Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon jó ez a link!

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Dorka, köszi a homeós tippet!

Beu, nekem 15 és 18 hónaposan hagyták el a csajok a kiságyat, a kicsi még mindig leesés gátlóval alszik.

Timi, Panndival naponta levelezek, de nem tudtam, hogy táppénzen van :)

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Most épp nem tudom, min van, lehet, hogy Fruzsi szülinapjáig még gyeden :) De ő annyira képben van mindig ezekkel :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 

 
 

Sziasztok!

Voltam dokinál, minden rendben. Egy baba van, nagyon aktív volt, a doki alig tudta megmérni, állandóan izgett mozgott, elfordult, meg ilynek:) Itt elég gagyi az ultrahang, a szívverést nem lehetett hallgatni, de a képen látszott, hogy hogyan pulzál a szive. A doki azt mondta, hogy 8-9 hetes lehet, én számolni csak nagyjából tudok, mert a szülés óta még nem állt vissza a ciklusom. De a mérete alapján kb ennyi a kora, a CRL 18 mm. A szívás az, hogy legközelebb a 12 héten kell mennem UHra, de nem ide Veresegyházra, hanem Kistarcsára. Egyébként szülni is ott fogok, szerintem nagyon jó a szülészetük. Kaptam Kistesóról képet is, majd holnap a férjem melóhelyen beszkenneli, aztán felrakom ide is. Csuda szép kép :D Na jó, lehet, hogy kicsit elfogult vagyok.

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Piri, de jó :) 18 mm, az már tök nagy :) Biztos, hogy csudaszép, kíváncsian várom a képet!

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Piri, nagyon jó, szép nagy; :) már miért lennél elfogult, ami szép az szép! És egy csöpp kis ember nem is lehet más :D

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Régen voltam, gyorsan visszaolvastam, örülök, hogy mindenki jól van.
Én tegnap voltam orvosnál. 13,6 mm petezsák, szikhólyag, és 3,6 mm embrió. Szívműködést még nem talált a doki. Emiatt teljesen el vagyok keseredve. Azt mondta, hogy fiatalabb a baba mint ahogy gondoltam és minden a legnagyobb rendben, nem kell aggódni. 2 hét múlva megyek, vagyis május 20-án 8-ra, akkor vérvétel és UH. Hát én addig nem bírom ki. Annyira bíztam benne, hogy láthatom ahogy pulzál a szív. Most aggódok.Szerinte ez 5-6 hetes terhességnek felel meg. Szóval jó pár nappal korábbi mint a kalkulátor szerint.Én annyira biztos vagyok abban, hogy mikor foganhatott, hogy nem lehet hogy kissebb.ÁÁÁÁÁHHHHHHH. Lehet, hogy elmegyek jövő héten egy másik dokihoz akinek jobb az UH gépe. Ja és hüvelyi UH volt!Szerintetek?

Családient.hu vonalzók
audrey0722
Budapest XII. kerület
 
 


Ja még annyi, hogy én szinte egész nap émelygek. Megkívánok valamit, de amire hozzájutok már a látványától is rosszul vagyok. Ha korog a gyomrom attól van hányingerem, ha eszek akkor attól. Eléggé sokat szédülök is. Nagyon fázós lettem, be vagyok mindig öltözve mint egy eszkimó. Azt mondta a doki, hogy ilyen baba méretekkel illik is rosszul lenni. Hát azért átpasszolnám neki az "egész napos hányjak vagy ne hányjak"érzést. :(

Családient.hu vonalzók
audrey0722
Budapest XII. kerület
 
 


Jó reggelt!

Audrey, szerintem ne aggódj, 3,6 mm-es babánál szerintem még normális, hogy nincs szívhang, Regő kétszer ekkora volt, amikor volt :) Mikor mész újra? És mennyire vagy tutibiztos a fogantatásban, meg a peteérés idejében?

Émelygéssel én is ugyanígy vagyok, talán nem ennyire erősen, de amit leírtál: nem kívánok semmit, aztán megkívánom, de akkor meg rosszul leszek tőle. Szegény páromnak nem merem mondani, hogy mit hozzon nekem, amit egy adott pillanatban kívánok, mert mire hazaér vele, rosszul leszek tőle :D

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Ja meg rámjön este, amikor biztos fáradt vagyok, bár én nem érzem magam annak, egy ilyen vacogós remegés. Mintha fáznék, de nincs hideg meg semmi. De takaró meg egy meleg fürdő segít. Tegnap emiatt már kilenckor ágyban voltam. Aztán a párom véletlenül felkeltett, nem vette észre, hogy bealudtam :D aztán mire újra elaludtam, Regő nyafizott egy kicsit, ő nem ébredt fel rá, de én igen, úgyhogy végül 10 után alhattam :D De alvásból nagyon hiányom van :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok lányok!
Audrey, biztos minden rendben van! De egyébként megértelek, én is tegnap voltam uh-n, nekem hasi uh volt, és csak annyit mondott a doki h a petezsák 26 mm-es, másfél hét alatt a duplájára nőtt, de nekem embrio méretet nem mondott, csak annyit h szívműködés még nem látható, de hasi uh-n egyáltalán ilyenkor az látható??
Tegnap voltam 6+5 és egyáltalán nem vagyok nyugodt azóta.. elvileg nekem is 2 hét múlva kellene újra mennem h megnézze a szívműködést, de addigra biztos csendben megőrülök... ez egyébként itt a helyi kórházban volt, előtte pesten voltam dokinál, sztem újra el fogok menni a pesti dokimhoz, ő sokkal alaposabb és meg tud nyugtatni

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bellyke
Jászberény
 
 


Sziasztok!

6 hetesen még nekem sem volt szívhang,ne aggódjatok lányok! Nem lesz semmi baj! Hüvelyi ultrahang jobban kimutatja, de én azon soha nem voltam.

Piri, én is a kistarcsai kórházhoz tartozom, bár szülni nem ott fogok, de vérvételre, terheléses cukor vizsgálatra oda járok.

Jajj, alvás, ne is emlegessétek, este 11 előtt nem kerülök ágyba, akkor is éjszaka többször felébredek valamelyik gyerekre, már úúúúgy aludnék egy nagyot.

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Bellyke, egyáltalán ne aggódj, ott az volt a hiba, hogy olyan gyorsan lezavartak :( Nem mérte meg a doki a babát magát, de tuti minden rendben van, és van szívverés is! Ha megnyugtat, menj el a másik dokihoz!

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Timi, aranyos vagy, holnap fel fogom hívni a pesti dokimat és beszélek vele, remélem ő is azt fogja javasolni h menjek el hozzá, megnéz és akkor megnyugszom ha látom h minden rendben!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bellyke
Jászberény
 
 


Na én meg megyek, majd jövök, de lehet, hogy ma már nem tudok :) puszi!

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Gyorsan jovok lanyok, minden rendben, a zsakocska 18.3mm, a CRL pedig 1.5mm. Normal szivmukodes. Nem hallottam, de lattuk, hogy pulzalt az egesz gombocske.
Barnazok egesz nap,azt mondja a doki, hogy ahogy no a zsak, hajszalereket szakit el, azokbol jon. Gyakorlatilag olyan, mintha meg tartana a beagyazodas. De semmit nem latott a baba kornyeken, ami okozhatna.
Bellyke tudnod kell, hogy ez az UH egy rendkivul erzekeny gep, direkt csak koraterheseket vizsgalnak vele, nem olyan osleny, ami az SZTK-ban van. Ugyhogy nyugi! De persze engem sem lehetne visszatartani, en is megnezetnem maganban. Es kepzeljetek, jovo heten mennem kell megint! Majus 12.-en.
Kicsit a konnyem is kicsordult....

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is csak beugrottam.

Szerintem sem kell idegeskedni (ezt magamra nézve is mondom), mert akkor mondták volna. A másik oldal lap alján küldtem egy linket, az megnyugtató :) Egyébként sem lehet napra pontosan állítani, hogy hány hetes és napos a mütyüri :) akkor meg lehet, hogy holnap már lesz szívhang, csak még pont akkor nem volt :D

Narancsfényű, üde szellős, gyors gyermekelalvós, férjsimogatós, forrócsokoládés, süteményes, BABASZÍVDOBBANÁSOS szép napot kívánok :D
kavaika
 
 


Kavaika, már megint jól megmosolyogtattál a zárósoroddal! : A gyors gyermekelalvóst magamra vettem rám férne! :)

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok, én is megjöttem :)

Málna, szuper hírek, gratulálok :)

Nálunk is minden oké, 10,1 mm-s baba, nálunk meg a petezsákot nem mérték, de nem is az a lényeges :) szívdobogást láttam, kihangosítani az én dokim se tudta :)

Ő december 24-re számolta ki a szülés várható idejét, szuper karácsonyi baba :) úgyhogy a vonalzómat visszaminősítettem 7+1-ről 6+5-re, hogy a dec 24 legyen a 40 hét :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Timi!
Itt is gratulálok!!!

Böbi!
Nektek is :wink: Drukkolok egy kisfiúnak 8)

annus11
 
 


Timi és Málna gratulálok a jó hírnek!!! Lehet újratervezni a karácsonyt :)
kavaika
 
 


Sziasztok!

Annus, köszi :) Decemberi baba jó dolog :)

Kavaika, á, én úgyis előbb szülök, karácsonykor az eredeti terv szerint betesszük a babát itthon a fa alá :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Nekem mar van decemberim es nagyon jo! Okos, becsuletes kiscsaj es imadnivaloan aranyos.
Timivel egyutt en is december elejere tervezem, ugyhogy Karacsonykor mar egyutt leszunk. Nekem csaszar lesz-programozott. Ti jol vagytok? Mert en nem tudok enni, minden visszakoszon, vagy el sem jutok addig, hogy megegyem.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Málna, annyit hánysz? :( Hányingerem nekem is van, meg émelygésem, meg nincs étvágyam, de nem hánytam egyszer sem, fiúkkal sem. Remélem, nem is fogok, bár anyukám ennek drukkol, mert szerinte akkor lány :)

Miért a programozott császár?

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Timi en a fiuval is 2 honapig hanytam, nalam nem szamit a baba neme. A lanyokkal ugyanugy megszenvedtem. A mehszajam miatt es amiatt, hogy harmadik csaszar, elore betervezik a 37.hetre a csaszaromat.
Osszessegeben elmondhatom, hogy az osszes terhessegem nagyon hasonlo volt.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


sziasztok lányok!
Gratulálok mindenkinek az uh-hoz és a Picikhez!
Kicsit irigykedem is, olyan jó lenne ha már én is kicsit nyugodtabb lehetnék.
Ma próbáltam hívni a pesti dokimat, de sajnos ki van kapcsolva, valszleg külföldön van, csak olyankor nem lehet elérni... ez is az én formám :(
Ráadásul nekem azóta sincs semmi tünetem, semmi hányinger, émelygés, egyszerűen semmi... szóval csak reménykedni tudok h tényleg minden rendben van odabent....
Szép napot nektek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bellyke
Jászberény
 
 


Értem, hát igen, harmadszorra nem szokták engedni már a természetes szülést :( :) Talán nem is baj. De már a 37. héten kell? Nem várnak egy kicsit érettebb babára, vagy azért van, hogy véletlenül se induljon be magától?

Bellyke, persze hogy minden rendben van, nehogy azon aggódj, hogy nincs semmi bajod :) Örülj neki!

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok!

Annus, köszi! Annyira mindegy, hogy fiú vagy lány, hogy meg se nézetjük :)

Nekem az vált be a hányingerre, hogy folyamatosan eszek. Mindig egy keveset, de tele se legyen a pocak. És kerülöm a szénsavast, az nagyon rossz.

Málna, nekem is furcsa, hogy a 37. héten már kiveszik a babádat, én is azt kérdezem, hogy azért, nehogy meginduljon magától? Ismerőseimet, akiknek volt eddig programozott a 38. és a 39. héten műtötték.

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Jaj, azért jönnek a jó hírek is!

Hát anno én sem gondoltam hogy ilyen jó hónap esz a december, de már Pankánál is bebizonyosodott! A melegtől nem kell tartani, a hideg ellen meg fel lehet öltözni és a finom gyümölcsök zöldségek is akkor lesznek, amikor már ő is megkostolhatja. Szerintem pont ideális hónap, nem véletlen hogy arra hajtottunk :lol:

A tünetekről már nem merek mit mondani, mert ha azt mondom nincs tuti megcáfol utána. Bár a hányingerkor úgy irigylem azokat akik tudnak is hányni, én csak iszonyúan szenvedek. :shock:

Amúgy megnéztem a az előző terhesség első uh-ját (8+4), szerintem ezek mindig korábbit mutatnak, nekem akkor 1 héttel mutatott fiatalabbat, viszont a 12 hetes és az azt követőek már pontosan azt mutatták, amit "kellett" dátum szerint. Szóval ne aggódjatok, főleg így hogy azért rendszeresen visszarendelnek uh-ra.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Kép

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Mi lehet Dalmával, vajon maradtak az ikrek???

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu, megnyugtatnak a szavaid a decemberi babával, mert én meg pont téli babát nem szerettem volna. 3 hónap múlva terveztük, de SZÖRPI (a lányok így hívják) hamarabb szeretne jönni.
Az első lányom októberi, kólikás baba volt, 3 hónapig csak sírt meg sírt, nagyon hosszú volt a tél! :)

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Hát igen egy hosszú tél minket felnőtteket is meg tud viselni, hát akkor egy pici babát.

Most nem biztos hogy lesz ilyen gondod, mert jön a baba születése a karácsony és utána élvezni fogod a "csöndet" - én élveztem, NAGYON, és pont a sötétebb hónapokban még elég sokat is alszanak. Meg mi hamar rendszeresítettük a mindennapi sétákat, és már követeli is. :D mondjuk kisbabával az első időben picit érdekes lesz, de hát ugye apukának is jár az 5 szabadnap meg itt a kert.

Mennyire volt a féltékenység észrevehető, érezhető nálatok? Volt valami trükkötök rá, ellene. Persze valahol ez tök normális. Csak nem mindegy milyen mélységig megy el. Ezen meg talán lehet így vagy úgy segíteni.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Azert 37.het, mert akkor veszik ki a mehszaj-varratokat. Lesz egy mutetem kb. a 12.heten, ahol osszevarrjak a mehszajat. Tavaly egy 23 hetes kisfiut veszitettem el, mert tunetmentesen kinyilt. Es o mar nem az elso volt...Genetikailag ilyen vagyok, remelem a lanyaim EZT nem oroklik!!!!!
Ugyhogy nekem 12 hetesen irany a korhaz! Bevallom felek, remelem, minden nagyon rendben megy majd!
Beu latom te is ugyanugy estel teherbe, mint az elsovel. Szerintetek ez veletlen? 5 terhessegemnel negybol dec.30-ra voltam kiirva.-most is.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Malna, szegénykém, rettenetesen sajnálom az elvesztett kisbabát. Persze, így érthető a 37. hét. Megértem, hogy félsz, de most rendben lesz minden!
Szerintem nem véletlen, nekünk nagyon sok ismerősünk van, ahol mindkét, mindhárom gyerek ugyanabban a hónapban született. Még lombikos is van, ahol 5 lombikból kettő fogant meg, mindkettő ugyanakkor.

Beu, nem volt féltékenység, talán a másfél év korkülönbség miatt. Egyedül a szoptatásra volt féltékeny, de mivel sajnos nem volt sokáig tejem, így ez is hamar elmúlt.

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Én meg pont karácsonyi babára vágytam :) A tél nem olyan jó, de majd megoldjuk, hidegre van megoldás, és a gyümölcsökre is gondoltam én is :) Pont jó lesz :)

Böbi, Szörpi :D Lányok mit szóltak?

Féltékenység nálunk nem nagyon volt, azt kellett megoldani, hogy legyen Marcira is külön idő. De ő már nagy, majd Regőre kíváncsi leszek, kb. kétéves és négy hónapos lesz, amikor megérkezik a kistestvére :)

Málna, hű de rossz lehetett Neked :( nagyon sajnálom. De most minden rendben lesz! Én nem egyformán estem teherbe, nagyfiam március 2, a kicsi augusztus 25., most meg karácsony :) De azért nem véletlen szerintem.

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Jó tudom, véletlenek nincsenek :oops: De azért jól hangzott, nem? :lol:

Málna, hát akkor neked sem könnyű, de most már odafigyelnek, így minden rendben lesz!!!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Kavaika és drága barátnőm ( Böbi )!
Innen is hatalmas gratuláció nektek!!!!!
Nekem a legnagyobb gyerekem decemberi. Ettől szebb karácsonyi, télapós ajándékot nem is kaphattok! :wink:
Csodálatos babavárást mindenkinek!

KépKép KépKép
KépKép
KépKép
csenge10
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok. :)

Tegnap voltam dokinál, az ultrahangon 42mm CRL-t mért, ami nekem kicsit nagynak tűnik, ugyanis még csak 9+5 hetes voltam.
Ahogy nézegettem ez az érték inkább 11 betöltött hetesnek felelne meg.
Mivel elmúltam 36 kaptam beutalót genetikára a Bajcsiba, a szúrást szeretném minden képpen elkerülni, inkább a kombinált tesztet csináltatnám meg. Azt olvastam ezt a kórházat támogatja a sejtbank, így ott ingyenesen megcsinálják a vizsgálatot annak aki ott fog szülni. Én területileg a Jahn ferenc kórházba tartozok.
Szerintetek, ha ide szól a beutalóm, akkor ingyenes lesz, vagy fizetnem kell majd a kombinált tesztér?

Gratulálok minden pocakosodó társamnak!

Jutka

pocakosodo
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én is voltam az orvosnál. A helyzet az hogy csak egy baba maradt... :cry: Így, hogy tudtuk, hogy ketten indultak, rosszabb, de elfogadtuk. Kénytelenek vagyunk. A babucinak hallhattuk a szívverését! :D Fényképet is kaptam! Az nagyon jó volt! A petezsák 37 mm, a babuci 15mm. Viszont, mellette van még egy 19 mm-es petezsák!!! (tehát a múltkorihoz képest az ios jócskán növekedett!) , de baba életjelei sajnos nincsenek.

Én december 15-re vagyok kiírva. Ha előtte kb. egy héttel érkezik, mikulás-házassági évfordulónk, ha kb. egy héttel később, karácsony. Szuper! Én eddig mindig tavaszi babát hoztam a világra! Úgyhogy ebben én is hiszek, hogy nem véletlen az egybeesés! (most viszont direkt így terveztük, hogy téli baba legyen)
A lányaimnak is elmondtuk! Nagyon örültek! Főleg a nagylányom, másnap reggel is a baba volt az első mondata, és utána is akörül forgott az esze. Folyamatosan mondta, hogy mennyit fogja dédelgetni. :lol: Olyan aranyos volt! :lol:

Mindenkinek gratula a babucikhoz! Ne aggódjatok, a szívhag is ott lesz! :D

Málna!
Neked tényleg nem lesz könnyű! Drukkolok, hogy most minden rendben menjen! Sok-sok pozítív gondolat! :D Az fontos!

Üdv közöttünk pocakosodó! Gratulálok a babához!
A genetikai vizsgálathoz sajnos nem tudok hozzászólni. Amúgy én a Jahn Ferencben fogok szülni.

Szép napot mindenkinek!

Ja és a kép....muszáj megmutatnom! Kép

Dalma

KépKép

KépKép

Kép
dalmacska
 
 


Szia Pocakosodó, üdv itt, nagyon jó a neved :) Kombiteszt kórházfüggő, akik kötöttek szerződést a Sejtbankkal, ott ingyenes, akik nem, ott nem, de a Jahnt pont nem tudom.

Dalma, sajnálom a másik babát :( állítólag ez gyakori. Viszont nagyon gratulálok a meglévőhöz, gyönyörű a képen! :) Lányaid is édesek :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok Mamócák, üdvözlet Pocakosodó! Tényleg aranyos a név :) Sajnos a genetika árakhoz még én sem tudok hozzászólni, de osztom, hogy szúratás előtt/helyett inkább kombiteszt (én is 36 vagyok ;) )

Csenge köszönöm! Én is gratulálok Zselykéhez :D Egészséget, boldogságot kívánok!

Dalmácska :( és :D De jó, hogy már van képed!
kavaika
 
 


Ki hogy van? Bennem semmi nem marad meg, reggeltol-estig kergetem a rokat. Nagyon durva. Meg a vasalo szagara is ramjon, nektek nincs ilyen? Ez a barnazas is van meg, neha elkeseredem...
Csutortokon megint UH. Remelem pottom azert tud fejlodni...
Dalma az eseted nagyon gyakori, a hugom ugyanigy jart, persze elismerem, hogy mar hozzaszoktal a gondolathoz es akkor tortenik ilyesmi, ez elszomorito. Ikreknel minden olyan bonyolult, meg a kombitesztnel es az AFP-nel is mindig kavarnak, osztanak, szoroznak, ikres szobaban fekudtem 6 honapig az elso lanyommal, hat nem irigyeltem oket. Hol az egyik volt tul kicsi, hol a masik keringese nem jo, be is fektetik gyakran oket mar a vegen. Meglatod minden rendben lesz a picurral.
Kavaika, Pocakosodo, en 37 vagyok. Nem szuratok, kombitesztre megyek. Ha a szuras kockazatanal 1:100, rosszabb lesz valamelyik eredmeny, akkor igen.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Sziasztok!

Én lekopogom, vagy a pihenés tette, vagy a gyömbér, nem tudom, de most jól vagyok, és visszatért belém némi energia is. Jót tett ez a hétvége. Málna, nem próbálod ki a gyömbért? Csütörtök-pénteken nekem is olyan hányingerem volt, mint még soha, szombaton elkezdtem inni, akkor már enyhébb, vasárnap meg szinte semmi. Azért megvan az egész napos émelygésem, csak jóval enyhébb, meg enni se tudok bármit.

Voltam ma védőnőnél, Regőt is megmérettem, és van kiskönyvem :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok!

Szia Pocakosodó! Úgy látom eddig te vezeted a decembert!

Timi, na ez igen, már kiskönyved is van :) Én a múlt héten összefutottam a mienkkel és persze el kellett újságolnom neki a hírt, de mivel korábban volt egy vetélésem ő is azt mondta, majd a 12 hét körül ráérek még, de azért jó lenne! Na de addig legalább az első vizsgálatok is meglesznek.

Hányinger - alig bírtam elaludni este tőle, persze hányni nem tudok még mindig ááááááááá. Vagy 2-3 napja elég szarul is alszom, viszont ma aludtam egy jót és most egyenlőre kutya bajom. Igaz egész de rágóztam ezerrel.


Milyen gyakran tegyem fel a táblázatott????

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Szia Beu
Szerintem ha uj info van, uj tag,akkor jo latni a tablit!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Sziasztok lányok!
Ki hogy van, hogy telt a hétvégétek?
Nekem az elmúlt 2-3 napban sokat fájdogált a hasam, reggelente olyan érzés mintha meg akarna jönni :S Ti szoktatok ilyet érezni?
Egyébként végre beszéltem a dokimmal (pesti) és szerdán 4-re mehetek uh-ra! Remélem most már végre megnyugszom majd ha látom minden rendben! Jó lenne ha már ma mehetnék, de ne legyek telhetetlen :)
Egyébként a cici feszülésen kívül nekem továbbra sincs semmilyen tünetem :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bellyke
Jászberény
 
 


Sziasztok Mamócák!

Voltam ma UH-n 8)! Petezsák: 20x17 mm, Minimanó: 2,3 mm és VAN SZÍVHANG :) (azaz szívcső pulzálás -> így fogalmazott a dokibácsi). Elvileg 6. hetes terhes vagyok. Képem sajna nincs :?, mert ez állami intézményben történt vizsgálat volt ;). Jövő hét csütörtökön lesz magán, azaz fotó + rákszűrés is.

Hányingerrel kapcsolatban a hétvége nekem is kemény volt, de nem szabad hánynom, mert akkor kijön a herpeszem :(. A gyömbértea az nagyon-nagyon jó, de friss gyömbérből. Megosztom, hogy én, hogy csinálom: kb.2 ujjnyi vastag 5-6 cm hosszú megpucolt gyömbért vékony karikára vágok és arra öntök 1,5 l forró vizet és 2 evőkanál mézet. Kell neki 30 perc is mire eléri a kellő ízt. Nem kell megijedni, hogy nem olyan intenzív, mint az üdítő! Pont jó az émelygésre. Amikor már nem olyan meleg, akkor beleteszek 3-4 citromkarikát (a héját is, ezért jó, ha kihűl, így nem lesz keserű ). És már lehet is csinálni az újabb adagot, mert a férjecském is úgy issza, mintha muszáj lenne :lol:

Bellyke, de örülök! Már csak kettőt kell aludni :wink: Egyébként nem elég neked a cicifeszülés, még hányni is akarnál? :) Akkor adok tippet: tegnap délután néztem a nem is tudom, ja a LifeNetwork-on a gyomorszűkétés műtétjét. Na az kemény volt! :shock:

Timi, jó neked, hogy van már kiskönyved. Itt már kezd realizálódni, hogy valóban bekaptuk a legyet :P Ez már olyan komoly, nem?
kavaika
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék, ha befogadtok!

Múlt hét kedden derült fény a picurkára, a doki szerint 8 hetes. Nagyon össze-vissza és hosszú ciklusaim voltak, így fel sem tűnt, hogy "gond" van. Aztán jöttek a tünetek és akkor teszteltem. Kettőt is. Mindkettő pozitív.

Sajnos nem örülhettem az elejétől neki, mert úgy állunk, ahogy, és lehet, hogy egy ép eszű, de érzéseket nélkülöző ember nem tartotta volna meg. De nekem minden porcikám a megszakítás ellen van, és a párom is örül neki. Hétvégén megszületett a végleges döntés: MARAD A BABA!

Most már madarat lehetne fogatni velem. :D

Talán még él a vonalzóm, így látni, hogy már van egy kisfiúnak. Jó régen jártam erre, úgyhogy a kép sem túl friss, de majd korrigálom.

Mindenkinek gondtalan babavárást kívánok! :D

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Szia Kriszta, üdv köztünk! Én meg tudom érteni a döntéskényszereteket, de olyan jó, hogy így döntöttetek (mennek a madarak, lehet fogdosni ) :lol:

Jajj, a fogdosásról jut az eszembe a ceksz! Képzeljétek le vagyok tiltva róla :cry: egészen a 12 hetes terhességig. Nem vagyok egy pajzán fruska (na jó de), de ez mégis embertelen.
kavaika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: