Új privát üzeneted érkezett!

Ja és még valami:

Zalán ugyan nem beszél folyékonyan még mindíg,viszont szuper rajzokat készít!
Arc,két szem,száj.
Először alig akartam elhinni,h 2 évesen már ilyet rajzol.Azt gondoltam,h a nagyok hülyéskednek,mert pont a konyhában voltam.
De nem!Zalán gyártja őket sorozatban!
Hihetetlen tényleg ő rajzolja egyedül,komolyan:

Kép Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.16 20:37-kor.
Vendég
 


LAPTETŐM VAN! Kép
Vendég
 


Végre csajok egy kis mocorgás!

Barbamami, én is takargatom a srácokat, de Imikét nagyon nehéz, mert állandóan forgolódik, feláll, éjszaka....szóval.....és úgy csinálom, hogy meleg pizsama, és zokni, eddig bevált! :lol:

Alziza, Zalán nagyon ügyes, szerintem figyeljétek, mert van benne tehetség!!!Komolyan, olyan tiszta a vonalvezetése, és az, hogy bezárja a kört......

Ja és éljen a lap teteje!!!! :lol: :lol:

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 

 
 

Ildi

Azt mondják,h a balkezeseknek nagyobb a művészi hajlamuk.
Kíváncsi leszek
Vendég
 


Na jól van,akkor megnyugodtam......... Mármint hogy nem az én gyerekeim ilyen extrémek :D :D :D

Alziza:
Zalán rajzai szuperek!!! Le a kalappal!! Úgy látszik,a mai gyerekek már ilyen zseninek születnek :D
Egyébként..,fűtés nélkül is 19-20C van :D Jó ez a Pro-Koncept ház. És még rá akar rakni kívülre 8-10 cm szigetelést a férjem...... :roll:
(Lent van padlófűtés,de nemigen megy.A felső szinten meg csak a fürdőben van padlófűtés kb. 1.5 nm-en.....)

Ma délután mehetünk a kocsiért!!!!!!!!!!!!! :D :D :D Végre,1 hónap után lesz megint saját kocsink :D :D :D :D :D
És mivel jó helyen kötöttünk casco-t :D ,10% önrésszel,így is 130 helyett 50 ezer lesz :roll: :roll: :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Alziza:
Jók a kicsi vonalzóid,Zalán mellé még pont elfér egy :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Alziza, csak ki ne neveljék Zalánból a balkezességet!
A férjem is balkezes volt kiskorában, aztán az iskolában szépen kinevelték belőle, pedig a mai napig inkább a bal kezét használja, ha pl, labdát dob, vagy pogácsát szed a tasakba és csodaszépen rajzoll, persze jobb kézzel! :lol:

Barbamami, most érzem én is igazán, hogy milyen szuper, hogy van kocsink! Ja tényleg, még meg sem mutattam....remélem sikerül feltenni kicsinyítés nélkül.... Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok

Barbamami
:lol: :lol: :lol:
Majd egyszer!

Fűtés:Ja mondta is Ferkó,h nálatok valami speckó fűtés van.
Autó:Lassan már nagyobbat kell vennetek.
Mondta Ferkó,h Pisti milyen szép lángcsóvás autóval járt most :lol:
Pont passzol hozzá :wink:

Ildi
Jó az autó!
De hogy fértek el benne?Mármint ha utaztok,hova pakolsz?

Balkezesség:
Ma már azért szerintem nem ennyire "balkézellenesek".Nálunk pl az oviban is van balkezes olló,meg ilyesmi.
Vendég
 


Barbamami

Ezt találtam:http://www.meska.hu


iemered?
nem tudom,h működik,de többen is árulják a műveiket itt.
És az az ár amit te mondtál teljesen jó!!! :lol:
Vendég
 


Hát mamik,ez valami hihetetlen........
Elmentünk a kocsiért.Ott vettük észre,hogy nincs nálunk a pénztárcám,amiben volt a pénz....,jöhettünk haza. Igen ám,de mivel előttünk most aszfaltoznak,nem tudtunk beállni az udvarra,csak kicsit arrébb álltunk egy másik utcában.
Hazamentem,és sehol nem találtam a pénztárcám. Hívom a párom,hogy nincs meg. Meg akarta nézni hátul is a kocsiban,kiszállt,és akkor vette észre,hogy (ugyanoda álltunk,ahonnan először indultunk) egy órája ott hever a pénztárcám az utcán,az összes iratommal,a gyerekek összes iratával..,meg az 50 ezer Ft-tal..................
Jó. Nem gondolkodom rajta,hogy eshetett ki,mert úgyse jövök rá.....

Visszamentünk. Azt mondta az ürge,hogy ha nem lett volna casconk,most majdnem másfél milliót kellett volna fizetnünk.. (miből..?..)
Ha mondjuk pl. az Allianznál lenne a casconk,akkor "csak" 160ezret.
A Porsche-nál vagyunk,így csak 50 ezer.
Állunk a pénztárnál sorban,veszem elő a pénzt,megjegyeztem az ürgének,hogy hát ez kanapéra lett félretéve,de ez van. Erre azt mondta,mindjárt jön.
Visszajött vagy 5 perc múlva,és közölte,hogy megbeszélte a főnökével,hogy az összeg felét a cég állja,úgyhogy csak 25 ezret kell fizetnünk...............

Hát.......... :shock: :shock: :shock:
Azt hiszem,ha ezek után nem adnék hálát a Jóistennek, el is süllyedhetnék......................

Pénteken ünnepeltünk :D :D :D :D :D :D
:D :D :D :D :D


Alziza:
Woww,tök jó ez az oldal! Még sose találkoztam vele,de ha lesz időm,tüzetesen átböngészem,az biztos!!

Nem tudunk nagyobbat venni,mert még csak másfél éves,és nagyon sok hitel van rajta.......... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Hali!

Bocsi, az eltűnésért, de nem vagyok valami jó társaság mostanában... :roll: (Minden nap olvaslak ám titeket...)

Eddig is a 8. hónap volt a "mostmáraztánelegemvan" hónapja, de ez most mindenen túltesz. Leginkább a kedvem...Na ja, a hormonok...
Nem tudom azt és úgy, mint eddig, ez pedig idegesít, és tehetetlen düht érzek, ami sajna legtöbbet a gyerkőcökön csattan. Aztán meg, mikor lecsillapszom jön a kegyetlen bűntudat, hogy hogy lehetek ilyen állatias Szegénykéimmel...
Fáj a derem, a keresztcsontom, lilul a bokám, ég a gyomrom ésatöbbi.

E mellett meg szeretném csinálni a dolgaimat, de nem tudom, mert idegesít, hogy már lehajolni is kész gyötrelem...
:cry: Szóval ördögi egy kör ez.
De már edzem Négyeskét, hogy december elejétől már nyugodtan jöjjön, ne várjunk 22-ig. Most ez az új dátum...

E mellett a dokim is felírta a napokat, amikorra decemberben uh-ra meg nst-re kell mennem-gyak. minden héten min.2 alkalommal kéne bebumlizom Pécsre :x .
Hát mondtam neki, hogy ez felejtős, nem csak azért, mert akkor már mozdulni is rossz lesz, nem ám 20 km-reket utazni, órákat várakozni majd hazajönni, hanem mert akkor a többi 3-mal mégis mit csinálok??? :shock: Ok, a két nagyobb oviba lesz, de a Kicsit hova tegyem??? Szóval ez is lelkifurdalást okozott, mert hát mondta, hogy igen, igen megérti, de hát azért jó lenne, elvégre ez az én és a baba érdeke...

Na tessék! Vagy felelőtlen leszek és itthon pihenek, vagy felbojgatva a családot, őrült szervezések és kényelmetlenségek árán megveregethetem a vállam, hogy felelősség teljesen betartottam az eü-s előírásokat... :twisted:

Abban bízom azért, hogy december elején előbújik a Picúr és így nem kell ezen gondolkodnom :D .

Barbamami: ezek a kivételek, amik mindig mással szoktak megtörténni, de hála a Jóistennek most Rajtatok volt a sor! :D :D
Milyen az a Pro-Koncept ház? Valami olyasmi mint a passzív ház? Írj róla kérlek, mert itt az építkezéskor hátha hasznát tudnánk venni minden energiatakarékos fűtési technológiának...

Alziza: tényleg bámulatos Zalán rajza! :shock: :D Én is hallodtam, hogy a balkezeseknek nagyobb a művészi hajlamuk. Énvagyok az rá az élő példa: mert én jobb kezes vagyok, és Dorka is jobban rajzol már nálam :D

Ildi: nagyon örültem az ovis történet hepiendjének :D Remélem Imike már jobban érzi magát és a neki való társaság és óvonénik veszik körül. És klassz a kocsitok!
Vendég
 


Barbamami

Hát ez nem semmi! :shock:
De nagy szerencsétek volt! :lol:


Alma
Kitartás!!!Már nem sok van hátra! :lol: :wink:


Kicsit mérges vagyok!Vagyis nem kicsit :evil:
Azt mondták a szövettanra,h 2-3 hét.Ma pont 4 hete volt a műtét és még mindíg nincs kész! :evil:
Vendég
 


Barbamami!
Örülök, hogy megmaradt a félpénz. Bár, ha jól sejtem, azért ez nem egy fél kanapéravaló.

Alma!
A többiek is kicsit korábban születtek? Drukkoluk a dec. elejéhez.

Egyébként mostanában én is türelmetlenebb vagyok a gyerkőcökkel, de ennek a fáradtság az oka. Egy ideje minden éjjel fölébred mind a 3. Délután persze rég nem alszanak, csak Andris. Hogy bírják, nem tudom. Én már nehezen.

Alziza!
Ez tényleg bosszantó. Most mikorra ígérték?

Én a GYED-emmel jártam így. 2 hónap alatt képtelenek elintézni. Nem is a pénz hiányzik (még), de ezt a félévet ki kell fizetnem az egyetemen, ha nem tudom igazolni, hogy GYED-en vagyok. :?

Szép napot!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Kitakarózás
Na ebben én kivétel avgyok, én nem rohangálok. Vikim zokniban alszik. Ramira meg un pizsirugit adok. Ha hidegebbek vannak, akkor még beldugom a zsákba is. Én angyon szeretem a zsákot, Vikinek egész sokáig volt, ő is nagyon szerette.

Barbamami!
Szuper őrangyalotok van!!! Becsüljétek meg nagyon!!! :lol: :lol: :lol:
Hogy bírjátok tényleg fűtés nélkül? Mi esténként acserépkályhába 2 naponta befűtünk. A kazán nem angyon indul el. A padlófűtést csak akkor kapcsoljuk be, ha egetrengető mínuszok vannak odakinn!

Alziza!
Nagyon ügyes kicsi fiad van!!!

Ildi!
SZuper az autótok!

Mi most egyenlőre letettünk a cseréről. Talán majd tavasszal. Addig meg kellene keresni az indítókártyát... :? :cry: Most a cserével hajtom... Ugyanis lassan 1 hónapja nincs meg... :cry: Tuti itthon van valahol, mert hazajöttem az autóval, és hát kártya nélkül ugye nem emgy... És egy iylen kártya pótlása, férjem szerint 70-80E Ft. 1 kártyával meg uyge eladhatatlan...

Alma!
De jó, hogy hamarosan finiselsz!!! Aztán meg utána Barbamami. Én is, én is kismami szeretnék megint lenni! De hát az előélet, meg a szopi... Remélem azért megadatik még...

Boeske!
GYED :cry: Azért ez bosszantó angyon.

Velünk semmi különös, zajlik az élet. Sokszor azt se tudom hol áll a fejem.

moni
 
 


Sziasztok!

Alziza: most mikorra ígérték a szövettan eredményét?

Boeske: akkor kérj egy igazolást az Államkincstártól, hogy legalább folyamatban van a adolog...nekem is ez volt mikor a Diákhitel miatt kellett igazolást kérnem, de még nem jött meg sem a pénz, sem a papír, hogy jogosult vagyok...
A többi Csemete egyébként nem jött előbb, csak Domó 2 nappal...de az meg nekem volt normális, mert én így számoltam :)
Most azért remélem Négyeske kegyes lesz és nem nyúz sokáig :)
Együttérzek az éjjeli Baglyokhoz!

Nálunk most Dorkámnál "esik be az eső" éjjelenként megint. Így gyak. minden este teljes generál cserére volt szükség. És az ágyneműk csak fogytak és fogytak, száradni meg már nem bírnak olyan gyorsan. Így sajna visszatértünk a pelushoz, amit Ő sem szeret, de elfgoad...nem tehet mást...Nem tudom mi lehet az oka. Mikor egy éve beköltöztünk az albiba, akkor volt ilyen, hogy az első mélyalvásában (9és 11 között) nem ébredt fel a pisiingerre, így történt a Baleset. De hát azt akkor volt mire fogni: új lakás, új szoba... De most???Nem történt semmi!

No hát, azért nem esem kétségbe, csak írtó fárasztó, hogy én is épp az első mélyalvásomból kelek úgy, hogy negyed órás ágyramászás (emeletes ágy emelete), ágyneműhúzási procedúra lebonyolítását kell elvégeznem. :x

Judit-ról annyi hírem van, hogy múlt vasárnapra(tehát nem tegnapra)volt kiírva, de a Gyerkőc még remekül érzi magát odabent...Szegény, Ő is elég türelmetlen már e miatt, ezért nem aktívkodik. Teljesen együttérzek Vele :wink: De amint lesznek hírek, jön és beszámol.
Vendég
 


Sziasztok

Alma
És az oviban sem történt semmi???
Szövettan még mindíg nincs! :evil:

Moni
Rég voltál,jó hogy írtál magatokról.

Nálunk az ELMŰ szarakodik.
Tavaly novemberben kezdte el a férjem intézni,h a nevére kerüljön a villanyóra.
Anyósom órája és a miénk is apósom nevén volt.Mivel apósom meghalt 3 éve gondoltzk már ideje átiratni és szétválasztani az órát,mert egy csekken jött a kettő.
na lényeg a lényeg ez elég nehezen ment nekik.Ráadásul nekünk összegyült egy kis többlet náluk,mert fél évig nem laktunk itthon tavaly,de ugye ugyanúgy fizettünk.
Sokáig nem kaptunk számlát,merthogy túlfizetésünk van.Eddig OK!
Júniusban küldtek egy 14.000 Ft-os számlát,h fizessük be.(ekkor még mindíg apósom nevén volt az óra,holott kb 5× kérték be a halottibizonyítványt :evil: ).Befizettük!
Rá 2 hétre jön egy levél valami végrehajtó cégtől,h jönnek behajtani a 14.000 Ft-ot! :shock: :shock: :evil: :evil:
Na jó e férjem elfakxolta,megbeszélte,h rég be van fizetve.
NA okt elején a férjem nevére került az óra.E-mailben jelentettem le az óraállást.Azóta már ebben a hónapban is lejelentettem,de csekket még nem kaptam!!! :evil: :evil:
Ilyenkor mi van???
Írtam már nekik e-mailt,semmi.(valaki mondta,h ne telefonon intézzem hanem e-mailben mert így nyoma van!)

Majd kiküldik karácsony előtt egybe? :evil:
Vendég
 


Alziza:
Ne,nekünk is pont az ELMÜvel van problémánk. Közölték,hogy az idén nem olvassák le az órát,majd jövőre. Na persze,szuper lenne! Aztán majd egyszercsak kapunk egy csekket 200ezer Ft-ról,hogy x nap alatt fizessük be.......

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Megvan a szövettanom!Minden OK!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Alziza!


Ez jó híííííííííííííííííííííííír! Kép


Most csak ennyi, már elment a festő, most a takarítás van soron! :evil:
Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Éljen, éljen Alziza!!! :D :D
Vendég
 


Köszi csajok! :lol:

Zalán ma reggel 39,7 fokos lázzal ébredt!
Más baja nincs látszólag.
Jön a doki mert ugye nála 2 nap láz után kell az antibiotikum a szíve miatt. :( :(
Vendég
 


Alziza!
Örülök a szövettan eredményének.
Annak viszont nem, hogy Zalán is beteg lett. Jobbulást neki!

Andris a múlt héten volt beteg. Nemsoká jönnek a nagyok is, legalábbis úgy érzem.

Dec. 9-én megyek vizsgázni. Szóval most több tanulás, kevesebb babanet. :(

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Zalánnak jobbulást, és a többi kis betegnek is! Kép

Boeske, nekem is hamarosan megkezdődik a vizsgaidőszak, bár én már most sem tudok netezni.

Ahogy elnézem mindenki elfoglalt, de így jobb, hogy nem pörög annyira a topik, mert hamar el lehet veszteni a fonalat......és hipp hopp nincsen közös téma....bár nálunk ez ne fenyeget! :lol:

Mandala??????? Tudtok róla valamit?

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Alziza:
Mit mondott a doki? Remélem,nem komoly.. Ezért utálom az őszt..(és a telet...),mióta gyerekeim vannak. :roll:
A szövettannak örülök :D :D :D :D :D

A vizsgákat hamarosan kezdőknek...,hát,mindent bele :roll: :roll: :D

Boeske:
Nyomd tele őket vitaminnal :roll:

Mandalát megkerestem az iwiw-en kb. két hete. Azt írta,majd jön és ír...................... :( Hát....,majd......... :(

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok

Mandalát én is megkerestem az iwiw-en,de nekem nem válaszolt :cry: :cry: :cry:

Barbamami
Nem mondott semmit,valami vírus.De a lázon kívül semmi más tünete nincs.
Éjjel 2× is lázas volt.
Az a baj,h neki nagyon nehéz beadni a gyógyszert.Minden szirup kijön belőle.Megeszi,de öklendezik és ha nem azonnal akkor 10 perc múlva kihányja. :( Nem bírja valamiért.Eddig a cataflam cseppet bírta,de most azt sem.
Ő soha nem szokott teát kapni,de most ez lett a megoldás.Jó mézes teába (hogy ne érezze a gyógyszer ízét)beleteszem és így megissza.De éjjel furcsa volt neki,mert soha nem szokott éjjel inni.

Kaptunk Ospent,ha holnap is lázas lesz akkor el kell kezdeni.
Na azt nem tudom,hogy adom be mert annak baromi sz@r íze van.Alex kapott már amikor skarlátos volt.
Vendég
 


Alziza, én is szenvedek, ha Petikémnek gyógyszert kell adnom. :roll:
Állandóan kiköpte, már nem tudtam mit csináljak. Végül úgy maradt meg benne, hogy egy kávéscsészébe tettem bele a kanalas gyógyszert, és kiskanállal, minha "kávét" kapna bevételezte. :lol:

Miért nem kap Zalán teát? Nálunk meg csak szinte az megy, többet megiszunk egy évben, mint az angolok. :P

Na pá pá, Petike elaludt, én meg tanulok!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok

Ildi
Pici korától jana vizet iszik.Ill délelőtt gyümölcslevet.
Annyira megszokta már a vizet,h nem fogadta el a teát.Amit nem bánok,mert ugye cukros.De ilyenkor jól jön. :)

ELMŰ-s történet folyt:
Felhívta őket a férjem,h mi a franc van?
Erre a nő:Nem is lejelentősbe vagyunk,hanem általányba! :shock:
Akkor ki a franc küldte a levelet,h minden hónap 1-7-ig jelentsem e-mailben?
De ha nem is így lenne,akkor nemkell számlát küldeni?
Erre azt mondja,h még mindíg van 5000Ft töbletünk. :shock:
Akkor miért kellett a múltkor befizetni a csekket amit küldtek?úgy,h annak ellenére,h befizettük még végrehajtócéghez is adták?

Ezek idióták!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Barbamami
Mi újság?
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi:
Jaj,neked most jön a vizsgaidőszak.. Brrr... Elég volt belőle :roll: :?

Alziza:
Elkezdtétek az Ospent? Végülis mi ez,valami vírus??
Nálunk szinte csak a tea megy.... Petinek tegnap óta folyamatosan hőemelkedése van,és folyik az orra. Éjjel kb 15x voltam nála... Kicsit fárasztó egy idő után..
Holnap megyek cukorterhelésre,utálom ezeket a kötelező laborokat....... :?
Ja..,ma voltam a védőnőnél (végre eljutottam,már 3x mondtam le,elvileg ma is kb este 11-ig kellett volna a Pistinek dolgoznia).. 9kilót híztam :shock: . Te jó ég.. Kicsit kiakadtam........

Hát,nem tudom,valahogy érdekesen érzem magam néha,mintha már legalább a 34. hétben lennék..
Pl ez az "éket vernek a medencémbe" érzés a Napsugárral még nem volt. A Petivel úgy a 35. hét körül,Bogival a 31-32. körül kezdődött,most meg...már van.......
Ez normális???? :?
És a pocakom.. Bogival a 32.hét körül volt ekkora :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami

Nem kezdtük el végül.
Két nap után kellett volna de a második nap este mintha elfújták volna az egészet! :shock:

Szerintem normális,h nehezen viseled,végülis a 4.terhességed!
Közben pedig költöztetek,gondolom pakolsz még mindíg stb.
A 9 kiló szerintem nem gáz.
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi a zavarásért! Én a 2008 ősziektől vagyok.
Ha valakit érdekel kismamaruha olcsón, készítői áron, akkor nézzétek meg a weboldalunkat!
www.kismamaruci.hu

Köszi: Móni

gwini
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem el, csak az ősz nekem mindig zűrösen indul, de az idén zűrösen is folytatódik. :D

Alziza!

Éljen-éljen! Vége az izgulásnak, de légy szíves ne keress magadon újabb szörnyű tüneteket. :wink: Tapasztalatból mondom, hogy nincs jobb, mint megszabadulni a feltételezett betegségtől! :lol: :lol: :lol:

Zalán bámulatos! El is határoztam, hogy megrajzoltatom a kiscsajt, mert kb egyidősek Zalánnal, beszél mint egy négyéves, de tuti nem rajzol sehogy. (Nem szokott csak függőleges vonalakat a falra)

Itt is van már vizsgaidőszak, meg minden ami szem-szájnak kellemes, úgyhogy biztos többet fogok jönni, mert többet fogok a gép előtt punnyadni a sok beadandó cucc miatt.


Üdv mindenkinek:i
iloly
 
 


Iloly

Zalán viszont nem beszél!! :lol:
Ill csak szavakat :roll:
Vendég
 


Ó, szole míjó!

Punnyadjunk csak a gépek előtt!

Alziza, szerintem nem baj, ha Zalán csak szavakat mond, majd összeteszi idővel őket, és mondatokban fog beszélni. Az is ösztönző lehet, ha nem mindig érted meg egy-egy szóból, hogy mit akar. Gondolom érted. Kialakult egy közös nyelvetek, amit együtt egyformán értetek, és lehet, hogy nem is törekszik arra, hogy bővebben kifejtse, mert anya ígyis megérti. Ez az egyik verzió, a másik az, hogy még nincsen olyan összetettt mondanivalója, amit ki akar fejezni, tehát ha egyszercsak felgyorsul a beszédfejlődése, akkor aztán le sem lehet majd állítani!

Barbamami, bizony beindult a vizsgaidőszak........ :roll: én meg csak pislogok, és próbálom felvenni az idővel a harcot! :lol:

Biztos lehet abban valami, hogy mégiscsak a negyedik terhességed, talán jobban teher is, bár a terhesség szó nem is a teherből származik, hanem a tehre szóbol, ami annyit takart, hogy áldott állapotban.....vagy valami ilyesmi, de semmiképp nem teher.
Azért megvolt mostanában neked is a feladatod, a három gyerkőc gondozása sem könnyebb, költözés, betegségek....stb.

Képzeljétek, azt álmodtam, hogy leszakadt a lift velem,- ez egy visszatérő álmom- és a baleset után közölték velem, hogy semmi bajom, és a pici is jól van. :shock: És a férjem is nagyon örült neki, hogy lesz még egy ,kisbabánk. :idea:

Iloly, te milyen beadandókat csinálsz most?

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Kedves kismamák szeretnék egy kedvező lehetőséget a figyelmetekbe ajánlani, a bolti árak feléért készítek kismamaruhákat 34-52-es méretig, akár méretre is.

Nadrágok, szoknyák, felsők, melegítőnadrágok, melegítő felsők, (34-46): 3500 Ft-4000 Ft

Igény szerint a kész darabokon kívül korrekt áron, anyagtól és mérettől függően hasonló árakon más méreteket is elkészítek, akár egyedi méreteket is! Vidéki megrendeléseket is vállalok! Hozott anyagból is dolgozok!

További információkért fordulj hozzám bizalommal:
sziszilva@freemail.hu

További szép napot!
Szilvi
Kép Kép Kép
sziszilva
 
 


Sziasztok! :D

Alziza:
Hát nem tudom mi ez,de a Petinek tegnapelőtt elkezdett folyni az orra,és hőemelkedése volt. Azt hittem,megfázás.. De nem az lehet. Most nem folyik az orra (bár totál orrhangon beszél..),de 2 nap után a hőemelkedése is elmúlt. Tegnap még olyan bágyadt volt,mint az őszi légy :roll: ,ma ebéd után 1/2 4-ig (!!! :shock: ) aludt,és mintha kicserélték volna.... Ez valami vírus lehetett :shock:

Ja.. Addig örülj,amíg nem beszél :lol: :lol: :lol: :lol:

Tegnap bementem a kórházba a vércukorterhelésre.. Amíg vártam a szülésznőmre (ő veszi le a laborjaimat),hoztak le a szülészetről egy kb. 10perces kisbabát. Be volt bugyolálva,és nyöszörgött.. Hát szerintem valahogy olyan szétfolyva nézhettem a babát,hogy a csecsemős nővér rámmosolygott.......
Istenem,mintha nem lenne már 3 gyerekem,meg jön a 4.,de néha úgy érzem,nem vagyok teljesen komplett........ :roll: :roll: :roll:

Megvettük a KANAPÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉT!!!! :D :D :D :D :D :D
Tegnap fel se akartam kelni róla :D .
(Csendben hozzáteszem,hogy "pakoltam".. Ketten raktuk fel-le a kocsi tetejére/ről a férjemmel.. :) ) Meg persze a helyére cipelés..


Mamik,mi van a Verával?? Már totál a végén lehet,nem? :?:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Visszakerestem a Verát :D Hát jó volt a megérzésem, MÁRA van kiírva :lol: :lol: :lol: :lol: ........

És.. :shock: Történetesen a 19. oldalon landoltam,ahol is még írt a Liegl Gabi. Épp ott írta,hogy a 4. babáját várja......
Na hát most mit látok a vonalzóján???? 8 hetes terhes,július elejére van kiírva :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok

Ildi
megnézted álmoskönyvben mit jelent?


Barbamami
[quote]( írta:Csendben hozzáteszem,hogy "pakoltam".. Ketten raktuk fel-le a kocsi tetejére/ről a férjemmel.. Smile ) Meg persze a helyére cipelés..


Kép



Vajon Vera és gabi miért nem ír már ide?
Pedig jó lenne!
Vendég
 


Harivera még nem szült.
A novemberiekhez szokott írni, ott leselkedem néha. :oops:

Barbamami!
Éljen a kanapé! De azért csak óvatosan a cipeléssel.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Na,megint én...... Töltöm a topicot :D :D :D

Hoztam képeket :D
A parkettacsiszolás Tollaséknál.. A párom láthatólag nagyon élvezte,hogy békénhagyták a lurkók,természetesen az összes gyerek a lába alatt lébecolt.........
Kép Kép

És.. tegnap átvették a kéményt :D :D :D :D :D :D :D :D
Először tudtunk begyújtani a kandallónkba,hát nagy élmény volt :D
(A tv.......,meg ilyenek még a hálóban van,mert nem vettük meg a szekrényt alá.Majd vasárnap :D )
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami, talán már nem neked kellene a kanapét pakolni! Nagyon szépen haladtak. Nem is tudom, de nekem nem hiányzik a kertes ház, valószínű azért, mert ott olyan elhagyatottnak éreztem magam. Nem a családban, hanem úgy a környezetben.

Alziza, nem olvastam el az álmos könyvet, mert nincsen, bár a visszatérő álmok biztosan igazat mondanak.....ilyen volt az állandó matekvizsgám az érettségi óta visszatérő álmom. És bejött, mert most itt küszködök a matekkal, de legaláb azóta nem álmodok vele...
Szóval, ha esetleg megtudja valamelyikőtök nézni a leszakadt liftet, vagy baleset utáni teljesen egészséges állapotot, akkor megköszönném, ha nem akkor is mert legalább nem fantáziálok....

Ma két vizsgán voltam túl, egy számítástechnika és egy tesi gyakorlat. 5 és 3 lett az eredmény. A tesi azért lett 3, mert nem kézi eszközökkel kellett tervezetet készíteni, tehát egy jegyet lerontott emiatt, és a másikat azért, mert talált benne hibákat. Hozzáteszem, hogy a gyakorlatra is kellet tervezetet készíteni, és ott azt mondta a óvónő, hogy nagyon tetszett neki a tervezetem, nagyon alapos, és szakmailag is kiváló. Na szerintem ezek után talán annak hiszek, aki az életben alkalmazza és gyakorolja a szakmát, nem annak aki tanítja. Még azt is mondta, hogy gondolja, aki kéziszeres tervezetet hozott, az abból tartotta a foglalkozását. Naná, hogy nem csinálok még egyet, ezzel is megszenvedtem, mire szakmailag jó lett, és ráadásul olyan könyvből, készültem amiből Szarvason tanítanak az óvóképzőben. na de mindegy is, a tanár maximalista, és nem kezdő vagyok, de akkor is jó az a hármas.

Na csörgök tovább, pókerezünk a férjemmel, jó hétvégét mindenkinek!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Rég voltam... :( Sajnálom is nagyon...
Azóta megszületett a kislányunk, 10-én hajnalban, 8 napot ráhúzott. :) 3600 g, 51 cm.
Blanka Sára a neve, nagyon édes, nagy a teherbírása, jól bírja a szeretgetést és taperolást :)
Egyenlőre szokjuk a 4gyerekes életet, még egy kicsit zűrös, de már alakul...azért nem cserélnék senkivel! :)
Most nem is nagyon bírok többet kinyögni, leragadnak a szemeim, csak megígértem Almának, hogy bejelentkezem, ha megvan a bébi. (Alma, mégegyszer köszönöm az éreklődést!!)
Teszek néhány képet is.
Megpróbálok jönni néha... :)

Judit

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Sziasztok

Judit

Gratulálok! :lol: Kép

És hol van a néhány kép? :shock:
Vendég
 


Ildi

Álmoskönyv van a neten is!

Vizsga: Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Barbamami!

Töltsed csak a topikot, szeretném látni majd a kanapét! Milyen színűt vettetek? Kinyitható v. nem? Ha igen, kényelmesen lehet rajta aludni???

Alziza!

Jól emlékszem, hogy Ti voltatok a Hotel Dzsungelben? Mit lehet még Nyíregyházán megnézni az állatkrten kívül egy csapat kisgyerekkel?

Ildi, az az igazság, hogy nem is tudom rendesen a tantárgyaink nevét :oops: Amit most kellett leadni, az egy szakvélemény volt, de most van nekem is ovis gyakorlat és még két vmit kell írni, az egyik talán értelmileg akadályozottak pszichológiája nevű tárgy és én a felnőttek problémáiról kell, hogy írogassak...

Judit gratulálok!

Sziasztok:i
iloly
 
 


Kép

Kép

Kép

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Bocsi...úgy emlékeztem, h felraktam éjjel... :roll:

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Judit: Nagyon szívesen. és hát
GRATULAAAAA!!!!!!!!!!!
Jaj de jó neked! Nektek! :D :D :D Isten éltessen Benneteket!
Gyönyörű Kisasszony! És mekkora haja van! :D Hihetetlen, hogy hagytak még 8 napig ráhúzni :shock: Itt Pécsett már az 5. naptól beutalnak és tesznek róla, hogy meg is szülj...
Örömködjetek, szokjatok csak össze, aztán majd kukk be néha...no meg írj is :D

Ildi, Iloly: hajrá hajrá a vizsgákhoz! Ügyik vagytok!

Barbamami: Te sem kívánod a végéig húzni, mi? :D Már én is szülnék...de nekünk sajna nincs kanapénk :D és hely sincs, ahova venni kéne és amit én cipelhetnék :D
A kilenc kg miatt ne aggódj , én most tartok 16-nál :roll: Ennyi kg még sosem voltam (66-voltam 3 hete) Lila hajszáleres is a bal bokám...

Én továbbra is igencsak labilis vagyok, de szerdán a doki felvillanyozott: egy ujjnyira kitágultam (ami azért nem túl meglepő, a többiekkel is ez volt már a 36. héten), és megnyugtatott, hogy igen szép méretű a bébi már most is (90-es bpd), így mátol már nem magnéziumozok. Ha akar, szülesenne csak meg nyugodtan, nem fogják visszatartani. :D

Ekkora változás ment végbe az elmúlt 6 év alatt...2003-ban Dorkánál még befektetett a dokim (nem nála szültem azóta...de persze nemcsak ezért...)két hétre visszatartásra...pedig csak ennyi volt...Ennek ellenére, vagy épp ennek folyamányaként rá is húzott a Kisasszony 6 napot a kiírásra... :?
Most meg nem paráznak ezen...
Tudom, hogy a tüdejének nem árt, ha legalább a 38. hetet kivárja...de ez akkor is olyan jól esett!

Látom lassikán a fényt az alagút végén :D
Vendég
 


Csocsesz mindenkinek! Kép

Judit, gyönyörű a kisasszony, és apa is nagyon büszke! Gratulálok én is! Kép

Alziza, majd kikutatom akkor a liftes sztorit legalább az álmos könyvből. Kép

Iloly, te most mit is tanulsz? Állatorvos vagy, és átpályáztál az ember állatokra? :lol: :shock: Kép

Alma, most jutott eszemba: Alma, Alma, Fehér Alma, hol jártál? Kép :lol: Már lassan tényleg szülsz! Nekem Ancsika a 36. hétre született! :P Persze elsőnek, aztán Imike a 37. és Peti a 39. hétre, talán a nyegyedik meglenne a 40. hétre. :P

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Judit
nagyon szép!!!!!!!
Hogy szólítjátok?Blanka v Sára?

Iloly
A Hotel Dzsungel nagyon jó volt.Nem luxus htel azért azt hozzátezsem.De a lakosztály nagyon jó!
Kaja nincs,mert nincs igény rá.Mindenki máshol eszik. a szomszédos Igrice csárdában isteni a kaja!!!!!!!

Állatkerten kívül?
Ott az élményfürdő:http://www.aquariusfurdo.hu
5-10 perc séta.
Vendég
 


Hariverának megszületett a kislánya!
Gratulálok Iza babához!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?