Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csak ámulok és nézem milyen szép babátok van!


Renny:

Hát sajnos tipikus...


Ma annyira bepánikoltam vérvétel előtt
hogy begörcsölt a hasam.
Nem értem hogy lehetnek ilyenek pont kismamákkal!
Vérvételen meg ki van írva:
Kismamákat előreveszik, na én 15 percet ültem
és már tiszta rosszul voltam.
Arra meg hogy kiadjanak a szülészeten két papírt a laborba,
másfél órát vártam.
Úgyhogy elegem van a mai napból!

Sziasztok
eve3htv
 
 


Reni: akkor tessék gyorsan férjed-urad meggyőzni a kisbabáról! :wink:

Gabó:
örülök,hogy minden rendben volt!! :) A neme majd kiderül ha kiderül!!Mi 24hetes koráig abszolút semmit nem is sejtettünk a nemével kapcsolatban,mert addig egyáltalán nem mutatta meg magát.Utána sem lettünk okosabbak,mert voltunk 4D-n is,meg a dokimnál is,az egyik lánynak,a másik fiúnak látta! :lol: :lol: Utána már direkt nem is kérdeztük! :wink: Úgy izgibb volt! :wink: De tényleg!!Unisex újszülött ruhákkal készültünk,és 2db névvel. :lol: Blanka és Bence.És ugye végül a Blanka volt a nyerő. :lol: :lol: De ezt csak március 7-én 5.15kor hajnalban tudtuk meg.

pocimaci:
örülök,hogy simán ment a szopira visszatérés! :wink: Nagyon aranyos a pici lánykád! :wink:

Évi: jajjj ne idegeskedj ennyire egy vérvétel miatt,hogy begörcsölj!!! :( :( Mondjuk fura lehet felétek a várandósgondozás,vagy felénk túl jó ilyen szempontból,mert nálunk a vérvételeket várandósoknak teljesen külön végzik.Senkit nem kell kivárnunk aki nem várandós.Kivétel ez alól a cukorterhelés,mert azt a központi nagy laborban végzik,ahol vegyítve van mindenféle vérvétellel...Én cukorbeteg lettem terhesség alatt,úgyhogy jártam cukorszűrés miatt eleget a központi nagy laborba...Ki van írva hogy kismamák és kisgyerekes anyukák soronkívüliséget élveznek,hát 90%-ban tartják be.Nagyobb baj,hogy az öregek akik elbattyognak a havi vércukorellenőrzésre annyira nem empatikusak,hogy sok olyan élményem volt sajnos,hogy morogtak rám a betegfelvételnél,hogy mit képzelek magamról,hogy előre tolakodok,hogy ők már ott állnak a sorban 1órája/mert nálunk mindig kígyózik a sor a vérvételen/és még mindig nem kerültek sorra!! :shock: :shock: :? Ennyit a soronkívüliségről!

Kép

Kép
mezsó
 
 


http://felicitas.qwertynet.hu/hu/index. ... ba_csomag/

1évnél fiatalabb babák anyukáinak vágtam be ezt a címet.Most vettem észre a mail-jeim között ezt az üzit,tesóm továbbította nekem az infót,és gondoltam hátha valakit itt is érdekelne! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 

 
 

Csajok!!
Ne nézzetek már hü...nek!
Tudom h az AFP-ből nem lehet ilyesmit megállapitani,de nem tudom nálatok h van de itt vinni kell az eredményt az ultrahangra!!!
Nem vagyok megsértődve de jobban örültem volna h jobban elolvassátok mielőtt belém köttök valamiért vagy kérdeztek!!! :(
Amugy itt még a védőnő is azt mondta eredmény nélkül meg se néznek!
DE istennek hála nem igy lett!!!
Sziasztok

Kép
kriszpiri
 
 


Gabo23!!
MIlyen negativ teszthez gratulálsz???? :?

Kép
kriszpiri
 
 


Kriszpiri: rendkívül sajnálom,hogy zokonvetted/mert írtad,hogy nem megsértődtél/hogy "beléd kötöttünk"/megint csak téged idézlek.Te írtál valamit magadról,mi arra reagáltunk.Én bocsánatot kérek tőled,mivel én is írtam neked...De akkoris kicsit félreérthető volt ahogy az AFP-ről írtál.Gabo szerintem csak a negatív eredményeidnek gratulált. :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó semmi baj tényleg!!Csak kicsit rosszul esett nem egy szerencsétlen h.. pi vagyok lehet h csak nekem tünt egyértelműnek amit irtam!!!De ugy örültem h végre mehetek erre a védőnő leolt aki mellesleg eddig semmi értelmeset nem tudott mondani h nem mehetek!!
Amugy veletek miujság???

Kép
kriszpiri
 
 


Akkor jó ha nem haragszol! :D Mi vagyogatunk. Blanka hörög továbbra is,és sokat köhög elég váladékosan,amit ugye utána vissza is nyel. :? :? De láza szerencsére nincs.Megint túl vagyunk egy car éjszakán,megint 2x sírt fel,kínkeservesen és vadul tömte a kezét a szájába.Én azt hittem hogy végre áttört a 7.foga és kis nyugi lesz végre.De ezek szerint nem! :cry: Úgyhogy megint mosott rongynak érzem magam... :cry: Na mindegy előbb-utóbb csak kijön az összes foga a lelkemnek! :lol: :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


De kriszpiri én személy szerint össze vagyok kavarodva!!!Most mi van akkor ezzel az AFP-vel?Meg van az eredménye??És akkor voltál már UH-án?Bocsi az értetlenkedéseimért.... :oops:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Ja holnap megyünk Szegedre Neurológiára.Oda is járunk alkalmanként kontrollra,mert a betöltött 36.hetével éppen koraszülött is volt Blanka,meg nyaki háti gyengeséggel született,meg reflexekkel is volt baj,plusz családi örökségként a fejkörfogata is nagyobb az átlagtól és ezeket kontrollálja ilyenkor a doki.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó:meg kell lennie az AFp eredménynek és azzal kell menni uhra legalább is itt nálunk!!
De végül elmentem uhra ahol megnyugtatott a doki h megnéz h nincs meg nem értette ő se nagyon az összefüggést!
Semmi baja a kicsikémnek csak olyan nyaka-tekerten fekszik h nemlehetett látni h mi is!!
Dokihoz sok sikert !!

Kép
kriszpiri
 
 


[quote]E írta:gy kis hir rólunk ha ma megint nem rontott el valamit a védőnő akkor ma megtudom az én kis pöttyöm nemét!!
Ha az AFP-met végre kézbe kapom!!


Ne haragudj Kriszpiri, azt hiszem én is félreértelmeztem. Egyáltalán nem gondoltam, hogy egy h..pi... lennél, én is nagyon sok mindent nem tudtam az első terhességemnél. És mindig örültem minden segítségnek, infonak.

Nálunk egyébként az Afp a dokinál volt, a Hepatitis meg a védőnőnél. Helye válogatja.

Mezsó! :cry: Ez nem túl jó. Most Norbi is ilyen. Folyik az orra, slukkol belőle, attól köhög, öklendezik, és nem jól alszik. Adtam neki Cebion cseppet, reggel Fluimucilt, napközben köptetőt, orrszívás, Stérimare ezerrel, + éjszakára bekentem azzal a mellkenőccsel, és most jobban aludt, sokkal jobban. Már nem annyira hurutos.
Cuki volt a sztori :lol:

Évi! Tényleg ne idegesítsd magad ilyeneken, olyan sok lesz még. Babakocsival a boltban, bkv-n, sorban állás ordító gyerekkel, és a kutya sem engedne előre..... sorolhatnám. Sajna iszonyat rossz az emberek hozzáállása. Én a Máv-ba jártam, és ott tényleg előrevették a kismamákat.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Igen ahogy idézted ez egy kicsit félre érthető javitok
"ha meg lessz az AFP mehetek uhra és megtudom h mi lessz"
:D

Kép
kriszpiri
 
 


Évi,Gabó!

Gratula a negatív eredményekhez!!!Még mi se tudjuk a baba nemét....Mostanában már nem is foglalkoztat annyira,pedig írtó kíváncsi vagyok!!!!

Pocimaci!
Emma nagyon édes!!!!És hogy ő is milyen pofákat tud vágni :shock: Hihetetlen! :wink:

Kriszpiri!
Nálunk is így volt,kellett az AFP eredménye a 18.heti genetikai uhhoz...ez van.Én pl elötte mentem az eredményért,szerencsére már kész volt.A hepatitis erdmény meg a dokimnál volt,de még előre mondta a védőnő h azt össze vissza csinálják.Vkinek télleg a védőnőhöz küldik pl azt is :roll: Az ember meg rohangáljon 100 felé!


Vérvétel:én mindig odamegyek "nyitásra".Elméletileg 8tól van a vérvétel,de fél 8tól már vesznek le vért a cukorterheléshez.Itt ki van írva h aki erre megy az bemehet soron kívül.A többiek meg érkezési sorrendben mennek be.De mivel ez a kórház szülészeti épülete,így ide kismamik járnak,illetve azok akik babát szeretnének.Tehát nem kígyózó a sor mint az SZTKban,de azért van h itt is várni kell 10-15 percet.Itt nagyon rendik amúgy,sose volt gondom. :lol: Állítólag most van vmi változás,majd kíváncsi leszek....

annus11
 
 


Sziasztok!

Ma is fáldogál még a pocakom alja,
remélem csak attól hogy növekszik a méhem.
Ha valaki tudna tapasztalatról mesélni megköszönném!
Köldököm alattól a hasam aljáig érzem ezt a fura
"Fájdalmat" inkább kellemetlen.
Olyan mint amikor mensi előtt lennék kb 2 héttel.
Nem vérzem, viszont van sima átlátszó folyásom.

Várom a válszokat!!!Puszooo nektek!

Reni:Amikor én nem voltam terhes és ha olyan helyzet volt hogy:
láttam kismamát, hiába hogy fiatal voltam, mindíg átadtam a helyemet.
Vagy amikor vezettem szűk utcában, megálltam és megvártam amíg az Anyuka elmegy mellettem nehogy gond legyen.
Szerintem emberség kérdése!És sok embertelen bunkó van!
Tök mindegy hány éves.

Megszokni bizos nem fogom :shock:
eve3htv
 
 


Annus!

Köszike a grat!

Az a gond hogy mire kiadnak a szülészeten 2 papírt a laborba,
az másfél óra, és utána lehet menni levetetni a vért.
Na nekem ettől végem van, ja és addig meg ott állsz
vigyázba, hogy valaki ne pofátlankodjon eléd,mert nem mindíg név szerint hívnak be.
eve3htv
 
 


Évi!

Néha nekem is fáj,hiszen nő a pocak!Húzódnak a méhszalagok!!!Pihizz le kicsit,illetve a magne B6 jó rá!!!Amíg nincs görcsölés ami hosszan tartó akkor ne aggódj!A folyás is normális!Nekem is van,sokszor az egész terhességet végigkíséri!azzal akkor lehet baj ha nagyon büdős,meg viszket is.Ilyenkor érdemes dokihoz menni,mert lehet vmi fertőzés,ilyenkor könnyebben kapja el az ember azt is :roll: De nincs vele gond,lehet kezelni!

Én azon lepődöm meg ha átadják a helyet!Inkább én figyelek h nehogy vki nekem jöjjön!Ennyi :roll: Pedig már kbátban is elég jól kivehető a pocakom,meg a cipzárt is le szoktam húzni...de ez se számít!Már megtanultam nem idegeskedni ezen....és persze nem követem őket a bunkóság ezen szintjére :wink:

annus11
 
 


sziasztok
reni: helyessek a fiaid. :wink:. nyugi, én se tudtam, hogy ez :P nyelvnyújtós

pocimaci: nagyon jó ez a cikk és igaz :lol: :wink: . édi a lányod :lol:

kriszta: igy utólag gratulálok Benedekhez, sok eröt és egészséget nektek. helyessek a fiúk, megnéztelek iwiw-en.

évi: üdv közöttünk

aida: tök cuki ez a pancsolós kép :wink:

mezsó: nagyon sajnállak titeket, hogy Blanka ennyire
beteges :?

bocs, hogy nem reagáltam mindenre, mindenkire, de több oldallal le voltam maradva és az agyam már nem a régi. :roll:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


szilveszterkor fiam jövendöbeli keresztszüleinél voltunk. Törpének tetszet ót a buli, fél 2-ig fent volt.
dobok fel pár képet:
Kép :lol:
Kép csoportkép
Kép a család
Kép éjfélkor kimentünk

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Timi: Sanyika fél2-ig volt fent Szilveszterkor??Jól olvastam??:shock: Jól bírta a drága! :wink: Pörgött a néppel ő is?Jók a képek! :wink:

Reni:
jobbulást Norbinak! :) Sajnálom,hogy most ő is beteges... :roll: Az a mellkenőcs jó lehet,hallottam már róla,de szerintem még Blankánál nem alkalmazhatom!Pedig de jó lenne most... :roll:

Évi:
ne aggódj biztos a pocakod/méhed nő!!Pihenj,és magne B6 ahogy annus is írta! :wink: Vonalzót nem csinálsz magadnak hogy lássuk hol tartasz a terhességben??Mert nekem pl fogalmam sincs... :oops: :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!!
Képzeljétek alacsony az AFP megyek holnap érte csütörtökön meg ujra menni kell vérvételre!
Nagyon ideges vagyok :cry:

Kép
kriszpiri
 
 


kriszpiri: általában az szokott bajt jelenteni az AFP-nél ha magasabb mint 2.5 mmol/l!!Nyugi!Biztos nincsen baj!Sőt nekünk tanították/védőnő szakot végeztem/,hogy igen gyakori hogy téved a vizsgálat,és rossz lesz az érték!UH-on voltál nem?Ha jól emlékszem...Ha ott minden rendben volt,akkor ez is valószínűleg tévedés.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Kép

Most olvasom hogy ez természetes.
Jól megijedtem...
Vettem be magneB6 extrát és jobb lett.
Szóval pihizek 1000-rel.


Itt a vonalzóm :)

Sziasztok
eve3htv
 
 


Na most már tudom hogyan kell csinálni ,hogy állandóan legyen vonalzóm! :D

Szióka

Kép
eve3htv
 
 


Sziasztok!

Jajj, én már annyira nem bírom Levente hisztijeit :x :evil: :x :evil:
Állandóan mindenért nyávog. Basszus sosem volt ilyen, de amióta oviba jár, állandóan így reagál le mindent. Tudom, hogy anyahiány, meg minden, de higyjétek el marha szar érzés, amikor egész nap nem látom a gyereket, elhozom, és csak a hisztiző, szófogadatlan gyerek "jut" nekem.
Bocsi, de kikívánkozott :oops:

Timi! Gyönyörű Sanyikád! Tök cuki kis szilveszteri manó. :) Jól bírta a strapát :wink:

Mezsó! Szerintem érdemes lenne megkérdezni gyógyszertárban, vagy dokitól. Ez van ráírva: "A kenőcs használata meghűlés, légúti fertőzések és hurutok, valamint köhögés és hörghurut kiegészítő kezelésére ajánlott. Köptető és görcsoldó hatása révén krónikus hörghurut kezelésére is javasolt."
Csak ugyebár gyermekeknek. Ha Blankus súlyát nézzük, akkor oké lenne, de nemtom.... Én úgy emlékszem, hogy 9-10 hónaposan már használtam Norbinak, de nem esküdnék meg rá.

Kriszpiri! Tényleg ne idegeskedj, a magas érték gázosabb. Egyébként nem értem, miért akarják ismételni, hiszen az sem lesz jobb, mert már túl vagy a 16. héten. De ők tudják, ők az orvosok. És igaza van Mezsónak. Barátnőm most 21 hetes, és neki is alacsony lett az Afp-je. Megnézték uh-on, és mivel ott minden ok volt, így meg is nyugodott mindenki! Te is tégy így! Ha az uh-on rendben volt minden, akkor az úgy is van! :wink:

Aida??? Doki???

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Évi!

Ez így már sokkal jobb :D :wink:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Elnézést,hogy megint zavarlak titeket.Legutóbb júniusban voltam nálatok.De nem igazán reagáltatok rám. :D
Szeretném eladni Fisher Price elektromos akvárium bölcsőhintánkat,kisfiam már kinőtte.Nagyon jó kis találmány.Ő elég sírós baba volt,de abba mindig megnyugodott és elaludt benne.Nagyon jó állapotban van.Már egy ideje árulom 25.000Ft-ért árultam de sokalták páran(mi 39.900ft-ért vettük 1 éve).20.000ft-ért árulom ha érdekel valamelyikőtöket keressen meg legyenszíves.Nagyon köszönöm.Teszek fel képet is.
Kép

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Évi:éljen éljen éljen!!! :D :D :D :D Végre van vonalzód!!! :wink: :D :D Köszi! :D És örülök,hogy jobb lett a pocidnak a magneB6 hatására! :wink: Nincs semmi baj,mondtuk mi! :wink:

Reni: sajnálom,hogy Levente ennyire hisztis lett! :( Az ovi teszi?? :shock: :shock: De vajon mit csinálnak ott vele,hogy ilyen lesz?Köszi majd rákérdezek erre a mellkenőcsre!!Meg azt a Vitacolan cseppet sem feledtem,csak eddig azért nem kérdeztem,mert pénz is kellene hozzá... :roll: Várom az utalásaimat,és utána startolok!! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok nekem alacsony lett és még jo h nem hallgattam a védőnőre elmentem uhra ott semmi baj nem volt!!
Köszi neketek igy már nem aggodok!!puszi

Kép
kriszpiri
 
 


Sziasztok!
Megkaptuk az első védőoltásainkat volt ám sírás! Még 10 perc mulva is hüppögött szegénykém!Úgy sajnáltam!Most evett és bealudt eygem a szívét!
mné zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Mezsó:Köszike :)

Ma végre sikerült eljutnom a védőnőhöz,
igaz későn keltem fel mert fájt a feljem.
Csak nézett, hogy már mennyi mindenen túl vagyok :D
Azt mondta ha minden rendben lesz, akkor
már csak 2x vesznek vért.Úgy legyen...
Vittem neki pisit is hagy örüljön :D
A múltkor beleírta a kiskönyvbe hogy nem vittem :evil:
Elmondtam hogy fájdogál a pocim alja, és
mondta hogy ne ijedjek meg, mert ez természetes.
Megnyugtatott az AFP-vel kapcsolatban is...
ha a down eredmény negatív, de az AFP eredmény nem jó,
nincs semmi gond mert az afp nem megbízható-
és úgyis megnéznek ultrahangon.

Most ennyi!

Ja!És köszönöm az üdvözleteket!Puszi nektek!

Évi

Kép
eve3htv
 
 


Sziasztok!

:oops: Bocsi, hogy most nem reagálok mindenre

Rennye: az első éven oviban nekem is ugyanígy viselkedett Bálint, amikor érte mentem megörült, szaladt az ölembe, puszi - aztán jött az öltözés - hiszti, a hazaút - hiszti (sosem volt jó az az út, amelyiken elindultunk), ha velem jött anya is, az volt a baja, ha gyalogoltunk az, ha kocsival mentünk érte, akkor miért nem gyalogolunk... és így tovább mindenen.
Ők ezzel büntetnek minket, amiért elszakítjuk őket magunktól :( és a feszültséget sem tudják másképpen levezetni. Nagyon nehéz időszak :( de tényleg túljutnak rajta, előbb - utóbb. Úgyhogy nagyon sok türelmet és kitartást kívánok a probléma elmúltáig :? reméljük, hogy hamar rendeződik...

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Sziasztok!

Kriszti! Köszi, kicsit megnyugodtam. Bár mondták sokan, hogy ez az oka, de annyira rossz :(
Fiúk jól vannak?

Nekem megjöttek a pénzeim tegnap asszem.

Zsuzsi!

Szegény babácska :cry: kár, hogy így megviselte. Én már nem emlékszem: ettől belázasodhat? Hamival hogy álltok? Hízás, ilyenek?

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!
Ma voltam a védőnőnél ő azt mondta ismételni kell az AFP-tés h nem olyan rossz ez nyugodjak meg,de a doki szerint nagyon rossz lett ezért beutalt BP-re az 1sz nőiklinikára!!
Ja és megint fogytam 2kg!!
Szép estét

Kép
kriszpiri
 
 


kriszpiri: hülye doki!! :twisted: :twisted: miért ijesztget???Amúgy mi az a BP?? :oops: ez valahogy nem rémlik sehonnan sem... :cry: Próbálj meg ne idegeskedni!!!A fogyás attól lehet nem?

Zsuzsi:
sajnálom,hogy szegény babádat így megviselte az oltás!! :cry:

Mi ma voltunk a csajszimmal Szegeden a neurológián,szerencsére minden rendben.Doki szerint a fejlődése már olyannyira megfelelő,hogy nem kell tornára se járnunk vele.Annyi volt ami eltért a megszokottól,hogy a fejkörfogata most többet nőtt mint általában.Amúgy is nagyobb mint kéne,de most egy kis kiugrást is mutatott a saját percentiljéhez képest,ezért volt gyorsan egy koponya UH is,de ez is rendben volt.Annyi eltérés volt hogy a felszíni liquortér kissé tágabb mint kellene,de mivel egyenletesen tágabb így ez az eltérés nem kóros.Ezt mondta a dokink.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Szerintem BP=Budapest :D

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


De most komolyan! Nem értem Kriszpiri! Reggel azt írtad, hogy minden rendben volt az uh-on. Most meg, hogy olyan rossz, hogy beutalt a Sote-ba. Most szórakozik, vagy mi van? :evil: Vagy ez másik doki? De a lényeg: valószínűleg csinálnak majd egy genetikai uh-ot, és ha ott minden ok, akkor végképp meg lehet nyugodni. A fogyást nem értem. :roll: Eszel rendesen? Tényleg lehet az idegeskedéstől, de próbálj nyugodt maradni, gondolj arra, hogy remek alkalom nyílik arra, hogy esetleg megtudjátok a nemét! Tudom, hogy sovány vígasz, de ez is valami :oops:

Mezsó! Szuper, hogy minden ok!! Mekkora Blankus feje egyébként? Én nem látom képeken, hogy túlzottan nagy lenne, jó, hogy az orvos szerint sincs gond!! És meglepő, hogy ennyire alapos. A koponya uh-ra gondolok. Jó doki lehet.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Jah!! :lol: :lol: BP Budapest??Erre már megint nem gondoltam!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Igen,alapos a dokink nagyon.Nem hiába járunk hozzá Szegedre. :wink: Blanka 52cm-es fejkörfogattal bír jelenleg.De anyai örökség ez,mert nekem is nagy a fejem,és kicsi koromban engem is agyon vizsgáltak,hogy nehogy vízfejű legyek,és itt vagyok. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó!

52? Az én fiaimnak is akkora. De ha örökség, az még okésabb.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok :)


Boldog Új Évet Mindenkinek :)

Remélem mindenki jól van :)


Velünk minden rendben,kicsit sűrűn keményedek és ez idegesít egy picit pedig a magneB6 adagom is napi 3szor 2.kedden megyek majd a dokihoz majd Ő kiokosít egy kicsit.A régiek talán emlékeznek arra,hogy mennyit panaszkodtam annó anyósra....nos amióta nem lakunk itt azóta kezesbárány :) Tényleg annyra megváltozott :)

Na mind1 nem untatok senkit......Majd még jelentkezem :)
Szép estét :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Ja és még vmi.....úgynézki,hogy megváltozott a szülés időpontja....febr 28-ra....:) nem semmi

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Szia rég nem látott! :wink:

Én emlékszem! Ez igazán klassz hír anyósodról!!! :D
Atyaég! Már 32 hetes? 1,5 hónap? De izgi!!

Keményedés: :? Tényleg zavaró, nekem Levinél semmit sem ért a 3*2, bár lehet, hogy anélkül még rosszabb lett volna. Kitartás, már nincs sok!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni: az 52cm-es fejkörfogathoz vedd hozzá,hogy Blanka már bőven rendelkezik egy 1éves gyermek paramétereivel...Legutóbb 82cm hosszú,és majd 13kg volt,és ehhez jön az 52cmes fejkörfogat.Tehát szerintem bátran mondható arányosnak.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!Az éjszakánk nem volt valami hejde jó!Szerintem felkavarták az élmények!Most tud egy kicsit nyufgodtabban aludni mer egész éjszaka feszengett.
Reni!Az evéssel az a helyzet hogy felesbe eszik!A napi adag fele tej a másik fele tápszer.Most elklezdtem szedni a homeopátiás bogyot!Várom az eredményét!ezt úgy ajénlották,remélem bevállik!Ja és 30, dekát hízott 9 nap alatt!Azt mondták ez jó!Jövőhónapban is megyünk oltásra.
Akkor megkapja a kötelezőt meg a Neist(ez is agyhártyagyulladás ellen van).
Egy kérdés!A nem kötelező oltások beadásáért nektek is fizetni kell azért,hogy a doki beadja?????
mné zsuzsi
 
 


[quote="nyuszitappancs"]
írta:
nyuszitappancsVelünk minden rendben,kicsit sűrűn keményedek és ez idegesít egy picit pedig a magneB6 adagom is napi 3szor 2.kedden megyek majd a dokihoz majd Ő kiokosít egy kicsit.A régiek talán emlékeznek arra,hogy mennyit panaszkodtam annó anyósra....nos amióta nem lakunk itt azóta kezesbárány :) Tényleg annyra megváltozott :)


A keményedések ne aggasszanak! Én nagyon sokat tudok róluk. ;) 3*2 MagneB6 nekem kb. annyit ért, mint lónak a nyugtató (semmit). Sőt én Magnesii Citricit szedtem 3*1-et ami 1500 mg magnézium és még amellett is napi rendszerességgel keményedett a pocim. Noel mégis 1 nap híjján betöltött 39. hétre érkezett.

Anyósoddal helyrejött dolgok az jó! :) Nekem sem fényes a helyzet az anyósommal, de most épp elviseljük egymást. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


mné zsuzsi: Fizetsz az oltásért hogy magát az oltóanyagot megkapd!De a dokinak is fizetni kell hogy beszúrja a pici babádba??Jól értem?? :shock: :shock: Pfújj.... :evil: :evil: Ilyenről én még nem hallottam... :shock: :shock:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Rennye:már én is kezdem azt hinni szorakoznak a védőnő is mást mond és a doki is nincs eggyetértés egymás ellen dolgoznak!
Enni probálok de nem megy ha annyit akarok enni mint régen "boa" a vége!
Az uh-n tényleg minden rendbe volt,de az afp miatt vannak kiakadva amugy 0.72!!

Kép
kriszpiri
 
 


kriszpiri: az AFP tuti téves eredményt adott neked!!A 0.72 az szörnyű kevés valóban... :shock: :shock: Amúgy sokszor egyél és keveset!!Ne egyszerre annyit mint szoktál,oszd el kicsi adagokra.Azt mondják így nem hányás a vége...

Kép

Kép
mezsó
 
 


rennye :Igen már nincs sok hátra :) Nálam sem ér semmit a magneB6..


aida:Hát azt azért nem mondom,hogy Nagy barátnők leszünk de elfogadható a helyzet :) Jobb,mint mindig veszekedni :)

További szépet Mindenkinek Legyetek jók :)
Majd jelentkezem,remélem szülés előtt tudok még jönni de ha nem akkor majd küldök sms-t......bár telefonszámot nem tudok :(

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Mezso:megprobálok eszegetni akkor mindent köszi puszi :D

Kép
kriszpiri
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?