Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Én is inkább gyümölcsöt, zöldséget falok, pedig szinte biztos vagyok a fiúban! :oops:
Kajáról annyit, hogy olvasgatás közben megjött az én étvágyam is, csináltam gyorsan tejbedarát, be is faltam, de kb. 3-szor ennyi férne el még bennem...

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


ági: miért Mázlis-nak hívod a magzatodat? :)
korenka
Szár
 
 


Még a mozgásról annyit, hogy ha ráteszem a kezem a hasamra, nagyon picit megnyomom, és koncentrálok, akkor pici bugyborékolást érzek! Később kiderül, hogy ez az volt-e! :lol:
Felhívtam egy U.H-s barátnőmet, hogy nem csinálna-e egy friss képet anyunak holnap, úgyhogy holnap dél körül láthatom!!!!! :lol: :lol: :lol:
Szorítsatok, mert a múltkor sajna picit nagyobb volt a buksi, mint kellene (2,4 helyett 3,2) :cry: :cry:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 

 
 

Ági: Szorítok! Ha kapsz képet mutasd meg!!!!
korenka
Szár
 
 


Korenka!Mert mázlista, hogy ilyen hamar megtalált minket! Első próbálkozásra bekopogott :lol: :lol: :lol:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Most is van egy 12 hetes kis képem, de sajnos nincs skennerünk, ez meg csak egy papírkép...Holnap sem hiszem, hogy kérek cd-t, így is ismerősként csak "beszúrnak" 2 másik kismama közé...
:oops:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Szerintetek számít, hogy mekkora volt az apa születési súlya? Kicsit aggódom, ugyanis a párom 5,6kg-al született 60 cm-rel, hüvelyi úton :( :?

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Korenka: húú,a hússal nem annyira vagyok kibékülve,de mivel nem volt már más laktató kaja itthon,ettem egy kis sült csirkeszárnyat ;)

Mindamellett,hogy ma nem sok mást ettem,mint körtét,gombát, paradicsomot ;) :D :D :D
Vendég
 


Chamo (ugye nem baj a rövidített forma?:))
1999-ben ettem utoljára húst (akkor érettségiztem), aztán megundorodtam végleg tőle. Előtte is rémesen finnyás voltam, a rántott húsról leszedtem a panírt, hogy kielemezzem, mielőtt beleharapok stb. Nincs mögötte semmi különös ok, csak nem szeretem az ízüket, no meg az állagukat.
Az első várandósságomat is így csináltam végig, szerencsére nem volt belőle gond.

Kisbeeka
Talán emlékszel, kb. 2 hete még itt paráztam, hogy a rendszeres bejelentkezések után hosszú napokig nem éreztem a babót, akkor gondolkodtam el rajta újból, hogy veszek szívhang hallgatót. De hál' istennek a gyerkőc meghallotta a könyörgésem és azóta pörög rendesen :) Mivel még picik, kicsi a súlyuk, ezért nagyon sok függ attól, hogy éppen hogy helyezkednek el odabent. Szóval ne aggódj!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Ági: nekem sincs "szkenner",én lefotóztam az UH-képet,és egy mozdulattal felraktam a gépre ;)
Vendég
 


Addisz: köszi,biztos igazad van!!! :D

Csak tudod,első baba,és reméltem,hogy 13 hetes kortól már érzem a kis tündért :D
Vendég
 


kisbeeka: Szóval akkor lány... :D:D
ági: Nálunk a nagymama minden gyerek ilyen hatalmas volt, de azok utódai közül egyik sem... úgyhogy remény az van.... :D:D Elsőre.... nem semmi. Én tök büszke vagyok, hogy a második akciós hónapban állapotos lettem... a többi gyerkőccel is, de azért ez fantasztikus!!! Körülöttem olyan sokan próbálkoznak nagyon sokáig, hogy már kezdtem rosszul érezni magam, hogy 38 évesen is hipp-hopp teherbe esem. :)
korenka
Szár
 
 


Korenka: a próféta szóljon belőled!!! :D :D :D
Vendég
 


Korenka!Én is így vagyok vele, szinte rossz lesz elmondani pár barátnőmnek, akik 2-3 éve próbálkoznak eddig sikertelenül... :cry:
De mi csodának éltük meg...De tényleg!

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Kisbéka! Ez jó ötlet, nekem nem jutott volna eszembe :oops:
Meg is próbálom holnap! Köszönöm!

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Kisbéka! Ez jó ötlet, nekem nem jutott volna eszembe :oops:
Meg is próbálom holnap! Köszönöm!

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Olvastátok a vonalzómat? Szempillák és szemöldökök...lelki szemeim előtt látom...megzabálom!!!

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Ági: nem kell emiatt rosszul érezned magad!
Mi kereken 5 évet vártunk erre,és sokmindenen vagyunk túl,de semmi irigység vagy keserűség nincs bennünk párommal,vagy nem is volt emiatt :D
Vendég
 


Kedves vagy Kisbéka! Köszönöm!

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Nem vagyok az a szentimentális típus, párommal inkább a magányos farkasok közé tartozunk, de most nagyon jól esik egy csapathoz tartozni. Köszönöm nektek! :oops:
Biztos a baba teszi... :oops:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


ági: Bizony már ilyenkor tisztára kisbabás. Hallottátok azt a pici babát aki 23. hétre született meg? Ma került haza 5 hónaposan. Akkora volt, hogy egy tenyérben elfért.... hihetetlen, hogy egészségesen került haza. 5 hónaposan olyan pici mint egy újszülott...kész csoda
korenka
Szár
 
 


Korenka: igen,épp néztem a Fókusz végét,amiben mutatták...
Az a fotó nagyon durva volt a picurról!!!
Vendég
 


ági: Igen, meg hogy nagyon jó fejek vagyunk... :D:D:D
korenka
Szár
 
 


kisbeeka: Szegényke... amikor a lányomat szültem, volt ben a kórházban egy nő, aki 27 hetesen már nyitva volt. Feküdnie kellett volna de "nem bírt" meg is szült. Kérdezgettük, hogy mi van a babával. Mondta olyan szegény mint egy kis béka... nem tudom megmaradt-e a baba, de mérges voltam a nőre, hogy nem tartotta be az orvos utasításait. Egy csomó fájdalom és szörnyűség ezeknek a picurkáknak ez a túlélési harc...mert anya nem bír feküdni.... na ez a történet jutott az eszembe erről a kis picurkáról...
korenka
Szár
 
 


Korenka! Láttam a táblázatban, hogy még nincs orvos neved! Nem lesz fogadott, vagy még nem tudod? Tanácsra lenne szükségem, mert ugye győri vagyok, senkit nem ismerek...A kórházból azt üzenték, hogy keddenként tartanak előadást, akkor meg lehet ismerni az orvosokat és szülésznőket, de egy alkalom után hogy válasszak? Nehéz lesz...

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Az egyik kollégám kisfia 24. héten született meg 5 éve szenteste...Egyik szemére sajnos nem lát, a másikkal is csak kicsit, nehezen jár, de nála boldogabb gyerkőcöt nem ismerek!
Borzalmas időszak volt, nem mertünk semmit kérdezni, csak néztük az arcát, és próbáltuk leolvasni, mi lehet (mármint az apa arcát)
Ő 560g volt...

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Ja, az anya házasságon kívül, spirál mellett esett teherbe, 3 orvos mondta, hogy ne tartsa meg, a negyedik 20% esélyt adott a komplikációmentes terhességre...

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


ági: szülésznőm lesz csak. Orvost nem választok. Előzőnél ovosom is szülésznőm is volt. Az orvos síelt a szülés alatt, és egyáltalán nem hiányzott, úgyhogy most csak szülésznő lesz. Az az igazság, hogy nagyon könnyen szülök és gyorsan, ezért vagyok ilyen bátor. :D Egyébként az ügyeletes orvos bentvolt, rendkívül kedves volt, mintha a választott orvosom lett volna Most is ebben reménykedem...
korenka
Szár
 
 


ági: hááááát igen ..... lehet, hogy örül, hogy megszülethetett... :) De jó hallani, hogy boldog a kisgyerkőc. Szerintem ennél fontosabb nincs... és a kolléga az édesapa? Aki a félrelépés tárgya volt?
korenka
Szár
 
 


Korenka: dejó,hogy ilyen könnyen-szülős vagy :D

elárulhatnád a nagy titkot,hogyan ;) :D
Én csak remélem,hogy valami csodának köszönhetően hamar túl leszek rajta,de ezek csak remények ;)
Vendég
 


kisbeeka: Szerintem ez genetika jórészt, sosem féltem a szüléstől, és a lelki felkészülés is nagyon fontos. Mindig amikor elfolyt a magzatvíz éjszaka, felpattantam, hogy juhéjjj szülünk. :D:D De tényleg. 3 óra múlva már kész is voltam...
korenka
Szár
 
 


Korenka, és ki a szülésznő? Én olyat keresnék, aki alternatív-szülés párti, és érti, illetve alkalmazza a gátvédelmet.
Nekem a nagymamám "bugyiban szült", olyan gyors volt, és anyu is azt mondta, hogy 8 gyereket szült volna, annyira könnyű volt! Remélem öröklődik :lol:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


ági: Akkor bizony nagy az esély. :D De vedd le a bugyidat majd! Szent Imrében a Nyulas Jolán. Nála szültem a fiamat is. Na Ő az akire vágynál. Nagy homeopata és gátvédelemre gyúrtúnk már szülés elött egy hónappal legalább.... ami nem sikerült a végén, mert a fiam azt hitte kismadár és szó szerint repült kifelé :D:D:D Picit varni kellett, de így is csúcs volt.
korenka
Szár
 
 


Korenka!DE JÓ, DE JÓ, DE JÓ! Pont ilyen segítségre vártam!!!
Gondolkodom én is az orvoson, de mivel vízben szeretnék szülni, nem hiszem, hogy megkockáztatok egy olyan ügyeletes dokit, aki kiparancsol a kádból a végén... :(
Majd a szülésznőtől kérek tanácsot!
Nagyon köszönöm!!!!!!! :lol:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


ági: Neked még az is plusz pont, hogy úszol. Jó laza a medencéd valószínüleg, ami marha jó dolog.
korenka
Szár
 
 


ági: A sz.imrében lehet vízben szülni, úgyhogy.... elötted a világ. :D:D
korenka
Szár
 
 


Most elköszönök, jó éjt csajok!
korenka
Szár
 
 


Tudom, azért fogok Győrből vajúdva lecaplatni Bpestre...Érdekes lesz, de a dúlámnak volt egy szegedi párja is a Szent Imrében, Szeged pedig messzebb van...

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Jó éjt mindenkinek!

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Sajnos én alkatilag nem biztos,hogy szerencsés vagyok a szüléshez...

Pedig sokat sportoltam,dehát vézna kismadár vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Camomilla:Döbbenetes a fogyásod valóban! Én 24 évesen ugyan ilyen ügyes voltam. Igaz akkor nem volt még divat az update de és Rékára sem emlékszem,a Norbi kid box aerobicjával hoztam formába magam. Igaz nem volt update de valami lehet mégis mert nem ettem lisztet meg cukrot. A lényeg,h maradni kellett volna azoknál az étkezési szokásoknál de nem is tudom miért hanyagoltam el. Pedig tényleg szerettem volna legalább egyszer szép kismami lenni.:-( Neked sikerül betartani mindmáig? Köszönöm elfogadom a segítséget!:-)Már most tuti,h rászorulok!:-(

Missancsi:Mennnyi lett a tarkóredő? Mi történt aztán? Nézték máshol?

Kisbeeka:Ingáról annyit,hogy a pedikűrörs barinőmnél ingáztunk hárman,nekem még két lányt mutatott(2szer is):-))) a másik 2 lánynak azt mutatta nem lesz több! Az egyik lánynak többször is a nagy semmit mutatta,mert tök ideg lett,h ő még akar gyereket. A lényeg:mindhárman kismamik vagyunk!!!:-D De azért a lány nekem remélem bejön,ha nem is 2 legalább ez az egy!:-)

Antekirt:Gratula a jó kombinált eredményhez!

Korybon:Két napja én ugyanezt érzem! Kiváncsi vagyok Cam válaszára!Nekem most volt vérkép de nem tom volt-e májérték nézve...hmmm

Korenka:Valóban jó a szer,én 2 este használtam és teljesen elmúlt az égő érzés.

Larimami:Gratula a jó afp-hez! Nyugi a mocorgás miatt,van aki még ilyenkor semmit nem érez!Tuti nincs baj!:-)

Bogme:Lógsz a méretekkel!:-)kivi vok mert egy idősek vagyunk.

Ma azt mondta egy dokia tv-ben,h a fiúknak nagyobb a bpd mint a tad,a lányoknál fordítva.
jó éjt

Lilypie Maternity tickers
henó
 
 


Sziasztok, csak bekukk, most nincs időm írni, mert rohanok :cry: :cry: :cry:
remélem később tudok jönni!
Szép napot mindenkinek!!!!

ui: tegnap este jól felhúztam magam az exemen és képzeljétek, éreztem, hogy mozog a bébi. (csak máskor ne ilyen áron érezzem....)

chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok!

Ma itthonról, Luca nagyon beteg lett, úgyhogy nem mentem dolgozni.
39,3-mal ébredt, nagy nehezen levittem 38,3-ra, de nem volt egyszerű. Borzasztóan köhög, nekem fáj, mikor hallom....:(
Este viszem dokihoz.

Ági
Írtam már a Szt. Imrében szült barátnőmnek, aki vízben szült, kértem a részleteket, amint meglesz, akkor továbbítom Neked.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Ti aztán termeltetek rendesen. Gyorsan (haha) átfutottam a hsz-okat.

Érzek némi javulást, de ma éjjel megint szarul aludtam. Egyfolytában köhögnöm kellett, 3-kor fel is keltem egy kicsit, hátha jobb lesz. Ráadásul Marci is sokat nyűglődött az éjjel. Szóval mindannyian mosott szarként ébredtünk reggel.

Ma már muszáj lesz takarítanom, mert romokban a lakás.

Hízás: én a Marcival 70 kilóról indultam, jó sok súlyfelesleggel. Mivel nagyon hányós voltam, félidőig alig híztam, aztán hipp-hopp 90 kilóval mentem szülni. Mondjuk sok volt a víz... Aztán a szoptatás alatt még híztam (szó szerint zabáltam, hogy legyen tejem) és 83 kiló volt a csúcs. Mindehhez 164 centi vagyok... :? Aztán ahogy csökkent a szoptatások száma, elindult 1-2 kiló lefelé, majd mikor végleg abbahagytuk (14 hónapig sikerült szoptatni), elkezdtem intenzíven mozogni és diétázni. Közben kiderült, hogy candidás vagyok, így 6 hónap szigorú diéta. Összesen 20 kilót adtam le. 63 kiló voltam tavaly októberben, most 66 vagyok. Bár a férjem mindig mondta, hogy ne foglalkozzam a kilókkal, ő így is szeret, kismami vagyok, szoptatok stb, de utáltam tükörbe nézni... Sok mindent megtartottam a candida diétából, mert hozzászoktam, nem okoz gondot. Sokkal tudatosabban szeretném végigcsinálni ezt a terhességet, mint az előzőt.

Most muszáj mennem takanyót játszani, de majd még jövök.

H

H

Kép

Kép
hana78
 
 


addisz és hana: Jobbulást kívánok! :(
chamo: Szuper, hogy már érezted!

Na ma elmentem a háziorvoshoz, EKg oké, viszont úgy felidegesített, hogy azt hittem ott helyben kiherélem. Nem adott beutalót ugyanis vérvételre. Az szerinte a nőgyógyász dolga. A nőgyógyász küldött a védőnőzőz, a védőnő a háziorvoshoz, a háziorvos a nőgyógyászhoz. A kör bezárult...... :twisted: Ilyen elkúrt világot én még nem láttam esküszöm.... engem csak a toxoplazma érdekel, a többi eredmény nem. Most mondjátok meg, hova a jó anyámba menjek? grrrrrrrr....
korenka
Szár
 
 


Sziasztok!
Henó!Az úgy történt,hogy először nem igazán úgy feküdt a picúrkánk,hogy meg tudják mérni a nyaki redőd,így 2 nap múlva visszamentünk egy újabb kukkra,na ott már mértek mindent:1,6-2,5 és végül 3-mat!Totál elkeseredtem,megírták a beutalót a Sotéra genetikára,viszont másnap Sz.fehérváron megcsináltattuk a kombináltat,ahol az ottani doki közölte,hogy nálunk elmérték az értéket ill. elmentünk Sotéra és ott is megerősítették,hogy elmérésről van szó,mert ott is mindent rendben találtak!!!Márc,1-jén,addigra meg lesz az Afp-nk is újra megyünk kontrollra,hogy biztos ami biztos alapon mégegyszer megnézik!(Nálunk sajna nem egy hiperszuper az uh)

Kép
Kép
missancsi
 
 


Korenka!Nagyon sajnálom!Nyugi!!!Ne idegeskedj!
Sajna Mindenkinél máshogy van,de nálam ilyenre mint a toxo a védőnőm adta a beutalót!

Kép
Kép
missancsi
 
 


ancsi:Aranyos vagy, hogy meg akarsz nyugtatni, de ki? Mert akiknek kellene az mind elzárkózik.... Menjek az RTL klubhoz? vicces volna... hja még egy poén... a doki megkérdezte, hogy csúnyán köhögök nem kéne szednem valamit? Mondom neki hétfőn voltam itt, akkor ki is vizsgált és írt fel antibiotikumot... szedem... köszi.... azt hiszem dokit kell váltanon...
korenka
Szár
 
 


Uhhh...látom képben van a doki?! :?

Kép
Kép
missancsi
 
 


Sziasztok!

Kisbeeka, miért nem vagy jó alkat a szüléshez? Mert vékony vagy? Én másfél óra alatt megszültem Lidit úgy, hogy ebben volt még fél órás ctg és burokrepesztés is. Ja és én is alultáplált vagyok. :lol:

Addisz, jobbulást a lánykádnak!

Korenka, próbáld ki te is a lándzsás útifűvet, abban c vitamin is van hátha segít.

Én is érzek buborékokat a hasamban, de sajnos azok még mindig csak a beleim mozgása. Pedig azt mondják hamarabb érzi az ember a baba mocorgását ha már volt szülés. Lidit anno a 15-16. héten éreztem.

Kép

Kép
antekirt
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: