Új privát üzeneted érkezett!

Szilva dettó én:)) Én is egyik pillanatról a másikra felhúzom magam, tegnap meg majdnem sírtam már mire hazaértem a vendégemtől, mert h akkora volt a hó h lassabban tudtam jönni és kikészültem:) Úgyhogy nálam is van ilyen, párom is csak néz :) Amúgy én meg most kajáltam be úgyh most kicsit lelkiismeretfurdalásom van h azért ennyi nem kell a kis babócának:)

Kriszti, ezzel én is így vagyok, de én most vettem többféle rostos üditőt és az segít! Tegnap óta iszom tényleg segít, próbáld meg én vettem siót, napi 2 pohárral iszok abból, valamennyi vitamin is van benne, igaz cukor is...kicsit zavar mert a fogyásom óta nem ettem ennyi gyümölcsöt, meg cukros üditőt, aztán ez majd jól lerakódik...Mondjuk most kell a sok gyümi, majd félidőtől csinálom a kismamatornát addig nem! Ill. ezen ne izgulj h ilyeneket kérdezel, azért van ez a csoport h a legzavarobb kérdéseket is nyugodt szívvel feltegyük szerintem...:)

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Amúgy a székrekedésre még én is keresem a megoldást!Én iszonyat megszenvedek vele :/ Néha félek is nyomni nehogy kinyomjam a babát :D Tudom ez butaság, de olvastam h nem szabad erőlködni, mert vérzést okozhat!Szal ha valaki tud valami jó megoldást, akkor várom én is :) Nekem sajna a rostos gyümilé nem jön be mert iszonyat gyomorsavat csinál :D

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Sziasztok :D

2 hete teszteltem a pozitivat, szinte azota reggelenkent szörnyen ereztem magam, alig birtam felkelni, egesz nap emelyegtem, alig tudtam enni :shock:
Ma reggel 3/4 7kor arra ebredtem (ejszakai 3 pisiles utän :D ), hogy farkasehes vagyok :D Kävet is tudtam inni, juhhuuu :D
Mondjuk napközben azert rämjött megint pärszor az emelyges, de ugy hogy reggel legaläbb egy kävet tudok inni, ugy mär elviselhetöbb
:D
A pocakom nekem is meg van duzzadva, kenyelmesebb kigombolt nadräggal jönni menni :D
Nälunk is hatalmas ho esett, de közlekedni meg tudunk häla istennek :D

Szilva83: en is erzekenyebb vagyok mint ältaläban 8)
tegnap este ugy felidegesitett a rekläm a teveben hogy fel kellett ällnom
:D :D pärom csak figyelt hogy most mi van :D

Kriszti723: Iszol eleg folyadekot? Azt olvastam, hogy az segit :D

Hajni: Ez a väkumos törtenet eleg brutälis :cry: el tudom kepzelni hogy erezhetted magad :cry: szörnyü lehetett :cry:

Kivanok mindenkinek kellemes vasärnap estet :D es jo etvägyat :D
Kép
vargatimi
Passau, Schardenberg
 
 

 
 

Talältam egy oldalt van benne pär jo tipp :D
Hätha segit rajtatok :D

http://divany.hu/poronty/2009/06/15/a_k ... t_a_vecen/
vargatimi
Passau, Schardenberg
 
 


Szép estét lányok!!!!

Pókica édi vagy nagyon!!!!!!!Köszi !!!!!!

Beus ugyan ebbe a cipőbe járok! Minden reggel ugy kelek fel hogy az ELSŐ mozdolatom:-fáj még a cicim?? És megfogdosom!! Ha már nem annyira... akkor jön a para és az önnyugtatás!!! Kész elmebaj!!!!!!!!!!!!!!
Tüneteim nekem sincsenek és székrekedésem sem!!! A szél viszont sok nálam ,nagyon ciki mert fel vagyok puffadva mint egy lufi!!!
Hangulat ingadozás....hát az eddig is volt mert elég depis szoktam lenni,de az a különös hogy sírok,nagyon sokszor rámtör!! Ma pl a párom aranyos sms-étől jött rám!!!!
Puszi csajok!!!

Kép
evelin241
 
 


Hope, igen nem szabad erőlködni én is óvatosan wc-zek...:)
Timi, ez nagyon jó akkor legalább most tudtál már enni:)
Evelin...ne is mondd én is mint egy lufi, nem győzök wc-re menni mert állandóan jön levegő és azért a párom mellett csak nem fogok...bár ez velejár de azért nah...De csak estére puffadok fel:)
Ez van nembaj a babáért még ezt is:)

Mindenkinek további szép estét:)) pusziiii

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Iszom sokat, 2-3 liter egy nap és ebbe nem számolom a tejet. Soha nem voltam szerencsés ezen a téren, de egy kis szűztea mindig csodákat művelt. Most viszont... Viszont ezt a reggeli langyos vizet még nem próbáltam. Hátha...

A hangulatingadozás nálam is embertelen, ráadásul már csak egy hét van a vizsgaidőszakból, így hetek óta nincs elég alvás, szabadidő semmi, emiatt még feszültebb vagyok. No meg a páromnak is nehéz időszaka van most a héten, ezért nem olyan toleráns, mint szokott, amin szintén felhúzom magam, hogy mi az, hogy duzzog, mert egy hisztis picsa vagyok???!!! Ma is voltak krokodil könnyek, plusz az émelygésem is inkább egész napos (kivéve délután 1 és 5 között, mert akkor nyugi van), mint reggeli.

Apu ma hozott ebédet, meg némi anya-csomagot (gyümölcs, leves - amióta Zigi itt van, megőrülök a levesért - tej, ilyesmi) és mivel párom nem volt itthon lementem segíteni apunak cipekedni. Tudom, hogy nem emelhetünk nagyon, de nem hagyhattam, hogy szegény apu cipeljen fel mindent a másodikra. Ő sem fiatal már, épp elég baja van. Úgyhogy utána úgy monitoroztam magam, ahogy csak tudtam. Nem okozott-e bajt, túlemeltem-e magam, stb. Éjjel azt álmodtam, hogy elkezdtem vérezni. Szerencsére nem lett semmi baj :)
Minden esetre legközelebbre akkorra időzíttetem a dolgot, mikor az ember is itthon lesz.

Ma lettem 6 hetes, megvolt a méredzkedés (múlt vasárnap, 5 hetesen kezdtük), centiztem mellben, derékban, csípőben. A rendszeres evés és székrekedés ellenére fogytam, pedig közvetlenül vacsi után mértünk. Mell 1 cm. plusz, derék 2cm mínusz. Nem igen értem hogyan...

Mindenkinek nyugodalmas és szép éjszakát!

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


Kriszti, te méred magad? Ez nagyon jó én csak a kg-ot írom:)
De lehet majd jövőhéttől én is nekilátok legalább a derekat:) Nekem eszembe sem jutott:)
Jah igen hogy bírsz olyan sokat inni? én alig gyűröm le a 2l, jó mondjuk ma többet ittam, mert megittam fél liter epres tejet, de amúgy nem tudok...mondd meg mi a trükköd?

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Szép reggelt Lányok!

Bea, nincs trükköm. Nem állítom, hogy mindig jó kislány voltam életem során ivás szempontjából. Kb. 15-16 lehettem, amikor bejött ez, hogy napi 2-3 litert kell inni. Na, én akkor mindent csináltam, ami fogyókúrás, egészséges stb. Szóval nekiálltam inni. És sikerült úgy bepörgetnem a vesém, hogy 20 percenként jártam pisilni. Ez azóta sem változott, mindegy hogy iszom vagy sem, állandóan pisilek. Volt, hogy alig ittam egész nap, de ez már nem számított. Úgyhogy legalább a gyakori vizelési inger nem újdonság :)
Viszont amióta fejlődik Zigi, állandóan szomjas vagyok. Így bárhova megyek (még a boltba is), mindig van nálam víz. Emellett a megfázás miatt hársfa tea. Plusz koffeinmentes tejeskávé. 4 narancsot minden nap lefacsarok, az is majdnem 4 dl.
Egyébként az utóbbi egy hétben rettentő rosszul tolerálom az édeset, úgy általánosságban a szélsőséges ízeket, így külön jól esik a víz semleges íze.
Szép napot Mindenkinek!

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


Köszi szépen Kriszti:) Én is próbálok majd sokat inni a 2l azért megvan:))

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Sziasztok! Jó volt olvasni a hétvége után mi minden történt veletek. Sajnos én olyan rosszul voltam a reggelitől kezdve éjfélig mind a kettő napon, hogy alig éltem. Remélem már nem tart sokáig. Nálam most jelentkezett először a székreki :-(. Pedig előtte hetekig hasmenésem volt. mondjuk akkor sok narancsot ettem, finom édeset, nem savanyút. És a sajt a hibás, mert az nagyon megfogja a székletet. Nekem is nagyon fel van puffadva a hasam, összesen 4 nadrágom van amit hordhatok még, aztán nincs mese a kényelem miatt elő kell szedni a terhesnacikat. Ma jelentkeztem be egy vérvételre, a korom miatt és azért, hogy ne kelljen magzatvízvételre menni. Csak tavaly julius óta van lehetőség erre a vértesztre és nem is minden országban, csak Német, Ausztria, Svájc és Lichteinstein... Sajnos 1200 euróba kerül, de a férjem is azt mondja, inkább ez mint hogy hason szurjanak. Bár nálunk 40 év kor utánra tették a haspunkciókat akkor ha jó a tarkóredő mérés... én meg 36 leszek pár hét múlva. Székreki ellen még ajánlani tudom az alma fogyasztását de héjával együtt, vagy almalé. Nekem ettől mindig jön az inger :-). Lányok azon gondolkoztam, hogy én nem is szeptemberre hanem augusztus végére várom a babámat, szóval nem is tudom, hogy csöppentem ide hozzátok, de remélem nem baj.
Beus, ugye te vagy fodrász? Mit mondasz a szőke haj festésre? Nekem már nagyon esedékes lenne, de még nem mertem, gondoltam várok a 12. hétig. Szerinted? Köszi előre is és szép hetet kívánok mindenkinek.

Kép Kép
hajni999
Németország
 
 
 
 


Szép napot lányok!!!
A reggel ugy kezdődött mint mindig:semmi rosszullét!
Uncsi lessz ez a hét,szabin vagyok és az orvoshoz is csak jövő héte kell menni,szóval nagyon nehezen de ki kell birni!

Tud nekem valaki segíteni abba hogy hogy kell megfogadni egy orvost?
Mennyibe kerül?Kell e vinni pénzt/nagyobb összeget az első találkára/?
Mikortól érdemes megfogadni? Vagy érdemes egyáltalán? :)
evelin241
 
 


Sziasztok!
Nekem is kellene mennem festetni. A fodrászom azt mondta, valami kímélõ cuccal lehet. Ti mit hallottatok errõl? Utánaolvastam,azt írták, lehet.
szilva83
 
 


Én fodrász vagyok:) Igazából a mai hajfestékek már amúgy sem olyanok mint régen...lehet festetni terhesség alatt is a hajat, tehát azért nem kell "csúnyán" lenövésesen lenni terhesség alatt mert babát várunk:) Nekem is volt terhes vendégem végig festette a haját, csak ritkábban. Én dolgozom terhesség végéig, igaz a hajamat nem festetem most bár nekem még nincs ősz hajam, de mivel azért én minden nap érintkezem az anyaggal (bár vigyázok) én azért nem festetem, de most olyan 6 hetente nem lesz gond ha befestitek... Jah igen szerintem ha festetni fogod nincs különbség h most fogod befesteni vagy h 12. héten. Annyit azért tanácsolok h ritkábban mint amúgy:)

Evelin, lehet fogadni orvost, valaki teszi valaki nem, olyan is lehet h te magánorvoshoz jársz de nem fogadod meg, tehát a szüléshez nem kéred fel. De ebben szerintem olyan ember nyilatkozzon, aki már szült magándokinál. Amúgy én is jövőhéten megyek dokihoz kedden:) már alig várom:) Jah igen van aki az elsőnél többet kér, legyen nálad elég aztán úgy is kiderül mennyit kér...olyan is van aki a terhesség második felében kezd járni fogadott dokihoz. Nekem első terhességem és én elejétől kezdve magánhoz járok majd:)

Csajok ha már Hajni is írta hány éves, ki hány éves lesz a baba születésekor, persze aki akar nem válaszol erre:)) Én most 23 vagyok ugye első baba de szülés után 2 hónappal töltöm a 24-et. :)

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Én nem festetem a hajam a terhesség alatt :) Tudom, lehet, de én a legtöbb kismamától azt hallottam, h inkább nem terhelik a szervezetüket ilyennel ilyenkor :) Mondjuk én már a második vetélésem óta nem festetem, így már lenövésem sem vészes, meg barnát festettünk kicsit világosabbra, így nem volt feltűnő :)

Én most 25 éves vagyok, és márciusban töltöm a 26ot, így mire megszületik 26ot taposom majd :)

Én már az elején megfogadtam a dokimat, mert a kórházban nálunk olyan rendszer van, h egy doki nem fogadhat egy bizonyos számú kismamánál többet egy hónapban!És ha lecsúszok, akkor sajnos nem tud elvállalni!Nálunk nem kér pénzt előre, majd csak szülés után!Mivel nálunk engedélyezte a kórház a fogadott orvost, így a szülés összegét is megmondta, nálunk 30ezer Ft lesz (ha megfogadjuk, bár nálunk ez nem kérdés, de lehet választani, h csak terhesgondozásra járunk hozzá, és a szülést az ügyeletes vezeti le, ilyenkor csak a havi összeget kell odaadni mikor megyünk hozzá vizsgálatra)!

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Sziasztok!!
25éves vagyok és nov.1.-jén töltöm a 26-ot! Tehát már a picikém a karjaimba lessz akkorra!!!!!
Én csak terhesgondozásra szeretnék hozzá járni,mert nállunk ugy tudom megszűnt a szülészet és a szomszédos városba kell menni!!!
Hát kíváncsi vagyok mit fog nyilatkozni!!
Amugy csak felkeresem a kórházba és megkérem legyen az orvosom???Vagy hogy kell?? Pussssz!!!!!

Kép
evelin241
 
 


Hope, az nagyon durván kevés összeg, mármint szerencsés vagy h ennyiél vállalja, máshol 100ez sőt...az én dokim elvileg 70.000ft, de még erre is azt mondtam h ez még elfogadható...és nálunk is a szülés után kell fizetni a varratszedéskor... jah igen és ha már előtte sem festetted szerintem sem kell, csak tudod aki ősz vagy ilyesmi nekik írtam :)
Evelin szerintem mikor mész hozzá vizsgálatra akkor megmondod neki h te a szülés végéig hozzá szeretnél járni...Jah igen és én is nov.-i vagyok:))

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Hát, kis városban élünk, itt nem szokott sokat kérni egy doki sem!Szerencsére!Akié a legmagasabb az a főorvos, na de az evidens, de az övé sem haladja meg tudtommal az 50ezret!Budapesten én is hallottam, h 100ezer és 150ezer között mozog egy szülés!Én korrektnek tartom a dokim összegét, hisz akkor jön be amikor épp úgy adódik (amelyik kismamákat elvállalta, ott nincs olyan h ő nyara épp v elutazott, ő otthon van és bejön), többet is kifizetnénk neki, ha úgy adódna h többet kér!

Őszhajszál: hát nekem is van jó néhány főleg ezalatt az 1 év alatt jöttek ki mióta a vetélések bekövetkeztek :( De én nem szégyenlem őket :)

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Hú, a mai napom nem volt semmi...
A munkahelyemen éreztem, hogy valami jött belõlem, de mivel épp órát tartottam, nem tudtam kimenni, sõt, még szünetben sem jutottam el a mosdóban csak a köv. óra után, és láttam, hogy én is elkezdtem barnázni. Ettõl teljesen kétségbeestem, és nem volt maradásom, volt még egy órám, de megkértem valakit, hogy vonja össze, és bementem a klinikára. Az én orvosom ma este rendelt volna, de a héten valami konferencián van, és azt mondta, ha akármit is észreveszek, az vizsgálatot igényel. Nem volt már rendelés, de megvizsgált az ügyeletes orvos, és végülis nincsen semmi baj. Írt duphastont és megkérdezte, hogy szexeltünk-e mostanában, mondtam, hogy a hétvégén egyszer igen. Hát most majd nem kell egy darabig.
Annyira ideges voltam, hogy azt el se tudom mondani!!! De szerencsére így megkönnyebbültem, mert nekem a múltkor még nem volt szívhangja, most pedig már lehetett látni, a és ez ANNYIRA JÓ VOLT!!!!!
És azt írták a papírra, hogy crl 3.4 mm.... az az én kis bogyókám, ugye? :)

Úgyhogy én el lettem tiltva a szextõl, bár azt hittem, hogy majd biztos feküdnöm kell meg ilyesmi, olyan paranoiás vagyok.:)

A fodrászhoz viszont elmegyek majd, én csak ritkábban sztoktam, mert melír, de november elején voltam utoljára. Azt hiszem, írtam már a koromat valahol, én pénteken fogom betölteni a harmincat, és az elsõ babám lesz nekem is.

Nyugis, pihenõs délutánt mindenkinek!

Kép
szilva83
 
 


Sziasztok!

Én 30 vagyok, két hónappal Babó születése előtt töltöm be a 31-et és itt is első baba. Mármint nekem, páromnak már van kettő, úgyhogy neki nem olyan újdonság :)

Én a hajam nem festem, viszont mivel szőke vagyok világos bőrrel, a szemöldököm szempillám szoktam, hogy ne legyek olyan fakó. Január elején akartam megint festetni, de ugye jött Zigi és most nem tudom, hogy ezt lehet vagy sem?
Erre van valakinek ötlete?

A párom az előbb fenéken harapott és én olyan mérges lettem, h majdnem letéptem a fejét. Azután meg azért lettem rá mérges, hogy most meg megsértődik, hogy rászólok és mit nem lehet érteni ezen.
Irtóra idegesítem magam!!!! Remélem ez nem lesz mindig így, mert most tényleg ugrok mindenre.

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


Sziasztok :D

Nekem is van ma egy sztrori, amit el szerettem volna meselni.
Ma reggel is emelyegve keltem, petefeszkeim dolgoztak ezerrel :shock:
Kicsit meg is lepödtem :? Ilyen meg nem volt.
Es sajna kesö delutän volt egy kis folyäsom, ami egy pär csepp vert tartalmazott :cry:
Penteken kaptam a dokinäl idöpontot :cry:
Addig nagyon nehezen fogom kibirni :cry:
De nincs mit tenni :cry: Pihengetek.
Utänaolvasgattam a neten, nem kell rögtön megijedni :cry:
Igyekszem, de 2 veteles utän kicsit bepänikoltam :cry:
Szilva most en is abban a cipöben järok mint te.
Hangulatom , hät hogy is fogalmazzak , nem vagyok feldobva.


Remelem ti jol vagytok :D
Szep estet mindenkinek :D
Kép
vargatimi
Passau, Schardenberg
 
 


Szilva, hű már kezdek én is parázni h ne hogy nekem is legyen ilyen én holnap leszek 5hét 4napos...tehát lassan annyi mint te...úgyhogy remélem nem lesz semmi... mi mondjuk nem szexelünk 12 hétig az biztos kibírjuk mert parázunk... és nem mondták h ez mitől van amúgy? Meg sokat is pihenek január fodrászoknak azért pangás főleg h én 2éve végeztem, ez is számít nem, mármint h sokat fekszem, napi 3-4-max 5 óra munka de van úgy h egy sincs...
Jah melírnál meg nem érintkezik az anyag a fejbőröddel úgyhogy azzal meg főleg szabad:))
Kriszti, hát nem tudom h azt szabad e kozmetikustól kérdezd majd meg szerintem:) Nyugi mondom én is ilyen vagyok sok mindenen felhúzom magam:))

Holnap is csak 5 után lesz 3 vendégem, délelőtt 1, úgyhogy közbe meg pihenek egész végig. Szerdán szabad vagyok és csokiroládot fogok sütni:)) Közbe pihizek, amikor csak tudok.

Mindenkinek szép estét puszi csajok:))))

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Jajj Timi most meg te is pihenj sokat!!!!!!! és nyugi már énis igzulok
Most pénteken mész?

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Sziasztok Lányok!

Sajna nálam is görcsök és pici vérzés volt a hétvégén - úgyhogy gondolatban már el is köszöntem a babámtól... azért hátha alapon benyomtam 1000 mg magnéziumot és emeltem a Duphaston adagomon is, meg próbáltam feküdni.
Ma volt esedékes az uh - nagyon féltem, mi fogad. Hát 5+0-nál van egy 6 mm-es szabályos petezsákom. :))))) Úgyhogy további bogyó és fekvés van (amennyire nagyik nélkül, egy kétéves mellett lehet). Úgyhogy úgy tűnik, ennyi volt a munka...

Székrekedésre szilvalekvár és kefír: másnapra megteszi áldásos hatását. :)

Na mennem is kell, vízszintes van előírva. :)

Mindenki vigyázzon magára és a babócájára. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Szia Beus,

igen most penteken megyek, addig fel sem kelek :D
Nem volt csak 2 csepp de rendesen megijedtem :(
30 eves leszek, mostmär nagyon szeretnek egy picibabät :D
Probäljunk megnyugodni,azzal nem segitünk :)
Meg több mint 200 napot ki kell birni :)

Kép
vargatimi
Passau, Schardenberg
 
 


Kriszti, én pont ma festettem be a szempillámat és a szemöldökömet, mivel szépségszalonban dolgoztam évekig, nem nagy ügy itthon megcsinálni magamnak. Terhesség alatt már 2. alkalommal, mert nekem is szőke a szőröm, bezzeg a hajam az egérszürke és ezért szőkítem... bár ősz hajszálam még nincsen... Én első terhességnél csak melíroztattam, mert úgy voltam vele az nem érintkezik annyira a fejbőrömmel. köszönjük Beus a tanácsokat :-)!!!
Azért elég durva, hogy kerek perec megmondják a dokik, hogy mennyit kérnek a szülésért. Én ápolónőnek tanultam és tanultuk, hogy tilos elfogadni pénzt a betegektől... bár tisztában vagyok az egészségügyi dolgozók életével... talán jobb is így, mondják meg mennyit szeretnének... Itt németországban az orvosok nem élnek túl fényesen, max akinek saját praxisa van...
Képzeljétek ma felhívtam a legrégebbi barátnőmet és el akartam neki mesélni, hogy babát várok... De mikor megkérdeztem, hogy ráér e telefonáéni, azt mondta most nem majd máskor, így belém fagyott a szó és nem mondtam neki semmit. Hát mit ne mondjak furcsán érzem magam ezután :-(. legyen szép estétek

Kép Kép
hajni999
Németország
 
 
 
 


Szia Hajni

Sajnälom, hogy a barätnödnek nem tudtad elmondani :cry:
De legaläbb ITT el tudtad meselni mi bänt :D
Talän segitett :D

Szep estet :D :D
vargatimi
Passau, Schardenberg
 
 


Így van Timi és csak fekvés ezek után énis még többet fogok, hátha azzal segítek a dolgokon:))

Hajni igazán nincs mit:) Azért az szép h így lerázott a barátnőd elhiszem h a kedved is elment közölni vele a jó hírt, így már szerintem sem kell. Jah igen durva h így megmondják, ha rám bíznák azért én kevesebbre gondolnék összegben mint amit kérnek, de majd meglátjuk még nem beszéltem a dokimmal:)


Mindenkinek PIHENÉS PIHENÉS PIHENÉS:)
Szép estét:)

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Szép estét csajok!!
Timi az ágyból nem kikelni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PIhizz!!!!!

Nekem annyira fura hogy semmi bajom!!! :shock:
Az émelygést jelent ha olyan fura a gyomrom, nem is kívánom a kaját és amugy úgy érzem tele vagyok!!! Ja aztán meg hirtelen kívánom!!
Az is tünet lehet!!!?? Én nagyon buta vagyok ilyen téren ugye?
Az ugye nem probléma ha semmit nem érzek!!! ????????
Ki hogy van ezzel!!!!
Puszikállak titeket :lol:

Kép
evelin241
 
 


Beus, ne idegeskedj, azért ez nem törvényszerû! A barátnõmnek mindkét gyerekénél volt mégpedig sokáig, õ is kapott valami hasonló gyógyszert és nem lett semmi baj. Az orvos nem fejtegett, annyit mondott, sok mindentõl lehet, lehet, hogy a szextõl. Mindenesetre a gyógyszerben, amit írt, hormont tartalmaz, ha nem termelnék elég progeszteront, és csökkenti a vetélés kockázatát.

http://www.hazipatika.com/gyogyszerkere ... letta/8927

Felírta még egynek a nevét valahova, amit vény nélkül is lehet kapni és hasonló. De azt mondta, hogy semmi okom, hogy idegeskedjek. Kicsit meg is nyugodtam, de azért megpróbálok kevesebbet ácsorogni meg ilyesmi. Itthon meg hétvégén ugyanis nincs semmi bajom, de a munkahelyemen néha érzem a hasam. (Vagy beképzelem.)

Én azért nem is képzeltem volna, hogy ennyi para is jár ezzel! :)

Timi, nagyon sajnálom! Remélem, nem lesz semmi baj! Azért ha nem leszel jobban, nem mész el estleg egy másik dokihoz? Én sem a sajátomhoz mentem, mert a héten nem elérhetõ, de nem mertem várni... Persze ha azt mondta, hogy pénteken is elég menni, biztos jobban tudja, csak én egy hatalmas paragép vagyok és tényleg jobb, hogy elmentem, mert megnyugtatott. (Még ha nem is különösebben örültek nekem a klinikán, hogy így beestem.De aztán azt mondták, hogy bármi van, menjek nyugodtam máskor is.) Felhívtam az egyik munkatársamat, mert tudtam, hogy õ azért is ment táppénzre, mert valami hasonlók történtek vele, õ is elvetélt egyszer régebben, kapott valami hasonló gyógyszert és pihennie kellett, most már túl van a kritikus idõszakon, biztos te is jól leszel! (Meg én is, remélem.)

Most csináltam egy kis rizottót zöldségekkel és sovány husival meg sajttal... állandóan ilyesmit ennék. Ja, meg édességet, napközben. Amúgy asszem ennél kevesebb sót kellett volna tennem bele... ti figyeltek már erre is?

Szép estét mindenkinek, örüljünk, hogy kisbabánk lesz! :)
szilva83
 
 


Jaaaj Szilvike én is nagyon örülök hogy picikém lessz!!! Már alig várom hogy ölelhessem!!! Pedig az még sokára lessz!!! :D
evelin241
 
 


Timi vigyázz nagyon Magadra, péntekig el ne hagyd az ágyat!

Katinka a hétvégét sajnálom, de a 6mm-es eredményhez nagyon gratulálok!

Vigyázzatok Magatokra és egymásra!

Nekem a fejem kezd fájni és már megint lüktet a jobb szemem. Félek tőle, hogy ez megint migrén lesz, mert azt nem úszom meg gyógyszer nélkül. A doki múlt héten Rubophent mondott, hogy azt szedhetek, ha nagyon fáj. Jó lenne, ha nem kellene, de sajna nálam ez várható volt. Kb. 9 éves voltam az első migrénes rohamomnál, azóta állandó társam az úton.
Minden esetre lemegyek vízszintesbe, hátha segít :)

Szép estét és nyugalmas éjszakát!

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


Láttam még írtatok ezért még gyors írok:) ágyban fekve persze:))

Evelin, nekem sincs nagyon semmi tünetem, bár képzeljétek tízóraira mindig joghurtot eszek és miután megettem úgy éreztem h nem esett jól úgy émelyegtem utána...jah meg ma délután is aludtam:)) vagyis elsunytam:) Meg cicifájás de csak ha hasra fordulok akkor fáj, amúgy semmi:) Amúgy már énis nagyon várom a kis babócát már annyi mindent nézegetek kiságyat rucikat faldíszeket mindent nem bírok már magammal...

Szilva azt a vénynélkülit megmondod, mármint a nevét leírod ide? Csak kiváncsi lennék... jah énis egy hatalmas paragép vagyok, de ti legalább már voltatok dokinál nekem még van egy hetem:))

Szép estét :)))

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Beus: rutascorbin, és melléírta, hogy 2-szer 1.

Hú, Kriszti, a migrén az borzasztó, szerencsére nekem csak pár évig kellett szenvednem tõle, mikor elkezdtem dolgozni, de annál elviselhetetlenebb fájdalmat nem is tudok elképzelni! Azért hátha nem az lesz...
szilva83
 
 


Timi pihenjél amennyit csak tudsz. Pár napja írtad, hogy minden másnap fogsz dolgozni, de ha teheted inkább minden nap és keveset, az talán nem annyira megerőltető. Ha holnap nem lesz semmi furcsa barnázásod akkor péntekig nyugodtan várjad az időpontodat, viszont ha bármi gyanus vagy vérzés van akkor ne várjál vele péntekig hanem menj egy kórházba ahol kötelesek megvizsgálni. Kívánom, hogy ne legyen semmi gondod és mindenkinek problémamentes terhességet kívánok. Nekem is sokat fáj a fejem de ezt is a terhes hormonok okozzák. Én ma jobban vagyok, nem volt egész nap hányingerem, talán jót tett a húsleves, igaz utána rögtön rosszul lettem majd elájultam, hírtelen hőhullámok meg ilyesmi :-) de azóta jól vagyok. Szép éjszakát mindenkinek!

Kép Kép
hajni999
Németország
 
 
 
 


Sziasztok !

Én holnap megyek nőgyógyászhoz és már nagyon izgulok, remélem minden rendben lesz :shock: Tegnap csak dél körül tudtam enni először mert egyszerűen semmit sem kívántam :( de aztán dél körül hirtelen rám tört az éhség és azonnal ennem kellett .Ma már egy kicsit jobb volt a helyzet már 11 körül tudtam enni egy kicsit.Nekem is gyakran fájdogál a hasam alja de csak kicsit szerencsére meg én is elég hamar ingerült tudok lenni és a másik véglet hamarabb elérzékenyülök pl.: olyan filmeken is amin amúgy nem pityeregnék :) Én júliusban töltöm a 27-et. Mi a véleményetek a kismama tornáról ,ti fogtok járni ha igen mikortól ?

Kép
Kép
Kép
eny86
Szigetszentmiklós
 
 


Jó reggelt!

Indulok dolgozni. :( Csak nyolcra kell mennem, de másik városban dolgozom, így aztán buszozom reggel, jó korán kell kelni, és mostanában egyre rosszabbul esik. Alig várom, hogy legalább világosban kelhessek, milyen más lesz már minden tavasszal!

Azt hiszem, engem is elért az émelygés, nem nagyon jut eszembe semmi, amit szívesen megennék, csomagoltam magamnak egy kakót meg pár aszalt barackot, aztán majdcsak megkívánok valami normális kaját.

Megnéztem a neten, hogy a méretei alapján mennyi idõsnek felel meg pontosan az én kismamám. (Nálam más kicsit a helyzet az átlagnál, mert hosszú és kiszámíthatatlan ciklusaim voltak, meg is lepõdtem,hogy mégis ilyen gyorsan összejött.) Ez alapján a csináltam a vonalzómat.

Ezen az oldalon nézegettem:
http://www.pocaklako.hu/terhessegi-ultr ... i-meretek/

Szép napot mindenkinek, mindenféle aggodalomtól menteset!

Kép
szilva83
 
 


Jó reggelt!!
Nem tudom mi a fene történt de ahogy felkeltem ugy elkezdett nyílalni a hasam azt hittem elájulok!!! De egy pár másodpercig tartott és nem tudtam eldönteni mi is volt ez!! Egészen a fenekemtől a hasam alján átt végig kegyetlenül görcsölt,nyilalt és fájt!!!
Képzeljétek jövő héten valószínü nem tudok dokihoz menni mert a beosztásom nem fogja engedni,és nem biztos hogy fogok tudni cserélni sőt...!!!
Most mit csináljak?
Puszi mindenkinek!!!
Panaszoktól mentes napot mindenkinek!!!
evelin241
 
 


Szép reggelt Mindenkinek!
Remélem, mára már mindenki jobban van!Nekem lekopogom, a barnázásom elmúlt, szerencsére, és remélem nem is jön többet vissza!Nekem már csak két napom van a következő UHig!Bizony már jócskán izgulok, remélem sokat nőtt a kis bogyónk :)
Mivel férjem sajnos dolgozik csütörtökön, így nem tud velem eljönni uhra, úgy gondoltam felveszem telóra a kis bogyónkat, mármint amikor a szívverést nézzük, és megmutatom úgy a férjemnek :) Remélem, a dokim is megenged, és nem fog hülyének nézni :)
Én tegnap egésznap émelyegtem, de főleg este. Megettem valamit és utána egyből rámtört, de csak enyhén :) Ezt jó jelnek veszem :)
Szép napot nektek!

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Csajok!Nézzétek meg a videót!Két férfi kipróbálta milyen is a vajúdás, szülési fájdalom :) 2 órán át bírták csak :D
http://indavideo.hu/video/Kiprobaljak_m ... ideoplayer

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Hope: Ez nagyon jó!!!!!!
Ur isten!!! Nagyon durván fájt nekik!!! DE a végéra meglett!!
Én is rákötném páromra,akkor tuti átértékelné ezt az egésszet!!!
Na nem mintha nem lenne megértő,de akkor tuti teljesen más lenne!!!
Pussssz!!!

Kép
evelin241
 
 


Kismamatorna? Én jártam jógázni terhesen még a kiírt napján is ott voltam és egy csapattal jártunk medencében- vízben tornázni. Mit ne mondjak semmi értelme nem volt, a jógának egy fikarcnyi hasznát se vettem, semmi tanult technikát nem tudtam alkalmazni, mert a fájdalom teljesen elvette az eszem :-). Itthon is van egy kismamatorna dvd-m, de azt is gyengének találom. Én tuti most nem fogok semmit csinálni, elég a lányom után rohangálni majd és a játszótéri mozgás, jöhetne a tavasz, mert akkor eleget leszünk levegőn és mozoghatunk, idén fog megtanulni bringázni. Szép napot mindenkinek!

Kép Kép
hajni999
Németország
 
 
 
 


Köszi Szilva, megnéztem de ezt a gyógyszert tök más dolgokra írják..."Az alsó végtagok idült vénás elégtelenségében és aranyeres panaszok esetén a tünetek enyhítésére. Kapilláris károsodások mérséklése" . Jah igen jó korán kell dolgoznod, mit is írtál h te meddig fogsz majd dolgozni, ha írtad?

Eny sok szerencsét majd:)) szurkolunk én mához egy hét, az még sokára van, de azért mennek a napok:))

Evelin pánikra semmi ok, ne izgulj, én ma éjszaka keltem fel arra h görcsöm van kb. 5percig tartott nem volt annyira erős bár megijedtem a tegnapi gondolato miatt, meg mert nem volt 3 napig görcsöm...Mit lehet tenni nől a babó, tágul máh:) Szerintem ha voltál már dokinál akkor utána hét eleje is belefér, akkor van gond ha még nem...

Hope, ez nagyon jó hír akkor minden oké!! Szerintem nem hülyeség ha a párod nem tudja meghallgatni ne hogy már ő lemaradjon. Velem szerencsére tud jönni úgyhogy együtt halljuk majd, bár pont tegnap mondtam neki h furi lesz h bejön majd velem a nőgyógyászhoz...:) jah igen a férfiak nem bírnák:))

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Hú lányok ez az émelygés egyre erősebb ahogy múlnak a napok!Lehet végre eljön az én időm is? :)

Bea: először nekem is fura volt, h bejött a nődokihoz, de végülis, nem a vizsgálóba kell jönnie, hanem csak az uh szobába!Nálunk külön van a kettő :) Nekem a hüvelyi uh volt először tök fura, nem is szeretem annyira, de nálunk hasit a 12. héttől csinálnak csak :) Az előző babánál, a 10. héten néztük hasival de úgy csak egy paca volt látható, mondta a dokim ,nézzük meg hüvelyivel is, és ott meg már keze, lába, fejecskéje minden látható volt rendesen :)

Görcsök: mostanság nekem is egyre többször van!Vettünk is gyorsan magne b6ot!

Kismamatorna: hát, én sem fogok menni ,az előzményeinket nézve, meg veszélyeztetetteknek nem is ajánlják!Viszont szülésfelkészítőre szeretnék majd menni, remélem lesz a kórházban!

Szerintetek baj, ha a dokim kiadja csütörtökön a védőnőhöz a papírokat, de csak a 10. hét után megyek el hozzá??

Már csak 2 hét és lehet a szívhangfigyelővel hallgatózni :) Már alig várom!Igazi megnyugvást jelentene nekem!

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Hali! Most voltam a dokinál és megkérdeztem hogy mikor mennyek vissza mert a jövő héten ugye bár nem tudok!!! Azt mondta mehetek most pénteken!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KIRÁLY!!! MÁR ALIG VÁROM!!!
Ja és nekem is jön a párom pénteken!! Ha minden okés akkor már lessz szívhang is!!! SZép napot !!!
evelin241
 
 


Sziasztok!

Evelin gratulálok! Nekem még két hét és 1 nap van hátra, szóval irigykedem :)
Nem tudom, hogy párom nálunk bent lehet-e, mert abban a vizsgálóban csak hüvelyi UH van és nem tudom, mi a szokás, valahogy nem úgy néz ki az egész, mint az amerikai filmekben azok a szépen berendezett szobák, miegymás :)

A fejfájás migrén volt, de valami csoda folytán megúsztam anélkül, hogy gyógyszert kelljen bevenni. Nem tudom, ebben mennyi szerepe volt annak, hogy tegnap is megittam több, mint 3 liter folyadékot, vagy hogy használtam a szex gyógyító erejét (a közhiedelemmel ellentétben segít a fejfájáson, pláne a migrénen, mert migrén közben beszűkülnek az erek, azért a fájdalom, a szex meg ugye serkenti a vérkeringést és tágulnak az erek), de ma délelőttre elmúlt. Éjszaka is felébredtem arra, hogy fáj, reggel is úgy ébredtem, de egyre csökkent a fájdalom és tanulás közben elmúlt :)

Remélem mindenkinek szép napja van és minden rendben pindurral!

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


Hope, én magánrendelőbe megyek, ott egy helyen van minden de először egyedül megyek be amíg megbeszélünk mindent aztán bejön az UH-ra, kórházban nálunk is külön van, de oda csak majd szülni megyek...nekem minden fura lesz még soha nem voltam UH:) Amúgy a papírdolog nem gond, csak legyen meg minden mire mész a köv. vizsgálatra szerintem...

Evelin hát ez szuper, alig várom már h én is beszámolhassak, aztán írd meg milyen volt:))

Kriszti, ha megkérdezed biztos megengedik, én a magánnál is megkérdezem:)) Amúgy ne irigykedj, én irigykedem mert még egyedül én nem voltam UH-n ha jól tudom, már számolom a napokat.

Én a kismamatornával úgy állok h olyan 20. hétkörnyékén fogom csinálni nagyon lazán. Azt mondják ez jó a vizesedés ellen, meg sokal fittebb leszel...meg nekem hiányzik is a torna, én min. heti két nap edzettem, de volt olyan h heti 5 nap...

Mindenkinek szép napot még este jelentkezem:))

picibaba.hu vonalzó
beus23
 
 


Halihó lányok!

Kész a finom vacsi!!
-finom főzelék+fasirt
-somlói galuska
Na visszajött az étvágyam!!! Innentől végem van!!!
Szívesen meghívnálak titeket vacsira!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D :) :) :) :)

Kép
evelin241
 
 


Sziasztok :D

Köszönöm szepen a biztatäst, aranyosak vagytok :D
Tegnap ota nem volt semmi verzes, csak egy halväny barna pötty, azt gondolom a tegnapi maradeka, ha szabad igy fogalmaznom :D
Nem fäj semmi, jol vagyok, häla istennek :D
Ejszaka arra ebredtem hogy pisilnem kell, es hogy mindjärt szetdurrannak a melleim, ja es a jo kis hänyinger :cry:
Reggel es emelyegtem, es napközben mär a szagok is iritältak, föztem es közben öklöndöztem :D
Szoval szerintem minden rendben odalent, mert ezek a tünetek borzasztoak :D de örülök nekik :D
Ugy gondolom megvärom a penteket, a doktornö akihez megyek, annyira aranyos volt hozzäm amikor elment a babäm szeptemberben :cry:
Ja es a schärdingi korhäzban magyar a nögyogyäsz föorvos :D
Juhuu :D Ö mütött meg, ugy örültem :D Tuti hogy ott fogok szülni :D

Finomfözelek fasirttal???? Hu köszi a meghiväst evelin :D De jo is lenne
:D
En ma spagettit föztem, repäs cukkinis tejszines szosszal, nagyon fincsi lett, sokat nem ettem belöle sajnos:(

Ami a munkät illeti, lemondtam az összeset, nem er annyit az egesz :D
A kutyäval is pärom jär setälni tegnap ota, van egy magyar viszlalänyunk, akivel napi 3 szor järok egyebkent setälni, összesen 2,5 orät :) nagyon hiänyzik mär most, de most maradok a fenekemen :)

Amiröl akartalak titeket kerdezni, nektek is megerösödött a testszagotok?
En olyan szinten büzlök, kenem fujom mosom magam, es pär ora utän erzem a honomaja szagät :D

Penteken akkor nagy elmenybeszämolo evelin
:D
En 11.40re megyek, delutän mär megirom mi volt :D

Mindenkinek szep estet :D jo etvägyat :D

Kép
vargatimi
Passau, Schardenberg
 
 


Van egy kis vérzésem mit csináljak!!!!
A párom dolgozik!!!!!!!!!!
evelin241
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: