! Oksi???????

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Lkata
Én előre engedlek ám :lol: :lol: :lol:
Nekem még amugy is ki kéne bírnom 1 hetet legalább egyben :wink:
Ugyhogy hajrá! Én szorítok neked nagyon!++++++++++

Neked nincs véletlen hasmenés,hányás,mint nekünk?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Anyóssal a helyzet változatlan.. Párom szerint albiba nem tudunk menni, nincs rá pénz és itt kell maradjunk. Király.

Más: Voltunk ma orvosnál, Noli cicám jól van még mindig iszonyatosan növeszti a fejét. A combja és a hasa a korának megfelelő kb. 29 hetes, a feje meg 32 hetes. :(

BPD: 80,
FL: 56,
AC: 241.

Súlya kb. 1500 gram
Hossz kb. 40 cm

Méhszájammal a helyzet változatlan hálisatennek és mivel most csökkentek a panaszaim legközelebb csak 4 hét múlva kell menni. Utána meg már NST.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida...ne izgasd magad azon hogy nagy a feje!
A Norbinak is a 33.hétig mindíg nagyobb volt a feje pár héttel, de mostanra a többi része utolérte!
Most már az egész gyerek baromi nagy! :wink: :roll:

Telihold lesz! Aztán fogyni fog. Az nem indítja be a szülést????

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata, halleluja.. Császáros lehet ha túlnövi a 10 centit a maxot amire ki tudok majd tágulni. Hát már most 8... Neked hány centi most a BPD? Ill Norbinak.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

l.kata:Én is szivesen előre engedlek :D Drukkolok,hogy a front beindítsa a szülést!!!!

Hát csajok nem tudom mi meddig leszünk még egyben,mert hajnal fél3-tól fenn vagyok és kb.fél5-5ig kb.10 percenként iszonyatosan keményedtem és a derekam is majd le szakadt :cry: Meg az egész alsó részem.Eléggé fájt :cry: Most megyek a dokihoz és megemlítem ezt neki,hogy vajon ez mitől lehet.Kíváncsi vagyok mit mond,mert ezek nem jósló fájások voltak :cry:

Majd megírom mit mondott.
Addig is vigyázzatok magatokra!!!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni, drukkolok. Maradjatok még egyben!

Én most vagyok a 30. hétben és tegnap az orvosom azt mondta ha még 6 hetet kihúzunk egyben akkor már nem lehet baj.. :roll:

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


sziasztok

nekem is borzalmas éjszakám volt és a baba is lejjebb mennt , érzem lejjebb a fejét :shock:
pedig állítólag többedik terhességnél csak a szülés elött közvetlenül szokott beilleszkedni :?
én ma megyek NST-re, majd jövök a hírekkel
dokihoz én csak holnap este megyek, hát már nagyon kíváncsi vagyok mit mondd ha megvizsgál holnap :?
ja, és ma már 3-szor is voltam nagy wc-én és egész éjjel mozogtak,meg morogtak a beleim folyamatosan :?
És tegnap este megint volt hányingerem,csak most szerencsére nem rókáztam............



Reni
Tarts még ki egy kicsit!!!!!! gyere majd te is a hírekkel hogy mi van veletek!!!!!!


És ma telihold is van , ami állítólag sok kisbabát kicsalogat!!!!!
lehet h van benne valami, nem tudom,de nekem anno a lányom is teliholdkor született :roll:

Bocs h most nem reagálok,de rohannom kell a buszhoz!

Legyetek jók!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa, várjuk a híreket! :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Voltam NST-én. Szívhang rendben van.
Fájásokat nem éreztem,de mutatott 40-60-ast a gép.
Kezdetnek nem is rossz :roll: Holnap este megmutatom a dokimnak is amikor megyek hozzá.

Híreket hoztam Lovaszkatáról!
Be kell feküdnie a kórházba,nem lett jó az NST-je valami olyat írt,h nem volt elég tüskés és többször leesett a baba szívhagja 100 alá :(
Még nem tudja mi lessz velük :( Gondolom írni fog,amint megtud valamit


Reni
Veled mi van? Mondott valamit a doki?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Lovászkatának nagyon drukkolok, remélem minden rendben lesz. Ő már 39.hétben járt, ha jól emlékszem?! Biztos nem lesz baj, majd babával jön haza :D
Vendég
 


Reni, hu remélem ezek csak jóslófájások, ésmég 2hétig kitartasz.
Azonnal írj, hogy mit mondott a doki.

Én sem aludtam vmi jól, meg olyan furán vagyok, de betudtam a teliholdnak, meg hogy jön valami front.

Elkezdtem érezni a derekamban valami furát, de egyáltalán nemrendszeres, és nem is fáj kimondottan,csak valami más..
gondolom az én testem is készül a nagy feladatra.

Kata: Hol vagy, mi van veled???
Vendég
 


Lovaszkata kitartás már nincs sok hátra, remélem minden rendben lesz.

Képzeljétek a decemberi topikban megszülettek az első topikbabák! :D A hírt már fel is dobtam a kismami.net oldalra.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Lovaszkata:Biztos minden rendben lessz.Szurkolok neked nagyon!!!

Ancsa:Akkor lehet nemsokára kibújik a kiscsaj? :shock: Hát voltam dokinál és elmondtam neki,hogy mi volt.Erre csak annyit mondott,hogy ilyenkor már előfordul az ilyesmi persze végig se hallgatott :shock: Így úgy vagyok vele,hogy ha ki akar bújni a kis drágám akkor nem tudok ellene mit tenni.De azért még kikéne tartani kb.2hétig.Azóta is vannak keményedéseim,de rendszertelenek.És képzeld amikor állok a hasam aljánál egy ponton nagyon csípked vagy mit csinál :shock: De,ha leülök akkor nem érzem.Ma is eléggé hányingerem volt. :cry: És képzeld megérkezett a kenet eredménye és streptococcus agalactiae (B-CS)-m van :cry: Kaptam rá antibiotikumot és a szülésnél is kapni fogom :cry: Persze a dokim azt mondta,hogy ezt nem lehet kiírtani :cry: De jó,hogy megcsináltattam,mert így legalább nem lessz veszélyben a baba.Én még a fronttól is tartok,mert az is beindíthatja a szülést :cry:

Aida:Köszi a drukkot.Remélem,hogy egyben maradunk még egy darabig.

beagle:Hát nem jósló volt szerintem,mert eléggé fájt és nem mensi görcs szerű volt hanem keményedés ami még derékfájdalommal és alhasi fájdalommal járt. :cry: De hál istennek elmúlt.Remélem egy darabig nem tér vissza.Bizti,hogy készűl a feladatra :)

Kép
Kép
reni_24
 
 


És azt se tudom,hogy micsoda ami van nekem próbáltam rákeresni,de nem találtam róla semmit :cry:

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok lányok!

Velem minden rendben csak anyánál voltam meg orvosnál és este már fáradt voltam irni.Voltam orvosnál minden rendben 2 hét mulva kell mennem CTGre.

Reni: maradj még egyben.

L.Kata: drukkolunk,hogy minden rendben legyen.

Most megyek mert fáradt vagyok,de majd irok.
Mindenki vigyázzon magára

Jó éjszakát

000kata
 
 


Reni: Kicsit én is megijedtem,mert nekem csak jövőhéten vesznek kenetet, nem késő az már, ha kiderül hogy nekem is van ilyesmim. Ezt hogy lehet elkapni egyáltalán????
Hu ha nemjósló volt, akkor te már tudod milyen érzés lesz a szülés....
DRukkolok, hogy 38.hétig maradjon a baba.

Lányok! A másik topicban többen írták, hogy a magándokinál mindig több pénzt hagynak ott mint amennyi a vizsgálat vagy uh ára... Bevallom nem értem miért, én még sose tettem így, ésezután sem szeretnék, így is szép ára van. Nektek mi avéleményetek? Ez általános,és én eddig rosszul csináltam?

Ancsa: neked is megy a drukk, reméljük csak a telihold és a front miatt vagy így.
Vendég
 


Lkata írt este, méhszája éretlen,nem nyílt semmit. Naponta többszőr ellenőrzik Norbika szívhangját! Semmi fájása nincs.
És szülésig bennt kell maradnia!


Nagyon drukkolok Katának,hogy mihamarabb szülessen meg Norbika anyukája és apukája nagy örömére :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok

beagle
Igen jól emlékszel, LKata a 39 hétben van, ha jól emlékszem Okt.17-re van kiírva :)

Te hogy vagy?

Hát ez nekem is uj, én mindíg megkérdem a dokit a magánrendelésén ,mennyivel tartozom neki és annyit adok neki amennyit kér.
Valóban megkérik mindennek az árát, amit ki is fizetek,de én se szoktam többet adni neki :roll: ugyhogy akkor ezzel már ketten vagyunk így :D

tegnap nagyon fájt a hasam szinte egyfolytában :? egy csomó magnéziumot beszedtem és feküdtem :? de ugy néz ki sikerült megusznunk egyben a telihold hatását :D


000kata
Örülök h minden rendben van veletek
:)

Aida
:shock: Nem semmi, jó korán érkezett az első topic babátok!
megnézem :)
Te hogy vagy?

Reni
Sajnálom ezt a baci dolgot. :( Én se tudom pontosan mit jelent :roll: De gyógyulj meg hamar!

Nekem ilyen kenetet nem is vesz le a dokim :( azt mondta ha nem csíp a vizelet, akkor felesleges,mert akkor nincs ilyen baci :roll:
És hogy feleslegesen ne dobjak ki rá az ablakon 15.000 ft-ot,mert annyiért venné le a kenetet :(
Hát ehhez nem értek :roll:

Nekem az ilyen csipkedéseknél szokott kinyílni még jobban a méhszájam :? Legalábbis amikor meséltem a dokimnak,akkor azt mondta hogy amikor ilyen csipkedést érzek ott lennt a méhszájnál.akkor valójában a méhszáj kinyílását érzem :roll:

Méhszájadra mit mondott?
És most mennyi magnéziumot szedsz?

Bizony, én is ugy tudom hogy az arra érzékenyeknél a frontok is beindíthatják a szülést :?
Ha jól tudom, Pénteken jön a hidegfront :? és több napig lessz is :? Én is tartok tőle, de hát nem tudok vele mit csinálni :?

Mondjuk Pénteken lessz a szülinapom :lol: igaz még nem szabadna szülnöm,de azért bevallom szép ajándék lenne a kisasszony nekem :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


LKatának drukk, Norbikának meg üzenem, hogy tessék lassan kifele készülődni. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Kata írt!
Magzatvize tiszta,fájt neki a vizsgálat, dokija szerint még ráérnek!
Nincs görcse,se semmi fájás.Nem is indítják meg neki a szülést!


Sok-sok kitartást Katának!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


sziasztok

l.katának drukkolok, hogy minden rendbe legyen, és elinduljon minél hamarabb Norbika és ne kinozza anyucit

többieknek kitartás, maradjatok még egyben!!!!!!

októberben decemberi baba? :shock: nem semmi. mi történt?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Kata:Örülök,hogy jelentkeztél és,hogy minden rendben van veletek.Hát nagyon szeretnék még egyben maradni remélem egy darabig még sikerűl.

beagle:Azt sajna nem tudom,hogy hogy lehet elkapni,mert nem nagyon találtam róla semmit a neten csak annyit,hogy majdnem minden nőnél megtalálható ez a baktérium.És,hogy baja is lehet a babónak tőle :cry: Így örülök,hogy ilyen hamar kiderűlt a dolog.Hát igen kaptam a szülésből kis ízelítőt :lol: És,hát őszinte leszek mostmár tudom,hogy nem fogok beilyedni tőle,mert most se paráztam.Sőt valahol örűltem volna neki :oops: Persze tudom,hogy a picur érdekében még bent kell maradnia 2hetet legalább.Hát én nem magánhoz járok,de ha járnék is tuti,hogy nem adnék neki többet mint amennyit kér.Nem is értem az olyanokat akik másképp csinálják.Én bevallom őszintén,hogy amikor megyek szűlni egy 10-est viszek a szülésznőnek tuti előre adok pénzt egy 5ezrest és,ha a doki is jó akkor a végén megkapja a másik 5ezrest.Sajna mi többet nem tudunk fordítani a szülésre :oops: :cry:

lovasz katának kitartást!!!És Norbikának üzenem,hogy tessék kifelé jönni :D

Ancsa:Pedig a 36.héten mindenkinek vesznek le kenetet pont ezek miatt a bacik miatt.Nekem csak annyi tünetem volt,hogy több a folyásom és kicsit sárgás,de viszketni nem viszket semmi.Jó drágán csinálja a minta vételt :cry: Pedig érdemes lenne megcsináltatni.Nekem se csíp a vizelet egyáltalán.Semmit nem mondott,mert nem vizsgált meg.Így nem tudom,hogy áll a méhszájam.Hát ha úgy van akkor van,hogy napi 3-at is beszedek.Hát igen és én sajna front érzékeny vagyok :cry: Hát igen szülinapi ajándéknak nem lenne rossz,de azért kikéne valahogy még tartani.És képzeld a pocim elkezdett lejebb menni.Neked már lent van?Este is elég gázul voltam hányingerem volt meg olyan furin éreztem magam.

Kép
Kép
reni_24
 
 


tegnap szivhangon minden rendbe volt :lol: , fájásom most csak max.75-ös volt :roll: , bokám gyönyörüen leapadt, kórházat megúsztam. :lol: :lol: :lol:

1 hét múlva megint CTG, és a doki is akkor vizsgál.

jóslóim mostanában nem nagyon vannak, szóval szerintem simán kihúzzuk egyben végig. :? :lol: :roll: :cry: :wink:

tegnap minden hiányzó cuccot begyüjtöttem a kórházi csomagomba, úgyhogy ma már össze is pakolok :roll: :roll: . már éppen itt az ideje :oops: :oops: :roll:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Kata kitartás!!!!!

Timi:Örülök,hogy minden rendben van és,hogy megúsztad a kórházat :D

Kép
Kép
reni_24
 
 


Timi, ikrek a megszületett kisfiúk és már a 25. héten kinyílt 2 ujjnyira a mama és akárhogy próbálták a 30. hét végénél tovább nem tudták már tartani. Addigra 4 ujjnyira kinyílt. De a babák nagy súlyúak, jól vannak, önállóan lélegeznek. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Csináltam friss pocak fotót :D

Íme :lol: Kép

Szerintetek is nagy?Anyum főnőke azt mondta rá,hogy már akkora,hogy úgynézek ki mint aki minden órás :shock:

Kép
Kép
reni_24
 
 


Merre vagytok?Most itt ülök a gép előtt és sehol senki :cry:

Kép
Kép
reni_24
 
 


Vagyok, csak főztem. :)
Szép poci és nem nagy, pont ilyen kell a 36. hét elején. ;)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


És mi jót főztél? :D Köszike :D Szerintem se nagy,de mégis sokan azt mondják rá,hogy húúúú,de nagy :shock: Van akinek nagyobb van vajon nekik mit mondanak :lol:

Kép
Kép
reni_24
 
 


Zöldbab főzelék volt, sült virslivel. :) Az én hasamat meg soha nem találják. :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ancsa, de eltűntél délelőtt óta!? Merre csavarogsz?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Reni, szerintem pont jó a pocid, de nem mondanám extra nagynak.

Képzeljétek mára feldagadt a felső ajkam,és az orrom se úgy áll ahogy szokott, ja és érdekes derék fájdogálásaim is vannak...
Remélem a 38.hét előtt nem fog Dóri kibújni.
Vendég
 


Sziasztok


Tegnap voltam dokinál ,azt mondta most már szülhetek bármikor , zöld utat kaptunk :lol: és hogy nagyon ügyesek vagyunk, hogy ilyen görcsökkel,nyitott méhszájjal eddig is egyben maradtunk :lol:
Méhszájam ugyanolyan, bő-bő 1 ujjnyi /majdnem kettő/ DE elkezdett vékonyodni a méhszáj,ugyhogy a doki szerint ebből bármikor lehet baba mert érik a méhszájam és a baba is teljesen lennt van már,csak éppen a feje nem illeszkedett be,de én már szültem,lehet csak közvetlen szülésnél fog.
Magnéziumot nem szedhetem már és jövő héten Kedden megyek hozzá utoljára.
Aztán ha véletlen nem szülnék meg addig /amiben nem hisz/ akkor Okt. 29-én délután 14 kor be kell mennem hozzá a kórházba, és ha érett lessz a méhszájam addigra teljesen ,akkor bennt is maradunk szülni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
De ha nem,akkor is bennt kell maradnom majd már egészen szülésig :? :(

beagle
:shock: Nekem az alsó,neked a felső ajkad dagad :lol:
Hát igen, nekem is mindkettő szülésem elött eltorzult az arcom :? de ne aggódj ez miatt, minden visszaáll a helyére szülés után :)
De én is látom már most magamon,h torzul el az arcom megint :?
Más tüneted nincs?

Aida
Nálunk meg anyumék balhéznak öregségükre :( apukám féltékeny 60 évesen :D ez nem semmi ám ha belegondolunk :shock:
Ugyh anyu nem bírta idegileg és tegnap idejött hozzám :roll:
Jókat főztünk,párom sütötte nekem a tortát :lol: és egy csomót beszélgettünk :)
Te hogy vagy?

Reni
Szerintem sem nagy! Pont jó és szép formás :lol:
Hogy vagy?

Timi
Örülök,h megusztad a kórházat és h jobban vagy :D ez nagyon jó hír?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Katának megy a drukk,és kitartás

Reni: én most voltam dokinál de nem vettek kenetet tőlem :cry: remélem nincs is semmi baj me3rt nekem is van olyan folyásom mint neked :cry:

Ancsa: akkor már bármikor szülhetsz :lol: de jó kiváncsi vagyok mikor szeretne kibújni a kiscsaj :lol:

000kata
 
 


Az ultrahang adataim:

AC: 296mm BPD: 89mm FL:66mm

az ultrahangostol megkérdeztem a sulyát de csak a hasára ütött hogy hát a 2kghoz közelebb van mint a 1.5 höz :shock: hát 3 hete volt2100g nem értem ezt a nöt.Megnéztem a neten és az adatok alapján 2540g és 45 cm :lol: na ez bizti jó és már jó nagy.Akkor szerintetek mekkora lesz szülésig?

000kata
 
 


Ancsa, elvileg jól vagyok csak úgy általánosságban mindenből elegem van.. Anyósból, akivel azóta sem lehet beszélni, most fogalmam sincs mi lesz. Párom nem hajlandó mozdulni innen, én viszont nem maradok ott ahol nem látnak szívesen. Reggel fél 8 óta itt fúrnak meg kopácsolnak és k zúg már tőle a fejem. Nem aludtam éjjel rendesen, a szemem ég, a fejem fáj. Kb. ennyi. :(

Reni, milyen jók a méretei a babádnak. Legalább nem olyan nagyfejű mint az enyém. :( Elkezdtem aggódni, nehogy akkora legyen a feje, hogy programozott császárra legyen szükség.. Vagy hosszú-hosszú kínokkal teli vajúdás és sikertelenség utáni császár. Egyiket sem szeretném. :(

A http://kismami.net oldalra a babákhoz kikerültek az első decemberi topik babák. :) Van szüléstörténetük is. Nagyon kis édes a két kissrác.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Aida:Húúúúúúúú az fincsi nagyon szeretem :P :D Hát pedig látszik neked is.

beagle:Köszike hát szerintem se olyan nagy mint ahogy mondják szép formás :lol: Hacsak simán derékfájás van az attól lehet,hogy készülődik a szülésre azaz kicsit csúszik szét vagy mi én úgy tudom.Ilyenkor ez normális.Meg a baba súlya miatt is fájhat sőt.Én nem dagadok az arcomon hál istennek.Bár anyum amikor 6 éve szűlni ment neki csak akkora torzult el az arca amikor már beindult a vajúdás neki előjele se volt annak,hogy szűl.Csak úgy beindult neki.Szerintem mindenkinél más,de ha nagyon dagadsz szólj a dokidnak mindenféleképpen.

Ancsa:Húha hát most elfogott a sárga irígység :oops: Tök jó,hogy zöld utat kaptál :D Akkor már bármikor szűlhetsz :D Nagyon irígykedem most :oops: Valóban nagyon ügyesek vagytok,hogy eddig sikerűlt bent tartani a kiscsajt.Nem semmi apud :D De végülis aranyos,hogy féltékeny.És fincsi volt a torta?Köszike de akkor miért mondják,hogy húúúú,de nagy? :shock: Nem értem.Megvagyok keményedek ezerrel meg nyilal oda meg a méhszájamnál is csipkelődés volt tegnap egésznap.A ma reggelt is keményedéssel kezdtük.De ma még nincs nyilalás :D

Kata:Lehet,hogy neked majd akkor veszi le amikor megint mész,de ha nem akkor szólj neki mindenképpen,hogy csináljon.Hát az az ultrahangos csaj hülye.Már bizti több mint 2 kiló.Hát az adatok alapján,ha annyi bár nem biztos,mert azért ezek átlag értékek.Nem bizti,hogy annyi.Mert azért ez is baba függő.Nekem pl.33 hetesen 1921gramm volt és sokan mondták,hogy úristen neki 30.hetesen volt ennyi meg ilyenek.De nem ilyedtem meg,mert mivel minden baba más így nekem nem kötelező 4kilós gyereket szűlnöm és nem is akarok.De én azt olvastam a neten,hogy a 35.héttől gyorsabban gyarapszik a súlyuk.Majd akkor derűl ki,hogy mekkora súlyú igazából,ha megszületik addig csak saccolnak.

Szerintetek lehet a babó takaróját,törűlközőjét a mi ruhánkkal kimosni?Vagy azt is külön kell?Mert kikéne már mosnom,hogy ha mégis hamarabb születik meg akkor már minden a helyén legyen.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Aida:Azok nem az én babóm méretei :lol: Miért neked mekkora a babó mérete?Amúgy a babók buksija már nem nagyon fog nőni kb.a 35.héttől,hanem inkább súlyra gyúrnak már ilyenkor :D

Kép
Kép
reni_24
 
 


Jaj Katának akartam címezni bocsánat.. :oops:
Az én babám feje 32 hetesnek felel meg a többi adata meg 29 hetesnek. :( És ha a 34. héten is ilyen nagy lesz az eltérés lehet beszélni kell a császárról..

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Szerintetek mitől vannak hőhullámaim?Éjszaka is arra ébredtem,hogy tiszta víz vagyok :oops:

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni ez terhesség alatt természetes jelenség, nem?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Hát nem tudom,mert pár kismama írta,hogy nekik is így volt,de aztán a többi része a babónak utolérte a fejet.Mert amúgyis a babák buksija hamarabb nő és előrébb tart mint a többi részük.Emiatt szerintem felesleges aggódni.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Hát nem tudom,mert eddig nekem ilyen nem volt egyáltalán.Azóta van amióta voltak 10perces keményedéseim.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Aida: az én babómnak is nagyobb a buksija a 36. hétnek felel meg és akkor még csak 34 voltam

Reni: akkor szolni fogok ha legközelebb megyek.Én ugy érzem hogy a pocim egyre feljebb van nem lejebb,ez baj?

000kata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?