Új privát üzeneted érkezett!

Basszus még mindig nem vagyok az első 10ben a táblázatban...SZÜLJETEK!!!! :lol:

na majd jövök később csak megyek málnalevélteát venni,aztán indula gyümölcs süti sütés meg kajagyártás,takarítás és aztááán visszatérek!!
Mindenkinek minden jót addig,Dica...hajrá lehet márcsak órák kérdése...

Barbamami
Elég sűrűn jároka Patakiba :cry: ..szóval összefuthatunk..majd szólok ha megyek esetleg újra... :wink:

Kép
nikky
 
 


Sziasztok Lányok!!
Köszönöm szépen, hogy megnyugtattátok!!!! Nagyon édesek vagytok!!! :)

Timi!!! Gyönörű a kislányod!!!! Olyan igazi Leányzó!!!! Eszméletlen!!!!!!!!!! Gratulálok még egy szer!!!!!!!!!

Babzsák!! Mikor szándékozol megszülni és megmutatni nekünk a kis Samut????????????? :lol: :D

Macsek! Köszi a CTG infót! Tényleg, nem tudod mi a különbség NST és CTG között?

gabi.baba, dicamama Nagyon szép pocakotok van!!!!
gabi.baba , és a kis ruhák nagyon édesek!!! Nekem az a szerszámos-kalapácsos-csavaros lett a kedvencem! :D

Kérdésem lenne! Nem tudjátok, hol lehet megnézni a neten, hogy ki hova tartozik térületileg?? Én 5 kerbe vagyok bejelentve… Nálunk ott egyáltalán nincs saját korházunk… akkor hogy van??? Térképileg a legközelebbi… ?????????

„A részleges térítési díj mértéke a biztosító felé elszámolható finanszírozási összeg 30%-a, maximum 100 ezer Ft” Ha már nem tudták ugy kitalálni, hogy szüléséert ne kelljen fizetni.. /mert ugye fogy a magyar… akkor miért IGY ösztönöznek???/ miért nem maximalizáltak ezt az összeget pl „kelengye pénz” összegével… és akkor mindenki ki tudna fizetni viszonylag problémamentesen…

Kép

Kép
fenix
 
 


Most csak villamkodok, aztan majd jovok du. rendesen:

NST-t=nonstressz teszt, más néven nyugalmi CTG (cardiotocographia). Az elnevezés arra utal, hogy a magzati szívműködés és az anyai fájástevékenység egyidejű vizsgálatára olyankor kerül sor, amikor a kismama nyugalmi állapotban van, például fekszik vagy ül.

Kép
Kép
-macsek-
 
 

 
 

Korházmutatós oldal:

http://www.oep.hu/portal/page?_pageid=3 ... ema=PORTAL

Mi innen néztük meg hova tartozunk...szerintem erre gondoltál fenix, ha nem akkor bocsi :)

Szépek a pocakok és a babasarkok :)
Irigyellek a pocak miatt titeket! Amig volt pocakom tudtam mire fogni, hogy nagy a hasam, most hogy a kisasszony már kinn van, nem igen tudom arra fogni, hogy terhes vagyok :lol:
Na de mindegy, majd lemegy...reméljük :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Macsek! Köszi! :)

Akira!!! Ez az! Köszönöm!
Megnéztem... háááát... Hát nem oda tartozom, ahol eredetileg szülni akartam???? Igen.. Péterfy... Kellett a Dokimnak pont idén elutazni...... aj jaj jaaaaaaaaaaaaaaaaj!!!!!!!!!!!!!

Akira a hasad miatt ne aggodj!!! Még csak 2 hete szültél!!! Azt mondják a szoptatással minden lejön az emberről!!! Lásd!!! Majd még panaszkodni fogsz, hogy túl vékony lettél!!!!! :wink: :D

Tegnap vettem ELSŐ EBÉDLŐAZTALOMAT!!! Teljesen felnőtt ember lettem! Anyukám azt mondta - épp itt volt az ideje!!!!!! Nagyon büszke vayok magamra :wink: :lol: Kép

Kép

Kép
fenix
 
 


Ancsa:
Aztaa,ezeket a bútorokat a párod csinálta?? Le a kalappal!! Nagyon ügyi! Tök jó,hogy még a tv alatti szekrény is megy a babaágyhoz!!

Dicamama:
de jó! Te már így állsz,hogy bármikor szülsz,én meg pont utánad vagyok!! :D :D

Na,most már kezdek NAGYON megelégedni a táblázattal! Ha Babzsák megszül (vagy lehet,hogy épp szül????),akkor már csak az 5. vagyok!!! Jó ég,ez tényleg lehetséges?? Huszon-pár hetesen még olyan elképzelhetetlen volt..

Nikky:
Nagyon jóóóóóó! Szóljál,mikor jöttök! Tudod,ilyen szép időben kifejezetten JÓT TESZ egy kis édesség a kismamáknak! (Szerintem.. :roll: )

Lányok,ma sutyiban le akartam nyírni a füvet. (A párom most már úgy kezel,mintha a terhesség valami halálos betegség lenne,és leginkább feküdnöm kéne...Na,hát én NAGYON nem vagyok az a fekvős típus..)
Szóval szépen nekiláttam,hát nem pont hazajött?? :? És egészen véletlenül úgy állt be,hogy pont ráállt a zsinórra.. :roll: :roll: Azért mégiscsak sikerült befejezni.. megszereztem a kocsikulcsot :P

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Fenix!
Nagyon jól néz ki az ebédlőasztalod!A lámpával meg nagyon hangulatos! :D

Barbamami!
Én már nagyon mennék szülni! :D De lehet hogy te mész elöbb szülni!? :lol: :D Nem lehet tudni!

Nemrég beszélgettem egy kicsit az egyik szomszédasszonyommal és modtam neki hogy reggel óta fájdogál a pocim ott lent(de nem olyan nagyon de azért érzem), meg egyfolytában keményedik a pocim és a derekamat is érzem! Ő erre azt mondta hogy szerinte már nincs sok hátra!Bárcsak igaza lenne! :D

Benkoka!
Veletek mi újság?Fájások vannak?

Pussz mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok..Megint csak a nagymama vagyok..sajnos semmi jele, hogy Samu kikívánkozna..állítom, türelmetlenebb vagyok mint Johanna.Jól vannak, holnap megy NST-re..ámbár a szülésznő ismerősöm szerint az max .annyira jó, hogy a baba szívhangját ellenőrizzék, az összehúzódások természetesek, és semmit sem jelentenek..mármint a szülés indulása szempontjából:Miután se keményedés. se görcs, se nyákdugó, se semmi, lehet hogy Samut a nyuszi hozza?? Addig én megkattanok....A ti anyukátok is tűkön ül?Minednesetre állandóan vásárlásokba esek:)))))ezzel kompenzálok.Ha hírem lesz, írok.Johannának ugyanis még mindig nerm kötötték be a netet..hogy a nyavalya törné ki őket:))))))

Kép
babzsák
 
 


Babzsák Nagyi :D
Szia...
Nekem anyukám pont ugyanilyen..meg apu is..mindig vesznek vmit Dórinak és sokkal türelmetlenebb már mint én-pedig azt nehéz!!!Szóval ne aggódj!!És örülünk hogy írsz nekünk..így tutira tudni fogjuk ha történik már vmi!!!remélem tetszik nekik az új lakás egyébként és minden nyugis mostmár!! :wink:

barbamami
Ismerős a "féltés szindróma"..ma hazajött előbb a férjem h itthon fejezi be a munkát-hát épp sütögetés,teregetés porszívózás,kórházi cuccpakolás közben jártam..és még a csirkés römetoffos kajához kellett puccerolni krumplit..na le lettem én is teremtve és Ő csinálta meg az egészet én nekem meg feküdni kellett volna...JÓ VICC!!!
Én sem vagyok a popimon ülő típus,so leültem ide porszívó befejezés után... :lol:

Fenix
Szép az egész szoba,nagyon ízléses!!!Szeretem ezeketa wenge bútorokat,nekünk a hálószobánk borult wenge bútorokba :lol:
meg a fürdőt szeretném még ilyesmi stílusban látni...MAJD EGYSZER!!!

Lányok vkinek nem szúr nagyon lennt az egyik oldala??2napja szurdogál..nem olyan élesen inkább mintha vki benyomná baromi erősen...és Dóri tutira a másik oldalamon van...Ő mindig a jobb oldalon ficánkolgat ez meg a bal oldalon jön elő!!!Mi lehet ez??
Megyek CTGre holnap és ha nincsenek sokan a szülőszobákban akkor megnézhetjük azt is..so jöhetneka drukkok...

Kép
nikky
 
 


Akíra:
Ne hülyéskedj,a méhnek eleve 6 hét kell,hogy visszahúzódjon az eredeti méretére. Te meg 2 hete szültél.. És egyébként is. Kell egy kis súlytöbblet a szoptatáshoz. Én mindegyik gyerek után kevesebb kilóval kezdtem a következő terhességet,mint az előzőt.. :wink:

Megnéztem a beutalós táblázatot.. Hát,elvileg a Dél pestibe tartoznék. Ami ugye nem az István.. Na de emberek,a szülés netántán sürgősségi ellátás-körébe is tartozhat,nemde? Mondjuk a 3. gyerek már remélem,nem napokig fog születni :lol: :lol:

Fenix:
Tényleg jó az ebédlő-sarok!! Olyan kis hangulatos!! :D

Babzsáknagyi:
Csak vásárolgassál nyugodtan :lol: :lol: ,az nagyon jót tesz!! Amíg jól vannak,semmi gond.. Bentmaradni nem fog,az biztos. :D

Macsek:
Hű,te nagyon tudományos vagy!Látom,jól felkészülsz mindenféle szakmai könyvekből!! 8)

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Tőletek is megkérdezem:
Ti milyen mellszívót vettetek?
Csak az Avent a jó, azon belül is melyik? Az olcsóbbak nagyon gagyik?
Nem igazán értek hozzá azért kérdezlek benneteket..
Vendég
 


Hali!

CTG-NST: Dehogy vagyok tudomanyos, csak szo szerint kicopyztam az egyik honlaprol, amit talaltam :D

Most voltam dokimnal. 2222 vagyok. Azt mondta, ez lehet ilyenkor mar ennyi. Szerintetek sem korai? Mit tudtok? Tiszta zizi vagyok, amiben benne van az is, hogy a kovetkezo mondata az volt, most mar szulhetunk barmikor, de azert meg jo lenne, ha egy hetet benn maradna. 1 hetet :?: :!: Meg csak 36+2 vagyok! Nem nezi ez a tablazatunkat? Full kozepen vagyok meg csak!!! Jajj. :shock:
A heten lesz meg CTG, ja, meg levette a streptococcus-teszthez a huvelykenetet is.

Gyerekorvost valasztottatok mar? No, az enyemrol most derult ki, hogy akit valasztani akartam, na azt inkabb ne. Franko. Most nyomozhatok.

Tiszta para vagyok, meg hogy egy het!!!

Ja, es azt sem tudta, kell-e a 30 %-ot fizetni, vagy nem. Orulet! Semmirol nem tajekoztatjak oket sem rendesen.

Na, pihenek, tvzek, muffinozok, megeszem a szulinapi (apr. 1 volt 29) tiramisu tortaszeleteim utoljat.

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Jó reggelt mindenkinek! Nah kicsi lányom 2500-2600g körül van! A születési becsült súllya 3000g feletti ,ami szerintem nagggyyyon jó :D A doki szerint teljesen időben fog jönni május elsőfelé úgy ahogy ki is van írva. A fejecskéje már egész lenn van. Sajnos adatokat nem tudok írni mert a kisgéppel csinálta az uh-t a rendelőjében és az nem ad ki ilyen papirt csak magának számolgat. De ápr 20-án megyek be a kórházi rendelőbe csinálni az utsó nagy uh-t és akkor majd fogok tudni felrakni adatokat is. Timcsi mi aventis mellszívót vettünk ,nem tudom a többi milyen de erre mindenki azt mondta hogy nagyon jó. Persze baromi drága volt. Nikky azért nem szóltam mert ti pont sétáltatok kifelé mi meg akkor parkoltunk be ,így te nem láthattál engem. Mire sikerült beparkolni és kiszálni a kocsiból addigra meg felszívodtál :D De még a kocsiban mondtam apának hogy te vagy a babanetről és jól nézzen meg hogy otthon megtudjalak mutizni neki hogy tényleg te voltále :lol: De ha legközelebb látlak akkor igérem szólok. Csak olyan furi tényleg hogy milyen kicsi a világ, és ha nem teszel fel képet meg se ismerlek!
Vendég
 


Sziasztok! Megint csak a nagyi:)))Ma volt Johanna CTG-n, semmi méhtevékenység, zárt méhszáj..mehetek vásárolni:)))))Lányok, lehet előzni!Szerintem Samu azt várja hogy a nyuszi külön kérvényt nyúltson be neki.....én már benyújtottam, nem használt.

Kép
babzsák
 
 


Sziasztok!

Borzalmasan aludtam az éjjel,túlzás is,hogy aludtam,folyamatosan arra keltem,hogy a hasam olyan kemény,mint a beton,feszült rendesen és olyankor ott alul olyan érzés,mintha mindjárt bepisilnék. :oops: Szóval nem volt valami jó éjszakám.Most egész reggel is állandóan keményedik,szerintetek ez már jó jel?
Dicamama:Ezeken kívül jól vagyunk,nem igazán tudom,hogy most akkor ezek lennének a fájások???Mert ez nem fáj,csak kicsit kellemetlen!?SEGÍTSÉÉÉÉG?Tök tanácstalan vagyok!
Én is nagyon mennék már szülni,minden célom,hogy a héten megszülessen,mert nem akarok elcuccolni itthonról vasárnap! :( Merthogy ugye mondtam,hogy felköltözünk a szülésig a nagyszüleimhez,de ezt nem igazán akarom.Mégiscsak itthon lenne jó.Nálatok?Mikor mész ctg-re?Én holnap és már nagyon várom,hogy mi lesz!
Vendég
 


Bacsbern
Tök jó hogy minden rendben nálatok a kis Dorcussal.. :D
Örülök neki...háááát ja ne is mondd..én is egy csomószor elgondolkozom rajta milyen pici a világ...hihetetlen,meg az is hogyha nem lenne net meg ilyesmi nem is tudnánk itt egymásról-senki!!szóval azért néha jól jön h már ilyen fejlettek vagyunk..csak néha meg elég ilyesztő mikor nem az előnyünkre fordítják..na jó ebbe nem megyek most bele :lol:
Szóval legközelebb megpróbálok lassabban felszívódni :D ,bár remélem ennél lassabb már sosem leszek mint amilyen mostanában vagyok... :lol:
nem baj viszont szervezhetünk felőlem néha nyáron egy-egy találkozót..margitszigeti séta a babákkal,vagy tökmindegy valahol ami úgy ahogy mindenkihez közel van..
Bacsbern te merre laksz a 20ban??az itt vana 9.mellett,nem??Soroksárhoz közel??

Ma megyek NSTre...Dorka nagyon beindult reggel az a baj..lehet hogy bealszik fél1ig... :? aztán könyöröghetek megint h mocizzon egy picit..
na jól van csajok..
1ébként mi volt ez a pangás tegnap??alig írtatok,nem ehhez szoktam hozzá!!!
Hol van mindenki??
Ja DICA
Azt akartam kérdezni tőled csak mindig elfelejtem hogy Te érezted ezeket a hatalmas fájásokat amiketa gép kiírt neked??Tudod a múltkori fotón...Szóval ezek fájnak is neked már???

Szép Napot MIndenkinek...

Kép
nikky
 
 


Sziasztok! :D

Macsek:
Mi az,hogy 2222 vagy?? Mármint a C2000-t akartad írni? Mert az tényleg tök normális a 37. héten. (Kicsit megrövidült méhszáj).
Az én dokim se tud a világon semmit..erről az új kórházi rendszerről. Egyébként az a röhej,hogy a párom mondta,ha nem fizeti ki valaki azt a bizonyos 30%-ot a kórháznak,a világon SEMMIT se tudnak csinálni,mert mivel nem az APEH hatókörébe tartozik,nem behajtható. Na,ez jó,mi?

Bacsbern:
Édes vagy,látom te is megtárgyalod a pároddal a babanet-es dolgokat. Az enyém időnként ideül a gép elé,és belenéz a mi kis csajos dumálásunkba.. :roll: Amint látom,tetszik neki.. :lol: :lol:
Én mondjuk marhára kíváncsi lennék a kispapák társalgására... Kár,hogy nincs ilyen topic :lol: :lol:

Benkoka:
Na,ez NAAAAAAAGYON JÓ jel!!!! Hát,ezek NEM a fájások,azért ne ringasd magad ilyen hiú reményekbe.. :roll: De akkor nagyon készülődik kifelé a pocaklakód!! Lehet,hogy a nyuszi már neki is hoz ajándékot... :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Tegnapi pociképek így a 38. héten :D :D :D Tisztára úgy nézek ki,mint el elöl-pupu-teve :D :D

Kép Kép

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Haho!

Barbamami: A Cx. sajna nem 2.0.0.0., hanem 2.2.2.2.. Az meg mar ugye legjobb tudomasom szerint azt jelenti, hogy a kulso, kozepso es belso resz is nyilik, nemcsak rovidult. :|
Tuti, aki itt mar most szulni szeretne, az kihuzza, mint Johanna, en meg, aki szeretnem minel tovabb elodazni, mindjart megyek. :? Pentekre kaptam idopontot CTG-re, aztan jovo heten UH-val egyutt lesz. Ott mar csak mondanak kozelebbit. Addig pihi...
Amugy igy 3. gyerkoccel piszok csininek nezel am ki! Tudom, irtad, magas vagy, de akkor is!

Na, megyek, eldolok kicsit, keresek vmi filmet, es megbeszelem Lucaval, hogy ne feszegesse meg a babahaz be/kijaratat.
:wink:

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Sziasztok!

Benkoka!
Holnap megyünk mi is CTG-re 11.30-ra! Éjjelente én már csak nyüglődök, úgyanaz van nálam is mint nálad (amiket írtál)!
Nekem napközben is keményedik a pocim elég rendesen,tegnap meg egész nap fájdogált a hasam ott lent (úgy mint amikor megvan) és a derekam is majd leszakadt, ja és tiszta kemény volt a pocim!
Én is a héten szeretném ha meglenne,de úgy is akkor jön amikor ő akar.

Nikky!
Igen , éreztem mindegyiket. Mivel egyfolytában keményedett a pocim vizsgálat elött is, alatt is és utána is. Tiszta kemény volt a pocim akkor is!
Kíváncsi leszek a holnapi CTG-re!

Tegnap nálunk volt az egyik barátnőm és mutattam neki a CTG-s papirocskám, és azt javasolta vigyem magammal a kórházi motyóm, mert szerinte lehet hogy a dokim befektet!De majd kiderül holnap!Annyira azért nem szeretnék befeküdni elöbb,csak ha szülni megyünk! :D

Barbamami!
Szép formás és nagy pocid van neked is! :D

Este csináltatok apával képeket a pocimról és felteszem,mert kíváncsi vagyok hogy ti mondtok hogy mennyire van lent!
Szinte az összes szomszédom azt mondja hogy már eléggé lent van, ja meg a családom is ezt modogatja!

Pussz mindenkinek!
Vendég
 


Hoztam képeket: :lol:

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszibaba:Nagyon édik vagytok!Én már megnéztem a videos oldalon az összes feltöltött videotokat,hát nagyon édesek!

Dica:Mi 09:30-ra megyünk,nagyon kíváncsi vagyok.Utána egyből uh. a dokimnál,már rágom a körmöm.Nem is érdekel már annyira,hogy fájni fog,csak már mennénk.A fájdalom úgyis elkerülhetetlen,azzal ráérünk ott foglalkozni!Egyébként tegnap kicsit elkeseredtem,mert az egyik ismerősünk 21.-re volt kiírva és tegnap megszületett a pici.Hát és én?Sose szülünk? :D :(
Minden érzés egyezik a tieiddel,csak nekem nem fáj a derekam,de állítólag ez egyénfüggő,kinek van,kinek nincs.
Poci:Én is teszek majd fel képet,mert állítólag az enyém is ,,leszállt" már és én is úgy érzem,hogy ennél lejebb már nem is mehetne. :D

Ja!És mikor megkeményedik a pocótok,nektek is össze-vissza áll?
Mármint,hogy rendesen ki lehet venni a baba testrészeit.Pl.:A fenekénél egy nagy pukli,a többi rész meg mintha üres lenne?
Bocs a hülye fogalmazásért,de nem megy másképp! :oops:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Tündériek a babák, és szép nagyok már a pocakok. :lol:
Lassan indul a babainvázió, legalábbis reméljük, hogy a szép idő meghozza a kedvüket. :lol:

Nikky, Barbamami: Voltunk hétvégén Corába és mondtam a páromnak, hogy nézzük csak meg azt a tiramisut amit ti meséltetek, mert gondoltam, hogy megkostolnám. :lol: De képzeljétek nem volt. :cry: Úgyhogy holnap majd csinálok sajátkezüleg. :lol:

Nagyon szépek a babaszobák és babasarkok láttom már nagyon sokan kész vannak. Lassan mi is befejezzük és majd hozzok képeket.

Mi ma voltunk CTG-n hát a szűlésznő megnyugtatott, hogy nem a nyuszi fogja hozzni, mert a pocak még nem indult el lefelé és a méhtevékenység is egy egyenes csík volt a papíron. De hál istennek a baba nagyon jól érzi magát. Majd jövőhéten megyünk orvoshoz és remélem akkor már egy kicsit több is kiderül.

Ja és amit még megtudtam, hogy kell beutalót kérni a háziorvostól annak aki nem az illetékes kórházba megy szülni, úgyhogy holnap mehetek a háziorvoshoz. :?

Ha esetleg addig nem jelentkeznék akkor mindenkinek

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Benkoka!
Nekem mikor bekeményszik a pocóm,akkor kő kemény és szó szerint összezsugorodik.Lehet hogy hülyén hangzik,de tényleg olyan kicsi lesz olyankor a pocim,szinte fele akkora mint amekkora van.
Nekem akkor áll össze vissza a pocóm amikor az alkatrészeit nyomogatja kifele és általában a kis feneke jobb oldalt a bordám alatt szokott lenni,olyankor van ott 1 nagy pukli.
Vendég
 


Dica:Igen,igen,ez a két féle van,egyik,amikor keményedik és azért látszik a pukli,másik,mikor kinyomogatja a fenekét.Csak amikor a keményedés miatt van,az ugye jóval tovább tart,mint mikor csak nyomogatja.... :oops: Mindenesetre muris. :D Próbálok majd elkapni neked egy fotóta keményedéses puklimról és küldöm a ,,pocileszállós" képpel együtt!
Na mindegy,remélem hamarosan megyünk szülni!!!
Neked van olyan éjszaka,hogy mikor fordulsz meg az ágyban,mintha szétrepednének a csontjaid ott az alsó részen?
Na már megint egy értelmes fogalmazás! :oops:

Krisy79:Bárcsak igazd lenne!
Vendég
 


Benkoka!
Akkor várom a képeket! Remélhetőleg apa most már hamarosan haza ér, akkor majd gyors elkapom és csináltato mvele a képeket! :)
Nyugi,nálam ez a szétrepedéses dolog már kb. másfél hete van és valamikor annyira fáj hogy sírni tudnék!Ja és kb.fél óránként fordulok meg mert annyira elzsibbadok.
Remélem én is hogy a héten már megyünk mind a ketten szülni! :D :D
Vendég
 


sziasztok lányok!!!


A Barbamami rábeszélt ,hogy csatlakozzam a babanethez.
Csatlakozhatok? :D


:roll:
radicsera
 
 


Sziasztok Lányok!

Macsek!!! BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KIVÁNOK!!!!!!!!!!! Jó megviccelt anno anyukád apukádat!!! :wink: :lol:

Hmmmm Samu Baba teljesen átment partizánba!!! Vegyünk Johannának nyüszít!!!! Hát ha beválik!! :lol: :lol: :lol:

Mellszívó: én AVENTet rendeltem az aventwebshopban mert úgy olcsóbb volt… És azért választottam Aventet mert világszerte ezt használnak az emberek sok sok éve… biztos tudnak valamit..) :)

Macsek! Szerintem, ha a doki azt mondta, hogy ez normális, akkor no para!!!! Tuti hogy rendben van minden!!!!!!!!!!!!!!!

Gyerekorvos: Hát, akit én szerettem volna /homeopata doki/ nem vállalt minket… mert költözik a rendelőjük és addig nem akar új gyereket felvenni… Ajánlott egy másikat, ő nem homeopata… viszont allergológus… De ahogy átköltözik a rendelő át fogok menni az elsőhöz…….. Mondjuk allergologussal még nem beszéltem, aztán lehet, hogy ő sem vállal el minket! :shock: :)

Bacsbern! Nagyon örülök, hogy minden rendben! Azért kár, hogy nem lettek méretek)) Olyan kíváncsi voltam!!
Én azért remélem, hogy a pici fiam pindurnyival előbb jön a világra mint május 6))))… A barátaim már tippelnek dátumokra!))) ápr. 23, 28, május 1 - így alakul a prognózis

Tipp : Corvin áruházba átköltöztettek a nyugati téri skála áruház árukészletét.. És eszméletlenül alacsony áron kiárusítják… Pizsik /hosszú nadrágos, halásznadrágos, sortos/, hálóingek.. bugyik /olyan szülés utáni később kidobós…/ zoknik… melltartók…..baba rucik… érdemes odalátogatni!!

radicsera Üdv köztünk!!!!!!!!!! Barbamami barátja a mi barátunk is!!!!!!!! :D

Kép

Kép
fenix
 
 


Sziasztok!


Na megjöttem a tanácsadóból és minden oké. Legközelebb 3 hét múlva kell menni, 1 hét múlva lesz uh, kenetvizsgálat + méhszájvizsgálat. Szednem kell 3 hétig a magne B6-ot. Csajok a kiskönyvbe írják mindíg hogy mennyivel ver a baba szíve az 140 min. volt eddig mindíg. Ezenkívül még írnak olyat hogy kajo most kabo-t írtak, nem tudjátok mit jelent ez? Azt hogy milyen fekvésű?


Kép
rena10
 
 


Fenix:
De TÜNDÉR vagy!! :D

Krisy 79:
ÖRÖK HÁLÁM!!!
Képzeljétek lányok,épp olvastam,amit Krisy írt,hogy[akacolor=red] kell beutaló a háziorvostól,ha nem a területileg illetékes kórházban akarok [/color]szülni. Na,mentünk a corába,útbaesett a körzeti dokim (törökbálinti,amúgy 2 éve nem voltam nála..),és azt mondta,hogy TÉNYLEG KELL BEUTALÓ!!!!!!!!! Nem kellett vizitdíjat fizetnem,meg is írta.Azt mondta,hogy bármelyik kórházba adhat a körzeti orvos beutalót.
Ja,és a másik lényeg:JÚLIUS 1. a dátum
ma mondták be a híradóban,hogy ,amitől fizetni kell,ha nem a területileg illetékes kórházban szülünk.

Ja,krisy,szerintem rossz helyen kerested a tiramisut! Nem a sütiknél kell keresni,hanem a tejpultban,a kinder szeleteknél,meg a túrórudik környékén.. Mi ma voltunk (legalábbis a törökbálintiban..) rengeteg tálca volt. Úgyhogy egyet muszáj volt elhozni...,még rájuk romlik... :roll:

Macsek:
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D (Bocs,valahogy átugrottam,a Fenix írása után néztem vissza,mit hagytam ki.. :oops: )

Kép
radicsera
 
 


Lányok,bocsi,ÉN ÍRTAM az előbb (radicsera néven.. :oops: :oops: ),merthogy innen netezett az Erika,és be volt jelentkezve. Én meg csak írtam...és most vettem észre,hogy radicsera lettem.. Na,bocsi még egyszer,azért még mindig Barbamami vagyok.. :D :D :D
De legalább sikerült felrakni a vonalzót :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Megy valaki Cesaria Evora koncertre???????????

Hurráááááááá Mi megyünk vasárnap!!! Olyan boldog vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
fenix
 
 


Gyerekorvos
Mi már választottunk, most a héten megyünk hozzá, amiatt (is) hogy ideadja az első kiváltandó recepteket.
Barbamami
Hát kicsit magamra ismertem, ahogy olvastam mit írtál :D Ugyanis az én párom is szeret itt leskelődni :shock: mondtam is neki h ó ne csinálja már ezek olyan női dolgok :lol: és nekem olyan fura h ő is itt olvasgat..dehát végül is hagytam érvényesülni :D
Mellszívó
Köszi a válaszokat, az Avent mellett fogok dönteni, a másik topicban is ezt ajánlották a legtöbben.
Keményedés/mozgás
Én is akkor érzem a testrészeit amikor nagyon erősen kinyomja oldalra, valahogy úgy ahogy Dicamama írta.. én bal oldalt szoktam érezni a kis lábfejét, a csuklása is erre utal, mert azt viszont jobb oldalt érzem, tehát ott lehet a mellkasa.. Remélem nem írok oltári nagy hülyeségeket, de én így tapasztaltam.
Amikor keményedik a pocakom akkor viszont csak egy nagy kőszerű dolgot érzek a hasamban.
Vendég
 


Barbamami: Igen én is ott kerestem szegény férjemmel még a felső polcokat is átkutattam, de nem volt egy darab sem csak az árát találtuk meg kiírva. :? Mi egyébként a fóti Corában voltunk.

Radicsera: Üdvözlek köztünk. :lol:

Macsek: Boldog szülinapot!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Egyébként ma voltam terhestanácsadáson.
11 kg + van rajtam..ami állítólag nem vészes, de én nem tudom emiatt van-e vagy sem, de már alig bírok mozogni, minden ízem-részem fáj, a hétvégén alig bírtam menni annyira fájt a lábam..azt hittem h a visszerek miatt van, de a dokim azt mondta csak calcium és magnézium van rá és kész..Fura pedig állítólag így a vége felé már abba szokták hagyni a magnézium szedését vagy nem??
Tényleg ti a magzatvédőt meddig szeditek? A terhesség végéig? Vagy utána a szoptatás alatt is?
Írtam már többször is az elszámolgatásomról. De ma kicsit fura volt a fogadott dokim (aki a terhesgondozós dokim is egyben) viselkedése. Szóval az ő számítása szerint holnap leszek 36 hetes, tehát elvileg máj. 2 lenne a kiírási dátum, erre ma amikor megnézett, azt mondja hogy is jött ki ez a május 2-i dátum??? Mondom neki h hát mensi szerint ápr. 22 lenne, de doktorúr szerint az első hüvelyi UH alapján 10 nap csúszás van, hát így jött ki annak idején..erre elkezdte csóválni a fejét, és felírta egy papírra a nevemet. A barinőm szerint ez azért volt, mert már annyira az látszik rajtam h inkább közelebb, mint messzebb állok a szüléshez (a hasam is máshogy áll és kezd dagadni az orrom és a szám is, tehát a fejem is kezd másmilyen lenni :cry: ) és szerinte ezt látta a dokim is..Hát nem tudom mindenesetre érdekes volt a szitu..
Jövő héten mehetek megint terhesgondozásra, nem is tudtam h ilyenkor már hetenként kell járni, addig végre meg lesz az első NST-m is. :D
Vendég
 


Krisy:
Hát,sajnálom nagyon.. A törökbálintiban mindig van.. Majd gondolok rád holnap,ha a másik felét is elpusztítom.. :roll: :oops: :D

Timcsi:
Én végig szedem az Elevitet,a szoptatás alatt is.. Nekem ez bevált..
A magnéziumot viszont én úgy tudom,hogy a 36. héttől nem ajánlják,mert keményíti a méhszájat. Úgyhogy én akkor abbahagytam.. Pl a lábgörcsre a kálcium nagyon jó,azt szedem időnként pluszban az Elevit mellett.. :roll:
Ez a dátum dolog érdekes.. Mert hát mégiscsak a mensi dátumot kéne alapul venni.. Most nem írt ki dátumot az UH? (mert nálam minden mért érték alapján ki szokott írni egy dátumot..)

Na,a párodat hagyd csak érvényesülni :lol: :lol: ,hadd örüljön! Tudod,SZEGÉNY SZEGÉNY pasiknak is kell valami öröm.. :roll: :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


sziasztok!

mikor 3 hónapot betöltöttem,azt mondta a dokinő,hagyjam abba az elevitet.azóta magne b6-ot szedek,meg kalciumot.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!

Timcsi
Én még most is szedem az elevitet, nem árt csak rettentő büdös.
A magnet nem szabad szedni 36.hét után, mert saz életbe nem tágulsz ki.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Bocsika,tegnap megígértem hogy teszek fel pocis képet,de apa egy kicsit későb jött haza!Mégegyszer SORRY!
De ma ha hazaértünk a CTG-ről akkor azonnal csináltatom vele a képeket!

Era!
Üdv köztünk!

Macsek!
Utólag is Happy Birthday!!!!!!!


Pussz mindenkinek!
Vendég
 


Na sziasztok pocakosok :)

Gondoltam bekukkantok hozzátok, most hogy alszik a kis hercegnőm :)
Előszöris mindenkinek kitartás, tudom, hogy nehéz, nekem is az volt, és főleg Johannának kitartás, Samunak üzenem, hogy kifelé most már onnan :D
Átérzem a helyzetét, hisz nekem is benn időzött 8 nappal többet Kyrus :cry:
Remélem neki nincs semmi baja, neki nem tekeredett rá a köldökzsinór mint nálunk...azért jó lenne megvizsgálni...de reméljük kijön magátol is :lol: :wink:
Teszek fel mindjárt pár új képet a kis tündérkémről :)
Mellszívóból én ajánlom az Aventet, nekem bevállt, de szerintem azért nem ez az egyetlen ami jó, ahogy mondani szokás nem mindig van az ár és a minőség egy szinten!
Macsek, utólag is boldog szülinapot neked :)

A hasam remélem hamarosan tényleg visszahúzódik...bár aztmondják a többiek, hogy látványosan megy lejjebb, de azért én szeretnék látványosan most már csini cuccokba járni, nem kismamanadrágokba,mert már rettentően unom... :lol:
Szóval azt mondjátok 6 hét? Ez rémes, na de mindegy, akkor már csak 4 hét van hátra :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Nah és akkor az ígért képek, ilyenek vagyunk két hetesen :)
Ja, tegnap többen megjegyezték séta közben, hogy úgy néz ki mint egy két hónapos :lol:
Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Hello lanyok!

Koszonom a szulinapi koszonteseket, aranyosak vagytok! Bar az idei vhogy nem volt reszemrol annyira jelentekeny, mint az eddigiek. Az en agyam is at van mar allva rendesen a babszemkere.

Radicsera, udv koztunk, te is Erden laksz? Lassunk minel surubben!

Dica, Benkoka, ti mar nagyon a vegen jartok! Izgi :D :!: :!:

Timcsi
, szerintem se szedj mar magneziumot, en eddig ilyet meg nem hallottam. Allj at inkabb a malnalevel- vagy palastfuteara, attol konnyebben tagulsz majd.

Fenix: A koncert biztos tuti jo lesz!!! Elvezkedj csak, tudod, amig teheted. :wink:

Beutalo szulni... Hat ez azert vicc, nem? En is hallottam, de lassan mar nem is nezem a hiradot, mert minden nap kozol vmit ez a tulkepzett spine meg a miniszter ur baratja, akik johirt meg nem tettek le a kismamak asztalara. Csak felbosszantanak. Attol meg kemenyedek. Igy mar kocsiba is egyre ritkabban ulok. Nem is hiszitek, mennyi idiota vezet itt Szegeden. Pesten ezek mar az ut szelerol figyelnek csak az esemenyeket, jol letoltak volna oket. Bar neha en is "tanitgatom" oket, csak ugy szep szolidan 8)

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Szió...

Akíra
Nagyon szép a kislányod!!!Imádoma kis fejét,olyan cukker :lol: ..
Hát már én is inkább csinin rohangálnék mint ezekben az elkoptatott cuccaimban..már ki is néztem egy fitnesstermet..hetente 5ször ott leszek megtalálható szülés után ahogy tudok húzok!!! :wink: ..

Mellszívó
Én még nem vettem..meglátom hogy megy kézzel,meg milyen a kórházi gépi..aztán lehet bérlek egy kórházi gépit és szenved a halál 2óránként a kézivel..rácuppantom a ciccert aztán jön majd magától...addig meg alszom :lol: majd elválik mi lesz a megoldás.. :wink:

Timcsi
Én is úgy tudom ahogy a csajok..(MagneB)én már le is álltam vele vagy 4-5 hete..inkább előbb abbagytam,mostantól meg iszom a málnalevélteát-nem a legjobb de hátha tényleg segít,meg szedema tágítós bogyókat!!
Szóval ha nem akarsz 14órákat szenvedni..sztem FELEJTŐ A MG!!bár így sem garantált...sajna..

Tényleg TÁGULÁS...
Hát elkezdtük a férjemmel ezt a gátmasszázsdolgot..(3.napja)hát csajok azt kell hogy mondjam ELÉG KELLEMETLEN!!! :roll: És szar belegondolni h most ez is fáj-bár tűrhető módon-de csak 5-6percig amíg bele kell maszizni..szóval hogy ezen egy 10cmes buksinak kell kiférnie,elég ilyesztő volt számomra...talán most futott úgy igazából át a fejemen ez először..szóval minden este csinálgatjuk,még nincs túl sok változás de nagyon remélem h használ..

Vtunk CTGn tegnap és képzeljétek egész szép kis görbécskék jöttek már nekünk is..volt pár ami elérte a 80at!! Az előző heti síkegyeneshez képest,nem rossz!!! :D

Ja timcsi
Ha görcsölget a lábad vagy ilyesmi az kálciumhiány,tévedés h erre MGot kell szedni!!!Nekem nagyon sokszor görcsölgetett és nekem 3szor 1 Calcium pezsit felírt a dokim azóta semmi bajom...bár már azt sem szedem nagyon...és az elevitet sem szedtem túl sokáig talán a 20.hétig..aztán ha úgy éreztem nem ettem semmi egészségeset bekaptam egyet..persze ez úgysem használt..csak a tudat!!!

Kép
nikky
 
 


Sziasztok nem lesz babám meghalt hétfőn.
drabonmarcsi
 
 


Drabonmarcsi!

Nagyon sajnálom, ha gondolod írd meg mi történ, ha úgy neked könnyebb.

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Sziasztok Lányok!

Drabonmarcsi! Nagyon sajnálom ami veled történt. :cry: Én végig ezen rettegek a 9 hónap alatt és gondolom milyen borzasztó lehet.

Barbamami: Igazán rendes vagy. :lol: De remélem legközelebb találunk. :lol:

Akíra: Tünemény a pici lányod bár már csak én is ott tartanák.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Vasárnap belázasodtam és el kezdtem vérezni egyre jobban álitólag akkor márn nem élt hétföhajnalban meg szülesztetek és mivel nincs semmi balyom ma el engedtek a kérésemre mivel a kisfiam nem alszik el csak velem és álandóan sir, csak álandóan feküdnöm kell még 2 napig ,most csak ennyit majd később a többit nem birom abba hagyni a sírást.
drabonmarcsi
 
 


Marcsi:
Hát azt hiszem,nem is tudom,mit írjak.. Borzasztóan sajnállak!! Chrissy története után folyton figyelem,hogy mozog-e.. a kisbabám,és igazán csak akkor leszek nyugodt,ha kibújt..
Marcsi,egyszerűen semmi okosat nem tudok írni,teljesen ledöbbentem. Iszonyú,amin keresztülmész!!! Nagyon remélem,hogy a kisfiad erőt ad neked,hogy valamennyire feldolgozd!!!! És KÉRLEK,NE ADD FEL!!!!!!!!! Talán valamilyen rendellenességgel született volna a kisbabád. De SZÜLHETSZ MÉG GYÖNYÖRŰ KISBABÁKAT!! És fogsz is! Csak ezt most valahogy túl KELL élned. Nagyon-nagyon szorítok neked Marcsi!

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


igen álitólag a gyogyszer sem tett jot neki nem fejlődöt rendesen ha tudom nem egyezem bele hogy meg tartsuk és ha nem leszek beteg ami elö idézte a meg születését beteg babám született vólna álitóla tulsokáig szedtem a gyógyszert és az is elő idézte a betegségét.Nem,tudom .
drabonmarcsi
 
 


Sziasztok!

Marcsi nem jutok szóhoz ez borzasztó! Csatlakozok barbamami véleményéhez lesz még neked gyönyörű babád. Én is végigrettegem a 9 hónapot, mindíg bennem van hogy nehogy legyen valami baj és akárhogy nézzük ez beárnyékolja a terhesség örömeit. Én is alig várom hogy kibújjon végre.

Kép
rena10
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: