Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Először is kis betegeinknek rengeteg gyógypusszancs!
Krisz is köhécsel, meg szürcsög egy kicsit a nózia. Ezen kívül még nincs más baja, remélem nem is lesz.
Én köhögök nagyon csúnyán, úgyhogy szerintem együtt fáztunk meg.

Kutyusok nagyon édibédik :) na és nem utolsó sorban gyönyörűek.
Nekem egy németjuhász, róka, szöcske keverék kutyusom van, viszont nagyon ügyesen fog egeret és őrzi a tyúkokat :) Őt Roxánának hívják. Illetve egy fajtiszta Staffordshire Terrier kutyus volt a férjemmel közösen. Ő pedig Kobra.
Apa pénteken telefonált legutoljára, akkor sem elsősorban azért, hogy mi van a fiával... én már komolyan nem tudom, hogy mi van. csak a találgatás megy, de az meg tök kikészít.
Azóta Krisz teljesen szeretetéhes gyerek lett. Ölelget, a puszikat imádja. (mikről marad le az apja) Szóval röviden tömören ennyi.

Svédbaba, a vajat itt is írták még a régi gyerekszakácskönyvekben nekem van 19húdenagyonrégi könyvem (kettő is) ott írják a zsiradékot, igaz azokban még a feles, háromnegyedes tej is szerepel. Mindig kitalálnak valami újat.
Múltkor utána olvastam, hogy miért is nem lehet adni tehéntejet a piciknek, jó sok mindent felsoroltak.
Kezdtem magam tök betegesnek érezni, ugyanis engem anyukám még tehéntejen nevelt fel :)

Na megyek, mert nagyon fáj a hátam, áldás a spinális érzéstelenítés én mondom!

puszi mindenkinek

Kép

Kép
pindimano
 
 


Kép a mi Marcipánunk :)


Kép Marcipán autót őriz (több mint testőr :D )
Vendég
 


Sziasztok!!

Ákos is jobban van már, ennek örömére nem is nagyon akart aludni napközben. Nem ér rá! :wink: :P Már két napja este új alvás rendje van! Ő találta ki! Eddig mindig apja ringatta el, már egy jó ideje. Most azt találta ki, hogy fürdés után (együtt fürdik a banda), mikor hátra megyünk mindannyian mesét olvasni, egy kis ideig ott játszik mellettünk a nagyágyon, aztán egyszer csak szól, hogy elfáradt és akkor beteszem az ágyába. Játszik pár percig, aztán szépen elalszik.. Olyan ügyes... :P Mondjuk az ágya ott van közvetlen a mi ágyunk mellett a Matyiéval együtt. Matyit sosem tudtam így lerakni aludni, őt nagyon sokáig lobogtatni kellett. Most meg úgy alszik el, hogy összebújunk. :D

Pindi: Nem ám betegnek lenni...! :wink: Nagyon jól bírod a strapát, le a kalappal!!!

Mia: Én ma kora délután hátra vittem Ákost aludni, beraktam az ágyába, én meg oda dőltem mellé. Gondoltam megvárom, míg elalszik. Na, erre Ákos jót játszott, én meg aludtam egy jót!! :lol:
Na, én is jóóó szülő!! :roll: :P :P

Svedbaba: Megpróbálom elküldeni a videót megint. :wink:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 

 
 

Mia: De cuki gyerek ez a Marcipán!!! :P :P :P

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!!!

Hoztam nektek egy kis tavasz-ízelítőt!!! :D A leanderem tud valamit, mert úgy döntööt, hogy virágozni kezd. :wink: :P :P

Kép

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


úúúú..a kedvencem..mit nem adnék egyért...sajna én nem értek a virágok nyelvén..nálam nincsenek biztonságban..bezzeg anyám eldob egy citrommagot és kikel..

széééép :)
Vendég
 


Helló Csajok!

De szép az a leander!!!
De azért majd óvatosan!
És hogy miért is írom ezt?? Tegnap volt szerencsém tanulmányozni a mérgező növényeket, ugyanis én olyan hülye pxcsa vagyok, hogy a kislányom közelében hagytam a ficust, aki addig nyúltozkodott, míg elérte. Mire visszafordultam már a szájában volt a fikusz levél. :shock: Szerencsére a védőnőm adott egy telefonszámot, a toxiológiai intézetét, így beszéltem velük. A ficus bár mérgező, de mivel az én drágám éppen csak hogy bevette a szájába a levelet, nem lett semmi baja. Úgyhogy ezek után körbenéztem a neten, és rádöbbentem, hogy tele vagyok mérgező virággal. És a LEÁNDER IS MÉRGEZŐ!.

De itt egy link, nézzétek meg!
http://www.baumax.hu/Content.Node/garten/6450.php

Aztán a betegeskedésről, drága Kicsikém kezdett berekedni reggel, így beszéltem a doktor nénivel.Most Halixol és Calcium szirupokat eszünk, vagy iszunk. Állítólag 5-6 nap múlva már semmi baja. Örülnék neki, ha már ma jobban volna. Mindenesetre most nagyot alszik, mert bevágott egy egész banánt. :lol: :lol:

Ákos meggyógyult már?
És Krisz??

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Ja, nagyon cuki a kis őrző-védő Marcipán. :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Dejó, hogy gyerkőcök gyógyulnak! Használt a sok gyógypuszi!
Az enyém imád újabban hisztizni :D
Jajj Morca, bár fele annyira lennék hős, mint amennyire látszik. Iszonyatosan belém szokott nyilallni a fájdalom. Itt Krisz a hős, aki nélkül már nem is tudom, hogy mi lenne. Ő az, aki simogatja az arcom, és átölel, amikor látja rajtam, hogy már nagyon kínoznak az érzések. Na meg ő is kész van teljesen lelkileg, szegénykém!!!
Nagyon ügyes Ákos, hogy már ilyen nagyfiúsan elalszik :) Tényleg nő mint a gomba :)
Nagyon szép a virág!!!!

sok puszi mindenkinek

Kép

Kép
pindimano
 
 


tyűűűűű..egy egész banán.. :) nem semmi..
mi előröl kezdünk, mert a hasfájás után a nátha miatt kímélő cicin volt Martin. ma evett pár kanál banán-alma-barack pürét..majd holnaptól belehúzunk :)

Marci minden séta alkalmával megkeresi a kocsinkat (ha nincs itt, akkor fekete autót) és leül mellé..imád autózni :)

ha meg megyünk valahová, akkor ő az első az ajtónál..teljesen kivan, ha nem visszük :)

pusz

¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!!

Most már mindenki gyógyuljon ám meg!!!! :wink:

Kislány:Köszönöm, Ákosnak már kutya baja. Annyira, hogy rájött, hogyan kell ülni és egész nap ezt gyakorolta. Este meg elaludt fürdés közben, úgy elfáradt.. :P Nem is tudtam, hogy a leander is mérgező. Mondjuk eddig is nagyon vigyáztam, ha mérgező, ha nem. Sosem piszkálhatják a növényeket, bár nincs is rá idejük.. :P Mindig ott vagyok a nyomukban, úgyhogy nem is nagyon férnek hozzá!! De vigyázni is kell, mert villám gyorsak és hamar meg van a baj. Szerencse, hogy Hannának nem lett semmi baja!!

Mia: Megpróbálok majd gyökereztetni. Nálam ez az első növény, ami virágzik. Sőőt, a többi nem is nagyon maradt meg, de az a férjem bűne. :roll:

Na még egy gyors fotó és megyek aludni:

Kép

a legújabb tudomány... :P

Szép álmokat!!!!

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sokkolhatlak még benneteket???? :oops:
Remélem nem fogtok kiutálni.. :wink: :P :P

Ákos ma reggeli produkciója!!!!

Kép
:shock: :shock: :shock:

Ja, még valami. Holnap az Rtlklub reggeli műsorában Borisz kutyám lesz a díszvendég 7-9-ig!!

Sok pussz Nektek!!!! :P

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Azta Morcaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

Nem semmi Ákosod!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon-nagyon ügyes Babuci!!!!

Pindi merre vagy? Mi újság Nálatok? Krisz?

MI sajnos nem vagyunk jól. Hannámnak semmi hangja, mondhatni olyan, mint egy lyukas kipufogó csövű zsiguli. :cry:
Viszont szerencsére jókedvű és étvágya is van, és hőemelkedése sincsen. Csak a hangja. Gondolom piros a torkincája. Most éppen alszik egyébként. Annyi mindent kap már a kis Drágám: C vitamint, kalcium szirupot, egy másik szirupot, ezen kívűl én még bekentem csecsemőknek való krémmel a mellkasát és kicsi hátacskáját. De abból csak nagyon keveset,majd éjszakára jobban bekenjük neki. Én meg eszem ezerrel a fokhagymát és iszom teljes gőzzel a mézes-citromos teát. Ugyanis nekem is fáj a torkom. :cry:

Aztán még egy rossz dolog: a szüleim kutyusa, aki még az enyém volt amikor még otthon laktam, egy spániel, Panka, holnap el fogják altatni, ha csak nem történik csoda........... az a bizonyos 3 betűs betegség..... :cry: :cry: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Szóval ez a helyzet felénk.. :(

pusz

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Most jött csak meg a kép Morca!!!

Le vagyok nyűgözve Ákosod miatt!!!! Ez valami döbbenet, hogy milyen hamar felállt!!! nagyon, de nagyon ügyes legény!!! :D

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kislány: Hanna babának jobbulást és rengeteg gyógypuszit!!!

Nagyon sajnálom Panka kutyust :cry: :cry: :cry: !!!

Hát Ákos nem aprózza el az biztos!! Most kezdődik a java.. :P Rohangálhatok két felé ezerrel.. :) Matyi a bútor tetején mászkál, Ákos meg a labdán akar felállni... :shock: :P :P :P Persze mindezt egy időben, két különböző helyen teszik.. :? :P Na de én akartam, nemde :wink: :P :P

Tényleg, Pindi??? És a többiek??? Merre?????? :roll:

Kép

Kép
morca
 
 


Móni: sztem Ákost is vidd be az RTL klubba..ez hihetetlen amit művel..mondom én, h artista lesz :)

mi már jobban, nekem csak a orrom folyik, a torkom kezd alakulni. a gyereknek kutyabaja..néha köhécsel, ennyi, viszont iszonnnyat nyügi.. :evil: ez van.
Martinnak is van új produkciója, de még csak kezdetleges..majd ha megy neki, akkor megmutatom..még gyakorolunk :lol:

Rita svedbaba : merre? mizu arra? időjárás?

Pindi: Krisz barátunk hogy van?
Kislány: részvét a kutyus miatt és jobbulást Hannának!

pusza,
¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

Azta Morca!!Bitang ügyes fiacskád van :shock: Pedig még a fiúkra szokták mondani,hogy lustábbak! :D

Kislány jobbulást Hannának.Remélem hamar visszatér a hangocskája!

Mia várjuk már a prudukciót!Igyál egy kis pálinkát,aszongyák az kiüldöz minden bacit :) Bár ha még szoptatsz akkor Martin miatt lehet,hogy ez nem is olyan jó ötlet.... :roll:

Mi jól vagyunk...lekopogom...semmi baci...
A hétvégét az anyósomnál töltöttük azért nem jöttem...
Panna most jött rá,hogy mennyivel jobb üldögélni,mint háton fekve kalimpálni,úgyhogy alig akar fekve maradni...ma már egy kicsit körbe párnáztam.Az nagyon bejött neki :D Fülig érő szájjal rágott meg mindent amia kezébe került :lol:

Pindi?Svédbaba?veletek mizu?

Pussz
Hubi

Kép
hubcsa
 
 


Sziasztok!

Jajjajj Hanna Baba, ne akarjál Bonnie Tyler lenni :) sok gyógypuszi!
Gyógyultjaink nagyon ügyik, h jól vannak.
Krisz fiam, még köhécsel, de annyira már nem. Olyan arin simiz engem, főleg, amikor sírni lát.
Ma látott. Itt volt a férjem, de úgy beszélt velem mint valami vadidegennel, és beteg, úgyhogy meg se nézte Kriszt. Viszont kérdezte, hogy megyünk e hétvégén anyósomékhoz (ezt kétszer is megkérdezte). Jah amúgy ma lennénk 7 hós házasok. Semmi jó nem történt... úgyhogy kezdhetek felejteni.
Nade... Jújj Kislány... Hannának ha nem mondtam volna Boldog Fél Évet (még benne vagyok a 8 napban :) ), és sajnálom a kutyikát!!!!

Mia... lehet épp a pálinkás gyakorlatot fogjuk látni :D na jó nem... :) De már várjuk a produkciót :)

Morca... remélem felébredek reggel, mert én nézni szoktam a reggeli műsort ám, most meg pláne :D
A fiad meg nemes egyszerűséggel egy superman :D Nekem még csak most kezd némileg önnállóan ülni Krisz :)
Hubcsa, Panna nagyon édi lehetett párnák között vigyorgón rágicsálva :D Majd kérünk róla képet! :)

Na sok puszi nektek

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!!

Mia:Örülök, hogy ti is jobban vagytok!!!! Ákosnak valószínűleg 3napos láza volt, mert mára tele lett kiütéssel! Ezen Matyi is átesett anno!

Van ám még egy artistám:

Íme:

Kép :shock: :P :P
Már kezdem megszokni... :wink:

Lássuk azt a produkciót, ne titkolj el semmit!! :P :wink:

Hubcsa: Olyan gyorsan nőnek, fejlődnek ezek a babócák. Észbe sem kapunk és már körülöttünk rohangálnak. Néztem valamelyik nap Matyikám tavalyi képeit. Ott még olyan baba volt. Most meg már teljesen önálló kis dacos palánta. Nem győz velem vitatkozni!!
Nagyon helyes lehet Panna, ahogy élvezi, hogy mindent lát!
:P Fotó??

Egy biztos, Ákos altatásával nincs problémám, mióta ennyit mozog. Tegnap elaludt a fürdőkádban ülve... :P

Matyi viszont mindent kitalál csak, hogy ne kelljen aludnia... :roll:
Már kész tortúra az alvás... :? Fiús anyukák kössétek fel a gatyót.... :wink: :wink: :P

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Pindi: Háát, nem jó hírek az biztos :( Sajnálom!! De Krisz tényleg nagyon édi lehet, ahogy simogat!!! :)
Azért a humorod megmaradt látom! :wink: Erős csaj vagy, túl leszel ezen vagy így, vagy úgy!!! :wink:
Nagyon ügyes Krisz, hogy már ülni tanul.. Hajrá, hajrá... :P :P

Kislány: Csatlakozom Pindihez: Boldog 6. hónapot!!! :wink: :wink: :wink:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Holnap kora délután megyünk a soroksári Brendonba, veszünk Ákosnak egy utazó ágyat, meg legalább Matyi játszhat egy jót a mászókákon! :P :P

Kép

Kép
morca
 
 


Morca... Humor nélkül én már kimurdáltam volna. A gyerekemen kívül ez tartja bennem a lelket. Muszáj mert begolyózom.
Matyi nem semmi :D Asszem neked is dupláznod kéne magadat :D
Mi nem mertünk Krisztiánnak utazó ágyat venni, mert dobálja magát, és valahogy én túl instabilnak találtam az utazó ágyakat :)
De remélem nektek bejön!

Pusszancs

Kép

Kép
pindimano
 
 


Háát, majd holnap megnézem milyen, mert ha instabil, akkor nem kell. Csak ami van neki kiságya, lassan szétesik.. :oops: Valamit muszáj kitalálnom helyette. Ilyen kiságyat már nem akarok. Ráadásul, ha esik összetöri magát.. Úgyhogy kérek ötleteket, miben lehetne biztonságban!!! Ja, attól is félek, hogy kiesik, mert nem lehet annél lejjebb tenni, mint ahogy most van... Help!!!!!

Még tennék fel képet, ha nem bánjátok: tisztára olyan vagyok, mint egy képregény :oops: :oops:

Kép

úgy imádom, mikor így röhög... :P :P

Kép

a "lóőrület" folyamatos nálunk.... :P :P

Sok puszi Nektek... :P

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Szívem szerint Matyi mellé fektetném, de Ő meg közveszélyes éjszaka... :P :P

pussz

Kép

Kép
morca
 
 


Morca nekünk van utazóágyunk és eddig még bejött.Sztem nem instabil.Bár őszintén szólva Panna még nem sokat használta,mert gyakorlatilag velünk alszik.Meg még nem is olyan kis artista,mint Ákos.Úgyhogy ekkora terhelésnek még nem volt kitéve :D

Kép
hubcsa
 
 


Hubcsa: Köszi az infót..!! Azóta beszéltem egy barátnőmmel és neki 3 gyereket szolgált ki, a fia még most is abban alszik.. Úgyhogy megpróbáljuk!! Jobb ötletem úgy sincs.
Matyi is velünk alszik, mondjuk most már a sját ágyában, csak össza van tolva s mienkkel. Ákost is oda venném szívem szerint, (azért sokszor ott alszik ő is) csak Matyi annyira forgolódik, hogy sokszor a lábával a számban ébredek.. :P :P Apja mellet megint csak nem biztonságos, mert ő meg kalimpál éjszaka. Kaptam is már tőle monoklit alvás közben :P :P De amint Ákos lesz annyira erős, hogy bírja a strapát, úgyis Matyi mellé kerül, mert hatalmas ágya van... :wink: :P

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


sziasztok,
sajna én is beteg lettem, remélem túlélem, mert a kedves párom idehozta 10napra a főnöke csajának a Yorkie-ját is, így most 5 személyes lett a család. szóval nagycsaládosok lettünk :D
még barátkoznak, de azért Marci megmutatja, h ki az Úr a házban..mondtam drága egyetlenemnek, h legközelebb inkább vigyen mint hozzon :D
Martin jól van, csak nyügi nagyon, iszonyatosan folyik a nyála és mindent megrág..én meg most így betegen nem vagyok a türelem mintaszobra..
Pindi: nem semmi a "férjed"..nem kellene ezt megbeszélni? már azért nem "jártok"..basszus..ő a férjed és van egy gyermeketek..nem értem..na nem húzlak inkább, rágódsz te eleget, szegénykém..puszi Krisz okos fejére.

a pálinkát ki kéne próbálni basszus..de még szoptatok..bár terhesen néha meg kellett húznom az üveget, amikor keményedtem :)

pusziii:
¤mia¤
Vendég
 


egy kérdés..akarok venni a gyereknek párologtatót..van vmelyikőtöknek? milyet érdemes? mi panelben lakunk, oszt jó lenne..nagyon száraz a levegő a távfűtéstől.

pusza
Vendég
 


egy kérdés..akarok venni a gyereknek párologtatót..van vmelyikőtöknek? milyet érdemes? mi panelben lakunk, oszt jó lenne..nagyon száraz a levegő a távfűtéstől.

pusza
Vendég
 


Sziasztok!!!

Morca láttam Boriszt, hát nem hazudtolta meg önmagát, nagyon okos, és ámulok bámulok, hogy a műsorvezetőknek is első szavára szót fogadott! Tünemény!
Utazó ágyból akkor én gagyikat láttam :)
Mia, gyógyulj szépen meg!!!!! A férjem, vele most nem lehet beszélni, taktikát váltok és hagyom folyni a dolgokat, ő különleges eset!
Képzeljétek... A kicsi fiam ma benyomott két, azaz két üveg vilmoskörtét birsalmával. Nem semmi a gyerek :D
Jah igen párologtató, hát én ehhez nem tudok hozzászólni, viszont engem is érdekelnének a vélemények, mert itt is nagyon porol a radiátor, pedig nem is panel. :)
Lányok már nem emlékszem (lehet, hogy ez nem meglepő, maradtam feledékeny :) ), de szült még valaki rajtam kívül császárral??? Vagy kapott netán EDA-t? Mert nekem mostanában iszonyat fáj a gerincem, és tuti nem a gyerek súlyától van, ilyen forró érzés futkározik rajta. Meg idegszál becsípődött ma kétszer is a csípőmnél, mondjuk ez terhesség alatt is volt. A gerincem elviselhetetlenebb!

Na gyógypuszik és jobbulást mindenkinek aki beteg, a többieknek meg millió jóéjt puszi!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Mia: Gyógyulj meg hamar!!!! :P Martin biztos ettől a hideg fronttól nyügi. Sajnos ezeket a frontokat mi is mindig megérezzük!!! :( Még én is. Tiszta hülye vagyok olyankor.
Párologtató ügyben nem tudok segíteni, mert nekünk nincs, de én is gondolkodom rajta.


Pindi: Hát nem semmi Krisz a két üveg körtével.. :P :P Van étvágya az már biztos...Én simán szültem, fájdalom csillapítás nélkül, de nekem is sokszor fáj a hátam. Kialakulhat ám egyfajta kényszer tartás is mrt általában ugyan úgy fogjuk a babókat. De ha annyira fáj, szerintem mutasd meg dokinak..
Vettem utazóágyat, tök jó stabil. Tettem bele egy sima matracot, meg a kókusz matracot és így nem is túl alacsony. Pont jó. Ákos fel tud benne állni de nem tud kiesni. Annyira megnyugodtam... :P Majd holnap dobok fel róla képet...

Olyan jó volna már élőben látni benneteket.... :wink: :P

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Morca, szuuper, hogy jó az utazóágy! két matrac is kell bele??? nem semmi :)
Na igen, Krisznek van étvágya, de én már több mint 2 hónapja hozzátáplálok. De pl tápszerből is mindig többet evett, mint amennyi a dobozra volt írva :) Rám hasonlít a gyermek :) Jah és amit én főzök neki az nem kell.... Hiába... a gyermek még őszinte :D
Nem tudom mi lesz a hátammal, de ha nem javul megyek dokihoz, csak az most irtózatosan bonyolult. Mert oda vagyok még bejelentve, ahol a férjemmel laktunk (kemény 3 hétig), ott még nem is voltam dokinál. A gyereknél egyszerű, mert neki még itt van anyuéknál a kartonja, meg ott már szóltam is, hogy valószínűleg sokáig maradunk, úgyhogy igazi kartonja lesz a drágámnak, nem csak átmeneti! :)

puszi

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi: menj el dokihoz, sajna ez lehet idegi alapon is..valszeg gyengébb is, mert Móninak igaza van, én is meg vagyok görbülve, nekem is fáj, és én is simán, fájdalomcsillapító nélkül szültem, mégis....az események meg sajna nem segítenek rajta, csak rontanak a helyzeten..
segítsetek már, a fiam nem nagyon eszik meg semmit..vagyis, nem haladunk előre a hozzátáplálással..nagyon keveset eszik meg, inkább szopizik..valamelyikőtök írja már le, h hánykor, mennyit és mit szokott adni. mert lehet, h valamit nem jól csinálok??lehet, h túl sűrűn vannak az étkezések és nem éhes még? mert 7-8 felé ha kell, beszopizik..utána 10-kor adok neki gyümit, utána 12-1 körűl ebéd (most már főzelékkel próbálkozom megint) utána 4 óra szopi és este 6.30-7 vacsi. alváshoz meg szundi szopi, de az nem sok. nálatok?
szegényke nagyon köhög..sztem felszakadt neki, oszt most...annyira sajnálom :cry:

láttam én is a kuytit a tv-ben..sajna nem sokáig, mert nálunk áramszünet volt 8-11-ig..de tényleg nagyon okos :)

Móni: ha jobb idő lesz, összehozhatnánk valami kis talit..én benne vagyok..jó lenne már kimozdulni és a fiamnak megmutatni, h vannak más gyerekek is :)

Kedves Krisz! Nagyon Gratulálunk az első félévedhez!Kívánjuk, h Nagyra Nőjél, Boldogságban, Szeretetben! :) Martin és anyukája


svedbaba: merre??remélem minden oké!

pussssza,
¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

Mia, először is de aranyos vagy, Krisz nagyon szépen köszöni a köszöntést! Nagy mosolyt küldött cserébe és sok puszit! :)
Hozzátáplálásról annyit, hogy szerintem most a betegsége miatt nem eszik meg sok mindent. Ha le van rakódva nekem is a cucc én sem vagyok nagyon éhes.
Nekem pl csak a saját főztömet nem akarja megenni egyáltalán, de van olyan napja, hogy épphogy csak belenyal az üveges bébikajába is. De lehet meg kéne várnod, amíg ő sír a kajáért. Persze nem hosszútávon.
A mi kajálásunk: 8 felé kap tápit, utána 10-11 körül gyümit, általában alma-banánt, vagy alma-körte, esetleg alma-őszibarack, aztán 1-2 felé ebéd, ez valami főzelék+husi (egyébként a főzelék nekem is hosszabb folyamat volt, mint a gyümölcs, de a husisakat már megeszi minden zokszó nélkül.), 5 körül kap uzsonnát, ez tejpép, és 8 felé vacsizik tápszert.
De mondom nekem is mindig másmilyen az étvágya. Jah és én úgy csináltam, bár ugye mi tápisok voltunk, vagyunk, hogy ha nem evett meg valami kaját, mondjuk a gyümit, nem adtam helyette tápszert, hanem max utána előbb kapta a következő kajcsit. Ez nekem bevált. De lehet hogy ez anyatejeseknél másképp megy. Nem tudom. Mindenesetre egy próbát megér.
A hátamat meg megnézetem, mert a beleimmel sem stimmel a dolog. Képzeljétek (lehet már tiszta dinka vagyok, ez mondjuk nem csoda) néha olyan, mintha mozogna bent még egy gyerek, de nem a hasamban, hanem a bordám végénél. Ilyesztő egy érzés! Régebben nem volt ilyenem.
Na puszi mindenkinek!!!!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi: Most vettem csak észre! :oops: :oops: :oops:

Krisznek nagyon boldog 6.hónapot kívánunk!!! :P :P :P

Mia: Szerintem ne izgulj a kaja miatt, ezek a csöppségek pontosan tudják, hogy mikor mire és mennyire van szükségük. Én hagyom Ákost szopizni, amikor csak akarja és kínálgatom a gyümölcsökkel Van, hogy óiási adagot eszi, van amikor meg mint egy beteg veréb.. :wink: :P :P
Lehet ám, hogy a felszakadt váladék miatt nem megy neki a hamika. És mivel már nagy fiú, háát éhes és azért kér több szopit. Szerintem rövid időn belül megoldódik.. :wink:


pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Rendeseb pörög a topik, csomót kellett visszaolvasni, szuper! :D

Pindi: Utólagos gratula a féléves Krisznek! Tényleg igazi férfi és hős, ahogy vigasztal téged! Írod, hogy az apja nem akar veled beszélni. De akkor miért hív a szüleihez? Nem értem... Nem lenne mégis jobb valahogy alkalmat találni egy beszélgetésre? Ez iszonyú lehet neked, ez a bizonytalanság. Nagyon erős vagy, hogy ezt így bírod, sőt, még humorral is!

Én is epidurális érzéstelenítéssel szültem, a hátam nem, a csuklóm viszont fáj. Ma voltam dokinál, valószínűleg kéztő alagutam van, ahogy Mia megmondta! :D Pihentetni kell, aztán ha ennek ellenére rosszabb, vissza kell mennem a dokihoz. Na, nem baj, ez egy kicsit megnyugtatott. :) Pindi, menj el dokihoz!

Morca: csak ámulok és bámulok a képeken! :o Ez igen, ez a gyerek minden nap mutat valami újat! A kutyás videó átjött, de sajnos nem tudtam megnézni, azt írta ki, hogy külföldi hálózatról gond lehet felcsatlakozni az rtl oldalára... De olvastam egy újságcikket Borisról! Hihetetlen, miket tud! - A leandered nagyon szép. Nekünk sajnos nincs hely ilyen nagy növényeknek, de reméljük, hamarosan lesz, minden nap bújom az ingatlanaprót...

Hubcsa: kérünk képet a lányodról!

Mia: örülök, hogy bejött a muzulmán csel! 8) Imádok "jelmezeskedni"! - Remélem, jobban vagy! Van ilyenkor segítséged? - Itt tipikus szürke nyúlós téli idő van, sajna nem az a száraz hideg, amikor öröm kint lenni. A tavasz pedig még olyan messze van! Május előtt itt nem nagyon zöldell semmi. :( Kérek egy nagy adag magyar napsütést!

Rólunk: Lórinak egyre nagyobb az étvágya, sajna éjszaka is! Két étkezésen kívül csakis szopit kap. Tízóraira fahéjas almát (aztán szopik), ebédre főzeléket (most épp paszternák és brokkolis krumpli), aztán szopi. Szinte nem lehet előtte enni, mert ő is elkezdi mozgatni a száját, mintha rágna, aztán síííír! Két-három-négyóránként szopik... Amikor először kap új ízt, kicsit beszélni kell neki, hogy milyen finom is az, egye csak meg, a második-harmadik alkalommal már könnyebben lecsúszik. Pár naponként egy-két kiskanállal növelem az adagját. - Mostanában az a kedvence, hogy a parkettán hasal és forog, illetve tologatja magát hátrafelé. Élvezi, hogy sokkal gyorsabban halad, mint a szőnyegen. A másik produkció az ágyon történő araszolás. Akkor előrefelé halad, lenyomja a fejét, fel a popsiját, tényleg olyan, mint egy kis hernyó. :D

Nem ér, én is menni akarok a találkozóra! :(

Addig is innen pá:

Svédbaba

Kép
svedbaba
 
 


Kép

Így nézünk ki mostanában, közös mosogatás után...

Kép
svedbaba
 
 


Hahó Rita (svedbaba) örülök, megvagy :) nagyon aranyosak vagytok a kengurubébivel :)
sajnálom, h bejött a diagnózisom, de jó, h elmentél dokihoz. Pindi! tessék követni a példát!! :evil:

köszi mindenkinek a tanácsokat, képzeljétek: ma megevett mindent amit elétettem :) mintha tudta volna, h szomorkodom emiatt :)
ma vilmoskörte és almás-krumpli volt :) a gyógyszert meg alma-barack-srépa koktéllal öblíti le :)
én már jobban, köszönöm az érdeklődést. hát napközben egyedül vagyok, és anyut nem hívtam át, mert ő jár dolgozni 2 apróságra vigyáz, nem akartam, h elkapja, mert akkor annyi a munkának..
a tegnap volt kemény..ma Apa itthon maradt, csak vásárolni ment el meg 1 órára az irodába. szóval ma már jobban vagyok, az orrom sem folyik annyira és a torkom is tűrhető..iszom is a C vitamint meg a Lurkó is. remélem nem esünk vissza.
hát képzeljétek..tegnap fürdetésnél nem voltam megelégedve a fütyitéma alakulásával..ezt szóvá is tettem..erre apa, mintha mi sem lenne természetesebb, fogta és lehúzta Martinnak...de olyan óvatosan és határozottan tette mindezt, h a gyerek meg sem érezte..nem semmi mi? néztem rá és megakartam kérdezni, h eddig meg miért?? de inkább nem szóltam semmit, örültem, h kivette a "feladatot" a kezemből :D
most elmentek sétálni, szóval van egy 40percem magamra :)
megyek is, ledőlök, jól vagyok, de iszonyat fáradt.

ps.: ne félj muzulmán barátunk, ha ellátogatsz hozzánk, olyan bulit csapuuuunk, h csihaj !! :D

¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

Aztaaaa mennyit írtatok!!! :lol:

Svédbaba örülök, hogy Te is jelentkeztél. Aranyos Lóri baba! :)

Annyi mindenről írtatok, és olyan jó hogy mindent írtatok, mert engem is ezek a kérdések foglalkoztatnak:

Az evés:
Az valami katasztrófa az elmúlt napokban. Lehet a betegség miatt és a fogacskák miatt is, de egyszerűen nem tudom mi van Hannával. Szopizni alig akar, csak éjjel, de akkor 2 óránként !!! :shock: :shock: , nappal meg csak kanállal hajlandó enni. Ja, és nappal folyadékot alig. Védőnőm mondta, hogy az ajó, ha naponba legalább 4 dl anyatejet /tápszert eszik, de attól tartok, hogy ez nekünk nincs meg. Így most próbáltam őt ma is tömni folyadékkal, de semmi. Egyszerűen nem kell neki... :shock: Én ezt nem értem. Aztán ha délelőtt adok neki gyümit, azzal úgy jól lakik, hogy utána alig kér valamit. Ahogy írtam nemrég, egy egész banánt bevág délelőtt. Vagyis bevágott, mert ma alig evett.
Lehet, hogy a feszültséget is érzi rajtam, hiszen én sem vagyok a toppon........... tegnap meghalt a kutyánk, én alig alszom, mert éjszaka Hannával vagyok, csoda, ha fáradt vagyok....... ráadásul Apa mostanság megint számítógép függő lett, amit nehezen viselek. Hazajön és csak gép, gép, gép, gép.... :twisted: :twisted: :twisted: Sokszor földhöz tudnám vágni, de hát azt még sem tehetem...... :lol: :lol: vagy igen???? :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

A párologtatóról: nekünk van, nagyon szuperul működik is, este lefényképezem, és felrakom Nektek. Ezen kívül amit tegnap találtam a neten, és a szomszéd város bölcsijében is láttam: rendkívül hatásos a sókuckó. De mivel itthon ez meglehtősen költséges mutatvány, az is elég, ha a radiátorra sótéglát rakunk. Annak darabja pedig 1500-1800 Ft körül mozog. Keressetek rá a sótéglára a neten, nagyon jó!! A bölcsi, ahol én voltam, ott az egyik pici szobában kb. 100 db sótéglából egy fal van felépítve, emellett edényben sós vízet párologatnak, és a picik ott vannak bent naponta 20 percet. Rendkívül jó hatású! De tényleg nézzetek utána, ha érdekel. Én mindenesetre beszerzek 2-3 db sótéglát.

Az utazóágyról: mi a szüleimtől olyan ágyikót kaptunk, ami utazóágy is és járóka is. A lényeg, hogy ugyanakkorára össze lehet csukni, mint egy utazóágy, de ha szétnyitom, akkor 150X150 cm-es járóka valójában. Amiben aztán aludni is és játszani is tud. Mind a 4 oldalán háló van, így Ő is kilát belőle és mi is rálátunk. Majd ha egyszer össze lesz állítva, mert még most nincsen rá szükségünk, lefényképezem Nektek.

Morca, remélem Ákosod tényleg nem fog ebből az ágyikóból kiesni.

Pindi, a hátfájásról: én is edával szültem császárosan, és nekem is fáj a hátam. De ez mind az emelgetéstől van. Persze jó azt is tudnod, hogy egy nő a legtöbb esetben a hátára pakolja a lelki bajait is, amitől aztán szépen be tud csomósodni/keményedni a hát!
Szerintem próbálj ki egy masszőrt! Én időnként megyek, és nagyon sokat segít!! De ha idegbecsípődésed van, talán tényleg orvoshoz kéne menned!!! Mindesetre jobbulást Neked!

Na azt hiszem mindenre írtam, megyek gyorsan befejezem a fürdő takarítását, amíg alszik Hannám.

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Ja, és Hubcsa, Pannáról kérünk szépen képet! :D

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!
Húhh tényleg pörgünk, ez nagyon nagyon jó hír :)
És ha még észnél is lennék :D
Szóval mindenkinek köszönöm szépen a köszöntést :) így akkor tényleg mindenki kap egy szépségmosolyt Krisztől :) Valamelyik nap felteszem :)
Svédbaba: Igazából a férjem a szülei fölött lakik, tehát egy helyre megyek, ahol én is laktam kemény 3 hétig. Beszélni nem lehet vele, felvett egy hideg arcot, amit én nem érzek őszintének, de majd meglátjuk. Addig meg szenvedek mint a kutya, de ez már régóta nem számít. Aki látta a szerelmünket, az mind csak néz, mint akit meglőttek és nem fogják fel. Hát én is így vagyok vele.
Lóri nagyon édi lehet a hernyó mozgással, ha jól emlékszem Morca Ákosa is így kezdte, meglesz a második ácsorgónk :D Nagyon édes a mosogatás utáni kép :)
Na és igen, jót fogunk bulizni, ha legközelebb hazajössz, addig meg küldünk neked napocskát! :)
Mia, örülök, hogy minden kezd rendbejönni, ne is baciskodjatok, most én teszem :D Nagyon aranyos apa, hogy így átvette a feladatot, a kuki témáért meg külön piripont!
Martinnak meg ügyivoltálpuszi :) ugye, hogy eszik az a gyerkőc! :)
Az enyém ma ebédre paradicsomos krumplis halat kapott, izlik neki nagyon, csak iszonyat büdös, bukott utána egy kicsit, természetesen a gatyámra (ezt a nadrágot valahogy mindig lehányja), pfúúú ki is kellett szellőztetni utána :D
Kislány: Az én fiam meg pont, hogy nagyon sokat iszik, mármint sokkal többet mint ezelőtt bármikor is. Igaz ő élvezi, hogy egyedül fogja a cumisüveget, meg játszani is próbál vele, de akkor elveszem tőle, ő meg sírva fakad. Dehát nem akarom, hogy később azzal rohangásszon. Na az egészből csak annyit akartam kihozni, hogy vannak napok amikor nem isznak annyit a bébik, legalábbis tapasztalatom szerint, biztos jó a páratartalom :)
Nekem só lámpám van, az is valamennyire jól tisztítja a levegőt.
Én pont ma olvastam a volt ovimat, hogy már sószobát is kialakítottak benne, kár hogy csak ovi, és 3 éves kortól veszik fel a gyerekeket! :)
Áhh egy jó kis masszázs, de jó lenne. Csak nekem azért volt fura ez a dolog, mert ilyen forró érzés futkározik a gerincemen föl és le.

Hát ha nem lesz jobb, megyek dokibácsihoz!

Nah jók legyetek! puszi és holnapra drukk nekem, hogy ne fakadjak sírva!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Helló Pindi!

Látom még Te is fenn vagy. :lol:
A párásítóról, nem sikerült lefényképeztem, de gyorsan megnéztem a márkáját: Tefal.

Csajok, az én Kicsim nincs jobban. Az előbb is úgy felsírt. De gyanítom, hogy ez már a fogacskája lesz. Csakhogy emellett kezd köhögni és be van rekedve a Drágám. :(
Ha hétfőig nem jön rendbe, vissza viszem a dokihoz. Akkor már majd 2 hete lesz, hogy beteg..... :(
Mingyá körbe nézek a neten, ki mivel gyógyítja Picurkáját. :shock:

Többiek, Ti hogy álltok a fogakkal??

Hernyó mászás?? Ha ezt csinálja Hannám is akkor az azt jelenti, hogy hamarosan feláll?????? :shock:

Pindi, igen a sólámpa is ugyanolyan jó!!! És hangulatos is!!! :lol:
No részemről mára ennyit. Megyek bekuckolok kicsi ágyikómba.
És végre Apa is jön, legalábbis remélem. :roll:

Szép álmokat Mindenkinek!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


nos. kaptam a szomszédtól (akivel már-már baráti a kapcsolat) kölcsön próbára egy párologtatót. ma azzal alszik Martin. kíváncsi vagyok. hétfőn elviszem a dokihoz, mert nem tetszik a köhögése..néha mintha "ugatós" lenne..hát Apa szerint nem, de sztem igen..ő azt mondja, h túlaggódom a gyerek dolgait..hát ki aggódjon, ha nem én, nem? meglátom, h holnap ,h alakul, mert nem mindig műveli, csak néha..bár belegondolva, néha én is így köhögök..olyan erőteljes, mélyről jövő, száraz köhögés..nemtom másképp leírni. de láza nincs, ez jó jel.

kislány: hát a számítógép probléma ismerős..előző párom volt ilyen..ma már nemtom, h hogy tolerálhattam ennyire..mindenki kérdezte, h hogy bírom..képzeld, volt olyan, h este 8-kor kezdett el játszani és reggel 8-ig nyomta..szép mi? és ez ment 7 évig.. :) nem a gépet kell földhöz vágni ;) de inkább nem adok tippeket..meg gondolj arra, h ha a gépet teszed tönkre, nem "beszélgethetsz" velünk :)

nekem anno azt mondta a védőnő, h ha egyszer leszokott az esti szopiról, akkor ha éjjel felkel ne merjek neki cicit adni, mert akkor kezdhetem előröl. ha felsír én odamegyek hozzá (megpróbálok mindig kelni hozzá) és beteszem a cumit a szájába és megsimogatom a buksiját, erre ő visszaalszik (általában nincs magánál, csukva van a szeme) . először volt nagy rágódás, h szegény nem szomjas, éhes-e..de nem. ez azóta így megy, és kutyabaja. reggel meg mosolyogva kel és jóóóól becicizik :)

na mára ennyit,
jóéjt Csajszikáim,
puszi a Manócskáknak (is)

¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

Igen fent vagyok, még mindig, az én gyerekem is felsírt, talán most fog elaludni, ritkán csinál ilyet. Lehet ő is beteg lesz.
Nekem nem cumizik, úgyhogy ki kell őt vennem az ágyból, bár megvárom, hogy nem csak álmodott e :)
Ja igen, a számítógépre akartam írni, hogy nálunk az is volt a gond, bár mindketten informatikusok is vagyunk, de én nehezen tolerálom, ha este nem velem, illetve a fiammal foglalkoznak. Állítólag csúnyán beszóltam. De kislány, ha földhöz is vágod a gépet, gondoskodj egy tartalékról :D azért nekünk hiányoznál! :)
Mia, az igen, akkor ott is a legendás 7 év volt... nekem legendás 7 hónap boldog házasság... Meg majdnem percre pontosan 1 év 9 hónap, napra mindenesetre stimm.
A lényeg, hogy Martin pici apukája ilyen rendes hozzád!!! Jah és szerintem nem vagy túl aggódós, én erre azt szoktam mondani, hogy első gyerekes anyuka vagyok :D

Na mostmár tényleg jó éjt nektek!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Svedbaba: Nagyon helyes kis mosogató segéded van!!! :P :P Megkérdezhetem, hogy, hogyan kerülték, olyan messzire??

Háát, csajok, úgy látom, sokasodnak az artisták :P :P :P :wink:

Mia: Remélem, már sokkal jobban vagy!! Tudom milyen nehéz egyedül a babával, mikor beteg az ember!!

Később jövök, mert most renoválják egy kicsit a gépemet!!!!!
pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Morca: szerelmes ki- ill. bevándorló vagyok, négy és fél éve kint. A férjem svéd, tizenkét éve lesz az idén, hogy találkoztunk Németországban (mindketten ott tanultunk egy fél évet). No. után négy évet leveleztünk, 2001-ben találkoztunk újra, aztán három évig oda-vissza repültünk egymáshoz, néha egy harmadik országban találkoztunk, hegyet másztunk... De régen is volt! 2006 júni- és júliusában házasodtunk össze. Röviden ennyi. :) Én, aki gyerekkoromban nem akartam elköltozni a szülőfalumból! :D

Pindi: köszi a napocskát! :lol: Remélem, hamarosan ideér. - Azért a paradicsomos hal nem semmi! Jó kis edzett gyerek Krisz, ha már ilyeneket eszik! - Aggódom érted, hogy ha mindent magadba fojtasz, nem beszélsz a Krisz apukájával... nehogy besokallj! Szerintem jól tetted, hogy annak idején reklamáltál, ha nem veletek, hanem a géppel foglalkozott. Én abszolút veszekedéspárti vagyok, ha valamelyik félnek baja van, mondja el! A férjem ennek nem nagyon örül, ő visszafogottabb, de én edzem... A baráraink javasolták is, hogy szerezzünk be műanyag tányérokat, arra az esetre, ha... :lol:

Mia: Na, jól van, akkor megmaradtok. :lol: Aggód csak ki magad most nyugodtan, a másodiknál már lazábbak leszünk. 8) - Éjszakai szopi, hajjaj! Ügyes vagy! Lóri nem nagyon akar visszaaludni ringatásra (nem cumizik), vagy ha igen, az olyan sokáig tart, hogy apa reggel reklamál. :oops:

Kislány: Sajnálom, hogy meghalt a kutyád. - Hogy van Hanna? Lehet, hogy a foga jön tényleg, olyankor könnyebben megfázhatnak. Kitartás! - A sótégla jól hangzik, köszi az ötletet, utánanézek. - Felhúztam ám magam a védőnő tanácsán, hogy napi 4 dl az kötelező! :twisted: Minden gyerek más és más, hol többet alszik, eszik, kakil, pisil, hol kevesebbet! Figyelj Hannára, és nem ronthatod el!

Nagyon drágák vagytok, hogy nem hagytok kimaradni engem a buliból! :lol:

Na, mára ennyit, Lóri szunyál (amúgy kapott 2 új dolgot, majd hozok róla képet), átmegyek apához, hátha épp szünet van... Meccset néz minden szombat délután (Mia: angol ligát :lol: )

Pusszancs, szép szombat estét!

Svédbaba

Kép
svedbaba
 
 


Hejho Mindenkinek!

Azta most néztem,hogy tegnap amit írtam az szépen eltünt az éterben :evil: na mindegy....

Pindi!Gratula a féléves Krisznek!Az anyukája előtt meg le a kalappal.Lelkierőből csillagos ötös.Én a hugomnál néztem ugyanezt végig,tudom mennyire nehéz ilyenkor az anyukának,hogy a picúr amennyire lehet ne vegyen észre semmit a feszültségből.Szóval kitartás,ahogy én látom az idő az ami megoldja a dolgot.

Kislány Pannának már a 2 alsó fogacskája karácsonyra kijött és amennyit most rág talán a felső kettő is indul...

Mia nektek jobbulást és aggódj csak nyugodtan.Attól nem lesz baja Martinnak.Különben is ki aggódjon ,ha nem az anyukája :)

Morca örülök,hogy jó lett az ágyikó.Ahol mi vettük ott is aszonta az eladó,hogy a családjukban a 6-ik gyerkőc használja,de gondoltam gyenge eladói túlzás...de akkor ezek szerint van benne valami :wink:

Svédbabó Lóri nagyon kis édi.Ezt a kengus dolgot Én is kipróbálom Pannussal.Eddig mindig a bébiülésbe tettem oda a mosogató mellé amíg dolgos voltam,de abban már nincs el olyan jól :roll:

A hozzátáplálással nagyjából ott tartunk ahol Lóriék.Délelőtt egy kis gyümipép.Délután egy pici főzelék és egyébként csak szopi.De az 1-2 ritkán 3 óránként...Éjszaka is ugyanígy ébred,nem tudom mikor szokik le erről.De a múltkor megvígasztalt egy ismerősöm,hogy neki a 8 hónapos kisfia még mindig 2-3 óránként szopizik...Cici függő a lelkem :lol:
Ma reggel csinálta Ő is a hernyó mozgást,de csak hátrafelé :D Majd meg zabáltam olyan ari volt :D
Húú majd teszek fel képet is...
pussz,most megyek

Kép
hubcsa
 
 


Na, már itt is vagyok...

Mia: Martin is és Apukája is egy hős!! :P :P :P A mi apunk még sosem csinálta, ez maximálisan az én dolgom. Bár Matyinak lassan megy egyedül is.. :wink: :)

Kislány:Ákos is többet szopizik éjjel, mint nappal. Szerintem nappal nincs rá elég idejük, a sok érdekes látni/kipróbálnivaló miatt. :wink: A folyadékra nincs ötletem.. :roll: De szerintem, ha elég pisi van a pelusban, akkor nem lehet baj, egyszerűen elég neki.. :roll: Sajnálom a kutyusodat... :cry: Mindig nehéz elbúcsúzni egy jó baráttól.. :cry: :cry: Hát igen, ezek a férjek elég önzőek tudnak lenni... :x Én elég sokat piszkálom a férjemet, hogy ne kalandozzon el a tv irányába, ha a gyerekekkel foglalkozik.. :oops: Én sajnálom a tv-re az időt, ő meg a reklámokat is tátott szájjal tudja bámulni.. Kész vagyok tőle.. :roll:
Alapjáraton nem is zavar, de olyan kevés időt tud együtt lenni a manókkal, ne máá a tv-re pazarolja.. :roll:

Jobban van Hanna?? Jelentem, nekünk még egy darab fogunk sincs...

Mia: Én azért nem veszem szentírásnak (már) amit a védőnőnk mond... :oops: Amikor a Matyi volt ilyen pici mindenki úgy érezte, beleszólhat a dolgainkba. Leginkább a szoptatás és az altatás, na meg a dajkálás témában voltak mindenttudók a "kedves beleszólók". :evil: Az eljén sikerült is elbizonytalanítaniuk, de rövid időn belül, becsuktam a füleimet. Szerintem mindenki csinálja, úgy ahogy neki bevált. Próbálkozni kell (csak bátran) és kitapasztalni a dolgokat. Nálunk a hozzátáplálás is másképp megy, mint általában, mert muszáj alkalmazkodnom Ákos hirtelen megnövekedett kalória igényéhez, mert a sok mozgástól, bizony nagyon éhes, de a szopiról sem akar még lemondani. Ha a védőnőm javaslata szerint csinálnám, Ákos éhezne... :roll:
Aggódásról: Attól tartok, hogy ez a sorsunk... :wink: Valószínűleg végig fogjuk aggódni az életünket. És hol van még a java.. :shock: :shock:

Pindi: Egyetértek!!! Azt a kis időt tudják már nekünk szentelni.. :wink:

Ja, íme az utazóágyunk:

Kép

Kép

Svedbaba: Lehet, hogy Lóri break táncos artista lesz?? :wink: :P :P
Mikor jöttök haza???

Mia: Buli???? IGEN IGEN IGEN!!!!!!! :P :P

Pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Kép no ezek mi vagyunk

Kép kukucs

Kép
hubcsa
 
 


Hubcsa: Ákos is 2-3óránként szopizik éjszaka is.. Nem aggódom, majd kinövi... Matyi kb egy éves volt, amikor abbahagyta az éjjeli szopit.
Egy ideig még próbálkozott, de csak cumizott, nem evett. Na akkor már én mondtam, hogy elég.. :wink:

Húú, csajok nagyon mocorognak a manócskák.. :P :P Asszem készíthetjük a futó cipőket.. :wink: :P :P :P :P

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: