Új privát üzeneted érkezett!

szia Mimite.Erzsébet:)

Jelentem Békéscsabán is 7 ágra süt a nap,felkel manókám megyek is ki vele 8) én jól vagyok csak álmosan de már kezdem megszokni h mindig aludnék


:lol: :lol: :lol:

Erzsébet bíztos minden rendben lesz ,és halhatod a kis csepp szívhangját és jövöhét pénteken megyek uhra,én is nagyon várom már :D :D :D szagokkal én is gondba vagyok :lol:

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


szia Kaccso :D


köszi :D na majd megnézem én is azt az oldalt :) Igen kisfiammal megszenvedtem de kislányom születése nem volt vészes.összesen 1 óra volt kb:)

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


De jó nektek, hogy mehettek dokihoz :). Én kedden kell menjek és úgy várom már.
Várjuk a beszámolót :)

Itt is hét ágra süt a nap, jó lenne egy délutáni séta, de otthon vár a sok sok házimunka. Remélem még marad a jó idő.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 

 
 

na bucsúzom is:) felkelt a kis drágám :D :D :D

majd este benézek :) sziasztok

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Sziasztok.

Csatlakoznék ha megengeditek :-)

Nekünk a 4.dik lombik beültetéssel sikerült a baba.

Most vagyunk a 8.dik hétben. Szíve szépen dobog crl: 10mm

Tervezett szülés nov.11. Bp. János kórházban gondoltuk.

Gratulálok mindenkinek remélem jó kis csapat lesz.

Üdv Nektek

Üdv!
Andi
kisborso
 
 


Húúúú jól lemaradtam, uh képtelenség mindenre reagáni.

Ami hírtelen eszembe jut..

Üdv. minden újnak :lol:

Hát a házasélet, bizony, bizony. Apuka időnként reklamál, mert többre lenne igénye, de én estére hulla vagyok. Látom ez általános probléma.

Lehetséges, hogy már növekszik a pocakom? Esküszöm nőtt, olyan furán domborodik és nem kajázás után.

A betegeknek gyógyulást kívánok, és szorítok ne legyen baj.

Teri, ez tényleg izgi, ilyen a sors!

37 év, Kiskunhalas Semmelweis Kórház, nevet még nem mondanék, vagy egy Rozi nevű nagylányom, 2011.11.17
izor
Kiskunhalas
 
 


Ja hétfőn megyek doki magánrendelőjébe, kedden uh ha minden igaz.

ápri. 21 tényleg hosszú időnek tünik

Beáta
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
izor
Kiskunhalas
 
 


kisborso: üdv köztünk :), és gratulálok, hogy sikerült.

izor: én is kedden megyek :), már alig várom.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Sziasztok lányok:-))) üdv az újaknak:D
nekem már elég nehéz lenne titkolni,mert komolyan mondom rendes pocakom van :shock: vagyis szembetünö,bár mondják is hogy a másik babánál jobban nöl a has nem???
a kínai fogamzásnaptár szerint nekem kijön a kisfiam, most lányt mutat :lol: kiváncsi leszek :roll:
nyunyi jesszus 52 :shock: óra.......hát nem tudom,mint emlitettem én császáros voltam a komplikáciok miatt,de most a természetesre gyurok,bár a doki azt mondta 50-50 százalék :( nincs ismerösötök aki esetleg megszült császár után? itt senki...az ismeröseim közül...aki 1.császár akkor a 2.is :( de 52 órát nem tudom kibirnám e...
itt is csúcs idö volt,reggel elmentünk ovikába,aztán kicsit kitakarítottam mert a lakás már indult :oops:
eltelt a nap egy-kettö

Évi :)



evik
 
 


jó reggelt, üdv az újaknak :)
végre eljött a nagy nap :D este 8ra megyek dokihoz, úgyhogy szerintem már csak holnap reggel jelentkezem az infókkal :) persze délután még bekukkantok, meg estefelé is.
megnéztem a kínai fogantatás naptárt, kisfiút mutat!!!! :)
kitartást a mai napra!

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
jucka0906
 
 


evik: de jó, én alig várom már, hogy valami látszódjon. Nekem nincs senki ilyen az ismerőseim között :(.

jucka0906: jaj de jó neked, alig várom már, hogy én is mehessek.

Én ma is extra álmos vagyok, és továbbra is fáj a fogam, igaz éjjel tudtam aludni és már nem olyan erősen fáj.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Sziasztok Csajszik!

Tegnap még nem láttuk a manócskánkat. Túl korán mentem. A vastag méhnyálkahártya látszódott és a terhességi sárgatest a petefészekben, de a petezsák még nem. Valami gyanúsat látott, de nem volt egyértelmű. Kicsit rossz érzés volt, de érzem, hogy nincs semmi baj, úgyhogy pozitív vagyok.

Ma reggel megint csináltam egy tesztet, sokkal erősebb a csík, mint a múltkor, pedig az sem volt gyenge, úgyhogy biztos van egy kis társbérlőm. :D

Hányingermentes szép napot kívánok Nektek!
mdooor
 
 


Sziasztok lányok!!!
Fogjuk rá már egészen jól vagyok!!!
Hétfőn végre megyek dokihoz....alig várom már :D :D :D :D
A kínai naptár szerint nekem kisfiút mutat,de megnéztem kisfiam fogantatását is,arra lányt mutatott és mégis fiam született.....úgyhogy ne nagyon higgyetek benne :D :D :D
Itt is nagyon szép az idő........szinte egész nap kint kell lenni ,....
Mindenkinek kellemes napot !!!
dittka85
Sárbogárd
 
 


mdooor: így van csak pozitívan. Mikor legközelebb mész biztos szépen fog majd látszani és minden rendben lesz :)

A kínai naptár szerint nekem fiam kellene legyen, de jó lenne ha nem lenne igaz, mert mi inkább csajszit szeretnénk.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Üdv itt is Kisborsó :D örülök, hogy jöttél.
Doki ügyben van már döntés nálatok?

Tegnap horror napom volt, röviden annyi, hogy elkezdtem vérezni és a János kórház szülészetének ügyeletén kötöttem ki este, és hála a jó istennek a választott orvosom volt ügyeletben és megnyugtatott, hogy minden Ok. petezsák rendben és nem lát vért sehol. Borzasztóan kétségbe voltunk esve, gondolhatjátok de aztán doki szavai után megnyugodtunk.

Emelni, cipelni mostantól nem szabad semmit, de fekvést hála istennek nem javasolt, ennek örülök.

mdoor, sajnálom, hogy nem láttátok a kismanót, de legkölelebb már tuti ott lesz, drukkolok nagyon
pannik
Budapest
 
 


hűűű pannik, nagyon vigyázz magadra! örülök hogy nincs baj, de azért pihenj sokat!!!! :)
én is már csak a legszükségesebb dolgokat csinálom meg, nameg persze a párom segít amiben csak tud. mondjuk lehet túlzásba viszi, még az ágyneműt sem rakhatom el, ne emelgessem az ágyneműtartót... :D de ennek csak örülök, hogy óv és véd :)
jól elment a napom a dolgozatírással... mindjárt itt az este! :)
szép napot lányok :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
jucka0906
 
 


Köszi Jucka, így lesz. egy kis idegeskedés válthatta ki ezt, de megtanultam a leckét nem szabad kiborulni még ha fontos dolog is mert most a legfontosabb a baba. Nekem is segít a férjem, még a vacsit is Ő készíti, meg bármit amit kérek megcsinál hála Istennek. Neked is jó, hogy ilyen rendes és figyelmes. Dolgozathoz sok sikert! Szakdoga?
pannik
Budapest
 
 


bizony!!! idegeskedés most ki van zárva az életünkből!!!! :) na akkor neked is kedveskedik a párod :)
nem, az majd jövőre, egyelőre csak egy sima beadandó dolgozat, de azért köszönöm :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
jucka0906
 
 


Sziasztok csajok tegnap voltunk dokinál először hüvelyen vizsált me uh. eltlet pár másodperc akkor kezdtem agódni na mi van már néztem a monitort hogy lássam már meg végre..... aztán a hasamra tette a készüléket és ott már szépen látszódott a kismanó 8 hetes, és dobogott a szivecskéje :lol: CRL 15.8 mm :lol: elküldött vérvételre meg védőnőhöz és 3 hét mulva találkozunk a genetikai uh előtt :lol:

Kisborsó: megkérdezhetem hogy van-e már dokid mert nekem a régi dr nőm is abban a kórházban van :lol:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


pannik: ez ijesztő volt biztos, vigyázz magadra.
Az én férjem is kímél, bár én még nem szoktam hozzá, hogy ne emelgessek és lassan csináljak mindent.

erzsebet0312: ez szuper!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Sziasztok!

Hú, pannik, de jó, hogy minden rendben van!

Szerintetek egy hét múlva már érdemes elmennem? Akkor leszek 6+1.

erzsebet, gratulálok a dobogó szívecskéhez. bárcsak én is látnám már! :)
mdooor
 
 


Panni!

tegnap irtam pü-t leirtam minden elérhetőségemet.
Velem is ez volt ezt szerettem volna elmesélni és megnyugtatni Téged.

Ha gondolod keress meg skypon :-) (de a telóm is ott van) nagyon izgultam vártam hogy jelentkezz hogy megnyugtassalak de hála h minden oké.

Mdoor türelem és látni fogod azt a szívecskét :-)

puszika

Üdv!
Andi
kisborso
 
 


Sziasztok!

kisborso: udv es boldog babavarast! 4. lombik? nem semmi. Gondolom nagyon orultok most :)

Panni: orulok, hogy minden rendben van. pihenjel sokat! A Kende azert is tetszik mert osi magyar nev. Lanynevbol is szivesen valasztanek osi magyar lanynevet (pl: Reka), de a paromnak es Katanak annyira nem tetszik.

kaccso: sajnalom a fogfajast :(

molme hol lehet? eddig mindig aktiv volt de mar egy-ket napja nem jelentkezett, ha jol latom. Remelem minden rendben vele.

kinai naptar: kiprobaltam, amit kaccso masolt be. beirtam az elso teherbeesesem idopontjat es fiut irt - pedig lanyom van. szoval en sem hiszek neki :)

itt van egy masik, ami viszont lanyt josolt a lanyomra:
http://www.babyzone.com/pregnancy/Gende ... efault.asp

mostanra is lanyt ir :)



arra gondoltatok mar lanyok, hogy a legtobbunknek Skorpio babaja lesz? (ill. Nyilas, akik Nov vegen szulnek)

"A skorpió babának nagyon gyorsan kialakul az igazi egyénisége. Szereti a családi együttléteket, ha zsong körülötte az élet. Ragaszkodó, kiváncsi természetű. Ha valami nagyon érdekli, addig küzd, míg el nem éri amit akar. Minden titokra fényt akar deríteni, ezért gyakorta szétszedi játékait. Ez lehet egy kisautó, egy játékbaba. Nagyobb korában fogja szeretni a kincskereső, detektíves, bűvészkedős játékokat. A titkok keresése, felfedezése nem maradhat el sétálás közben sem. Lehetőleg minden "TILTOTT" helyre bekukucskál, látni akarja mi rejtőzik a jelenségek mögött. Nagyon érzékeny természetű, ha kicsit hangosabban szólnak hozzá, akár el is sírhatja magát. Nem tűri és nehezen viseli a szigort és a kritikát. Szívesen veszi, ha gyengéden bánnak vele, a babusgatást, szeretgetést. Sokáig le tudja magát foglalni, ha vízközelben van. Ez lehet kirándulás, nyaralás vagy akár az esti fürdetés alkalmával is. Rajong a vízben való lubickolásért, pancsolásért. Nagyobb gyermekként örömét fogja lelni a csónakázásban, evezésben, vizilabdázásban. Mozgásban nem kíméli magát, csak akkor érzi, hogy tett valamit, ha határát súrolja teljesítőképességének. Minden játékot szeret, ami erőnlétet követel. Labdajátékok, harcművészetek, de akár túlélőtúrák is szóba jöhetnek. A skorpió babák szobájának berendezése egyszerű, praktikus és inkább a sötétebb kontrasztos színek dominálnak. A szoba kinézetét a két véglet jellemzi. Vagy tökéletes rend van, vagy mintha természeti katasztrófa sújtott volna le. Szívesen hallgat rémtörténeket, misztikus meséket. A kis birodalmában biztosan találunk kis koboldokat, boszorkányokat. Mindezek tudatában érdekes dolog, de a baba fél a sötétben. Mindig ügyeljünk arra, hogy egy kis éjjeli fény világítson mellette alvás közben. Felnőttként olyan pályát fog választani, ahol jól érvényesülhet fizikai és mentális szívóssága. Megállja majd a helyét és örömét leli majd kutatóként, vegyészként, nyomozóként vagy rejtvénykészítőként."

Illetve:
http://bebilap.hu/horoszkop/skorpio.html
http://bebilap.hu/horoszkop/nyilas.html



madge: aranyos vagy :)
Ez a naptár nekem is lányt jósol :).

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


hahó :) láttam a Drága pöttyömet :) gyönyörűűű, és minden rendben, szivecske is szépen dobog. és jövőhét végén, vagy az után megyünk mégegyszer...
boldogsááág!!! :) jó éjt lányok :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
jucka0906
 
 


Madge: köszi, hogy hiányolsz. Nincs semmi baj velünk, csak a szgép rendetlenkedett, bedöglött a videokártya és ki kelett cserélni. Menet közben a laptopomon meg nem tudtuk összehozni a netet ... Már vagy 3-4 éve nem használtuk ...

Ez a baba horoszkóp nagyon jó :D megnéztem a kisfima jellemzését, ő kos és totálisan igaz rá minden :D

Evik: bátor vagy, hogy a sima szülésre készülsz. Én is császárral szültem a kisfiamat, de én nagyon nagyon a császárra voksolok most is. Tény nekem nagy kő esett le, amikor a doki kimondta, hogy "hát akkor irány a műtő...", tisztára megkönnyebültem akkor ... Tudta,m, hogy biztos egészségesen megszületik ...

Ja és a pocak nekem is rndesen látszikmár. Nagyon durva. A pici odabennt még szinte csak 1 cm max, és nekem már dudorodik a hasam... Zsomival is elég korán látszott a hasam, de nem ennyire ...

Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


Gratulálok minden egészséges porontyhoz :D és mindenki nagyon vigyázzon magára. A jelszó: "Semmi megerőltető". Csináljatok mindent, ami jól esik, hiszen nem betegek vagyunk ...

Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


Jucka gratula neked is :lol: ma elbicigliztünk a boltba tiszta jó volt egy kicsit mozogni. Lányok nektek az első vérvétel beutalót a doki adta vagy a háziorvos. Engem most elküldött a háziorvoshoz hogy majd ő adja de én úgy tudom hogy ilyenkor van vércsop meghatározás is :shock: na mindegy majd melátjuk :P

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


Sziasztok csajok!

jucka0906: gratula, veled együtt örülünk.

molme82: örülünk, hogy minden ok :)

erzsebet0312: nem veszélyes a bicikli? Nekem a doki legelsőnek azt emelte ki, hogy sportolhatok, de biciklizni nem szabad, és semmi olyan dolgot ami ráz. Persze ha jól esett, akkor semmi gond szerintem :).

Én ma délután indulok kirándulni, van egy kis tanyánk az erdő közepén és olyan rég nem voltunk, már alig várom, hogy oda érjünk. A rossz az egészbe, hogy egy nagy oldalt kell megmászni, hogy oda érjünk, autóval megközelíthetetlen. Remélem bírni fogom, mert mióta várandós vagyok eléggé megszuszogósodóm :). Ha pakolászás után lesz egy kis időm, akkor még délután benézek.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


kaccso figyeltem ám csak a főúton ültem már fel ahol sima az út ha megint göröngyös jött leszálltam és toltam persze :lol: és elmúlt már a hányingered?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


Hello Csajok!

Ma produkáltam egy elég ijesztő tejeskávészerű barnázást.
Hívtam a dokimat, mondta, hogy irány a kórház.
Megnéztek uh-van, minden ok, szerencsére. Láttuk a petezsákot. Még icipici, kb 5 hetesnek felel meg és 5 mm.
Lényeg, hogy láttam végre :)

Nehogy utánozzatok! :)
mdooor
 
 


mdooor: ne ijesztgess itt minket. A lényeg, hogy minden rendben van. Az is jó, hogy végre láthattad.
Én mióta terhes vagyok csak világos fehérneműt húzok, hogy ha hasonló dolog történik vegyem észre. Éreztél előtte valamit?

erzsebet0312: akkor jó :) csak aggódok mindenkiért :P. A hányinger hol van hol nincs, a fogfájás újra erős és az mellett eltörpül minden. Ma mind valami foghagymás kaján jár az eszem, alig várom haza érjek és csináljak valami foghagymásat.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


köszönöm a gratulákat :) jujjj de boldog vagyok :) veletek ment első UHra a párotok? velem eljött, olyan édes volt, kérdezgette a dokit minden féléről :D 8-án megyek mégegyszer, bár akkor a kórházba megyek, aztán 14-én vissza a magánrendelésre megbeszéljük a dolgokat. :)
mdoor, vigyázz magadra nagyon! meg a többiek is! :)
én ma egy gasztroblogon láttam egy irtó guszta zöldbabfőzeléket... nos meg is csináltam, de azóta nyitva van ajtó-ablak, mert a szagát nembírom elviselni, nemhogy megenni. :D émelygek nagyon, étvágyam azóta semmi, csak iszok :( meg péksütit tologatok befelé, az néha megy, de már azt is unom. :(

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
jucka0906
 
 


erzsebet: A vérvételt nekem a fiamnál végig a nőgyogyi adta, a terhes rendelésen. Meg minden beutalót ők adtak. Az igez, hogy háziorvoshoz is adott beutaló (vagyis papírt, hogfy oda is látogassak el). És ha jól, emlékszem tényleg volt vércsopi meghatározás is. Ha nagyon érdekell előkeresem a papírokat, megnézem szívesen ...

Olyan jó olvasni, hogy mindenki látja a babáját :) Én majd csak valamikor 18-19-én megyek vissza a dokihoz.

Kajákkal én nagyon érdekesen állok. Szerencsére semmi édesség és nasi nincs, amit annyira kívánnék, csak a különböző főtt kaják. Szépen meg is főzöm, azokat amiket megkívánok. A baj akkor kezdődik, amikor másnap is ugyanazt kell ennem ... Na akkor már nem esik olyan jól ... És hát a kismanó melett nem tudom megcsinálni, hogy minden nap frisdet főzzek ...

kaccso: fokhagymás kajára nekem a legjobb a brassói :D Pont az fő most a lábasba :)

Vérezgetést, és barnázást csajok ne csináljuk, tessék vigyázni magatokra!!!

Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


Kisborsó, bocsánat, hogy nem hívtalak, nagyon későn értünk haza a kórházból és előtte mikor láttam, hogy mindenki azt írta irány a kórház és én teljesen készen voltam. Este meg már nem mertelek felhívni, de annyira aranyos vagy, köszönöm nagyon. otthon meg foglak keresni skypeon, ha egy kicsit összeszedem magam álmosság ügyileg.

Lányok én álomkóros vagyok, hazamegyek alszom, már az autóban majdnem elalszom, utána feléledek kicsit aztán megint visszaalszom és az már reggelig tart. Nálam ennyi a tünet. Farkasétvágy, álomkór és jó közérzet ez jellemez.

Mindenkihez gratula a szívhanghoz akiknél már van.

Magde, nekem is ezért tetszik a Kende, mert ősi magyar név, a mi választott nevünk is az :D Bátor. Egyelőre ez a mindkettőnk számára tetsző név, persze még változhat de ez is ősi magyar. A lánynevekről még nem tudok nyilatkozni :)

én jól vagyok, teljesen minden ok hála istennek. és már csak 1 hét és 3 nap és megyek színhang kukucsra. nagyon várom már.

Nekünk a 6-ik beültetés sikerült, Kisborsóval onnan ismerjük egymást, pontosabban személyesen még nem csak a topicból.
pannik
Budapest
 
 


Amikor a lányom megfogant kb. a 8. hétig barnázgattam. Eleinte ijesztő volt, de mivel mindent rendben találtak úgy voltam vele, hogy biztos normális dolog.

Gratulálok a dobogó szívecskékhez!!!!

Már én is kezdek izgulni, bár én magamnak jelöltem ki az orvoslátogatás időpontját. Tudom milyen csalódás ha túl hamar megyek el, ezt már átéltem. Jövő héten a 8. hétben leszek akkor már kell lennie szívhangnak.

Lombikosoknak le a kalappal!! Ehhez kell akarat, kitartás, nagyon megérdemeltétek a picurt.
Persze a többiek sem kevésbé :lol:

Mosolygós napot

Beáta
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
izor
Kiskunhalas
 
 


Mdoor, gratula a petezsákocskához, örülök h láttad végre. a szívhangra még várnod kell türelmesen

Jucka, gratula a színhanghoz ez nagyon jó hír :)
pannik
Budapest
 
 


Nővéremnek is lombik babái vannak :) Bár már nemis babák, idén 7 évesek lesznek! Nagyon szeretem őket :) Nekik első beültetésre sikerült, bár később kórházba kellett vonulnia, mert vérzett.
Egy fiú, egy lány. :) Pannik, neked "csak" egy bébi van? :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
jucka0906
 
 


Izor én is a 8-ik héten megyek, így rendelte az orvosom és szerinte is akkor már mindeképpen látni kell. De neked már nem sokat kell várni rá :D
pannik
Budapest
 
 


molme82: én is így vagyok a kajákkal. Hú brassói imádom :), kösz a tippet!

pannik: hát így plusz gratula!
Ilyenkor úgy szégyenlem magam, mert nekünk 2 és fél hónap után összejött, de mikor másodikszor jött meg a próbálkozások után, hát eléggé el voltam keseredve. S ehhez képest ti milyen kitartóak és türelmesek voltatok! Felnézek rátok!

Mindenki vigyázzon magára!!! Nekem a csomagom már a küszöbön van és indulásra készen állok! Biztos lesz mit visszaolvassak ha hazaértem :).

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Jucka nekünk egy babánk lesz, legalábbis egy petezsák van. Én örülök neki, nem bánom bár készültünk a 2 babára, de ez így tökéletes :D.

Kaccso, köszönöm. Nem kell szégyelned magad, én nem vagyok senkire sem irígy, már nem, örülök neki, hogy hamar összejött és nem kellett átélned azt a horrort ami a sikertelenségekkel jár. Mi 8 éve vagyunk házasok, azóta szeretnénk babát, első két évben még nem aggódtunk, utána lassan elkezdünk vizsgálódni az soká tartott és még mindig reménykedünk, aztán 3 év kemény küzdelem petevezetékek nélkül. Nekünk más esélyünk nincsen a tesóra sem és örök hálánk a bmc-nek az eddigiekért.
pannik
Budapest
 
 


Sziasztok :)
persze én is csak úgy gondoltam a természetest,hogy legalább megpróbálni,hogy induljon be a szülés és nem kiírt idöpontra bemenni,ha gond lenne perszehogy rögtön mütö és sem kockáztatnék, de szeretném átélni :D
vigyázzatok magatokra lányok semmi stressz,emelés...nem éri meg...

pannik tényleg le a kalappal, látod a kitartásotok példán felüli és meglett a gyümölcse...

kaccso fúúú de jó lehet az a tanya..imádok ilyeneket
:lol: nagyon jó szórakozást és pihenést/a mászás után/

mdoor na látod láttad végre...és vigyázz magadra

mindenkinek gratula aki látta a kispöttyét
:lol: és a szívhangokhoz is gratula

tegnap nekem nagyon jó napom volt,este barátnöjeimmel voltam vacsizni, jól bekajáltam :lol: én szerencsére a reggelt leszámitva ami evéssel leküzdhetö már jól vagyok csak kicsit álmos :-)
és a barátnöm jövöhéten kölcsönadja a gépjét amivel a szívhangot lehet meghallgatni, hát kiváncsi vagyok :-) úgy örülök neki :lol:

mindenkinek nagyon kellemes hétvégét

Évi



evik
 
 


Sziasztok, szép verőfényes napot mindenkinek

Evik köszi.
nem is tudtam h van ilyen gép amivel szívhangot lehet hallgatni... de jó lesz Neked.

Itt van mellettem a magyar vizslám, nem enged írni, követeli h menjünk sétálni :D :D :D böködi a kezem az orrával, meg hozza a lasztit, most nincs kedvem majd később talán, holnap úgyis lesz kirándulás a kölykeivel 7 vizslával megyünk kirándulni meg a gazdáikkal.
pannik
Budapest
 
 


Helló Lányok!

Mindenkinek gratula, aki látta a picurkáját és a szívverését! Ez egy elmondhatatlanul jó érzés!!! Nagyon szép idő van ma is, aki teheti menjen sétálni egyet!
kaccso: Jó pihenést a tanyán, vigyázzatok magatokra!!!
[b]mdooor:
örülök, hogy minden rendben és, hogy végre láthattad!!! De vigyázz magatokra nagyon, semmi megerőltető dolgot ne csinálj, és ne idegeskedj!!! :)
pannik: holnapra jó kirándulást a kutyusokkal, gondolom ő a tiéd, aki a képen van, nagyon édes! Én is imádom a kutyákat!

Kérdésem az lenne, hogy mi a véleményetek a kismama tornáról? A netről tölteném le és itthon tornáznék. Egy próbát megér. :)

Mindenkinek szép napot!!!
Puszi[/b]


Kép
mimite
Győr
 
 


Mimit: a kismamatorna jó én is csináltam az elsőnél és most is fogom. Ha nem szól ellene semmi és jól érzed magad akkor szerintem ne lehet baj :lol:

Pannik: gyönyörű a kutyusod :lol:

én is kezdek jobban lenni már nem fordul ki mindentől a gyomrom :lol: Nellussal elmentünk motorozni vagyis az ő műanyag kismotorjával szedtünk közben virágot meg árkoztunk olyan jó volt itt hétágra süt a nap :lol: :lol:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


pannik: akkor te már nagymama vagy? :D a szőrös gyermekednek is vannak már gyerekei :D
Nekünk is van egy kutyánk. Ő is imád sétálni, szaladgálni.

mimite: én is tornázok, én Rubint Rékázok, az ő kismama tornáját csinálom. Nekem bejön, olyan kellemesen elfáradok tőle. Egyébként szerintem bizz a megérzéseidben. Próbáld ki és ha jól esik, akkor csináld. Ha egy kicsit is érzed, hogy fáj, vagy kényelmetlen, ne csináld.

Mi játszótereztünk, úgy elfárad Zsoma, hogy csukott szemmel, szinte fél álomba ette meg az ebédjét. Délután meg családi fodrászat lesz.

Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok!!
Gratula mindenkinek!!!Én hétfőn megyek dokihoz,már alig várom!!
Most kijött az aranyerem...és nagyon vérzett...úgy megijedtem azt hittem máshonnan jött....de szerencsére nem...
Én még mindig hányok,a reggeleket nehezen bírom!
Ha időjárás változás van akkor meg egész nap rosszul vagyok,annyira megérzem...szörnyű...
Enni is alig bírok,chips illetve sós dolgokra rá sem tudok nézni....de az édesség....nyami :D :D :D :D
Mindenkinek szép hétvégét!!!!És jó pihit!!!
Majd hétfőn jelentkezem hogy mit mondott a doki!!!
dittka85
Sárbogárd
 
 


Aki a képen van ő nem a mi kutyink, hanem a kölyke, nem tartottuk meg egyiket sem mert irtó jó fej gazdikat találtunk hála istennek mind a 11-nek.

Molme, igen ha a szőrös "gyerek" is számít akkor már nagymama vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 11 szeres.

Jobbulást dittka, rövidesen jobb lesz meglátod, addig is kitartást.

Erzsébet, köszi a kutyi dicsit.

Nekem dokim egyelőre nem engedi a tornát még 3 hétig, utána lehet, akkor majd én is körülnézek. Kismama jógát szeretnék korábban is jógáztam és az nekem nagyon bejött nem csak testileg de lelkileg is sokat adott. De szerintem minden más kismama torna is nagyon hasznos aki teheti és lehet az tornázzon.
pannik
Budapest
 
 


sziasztok drágáim :)

Kisborso drága gratulálok a sikeres lombikhoz:)

Pannik drága örülök hogy minden rendben van a kicsi kincsel ,pihenj és nagyon vigyázz magadra!!!!


Nekem továbbra is fájdogál a pocim,mintha meg akarna jönni kicsit félek is,de azt mondták normális és minden rendben van babóval

:roll:Megnéztem én is naptárt és igaz nekem már 2 szer bejött és most kisfiút írt:) hát úgy legyen
:D :D Na megyek mert csak bekukkantani volt időm,további szép estét és hétvégét nektek drágáim :) Mindenki vigyázzon nagyon magára :wink: :wink: :wink:

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: